Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 109
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 500 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1500m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    913 Bente van den Broek ACHL - ARV Achilles Meisjes 1500m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 1500mMJB - Kogel groep 1 ------- 518
    914 Lalenur Kilic ACHL - ARV Achilles Meisjes 100m
    Ver
    MJB - 100mMJB - Ver groep 1 -------- 0
    915 Suzan Kuijpers ACHL - ARV Achilles Meisjes 100m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - Hoog groep 1 ------- 767
    916 Anne Lambregts ACHL - ARV Achilles Meisjes 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mHMJB Ver groep 2 ------- 754
    917 Elisha Ogenia ACHL - ARV Achilles Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJB Speer groep 2MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2 ------- 377
    918 Benthe van de Wouw ACHL - ARV Achilles Meisjes 1500m
    4x100m
    MJB - 1500m -------- 317
    919 Edith Borsje AV Passaat - AV Passaat Meisjes 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mHMJB - Kogel groep 1 ------- 0
    920 Hélène Borsje AV Passaat - AV Passaat Meisjes 100m
    Discus
    Ver
    MJB - 100mMJB - Discus groep 1MJB Ver groep 2 ------- 1455
    921 Marieke van Ettinger AV Passaat - AV Passaat Meisjes Kogel
    Ver
    MJB Kogel groep 2MJB - Ver groep 1 -------- 445
    922 Amber Fritse AV Passaat - AV Passaat Meisjes 400m
    100mH
    Speer
    MJB - 400mMJB - 100mHMJB - Speer groep 1 ------- 1107
    923 Dianne den Hoed AV Passaat - AV Passaat Meisjes 100m
    1500m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 1500m ------- 0
    924 Amber Noorland AV Passaat - AV Passaat Meisjes Discus
    Hoog
    MJB Discus groep 2MJB Hoog groep 2 -------- 0
    925 Sacha Ruf AV Passaat - AV Passaat Meisjes 4x100m
    Speer
    Hoog
    MJB Speer groep 2MJB - Hoog groep 1 ------- 615
    926 Maaike van Tuijl AV Passaat - AV Passaat Meisjes 400m
    4x100m
    MJB - 400m -------- 504
    927 Felicia van Beek SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mHMJB - Ver groep 1 ------- 563
    928 Merel Bosch SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 4x100m
    Speer
    Discus
    MJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1 ------- 808
    929 Denise van de Linde SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 100m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB - Hoog groep 1 ------- 1310
    930 Puck Malais SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 1500m
    100mH
    4x100m
    MJB - 1500mMJB - 100mH ------- 868
    931 Emma Rietze SPOB - AV Spirit ...d Meisjes Kogel
    MJB - Kogel groep 1 --------- 0
    932 Luna Bernhard AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100m
    400m
    MJB - 100mMJB - 400m -------- 0
    933 Simone de Lange AV Sprint - AV Sprint Meisjes 1500m
    MJB - 1500m --------- 335
    934 Fleur van der Linden AV Sprint - AV Sprint Meisjes 4x100m
    Speer
    Ver
    MJB - Speer groep 1MJB - Ver groep 1 ------- 1198
    935 Britt Marijnissen AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mHMJB Hoog groep 2 ------- 1307
    936 Sheenia Muntslag AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100m
    400m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 400m ------- 1434
    937 Noortje Stolk AV Sprint - AV Sprint Meisjes 1500m
    MJB - 1500m --------- 0
    938 Silke Vonk AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100mH
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mHMJB - Kogel groep 1 ------- 632
    939 Mijke Kooijker AV `56 - AV `56 Meisjes 4x100m
    Hoog
    Ver
    MJB Hoog groep 2MJB - Ver groep 1 ------- 1195
    940 Iza Nijsse AV `56 - AV `56 Meisjes 100m
    400m
    4x100m
    MJB - 100mMJB - 400m ------- 1194
    941 Maud Pellaers AV `56 - AV `56 Meisjes 100m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mMJB Kogel groep 2 ------- 419
    942 Veerle Smits AV `56 - AV `56 Meisjes 1500m
    4x100m
    Speer
    MJB - 1500mMJB Speer groep 2 ------- 740
    943 Annika Allijn CAV Energie - CAV Energie Meisjes 400m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 400mMJB - Hoog groep 1 ------- 417
