Categorie 'Jongens Junior C'

Atleten 'Jongens Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f800m1500m100mH100mH_f4x100mDiscusKogelSpeerHoogVer
236 David van Warmerdam Eindhoven 100m
100m_f
4x100m
JJC - 100mJJC - 100m_f ----------
237 Dieter Stolzenbach PH 100m
Discus
Kogel
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel ----------
238 Harm van d...erkmortel LGDR 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ----------
239 Jaco Delissen AV Attila 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ----------
240 Jasper van...udheusden HAC 100m
4x100m
Kogel
Ver
JJC - 100mJJC - KogelJJC - Ver ---------
241 Jesper van Meer Spado 100m
100m_f
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100mHJJC - 100mH_f ---------
242 Kars Reijnen HAC 100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver -----------
243 Largo de Leeuw Spado 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ----------
244 Mike van Wouwe ATH 100m
100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver ---------
245 Rens de Graauw PH 100m
100m_f
100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver --------
246 Roel van Engeland HAC 100m
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - Kogel ----------
247 Stan Lintsen AV De Keien 100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer -----------
248 Ties van Beek AV Sprint 100m
100m_f
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100mHJJC - 100mH_f ---------
249 Yannick van Dijk PH 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ----------
251 Arend Eijk Eindhoven 100mH
100mH_f
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Kogel ---------
252 Bram Schutte PH 100mH
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver -----------
253 Chuck Pols Scorpio 100mH
100mH_f
Discus
Kogel
Speer
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer --------
255 Luc Stappers HAC 100mH
100mH_f
4x100m
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - HoogJJC - Ver --------
256 Max Munsters Eindhoven 100mH
100mH_f
4x100m
JJC - 100mHJJC - 100mH_f ----------
257 Stijn Hendriks Scorpio 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - HoogJJC - Ver ----------
283 Joep Teisman Eindhoven 4x100m
Speer
Ver
JJC - SpeerJJC - Ver ----------
390 Gijs van Lieshout HAC 800m
4x100m
JJC - 800m -----------
391 Gijs Houtman PH 800m
JJC - 800m ------------
392 Lars van der Zanden HAC 800m
JJC - 800m ------------
393 Lucas Jansen AV Oss `78 800m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog -----------
394 Tim Pelkmans AV Sprint Speer
JJC - Speer ------------
395 William Webster GVAC 800m
JJC - 800m ------------
406 Benjamin ...bbelstein PH Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ----------
407 Koen Zandvliet Scorpio Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel -----------
408 Luuk van Lierop HAC Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel -----------
409 Mark Smolders AV Sprint 100m
100mH
Discus
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Discus ----------
410 Tygo Naafs AV Spiridon Discus
Speer
JJC - DiscusJJC - Speer -----------
424 Jens Piket Eindhoven Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver -----------
426 Ouren Röttjers DAK Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver -----------
434 Jeremy van Zutven PH Kogel
Hoog
Ver
JJC - KogelJJC - HoogJJC - Ver ----------
435 Jesper Pluijm GAC Gemert Kogel
Speer
Hoog
JJC - KogelJJC - SpeerJJC - Hoog ----------
443 Carlo Schoonen HAC Speer
JJC - Speer ------------
444 Robbert Maas Spado Speer
JJC - Speer ------------

Verenigingen 'Jongens Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV Attila ATTL 1
AV De Keien KEIN 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 3
DAK DAK 1
Eindhoven Atletiek EHAT 5
GAC Gemert GACG 1
GVAC GVAC 1
HAC HAC 8
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Prins Hendrik PH 7
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 3

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Ties van Beek AV Sprint 11,91Q +1.0 m/s11,88
2 Rens de Graauw PH 11,93Q +0.2 m/s11,64
3 Jesper van Meer Spado 12,23Q +0.2 m/s12,17
4 Jaco Delissen AV Attila 12,29Q +1.0 m/s12,38
5 Yannick van Dijk PH 12,52q +0.2 m/s12,49
6 David van Warmerdam Eindhoven 12,72q +1.0 m/s12,70
7 Harm van d...erkmortel LGDR 12,82q +0.2 m/s12,89
8 Largo de Leeuw Spado 12,94q +0.2 m/s12,64
9 Mike van Wouwe ATH 13,11 +0.2 m/s12,95
10 Jasper van...udheusden HAC 13,19 +1.0 m/s13,56
11 Mark Smolders AV Sprint 13,48 +1.0 m/s13,48
12 Stan Lintsen AV De Keien 13,91 +0.2 m/s14,20
13 Kars Reijnen HAC 14,45 +1.0 m/s14,63
14 Roel van Engeland HAC 14,97 +1.0 m/s14,57
15 Dieter Stolzenbach PH 15,31 +0.2 m/s14,37

