Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 14
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    7 Naomi Kocken ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    10 Anouk Taks ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    11 Sarah Touw ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    12 Iris Verrest ACHL Team-est
    Meerkamp
    Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
    a
    14 Jady Bakx THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    17 Roos Jansen THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
    a
    153 Fenne Bijlhouwer Spado Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    154 Georgina Blaine Spado Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    155 Tinka Fokke Spado Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    158 Jorie van der Laan Spado Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    222 Yfke van Manen THOR Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    226 Maxime van Duijn SV Diomedon Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    228 Luna Francois Groene Ster Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    232 Tara Tilborgh Groene Ster Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 4
    AV Groene Ster GRST 2
    Spado SPDO 4
    SV Diomedon DMDN 1
    THOR THOR 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 9,9 1425,00 11,1 18,50 38,50 3,35 416 351
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 9,9 1150,00 11,0 15,50 19,00 2,50 327 259
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 10,6 1075,00 12,3 12,00 13,00 2,45 206 0
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 9,5 1600,00 10,4 20,00 31,50 3,50 444 444
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 12,8 1250,00 14,7 10,50 17,00 2,15 159 74
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 10,8 1300,00 12,0 12,00 18,50 2,80 255 41
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 10,4 1275,00 12,0 12,00 13,50 3,10 252 47
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 11,3 1050,00 13,2 13,00 17,00 2,50 199 0
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 11,1 1100,00 13,6 13,00 16,00 2,40 226 48
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 11,6 1250,00 13,7 9,50 12,00 2,50 173 0
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 10,0 1600,00 11,2 13,00 20,50 3,35 347 133
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 11,0 1125,00 13,2 14,00 10,50 2,35 221 173
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 10,4 1300,00 11,7 10,50 17,50 2,70 292 167
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 9,7 DNS 11,0 18,50 32,00 3,60 351 351
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 11,4 1250,00 12,5 15,50 17,00 2,85 280 191
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 9,7 1375,00 10,5 16,50 21,00 3,10 399 287
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 10,5 1425,00 12,4 18,50 33,50 3,05 358 261
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 9,4 1600,00 10,9 18,50 36,00 3,65 453 453
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 9,1 1400,00 10,0 20,50 27,50 3,65 496 496
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 12,3 1175,00 17,2 7,00 10,50 2,25 124 0
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 9,8 1350,00 11,1 17,00 16,50 2,80 356 356
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 12,5 950,00 14,7 13,50 12,50 2,20 159 50
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 11,4 1125,00 12,1 14,50 17,00 2,60 261 114
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 11,3 1100,00 14,6 15,00 13,50 2,55 216 58
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 8,9 1400,00 9,4 23,00 36,00 4,10 504 504
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 9,7 1200,00 11,3 14,00 19,50 2,90 339 149
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 9,9 950,00 10,7 17,50 22,00 3,30 316 239
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 11,6 1300,00 12,6 11,50 18,50 2,85 232 84
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 11,5 1075,00 16,8 13,00 11,00 1,90 132 0
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 10,4 1300,00 12,7 11,50 15,00 2,85 278 46
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 10,2 1325,00 11,6 14,00 18,00 3,05 333 333
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 10,2 1250,00 11,1 12,00 20,50 3,10 334 291
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 11,6 1100,00 13,6 11,50 15,00 2,45 206 108
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 11,9 1325,00 14,4 9,50 14,00 2,65 179 45
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 9,6 1475,00 11,2 15,50 31,00 3,55 394 394
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 10,5 1200,00 12,5 13,50 12,00 2,75 262 100
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 10,5 1275,00 11,9 14,50 20,00 3,10 285 0
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 10,3 1300,00 13,3 15,50 37,00 2,95 334 202
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 9,7 1200,00 11,4 14,50 13,00 3,15 323 297
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 10,8 1275,00 12,5 13,00 18,50 2,90 252 0
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 9,4 1425,00 10,6 18,50 21,00 3,35 431 431
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 10,0 1525,00 10,9 15,00 26,50 3,20 365 136
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 10,7 1375,00 12,6 9,50 10,50 2,50 243 58
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 10,4 1125,00 10,7 12,50 10,00 3,00 283 237
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 9,6 1250,00 10,4 13,50 16,00 4,00 336 259
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 11,0 400,00 13,2 11,50 26,00 2,90 220 148
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 10,1 1325,00 11,0 15,50 21,50 3,40 330 109
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 11,6 1400,00 13,7 15,50 16,00 2,85 240 140
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 10,4 1300,00 11,3 14,50 15,50 3,00 321 285
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 10,8 1250,00 11,8 13,00 18,50 2,85 258 96
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 11,2 1125,00 13,9 12,50 14,00 2,55 188 0
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 10,1 1425,00 12,1 14,50 20,50 3,05 354 354
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 9,5 1425,00 10,7 10,00 15,50 3,40 364 295
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 10,7 1300,00 11,4 13,00 19,00 2,95 276 276
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 10,9 1275,00 13,1 12,50 16,50 2,60 225 191
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 10,2 1175,00 12,1 17,00 31,50 3,10 379 344
