Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 4 x 40m
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:15 n/a Bal
    boog 1
    Uitslagen
    13:20 n/a 40m Uitslagen
    14:45 n/a Ver
    bak 2
    Uitslagen
    15:50 n/a 600m Uitslagen


    Tijdschema

    12:15u16:20u
    Meisjes Pupil C
    Bal - boog 1
    40m
    Ver - bak 2
    600m

    Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 600m4x40m
    169 Eva den Adel AV Lycurgus - Estafette team 2 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    170 Joella de Boer AV Lycurgus - Estafette team 2 MPC 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a -
    171 Felice Bosse AV Lycurgus - Estafette team 2 MPC 600m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a -
    172 Resa den Haas AV Lycurgus - Estafette team 2 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    173 Pien Koenen AV Lycurgus - Estafette team 1 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    174 Berber Land AV Lycurgus - Estafette team 2 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    175 Isis de Lange AV Lycurgus - Estafette team 1 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    176 Yinthe Smit AV Lycurgus - Estafette team 1 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    177 Mara Tijsterman AV Lycurgus - Estafette team 1 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    179 Vienna Veldmeijer AV Lycurgus - Estafette team 2 MPC 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    181 Siobhan Fullington DEM - DEM MPC team 1 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    182 Sofia Kes DEM - DEM MPC team 2 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    183 Lana van d... Klooster DEM - DEM MPC team 1 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    184 Isa Krikke DEM - DEM MPC team 2 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    185 Juna Lama DEM - DEM MPC team 2 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    186 Novi Pekel DEM - DEM MPC team 2 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    187 Lea Rosic DEM - DEM MPC team 1 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    188 Ceylin Sarikaya DEM - DEM MPC team 1 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a
    189 Madelief Ursem DEM - DEM MPC team 2 600m
    4x40m
    Meerkamp
    MPC - MeerkampMPC - 600m a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Lycurgus LYCG 10
    DEM DEM 9
    # Team Leden Punten
    1 DEM MPC team 1 DEM - MPC 4 0
    1 DEM MPC team 2 DEM - MPC 5 0
    1 Estafette team 1 MPC AV Lycurgus - MPC 4 0
    1 Estafette team 2 MPC AV Lycurgus - MPC 4 0

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    # Naam 40mBalVerPunten totaalTeam punten
    1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 13,61 3,07 1049 0
    2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 14,72 3,00 1027 0
    3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 16,28 2,84 1026 0
    4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 18,30 2,59 967 0
    5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 15,06 2,70 938 0
    6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 14,12 2,64 858 0
    7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 14,84 2,68 842 0
    8 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 14,03 2,64 837 0
    9 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 11,69 2,53 805 0
    10 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 14,95 2,52 770 0
    11 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 15,42 2,47 751 0
    12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 12,16 2,48 750
    13 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 9,58 2,59 739 0
    14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 9,33 2,42 716 0
    15 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 10,09 2,19 606 0
    16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 9,75 2,32 588 0
    17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 12,29 2,24 565 0
    18 Joella de Boer Estafette team 2 MPC 8,77 9,01 2,06 501
    19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 6,06 2,18 416 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
    1 Lea Rosic DEM MPC team 1 7,25 +3.5 m/s--- 498 0
    2 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 7,35 +3.5 m/s--- 478 0
    3 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 7,38 +2.2 m/s--- 472 0
    4 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 7,55 +2.2 m/s--- 438 0
    5 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 7,56 +2.2 m/s--- 437 0
    6 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 7,78 +2.5 m/s--- 396 0
    7 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 7,84 +3.5 m/s--- 385 0
    8 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 7,90 +2.5 m/s--- 375 0
    9 Isa Krikke DEM MPC team 2 7,96 +3.5 m/s--- 365 0
    10 Novi Pekel DEM MPC team 2 7,99 +2.2 m/s--- 359 0
    11 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 8,05 +3.1 m/s--- 349 0
    12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 8,09 +3.5 m/s--- 343 0
    13 Sofia Kes DEM MPC team 2 8,31 +2.5 m/s--- 307 0
    14 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 8,38 +3.1 m/s--- 296 0
    15 Berber Land Estafette team 2 MPC 8,42 +3.1 m/s--- 290 0
    16 Juna Lama DEM MPC team 2 8,63 +2.5 m/s--- 259 0
    17 Joella de Boer DEM MPC team 2 8,77 +2.5 m/s--- 239 0
    18 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 9,03 +3.1 m/s--- 203 0
    19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 9,07 +2.2 m/s--- 198 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 18,30 --- 293 0
    2 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 16,28 --- 262 0
    3 Berber Land Estafette team 2 MPC 15,42 --- 249 0
    4 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 15,06 --- 243 0
    5 Sofia Kes DEM MPC team 2 14,95 --- 241 0
    6 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 14,84 --- 239 0
    7 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 14,72 --- 237 0
    8 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 14,12 --- 227 0
    9 Isa Krikke DEM MPC team 2 14,03 --- 226 0
    10 Lea Rosic DEM MPC team 1 13,61 --- 219 0
    11 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 12,29 --- 196 0
    12 Felice Bosse Estafette team 2 MPC 12,16 --- 193 0
    13 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 11,69 --- 185 0
    14 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 10,09 --- 154 0
    15 Juna Lama DEM MPC team 2 9,75 --- 147 0
    16 Novi Pekel DEM MPC team 2 9,58 --- 144 0
    17 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 9,33 --- 139 0
    18 Joella de Boer Estafette team 1 MPC 9,01 --- 132 0
    19 Madelief Ursem DEM MPC team 2 6,06 --- 64 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

