Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 60 meter horden (76cm) ( 1 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Speerwerpen 400 gram ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 11:20 60mH series
    11:45 13:45 Hoog 23 atleten
    14:15 15:45 Speer
    boog 1
    23 atleten
    10:30 12:00 Ver
    bak 2
    23 atleten
    12:45 13:45 Kogel 23 atleten
    14:20 14:30 600m series


    Tijdschema

    11:00u14:30u
    Meisjes Junior D
    Hoog
    Speer - boog 1
    Ver - bak 2
    Kogel

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Startgroep M
    203 Elsa Lila AV Astylos MJD - Meerkamp a
    204 Ashley Boldewijn AV Feniks MJD - Meerkamp a
    205 Xiomayra Pengel AV Feniks MJD - Meerkamp a
    207 Bente Tuil Hollandia MJD - Meerkamp a
    208 Lana Broers AV Hylas MJD - Meerkamp a
    209 Lindsey van der Plas AV Lycurgus MJD - Meerkamp a
    210 Alyshia Kavehercy NEAV MJD - Meerkamp a
    211 Luna Pedemonte Olympus `70 MJD - Meerkamp a
    212 Yassira Ahraoui AV Sparta MJD - Meerkamp a
    213 Mounia Ahraoui AV Sparta MJD - Meerkamp a
    214 Charissa Boeters AV Sparta MJD - Meerkamp a
    215 Franziska Burchett AV Sparta MJD - Meerkamp a
    216 Esther van Grol AV Sparta MJD - Meerkamp a
    217 Roshwita Holstein AV Sparta MJD - Meerkamp a
    218 Danjela Lockhorst AV Statina MJD - Meerkamp a
    219 Jet Vliegen AV Statina MJD - Meerkamp a
    220 Yana van Aarle Eindhoven MJD - Meerkamp a
    221 Lois Doornheim GACH MJD - Meerkamp a
    222 Shantell Kwofie GACH MJD - Meerkamp a
    223 Sophie van...er Schoot GACH MJD - Meerkamp a
    224 Senne Wijma GACH MJD - Meerkamp a
    225 Stine Nuijen Leiden MJD - Meerkamp a
    226 Edda van der Velden Rotterdam MJD - Meerkamp a

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Astylos ASTL 1
    AV Feniks FNKS 2
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Sparta SPRT 6
    AV Statina STTN 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    GAC Hilversum GACH 4
    Leiden Atletiek LATL 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
  • Meerkamp
  • 60mH
  • Hoog
  • Speer
  • Ver
  • Kogel
  • 600m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D

    # Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
    1 Shantell Kwofie GACH 10,15 1,50 29,45 4,83 12,84 1:39,04 3643
    2 Lana Broers AV Hylas 9,86 1,35 27,18 4,24 9,67 1:50,76 3087
    3 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,61 1,30 20,57 4,09 10,11 1:45,02 3043
    4 Franziska Burchett AV Sparta 9,82 1,25 20,31 4,60 8,75 1:52,20 2909
    5 Yana van Aarle Eindhoven 11,34 1,25 23,67 3,77 8,11 1:41,99 2721
    6 Bente Tuil Hollandia 10,32 1,60 NM 4,40 9,21 1:58,60 2690
    7 Lois Doornheim GACH 11,84 1,25 21,40 4,31 9,47 1:54,46 2634
    8 Alyshia Kavehercy NEAV 11,98 1,25 18,22 4,39 11,67 2:00,93 2603
    9 Esther van Grol AV Sparta 12,71 1,20 23,74 3,98 9,42 2:04,61 2374
    10 Elsa Lila AV Astylos 12,93 1,40 16,87 3,82 9,53 2:05,50 2343
    11 Edda van der Velden Rotterdam 12,01 1,25 16,11 3,68 7,29 2:03,65 2168
    12 Luna Pedemonte Olympus `70 13,26 1,25 19,84 3,53 9,29 2:08,09 2164
    13 Danjela Lockhorst AV Statina 12,54 1,25 15,82 3,34 9,56 2:04,33 2156
    14 Sophie van...er Schoot GACH 12,95 1,15 16,28 3,38 7,21 1:50,09 2108
    15 Stine Nuijen Leiden 11,94 1,25 16,36 3,54 6,37 2:02,91 2107
    16 Senne Wijma GACH 12,73 1,10 20,98 3,49 9,50 2:14,42 2062
    17 Xiomayra Pengel AV Feniks 10,99 1,35 14,62 4,11 7,61 DNF 2035
    18 Charissa Boeters AV Sparta 11,57 1,20 NM 3,90 6,92 1:57,06 2025
    19 Jet Vliegen AV Statina 12,60 1,25 10,66 3,86 5,58 1:59,36 1965
    20 Yassira Ahraoui AV Sparta 14,30 1,15 18,96 2,98 8,79 2:18,94 1762
    21 Roshwita Holstein AV Sparta 13,43 1,05 10,22 2,95 7,23 2:00,90 1638
    22 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 14,46 1,20 8,05 2,96 5,85 2:15,91 1386
    23 Mounia Ahraoui AV Sparta 16,78 1,00 12,99 2,60 6,65 2:38,97 1040

