Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 36
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:35 10:55 60mH Uitslagen
    10:35 10:55 60mH Uitslagen
    10:35 10:55 60mH Uitslagen
    10:35 10:55 60mH Uitslagen
    10:35 10:55 Hoog Uitslagen
    10:35 10:55 Polsver Uitslagen
    10:35 10:55 Polsver Uitslagen
    10:35 10:55 Polsver Uitslagen
    10:35 10:55 Polsver Uitslagen
    11:00 11:20 Hoog Uitslagen
    11:00 11:20 Hoog Uitslagen
    11:00 11:20 Hoog Uitslagen
    11:00 11:20 Vortex Uitslagen
    11:00 11:20 Vortex Uitslagen
    11:00 11:20 60mH Uitslagen
    11:00 11:20 60mH Uitslagen
    11:00 11:20 60mH Uitslagen
    11:00 11:20 60mH Uitslagen
    11:25 11:45 Kogel Uitslagen
    11:25 11:45 Kogel Uitslagen
    11:25 11:45 Kogel Uitslagen
    11:25 11:45 Kogel Uitslagen
    11:25 11:45 Polsver Uitslagen
    11:25 11:45 Polsver Uitslagen
    11:25 11:45 Hoog Uitslagen
    11:25 11:45 Hoog Uitslagen
    11:25 11:45 Hoog Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 60mH Uitslagen
    11:50 12:10 60mH Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    11:50 12:10 Vortex Uitslagen
    12:15 12:35 Hoog Uitslagen
    12:15 12:35 Kogel Uitslagen
    12:15 12:35 Kogel Uitslagen
    12:15 12:35 Hoog Uitslagen
    12:40 13:00 Polsver Uitslagen
    12:40 13:00 Polsver Uitslagen
    12:40 13:00 Polsver Uitslagen
    12:40 13:00 Polsver Uitslagen
    12:40 13:00 Hoog Uitslagen
    12:40 13:00 Kogel Uitslagen
    12:40 13:00 Kogel Uitslagen
    12:40 13:00 Kogel Uitslagen
    12:40 13:00 Kogel Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:20 13:30 Duur Uitslagen
    13:30 13:40 Duur Uitslagen
    13:30 13:40 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:35u13:40u
    Meisjes Pupil A2
    9 onderdelen
    9 onderdelen
    9 onderdelen
    10 onderdelen
    4 onderdelen
    9 onderdelen
    8 onderdelen
    Duur

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen M Team-est
    4 Emma Gitz AV Attila - Team 01 Team-est
    Meerkamp
    a
    9 Caries Land AV Attila - Team 01 Team-est
    Meerkamp
    a
    12 Josje van Straalen AV Attila - Team 01 Team-est
    Meerkamp
    a
    13 Moniek Van...Biggelaar Scorpio - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    14 Elizabeth Van Gils Scorpio - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    16 Lena Prachkovskiy Scorpio - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    17 Jelske Schets Scorpio - Team 05 Team-est
    Meerkamp
    a
    34 Djayla Hoek AV Sprint - Team 13 Meerkamp
    a -
    37 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint - Team 13 Meerkamp
    a -
    40 Roza Felin... Willemen AV Sprint - Team 13 Meerkamp
    a -
    41 Naimah de Wind AV Sprint - Team 13 Meerkamp
    a -
    42 Fenna Winkel AV Sprint - Team 13 Meerkamp
    a -
    74 Lieke van Berkel AV Attila - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    77 Eline van Kempen AV Attila - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    78 Aniek de Man AV Attila - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    80 Mila Strooper AV Attila - Team 02 Team-est
    Meerkamp
    a
    89 Jip de Looff AV Sprint - Team 06 Team-est
    Meerkamp
    a
    151 Senna Laureijssen AV Spiridon - Team 03 Team-est
    Meerkamp
    a
    152 Sophy Naafs AV Spiridon - Team 03 Team-est
    Meerkamp
    a
    153 Ghislaine Schalk AV Spiridon - Team 03 Team-est
    Meerkamp
    a
    154 Anna Timmers AV Spiridon - Team 03 Team-est
    Meerkamp
    a
    163 Linde Spaninks Taxandria - Team 07 Team-est
    Meerkamp
    a
    218 Heleen de Bie Atledo - Team 04 Team-est
    Meerkamp
    a
    220 Anne Driesprong Atledo - Team 04 Team-est
    Meerkamp
    a
    221 Tessa van Helderen Atledo - Team 04 Team-est
