Categorie 'Jongens Junior D'

Tijdschema 'Jongens Junior D'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
12:00 12:20 80m Uitslagen
12:45 13:45 Ver
bak 1
Uitslagen
14:15 15:15 Speer
boog 2
Uitslagen
10:55 11:05 80mH Uitslagen
11:40 12:40 Hoog
bak 2
Uitslagen
13:45 14:30 Kogel Uitslagen
15:00 15:10 1000m Uitslagen


Tijdschema

12:00u15:10u
Jongens Junior D
Ver - bak 1
Speer - boog 2
Hoog - bak 2
Kogel

Atleten 'Jongens Junior D'

Snr Naam Startgroep M
40 Lennart Boogaard AV Hera JJD - Meerkamp a
41 Thijs ten ...uggencate AV Hera JJD - Meerkamp a
42 Ymme van Komen Hollandia JJD - Meerkamp a
43 Joris Cotterink AV Lycurgus JJD - Meerkamp a
44 Zack Rot AV Lycurgus JJD - Meerkamp a
45 Faith Abu AV Sparta JJD - Meerkamp a
46 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta JJD - Meerkamp a
47 Bryan Duff AV Sparta JJD - Meerkamp a
48 Timo Eilers AV Sparta JJD - Meerkamp a
49 Angelo de Nooijer AV Sparta JJD - Meerkamp a
50 Martijn Schoemaker AV Zeewolde JJD - Meerkamp a
51 Jari Van der Voorn AV Zeewolde JJD - Meerkamp a
52 Kiko de Roos Fit JJD - Meerkamp a
53 Ryan Andela GACH JJD - Meerkamp a
54 Florian Vriezen GACH JJD - Meerkamp a
55 Luce Wijma GACH JJD - Meerkamp a
56 Ids Kok Phanos JJD - Meerkamp a
57 Jake Romijn PH JJD - Meerkamp a
58 Michiel Zunderman Rotterdam JJD - Meerkamp a

Verenigingen 'Jongens Junior D'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Lycurgus LYCG 2
AV Sparta SPRT 5
AV Zeewolde ZWLD 2
Fit FIT 1
GAC Hilversum GACH 3
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
  • Meerkamp
  • 80m
  • Ver
  • Speer
  • 80mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 1000m
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D

    # Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
    1 Lennart Boogaard AV Hera 10,90 4,89 34,16 12,77 1,50 13,92 3:10,86 4334
    2 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,16 4,86 23,79 13,64 1,45 10,05 3:09,33 4007
    3 Bryan Duff AV Sparta 10,50 4,89 29,86 12,63 1,40 10,19 3:48,87 3869
    4 Florian Vriezen GACH 11,24 4,85 31,89 13,62 1,40 8,74 3:15,67 3796
    5 Jake Romijn PH 11,87 4,30 34,14 13,72 1,55 8,52 3:14,29 3734
    6 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,54 4,20 27,79 15,64 1,35 7,31 3:43,09 3252
    7 Zack Rot AV Lycurgus 11,43 4,46 23,73 15,64 1,35 8,52 3:36,91 3190
    8 Ymme van Komen Hollandia 12,27 3,75 22,64 16,46 1,40 8,08 3:26,29 2936
    9 Thijs ten ...uggencate AV Hera 12,14 4,05 18,43 16,59 1,25 7,14 3:29,09 2740
    10 Joris Cotterink AV Lycurgus 12,60 3,81 25,43 15,64 1,25 7,12 3:46,71 2721
    11 Faith Abu AV Sparta 11,12 4,29 20,89 14,72 1,25 7,47 DNS 2659
    12 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 11,76 4,15 17,01 15,85 1,25 6,67 3:59,91 2638
    13 Ids Kok Phanos 12,69 3,72 21,14 16,20 1,25 7,80 4:05,50 2521
    14 Michiel Zunderman Rotterdam 11,77 4,22 23,05 16,42 1,30 7,43 DNS 2491
    15 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 10,98 3,90 17,87 15,92 1,15 7,48 DNS 2379
    16 Luce Wijma GACH 11,83 3,96 19,08 14,96 NM 5,80 DNS 1905
    17 Ryan Andela GACH 11,15 4,36 31,22 DNS DNS DNS DNS 1598
    18 Kiko de Roos Fit 13,06 3,35 13,33 DNS 1,10 5,66 DNS 1406
    19 Timo Eilers AV Sparta 12,39 3,54 20,38 16,90 DNS DNS DNS 1338