    944 Frouke Benz CAV Energie - CAV Energie Meisjes 1500m
    MJB - 1500m --------- 0
    945 Ilvia Hederik CAV Energie - CAV Energie Meisjes 1500m
    MJB - 1500m --------- 524
    946 Dionne van der Hilst CAV Energie - CAV Energie Meisjes Speer
    Discus
    MJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1 -------- 1048
    947 Layla Moesker CAV Energie - CAV Energie Meisjes 100m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mMJB - Kogel groep 1 ------- 0
    948 Valéria Montijn CAV Energie - CAV Energie Meisjes 100m
    100mH
    Kogel
    MJB - 100mMJB - 100mHMJB Kogel groep 2 ------- 2122
    949 Liannne Nootenboom CAV Energie - CAV Energie Meisjes 400m
    4x100m
    Ver
    MJB - 400mMJB - Ver groep 1 ------- 923
    950 Romy Seher CAV Energie - CAV Energie Meisjes Speer
    Discus
    MJB - Speer groep 1MJB Discus groep 2 -------- 0
    951 Chaya Arnold Fortius - Fortius Me...es Team 2 100m
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Speer groep 1 ------- 0
    952 Eri van Berkum Fortius - Fortius Me...es Team 2 100mH
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mHMJB Hoog groep 2 ------- 615
    953 Miranda van Dijk Fortius - Fortius Me...es Team 1 400m
    100mH
    4x100m
    MJB - 400mMJB - 100mH ------- 1263
    954 Daphne Hakvoort Fortius - Fortius Me...es Team 1 Speer
    Kogel
    MJB - Speer groep 1MJB - Kogel groep 1 -------- 407
    955 Vera Kuipers Fortius - Fortius Me...es Team 2 1500m
    4x100m
    Discus
    MJB - 1500mMJB Discus groep 2 ------- 503
    956 Nynke Kuipers Fortius - Fortius Me...es Team 2 100m
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Speer groep 1 ------- 838
    957 Tessel Mingaars Fortius - Fortius Me...es Team 2 400m
    Kogel
    Ver
    MJB - 400mMJB - Kogel groep 1MJB Ver groep 2 ------- 361
    958 Claudia Noordzij Fortius - Fortius Me...es Team 1 400m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 400mMJB Kogel groep 2 ------- 565
    959 Tess van Noort Fortius - Fortius Me...es Team 1 4x100m
    Hoog
    Ver
    MJB - Hoog groep 1MJB - Ver groep 1 ------- 1485
    960 Karlijn Schouten Fortius - Fortius Me...es Team 1 100m
    Speer
    Discus
    MJB - 100mMJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1 ------- 190
    961 Sophie van der Spoel Fortius - Fortius Me...es Team 1 100m
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mMJB Ver groep 2 ------- 579
    962 Marit Uilhoorn Fortius - Fortius Me...es Team 1 1500m
    Discus
    MJB - 1500mMJB - Discus groep 1 -------- 513
    963 Roos de Vries Fortius - Fortius Me...es Team 2 400m
    100mH
    Ver
    MJB - 400mMJB - 100mHMJB - Ver groep 1 ------- 1535
    964 Sara Bossché PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mMJB Ver groep 2 ------- 557
    965 Maureen van de Brug PAC - PAC Meisjes Team 2 100mH
    4x100m
    Speer
    MJB - 100mHMJB - Speer groep 1 ------- 448
    966 Hagar Bruil PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
    MJB - Discus groep 1 --------- 0
    967 Lieke Cox PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
    4x100m
    MJB - 100m -------- 0
    968 Alida van Daalen PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
    Kogel
    MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2 -------- 1874
    969 Brecht den Engelse PAC - PAC Meisjes Team 2 1500m
    4x100m
    MJB - 1500m -------- 0
    970 Michelle Frowijn PAC - PAC Meisjes Team 1 1500m
    MJB - 1500m --------- 683
    971 Janell Grootfaam PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
    4x100m
    Kogel
    MJB - 100mMJB Kogel groep 2 ------- 345
    972 Judith Haarsma PAC - PAC Meisjes Team 2 Hoog
    MJB Hoog groep 2 --------- 615
    973 Romee Hermse PAC - PAC Meisjes Team 1 100mH
    MJB - 100mH --------- 0
    974 Bridget Janssen PAC - PAC Meisjes Team 1 Speer
    Kogel
    MJB Speer groep 2MJB - Kogel groep 1 -------- 781
    975 Kiira Kans PAC - PAC Meisjes Team 2 400m
    MJB - 400m --------- 553
    976 Meike Kroon PAC - PAC Meisjes Team 2 Speer
    MJB Speer groep 2 --------- 562
    977 Rayael van...eygaarden PAC - PAC Meisjes Team 2 Hoog
    Ver
    MJB - Hoog groep 1MJB - Ver groep 1 -------- 0