    Meerkamp
    a
    224 Marit Geurts DAK - Team 08 Team-est
    Meerkamp
    a
    225 Nynke Lankhaar DAK - Team 08 Team-est
    Meerkamp
    a
    226 Elien Smits DAK - Team 08 Team-est
    Meerkamp
    a
    229 Lissy Bezems AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    230 Lieve van Bueren AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    231 Anne van Duin AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    232 Lotte Goossens AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    234 Leanne Huijbregtse AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    236 Ilja van Nuland AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    237 Emma van der Pas AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a
    238 Guusje Rademakers AV Sprint - Team 16 Team-est
    Meerkamp
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 3
    AV Attila ATTL 7
    AV Spiridon SPRD 4
    AV Sprint SPRN 14
    DAK DAK 3
    Scorpio SCRP 4
    Taxandria Atletiek TXND 1

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    # Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Kilan Goddijn JPA2 - Team 14 1500,00 10,1 9,00 35,00 1,25 3,50 461 461
    2 Sjoerd Bastiaans JPA2 - Team 14 1650,00 10,6 7,00 36,00 1,25 3,55 456 456
    3 Senna Laureijssen MPA2 - Team 03 1450,00 11,0 7,30 28,50 1,20 2,70 422 422
    4 Mila Strooper MPA2 - Team 02 1300,00 11,4 7,55 26,50 1,15 3,30 404 404
    5 Elien Smits MPA2 - Team 08 1550,00 12,0 5,90 22,00 1,15 3,30 388 388
    6 Levi Ruedisueli JPA2 - Team 09 1450,00 10,1 6,10 28,00 1,15 3,15 372 372
    7 Fenna Winkel MPA2 - Team 13 1400,00 12,2 6,40 24,50 1,10 3,10 367 310
    8 Niels Hermans JPA1 - Team 15 1500,00 10,9 5,10 27,50 1,15 3,50 364 364
    9 Lars Bloemers JPA2 - Team 14 1350,00 10,9 6,90 27,50 1,10 3,35 355 190
    10 Roza Felin... Willemen MPA2 - Team 13 1425,00 10,8 6,70 17,00 1,10 2,75 354 313
    11 Djayla Hoek MPA2 - Team 13 1350,00 11,3 6,30 20,50 1,15 2,85 354 299
    12 Bas Guikink JPA2 - Team 14 1300,00 11,4 7,10 34,00 1,10 2,90 354 204
    13 Moniek Van...Biggelaar MPA2 - Team 05 1375,00 10,6 5,35 18,00 1,05 3,25 348 348
    14 Tessa van Helderen MPA2 - Team 04 1100,00 11,8 7,40 22,00 1,20 2,85 348 348
    15 Thijs van den Boom JPA2 - Team 02 1300,00 11,0 6,95 34,00 0,95 3,05 344 275
    16 Jelle Kreeft JPA1 - Team 03 1400,00 11,6 8,30 32,00 1,10 1,80 337 322
    17 Faylinn Jansen MPA1 - Team 10 1375,00 12,1 5,90 23,50 1,00 2,90 332 332
    18 Robin-Lynn...Modderman MPA2 - Team 13 1225,00 11,5 5,20 21,00 1,20 2,75 331 193
    19 Demi de Vaan MPA1 - Team 07 1350,00 10,5 4,60 17,00 0,95 3,50 329 329
    20 Lena Prachkovskiy MPA2 - Team 05 1350,00 10,5 5,75 16,50 1,05 2,80 329 329
    21 Juul Hoekstra MPA1 - Team 13 1375,00 12,3 6,60 23,50 1,05 2,40 327 192
    22 Merlijn Pellis JPA2 - Team 14 1350,00 10,9 6,20 25,00 1,10 3,00 326 165
    23 Jelske Schets MPA2 - Team 05 1275,00 11,7 6,00 20,00 1,05 2,85 318 318
    24 Anne Heijnen MPA1 - Team 13 1425,00 11,6 4,80 17,00 1,10 2,80 317 232
    25 Harvey Garnett-Gray JPA2 - Team 09 1400,00 11,5 6,10 28,00 1,05 2,55 312 312
    26 Huub Kuyvenhoven JPA2 - Team 14 1325,00 11,4 6,10 25,00 1,00 3,20 309 56
    27 Darko Kuijs JPA1 - Team 01 1450,00 11,4 5,80 27,50 0,95 2,65 305 279
    28 Boris Bastiaans JPA1 - Team 14 1500,00 11,3 5,90 31,50 NM 2,75 304 151
    29 Fenna Mallens MPA1 - Team 13 1250,00 11,8 5,50 22,50 1,00 2,60 301 116
    30 Josje van Straalen MPA2 - Team 01 1325,00 10,9 5,60 13,00 1,00 2,90 300 274
    31 Hidde Struik JPA1 - Team 08 1425,00 11,8 5,80 18,50 1,05 3,30 298 298
    32 Jur van der Heijden JPA1 - Team 15 1425,00 11,8 5,40 19,50 1,10 3,10 297 297
    33 Thijmen Kegler JPA2 - Team 14 1350,00 11,0 5,40 20,00 1,10 2,80 293 160
