Categorie 'Meisjes Junior D'

Atleten 'Meisjes Junior D'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f1000m60mH60mH_f4x60mDiscusKogelSpeerHoogVer
268 Alies van Oosterwijk GAC Gemert 1000m
MJD - 1000m -----------
269 Annika van der Broek AV Marvel 1000m
4x60m
Discus
Hoog
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Hoog --------
270 Anouk Boomaerts DJA 1000m
Discus
Kogel
Speer
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer --------
271 Brittany Cools THOR 1000m
MJD - 1000m -----------
272 Claire van den Hurk ATH 1000m
MJD - 1000m -----------
273 Eline Smit PH 1000m
MJD - 1000m -----------
274 Eva Kok LGDR 1000m
MJD - 1000m -----------
275 Evy Loots HAC 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer ---------
276 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH ----------
277 Lotte Griep Scorpio 1000m
MJD - 1000m -----------
278 Roos de Jong Atledo 1000m
MJD - 1000m -----------
279 Sanne Michiels ATH 1000m
Discus
MJD - 1000mMJD - Discus ----------
280 Tinke Grotenhuis PH 1000m
MJD - 1000m -----------
281 Yana van Aarle Eindhoven 1000m
60mH
60mH_f
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Speer --------
285 Emma Van \... Westende AVGM 4x60m
Hoog
MJD - Hoog ----------
286 Ilse van de Wiel AVGM 4x60m
Discus
Ver
MJD - DiscusMJD - Ver -1- ---------
287 Isabel van Gerwen Eindhoven 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer ---------
288 Sandra van Buuren AV Marvel 4x60m
-----------
297 Anna van Straten AVGM 60m
60m_hf
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - SpeerMJD - Ver -1- -------
298 Anouk Verdaasdonk Spado 60m
60m_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- ---------
299 Daniek Meijer AV Marvel 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- -------
300 Elise Mutsaers Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - Ver -1- ------
301 Isabelle Van Meerijk PH 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Hoog -------
302 Jessica Sluiter PH 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 1000mMJD - Kogel ------
303 Juul de Reijdt AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog -------
304 Lise Romijn PH 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- ------
305 Lizzy Corsten AV Attila 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog ---------
306 Lonneke Lintsen AV De Keien 60m
60m_hf
Speer
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Speer ---------
307 Lotte Hein PH 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- --------
308 Lynn Heeren GVAC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- --------
309 Marit van der Leij Eindhoven 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog ---------
310 Noëlle Schalk AV Spiridon 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - KogelMJD - Ver -1- ------
311 Nyssa Engels HAC 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- -------
312 Renske Gottenbos HAC 60m
60m_hf
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - SpeerMJD - Ver -1- -------
313 Renske van der Steen PH 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- --------
314 Roos Reijenga AV Marvel 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- --------
315 Sam De Vaan Taxandria 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- --------
316 Sanne van der Blij AVV 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver -1- ------
317 Sanne van de Wiel AVGM 60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver -1- ----------
318 Silkie Graafmans AV Spiridon 60m
60m_f
60m_hf
Discus
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - DiscusMJD - Hoog -------
319 Sophie van Gurp ACHL 60m
60m_hf
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 1000mMJD - Ver -1- --------
320 Sophie Kusters HAC 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- --------
321 Sophie van... Boogaart HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- -------
322 Zoë Geurtz Eindhoven 60m
60m_hf
Speer
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Speer ---------
323 Anouk Andeweg AV Spiridon 60mH
Discus
Speer
MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Speer ---------
324 Anouk van Jeveren Scorpio 60mH
60mH_f
Discus
Speer
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - Speer --------
325 Eva van der Putten HAC 60mH
60mH_f
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - SpeerMJD - Ver -1- -------
327 Linde van Bragt PH 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- ---------
328 Lise Kappen PH 60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -1- --------
329 Loes van Gaalen AVGM 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer ---------
330 Marloes Oomen PH 60mH
60mH_f
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Hoog --------
331 Marta Sampers ATH 60mH
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- ----------
332 Sanne Knikkink Eindhoven 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- ---------
333 Selena Jansen Spado 60mH
60mH_f
MJD - 60mHMJD - 60mH_f ----------
334 Yara Vereijken HAC 60mH
60mH_f
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Kogel --------
421 Eden Brouwers PH Discus
Kogel
Speer
Hoog
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog --------
422 Meike de Graauw PH Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer ---------
423 Simone van Zelst HAC 4x60m
Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer --------
432 Esmee van Hoof AV Oss `78 Hoog
MJD - Hoog -----------
433 Lidwien Hoogendorp GVAC 60m
60m_hf
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Hoog ---------
440 Lieke Reijs AV De Keien Kogel
Hoog
Ver
MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver -1- ---------
441 Meike van Arendonk ACHL Kogel
Speer
Hoog
MJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog ---------
442 Xanne van de Valk GAC Gemert Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog ----------
448 Alysa Sheppard Spado Speer
MJD - Speer -----------
449 Anne van Kempen AV Attila Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver -1- ----------

