Categorie 'Meisjes Junior C'

Atleten 'Meisjes Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f800m1500m80mH80mH_f4x80mDiscusKogelSpeerHoogVer
282 Anne de Jong Atledo 800m
MJC - 800m ------------
296 Camilla van Dinther LGDR 4x80m
Hoog
MJC - Hoog -----------
361 Anne van Nierop DAK 80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog -----------
362 Daantje de Vet PH 80m
80m_f
80mH
80mH_f
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80mHMJC - 80mH_f --------
363 Femke Kuppens Scorpio 80m
80m_f
80mH
80mH_f
Speer
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Speer --------
364 Geerte Simons HAC 80m
4x80m
MJC - 80m -----------
365 Gwen Bogers HAC 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver ----------
366 Isa Van Der Putten HAC 80m
4x80m
MJC - 80m -----------
367 Isa Poels AV De Keien 80m
80m_f
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Ver ----------
368 Isabel van Bokhoven PH 80m
80m_f
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_f ----------
369 Jawani Bangura AV De Keien 80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver -----------
370 Lara Willems LGDR 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver ----------
371 Laura Büker HAC 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH ----------
372 Lois Stokkingreef GVAC 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver ----------
373 Lotte Weevers PH 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m -----------
374 Marie van Helmond LGDR 80m
80m_f
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Discus ---------
375 Nienke Meubermans PH 80m
80m_f
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 800m ---------
376 Nine Fransen AV Sprint 80m
80m_f
MJC - 80mMJC - 80m_f -----------
377 Nori Meulendijks HAC 80m
80m_f
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Hoog ---------
382 Anouk van Dal DAK 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver ----------
384 Hanna van Baast AV Attila 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver ----------
385 Linsy Heestermans AV Sprint 80mH
80mH_f
Speer
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - SpeerMJC - Ver ---------
386 Mikki Lips AV Sprint 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver ----------
387 Nienke van Duren GVAC 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog -----------
388 Sterre van Bragt PH 80mH
80mH_f
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver ---------
389 Trijntje v... Elzakker Spado 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver ----------
396 Annemiek van Iersel PH 800m
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver --------
398 Bo Spoor RTE 800m
MJC - 800m ------------
399 Demi de Vries HAC 800m
MJC - 800m ------------
400 Irene de Beer HAC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel -----------
401 Lotte van Orsouw AV Oss `78 800m
MJC - 800m ------------
402 Marit Griep Scorpio 800m
MJC - 800m ------------
403 Naomi van Opstal Eindhoven 800m
MJC - 800m ------------
404 Pouke Van Dijk LGDR 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH ----------
405 Veerle van Erp AVGM 800m
MJC - 800m ------------
416 Eva van Mook THOR Discus
Hoog
MJC - DiscusMJC - Hoog -----------
417 Fleur Verwijmeren ACHL Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ----------
418 Jill van Gurp AV Attila Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel -----------
419 Joanne Schaap PH Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ----------
420 Moos van Gendt Eindhoven Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ----------
430 Fleur Boender Eindhoven Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver -----------
431 Nine Gelderblom ACHL Hoog
MJC - Hoog ------------
438 Floor Alessie AV Attila Kogel
Speer
Hoog
MJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog ----------
439 Kirsten Peeters Eindhoven Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ----------
447 Isa Beem HAC Speer
MJC - Speer ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Achilles ACHL 2
Atledo ATLD 1
AV Attila ATTL 3
AV De Keien KEIN 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Sprint SPRN 3
DAK DAK 2
Eindhoven Atletiek EHAT 4
GVAC GVAC 2
HAC HAC 8
Lopersgroep Deurne LGDR 4
Prins Hendrik PH 7
Running Team Eindhoven RTE 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 1
THOR THOR 1

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Daantje de Vet PH 10,58Q +0.1 m/s10,67
2 Nienke Meubermans PH 10,67Q +0.4 m/s10,92
3 Nine Fransen AV Sprint 10,75Q +0.1 m/s10,57
4 Nori Meulendijks HAC 10,81Q +0.2 m/s10,75
5 Femke Kuppens Scorpio 10,87q +0.1 m/s10,65
6 Isabel van Bokhoven PH 10,94Q +0.2 m/s10,98
7 Isa Poels AV De Keien 11,03q +0.2 m/s11,00
8 Marie van Helmond LGDR 11,14Q +0.4 m/s11,30
9 Anne van Nierop DAK 11,27 +0.4 m/s10,90
10 Lois Stokkingreef GVAC 11,41 +0.2 m/s11,25
10 Laura Büker HAC 11,41 +0.2 m/s10,97
12 Isa Van Der Putten HAC 11,42 +0.1 m/s11,21
13 Lara Willems LGDR 11,48 +0.4 m/s11,02
14 Jawani Bangura AV De Keien 11,65 +0.2 m/s11,70
15 Lotte Weevers PH 11,95 +0.1 m/s11,93
16 Gwen Bogers HAC 12,35 +0.4 m/s12,01
Geerte Simons HAC DNS 11,76

