Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 66
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    533 Merlijne van Doorn AV Atverni 1000m
    MJD - 1000m AV Atverni MD ------- 436
    534 Cécile Fifis AV Atverni 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver AV Atverni MD ----- 537
    535 Anne Maryse Fluit AV Atverni 1000m
    MJD - 1000m AV Atverni MD ------- 0
    536 Amaris Hendriks AV Atverni Speer
    Ver
    MJD - Speer 2MJD - Ver AV Atverni MD ------ 0
    537 Fenne van Leuveren AV Atverni 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel 2 AV Atverni MD ----- 287
    538 Karlijn Mesman AV Atverni 1000m
    60mH
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Atverni MD ------ 623
    539 Joanne Olsem AV Atverni 4x60m
    Hoog
    MJD - Hoog 2 AV Atverni MD ------ 0
    540 Valerie Soesbergen AV Atverni 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel 1 AV Atverni MD ----- 799
    541 Karin de Wit AV Atverni Speer
    Hoog
    MJD - Speer 1MJD - Hoog 2 AV Atverni MD ------ 804
    557 Lara van den Broek AV Phoenix 60m
    1000m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog 2 AV Phoenix MD Team 1 ----- 787
    558 Noor Broekstra AV Phoenix 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog 1 AV Phoenix MD Team 1 ----- 426
    559 Camille Morren AV Phoenix 4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - Speer 1MJD - Ver AV Phoenix MD Team 1 ----- 467
    560 Guusje Raasveld AV Phoenix 60m
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Speer 2MJD - Kogel 2 AV Phoenix MD Team 1 ----- 735
    561 Anna Versteden AV Phoenix 60mH
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel 1 AV Phoenix MD Team 1 ----- 302
    562 Arwen Visser AV Phoenix 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH AV Phoenix MD Team 1 ----- 514
    563 Merel van den Dool AV Phoenix 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog 2 AV Phoenix MD Team 2 ----- 761
    564 Ariane Elkenbracht AV Phoenix 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver AV Phoenix MD Team 2 ----- 636
    565 Nynke Faber AV Phoenix 60m
    60mH
    Kogel
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel 2 AV Phoenix MD Team 2 ----- 0
    566 Koosje van der Molen AV Phoenix 60m
    Speer
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Speer 2MJD - Hoog 1 AV Phoenix MD Team 2 ----- 417
    567 Vera Pot AV Phoenix 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - Speer 1MJD - Kogel 1 AV Phoenix MD Team 2 ----- 346
    568 Esther van...er Sluijs AV Phoenix 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Phoenix MD Team 2 ----- 685
    569 Anna Kompier AV Phoenix 60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - Speer 1MJD - Ver AV Phoenix MD Team 3 ----- 361
    570 Diede Slaman AV Phoenix 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Kogel 1MJD - Hoog 1 AV Phoenix MD Team 3 ----- 429
    571 Bobbie van Vulpen AV Phoenix 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver AV Phoenix MD Team 3 ----- 583
    587 Maud van Assem Fit 4x60m
    Fit MD ------- 0
    588 Fenne Bakker Fit 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Fit MD ----- 0
    589 Juul Embrechts Fit 60mH
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel 1 Fit MD ------ 203
    590 Janna Luijk Fit 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Fit MD ----- 883
    591 Noor ter Rahé Fit 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog 1 Fit MD ------ 752
    592 Lieke Reyn Fit 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m Fit MD ------ 264
    593 Philine de Ru Fit 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - Kogel 1MJD - Ver Fit MD ----- 760
    594 Noor Tewes Fit 60mH
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer 2 Fit MD ------ 0
    595 Bente Wiggers Fit 60mH
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer 2 Fit MD ------ 448
    657 Lois Doornheim GACH 60m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mMJD - Kogel 1 GAC Hilver...MD Team 1 ----- 1063
