Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 40
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 Ver Uitslagen
    12:00 Discus Uitslagen
    12:30 80mH Uitslagen
    13:15 Hoog Uitslagen
    14:10 800m Uitslagen
    15:05 Kogel Uitslagen
    15:40 Speer Uitslagen
    15:50 150m Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:20u
    Meisjes Junior C
    Discus
    80mH
    Hoog
    800m
    Kogel
    Speer
    150m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m80mH4x80mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    523 Lieke Baselmans AV Atverni Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog AV Atverni MC ------- 0
    524 Sterre van Eck AV Atverni 150m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver AV Atverni MC ------- 95
    525 Esmee de Kock AV Atverni Speer
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - Kogel AV Atverni MC ------- 141
    526 Merel Kuper AV Atverni 800m
    80mH
    Hoog
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog AV Atverni MC ------ 1045
    527 Fenne Liebrand AV Atverni 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH AV Atverni MC ------- 0
    528 Dewi van Onselen AV Atverni 150m
    800m
    Speer
    MJC - 150mMJC - 800mMJC - Speer AV Atverni MC ------ 0
    529 Emma Scheepstra AV Atverni 4x80m
    Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AV Atverni MC ------ 792
    530 Rianne Tersteeg AV Atverni 4x80m
    Ver
    MJC - Ver AV Atverni MC ------- 366
    531 Dianne Vendrig AV Atverni 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Atverni MC ------ 365
    553 Imke Boersma AV Phoenix 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver AV Phoenix MC Team 1 ------ 857
    554 Veerle Dijkstra AV Phoenix 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus AV Phoenix MC Team 1 ------ 569
    555 Belle Schyns AV Phoenix 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH AV Phoenix MC Team 1 ------ 561
    556 Margriet v... der Vegt AV Phoenix 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver AV Phoenix MC Team 1 ------ 294
    582 Elisa Embrechts Fit Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel Fit MC ------- 532
    583 Camiel Hitters Fit 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH Fit MC ------- 66
    584 Yda de Jong Fit 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog Fit MC ------ 0
    585 Nynke Streppel Fit 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver Fit MC ------ 1180
    586 Noia Veenstra Fit 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver Fit MC ------ 462
    641 Meike Bakker GACH Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel GAC Hilver...MC Team 1 ------ 1241
    642 Lara van Beusekom GACH 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver GAC Hilver...MC Team 1 ------ 499
    643 Rikkie Bosman GACH 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog GAC Hilver...MC Team 1 ------ 415
    644 Suzet Dornheim GACH 800m
    MJC - 800m GAC Hilver...MC Team 1 -------- 554
    645 Mila Jonkvorst GACH 800m
    MJC - 800m GAC Hilver...MC Team 1 -------- 536
    646 Mare Lei GACH 150m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 150mMJC - Kogel GAC Hilver...MC Team 1 ------ 0
    647 Isa Nijkamp GACH 800m
    MJC - 800m GAC Hilver...MC Team 1 -------- 0
    648 Nova Spier GACH Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus GAC Hilver...MC Team 1 ------- 0
    649 Samantha Westerweel GACH 150m
    80mH
    Ver
    MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver GAC Hilver...MC Team 1 ------ 1534
    650 Dilay Yandi GACH 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH GAC Hilver...MC Team 1 ------ 542
    651 Hassanatou Barry GACH 150m
    4x80m
    Ver
    MJC - 150mMJC - Ver GAC Hilver...MC Team 2 ------ 772
    652 Elisa van der Linden GACH 4x80m
    Speer
    Discus
    MJC - SpeerMJC - Discus GAC Hilver...MC Team 2 ------ 276
    653 Mila Nisse GACH Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel GAC Hilver...MC Team 2 ------ 670
    654 Fay van de Roer GACH 150m
    800m
    MJC - 150mMJC - 800m GAC Hilver...MC Team 2 ------- 882
    655 Marit van der Vliet GACH 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver GAC Hilver...MC Team 2 ------ 426
    656 Masja Wilders GACH 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH GAC Hilver...MC Team 2 ------ 293
    695 Lize Huisman U-Track 150m
    80mH
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 80mH U-Track MC Team 1 ------ 601
    696 Evi Spronk U-Track 150m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 150mMJC - Hoog U-Track MC Team 1 ------ 582
    697 Sandra Troost U-Track Speer
    Discus
    Kogel
    MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel U-Track MC Team 1 ------ 738