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Ties van Beek AV Sprint 11,66 +1.8 m/s11,91
2 Rens de Graauw PH 11,79 +1.8 m/s11,93
3 Jesper van Meer Spado 12,15 +1.8 m/s12,23
4 Jaco Delissen AV Attila 12,28 +1.8 m/s12,29
5 David van Warmerdam Eindhoven 12,69 +1.8 m/s12,72
6 Yannick van Dijk PH 12,71 +1.8 m/s12,52
7 Harm van d...erkmortel LGDR 12,72 +1.8 m/s12,82
8 Largo de Leeuw Spado 12,93 +1.8 m/s12,94

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 William Webster GVAC 2:14,53 2:11,05
2 Lucas Jansen AV Oss `78 2:18,10 2:23,64
3 Gijs Houtman PH 2:19,14 2:23,06
4 Gijs van Lieshout HAC 2:23,96 2:29,30
5 Lars van der Zanden HAC 2:27,02 2:25,05

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Rens de Graauw PH 14,07Q -0.5 m/s14,32
2 Ties van Beek AV Sprint 14,88Q -0.9 m/s14,84
3 Max Munsters Eindhoven 15,00Q -0.9 m/s15,06
4 Jesper van Meer Spado 15,71Q -0.5 m/s15,45
5 Arend Eijk Eindhoven 15,86q -0.9 m/s16,05
6 Chuck Pols Scorpio 16,68q -0.9 m/s16,33
7 Mike van Wouwe ATH 17,90q -0.9 m/s17,75
8 Luc Stappers HAC 18,97q -0.5 m/s18,75
9 Bram Schutte PH 19,59 -0.5 m/s20,63
10 Mark Smolders AV Sprint 21,82 -0.9 m/s17,32
Stijn Hendriks Scorpio DNS 14,50

Uitslagen 100 meter horden finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Rens de Graauw PH 13,70 -0.6 m/s14,07
2 Ties van Beek AV Sprint 14,31 -0.6 m/s14,88
3 Max Munsters Eindhoven 14,80 -0.6 m/s15,00
4 Arend Eijk Eindhoven 15,36 -0.6 m/s15,86
5 Jesper van Meer Spado 15,38 -0.6 m/s15,71
6 Chuck Pols Scorpio 16,17 -0.6 m/s16,68
7 Mike van Wouwe ATH 17,79 -0.6 m/s17,90
8 Luc Stappers HAC 18,56 -0.6 m/s18,97

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Eindhoven JJC Eindhoven Atletiek - JJC 4 48,76 761
2 HAC HAC - JJC 4 DNS 0

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Koen Zandvliet Scorpio 45,59 48,00
2 Chuck Pols Scorpio 38,12 39,45
3 Benjamin ...bbelstein PH 34,79 33,36
4 Tygo Naafs AV Spiridon 33,36 34,03
5 Mark Smolders AV Sprint 28,85 26,81
6 Luuk van Lierop HAC 24,31 21,59
7 Dieter Stolzenbach PH 20,39 21,38

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Carlo Schoonen HAC 48,91 47,33
2 Robbert Maas Spado 46,96 46,76
3 Benjamin ...bbelstein PH 42,91 42,08
4 Joep Teisman Eindhoven 41,63 40,03
5 Chuck Pols Scorpio 40,20 41,95
6 Tygo Naafs AV Spiridon 39,33 37,89
7 Tim Pelkmans AV Sprint 32,80 31,35
8 Stan Lintsen AV De Keien 27,02 20,33
9 Jesper Pluijm GAC Gemert 26,56 26,88

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jeremy van Zutven PH 1,75 1,70
2 Stijn Hendriks Scorpio 1,70 1,78
3 Jens Piket Eindhoven 1,60 1,60
4 Lucas Jansen AV Oss `78 1,55 1,65
4 Ouren Röttjers DAK 1,55 1,65
6 Luc Stappers HAC 1,40 1,50
7 Jesper Pluijm GAC Gemert 1,30 1,40