Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 52
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:00 Hoog Uitslagen
    12:40 80mH Uitslagen
    13:05 Kogel Uitslagen
    13:20 Discus Uitslagen
    13:50 1000m Uitslagen
    14:30 Hoog Uitslagen
    15:25 80m Uitslagen
    15:35 Discus Uitslagen
    15:35 Ver Uitslagen


    Tijdschema

    12:00u16:05u
    Jongens Junior D
    Hoog
    80mH
    Kogel
    Discus
    1000m
    Hoog
    80m
    Ver

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    514 Benaiah Bergwijn AV Atverni 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog 1 AV Atverni JD ----- 978
    515 Mike van Doorn AV Atverni Discus
    Kogel
    JJD - Discus 2JJD - Kogel AV Atverni JD ------ 548
    516 Kariim Hammadi AV Atverni 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver AV Atverni JD ----- 296
    517 Boris Hermsen AV Atverni 4x80m
    Discus
    JJD - Discus 2 AV Atverni JD ------ 0
    518 Bas Noordhoek AV Atverni 1000m
    JJD - 1000m AV Atverni JD ------- 531
    519 Jonah Pronk AV Atverni 80mH
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Hoog 2 AV Atverni JD ----- 164
    520 Levi Relyveld AV Atverni 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV Atverni JD ------ 0
    521 Matthijs Verrips AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD ----- 719
    522 Juan Zijderlaan AV Atverni 1000m
    JJD - 1000m AV Atverni JD ------- 611
    547 Willem Bakker AV Phoenix 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog 2 AV Phoenix JD Team 1 ----- 424
    548 Aaron Grul AV Phoenix 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Phoenix JD Team 1 ----- 685
    549 Hamza Riani AV Phoenix 80m
    Discus
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Discus 1JJD - Hoog 1 AV Phoenix JD Team 1 ----- 1636
    550 Bas Schutjes AV Phoenix 80mH
    4x80m
    JJD - 80mH AV Phoenix JD Team 1 ------ 272
    551 Tom Ubels AV Phoenix 4x80m
    Discus
    Kogel
    JJD - Discus 2JJD - Kogel AV Phoenix JD Team 1 ----- 228
    552 Finn Mesker AV Phoenix 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver AV Phoenix JD Team 2 ----- 1003
    575 Boris van de Beek Fit 1000m
    80mH
    Discus
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus 2 Fit JD ----- 201
    576 Edward Dijkstra Fit 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Fit JD ----- 346
    577 Wytze de Jong Fit 1000m
    Discus
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Discus 1JJD - Ver Fit JD ----- 771
    578 Quint Keers Fit Kogel
    Hoog
    JJD - KogelJJD - Hoog 2 Fit JD ------ 0
    579 Finn van der Maas Fit 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH Fit JD ----- 951
    580 Robin Melamed Fit 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog 2 Fit JD ----- 766
    581 Kian Schouten Fit 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Fit JD ----- 0
    615 Ryan Andela GACH 80m
    80mH
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog 2 GAC Hilver...JD Team 1 ----- 1087
    618 Tijs Hollander GACH 1000m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 1 ------- 543
    619 Robbe Noordanus GACH 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 1 ----- 0
    620 Quin Spieker GACH 4x80m
    Kogel
    Hoog
    JJD - KogelJJD - Hoog 1 GAC Hilver...JD Team 1 ----- 938
    621 Tibbe Teeuwen GACH 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver GAC Hilver...JD Team 1 ----- 532
    622 Florian Vriezen GACH 80mH
    Discus
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Discus 1JJD - Ver GAC Hilver...JD Team 1 ----- 1358
    623 Luce Wijma GACH 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 1 ----- 435
