Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 48
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:55 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    13:00 Speer Uitslagen
    13:10 100mH Uitslagen
    13:45 Hoog Uitslagen
    14:15 Ver Uitslagen
    14:30 800m Uitslagen
    16:15 150m Uitslagen
    16:45 Hoog Uitslagen


    Tijdschema

    11:55u17:15u
    Jongens Junior C
    Kogel - kogel 2
    Speer
    100mH
    Hoog
    Ver
    800m
    150m
    Hoog

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 150m800m100mH4x100mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    501 Joseph Adepeju AV Atverni 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog 2 AV Atverni JC Team 1 ----- 1030
    502 Koen van Loo AV Atverni Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AV Atverni JC Team 1 ------ 0
    503 Gianni Louhenapessy AV Atverni 150m
    4x100m
    JJC - 150m AV Atverni JC Team 1 ------ 573
    504 Gosin Meerens AV Atverni 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV Atverni JC Team 1 ----- 423
    505 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni 100mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Hoog 2JJC - Ver AV Atverni JC Team 1 ----- 396
    506 Bart van Zandwijk AV Atverni 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV Atverni JC Team 1 ----- 1361
    507 Pablo Zegwaart AV Atverni 150m
    800m
    Speer
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer AV Atverni JC Team 1 ----- 946
    508 Teagan Hessels AV Atverni 150m
    Speer
    Kogel
    JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Kogel AV Atverni JC Team 2 ----- 784
    509 Roy van Meurs AV Atverni 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer AV Atverni JC Team 2 ----- 853
    510 Luc Nederpel AV Atverni 800m
    Hoog
    Ver
    JJC - 800mJJC - Hoog 2JJC - Ver AV Atverni JC Team 2 ----- 1476
    511 Thomas Schols AV Atverni 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH AV Atverni JC Team 2 ----- 482
    512 Jeroen Visser AV Atverni 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel AV Atverni JC Team 2 ----- 252
    513 Naoa Yeo AV Atverni 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver AV Atverni JC Team 2 ----- 427
    542 Wouter Bakker AV Phoenix 150m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog 1 AV Phoenix JC Team 1 ------ 342
    543 Mees Borghuis AV Phoenix 150m
    800m
    Speer
    JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer AV Phoenix JC Team 1 ----- 903
    544 Iker Bruggink AV Phoenix 800m
    JJC - 800m AV Phoenix JC Team 1 ------- 536
    545 Antoni Elkenbracht AV Phoenix 100mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Hoog 2JJC - Ver AV Phoenix JC Team 1 ----- 1106
    546 Kay Vermetten AV Phoenix Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel AV Phoenix JC Team 1 ------ 303
    572 Nout Morssinkhof Fit 150m
    100mH
    Ver
    JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver Fit JC ----- 1582
    573 Gies Oude Brunink Fit 800m
    100mH
    Ver
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver Fit JC ----- 802
    574 Kars van Reeuwijk Fit 800m
    Speer
    Kogel
    JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Kogel Fit JC ----- 1151
    596 Kris Andriesen GACH 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver GAC Hilver...JC Team 1 ----- 0
    597 Jurre Brouwer GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------- 743
    598 Jonas Elzinga GACH Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog 1 GAC Hilver...JC Team 1 ----- 1114
    599 Jente Faber GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------- 583
    600 Laurens Jordense GACH 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH GAC Hilver...JC Team 1 ----- 1328
    601 Lucas Man GACH 150m
    4x100m
    JJC - 150m GAC Hilver...JC Team 1 ------ 0
    602 David Neidig GACH 800m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 1 ------- 0
    603 Flo van Raalte GACH 4x100m
    GAC Hilver...JC Team 1 ------- 0
    604 Max Veldhuizen GACH 100mH
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Hoog 2JJC - Ver GAC Hilver...JC Team 1 ----- 650
    605 Yoram Vriezen GACH Speer
    JJC - Speer GAC Hilver...JC Team 1 ------- 664
    606 Miro van Wieringen GACH 150m
    100mH
    JJC - 150mJJC - 100mH GAC Hilver...JC Team 1 ------ 1458
    607 Daan van de Hende GACH Kogel
    Ver
    JJC - KogelJJC - Ver GAC Hilver...JC Team 2 ------ 385
    608 David Hoogenbosch GACH 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver GAC Hilver...JC Team 2 ----- 738
    609 Onno Krans GACH Speer
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - Hoog 2 GAC Hilver...JC Team 2 ------ 335
    610 Merlijn Munneke GACH Speer
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - Kogel GAC Hilver...JC Team 2 ------ 0
    611 Ivar Pijnenburg GACH 150m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 150mJJC - Hoog 1 GAC Hilver...JC Team 2 ----- 1081
    612 Lucas Renaud GACH 800m
    4x100m
    JJC - 800m GAC Hilver...JC Team 2 ------ 575
    613 Dani Suparmono GACH 150m
    800m
    JJC - 150mJJC - 800m GAC Hilver...JC Team 2 ------ 502
    614 Davis Vroegindeweij GACH 150m
    100mH
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 100mH GAC Hilver...JC Team 2 ----- 860
    679 Timo Hoogendoorn U-Track 150m
    800m
    4x100m
    JJC - 150mJJC - 800m U-Track JC Team 1 ----- 1480
    680 Max Innikel U-Track 800m
    100mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog 1 U-Track JC Team 1 ----- 813
    681 Toon de Kwaasteniet U-Track Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog 1 U-Track JC Team 1 ----- 0
    682 Frans de Nooij U-Track 150m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 150mJJC - Kogel U-Track JC Team 1 ----- 546
    683 Kiran bahadur Roka U-Track 150m
    4x100m
    Ver
    JJC - 150mJJC - Ver U-Track JC Team 1 ----- 1196
    684 Damian Stamper U-Track 4x100m
    Speer
    JJC - Speer U-Track JC Team 1 ------ 444
    685 Senna Stamper U-Track 100mH
    JJC - 100mH U-Track JC Team 1 ------- 582
    686 Lorenzo Speear U-Track 150m
    Speer
    Hoog
    JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Hoog 1 U-Track JC Team 2 ----- 0