    698 Nora Wakelkamp U-Track 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver U-Track MC Team 1 ------ 780
    699 Anne van Wijhe U-Track 150m
    800m
    4x80m
    MJC - 150mMJC - 800m U-Track MC Team 1 ------ 1005
    700 Isil Sert U-Track 150m
    800m
    MJC - 150mMJC - 800m U-Track MC Team 2 ------- 711

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atverni ATVN 9
    AV Phoenix PHNX 4
    Fit FIT 5
    GAC Hilversum GACH 16
    U-Track UTRK 6
    Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum MC Team 1 GAC Hilversum - MJC
    Begeleider: rob de weger
    10 5959
    2 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC
    Begeleider: Alex Chan
    5 4287
    3 GAC Hilversum MC Team 2 GAC Hilversum - MJC
    Begeleider: rob de weger
    6 3319
    4 AV Atverni MC AV Atverni - MJC
    Begeleider: Ramon Soesbergen
    9 3279
    5 AV Phoenix MC Team 1 AV Phoenix - MJC
    Begeleider: Arjan Weijenborg
    Jurylid: Ernestine Elkenbracht
    4 2738
    6 Fit MC Fit - MJC
    Begeleider: Thijs Hunink
    Jurylid: Sonja Boer
    5 2719
    7 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC
    Begeleider: Alex Chan
    Jurylid: Bob Roell
    1 711
    8 AV Phoenix MC Team 2 AV Phoenix - MJC 0 0

    Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Dilay Yandi GACH GAC Hilver...MC Team 1 20,88 +1.2 m/s--- 542
    2 Samantha Westerweel GACH GAC Hilver...MC Team 1 21,04 +2.0 m/s--- 529
    3 Anne van Wijhe U-Track U-Track MC Team 1 21,57 +1.2 m/s--- 486
    4 Lize Huisman U-Track U-Track MC Team 1 21,94 +1.6 m/s--- 458
    5 Mare Lei GACH GAC Hilver...MC Team 1 22,23 +1.6 m/s--- 0
    6 Evi Spronk U-Track U-Track MC Team 1 22,25 +1.6 m/s--- 0
    7 Imke Boersma AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 22,32 +2.0 m/s--- 429
    8 Fay van de Roer GACH GAC Hilver...MC Team 2 22,65 +2.0 m/s--- 406
    9 Belle Schyns AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 22,73 +1.6 m/s--- 400
    10 Isil Sert U-Track U-Track MC Team 2 22,97 +2.0 m/s--- 383
    11 Hassanatou Barry GACH GAC Hilver...MC Team 2 23,14 +2.0 m/s--- 372
    12 Dianne Vendrig AV Atverni AV Atverni MC 23,24 +1.2 m/s--- 365
    13 Masja Wilders GACH GAC Hilver...MC Team 2 23,97 +1.2 m/s--- 0
    14 Sterre van Eck AV Atverni AV Atverni MC 28,08 +1.6 m/s--- 95
    Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC 21,43 22,70 X 21,71 22,70 --- 356
    2 Elisa van der Linden GACH GAC Hilver...MC Team 2 18,40 17,85 16,98 16,32 18,40 --- 276
    3 Veerle Dijkstra AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 18,14 14,85 18,11 17,27 18,14 --- 271
    4 Meike Bakker GACH GAC Hilver...MC Team 1 16,72 17,90 15,86 X 17,90 --- 267
    5 Sandra Troost U-Track U-Track MC Team 1 16,17 15,32 15,01 X 16,17 --- 232
    6 Elisa Embrechts Fit Fit MC 15,81 13,08 11,28 14,71 15,81 --- 224
    7 Lieke Baselmans AV Atverni AV Atverni MC 12,50 15,15 13,71 11,47 15,15 --- 0
    8 Yda de Jong Fit Fit MC 13,73 13,56 14,78 12,32 14,78 --- 0
    9 Mila Nisse GACH GAC Hilver...MC Team 2 13,81 12,68 11,96 13,26 13,81 --- 0
    Nova Spier GACH GAC Hilver...MC Team 1 X X X X NM --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Meike Bakker GACH GAC Hilver...MC Team 1 9,69 9,92 9,88 9,88 9,92 --- 519
    2 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC 7,07 8,28 7,64 7,45 8,28 --- 436
    3 Mare Lei GACH GAC Hilver...MC Team 1 6,48 6,94 7,38 7,34 7,38 --- 0
    4 Mila Nisse GACH GAC Hilver...MC Team 2 7,02 7,21 6,45 7,18 7,21 --- 378
    5 Sandra Troost U-Track U-Track MC Team 1 6,24 X 6,22 6,47 6,47 --- 335
    6 Elisa Embrechts Fit Fit MC 5,64 5,93 5,76 6,03 6,03 --- 308
    7 Esmee de Kock AV Atverni AV Atverni MC 4,96 5,51 4,06 X 5,51 --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Nynke Streppel Fit Fit MC 4,75 4,40 3,98 4,75 4,75 +1.0 m/s--- 570
    2 Samantha Westerweel GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,54 - - 4,64 4,64 +2.5 m/s--- 548
    3 Nora Wakelkamp U-Track U-Track MC Team 1 4,23 4,04 4,09 4,23 +0.8 m/s--- 464
    4 Lara van Beusekom GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,10 4,03 4,07 4,10 +1.9 m/s--- 0
    5 Noia Veenstra Fit Fit MC 3,74 3,85 3,73 4,06 4,06 +2.9 m/s--- 0
    6 Imke Boersma AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 4,05 3,89 3,70 3,84 4,05 +0.7 m/s--- 428
    7 Hassanatou Barry GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,72 3,91 3,73 3,91 +3.2 m/s--- 400
    8 Marit van der Vliet GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,61 3,64 3,81 3,81 +1.2 m/s--- 0
    9 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MC 3,69 2,51 3,45 3,74 3,74 +0.9 m/s--- 366
    10 Margriet v... der Vegt AV Phoenix AV Phoenix MC Team 1 2,92 3,07 3,04 3,08 3,08 +1.9 m/s--- 0
    11 Sterre van Eck AV Atverni AV Atverni MC 2,54 2,76 2,47 2,54 2,76 +1.9 m/s--- 0