    624 Fons Borninkhof GACH 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 2 ----- 676
    626 Willem de Groot GACH 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver GAC Hilver...JD Team 2 ----- 749
    627 Toon van den Hende GACH 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog 2 GAC Hilver...JD Team 2 ----- 686
    628 Finn de Keizer GACH 1000m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 2 ------- 438
    629 Hugo Krans GACH 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel GAC Hilver...JD Team 2 ------ 536
    630 Casper Sollman GACH Discus
    Kogel
    JJD - Discus 2JJD - Kogel GAC Hilver...JD Team 2 ------ 657
    631 Aidan Zorgdrager GACH 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver GAC Hilver...JD Team 2 ----- 0
    632 Arthur Borger GACH 4x80m
    Kogel
    JJD - Kogel GAC Hilver...JD Team 3 ------ 0
    633 Friso Bruins GACH 1000m
    JJD - 1000m GAC Hilver...JD Team 3 ------- 431
    634 Jesse Cents GACH Discus
    Kogel
    JJD - Discus 2JJD - Kogel GAC Hilver...JD Team 3 ------ 296
    635 Robert Kalverda GACH 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 3 ----- 678
    636 Laurens Mudde GACH 1000m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog 1 GAC Hilver...JD Team 3 ------ 462
    637 James Panacheril GACH 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver GAC Hilver...JD Team 3 ----- 823
    638 Kaj van Raalte GACH 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver GAC Hilver...JD Team 3 ------ 415
    639 Devon Schwencke GACH 80m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 80mH GAC Hilver...JD Team 3 ------ 0
    640 Erik van Tongeren GACH 4x80m
    Discus
    Hoog
    JJD - Discus 1JJD - Hoog 2 GAC Hilver...JD Team 3 ----- 94
    687 Yannick Faerber U-Track 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver U-Track JD Team 1 ----- 944
    688 Darian Frankhuizen U-Track 80m
    Discus
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Discus 1JJD - Kogel U-Track JD Team 1 ----- 394
    689 Stefan Huneker U-Track 80mH
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Hoog 2 U-Track JD Team 1 ----- 692
    691 Sjoerd van Solinge U-Track 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog 1 U-Track JD Team 1 ----- 386
    692 Joris Vermetten U-Track 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH U-Track JD Team 1 ----- 547
    693 Joep van Ede U-Track 1000m
    Discus
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Discus 2JJD - Kogel U-Track JD Team 3 ----- 979
    694 Titus Pauw U-Track 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver U-Track JD Team 3 ----- 1156

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Atverni ATVN 9
    AV Phoenix PHNX 6
    Fit FIT 7
    GAC Hilversum GACH 23
    U-Track UTRK 7
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
    Begeleider: Tom Dankers
    Jurylid: Marcia Andela
    7 5413
    2 AV Atverni JD AV Atverni - JJD
    Begeleider: Nathalie Kuijf
    9 4327
    3 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
    Begeleider: Tom Dankers
    7 4090
    4 AV Phoenix JD Team 1 AV Phoenix - JJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    Jurylid: volgt
    5 3575
    5 GAC Hilversum JD Team 3 GAC Hilversum - JJD
    Begeleider: S. Wienneke
    9 3553
    6 Fit JD Fit - JJD
    Begeleider: Thijs Hunink
    Jurylid: Mariska den Hartog
    7 3451
    7 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    5 3332
    8 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
    Begeleider: Devrah Leerdam
    2 2135
    9 AV Phoenix JD Team 2 AV Phoenix - JJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    Jurylid: volgt
    1 1003