Uitslagen 80 meter halve finale Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

# Naam Res Qm
1 Nine Fransen AV Sprint 10,60 -0.1 m/s10,75
2 Daantje de Vet PH 10,60 -0.1 m/s10,58
3 Nienke Meubermans PH 10,66 -0.1 m/s10,67
4 Femke Kuppens Scorpio 10,77 -0.1 m/s10,87
5 Nori Meulendijks HAC 10,78 -0.1 m/s10,81
6 Isabel van Bokhoven PH 10,96 -0.1 m/s10,94
7 Isa Poels AV De Keien 10,97 -0.1 m/s11,03
8 Marie van Helmond LGDR 11,36 -0.1 m/s11,14

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 80 meter horden Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 12,17Q -0.4 m/s12,06
2 Femke Kuppens Scorpio 12,55Q -0.4 m/s12,42
3 Trijntje v... Elzakker Spado 12,69Q -0.3 m/s12,31
4 Daantje de Vet PH 12,74q -0.4 m/s12,45
5 Sterre van Bragt PH 12,90Q -0.3 m/s12,51
6 Linsy Heestermans AV Sprint 13,19q -0.3 m/s13,91
7 Annemiek van Iersel PH 13,22q -0.3 m/s13,55
8 Anouk van Dal DAK 13,35q -0.3 m/s13,54
9 Nienke van Duren GVAC 14,60 -0.3 m/s13,75
10 Laura Büker HAC 15,17 -0.4 m/s15,54
11 Pouke Van Dijk LGDR 15,33 -0.4 m/s15,85
12 Gwen Bogers HAC 16,39 -0.4 m/s15,90
Mikki Lips AV Sprint DNS 12,77

Uitslagen 80 meter horden finale Meisjes Junior C

# Naam Res Qm
1 Hanna van Baast AV Attila 12,06 +0.3 m/s12,17
2 Femke Kuppens Scorpio 12,14 +0.3 m/s12,55
3 Trijntje v... Elzakker Spado 12,46 +0.3 m/s12,69
4 Daantje de Vet PH 12,60 +0.3 m/s12,74
5 Sterre van Bragt PH 12,88 +0.3 m/s12,90
6 Linsy Heestermans AV Sprint 13,12 +0.3 m/s13,19
7 Annemiek van Iersel PH 13,19 +0.3 m/s13,22
8 Anouk van Dal DAK 13,50 +0.3 m/s13,35

Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik MJC Prins Hendrik - MJC 5 40,46 743
2 HAC Dames HAC - MJC 4 42,62 646
3 AV-LGD Lopersgroep Deurne - MJC 4 44,17 582

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Joanne Schaap PH 11,06 10,37
2 Floor Alessie AV Attila 10,63 11,24
3 Kirsten Peeters Eindhoven 10,38 10,39
4 Moos van Gendt Eindhoven 10,00 9,86
5 Jill van Gurp AV Attila 7,88 8,77
6 Fleur Verwijmeren ACHL 7,87 8,20
7 Irene de Beer HAC 7,10 7,03

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 37,89 36,32
2 Femke Kuppens Scorpio 34,01 36,19
3 Joanne Schaap PH 31,65 32,50
4 Kirsten Peeters Eindhoven 31,30 33,71
5 Moos van Gendt Eindhoven 28,50 27,00
6 Linsy Heestermans AV Sprint 24,91 29,16
7 Isa Beem HAC 24,82 23,28
8 Fleur Verwijmeren ACHL 13,32 13,33

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam P1P2Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado 5,01 4,86 5,01 +1.7 m/s4,74
2 Linsy Heestermans AV Sprint 5,01 4,80 5,01 -0.3 m/s4,82
3 Annemiek van Iersel PH 5,00 5,00 +0.0 m/s4,97
4 Hanna van Baast AV Attila 4,99 4,99 +0.0 m/s5,17
5 Sterre van Bragt PH 4,84 4,84 +0.0 m/s4,87
6 Lara Willems LGDR 4,60 4,60 -0.1 m/s4,56
7 Anouk van Dal DAK 4,57 4,57 +0.1 m/s4,71
8 Mikki Lips AV Sprint 4,41 4,41 -0.2 m/s4,60
9 Isa Poels AV De Keien 4,36 4,36 -1.1 m/s4,02
10 Jawani Bangura AV De Keien 4,30 4,30 +0.0 m/s4,10
11 Fleur Boender Eindhoven 4,15 4,15 -0.3 m/s4,49
12 Lois Stokkingreef GVAC 3,68 3,68 +0.9 m/s4,02
12 Gwen Bogers HAC 3,68 3,68 +0.0 m/s3,78