    658 Tess Janssen GACH 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH GAC Hilver...MD Team 1 ----- 347
    659 Maaike van Kesteren GACH Hoog
    Ver
    MJD - Hoog 1MJD - Ver GAC Hilver...MD Team 1 ------ 0
    660 Shantell Kwofie GACH 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Hoog 2MJD - Ver GAC Hilver...MD Team 1 ----- 1931
    661 Nsama van Midde GACH 60m
    4x60m
    MJD - 60m GAC Hilver...MD Team 1 ------ 618
    662 Dinisha Overvliet GACH 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH GAC Hilver...MD Team 1 ----- 0
    663 Rosalie Schouten GACH 1000m
    MJD - 1000m GAC Hilver...MD Team 1 ------- 505
    664 Senne Wijma GACH Speer
    Kogel
    MJD - Speer 2MJD - Kogel 2 GAC Hilver...MD Team 1 ------ 0
    665 Lianne Wuring GACH 1000m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer 1 GAC Hilver...MD Team 1 ------ 959
    666 Paula Kliphuis GACH 1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 1000mMJD - 60mH GAC Hilver...MD Team 2 ----- 762
    667 Iris Mackaaij GACH Speer
    Kogel
    MJD - Speer 1MJD - Kogel 1 GAC Hilver...MD Team 2 ------ 737
    668 Hannah Nijkamp GACH 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver GAC Hilver...MD Team 2 ----- 0
    669 Emmelie Pos GACH 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH GAC Hilver...MD Team 2 ----- 686
    670 Lotte Pos GACH 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog 2 GAC Hilver...MD Team 2 ----- 438
    671 Jiska Welp GACH 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver GAC Hilver...MD Team 2 ----- 762
    672 Tara Zorgdrager GACH Speer
    Kogel
    Hoog
    MJD - Speer 2MJD - Kogel 2MJD - Hoog 1 GAC Hilver...MD Team 2 ----- 389
    673 Nouhou Barry GACH 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver GAC Hilver...MD Team 3 ----- 432
    674 Pien Brumm GACH 60mH
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel 2 GAC Hilver...MD Team 3 ----- 576
    675 Mingxia Oppers GACH 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver GAC Hilver...MD Team 3 ----- 691
    676 Marit Roosendaal GACH 4x60m
    Kogel
    MJD - Kogel 1 GAC Hilver...MD Team 3 ------ 0
    677 Marjolein ...chelfhout GACH 60m
    1000m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog 1 GAC Hilver...MD Team 3 ----- 249
    678 Janneke Wattel GACH 60mH
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog 2 GAC Hilver...MD Team 3 ------ 608
    701 Dajo Borgonjen U-Track 1000m
    Speer
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Speer 2MJD - Hoog 2 U-Track MD Team 1 ----- 775
    702 Amélie Evans U-Track 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver U-Track MD Team 1 ----- 0
    703 Noa Hoogendoorn U-Track 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver U-Track MD Team 1 ----- 898
    704 Anna Ingen-Housz U-Track 60mH
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Speer 1MJD - Kogel 1 U-Track MD Team 1 ----- 952
    705 Fay Innikel U-Track 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog 1 U-Track MD Team 1 ----- 360
    706 Gitta Sikkema U-Track 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH U-Track MD Team 1 ----- 172
    707 Jonah van der Haar U-Track 1000m
    4x60m
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - Kogel 1 U-Track MD Team 2 ----- 277
    708 Agnes Kouadio U-Track 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH U-Track MD Team 2 ----- 677
    709 Vera Pierik U-Track 1000m
    Kogel
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Kogel 2MJD - Ver U-Track MD Team 2 ----- 133
    710 Manou Plantinga U-Track 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog 1 U-Track MD Team 2 ----- 654
    711 Bo Steijvers U-Track 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m U-Track MD Team 2 ----- 319

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atverni ATVN 9
    AV Phoenix PHNX 15
    Fit FIT 9
    GAC Hilversum GACH 22
    U-Track UTRK 11
  • Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD
    Begeleider: Tom Dankers
    Jurylid: Bert Wijma
    9 6034