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atverni ATVN 13
    AV Phoenix PHNX 5
    Fit FIT 3
    GAC Hilversum GACH 19
    U-Track UTRK 8
  • Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum JC Team 1 GAC Hilversum - JJC
    Begeleider: rob de weger
    11 7282
    2 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
    Begeleider: Alex Chan
    Jurylid: Bob Roell
    7 5760
    3 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC 7 5406
    4 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC 6 4835
    5 GAC Hilversum JC Team 2 GAC Hilversum - JJC
    Begeleider: rob de weger
    8 4476
    6 Fit JC Fit - JJC
    Begeleider: Thijs Hunink
    3 3535
    7 AV Phoenix JC Team 1 AV Phoenix - JJC
    Begeleider: Arjan Weijenborg
    Jurylid: Ernestine Elkenbracht
    5 3190
    8 AV Phoenix JC Team 2 AV Phoenix - JJC 0 0
    8 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
    Begeleider: alex chan
    Jurylid: Bob Roell
    1 0

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 18,16 +2.0 m/s--- 803
    2 Miro van Wieringen GACH GAC Hilver...JC Team 1 18,88 +1.6 m/s--- 726
    3 Laurens Jordense GACH GAC Hilver...JC Team 1 18,91 +2.6 m/s--- 723
    4 Lucas Man GACH GAC Hilver...JC Team 1 19,02 +1.6 m/s--- 0
    5 Timo Hoogendoorn U-Track U-Track JC Team 1 19,27 +2.6 m/s--- 687
    6 Kiran bahadur Roka U-Track U-Track JC Team 1 19,38 +2.0 m/s--- 677
    7 Nout Morssinkhof Fit Fit JC 20,21 +2.0 m/s21,91 600
    8 Gianni Louhenapessy AV Atverni AV Atverni JC Team 1 20,51 +2.0 m/s--- 573
    9 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 1 20,60 +2.0 m/s--- 0
    10 Davis Vroegindeweij GACH GAC Hilver...JC Team 2 22,07 +2.0 m/s--- 448
    11 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 1 22,11 +2.6 m/s--- 0
    12 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 22,35 +1.6 m/s--- 427
    13 Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 2 22,40 +2.0 m/s--- 424
    14 Ivar Pijnenburg GACH GAC Hilver...JC Team 2 22,48 +1.6 m/s--- 418
    15 Wouter Bakker AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 23,59 +2.0 m/s--- 342
    16 Mees Borghuis AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 24,99 +2.6 m/s--- 255
    Dani Suparmono GACH GAC Hilver...JC Team 2 DNS --- 0
    Thomas Schols AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0
    Lorenzo Speear U-Track U-Track JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Timo Hoogendoorn U-Track U-Track JC Team 1 2:09,12 2:06,39 793
    2 Jurre Brouwer GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:13,04 --- 743
    3 Jente Faber GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:27,56 --- 583
    4 Lucas Renaud GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:28,34 --- 575
    5 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JC Team 2 2:29,60 --- 563
    6 Iker Bruggink AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 2:32,45 2:32,63 536
    7 David Neidig GACH GAC Hilver...JC Team 1 2:33,64 --- 0
    8 Roy van Meurs AV Atverni AV Atverni JC Team 2 2:35,69 --- 506
    9 Dani Suparmono GACH GAC Hilver...JC Team 2 2:36,18 --- 502
    10 Max Innikel U-Track U-Track JC Team 1 2:36,65 2:33,16 498
    11 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:36,98 --- 495
    12 Gies Oude Brunink Fit Fit JC 2:38,65 2:34,57 480
    13 Kars van Reeuwijk Fit Fit JC 2:45,64 2:57,77 423
    14 Mees Borghuis AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 2:50,70 --- 384
    Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNF --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Miro van Wieringen GACH GAC Hilver...JC Team 1 14,94 +2.6 m/s--- 732
    2 Laurens Jordense GACH GAC Hilver...JC Team 1 16,36 +2.6 m/s--- 605
    3 Senna Stamper U-Track U-Track JC Team 1 16,65 +1.8 m/s--- 582
    4 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JC Team 1 17,92 +1.8 m/s--- 489
    5 Thomas Schols AV Atverni AV Atverni JC Team 2 18,02 +1.8 m/s--- 482
    6 Max Veldhuizen GACH GAC Hilver...JC Team 1 18,05 +2.6 m/s--- 0
    7 Nout Morssinkhof Fit Fit JC 18,47 +1.8 m/s--- 453
    8 Davis Vroegindeweij GACH GAC Hilver...JC Team 2 19,13 +1.8 m/s--- 412
    9 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JC Team 1 19,40 +2.6 m/s--- 396
    10 David Hoogenbosch GACH GAC Hilver...JC Team 2 19,82 +2.6 m/s--- 372
    11 Gies Oude Brunink Fit Fit JC 20,77 +2.6 m/s--- 322
    12 Max Innikel U-Track U-Track JC Team 1 20,92 +1.8 m/s--- 315
    13 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 22,25 +1.8 m/s--- 252
    14 Antoni Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 22,59 +2.6 m/s23,02 238

