Categorie 'Jongens Junior D'

Atleten 'Jongens Junior D'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f1000m80mH80mH_f4x80mDiscusKogelSpeerHoogVer
258 Daan van Dessel DJA 1000m
JJD - 1000m -----------
259 Jake Romijn PH 1000m
80mH
80mH_f
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog -------
260 Jeroen van Lith RTE 1000m
JJD - 1000m -----------
261 Lans Timmermans PH 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver -------
262 Michiel Kruk Eindhoven 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver ---------
263 Niels Laros Scorpio 1000m
JJD - 1000m -----------
264 John Linders LGDR 80m
80m_hf
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - Ver --------
265 Sven van d...eerendonk PH 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH ---------
266 Thomas van Orsouw AV Oss `78 1000m
JJD - 1000m -----------
267 Tijl Kok GVAC 1000m
4x80m
JJD - 1000m ----------
289 Cas van den Broek ATH 4x80m
Hoog
JJD - Hoog ----------
290 Kick van Vliet HAC 4x80m
-----------
291 Lucas Koeling GVAC 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver ---------
292 Raf van de...ieuwenhof Eindhoven 4x80m
Hoog
JJD - Hoog ----------
293 Robbie Smulders PH 4x80m
Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer --------
294 Samuel Dobbelstein PH 1000m
4x80m
JJD - 1000m ----------
295 Thijmen Martens ATH 4x80m
Hoog
JJD - Hoog ----------
335 Alan Saleh Eindhoven 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Speer -----
336 Bram Gielissen AVV 80m
80m_hf
Discus
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - DiscusJJD - KogelJJD - Ver -------
337 Damon Van ...ildenberg HAC 80m
80m_hf
1000m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - 80mH -------
338 Daniël Wijnholds GVAC 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - Discus -------
339 Eljah Vanenburg ATH 80m
4x80m
JJD - 80m ----------
340 Jimmy Marcera AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_f -------
341 Joep ten Houten HAC 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Speer ------
342 Koen Diepen PH 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Discus ------
343 Luuk Verhoeven HAC 80m
80m_hf
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - SpeerJJD - Ver -------
344 Mathys Vermeulen AV Attila 80m
80m_hf
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Discus ---------
345 Max de Kruijf PH 80m
80m_hf
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m --------
346 Niels van Rooij Eindhoven 80m
80m_hf
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Kogel --------
347 Orlando Louwers AVGM 80m
80m_hf
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - HoogJJD - Ver --------
348 Ramses ten Houten HAC 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Kogel -------
349 Rawan Saleh Eindhoven 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Discus -----
350 Stan Buurman HAC 80m
4x80m
Speer
Hoog
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Hoog --------
351 Sven Grooters PH 1000m
4x80m
Discus
Speer
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Speer --------
352 Teun Ermens HAC 80m
80m_hf
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hf ---------
353 Tijn van den Berg AVV 80m
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m ---------
354 Tim Withagen Spado 80m
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m ---------
355 Timo Klomp ATH 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver -------
356 Unisa Bangura AV De Keien 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - KogelJJD - Ver -------
357 Victor van der Voort HAC 80m
80m_hf
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Speer --------
358 Viggo Tijbosch PH 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - KogelJJD - Ver ------
359 Wout Harmsen Eindhoven 80m
80m_hf
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Hoog --------
360 Zeb van den Hurk GVAC 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver -------
378 Finn Verhoeff PH 80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver --------
379 Jens De Kock PH 80mH
80mH_f
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver ---------
380 Luuk Pelkmans AV Sprint 80mH
80mH_f
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog --------
381 Ryan Heeren AV Spiridon 80mH
Speer
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver --------
411 Abel Kok GVAC Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel ----------
412 Dinand Weerts ATH Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ---------
413 Ryan Jansen Scorpio Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ---------
414 Timo Thijs AVV Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel ----------
415 Youri van Oudheusden HAC Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel ----------
427 Ben van Boxmeer GAC Gemert Hoog
Ver
JJD - HoogJJD - Ver ----------
428 Valentijn van Berloo GAC Gemert Hoog
JJD - Hoog -----------
429 Willem Pompen AVV Kogel
Hoog
JJD - KogelJJD - Hoog ----------
436 Guus Kuijpers HAC Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ---------
437 Pepijn Kremers PH Kogel
Ver
JJD - KogelJJD - Ver ----------
445 Casper Couwenberg PH Speer
Hoog
Ver
JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver ---------
446 Pim Nuijten Spado Speer
JJD - Speer -----------