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,61 +2.1 m/s9,46 666
    2 Franziska Burchett AV Sparta 9,82 +2.1 m/s9,82 635
    3 Lana Broers AV Hylas 9,86 +2.1 m/s10,27 629
    4 Shantell Kwofie GACH 10,15 +2.1 m/s9,41 588
    5 Bente Tuil Hollandia 10,32 +2.1 m/s10,28 565
    6 Xiomayra Pengel AV Feniks 10,99 -0.7 m/s--- 482
    7 Yana van Aarle Eindhoven 11,34 +0.1 m/s11,10 443
    8 Charissa Boeters AV Sparta 11,57 +0.1 m/s11,35 418
    9 Lois Doornheim GACH 11,84 +0.1 m/s11,36 391
    10 Stine Nuijen Leiden 11,94 +0.1 m/s11,63 381
    11 Alyshia Kavehercy NEAV 11,98 -0.7 m/s--- 377
    12 Edda van der Velden Rotterdam 12,01 +1.5 m/s--- 374
    13 Danjela Lockhorst AV Statina 12,54 +1.1 m/s--- 324
    14 Jet Vliegen AV Statina 12,60 +1.1 m/s--- 319
    15 Esther van Grol AV Sparta 12,71 +1.5 m/s--- 309
    16 Senne Wijma GACH 12,73 +1.1 m/s--- 308
    17 Elsa Lila AV Astylos 12,93 +0.1 m/s11,77 291
    18 Sophie van...er Schoot GACH 12,95 +1.1 m/s--- 289
    19 Luna Pedemonte Olympus `70 13,26 +1.5 m/s12,41 264
    20 Roshwita Holstein AV Sparta 13,43 +1.5 m/s12,53 250
    21 Yassira Ahraoui AV Sparta 14,30 -0.7 m/s--- 187
    22 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 14,46 +1.5 m/s--- 176
    23 Mounia Ahraoui AV Sparta 16,78 -0.7 m/s--- 41

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Bente Tuil Hollandia 1,60 1,65 702
    2 Shantell Kwofie GACH 1,50 1,55 623
    3 Elsa Lila AV Astylos 1,40 1,48 541
    4 Xiomayra Pengel AV Feniks 1,35 --- 499
    4 Lana Broers AV Hylas 1,35 --- 499
    6 Ashley Boldewijn AV Feniks 1,30 1,41 462
    7 Alyshia Kavehercy NEAV 1,25 --- 426
    7 Stine Nuijen Leiden 1,25 --- 426
    7 Lois Doornheim GACH 1,25 1,32 426
    7 Franziska Burchett AV Sparta 1,25 --- 426
    7 Luna Pedemonte Olympus `70 1,25 1,27 426
    7 Jet Vliegen AV Statina 1,25 --- 426
    7 Danjela Lockhorst AV Statina 1,25 1,30 426
    7 Yana van Aarle Eindhoven 1,25 1,35 426
    7 Edda van der Velden Rotterdam 1,25 --- 426
    16 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 1,20 --- 389
    16 Charissa Boeters AV Sparta 1,20 --- 389
    16 Esther van Grol AV Sparta 1,20 --- 389
    19 Sophie van...er Schoot GACH 1,15 --- 352
    19 Yassira Ahraoui AV Sparta 1,15 --- 352
    21 Senne Wijma GACH 1,10 --- 316
    22 Roshwita Holstein AV Sparta 1,05 --- 279
    23 Mounia Ahraoui AV Sparta 1,00 --- 242