    34 Tijmen Rotte JPA1 - Team 15 1200,00 11,4 6,40 22,50 1,00 3,15 291 258
    35 Caries Land MPA2 - Team 01 1275,00 11,6 5,60 15,50 1,00 2,75 287 251
    36 Marit Geurts MPA2 - Team 08 1275,00 13,5 5,50 21,50 1,05 2,70 287 202
    37 Stan van Gestel JPA2 - Team 08 1400,00 12,4 4,60 23,50 1,00 3,30 286 250
    38 Nynke Lankhaar MPA2 - Team 08 1325,00 12,7 5,80 17,50 0,95 2,95 286 286
    39 Emma van der Pas MPA2 - Team 16 1325,00 11,9 5,30 20,00 0,90 2,65 284 261
    40 Eline van Kempen MPA2 - Team 02 1150,00 10,5 6,05 16,00 0,95 2,40 283 214
    41 Chiem Vandeursen JPA2 - Team 09 1250,00 11,4 5,70 24,50 0,95 2,95 283 283
    42 Ties Mutsaers JPA2 - Team 04 1325,00 11,7 6,80 18,50 0,95 3,15 282 282
    43 Julian Hoondert JPA2 - Team 07 1375,00 12,3 5,60 21,50 0,95 3,25 281 281
    44 Naimah de Wind MPA2 - Team 13 1375,00 12,1 4,40 14,00 1,05 2,80 279 107
    45 Tijn Janssens JPA1 - Team 15 1350,00 12,3 7,20 18,00 1,00 2,90 278 239
    46 Emma Gitz MPA2 - Team 01 1325,00 12,1 5,90 17,00 1,00 2,20 276 247
    47 Gijs Huijben JPA2 - Team 14 1275,00 11,5 5,80 18,00 1,15 2,55 274 52
    48 William Vernimmen JPA2 - Team 09 1350,00 11,9 5,40 26,00 1,10 1,80 273 160
    49 Dario Ehrismann JPA2 - Team 03 1425,00 11,3 4,90 23,50 0,95 2,45 273 176
    50 Esther van Os MPA1 - Team 01 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,05 2,90 273 186
    51 Puck van Gils MPA1 - Team 13 1300,00 11,7 4,90 18,00 1,00 2,20 270 0
    52 Anne van Duin MPA2 - Team 16 1350,00 12,3 5,60 15,00 0,95 2,60 270 270
    53 Anna Timmers MPA2 - Team 03 1300,00 11,6 5,60 12,00 1,00 2,40 264 242
    54 Wilbert van den Burg JPA1 - Team 03 1325,00 11,6 5,80 17,00 1,00 2,80 263 182
    55 Noor Faas MPA1 - Team 13 1350,00 11,6 4,40 13,00 0,95 2,70 262 66
    56 Aniek de Man MPA2 - Team 02 1275,00 11,4 5,15 13,00 0,95 2,45 257 231
    57 Luuk Verbeek JPA1 - Team 15 1375,00 11,5 5,10 18,00 0,95 2,70 256 110
    58 Mika van Rooij JPA1 - Team 07 1225,00 11,8 4,80 22,50 1,00 2,70 255 180
    59 Rens Schepens JPA2 - Team 01 1200,00 12,4 5,60 24,50 0,95 2,70 255 102
    60 Noah Paunussa JPA1 - Team 10 1375,00 10,9 5,70 21,00 0,85 1,95 250 216
    61 Ghislaine Schalk MPA2 - Team 03 1350,00 13,2 4,90 11,00 1,00 2,85 250 143
    62 Thomas Klunder JPA1 - Team 15 1225,00 12,3 6,20 21,00 1,00 2,40 248 134
    63 Noor Bekkers MPA1 - Team 03 1200,00 12,6 4,60 16,50 0,95 2,80 248 88
    64 Djurre Zwerver JPA1 - Team 02 1500,00 12,1 4,65 17,00 0,95 2,50 248 127
    65 Britt van Nieuwburg MPA1 - Team 02 1275,00 12,0 4,60 15,50 0,90 2,45 243 143
    66 Iselle Versluis MPA1 - Team 07 1350,00 12,5 3,50 14,00 1,00 2,55 243 144
    67 Nienke Mol MPA1 - Team 13 1350,00 12,5 3,90 11,50 1,00 2,65 241 0
    68 Guusje Rademakers MPA2 - Team 16 800,00 11,5 4,90 17,00 0,95 2,80 240 233
    69 Laura Janssen MPA1 - Team 03 1300,00 12,3 4,90 16,00 0,95 1,95 238 0
    70 Jesse van Gestel JPA2 - Team 01 1400,00 12,3 5,60 19,00 0,95 2,00 238 144
    71 Eva den Boer MPA1 - Team 04 1350,00 12,3 5,40 14,50 0,90 1,70 230 230
    72 Tom Keijzers JPA2 - Team 09 1450,00 12,2 4,00 13,00 1,00 2,60 229 128
    73 Lissy Bezems MPA2 - Team 16 1200,00 12,7 4,50 11,50 1,05 2,40 228 120
    74 Benthe Leermakers MPA1 - Team 07 1175,00 12,8 3,70 16,50 0,95 2,70 228 163
    75 Fabian Schouten JPA2 - Team 05 1300,00 12,9 5,20 22,00 0,90 2,25 226 116
    76 Flore Slikker MPA1 - Team 07 1200,00 13,1 4,50 15,00 0,90 2,70 225 86
    77 Benjamin Wolvekamp JPA1 - Team 03 1275,00 12,9 6,30 21,00 0,90 2,00 224 103
    78 Finn Mertens JPA2 - Team 05 1150,00 12,3 5,30 15,50 1,00 2,75 224 164
    79 Jade van de Rest MPA1 - Team 13 1275,00 11,8 4,00 13,50 0,95 2,00 224 0
    80 Casper van den Akker JPA1 - Team 07 1350,00 12,5 4,40 16,50 0,90 2,70 222 48