Verenigingen 'Jongens Junior D'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiekvereniging ATH ATH 5
AV Attila ATTL 1
AV De Keien KEIN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Valkenswaard AVV 4
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 6
GAC Gemert GACG 2
GVAC GVAC 5
HAC HAC 10
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Prins Hendrik PH 13
Running Team Eindhoven RTE 1
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 2

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Unisa Bangura AV De Keien 10,33Q -0.8 m/s10,26
2 Alan Saleh Eindhoven 10,57Q -0.7 m/s10,55
3 Jimmy Marcera AV Sprint 10,61Q -0.7 m/s10,44
4 Rawan Saleh Eindhoven 10,64Q +1.4 m/s10,82
5 Koen Diepen PH 10,88Q -0.8 m/s11,03
6 Orlando Louwers AVGM 10,94Q +1.4 m/s11,18
7 Viggo Tijbosch PH 11,09Q -0.7 m/s10,59
8 Daniël Wijnholds GVAC 11,21Q -0.4 m/s11,49
8 Joep ten Houten HAC 11,21Q -0.8 m/s11,48
10 Mathys Vermeulen AV Attila 11,55Q -0.4 m/s11,62
11 Timo Klomp ATH 11,63Q -0.8 m/s11,27
12 Max de Kruijf PH 11,65Q -0.7 m/s11,44
13 Niels van Rooij Eindhoven 11,67Q +1.4 m/s9,25
14 Tim Withagen Spado 11,71Q +1.4 m/s12,01
15 Zeb van den Hurk GVAC 11,76q +1.4 m/s12,40
16 Bram Gielissen AVV 11,85q -0.8 m/s12,60
17 Luuk Verhoeven HAC 12,22Q -0.4 m/s12,10
18 John Linders LGDR 12,31q -0.8 m/s11,91
19 Teun Ermens HAC 12,32q +1.4 m/s12,29
20 Victor van der Voort HAC 12,37Q -0.4 m/s12,13
21 Tijn van den Berg AVV 12,42q -0.7 m/s12,26
22 Ramses ten Houten HAC 12,43q -0.4 m/s12,28
23 Wout Harmsen Eindhoven 12,61q +1.4 m/s12,49
24 Damon Van ...ildenberg HAC 12,65q -0.4 m/s8,00
25 Eljah Vanenburg ATH 12,95 -0.7 m/s12,55
26 Stan Buurman HAC 13,19 -0.7 m/s13,20

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D

# Naam Res Qm
1 Unisa Bangura AV De Keien 10,37Q +0.7 m/s10,33
2 Alan Saleh Eindhoven 10,53Q +0.6 m/s10,57
3 Jimmy Marcera AV Sprint 10,62Q +0.6 m/s10,61
4 Rawan Saleh Eindhoven 10,76Q +2.9 m/s10,64
5 Koen Diepen PH 10,95Q +0.7 m/s10,88
6 Viggo Tijbosch PH 10,97Q +2.9 m/s11,09
7 Joep ten Houten HAC 11,14q +2.9 m/s11,21
8 Daniël Wijnholds GVAC 11,30q +2.9 m/s11,21
9 Orlando Louwers AVGM 11,43 +0.7 m/s10,94
10 Timo Klomp ATH 11,45 +0.7 m/s11,63
11 Mathys Vermeulen AV Attila 11,68 +0.6 m/s11,55
12 Tim Withagen Spado 11,78 +2.9 m/s11,71
13 Victor van der Voort HAC 12,14 +2.9 m/s12,37
14 John Linders LGDR 12,16 +0.7 m/s12,31
15 Zeb van den Hurk GVAC 12,22 +0.6 m/s11,76
16 Luuk Verhoeven HAC 12,31 +0.7 m/s12,22
Tijn van den Berg AVV DNS 12,42
Bram Gielissen AVV DNS 11,85
Niels van Rooij Eindhoven DNS 11,67
Wout Harmsen Eindhoven DNS 12,61
Ramses ten Houten HAC DNS 12,43
Teun Ermens HAC DNS 12,32
Damon Van ...ildenberg HAC DNS 12,65
Max de Kruijf PH DNS 11,65