Verenigingen 'Meisjes Junior D'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Achilles ACHL 2
Atledo ATLD 1
Atletiekvereniging ATH ATH 3
AV Attila ATTL 2
AV De Keien KEIN 2
AV Generaal Michaelis AVGM 5
AV Marvel MRVL 4
AV Oss `78 OS78 1
AV Spiridon SPRD 3
AV Sprint SPRN 1
AV Valkenswaard AVV 1
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 6
GAC Gemert GACG 3
GVAC GVAC 2
HAC HAC 8
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Prins Hendrik PH 12
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 3
Taxandria Atletiek TXND 1
THOR THOR 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Lise Romijn PH 8,52Q +0.7 m/s8,60
2 Sophie van... Boogaart HAC 8,54Q +4.5 m/s8,81
3 Jessica Sluiter PH 8,67Q +1.7 m/s8,40
4 Elise Mutsaers Eindhoven 8,72Q +4.5 m/s8,85
5 Anouk Verdaasdonk Spado 8,83Q +1.7 m/s8,77
6 Isabelle Van Meerijk PH 8,85Q +0.0 m/s9,00
7 Sam De Vaan Taxandria 8,86Q +1.7 m/s8,72
8 Roos Reijenga AV Marvel 8,90Q +4.5 m/s9,03
8 Silkie Graafmans AV Spiridon 8,90Q +0.7 m/s8,93
10 Lonneke Lintsen AV De Keien 8,96Q +4.5 m/s9,29
11 Juul de Reijdt AV Sprint 9,09q +4.5 m/s9,10
12 Renske van der Steen PH 9,10Q +0.0 m/s9,00
13 Sanne van der Blij AVV 9,12Q +0.7 m/s9,18
14 Lotte Hein PH 9,23Q +0.0 m/s9,05
15 Anna van Straten AVGM 9,27Q +0.0 m/s9,36
15 Renske Gottenbos HAC 9,27q +0.0 m/s9,20
17 Lidwien Hoogendorp GVAC 9,28Q +1.7 m/s9,72
18 Daniek Meijer AV Marvel 9,32Q +0.7 m/s9,28
19 Sophie Kusters HAC 9,33q +4.5 m/s9,24
20 Sophie van Gurp ACHL 9,37q +1.7 m/s9,53
20 Noëlle Schalk AV Spiridon 9,37q +4.5 m/s9,58
20 Nyssa Engels HAC 9,37q +0.0 m/s9,56
23 Zoë Geurtz Eindhoven 9,40q +1.7 m/s9,43
24 Lynn Heeren GVAC 9,58q +1.7 m/s9,60
25 Isabel van Gerwen Eindhoven 9,65 +0.7 m/s10,07
26 Sanne van de Wiel AVGM 9,73 +0.0 m/s9,70
27 Marit van der Leij Eindhoven 9,79 +0.7 m/s9,74
28 Lizzy Corsten AV Attila 9,94 +0.7 m/s9,57

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D

# Naam Res Qm
1 Lise Romijn PH 8,69Q -0.2 m/s8,52
2 Jessica Sluiter PH 8,74Q -0.8 m/s8,67
3 Sophie van... Boogaart HAC 8,80Q +1.3 m/s8,54
4 Elise Mutsaers Eindhoven 8,89Q +1.3 m/s8,72
5 Sam De Vaan Taxandria 8,92Q -0.8 m/s8,86
6 Silkie Graafmans AV Spiridon 8,94Q -0.2 m/s8,90
7 Isabelle Van Meerijk PH 8,95q -0.8 m/s8,85
8 Sanne van der Blij AVV 8,99q +1.3 m/s9,12
9 Lonneke Lintsen AV De Keien 9,14 -0.2 m/s8,96
9 Roos Reijenga AV Marvel 9,14 -0.8 m/s8,90
11 Anna van Straten AVGM 9,20 +1.3 m/s9,27
12 Renske van der Steen PH 9,28 +1.3 m/s9,10
13 Nyssa Engels HAC 9,34 -0.8 m/s9,37
14 Renske Gottenbos HAC 9,38 -0.2 m/s9,27
15 Lidwien Hoogendorp GVAC 9,40 -0.8 m/s9,28
16 Zoë Geurtz Eindhoven 9,44 +1.3 m/s9,40
17 Daniek Meijer AV Marvel 9,46 -0.8 m/s9,32
18 Sophie Kusters HAC 9,49 -0.2 m/s9,33
19 Lotte Hein PH 9,57 -0.2 m/s9,23
20 Lynn Heeren GVAC 9,60 -0.2 m/s9,58
Sophie van Gurp ACHL DNS 9,37
Noëlle Schalk AV Spiridon DNS 9,37
Juul de Reijdt AV Sprint DNS 9,09
Anouk Verdaasdonk Spado DNS 8,83