    978 Jetske Mooldijk PAC - PAC Meisjes Team 1 1500m
    MJB - 1500m --------- 0
    979 Zeste Mous PAC - PAC Meisjes Team 2 400m
    4x100m
    MJB - 400m -------- 0
    980 Floor van der Niet PAC - PAC Meisjes Team 2 1500m
    MJB - 1500m --------- 371
    981 Kenya Ramos PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
    Ver
    MJB - 100mMJB Ver groep 2 -------- 872
    982 Marit Speerstra PAC - PAC Meisjes Team 1 Speer
    MJB - Speer groep 1 --------- 0
    983 Sofie Thomas PAC - PAC Meisjes Team 1 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mHMJB - Ver groep 1 ------- 1266
    984 Teuntje Uiters PAC - PAC Meisjes Team 1 400m
    Hoog
    MJB - 400mMJB Hoog groep 2 -------- 0
    985 Noa Wingbermuhle PAC - PAC Meisjes Team 1 400m
    4x100m
    MJB - 400m -------- 750
    986 Anne Zuijdgeest PAC - PAC Meisjes Team 1 Hoog
    MJB - Hoog groep 1 --------- 779
    987 Kahlan Geluk Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes Discus
    Kogel
    Hoog
    MJB Discus groep 2MJB - Kogel groep 1MJB Hoog groep 2 ------- 2246
    988 Fenne Gringhuis Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 400m
    Speer
    Discus
    MJB - 400mMJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1 ------- 955
    989 Ruth Vogels Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
    100mH
    MJB - 100mMJB - 100mH -------- 1445
    990 Eva van Wijngaarden Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
    1500m
    Ver
    MJB - 100mMJB - 1500mMJB Ver groep 2 ------- 830
    991 Trijntje v... Elzakker Spado - Spado Meisjes 1500m
    100mH
    Hoog
    MJB - 1500mMJB - 100mHMJB - Hoog groep 1 ------- 1624
    992 Lotte Haest Spado - Spado Meisjes Speer
    Discus
    Kogel
    MJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1MJB - Kogel groep 1 ------- 1604
    993 Cindy Jansen Spado - Spado Meisjes 100m
    4x100m
    Hoog
    MJB - 100mMJB Hoog groep 2 ------- 509
    994 Amber van ... Klundert Spado - Spado Meisjes 4x100m
    --------- 0
    995 Britt van ...gdenbergh Spado - Spado Meisjes 100m
    4x100m
    MJB - 100m -------- 0
    996 Femke Ooms Spado - Spado Meisjes Discus
    Kogel
    MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2 -------- 0
    997 Cordulle Vanthillo Spado - Spado Meisjes 100mH
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mHMJB Ver groep 2 ------- 0
    998 Meike Verdaasdonk Spado - Spado Meisjes 400m
    Ver
    MJB - 400mMJB - Ver groep 1 -------- 1534
    999 Emie Beurkens SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 100m
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mMJB Ver groep 2 ------- 536
    1000 Lieke van de Linden SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2 ------- 765
    1361 Noa van der Wouw SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 100m
    4x100m
    Ver
    MJB - 100mMJB - Ver groep 1 ------- 603
    1362 Marit van Bergen THOR - THOR Meisjes 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB Discus groep 2MJB - Kogel groep 1 ------- 795
    1363 Claudy Nouws THOR - THOR Meisjes Speer
    Hoog
    MJB Speer groep 2MJB - Hoog groep 1 -------- 504
    1364 Sem Rijnders THOR - THOR Meisjes 100mH
    Hoog
    MJB - 100mHMJB Hoog groep 2 -------- 726
    1365 Lara van der Klugt THOR - THOR Meisjes 100mH
    4x100m
    MJB - 100mH -------- 452
    1366 Lieke van der Made THOR - THOR Meisjes 400m
    Kogel
    MJB - 400mMJB Kogel groep 2 -------- 362
    1367 Neeltje Lodiers THOR - THOR Meisjes 1500m
    MJB - 1500m --------- 443
    1368 Vivy Verstegen THOR - THOR Meisjes 100m
    Speer
    MJB - 100mMJB - Speer groep 1 -------- 432
    1369 Esmee Lamers THOR - THOR Meisjes 4x100m
    Ver
    MJB - Ver groep 1 -------- 0
    1370 Marit Waterman THOR - THOR Meisjes 4x100m
    Ver
    MJB Ver groep 2 -------- 598
    1371 Eileen Oldenburger Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100mH
    Hoog
    Ver
    MJB - 100mHMJB Hoog groep 2MJB Ver groep 2 ------- 1395
    1372 Elsa Moene Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 4x100m
    Discus
    Kogel
    MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2 ------- 314
    1373 Evi Verdonkschot Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100mH