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 9,5 1425,00 10,5 14,50 22,50 3,20 410 410
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 10,4 1400,00 11,7 19,00 26,00 2,85 338 298
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 10,7 1100,00 13,1 10,50 11,50 2,35 182 83
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 9,6 1400,00 11,0 18,50 35,00 3,50 477 477
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 9,7 1475,00 11,4 13,00 27,00 3,00 346 305
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 11,0 1175,00 12,5 15,00 25,00 3,00 274 234
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 10,7 1325,00 12,2 12,50 16,50 2,65 285 240
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 9,7 1350,00 11,1 14,00 12,50 3,20 298 227
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 13,5 825,00 17,3 8,00 11,00 1,30 65 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team Categorie 60mOBPPunten totaal
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 9,9 --- 63
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 9,9 --- 72
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 10,6 --- 47
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 9,5 --- 72
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 12,8 --- 12
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 10,8 --- 43
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 10,4 --- 52
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 11,3 --- 34
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 11,1 --- 43
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 11,6 --- 29
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 10,0 --- 61
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 11,0 --- 46
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 10,4 --- 59
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 9,7 --- 68
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 11,4 --- 37
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 9,7 --- 78
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 10,5 --- 50
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 9,4 --- 75
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 9,1 --- 95
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 12,3 --- 21
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 9,8 --- 75
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 12,5 --- 18
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 11,4 --- 37
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 11,3 --- 39
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 8,9 --- 88
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 9,7 --- 78
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 9,9 --- 63
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 11,6 --- 29
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 11,5 --- 31
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 10,4 --- 59
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 10,2 --- 64
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 10,2 --- 64
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 11,6 --- 33
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 11,9 --- 24
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 9,6 --- 70
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 10,5 --- 57
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 10,5 --- 50
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 10,3 --- 54
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 9,7 --- 78
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 10,8 --- 43
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 9,4 --- 86
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 10,0 --- 61
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 10,7 --- 52
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 10,4 --- 59
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 9,6 --- 70
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 11,0 --- 40
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 10,1 --- 58
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 11,6 --- 29
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 10,4 --- 59
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 10,8 --- 43
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 11,2 --- 36
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 10,1 --- 67
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 9,5 --- 83
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 10,7 --- 45
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 10,9 --- 41
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 10,2 --- 64
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 9,5 --- 83
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 10,4 --- 52
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 10,7 --- 45
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 9,6 --- 81
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 9,7 --- 68
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 11,0 --- 40
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 10,7 --- 52
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 9,7 --- 68
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 13,5 --- 6

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 1425,00 --- 56
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 1150,00 --- 33
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 1075,00 --- 22
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 1600,00 --- 78
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 1250,00 --- 38
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 1300,00 --- 43
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 1275,00 --- 40
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 1050,00 --- 21
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 1100,00 --- 28
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 1250,00 --- 38
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 1600,00 --- 78
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 1125,00 --- 31
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 1300,00 --- 49
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 DNS --- 0
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 1250,00 --- 43
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 1375,00 --- 58
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 1425,00 --- 56
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 1600,00 --- 78
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 1400,00 --- 62
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 1175,00 --- 35
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 1350,00 --- 55
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 950,00 --- 16