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Shantell Kwofie GACH 29,45 32,63 487
    2 Lana Broers AV Hylas 27,18 --- 450
    3 Esther van Grol AV Sparta 23,74 --- 392
    4 Yana van Aarle Eindhoven 23,67 28,06 391
    5 Lois Doornheim GACH 21,40 22,37 350
    6 Senne Wijma GACH 20,98 --- 342
    7 Ashley Boldewijn AV Feniks 20,57 20,53 335
    8 Franziska Burchett AV Sparta 20,31 --- 330
    9 Luna Pedemonte Olympus `70 19,84 22,76 321
    10 Yassira Ahraoui AV Sparta 18,96 --- 304
    11 Alyshia Kavehercy NEAV 18,22 --- 289
    12 Elsa Lila AV Astylos 16,87 19,45 262
    13 Stine Nuijen Leiden 16,36 --- 251
    14 Sophie van...er Schoot GACH 16,28 --- 249
    15 Edda van der Velden Rotterdam 16,11 --- 246
    16 Danjela Lockhorst AV Statina 15,82 16,55 240
    17 Xiomayra Pengel AV Feniks 14,62 --- 214
    18 Mounia Ahraoui AV Sparta 12,99 --- 176
    19 Jet Vliegen AV Statina 10,66 --- 118
    20 Roshwita Holstein AV Sparta 10,22 --- 107
    21 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 8,05 --- 45
    Bente Tuil Hollandia NM 23,76 0
    Charissa Boeters AV Sparta NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Shantell Kwofie GACH 4,83 -0.8 m/s5,41 587
    2 Franziska Burchett AV Sparta 4,60 +0.0 m/s--- 540
    3 Bente Tuil Hollandia 4,40 +0.0 m/s4,57 498
    4 Alyshia Kavehercy NEAV 4,39 +0.0 m/s--- 496
    5 Lois Doornheim GACH 4,31 +0.0 m/s4,32 480
    6 Lana Broers AV Hylas 4,24 +0.0 m/s--- 466
    7 Xiomayra Pengel AV Feniks 4,11 +0.0 m/s--- 440
    8 Ashley Boldewijn AV Feniks 4,09 +0.0 m/s4,55 436
    9 Esther van Grol AV Sparta 3,98 -0.9 m/s--- 414
    10 Charissa Boeters AV Sparta 3,90 +0.0 m/s--- 398
    11 Jet Vliegen AV Statina 3,86 +0.0 m/s--- 390
    12 Elsa Lila AV Astylos 3,82 -0.2 m/s4,04 382
    13 Yana van Aarle Eindhoven 3,77 -0.8 m/s4,06 372
    14 Edda van der Velden Rotterdam 3,68 -0.8 m/s--- 354
    15 Stine Nuijen Leiden 3,54 -0.1 m/s--- 326
    16 Luna Pedemonte Olympus `70 3,53 -1.2 m/s3,75 324
    17 Senne Wijma GACH 3,49 +0.0 m/s--- 316
    18 Sophie van...er Schoot GACH 3,38 +0.0 m/s--- 294
    19 Danjela Lockhorst AV Statina 3,34 -0.4 m/s3,82 286
    20 Yassira Ahraoui AV Sparta 2,98 -1.1 m/s--- 214
    21 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2,96 -0.4 m/s--- 210
    22 Roshwita Holstein AV Sparta 2,95 +0.0 m/s--- 208
    23 Mounia Ahraoui AV Sparta 2,60 -0.7 m/s--- 138

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Shantell Kwofie GACH 12,84 14,38 650
    2 Alyshia Kavehercy NEAV 11,67 --- 600
    3 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,11 9,62 528
    4 Lana Broers AV Hylas 9,67 --- 506
    5 Danjela Lockhorst AV Statina 9,56 9,11 501
    6 Elsa Lila AV Astylos 9,53 10,08 500
    7 Senne Wijma GACH 9,50 --- 498
    8 Lois Doornheim GACH 9,47 9,59 497
    9 Esther van Grol AV Sparta 9,42 --- 494
    10 Luna Pedemonte Olympus `70 9,29 9,14 488
    11 Bente Tuil Hollandia 9,21 9,64 484
    12 Yassira Ahraoui AV Sparta 8,79 --- 462
    13 Franziska Burchett AV Sparta 8,75 --- 460
    14 Yana van Aarle Eindhoven 8,11 9,21 427
    15 Xiomayra Pengel AV Feniks 7,61 --- 400
    16 Edda van der Velden Rotterdam 7,29 --- 382
    17 Roshwita Holstein AV Sparta 7,23 --- 379
    18 Sophie van...er Schoot GACH 7,21 --- 378
    19 Charissa Boeters AV Sparta 6,92 --- 361
    20 Mounia Ahraoui AV Sparta 6,65 --- 345
    21 Stine Nuijen Leiden 6,37 --- 329
    22 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 5,85 --- 297
    23 Jet Vliegen AV Statina 5,58 --- 279

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Shantell Kwofie GACH 1:39,04 1:39,12 708
    2 Yana van Aarle Eindhoven 1:41,99 1:45,02 662
    3 Ashley Boldewijn AV Feniks 1:45,02 1:51,00 616
    4 Sophie van...er Schoot GACH 1:50,09 --- 546
    5 Lana Broers AV Hylas 1:50,76 1:54,36 537
    6 Franziska Burchett AV Sparta 1:52,20 2:03,00 518
    7 Lois Doornheim GACH 1:54,46 1:50,32 490
    8 Charissa Boeters AV Sparta 1:57,06 1:57,50 459
    9 Bente Tuil Hollandia 1:58,60 1:53,37 441
    10 Jet Vliegen AV Statina 1:59,36 --- 433
    11 Roshwita Holstein AV Sparta 2:00,90 1:55,39 415
    12 Alyshia Kavehercy NEAV 2:00,93 --- 415
    13 Stine Nuijen Leiden 2:02,91 --- 394
    14 Edda van der Velden Rotterdam 2:03,65 --- 386
    15 Danjela Lockhorst AV Statina 2:04,33 --- 379
    16 Esther van Grol AV Sparta 2:04,61 --- 376
    17 Elsa Lila AV Astylos 2:05,50 1:57,50 367
    18 Luna Pedemonte Olympus `70 2:08,09 2:03,49 341
    19 Senne Wijma GACH 2:14,42 --- 282
    20 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 2:15,91 --- 269
    21 Yassira Ahraoui AV Sparta 2:18,94 --- 243
    22 Mounia Ahraoui AV Sparta 2:38,97 --- 98
    Xiomayra Pengel AV Feniks DNF --- 0