    Speer
    Kogel
    MJB - 100mHMJB - Speer groep 1MJB - Kogel groep 1 ------- 1833
    1374 Jasmijn Groen Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 4x100m
    Speer
    MJB Speer groep 2 -------- 0
    1375 Kirsten van Santen Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100m
    1500m
    MJB - 100mMJB - 1500m -------- 442
    1376 Nathalie Meurs Voorne - Voorne Atl...k Meisjes Hoog
    Ver
    MJB - Hoog groep 1MJB - Ver groep 1 -------- 0
    1377 Ninke Noordermeer Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 400m
    1500m
    MJB - 400mMJB - 1500m -------- 494
    1378 Suzanne Meurs Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100m
    4x100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus groep 1 ------- 447
    1379 Fleur van Burgh Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 400m
    4x100m
    MJB - 400m -------- 0
    1380 Mijke Koning THOR - THOR Meisjes 100m
    Discus
    MJB - 100mMJB - Discus groep 1 -------- 0
    1381 Emma Meulblok SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 4x100m
    Speer
    Hoog
    MJB - Speer groep 1MJB - Hoog groep 1 ------- 1001

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 6
    AV Passaat PSST 8
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 5
    AV Sprint SPRN 7
    AV `56 AV56 4
    CAV Energie ENRG 8
    Fortius FORT 13
    PAC PAC 23
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    Spado SPDO 8
    SV Diomedon DMDN 4
    THOR THOR 10
    Voorne Atletiek VRNE 9
    Competitiestand Meisjes U18
    # Team Leden Punten
    1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB
    Begeleider: Leo van der Meide
    Jurylid: apart via de mail
    13 6690
    2 Spado Meisjes Spado - MJB
    Begeleider: Gerry Nijkamp
    Jurylid: Spado lid
    8 5831
    3 Fortius Meisjes Team 1 Fortius - MJB
    Begeleider: Elbert Dekker
    Jurylid: Patrick Visser
    7 5660
    4 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
    Begeleider: Johan de Koning
    7 5656
    5 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB
    Begeleider: Maruska Eduarda
    Jurylid: Steven Bouman
    4 5476
    6 Voorne Atletiek Meisjes Voorne Atletiek - MJB
    Begeleider: Diana Noordermeer
    Jurylid: Coert Pieters
    9 5364
    7 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJB
    Begeleider: Conny Keizer
    Jurylid: Jacques Montijn
    8 5034
    8 THOR Meisjes THOR - MJB
    Begeleider: Yoram Withagen
    Jurylid: Frank Lamers
    10 4765
    9 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJB
    Begeleider: Erik Paalvast
    Jurylid: Vivianne Kalishoek
    8 4645
    10 Fortius Meisjes Team 2 Fortius - MJB
    Begeleider: Elbert Dekker
    Jurylid: Patrick Visser
    6 4248
    11 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB
    Begeleider: Loek Lunghi
    Jurylid: via aparte mail
    10 4159
    12 AV `56 Meisjes AV `56 - MJB
    Begeleider: Vera Wisse
    Jurylid: Mevr. Kooijker
    4 4087
    13 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJB
    Begeleider: Rob de Louter
    Jurylid: Kees Kokosnoot
    5 3549
    14 SV Diomedon Meisjes SV Diomedon - MJB
    Begeleider: Gerda Tonissen
    4 3427
    15 ARV Achilles Meisjes ARV Achilles - MJB
    Begeleider: Maud Boeren
    Jurylid: Meriam Baljon
    6 3082
    16 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB
    Begeleider: Michael Ketting
    Jurylid: Onno Bruijs / Marloes Scheek
    0 0

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 12,68 +0.8 m/s12,71 736
    2 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 12,75 +0.8 m/s12,48 723
    3 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 12,96 +0.8 m/s12,50 684
    4 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 13,43 +1.7 m/s--- 601
    5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 13,53 +0.8 m/s13,20 584
    6 Sophie van der Spoel Fortius Me...es Team 1 13,56 -2.2 m/s13,80 579
    7 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 13,68 +0.8 m/s13,42 0
    8 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 13,69 +0.8 m/s13,76 557
    9 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 13,75 -0.7 m/s14,50 548