    2 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD
    Begeleider: Tom Dankers
    Jurylid: Lex teeuwen
    7 4259
    3 AV Atverni MD AV Atverni - MJD
    Begeleider: Nathalie Kuijf
    9 3948
    4 Fit MD Fit - MJD
    Begeleider: Thijs Hunink
    9 3767
    5 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    Jurylid: volgt
    6 3718
    6 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    Jurylid: Volgt
    6 3271
    7 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    6 3157
    8 GAC Hilversum MD Team 3 GAC Hilversum - MJD
    Begeleider: S. Wienneke
    6 2959
    9 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    5 2472
    10 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    Jurylid: volgt
    3 1373
    11 U-Track MD Team 3 U-Track - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nsama van Midde GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,65 +1.2 m/s8,76 618
    2 Lois Doornheim GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,76 +2.0 m/s8,88 595
    3 Dinisha Overvliet GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,13 +2.0 m/s9,37 0
    4 Valerie Soesbergen AV Atverni AV Atverni MD 9,27 +2.1 m/s--- 499
    5 Agnes Kouadio U-Track U-Track MD Team 2 9,47 +2.1 m/s--- 464
    6 Philine de Ru Fit Fit MD 9,52 +1.2 m/s10,00 455
    7 Janna Luijk Fit Fit MD 9,57 +1.2 m/s9,39 447
    8 Nouhou Barry GACH GAC Hilver...MD Team 3 9,66 +2.1 m/s9,86 432
    9 Jiska Welp GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,71 +1.2 m/s--- 424
    10 Fenne Bakker Fit Fit MD 9,73 +0.9 m/s9,80 0
    11 Koosje van der Molen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 9,75 +2.1 m/s--- 417
    12 Noa Hoogendoorn U-Track U-Track MD Team 1 9,77 +2.0 m/s--- 414
    13 Lara van den Broek AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 9,81 +2.0 m/s--- 408
    14 Mingxia Oppers GACH GAC Hilver...MD Team 3 9,85 +1.2 m/s10,71 401
    15 Emmelie Pos GACH GAC Hilver...MD Team 2 9,86 +2.1 m/s9,88 400
    16 Esther van...er Sluijs AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 10,01 +1.2 m/s--- 376
    17 Hannah Nijkamp GACH GAC Hilver...MD Team 2 10,07 +0.9 m/s--- 0
    18 Fay Innikel U-Track U-Track MD Team 1 10,12 +2.1 m/s--- 360
    19 Marjolein ...chelfhout GACH GAC Hilver...MD Team 3 10,13 +2.0 m/s10,06 0
    20 Gitta Sikkema U-Track U-Track MD Team 1 10,43 +0.9 m/s--- 0
    21 Anna Kompier AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 10,48 +0.9 m/s--- 308
    22 Manou Plantinga U-Track U-Track MD Team 2 10,52 +2.0 m/s--- 302
    23 Bobbie van Vulpen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 10,58 +2.1 m/s--- 294
    24 Fenne van Leuveren AV Atverni AV Atverni MD 10,63 +1.2 m/s--- 287
    25 Guusje Raasveld AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 10,72 +0.9 m/s--- 275
    26 Nynke Faber AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 11,36 +0.9 m/s--- 0
    27 Diede Slaman AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 11,39 +2.0 m/s--- 0
    Bo Steijvers U-Track U-Track MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lianne Wuring GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:14,26 3:17,00 586
    2 Rosalie Schouten GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:26,01 3:24,00 505
    3 Karlijn Mesman AV Atverni AV Atverni MD 3:32,67 --- 463
    4 Paula Kliphuis GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:33,95 3:36,00 455
    5 Lotte Pos GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:36,89 3:35,00 438
    6 Merlijne van Doorn AV Atverni AV Atverni MD 3:37,19 --- 436
    7 Emmelie Pos GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:40,92 3:35,65 0
    8 Noor ter Rahé Fit Fit MD 3:43,56 3:43,57 400
    9 Lara van den Broek AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 3:47,39 --- 379
    10 Anne Maryse Fluit AV Atverni AV Atverni MD 3:48,41 --- 0
    11 Dajo Borgonjen U-Track U-Track MD Team 1 3:53,11 --- 349
    12 Ariane Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 3:55,36 --- 338
    13 Bo Steijvers U-Track U-Track MD Team 2 3:59,16 --- 319