    10 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Hamza Riani AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 10,48 +2.4 m/s--- 709
    2 Ryan Andela GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,31 +2.4 m/s11,37 569
    3 Tibbe Teeuwen GACH GAC Hilver...JD Team 1 11,55 +1.6 m/s11,52 532
    4 Benaiah Bergwijn AV Atverni AV Atverni JD 11,66 +1.6 m/s--- 516
    5 Matthijs Verrips AV Atverni AV Atverni JD 11,81 +1.7 m/s--- 494
    6 Kariim Hammadi AV Atverni AV Atverni JD 11,90 +1.7 m/s--- 0
    7 Robert Kalverda GACH GAC Hilver...JD Team 3 12,02 +2.4 m/s12,30 465
    8 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 12,14 +1.6 m/s--- 448
    9 Robbe Noordanus GACH GAC Hilver...JD Team 1 12,34 +2.4 m/s--- 0
    10 James Panacheril GACH GAC Hilver...JD Team 3 12,38 +1.6 m/s13,10 417
    11 Finn Mesker AV Phoenix AV Phoenix JD Team 2 12,51 +1.7 m/s--- 400
    12 Sjoerd van Solinge U-Track U-Track JD Team 1 12,62 +1.7 m/s--- 386
    13 Toon van den Hende GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,75 +2.4 m/s--- 370
    14 Fons Borninkhof GACH GAC Hilver...JD Team 2 12,86 +2.4 m/s--- 357
    15 Joris Vermetten U-Track U-Track JD Team 1 12,92 +1.7 m/s--- 349
    16 Aaron Grul AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 13,40 +1.6 m/s--- 294
    17 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 1 14,22 +1.6 m/s--- 0
    Devon Schwencke GACH GAC Hilver...JD Team 3 DNS 14,00 0
    Edward Dijkstra Fit Fit JD DNS 12,22 0
    Kian Schouten Fit Fit JD DNS 12,45 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Juan Zijderlaan AV Atverni AV Atverni JD 3:10,98 --- 611
    2 Tijs Hollander GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:20,38 3:17,00 543
    3 Hugo Krans GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:21,36 3:29,00 536
    4 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 3:21,92 --- 532
    5 Bas Noordhoek AV Atverni AV Atverni JD 3:22,10 --- 531
    6 Finn van der Maas Fit Fit JD 3:24,70 3:21,64 514
    7 Finn de Keizer GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:36,93 --- 438
    8 Luce Wijma GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:37,32 --- 435
    9 Friso Bruins GACH GAC Hilver...JD Team 3 3:38,06 3:34,71 431
    10 Wytze de Jong Fit Fit JD 3:38,75 3:29,96 427
    11 Willem Bakker AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 3:39,17 --- 424
    12 Joep van Ede U-Track U-Track JD Team 3 3:40,28 --- 418
    13 Kaj van Raalte GACH GAC Hilver...JD Team 3 3:40,78 3:41,90 415
    14 Aaron Grul AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 3:45,07 --- 391
    15 Levi Relyveld AV Atverni AV Atverni JD 3:46,68 --- 0
    16 Laurens Mudde GACH GAC Hilver...JD Team 3 3:48,95 3:50,00 0
    17 Boris van de Beek Fit Fit JD 3:49,44 3:42,43 0
    18 Aidan Zorgdrager GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:50,44 3:46,00 0
    19 Robbe Noordanus GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:53,60 --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,46 +2.8 m/s13,32 540
    2 Ryan Andela GACH GAC Hilver...JD Team 1 13,68 +2.8 m/s13,93 518
    3 Luce Wijma GACH GAC Hilver...JD Team 1 14,42 +2.8 m/s14,54 0
    4 Finn van der Maas Fit Fit JD 14,57 +2.8 m/s14,89 437
    5 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 14,80 +1.6 m/s--- 418
    6 Robin Melamed Fit Fit JD 15,31 +1.6 m/s15,99 377
    7 Fons Borninkhof GACH GAC Hilver...JD Team 2 16,10 +1.6 m/s16,35 319
    8 Willem de Groot GACH GAC Hilver...JD Team 2 16,48 +1.6 m/s16,39 293
    9 Bas Schutjes AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 16,81 +2.8 m/s--- 272
    10 Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 17,48 +2.8 m/s--- 230