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 1125,00 --- 31
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 1100,00 --- 28
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 1400,00 --- 54
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 1200,00 --- 38
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 950,00 --- 14
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 1300,00 --- 43
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 1075,00 --- 22
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 1300,00 --- 49
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 1325,00 --- 52
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 1250,00 --- 43
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 1100,00 --- 28
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 1325,00 --- 45
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 1475,00 --- 62
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 1200,00 --- 38
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 1275,00 --- 40
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 1300,00 --- 43
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 1200,00 --- 38
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 1275,00 --- 40
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 1425,00 --- 65
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 1525,00 --- 68
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 1375,00 --- 58
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 1125,00 --- 31
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 1250,00 --- 38
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 400,00 --- 0
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 1325,00 --- 45
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 1400,00 --- 54
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 1300,00 --- 49
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 1250,00 --- 38
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 1125,00 --- 26
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 1425,00 --- 65
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 1425,00 --- 65
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 1300,00 --- 43
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 1275,00 --- 40
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 1175,00 --- 35
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 1425,00 --- 65
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 1400,00 --- 54
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 1100,00 --- 24
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 1400,00 --- 62
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 1475,00 --- 62
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 1175,00 --- 31
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 1325,00 --- 52
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 1350,00 --- 48
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 825,00 --- 8

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 11,1 --- 65
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 11,0 --- 77
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 12,3 --- 48
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 10,4 --- 76
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 14,7 --- 21
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 12,0 --- 52
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 12,0 --- 52
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 13,2 --- 37
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 13,6 --- 37
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 13,7 --- 31
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 11,2 --- 64
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 13,2 --- 43
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 11,7 --- 65
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 11,0 --- 67
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 12,5 --- 52
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 10,5 --- 86
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 12,4 --- 47
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 10,9 --- 68
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 10,0 --- 95
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 17,2 --- 5
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 11,1 --- 75
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 14,7 --- 25
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 12,1 --- 59
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 14,6 --- 26
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 9,4 --- 93
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 11,3 --- 71
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 10,7 --- 71
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 12,6 --- 44
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 16,8 --- 6
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 12,7 --- 50
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 11,6 --- 66
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 11,1 --- 75
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 13,6 --- 37
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 14,4 --- 24
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 11,2 --- 64
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 12,5 --- 52
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 11,9 --- 54
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 13,3 --- 36
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 11,4 --- 70
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 12,5 --- 46
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 10,6 --- 84
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 10,9 --- 68
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 12,6 --- 51
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 10,7 --- 82
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 10,4 --- 76
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 13,2 --- 37
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 11,0 --- 67
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 13,7 --- 31
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 11,3 --- 71
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 11,8 --- 55
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 13,9 --- 29
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 12,1 --- 59
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 10,7 --- 82
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 11,4 --- 61
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 13,1 --- 38
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 12,1 --- 59
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 10,5 --- 86