    14 Arwen Visser AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 4:01,83 --- 306
    15 Tess Janssen GACH GAC Hilver...MD Team 1 4:02,19 --- 0
    16 Noa Hoogendoorn U-Track U-Track MD Team 1 4:02,61 --- 302
    17 Jonah van der Haar U-Track U-Track MD Team 2 4:08,22 --- 277
    18 Noor Broekstra AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 4:09,93 --- 0
    19 Lieke Reyn Fit Fit MD 4:10,97 4:08,12 264
    20 Fenne Bakker Fit Fit MD 4:12,44 4:03,80 0
    21 Marjolein ...chelfhout GACH GAC Hilver...MD Team 3 4:14,46 4:00,00 249
    22 Vera Pierik U-Track U-Track MD Team 2 6:31,82 --- 0
    Amélie Evans U-Track U-Track MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GACH GAC Hilver...MD Team 1 9,78 +1.3 m/s9,56 641
    2 Tess Janssen GACH GAC Hilver...MD Team 1 12,29 +2.3 m/s12,26 347
    3 Merel van den Dool AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 12,42 +1.0 m/s--- 335
    4 Dinisha Overvliet GACH GAC Hilver...MD Team 1 12,55 +1.3 m/s12,52 0
    5 Anna Ingen-Housz U-Track U-Track MD Team 1 12,68 +1.3 m/s--- 312
    6 Esther van...er Sluijs AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 12,72 +2.3 m/s--- 309
    7 Paula Kliphuis GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,74 +2.3 m/s12,92 307
    8 Anna Versteden AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 12,80 +1.0 m/s--- 302
    9 Emmelie Pos GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,98 +1.0 m/s13,23 286
    10 Bente Wiggers Fit Fit MD 13,29 +2.3 m/s15,41 261
    11 Cécile Fifis AV Atverni AV Atverni MD 13,42 +1.0 m/s--- 251
    12 Janneke Wattel GACH GAC Hilver...MD Team 3 13,84 +2.3 m/s14,07 219
    13 Agnes Kouadio U-Track U-Track MD Team 2 13,92 +1.0 m/s--- 213
    14 Arwen Visser AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 13,99 +2.3 m/s--- 208
    15 Pien Brumm GACH GAC Hilver...MD Team 3 14,00 +1.0 m/s15,00 208
    16 Juul Embrechts Fit Fit MD 14,06 +1.3 m/s--- 203
    17 Gitta Sikkema U-Track U-Track MD Team 1 14,52 +2.3 m/s--- 172
    18 Noor Tewes Fit Fit MD 14,65 +1.3 m/s--- 0
    19 Karlijn Mesman AV Atverni AV Atverni MD 14,70 +1.3 m/s--- 160
    20 Nynke Faber AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 14,88 +1.3 m/s--- 0
    21 Bobbie van Vulpen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 15,88 +1.0 m/s--- 89

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lianne Wuring GACH GAC Hilver...MD Team 1 20,42 21,48 18,94 22,65 22,65 --- 373
    2 Senne Wijma GACH GAC Hilver...MD Team 1 21,81 21,73 20,25 21,72 21,81 --- 0
    3 Iris Mackaaij GACH GAC Hilver...MD Team 2 X 21,38 17,90 20,11 21,38 --- 350
    4 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD 17,05 19,02 18,03 18,12 19,02 --- 305
    5 Tara Zorgdrager GACH GAC Hilver...MD Team 2 X 15,09 17,22 15,70 17,22 --- 0
    6 Anna Ingen-Housz U-Track U-Track MD Team 1 14,07 15,55 X X 15,55 --- 234
    7 Camille Morren AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 14,13 14,08 13,90 14,50 14,50 --- 211
    8 Bente Wiggers Fit Fit MD 10,13 13,44 11,37 12,03 13,44 --- 187
    9 Amaris Hendriks AV Atverni AV Atverni MD 9,54 9,26 10,46 12,52 12,52 --- 0
    10 Guusje Raasveld AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 11,05 11,54 11,91 12,24 12,24 --- 0
    11 Dajo Borgonjen U-Track U-Track MD Team 1 9,38 8,86 11,95 7,75 11,95 --- 0
    12 Noor Tewes Fit Fit MD 10,14 8,41 X X 10,14 --- 0
    13 Vera Pot AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 7,16 7,17 7,31 8,84 8,84 --- 69
    14 Koosje van der Molen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 X 8,43 X 7,06 8,43 --- 0
    15 Anna Kompier AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 5,00 6,23 8,31 6,78 8,31 --- 53

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lois Doornheim GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,90 8,35 8,25 8,60 8,90 --- 468
    2 Guusje Raasveld AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 8,74 7,96 8,08 7,09 8,74 --- 460
    3 Senne Wijma GACH GAC Hilver...MD Team 1 8,07 7,87 8,42 8,29 8,42 --- 0
