Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 60 meter horden
  • 4 x Kogelstoten
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:50 60mH Uitslagen
    20:35 60m Uitslagen
    21:15 Kogel
    1
    Uitslagen
    21:30 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    19:50u22:00u
    Jongens Junior A
    60mH
    60m
    60m_f

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mHKogel
    410 Ben Besamusca AAV `36 Kogel
    Kogel Jjun...en + MMas ---
    413 Rens Tasma AAV `36 60m
    60m_f
    60mH
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale60mh JunA -
    420 Rick Schreuder AAV `36 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    421 Tom Driessen AAV `36 Kogel
    Kogel Jjun...en + MMas ---
    799 Bram Van Dorst AV Fortuna 60mH
    60mh JunA ---
    800 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
    Kogel Jjun...en + MMas ---
    801 Koen Klunder AV Fortuna 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    802 Levi Verver AV Fortuna Kogel
    Kogel Jjun...en + MMas ---
    809 Luuk Peeters AV Gouda 60m
    60m_f
    Kogel
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as FinaleKogel Jjun...en + MMas -
    810 Wietse Bosman AV Gouda 60m
    60m_f
    60mH
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale60mh JunA -
    818 Jacco Aalbregt Olympus `70 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    819 Quinten de Brabander Olympus `70 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    859 Andy Smit Rijnsoever 60m
    60m_f
    Kogel
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as FinaleKogel Jjun...en + MMas -
    860 Arthur Oosterman Rijnsoever 60m
    60m_f
    Kogel
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as FinaleKogel Jjun...en + MMas -
    861 Brian Smit Rijnsoever 60m
    60m_f
    Kogel
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as FinaleKogel Jjun...en + MMas -
    897 Jan Munning SPOB 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    920 Aron Schott Delta Sport 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    921 Ruben Heijnen Delta Sport 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    927 Jim Thuring Haag 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    928 Nour Al-B...de Ridder Haag 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    936 Coen Huizer Leiden 60m
    60m_f
    60mH
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale60mh JunA -
    970 Steves Fluit U-Track 60m
    60m_f
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale --
    973 Luc Giele Voorne 60m
    60m_f
    60mH
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale60mh JunA -
    974 Roderik Cobben Voorne 60m
    60m_f
    60mH
    60m B-A-Sen-Mas60m B-A-Se...as Finale60mh JunA -

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 4
    AV Fortuna FRTN 4
    AV Gouda GOUD 2
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV Rijnsoever RYNS 3
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    Delta Sport DLSP 2
    Haag Atletiek HAAG 2
    Leiden Atletiek LATL 1
    U-Track UTRK 1
    Voorne Atletiek VRNE 2
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • Kogel
  • Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Coen Huizer Leiden 9,19 ---
    2 Roderik Cobben Voorne 9,34 ---
    3 Luc Giele Voorne 9,42 9,21
    4 Wietse Bosman AV Gouda 9,53 9,30
    5 Bram Van Dorst AV Fortuna 9,55 ---
    6 Rens Tasma AAV `36 9,62 ---