    81 Jasper Scheffers JPA1 - Team 10 1300,00 12,5 4,70 17,00 0,90 2,60 219 219
    82 Jesse Tolhoek JPA1 - Team 15 1425,00 12,4 4,80 14,00 0,95 2,20 218 56
    83 Ilse van Beers MPA1 - Team 07 1200,00 13,7 3,30 19,50 0,90 2,65 217 95
    84 Joep Warnaar JPA1 - Team 15 1225,00 13,8 4,30 20,00 0,95 2,80 213 89
    85 Sophy Naafs MPA2 - Team 03 1250,00 12,3 5,00 12,00 0,95 1,75 212 0
    86 Linde Spaninks MPA2 - Team 07 1225,00 13,4 4,20 15,00 0,90 2,45 211 77
    87 Julian Balk JPA2 - Team 04 1400,00 13,7 4,90 20,00 0,75 2,55 210 205
    88 Leanne Huijbregtse MPA2 - Team 16 1250,00 11,9 3,70 14,50 0,90 1,85 209 137
    89 Ilja van Nuland MPA2 - Team 16 1225,00 13,0 4,50 11,50 0,95 2,30 208 70
    90 Elizabeth Van Gils MPA2 - Team 05 1225,00 12,9 5,00 16,00 NM 2,25 203 203
    91 Max Verschoor JPA1 - Team 08 1375,00 12,6 4,80 14,00 0,85 2,35 203 133
    92 Ilias Oueddan JPA1 - Team 09 1225,00 11,9 5,50 17,00 0,80 2,05 202 100
    93 Mees Biemans JPA1 - Team 02 DNS 11,9 5,90 20,50 0,90 2,25 199 98
    94 Thomas Hofman JPA2 - Team 09 1225,00 11,7 5,50 15,50 0,85 1,80 198 102
    95 Gijs van Berkel JPA1 - Team 01 1225,00 12,4 4,50 12,50 0,95 2,50 198 26
    96 Renske van de Corput MPA1 - Team 06 1100,00 12,6 4,00 15,00 0,80 2,40 194 155
    97 Geertje Taks MPA1 - Team 06 1325,00 12,6 2,40 10,50 0,90 2,35 192 160
    98 Fiene Schout MPA1 - Team 16 1200,00 13,4 4,00 13,00 0,85 2,45 192 37
    99 Annelot Holman MPA1 - Team 16 1275,00 12,7 3,40 7,00 0,95 2,25 188 76
    100 Lieke van Berkel MPA2 - Team 02 1200,00 13,7 3,60 11,50 0,90 2,40 182 36
    101 Roan Stoot JPA2 - Team 09 1225,00 13,0 5,00 15,50 DNS 2,40 176 0
    102 Fabian Huisman JPA2 - Team 09 DNS 13,0 4,30 17,00 0,95 2,70 174 76
    103 Dirk Lorkeers JPA2 - Team 14 DNS DNS 8,90 32,50 DNS DNS 173 173
    104 Cem Yildirim JPA2 - Team 02 1300,00 13,0 4,85 12,50 0,90 1,65 172 43
    105 Nander Coenen JPA1 - Team 09 1175,00 13,2 4,90 12,50 0,90 2,10 170 0
    106 Heleen de Bie MPA2 - Team 04 DNS 11,9 5,50 12,50 0,95 DNS 169 169
    107 Meike Koeman MPA1 - Team 10 1100,00 12,6 3,20 8,00 0,85 2,40 164 115
    108 Tom Kula JPA1 - Team 10 1100,00 14,5 4,30 15,00 0,90 2,50 163 116
    109 Kayden Zeeman JPA2 - Team 09 1100,00 13,1 4,10 14,50 0,90 1,90 157 0
    110 Sarah Akkermans MPA1 - Team 06 1050,00 14,1 4,00 17,00 0,75 1,85 155 106
    111 Lotte Goossens MPA2 - Team 16 1325,00 15,2 3,40 12,00 0,85 1,80 155 52
    112 Emma van Kan MPA1 - Team 16 1175,00 15,2 2,90 16,50 0,85 1,95 153 39
    113 Jip de Looff MPA2 - Team 06 1050,00 13,4 4,00 13,00 0,85 1,60 153 117
    114 Fay van Opstal MPA1 - Team 06 1075,00 13,6 4,40 10,50 0,80 1,90 150 104
    115 Elin Becx MPA1 - Team 02 1175,00 13,7 4,10 7,00 0,95 1,35 146 30
    116 Katootje de Koning MPA1 - Team 06 1000,00 14,2 3,50 13,00 0,80 2,15 142 64
    117 Zoë Dudok MPA1 - Team 10 1075,00 14,4 3,90 9,50 0,90 1,80 140 84
    118 Veerle de Jong MPA1 - Team 01 1075,00 14,0 3,50 10,50 0,90 1,70 140 0
    119 Lotte Damen MPA1 - Team 06 1150,00 15,2 3,20 8,00 1,00 1,75 138 70
    120 Myrthe Belt MPA1 - Team 06 1150,00 14,2 3,30 10,00 0,75 2,05 133 57
    121 Anne Driesprong MPA2 - Team 04 1125,00 14,8 3,20 9,50 0,75 2,30 130 69
    122 Lotje van der Velden MPA1 - Team 06 1125,00 14,8 3,50 8,50 0,75 2,25 129 90
    123 Mila Broekhuijsen MPA1 - Team 10 1250,00 15,3 3,50 11,00 0,85 DNS 126 79
    124 Willem Gerritse JPA1 - Team 09 1225,00 13,9 3,70 10,50 0,75 1,85 125 0
    125 Alex Kroos JPA1 - Team 10 900,00 15,7 4,20 10,50 0,85 1,95 103 19
    126 Lieve van Bueren MPA2 - Team 16 DNS 12,7 DNS 13,00 DNS 2,05 100 50
    127 Michelle De Vries MPA1 - Team 10 975,00 17,4 3,60 7,50 0,80 1,30 73 0
    128 Joanne Klapwijk MPA1 - Team 06 1100,00 16,5 1,70 6,50 0,75 1,55 63 28