    10 Emie Beurkens SV Diomedon Meisjes 13,82 +0.0 m/s--- 536
    11 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 13,93 +0.0 m/s--- 0
    12 Cindy Jansen Spado Meisjes 13,99 -2.2 m/s13,81 509
    13 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 14,05 -2.2 m/s14,08 0
    14 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,07 -0.7 m/s14,60 0
    15 Kenya Ramos PAC Meisjes Team 2 14,27 +1.7 m/s14,96 466
    16 Lieke Cox PAC Meisjes Team 1 14,29 -2.2 m/s14,12 0
    17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 14,39 +1.7 m/s15,00 0
    18 Suzanne Meurs Voorne Atl...k Meisjes 14,40 -0.7 m/s14,49 447
    19 Vivy Verstegen THOR Meisjes 14,50 +0.0 m/s--- 432
    20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 14,56 -0.7 m/s14,89 0
    21 Dianne den Hoed AV Passaat Meisjes 14,65 -0.7 m/s14,72 0
    22 Mijke Koning THOR Meisjes 14,71 +1.7 m/s--- 0
    23 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 14,72 -2.2 m/s14,33 0
    24 Nynke Kuipers Fortius Me...es Team 2 14,86 +1.7 m/s15,01 381
    25 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 14,88 -2.2 m/s14,00 0
    26 Kirsten van Santen Voorne Atl...k Meisjes 14,90 -0.7 m/s14,93 0
    27 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 15,09 +0.0 m/s--- 350
    28 Chaya Arnold Fortius Me...es Team 2 15,91 +1.7 m/s16,01 0
    Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Noa Wingbermuhle PAC Meisjes Team 1 1:00,89 1:01,71 750
    2 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 1:01,51 59,80 731
    3 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 1:02,22 1:01,12 711
    4 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 1:04,54 1:10,00 646
    5 Miranda van Dijk Fortius Me...es Team 1 1:04,90 1:04,01 636
    6 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 1:04,96 1:07,55 0
    7 Kiira Kans PAC Meisjes Team 2 1:08,20 1:08,41 553
    8 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 1:09,01 1:08,00 534
    9 Liannne Nootenboom CAV Energie Meisjes 1:09,03 1:13,33 533
    10 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 1:09,30 --- 0
    11 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 1:09,56 1:16,38 0
    12 Maaike van Tuijl AV Passaat Meisjes 1:10,31 1:10,20 504
    13 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 1:10,74 1:11,00 494
    14 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 1:13,99 1:30,00 0
    15 Zeste Mous PAC Meisjes Team 2 1:14,27 1:11,01 0
    16 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 1:15,39 --- 397
    17 Fleur van Burgh Voorne Atl...k Meisjes 1:15,92 --- 0
    18 Lieke van der Made THOR Meisjes 1:17,23 --- 362
    Amber Fritse AV Passaat Meisjes DNS 1:09,90 0
    Annika Allijn CAV Energie Meisjes DNS 1:17,18 0

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Michelle Frowijn PAC Meisjes Team 1 4:58,84 5:08,40 683
    2 Jetske Mooldijk PAC Meisjes Team 1 4:59,27 4:55,50 0
    3 Ilvia Hederik CAV Energie Meisjes 5:26,79 5:23,11 524
    4 Marit Uilhoorn Fortius Me...es Team 1 5:28,92 5:30,00 513
    5 Veerle Smits AV `56 Meisjes 5:36,94 5:40,70 472
    6 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 5:41,36 --- 451
    7 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 5:41,96 5:58,10 448
    8 Neeltje Lodiers THOR Meisjes 5:43,11 --- 443
    9 Kirsten van Santen Voorne Atl...k Meisjes 5:43,20 5:38,08 442
    10 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 5:45,81 5:45,00 0
    11 Floor van der Niet PAC Meisjes Team 2 5:58,85 5:55,00 371
    12 Simone de Lange AV Sprint Meisjes 6:07,54 5:50,54 335
    13 Brecht den Engelse PAC Meisjes Team 2 6:10,15 5:55,00 0
    14 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 6:11,20 5:45,45 320
    15 Benthe van de Wouw ARV Achilles Meisjes 6:11,94 --- 317
    16 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 6:18,06 --- 0
    17 Vera Kuipers Fortius Me...es Team 2 6:23,57 --- 271
    Frouke Benz CAV Energie Meisjes DNS 5:22,22 0
    Noortje Stolk AV Sprint Meisjes DNS 5:33,17 0
    Dianne den Hoed AV Passaat Meisjes DNF --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 14,89 -1.5 m/s15,38 761
    2 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 15,22 -1.5 m/s15,89 725