    Uitslagen Meerkamp 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,16 -0.5 m/s10,40 768
    2 Bryan Duff AV Sparta 10,50 -0.5 m/s10,37 705
    3 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,54 -0.5 m/s10,45 698
    4 Lennart Boogaard AV Hera 10,90 +2.7 m/s11,60 635
    5 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 10,98 -0.5 m/s10,75 622
    6 Faith Abu AV Sparta 11,12 +1.9 m/s--- 599
    7 Ryan Andela GACH 11,15 -0.5 m/s11,10 594
    8 Florian Vriezen GACH 11,24 +2.7 m/s11,32 580
    9 Zack Rot AV Lycurgus 11,43 -0.3 m/s--- 550
    10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 11,76 +1.9 m/s11,95 501
    11 Michiel Zunderman Rotterdam 11,77 +2.7 m/s11,26 500
    12 Luce Wijma GACH 11,83 +2.7 m/s11,81 491
    13 Jake Romijn PH 11,87 +2.7 m/s11,95 486
    14 Thijs ten ...uggencate AV Hera 12,14 -0.3 m/s--- 448
    15 Ymme van Komen Hollandia 12,27 +1.9 m/s--- 431
    16 Timo Eilers AV Sparta 12,39 +1.9 m/s12,44 415
    17 Joris Cotterink AV Lycurgus 12,60 -0.3 m/s--- 388
    18 Ids Kok Phanos 12,69 -0.3 m/s--- 377
    19 Kiko de Roos Fit 13,06 +1.9 m/s--- 333

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Bryan Duff AV Sparta 4,89 +0.4 m/s--- 599
    1 Lennart Boogaard AV Hera 4,89 +0.0 m/s--- 599
    3 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,86 -1.2 m/s4,59 593
    4 Florian Vriezen GACH 4,85 +0.9 m/s4,73 591
    5 Zack Rot AV Lycurgus 4,46 +0.0 m/s--- 510
    6 Ryan Andela GACH 4,36 -1.4 m/s4,60 490
    7 Jake Romijn PH 4,30 -0.1 m/s4,18 478
    8 Faith Abu AV Sparta 4,29 -0.5 m/s--- 476
    9 Michiel Zunderman Rotterdam 4,22 -0.9 m/s4,10 462
    10 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,20 -1.9 m/s--- 458
    11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 4,15 -0.2 m/s--- 448
    12 Thijs ten ...uggencate AV Hera 4,05 +0.3 m/s--- 428
    13 Luce Wijma GACH 3,96 -0.7 m/s4,37 410
    14 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 3,90 -0.3 m/s4,02 398
    15 Joris Cotterink AV Lycurgus 3,81 -1.2 m/s--- 380
    16 Ymme van Komen Hollandia 3,75 +2.1 m/s--- 368
    17 Ids Kok Phanos 3,72 +0.0 m/s--- 362
    18 Timo Eilers AV Sparta 3,54 +0.0 m/s--- 326
    19 Kiko de Roos Fit 3,35 +0.0 m/s--- 288

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Bryan Duff AV Sparta 12,63 +1.8 m/s12,82 628
    2 Lennart Boogaard AV Hera 12,77 +1.8 m/s12,84 612
    3 Florian Vriezen GACH 13,62 +1.8 m/s13,32 524
    4 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 13,64 +1.8 m/s13,13 522
    5 Jake Romijn PH 13,72 -0.1 m/s13,79 514
    6 Faith Abu AV Sparta 14,72 +1.5 m/s--- 425
    7 Luce Wijma GACH 14,96 -0.1 m/s13,75 405
    8 Zack Rot AV Lycurgus 15,64 -0.3 m/s--- 352
    8 Joris Cotterink AV Lycurgus 15,64 -0.3 m/s--- 352
    8 Angelo de Nooijer AV Sparta 15,64 -0.1 m/s15,60 352
    11 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 15,85 -0.1 m/s15,48 337
    12 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 15,92 +1.5 m/s16,13 332
    13 Ids Kok Phanos 16,20 -0.3 m/s--- 312
    14 Michiel Zunderman Rotterdam 16,42 -0.1 m/s15,42 297
    15 Ymme van Komen Hollandia 16,46 +1.5 m/s--- 295
    16 Thijs ten ...uggencate AV Hera 16,59 -0.3 m/s--- 286
    17 Timo Eilers AV Sparta 16,90 +1.5 m/s15,81 266
    Ryan Andela GACH DNS 13,02 0
    Kiko de Roos Fit DNS --- 0