    129 Finn Ardon JPA1 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Miles Harahap JPA2 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Pukk Korsten MPA1 - Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Jip Van Iersel JPA1 - Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Milou Heutink MPA1 - Team 10 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Salah al d... Aanannaz JPA1 - Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    129 Siebe Brzozowski JPA1 - Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Sjoerd Bastiaans JPA2 - Team 14 1650,00 --- 85 85
    2 Elien Smits MPA2 - Team 08 1550,00 --- 82 82
    3 Kilan Goddijn JPA2 - Team 14 1500,00 --- 65 65
    3 Djurre Zwerver JPA1 - Team 02 1500,00 --- 65 65
    3 Boris Bastiaans JPA1 - Team 14 1500,00 --- 65 65
    3 Niels Hermans JPA1 - Team 15 1500,00 --- 65 65
    7 Senna Laureijssen MPA2 - Team 03 1450,00 --- 68 68
    8 Tom Keijzers JPA2 - Team 09 1450,00 --- 59 59
    8 Levi Ruedisueli JPA2 - Team 09 1450,00 --- 59 59
    8 Darko Kuijs JPA1 - Team 01 1450,00 --- 59 59
    11 Anne Heijnen MPA1 - Team 13 1425,00 --- 65 65
    11 Roza Felin... Willemen MPA2 - Team 13 1425,00 --- 65 65
    13 Dario Ehrismann JPA2 - Team 03 1425,00 --- 56 56
    13 Jesse Tolhoek JPA1 - Team 15 1425,00 --- 56 56
    13 Jur van der Heijden JPA1 - Team 15 1425,00 --- 56 56
    13 Hidde Struik JPA1 - Team 08 1425,00 --- 56 56
    17 Fenna Winkel MPA2 - Team 13 1400,00 --- 62 62
    18 Julian Balk JPA2 - Team 04 1400,00 --- 54 54
    18 Jesse van Gestel JPA2 - Team 01 1400,00 --- 54 54
    18 Harvey Garnett-Gray JPA2 - Team 09 1400,00 --- 54 54
    18 Stan van Gestel JPA2 - Team 08 1400,00 --- 54 54
    18 Jelle Kreeft JPA1 - Team 03 1400,00 --- 54 54
    23 Juul Hoekstra MPA1 - Team 13 1375,00 --- 58 58
    23 Faylinn Jansen MPA1 - Team 10 1375,00 --- 58 58
    23 Naimah de Wind MPA2 - Team 13 1375,00 --- 58 58
    23 Moniek Van...Biggelaar MPA2 - Team 05 1375,00 --- 58 58
    27 Julian Hoondert JPA2 - Team 07 1375,00 --- 51 51
    27 Luuk Verbeek JPA1 - Team 15 1375,00 --- 51 51
    27 Max Verschoor JPA1 - Team 08 1375,00 --- 51 51
    27 Noah Paunussa JPA1 - Team 10 1375,00 --- 51 51
    31 Eva den Boer MPA1 - Team 04 1350,00 --- 55 55
    32 Nienke Mol MPA1 - Team 13 1350,00 --- 55 0
    32 Noor Faas MPA1 - Team 13 1350,00 --- 55 0
    34 Iselle Versluis MPA1 - Team 07 1350,00 --- 55 55
    34 Demi de Vaan MPA1 - Team 07 1350,00 --- 55 55
    34 Ghislaine Schalk MPA2 - Team 03 1350,00 --- 55 55
    37 Djayla Hoek MPA2 - Team 13 1350,00 --- 55 0
    38 Anne van Duin MPA2 - Team 16 1350,00 --- 55 55
    38 Lena Prachkovskiy MPA2 - Team 05 1350,00 --- 55 55
    40 Lars Bloemers JPA2 - Team 14 1350,00 --- 48 0
    41 Merlijn Pellis JPA2 - Team 14 1350,00 --- 48 48
    41 Thijmen Kegler JPA2 - Team 14 1350,00 --- 48 48
    41 William Vernimmen JPA2 - Team 09 1350,00 --- 48 48
    41 Tijn Janssens JPA1 - Team 15 1350,00 --- 48 48
    41 Casper van den Akker JPA1 - Team 07 1350,00 --- 48 48
    46 Geertje Taks MPA1 - Team 06 1325,00 --- 52 52
    46 Emma Gitz MPA2 - Team 01 1325,00 --- 52 52
    46 Josje van Straalen MPA2 - Team 01 1325,00 --- 52 52
    46 Emma van der Pas MPA2 - Team 16 1325,00 --- 52 52
    46 Lotte Goossens MPA2 - Team 16 1325,00 --- 52 52
    46 Nynke Lankhaar MPA2 - Team 08 1325,00 --- 52 52
    52 Ties Mutsaers JPA2 - Team 04 1325,00 --- 45 45
    53 Huub Kuyvenhoven JPA2 - Team 14 1325,00 --- 45 0
    53 Wilbert van den Burg JPA1 - Team 03 1325,00 --- 45 0
    55 Laura Janssen MPA1 - Team 03 1300,00 --- 49 0
    55 Puck van Gils MPA1 - Team 13 1300,00 --- 49 0
    57 Mila Strooper MPA2 - Team 02 1300,00 --- 49 49
    57 Anna Timmers MPA2 - Team 03 1300,00 --- 49 49
    59 Thijs van den Boom JPA2 - Team 02 1300,00 --- 43 0
    60 Cem Yildirim JPA2 - Team 02 1300,00 --- 43 43