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 11,7 --- 56
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 13,1 --- 38
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 11,0 --- 77
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 11,4 --- 61
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 12,5 --- 46
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 12,2 --- 57
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 11,1 --- 65
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 17,3 --- 4

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 18,50 --- 66
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 15,50 --- 61
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 12,00 --- 37
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 20,00 --- 73
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 10,50 --- 30
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 12,00 --- 37
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 12,00 --- 37
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 13,00 --- 41
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 13,00 --- 48
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 9,50 --- 26
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 13,00 --- 41
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 14,00 --- 53
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 10,50 --- 35
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 18,50 --- 66
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 15,50 --- 61
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 16,50 --- 66
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 18,50 --- 66
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 18,50 --- 66
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 20,50 --- 87
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 7,00 --- 18
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 17,00 --- 68
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 13,50 --- 50
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 14,50 --- 55
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 15,00 --- 58
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 23,00 --- 88
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 14,00 --- 53
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 17,50 --- 62
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 11,50 --- 35
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 13,00 --- 41
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 11,50 --- 40
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 14,00 --- 53
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 12,00 --- 43
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 11,50 --- 40
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 9,50 --- 26
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 15,50 --- 53
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 13,50 --- 50
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 14,50 --- 48
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 15,50 --- 53
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 14,50 --- 55
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 13,00 --- 41
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 18,50 --- 76
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 15,00 --- 50
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 9,50 --- 30
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 12,50 --- 45
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 13,50 --- 44
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 11,50 --- 35
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 15,50 --- 53
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 15,50 --- 53
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 14,50 --- 55
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 13,00 --- 41
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 12,50 --- 39
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 14,50 --- 55
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 10,00 --- 33
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 13,00 --- 41
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 12,50 --- 39
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 17,00 --- 68
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 14,50 --- 55
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 19,00 --- 69
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 10,50 --- 30
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 18,50 --- 76
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 13,00 --- 41
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 15,00 --- 50
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 12,50 --- 45
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 14,00 --- 46
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 8,00 --- 23

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 38,50 --- 111
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 19,00 --- 49
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 13,00 --- 23
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 31,50 --- 86
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 17,00 --- 36
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 18,50 --- 41
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 13,50 --- 24
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 17,00 --- 36
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 16,00 --- 38
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 12,00 --- 19
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 20,50 --- 48
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 10,50 --- 17
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 17,50 --- 43
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 32,00 --- 88
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 17,00 --- 41
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 21,00 --- 57
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 33,50 --- 93
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 36,00 --- 102
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 27,50 --- 83
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 10,50 --- 17
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 16,50 --- 39
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 12,50 --- 24
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 17,00 --- 41
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 13,50 --- 28
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 36,00 --- 102
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 19,50 --- 51
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 22,00 --- 53