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

# Naam Res Qm
1 Jessica Sluiter PH 8,37 -0.5 m/s8,74
2 Lise Romijn PH 8,61 -0.5 m/s8,69
3 Sophie van... Boogaart HAC 8,69 -0.5 m/s8,80
4 Silkie Graafmans AV Spiridon 8,77 -0.5 m/s8,94
5 Elise Mutsaers Eindhoven 8,89 -0.5 m/s8,89
5 Isabelle Van Meerijk PH 8,89 -0.5 m/s8,95
5 Sam De Vaan Taxandria 8,89 -0.5 m/s8,92
8 Sanne van der Blij AVV 9,05 -0.5 m/s8,99

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Marloes Oomen PH 11,41Q -4.3 m/s11,47
2 Lise Kappen PH 11,55Q -1.7 m/s11,36
2 Anouk van Jeveren Scorpio 11,55Q -1.7 m/s10,94
4 Selena Jansen Spado 11,57Q -4.3 m/s11,01
5 Yana van Aarle Eindhoven 11,82q -4.3 m/s11,10
6 Yara Vereijken HAC 11,87q -1.7 m/s11,83
7 Eva van der Putten HAC 12,15q -1.7 m/s12,76
8 Noëlle Schalk AV Spiridon 12,72q -1.7 m/s10,60
9 Loes van Gaalen AVGM 12,79 -4.3 m/s12,23
10 Anouk Andeweg AV Spiridon 13,08 -4.3 m/s13,66
11 Marta Sampers ATH 13,10 -4.3 m/s12,04
12 Sanne Knikkink Eindhoven 13,18 -1.7 m/s13,36
13 Floor Vul...s-Jochems GAC Gemert 13,26 -4.3 m/s13,37
14 Juul de Reijdt AV Sprint 13,28 -1.7 m/s12,41
15 Linde van Bragt PH 13,82 -1.7 m/s12,41

Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D

# Naam Res Qm
1 Selena Jansen Spado 10,79 -0.5 m/s11,57
2 Anouk van Jeveren Scorpio 10,98 -0.5 m/s11,55
3 Marloes Oomen PH 11,20 -0.5 m/s11,41
4 Lise Kappen PH 11,24 -0.5 m/s11,55
5 Yana van Aarle Eindhoven 11,36 -0.5 m/s11,82
6 Yara Vereijken HAC 11,68 -0.5 m/s11,87
7 Noëlle Schalk AV Spiridon 12,50 -0.5 m/s12,72
8 Eva van der Putten HAC 12,66 -0.5 m/s12,15

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PH MJD Prins Hendrik - MJD 4 32,79 676
2 HAC girls team 1 HAC - MJD 4 33,82 621
3 PH MJD 2 Prins Hendrik - MJD 4 34,23 600
4 HAC girls team 2 HAC - MJD 4 34,27 598
5 Avgm md AV Generaal Michaelis - MJD 4 35,32 546
6 Eindhoven Eindhoven Atletiek - MJD 4 35,66 530
7 Marvelous Girls AV Marvel - MJD 4 35,94 517

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Renske van der Steen PH 4,34 -0.3 m/s4,14
2 Anouk Verdaasdonk Spado 4,33 -0.6 m/s4,56
3 Sanne van der Blij AVV 4,22 +0.4 m/s4,36
4 Eva van der Putten HAC 4,18 +0.0 m/s4,02
5 Sophie van... Boogaart HAC 4,15 -0.3 m/s3,96
5 Lise Kappen PH 4,15 +1.9 m/s4,09
7 Noëlle Schalk AV Spiridon 4,09 +1.3 m/s4,09
8 Lotte Hein PH 4,06 +1.4 m/s3,75
9 Sam De Vaan Taxandria 4,04 +0.0 m/s4,61
10 Anna van Straten AVGM 4,03 -0.5 m/s4,16
11 Elise Mutsaers Eindhoven 3,98 +1.4 m/s4,13
12 Lieke Reijs AV De Keien 3,97 +0.0 m/s3,82
13 Nyssa Engels HAC 3,94 +2.3 m/s3,87
14 Lise Romijn PH 3,88 +0.0 m/s4,02
15 Roos Reijenga AV Marvel 3,85 +0.0 m/s3,53
16 Daniek Meijer AV Marvel 3,75 -0.4 m/s3,82
17 Lynn Heeren GVAC 3,67 +1.0 m/s3,50
18 Ilse van de Wiel AVGM 3,64 +0.0 m/s3,90
19 Anne van Kempen AV Attila 3,56 +0.1 m/s3,25
20 Renske Gottenbos HAC 3,55 +2.1 m/s3,56
21 Sanne Knikkink Eindhoven 3,54 +1.3 m/s3,41
22 Linde van Bragt PH 3,51 +1.0 m/s4,10
23 Marta Sampers ATH 3,49 +0.0 m/s4,09
24 Sophie van Gurp ACHL 3,42 +0.0 m/s3,39
25 Sophie Kusters HAC 3,20 +0.8 m/s3,26
26 Sanne van de Wiel AVGM 2,93 +0.0 m/s3,29