    61 Bas Guikink JPA2 - Team 14 1300,00 --- 43 0
    62 Fabian Schouten JPA2 - Team 05 1300,00 --- 43 43
    62 Jasper Scheffers JPA1 - Team 10 1300,00 --- 43 43
    64 Esther van Os MPA1 - Team 01 1275,00 --- 46 0
    65 Britt van Nieuwburg MPA1 - Team 02 1275,00 --- 46 46
    66 Jade van de Rest MPA1 - Team 13 1275,00 --- 46 0
    67 Annelot Holman MPA1 - Team 16 1275,00 --- 46 46
    67 Caries Land MPA2 - Team 01 1275,00 --- 46 46
    67 Aniek de Man MPA2 - Team 02 1275,00 --- 46 46
    70 Marit Geurts MPA2 - Team 08 1275,00 --- 46 0
    71 Jelske Schets MPA2 - Team 05 1275,00 --- 46 46
    72 Gijs Huijben JPA2 - Team 14 1275,00 --- 40 0
    72 Benjamin Wolvekamp JPA1 - Team 03 1275,00 --- 40 0
    74 Fenna Mallens MPA1 - Team 13 1250,00 --- 43 0
    75 Mila Broekhuijsen MPA1 - Team 10 1250,00 --- 43 43
    76 Sophy Naafs MPA2 - Team 03 1250,00 --- 43 0
    77 Leanne Huijbregtse MPA2 - Team 16 1250,00 --- 43 43
    78 Chiem Vandeursen JPA2 - Team 09 1250,00 --- 38 38
    79 Robin-Lynn...Modderman MPA2 - Team 13 1225,00 --- 41 0
    79 Ilja van Nuland MPA2 - Team 16 1225,00 --- 41 0
    81 Elizabeth Van Gils MPA2 - Team 05 1225,00 --- 41 41
    81 Linde Spaninks MPA2 - Team 07 1225,00 --- 41 41
    83 Roan Stoot JPA2 - Team 09 1225,00 --- 35 0
    83 Thomas Hofman JPA2 - Team 09 1225,00 --- 35 0
    83 Gijs van Berkel JPA1 - Team 01 1225,00 --- 35 0
    83 Joep Warnaar JPA1 - Team 15 1225,00 --- 35 0
    83 Willem Gerritse JPA1 - Team 09 1225,00 --- 35 0
    83 Ilias Oueddan JPA1 - Team 09 1225,00 --- 35 0
    83 Thomas Klunder JPA1 - Team 15 1225,00 --- 35 0
    83 Mika van Rooij JPA1 - Team 07 1225,00 --- 35 0
    91 Noor Bekkers MPA1 - Team 03 1200,00 --- 38 0
    91 Fiene Schout MPA1 - Team 16 1200,00 --- 38 0
    91 Ilse van Beers MPA1 - Team 07 1200,00 --- 38 0
    91 Flore Slikker MPA1 - Team 07 1200,00 --- 38 0
    91 Lieke van Berkel MPA2 - Team 02 1200,00 --- 38 0
    91 Lissy Bezems MPA2 - Team 16 1200,00 --- 38 0
    91 Rens Schepens JPA2 - Team 01 1200,00 --- 33 0
    91 Tijmen Rotte JPA1 - Team 15 1200,00 --- 33 0
    99 Elin Becx MPA1 - Team 02 1175,00 --- 35 0
    99 Emma van Kan MPA1 - Team 16 1175,00 --- 35 0
    99 Benthe Leermakers MPA1 - Team 07 1175,00 --- 35 0
    99 Nander Coenen JPA1 - Team 09 1175,00 --- 31 0
    103 Myrthe Belt MPA1 - Team 06 1150,00 --- 33 33
    103 Lotte Damen MPA1 - Team 06 1150,00 --- 33 33
    105 Eline van Kempen MPA2 - Team 02 1150,00 --- 33 0
    105 Finn Mertens JPA2 - Team 05 1150,00 --- 29 0
    107 Lotje van der Velden MPA1 - Team 06 1125,00 --- 31 31
    107 Anne Driesprong MPA2 - Team 04 1125,00 --- 31 31
    109 Renske van de Corput MPA1 - Team 06 1100,00 --- 28 0
    110 Joanne Klapwijk MPA1 - Team 06 1100,00 --- 28 28
    110 Meike Koeman MPA1 - Team 10 1100,00 --- 28 28
    110 Tessa van Helderen MPA2 - Team 04 1100,00 --- 28 28
    113 Kayden Zeeman JPA2 - Team 09 1100,00 --- 24 0
    113 Tom Kula JPA1 - Team 10 1100,00 --- 24 0
    115 Veerle de Jong MPA1 - Team 01 1075,00 --- 26 0
    115 Fay van Opstal MPA1 - Team 06 1075,00 --- 26 0
    115 Zoë Dudok MPA1 - Team 10 1075,00 --- 26 0
    118 Sarah Akkermans MPA1 - Team 06 1050,00 --- 24 0
    118 Jip de Looff MPA2 - Team 06 1050,00 --- 24 0
    120 Katootje de Koning MPA1 - Team 06 1000,00 --- 20 0
    121 Michelle De Vries MPA1 - Team 10 975,00 --- 18 0
    122 Alex Kroos JPA1 - Team 10 900,00 --- 11 0
    123 Guusje Rademakers MPA2 - Team 16 800,00 --- 7 0
    Miles Harahap JPA2 - Team 01 DNS --- 0 0
    Dirk Lorkeers JPA2 - Team 14 DNS --- 0 0
    Fabian Huisman JPA2 - Team 09 DNS --- 0 0
    Pukk Korsten MPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
    Milou Heutink MPA1 - Team 10 DNS --- 0 0