    11 Matthijs Verrips AV Atverni AV Atverni JD 17,57 +1.6 m/s--- 225
    12 Boris van de Beek Fit Fit JD 17,65 +1.6 m/s--- 0
    13 Robert Kalverda GACH GAC Hilver...JD Team 3 17,78 +2.8 m/s17,00 213
    14 Joris Vermetten U-Track U-Track JD Team 1 18,05 +2.8 m/s--- 198
    15 Jonah Pronk AV Atverni AV Atverni JD 18,68 +1.6 m/s--- 164
    Devon Schwencke GACH GAC Hilver...JD Team 3 DNS 18,00 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Hamza Riani AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 22,11 19,53 19,09 14,81 22,11 --- 345
    2 Casper Sollman GACH GAC Hilver...JD Team 2 18,64 17,41 17,91 16,55 18,64 --- 281
    3 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 17,16 X X X 17,16 --- 252
    4 Joep van Ede U-Track U-Track JD Team 3 13,95 14,54 13,63 15,03 15,03 --- 208
    5 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD 13,23 14,92 14,35 13,48 14,92 --- 205
    6 Boris van de Beek Fit Fit JD 14,74 11,68 13,53 13,26 14,74 --- 201
    7 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 1 9,45 11,11 12,62 10,12 12,62 --- 154
    8 Tom Ubels AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 - - 12,21 - 12,21 --- 0
    9 Wytze de Jong Fit Fit JD 10,96 11,23 X 9,87 11,23 --- 0
    10 Boris Hermsen AV Atverni AV Atverni JD - - - 10,76 10,76 --- 0
    11 Erik van Tongeren GACH GAC Hilver...JD Team 3 9,87 X X 10,20 10,20 --- 94
    Jesse Cents GACH GAC Hilver...JD Team 3 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Quin Spieker GACH GAC Hilver...JD Team 1 6,84 6,79 7,24 7,56 7,56 --- 397
    2 Casper Sollman GACH GAC Hilver...JD Team 2 6,76 X 7,01 7,18 7,18 --- 376
    3 Joep van Ede U-Track U-Track JD Team 3 6,74 6,05 5,98 6,79 6,79 --- 353
    4 Edward Dijkstra Fit Fit JD 6,58 6,48 X 6,67 6,67 --- 346
    5 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD 6,62 6,28 5,01 6,11 6,62 --- 343
    6 Finn Mesker AV Phoenix AV Phoenix JD Team 2 5,62 X X 5,88 5,88 --- 299
    7 Jesse Cents GACH GAC Hilver...JD Team 3 5,08 5,84 5,48 5,72 5,84 --- 296
    8 Quint Keers Fit Fit JD 4,66 5,59 5,78 5,51 5,78 --- 0
    9 Jonah Pronk AV Atverni AV Atverni JD X 5,04 X 5,40 5,40 --- 0
    10 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 1 X 4,31 4,98 4,87 4,98 --- 240
    11 Tom Ubels AV Phoenix AV Phoenix JD Team 1 4,53 4,10 4,76 4,81 4,81 --- 228
    12 Arthur Borger GACH GAC Hilver...JD Team 3 4,52 X X X 4,52 --- 0
    Hugo Krans GACH GAC Hilver...JD Team 2 - - - - DNS --- 0
    Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Florian Vriezen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,19 X 4,43 4,73 4,73 +1.9 m/s--- 566
    2 Tibbe Teeuwen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,02 4,09 4,31 4,19 4,31 +1.7 m/s--- 0
    3 Willem de Groot GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,69 X 3,82 4,19 4,19 +2.1 m/s--- 456
    4 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 3,84 3,97 3,59 3,35 3,97 +2.0 m/s--- 412
    5 James Panacheril GACH GAC Hilver...JD Team 3 3,94 3,64 3,87 3,23 3,94 +1.5 m/s--- 406
    6 Kaj van Raalte GACH GAC Hilver...JD Team 3 3,78 3,74 3,78 X 3,78 +2.2 m/s--- 0
    7 Wytze de Jong Fit Fit JD 3,49 3,41 3,63 3,52 3,63 +1.9 m/s--- 344
    8 Finn Mesker AV Phoenix AV Phoenix JD Team 2 3,31 3,34 3,29 3,43 3,43 +1.6 m/s--- 304
    9 Kariim Hammadi AV Atverni AV Atverni JD 2,29 3,39 3,30 2,92 3,39 +1.7 m/s--- 296
    10 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 2,86 2,92 3,16 3,36 3,36 +1.8 m/s--- 290
    11 Levi Relyveld AV Atverni AV Atverni JD 2,98 3,18 2,95 3,30 3,30 +2.0 m/s--- 0
    12 Aidan Zorgdrager GACH GAC Hilver...JD Team 2 3,07 X 2,95 3,23 3,23 +2.2 m/s--- 0
    Kian Schouten Fit Fit JD - - - - DNS --- 0