    # Naam Res OBPPunten totaalTeam punten
    1 Lea Rosic DEM MPC team 1 3,07 --- 332 0
    2 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 3,00 --- 318 0
    3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2,84 --- 286 0
    4 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2,70 --- 258 0
    5 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2,68 --- 254 0
    6 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2,64 --- 246 0
    6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2,64 --- 246 0
    8 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 2,59 --- 236 0
    8 Novi Pekel DEM MPC team 2 2,59 --- 236 0
    10 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2,53 --- 224 0
    11 Sofia Kes DEM MPC team 2 2,52 --- 222 0
    12 Felice Bosse DEM MPC team 2 2,48 --- 214 0
    13 Berber Land Estafette team 2 MPC 2,47 --- 212 0
    14 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2,42 --- 202 0
    15 Juna Lama DEM MPC team 2 2,32 --- 182 0
    16 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 2,24 --- 166 0
    17 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2,19 --- 156 0
    18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 2,18 --- 154 0
    19 Joella de Boer DEM MPC team 2 2,06 --- 130 0
    [+/-] alles
    #Naam 40mPtnBalPtnVerPtn Punten
    1 AV Lycurgus 8237 [+/-]
    2 DEM 8059 [+/-]


    Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBP
    1 Lea Rosic DEM MPC team 1 2:26,24 ---
    2 Novi Pekel DEM MPC team 2 2:27,34 ---
    3 Ceylin Sarikaya DEM MPC team 1 2:28,99 ---
    4 Yinthe Smit Estafette team 1 MPC 2:29,33 ---
    5 Mara Tijsterman Estafette team 1 MPC 2:33,22 ---
    6 Isa Krikke DEM MPC team 2 2:35,75 ---
    7 Resa den Haas Estafette team 2 MPC 2:39,23 ---
    8 Berber Land Estafette team 2 MPC 2:39,52 ---
    9 Isis de Lange Estafette team 1 MPC 2:39,94 ---
    10 Eva den Adel Estafette team 2 MPC 2:40,55 ---
    11 Pien Koenen Estafette team 1 MPC 2:42,16 ---
    12 Felice Bosse Estafette team 1 MPC 2:44,03 ---
    13 Sofia Kes DEM MPC team 2 2:48,70 ---
    14 Joella de Boer DEM MPC team 2 2:50,66 ---
    15 Lana van d... Klooster DEM MPC team 1 2:58,67 ---
    16 Juna Lama DEM MPC team 2 3:08,70 ---
    17 Vienna Veldmeijer Estafette team 2 MPC 3:10,42 ---
    18 Madelief Ursem DEM MPC team 2 3:10,97 ---
    19 Siobhan Fullington DEM MPC team 1 3:28,03 ---

    Uitslagen 4 x 40m Meisjes Pupil C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DEM MPC team 1 (4x40m) DEM - MPC 4 29,12 456
    2 Estafette team 1 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 30,37 398
    3 DEM MPC team 2 (4x40m) DEM - MPC 5 31,43 353
    4 Estafette team 2 MPC (4x40m) AV Lycurgus - MPC 4 31,79 338