    Mees Biemans JPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Finn Ardon JPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
    Jip Van Iersel JPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - Team 03 DNS --- 0 0
    Siebe Brzozowski JPA1 - Team 07 DNS --- 0 0
    Heleen de Bie MPA2 - Team 04 DNS --- 0 0
    Lieve van Bueren MPA2 - Team 16 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Kilan Goddijn JPA2 - Team 14 10,1 --- 81 81
    1 Levi Ruedisueli JPA2 - Team 09 10,1 --- 81 81
    3 Demi de Vaan MPA1 - Team 07 10,5 --- 86 86
    3 Eline van Kempen MPA2 - Team 02 10,5 --- 86 86
    3 Lena Prachkovskiy MPA2 - Team 05 10,5 --- 86 86
    6 Moniek Van...Biggelaar MPA2 - Team 05 10,6 --- 84 84
    7 Sjoerd Bastiaans JPA2 - Team 14 10,6 --- 73 73
    8 Roza Felin... Willemen MPA2 - Team 13 10,8 --- 80 80
    9 Josje van Straalen MPA2 - Team 01 10,9 --- 78 78
    10 Lars Bloemers JPA2 - Team 14 10,9 --- 68 68
    10 Merlijn Pellis JPA2 - Team 14 10,9 --- 68 68
    10 Niels Hermans JPA1 - Team 15 10,9 --- 68 68
    10 Noah Paunussa JPA1 - Team 10 10,9 --- 68 68
    14 Senna Laureijssen MPA2 - Team 03 11,0 --- 77 77
    15 Thijs van den Boom JPA2 - Team 02 11,0 --- 67 67
    15 Thijmen Kegler JPA2 - Team 14 11,0 --- 67 67
    17 Djayla Hoek MPA2 - Team 13 11,3 --- 71 71
    18 Dario Ehrismann JPA2 - Team 03 11,3 --- 62 62
    19 Boris Bastiaans JPA1 - Team 14 11,3 --- 62 0
    20 Mila Strooper MPA2 - Team 02 11,4 --- 70 70
    20 Aniek de Man MPA2 - Team 02 11,4 --- 70 70
    22 Bas Guikink JPA2 - Team 14 11,4 --- 61 0
    23 Chiem Vandeursen JPA2 - Team 09 11,4 --- 61 61
    24 Huub Kuyvenhoven JPA2 - Team 14 11,4 --- 61 0
    25 Darko Kuijs JPA1 - Team 01 11,4 --- 61 61
    25 Tijmen Rotte JPA1 - Team 15 11,4 --- 61 61
    27 Robin-Lynn...Modderman MPA2 - Team 13 11,5 --- 68 68
    27 Guusje Rademakers MPA2 - Team 16 11,5 --- 68 68
    29 Gijs Huijben JPA2 - Team 14 11,5 --- 59 0
    30 Harvey Garnett-Gray JPA2 - Team 09 11,5 --- 59 59
    30 Luuk Verbeek JPA1 - Team 15 11,5 --- 59 59
    32 Anne Heijnen MPA1 - Team 13 11,6 --- 66 66
    32 Noor Faas MPA1 - Team 13 11,6 --- 66 66
    32 Caries Land MPA2 - Team 01 11,6 --- 66 66
    32 Anna Timmers MPA2 - Team 03 11,6 --- 66 66
    36 Jelle Kreeft JPA1 - Team 03 11,6 --- 58 58
    36 Wilbert van den Burg JPA1 - Team 03 11,6 --- 58 58
    38 Puck van Gils MPA1 - Team 13 11,7 --- 65 0
    39 Jelske Schets MPA2 - Team 05 11,7 --- 65 65
    40 Ties Mutsaers JPA2 - Team 04 11,7 --- 56 56
    40 Thomas Hofman JPA2 - Team 09 11,7 --- 56 56
    42 Fenna Mallens MPA1 - Team 13 11,8 --- 63 0
    42 Jade van de Rest MPA1 - Team 13 11,8 --- 63 0
    44 Tessa van Helderen MPA2 - Team 04 11,8 --- 63 63
    45 Jur van der Heijden JPA1 - Team 15 11,8 --- 55 55
    45 Hidde Struik JPA1 - Team 08 11,8 --- 55 55
    45 Mika van Rooij JPA1 - Team 07 11,8 --- 55 55
    48 Heleen de Bie MPA2 - Team 04 11,9 --- 62 62
    48 Emma van der Pas MPA2 - Team 16 11,9 --- 62 62
    48 Leanne Huijbregtse MPA2 - Team 16 11,9 --- 62 62
    51 William Vernimmen JPA2 - Team 09 11,9 --- 54 0
    51 Mees Biemans JPA1 - Team 02 11,9 --- 54 0
    53 Ilias Oueddan JPA1 - Team 09 11,9 --- 54 54
    54 Britt van Nieuwburg MPA1 - Team 02 12,0 --- 60 60
    54 Elien Smits MPA2 - Team 08 12,0 --- 60 60
    56 Faylinn Jansen MPA1 - Team 10 12,1 --- 59 59
    56 Emma Gitz MPA2 - Team 01 12,1 --- 59 59
    58 Naimah de Wind MPA2 - Team 13 12,1 --- 59 0
    58 Djurre Zwerver JPA1 - Team 02 12,1 --- 51 0
    60 Fenna Winkel MPA2 - Team 13 12,2 --- 57 0
    60 Tom Keijzers JPA2 - Team 09 12,2 --- 49 0
    62 Eva den Boer MPA1 - Team 04 12,3 --- 55 55
    63 Laura Janssen MPA1 - Team 03 12,3 --- 55 0
    63 Juul Hoekstra MPA1 - Team 13 12,3 --- 55 0
    63 Sophy Naafs MPA2 - Team 03 12,3 --- 55 0
    66 Anne van Duin MPA2 - Team 16 12,3 --- 55 55