    4 Anna Versteden AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 7,91 X 7,45 7,89 7,91 --- 0
    5 Anna Ingen-Housz U-Track U-Track MD Team 1 7,49 7,73 7,34 X 7,73 --- 406
    6 Iris Mackaaij GACH GAC Hilver...MD Team 2 7,37 6,99 X 7,21 7,37 --- 387
    7 Tara Zorgdrager GACH GAC Hilver...MD Team 2 7,23 6,77 6,71 6,88 7,23 --- 0
    8 Pien Brumm GACH GAC Hilver...MD Team 3 7,04 6,98 7,03 - 7,04 --- 368
    9 Philine de Ru Fit Fit MD 5,13 5,94 5,93 5,98 5,98 --- 305
    10 Valerie Soesbergen AV Atverni AV Atverni MD X 5,77 5,90 5,55 5,90 --- 300
    11 Vera Pot AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 5,54 5,50 5,52 - 5,54 --- 277
    12 Nynke Faber AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 5,15 5,37 5,08 - 5,37 --- 0
    13 Marit Roosendaal GACH GAC Hilver...MD Team 3 4,87 5,30 X 4,88 5,30 --- 0
    14 Fenne van Leuveren AV Atverni AV Atverni MD 4,04 4,95 4,35 4,48 4,95 --- 0
    15 Juul Embrechts Fit Fit MD X X 4,34 4,48 4,48 --- 0
    16 Diede Slaman AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 3,47 4,23 3,35 3,23 4,23 --- 187
    17 Vera Pierik U-Track U-Track MD Team 2 3,05 3,41 3,53 3,29 3,53 --- 133
    18 Jonah van der Haar U-Track U-Track MD Team 2 X X 3,37 3,18 3,37 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GACH GAC Hilver...MD Team 1 1,55 1,55 663
    2 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD 1,35 --- 499
    3 Noor Broekstra AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 1,25 --- 426
    3 Merel van den Dool AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 1,25 --- 426
    5 Koosje van der Molen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 1,25 --- 0
    5 Maaike van Kesteren GACH GAC Hilver...MD Team 1 1,25 --- 0
    7 Dajo Borgonjen U-Track U-Track MD Team 1 1,25 --- 426
    8 Tara Zorgdrager GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 389
    9 Lotte Pos GACH GAC Hilver...MD Team 2 1,20 --- 0
    10 Janneke Wattel GACH GAC Hilver...MD Team 3 1,20 --- 389
    11 Marjolein ...chelfhout GACH GAC Hilver...MD Team 3 1,20 --- 0
    11 Joanne Olsem AV Atverni AV Atverni MD 1,20 --- 0
    11 Fay Innikel U-Track U-Track MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Noor ter Rahé Fit Fit MD 1,15 --- 352
    14 Manou Plantinga U-Track U-Track MD Team 2 1,15 --- 352
    16 Lara van den Broek AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 1,05 --- 0
    17 Diede Slaman AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 1,00 --- 242

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Shantell Kwofie GACH GAC Hilver...MD Team 1 4,76 5,03 4,65 4,78 5,03 +3.0 m/s5,34 627
    2 Janna Luijk Fit Fit MD 4,09 3,61 3,78 X 4,09 +2.5 m/s--- 436
    3 Maaike van Kesteren GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,62 3,54 3,56 3,35 3,62 +3.0 m/s--- 0
    4 Jiska Welp GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,60 X 3,49 3,54 3,60 +1.8 m/s--- 338
    5 Ariane Elkenbracht AV Phoenix AV Phoenix MD Team 2 3,13 3,40 3,02 3,06 3,40 +1.0 m/s--- 298
    6 Mingxia Oppers GACH GAC Hilver...MD Team 3 3,36 3,00 X 3,20 3,36 +2.0 m/s--- 290
    7 Cécile Fifis AV Atverni AV Atverni MD 3,32 X 3,34 X 3,34 +1.6 m/s--- 286
    8 Camille Morren AV Phoenix AV Phoenix MD Team 1 2,65 2,87 3,08 3,19 3,19 +1.9 m/s--- 256
    9 Nouhou Barry GACH GAC Hilver...MD Team 3 X 3,09 2,82 2,98 3,09 +1.8 m/s--- 0
    10 Hannah Nijkamp GACH GAC Hilver...MD Team 2 X 3,03 X X 3,03 +0.7 m/s--- 0
    11 Amaris Hendriks AV Atverni AV Atverni MD 2,60 2,66 3,00 2,91 3,00 +1.4 m/s--- 0
    12 Philine de Ru Fit Fit MD 2,54 X X 2,98 2,98 +2.6 m/s--- 0
    13 Bobbie van Vulpen AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 2,87 2,91 2,84 2,85 2,91 +2.2 m/s--- 200
    14 Noa Hoogendoorn U-Track U-Track MD Team 1 2,82 2,24 - 2,72 2,82 +2.3 m/s--- 182
    15 Anna Kompier AV Phoenix AV Phoenix MD Team 3 2,67 2,71 2,65 2,47 2,71 +1.2 m/s--- 0
    16 Vera Pierik U-Track U-Track MD Team 2 X X 0,94 0,90 0,94 +2.6 m/s--- 0
    Amélie Evans U-Track U-Track MD Team 1 - - - - DNS --- 0