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 18,50 --- 41
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 11,00 --- 16
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 15,00 --- 34
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 18,00 --- 45
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 20,50 --- 55
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 15,00 --- 34
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 14,00 --- 26
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 31,00 --- 84
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 12,00 --- 22
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 20,00 --- 46
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 37,00 --- 105
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 13,00 --- 26
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 18,50 --- 41
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 21,00 --- 57
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 26,50 --- 68
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 10,50 --- 17
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 10,00 --- 15
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 16,00 --- 33
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 26,00 --- 67
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 21,50 --- 51
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 16,00 --- 33
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 15,50 --- 36
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 18,50 --- 41
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 14,00 --- 26
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 20,50 --- 55
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 15,50 --- 36
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 19,00 --- 43
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 16,50 --- 34
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 31,50 --- 99
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 22,50 --- 63
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 26,00 --- 67
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 11,50 --- 18
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 35,00 --- 113
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 27,00 --- 70
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 25,00 --- 63
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 16,50 --- 39
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 12,50 --- 21
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 11,00 --- 19

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
    Aiden Dictus DJA Team 03 JPA2 3,35 m/s--- 55
    Anouk Taks ACHL Team 01 MPA2 2,50 m/s--- 35
    Bart Broos ACHL Team 01 JPA1 2,45 m/s--- 29
    Bjarne Maas Spado Team 07 JPA2 3,50 m/s--- 59
    Brent Knobel THOR Team 04 JPA1 2,15 m/s--- 22
    Cas Keetels ACHL Team 01 JPA1 2,80 m/s--- 39
    Casper den Haan THOR Team 05 JPA2 3,10 m/s--- 47
    Daan Spek DJA Team 03 JPA2 2,50 m/s--- 30
    Daphne de Loos Spado Team 09 MPA1 2,40 m/s--- 32
    David Hultermans ACHL Team 01 JPA2 2,50 m/s--- 30
    Dyero IJzermans Spado Team 07 JPA2 3,35 m/s--- 55
    Dylana Goorden THOR Team 04 MPA1 2,35 m/s--- 31
    Eline Oostrom Spado Team 09 MPA1 2,70 m/s--- 41
    Emiel Tax DJA Team 03 JPA2 3,60 m/s--- 62
    Emy Voesenek ACHL Team 01 MPA1 2,85 m/s--- 46
    Fenne Bijlhouwer Spado Team 07 MPA2 3,10 m/s--- 54
    Finn van Zomeren THOR Team 05 JPA2 3,05 m/s--- 46
    Geert Kanters Groene Ster Team 08 JPA2 3,65 m/s--- 64
    Georgina Blaine Spado Team 07 MPA2 3,65 m/s--- 74
    Ilse Booij Spado Team 09 MPA1 2,25 m/s--- 28
    Indy Brinkman ACHL Team 01 MPA1 2,80 m/s--- 44
    Iris Verrest ACHL Team 01 MPA2 2,20 m/s--- 26
    Jady Bakx THOR Team 05 MPA2 2,60 m/s--- 38
    Jane Wijnen Spado Team 09 MPA1 2,55 m/s--- 37
    Jim Putter DJA Team 03 JPA2 4,10 m/s--- 79
    Jorie van der Laan Spado Team 07 MPA2 2,90 m/s--- 48
    Julian Aerts DJA Team 03 JPA2 3,30 m/s--- 53
    Karsten Herijgers DJA Team 03 JPA1 2,85 m/s--- 40
    Léon Pouyet THOR Team 05 JPA1 1,90 m/s--- 16
    Lente de Graauw Spado Team 09 MPA1 2,85 m/s--- 46
    Lieke Lips ACHL Team 01 MPA1 DNS --- 0
    Lorijn Kessels Spado Team 09 MPA1 3,05 m/s--- 53
    Luna Francois Groene Ster Team 08 MPA2 3,10 m/s--- 54
    Luuk Holleman ACHL Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Mandy Uij...ewilligen THOR Team 04 MPA1 2,45 m/s--- 34
    Mark Franken ACHL Team 01 JPA1 2,65 m/s--- 34
    Matthijs Buijsen Spado Team 09 JPA1 3,55 m/s--- 61
    Maud Lambregts THOR Team 05 MPA1 2,75 m/s--- 43
    Max Pelle Spado Team 07 JPA2 3,10 m/s--- 47
    Max van den Boom THOR Team 05 JPA1 2,95 m/s--- 43
    Maxime van Duijn SV Diomedon Team 08 MPA2 3,15 m/s--- 56
    Mees Janvier Spado Team 09 JPA1 2,90 m/s--- 41
    Mila van Mook THOR Team 05 MPA1 3,35 m/s--- 63
    Morris van...andbergen Spado Team 07 JPA2 3,20 m/s--- 50
    Nadeska Sneijder Spado Team 09 MPA1 2,50 m/s--- 35
    Naomi Kocken ACHL Team 01 MPA2 3,00 m/s--- 51
    Nicky Broos DJA Team 03 JPA2 4,00 m/s--- 75
    Owen Allen THOR Team 04 JPA1 2,90 m/s--- 41
    Quinten Jongkind Spado Team 07 JPA2 3,40 m/s--- 56
    Rick van Rijswijk Groene Ster Team 08 JPA2 2,85 m/s--- 40
    Roos Jansen THOR Team 05 MPA2 3,00 m/s--- 51
    Ruben Uij...ewilligen THOR Team 05 JPA2 2,85 m/s--- 40
    Ruben Evers Groene Ster Team 08 JPA1 2,55 m/s--- 32
    Sara den Hollander Groene Ster Team 08 MPA1 3,05 m/s--- 53
    Sarah Touw ACHL Team 01 MPA2 3,40 m/s--- 65
    Sieb van Manen THOR Team 04 JPA1 2,95 m/s--- 43
    Stijn Uijtdehaag THOR Team 04 JPA1 2,60 m/s--- 33
    Tara Tilborgh Groene Ster Team 08 MPA2 3,10 m/s--- 54
    Tessa - Noom Spado Team 09 MPA1 3,20 m/s--- 58
    Thijs Nagtzaam THOR Team 05 JPA2 2,85 m/s--- 40
    Thijs Kwaijtaal THOR Team 04 JPA1 2,35 m/s--- 27
    Tinka Fokke Spado Team 07 MPA2 3,50 m/s--- 68
    Tristan van Meer Spado Team 09 JPA1 3,00 m/s--- 44
    Xander Hellenbrand THOR Team 04 JPA1 3,00 m/s--- 44
    Yara Prinsen ACHL Team 01 MPA1 2,65 m/s--- 40
    Yari Peetermans DJA Team 03 JPA1 3,20 m/s--- 50
    Yfke van Manen THOR Team 04 MPA2 1,30 m/s--- 5

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 (Team-est) Spado - JPA2 9 2:34,1 451
    2 Team 08 (Team-est) - JPA2 7 2:41,4 372
    2 Team 09 (Team-est) Spado - MPA1 11 2:42,3 417
    4 Team 05 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:43,1 354
    5 Team 03 (Team-est) DJA - JPA2 8 2:53,7 254
    6 Team 01 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 13 3:01,5 190
    7 Team 04 (Team-est) THOR - JPA2 9 3:04,2 169
    8 Team 11 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    8 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0