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

# Naam Res Qm
1 Unisa Bangura AV De Keien 10,13 +1.8 m/s10,37
2 Jimmy Marcera AV Sprint 10,42 +1.8 m/s10,62
3 Alan Saleh Eindhoven 10,46 +1.8 m/s10,53
4 Koen Diepen PH 10,85 +1.8 m/s10,95
5 Rawan Saleh Eindhoven 10,93 +1.8 m/s10,76
6 Viggo Tijbosch PH 11,02 +1.8 m/s10,97
7 Joep ten Houten HAC 11,28 +1.8 m/s11,14
8 Daniël Wijnholds GVAC 11,46 +1.8 m/s11,30

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio 2:54,17 2:43,88
2 Koen Diepen PH 3:05,06 3:09,26
3 Daan van Dessel DJA 3:05,70 3:05,56
4 Timo Klomp ATH 3:09,05 3:09,15
5 Thomas van Orsouw AV Oss `78 3:11,93 3:09,65
6 Sven Grooters PH 3:12,58 3:15,19
7 Jeroen van Lith RTE 3:12,82 3:14,74
8 Sven van d...eerendonk PH 3:12,99 3:15,53
9 Jake Romijn PH 3:13,00 3:14,14
10 Lans Timmermans PH 3:17,90 3:05,15
11 Samuel Dobbelstein PH 3:24,12 3:26,46
12 Tim Withagen Spado 3:24,66 3:25,96
13 Joep ten Houten HAC 3:29,49 3:29,00
14 Michiel Kruk Eindhoven 3:29,77 3:32,00
15 Wout Harmsen Eindhoven 3:37,44 3:32,11
16 Zeb van den Hurk GVAC 3:39,90 3:35,30
17 Tijl Kok GVAC 3:42,72 3:39,63
18 Max de Kruijf PH 3:45,95 3:12,13
19 Ramses ten Houten HAC 3:59,28 3:48,14
20 Tijn van den Berg AVV 4:07,54 3:50,02
21 Damon Van ...ildenberg HAC 4:17,76 2,00

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Jimmy Marcera AV Sprint 13,07Q +0.7 m/s12,94
2 Alan Saleh Eindhoven 13,37Q +0.7 m/s13,92
3 Jens De Kock PH 13,61q +0.7 m/s14,04
4 Finn Verhoeff PH 13,67Q -1.0 m/s12,80
5 Jake Romijn PH 13,79q +0.7 m/s13,82
6 Luuk Pelkmans AV Sprint 13,93Q -1.0 m/s13,40
7 Rawan Saleh Eindhoven 14,00q -1.0 m/s14,30
8 Lans Timmermans PH 14,47q -1.0 m/s14,61
9 Ryan Heeren AV Spiridon 14,96 -1.0 m/s14,71
10 John Linders LGDR 17,16 +0.7 m/s17,33
11 Sven van d...eerendonk PH 17,56 -1.0 m/s16,41
12 Damon Van ...ildenberg HAC 18,83 +0.7 m/s8,00

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D

# Naam Res Qm
1 Finn Verhoeff PH 12,55 +1.3 m/s13,67
2 Jimmy Marcera AV Sprint 13,11 +1.3 m/s13,07
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 13,26 +1.3 m/s13,93
4 Jens De Kock PH 13,51 +1.3 m/s13,61
5 Alan Saleh Eindhoven 13,55 +1.3 m/s13,37
6 Jake Romijn PH 13,89 +1.3 m/s13,79
7 Rawan Saleh Eindhoven 14,15 +1.3 m/s14,00
8 Lans Timmermans PH 31,03 +1.3 m/s14,47

Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 ToPHers Prins Hendrik - JJD 4 41,36 701
2 Speedy gonzales Eindhoven Atletiek - JJD 4 42,30 660
3 GVAC JJD GVAC - JJD 4 43,92 592
4 ToPHers 2 Prins Hendrik - JJD 5 45,15 544
5 HAC boys team 1 HAC - JJD 4 45,47 532
6 Atletiek Helmond Atletiekvereniging ATH - JJD 4 46,12 508
7 HAC boys team 2 HAC - JJD 4 DQ 0