    67 Jesse van Gestel JPA2 - Team 01 12,3 --- 48 0
    68 Finn Mertens JPA2 - Team 05 12,3 --- 48 48
    68 Julian Hoondert JPA2 - Team 07 12,3 --- 48 48
    68 Tijn Janssens JPA1 - Team 15 12,3 --- 48 48
    71 Thomas Klunder JPA1 - Team 15 12,3 --- 48 0
    72 Rens Schepens JPA2 - Team 01 12,4 --- 47 0
    73 Stan van Gestel JPA2 - Team 08 12,4 --- 47 47
    74 Jesse Tolhoek JPA1 - Team 15 12,4 --- 47 0
    74 Gijs van Berkel JPA1 - Team 01 12,4 --- 47 0
    76 Nienke Mol MPA1 - Team 13 12,5 --- 52 0
    77 Iselle Versluis MPA1 - Team 07 12,5 --- 52 52
    78 Jasper Scheffers JPA1 - Team 10 12,5 --- 46 46
    79 Casper van den Akker JPA1 - Team 07 12,5 --- 46 0
    80 Noor Bekkers MPA1 - Team 03 12,6 --- 51 0
    81 Geertje Taks MPA1 - Team 06 12,6 --- 51 51
    81 Renske van de Corput MPA1 - Team 06 12,6 --- 51 51
    81 Meike Koeman MPA1 - Team 10 12,6 --- 51 51
    84 Max Verschoor JPA1 - Team 08 12,6 --- 44 44
    85 Esther van Os MPA1 - Team 01 12,7 --- 50 50
    86 Annelot Holman MPA1 - Team 16 12,7 --- 50 0
    86 Lissy Bezems MPA2 - Team 16 12,7 --- 50 0
    88 Lieve van Bueren MPA2 - Team 16 12,7 --- 50 50
    88 Nynke Lankhaar MPA2 - Team 08 12,7 --- 50 50
    90 Benthe Leermakers MPA1 - Team 07 12,8 --- 48 48
    91 Elizabeth Van Gils MPA2 - Team 05 12,9 --- 47 47
    92 Fabian Schouten JPA2 - Team 05 12,9 --- 41 0
    92 Benjamin Wolvekamp JPA1 - Team 03 12,9 --- 41 0
    94 Ilja van Nuland MPA2 - Team 16 13,0 --- 45 0
    94 Cem Yildirim JPA2 - Team 02 13,0 --- 39 0
    94 Roan Stoot JPA2 - Team 09 13,0 --- 39 0
    94 Fabian Huisman JPA2 - Team 09 13,0 --- 39 0
    98 Flore Slikker MPA1 - Team 07 13,1 --- 44 0
    98 Kayden Zeeman JPA2 - Team 09 13,1 --- 38 0
    100 Ghislaine Schalk MPA2 - Team 03 13,2 --- 43 0
    100 Nander Coenen JPA1 - Team 09 13,2 --- 37 0
    102 Fiene Schout MPA1 - Team 16 13,4 --- 40 0
    103 Jip de Looff MPA2 - Team 06 13,4 --- 40 40
    104 Linde Spaninks MPA2 - Team 07 13,4 --- 40 0
    105 Marit Geurts MPA2 - Team 08 13,5 --- 39 0
    106 Fay van Opstal MPA1 - Team 06 13,6 --- 37 37
    107 Elin Becx MPA1 - Team 02 13,7 --- 36 0
    107 Ilse van Beers MPA1 - Team 07 13,7 --- 36 0
    107 Lieke van Berkel MPA2 - Team 02 13,7 --- 36 0
    110 Julian Balk JPA2 - Team 04 13,7 --- 31 31
    111 Joep Warnaar JPA1 - Team 15 13,8 --- 30 0
    112 Willem Gerritse JPA1 - Team 09 13,9 --- 29 0
    113 Veerle de Jong MPA1 - Team 01 14,0 --- 32 0
    114 Sarah Akkermans MPA1 - Team 06 14,1 --- 31 31
    115 Myrthe Belt MPA1 - Team 06 14,2 --- 30 0
    115 Katootje de Koning MPA1 - Team 06 14,2 --- 30 0
    117 Zoë Dudok MPA1 - Team 10 14,4 --- 28 28
    118 Tom Kula JPA1 - Team 10 14,5 --- 23 0
    119 Lotje van der Velden MPA1 - Team 06 14,8 --- 24 0
    119 Anne Driesprong MPA2 - Team 04 14,8 --- 24 0
    121 Emma van Kan MPA1 - Team 16 15,2 --- 20 0
    121 Lotte Damen MPA1 - Team 06 15,2 --- 20 0
    121 Lotte Goossens MPA2 - Team 16 15,2 --- 20 0
    124 Mila Broekhuijsen MPA1 - Team 10 15,3 --- 19 0
    125 Alex Kroos JPA1 - Team 10 15,7 --- 13 0
    126 Joanne Klapwijk MPA1 - Team 06 16,5 --- 9 0
    127 Michelle De Vries MPA1 - Team 10 17,4 --- 4 0
    Miles Harahap JPA2 - Team 01 DNS --- 0 0
    Dirk Lorkeers JPA2 - Team 14 DNS --- 0 0
    Pukk Korsten MPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
    Milou Heutink MPA1 - Team 10 DNS --- 0 0
    Finn Ardon JPA1 - Team 01 DNS --- 0 0
    Jip Van Iersel JPA1 - Team 02 DNS --- 0 0
    Salah al d... Aanannaz JPA1 - Team 03 DNS --- 0 0
    Siebe Brzozowski JPA1 - Team 07 DNS --- 0 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    # Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
    1 Kilan Goddijn JPA2 - Team 14 9,00 --- 85 85
    2 Dirk Lorkeers JPA2 - Team 14