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Yoram Vriezen GACH GAC Hilver...JC Team 1 41,81 39,88 40,42 39,44 41,81 --- 664
    2 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JC Team 1 X 24,34 28,44 29,00 29,00 --- 0
    3 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 1 X 27,21 22,83 24,57 27,21 --- 451
    4 Damian Stamper U-Track U-Track JC Team 1 26,80 20,64 23,42 19,70 26,80 26,83 444
    5 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 1 19,40 19,74 23,04 22,72 23,04 --- 0
    6 Kars van Reeuwijk Fit Fit JC 21,40 22,10 19,62 20,63 22,10 --- 363
    7 Roy van Meurs AV Atverni AV Atverni JC Team 2 19,78 21,21 X 16,17 21,21 --- 347
    8 Onno Krans GACH GAC Hilver...JC Team 2 20,59 18,60 X 18,93 20,59 --- 335
    9 Merlijn Munneke GACH GAC Hilver...JC Team 2 19,51 19,21 18,94 19,06 19,51 --- 0
    10 Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 2 18,46 17,71 17,35 19,35 19,35 --- 0
    11 Mees Borghuis AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 14,02 16,67 14,28 16,96 16,96 --- 264
    12 Kay Vermetten AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 15,99 16,28 14,51 16,90 16,90 --- 0
    Toon de Kwaasteniet U-Track U-Track JC Team 1 - - - - DNS --- 0
    Lorenzo Speear U-Track U-Track JC Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 1 10,49 10,30 9,54 10,29 10,49 10,14 546
    2 Jonas Elzinga GACH GAC Hilver...JC Team 1 8,22 10,20 10,05 9,08 10,20 --- 532
    3 Kris Andriesen GACH GAC Hilver...JC Team 1 9,32 9,10 9,30 8,25 9,32 --- 0
    4 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 1 8,04 7,59 7,59 7,52 8,04 --- 423
    5 Daan van de Hende GACH GAC Hilver...JC Team 2 X 6,83 6,88 7,34 7,34 --- 385
    6 Merlijn Munneke GACH GAC Hilver...JC Team 2 6,86 7,05 6,43 6,14 7,05 --- 0
    7 Kars van Reeuwijk Fit Fit JC 6,78 6,45 6,99 6,91 6,99 --- 365
    8 Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 2 6,85 6,21 6,90 6,03 6,90 --- 360
    9 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 6,41 6,10 6,62 6,28 6,62 --- 0
    10 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 1 5,95 6,01 6,06 5,92 6,06 --- 0
    11 Kay Vermetten AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 5,96 5,64 5,45 5,76 5,96 --- 303
    Toon de Kwaasteniet U-Track U-Track JC Team 1 X X X X NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Max Veldhuizen GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,15 X 5,00 4,94 5,15 +0.7 m/s--- 650
    2 Kris Andriesen GACH GAC Hilver...JC Team 1 X 4,78 X 4,90 4,90 +1.6 m/s--- 0
    3 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,67 4,69 4,65 4,66 4,69 +1.8 m/s--- 558
    4 Nout Morssinkhof Fit Fit JC 4,52 4,55 4,25 X 4,55 +1.0 m/s--- 529
    5 Kiran bahadur Roka U-Track U-Track JC Team 1 4,16 4,50 4,29 4,15 4,50 +0.8 m/s--- 519
    6 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JC Team 1 3,84 4,10 3,92 4,01 4,10 +1.5 m/s--- 0
    7 Antoni Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix JC Team 1 3,76 3,55 3,94 3,78 3,94 +1.1 m/s--- 406
    8 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3,60 3,77 3,20 3,34 3,77 +2.5 m/s--- 372
    9 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 X 3,68 X 3,76 3,76 +2.3 m/s--- 0
    10 David Hoogenbosch GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,70 3,74 3,11 2,80 3,74 +0.9 m/s--- 366
    11 Gies Oude Brunink Fit Fit JC 3,63 3,16 X X 3,63 +0.8 m/s--- 0
    12 Daan van de Hende GACH GAC Hilver...JC Team 2 3,55 3,57 2,74 X 3,57 +1.7 m/s--- 0