    3 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 15,68 -0.6 m/s16,21 677
    4 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 16,11 -1.5 m/s15,56 635
    5 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 16,15 -1.5 m/s15,78 632
    6 Miranda van Dijk Fortius Me...es Team 1 16,20 -1.5 m/s16,01 627
    7 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes 17,03 -0.6 m/s16,85 553
    8 Cordulle Vanthillo Spado Meisjes 17,08 -0.6 m/s16,94 0
    9 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 17,24 -0.6 m/s17,10 535
    10 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 18,20 -1.7 m/s18,01 460
    11 Lara van der Klugt THOR Meisjes 18,30 +0.2 m/s--- 452
    12 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 18,36 -1.7 m/s18,79 448
    13 Sem Rijnders THOR Meisjes 18,49 +0.2 m/s--- 0
    14 Puck Malais AV Spirit ...d Meisjes 18,79 +0.2 m/s--- 417
    15 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 18,96 +0.2 m/s--- 0
    16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 18,97 -1.7 m/s19,80 0
    17 Eri van Berkum Fortius Me...es Team 2 19,10 -1.7 m/s18,51 0
    18 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 19,51 +0.2 m/s--- 369
    19 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 20,04 -1.5 m/s15,31 0
    Romee Hermse PAC Meisjes Team 1 DNF 17,01 0
    Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes DNF 17,74 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 36,90 35,06 40,97 X 40,97 41,35 781
    2 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 28,48 27,57 28,90 32,52 32,52 --- 643
    3 Marit Speerstra PAC Meisjes Team 1 21,11 24,93 25,65 31,27 31,27 31,93 0
    4 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 27,30 28,54 25,92 28,54 28,54 --- 572
    5 Meike Kroon PAC Meisjes Team 2 27,98 25,82 27,20 X 27,98 30,50 562
    6 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes 27,88 26,82 X 27,44 27,88 34,80 560
    7 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 27,76 X X X 27,76 --- 558
    8 Claudy Nouws THOR Meisjes 23,90 24,97 24,54 24,05 24,97 --- 504
    9 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 23,49 21,88 23,30 23,50 23,50 --- 474
    10 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 19,47 20,92 23,05 20,78 23,05 --- 0
    11 Nynke Kuipers Fortius Me...es Team 2 21,29 20,62 19,74 22,64 22,64 --- 457
    12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 X 20,30 18,83 17,77 20,30 --- 407
    13 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 19,61 17,15 17,30 19,85 19,85 --- 397
    14 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes 17,63 18,95 X X 18,95 --- 377
    15 Vivy Verstegen THOR Meisjes 16,51 17,28 X 18,49 18,49 --- 0
    16 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 16,83 X 16,92 16,13 16,92 --- 329
    17 Chaya Arnold Fortius Me...es Team 2 12,94 13,07 14,29 16,55 16,55 --- 0
    18 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 13,23 16,06 15,93 13,99 16,06 17,50 0
    19 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Meisjes 14,88 14,90 15,86 14,86 15,86 16,81 0
    20 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,46 14,88 14,35 X 14,88 --- 0
    21 Veerle Smits AV `56 Meisjes 11,29 14,46 11,43 11,02 14,46 15,00 268
    22 Lotte Haest Spado Meisjes X X X 11,75 11,75 --- 194
    Romy Seher CAV Energie Meisjes - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 48,00 X 48,27 50,37 50,37 53,66 908
    2 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 31,53 31,42 33,64 35,21 35,21 36,54 647
    3 Lotte Haest Spado Meisjes 33,71 34,97 33,39 X 34,97 --- 642
    4 Hagar Bruil PAC Meisjes Team 1 X 28,27 28,82 27,56 28,82 29,56 0
    5 Merel Bosch AV Spirit ...d Meisjes 21,92 23,34 23,86 19,96 23,86 --- 411
    6 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 21,39 20,87 21,03 23,61 23,61 --- 405
    7 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 15,16 16,24 19,18 19,81 19,81 19,75 314
    8 Fenne Gringhuis Rotterdam ...k Meisjes 18,63 18,54 18,05 18,50 18,63 --- 0
    9 Marit van Bergen THOR Meisjes 15,97 18,00 16,28 18,09 18,09 --- 269
    10 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 15,58 17,27 15,90 17,58 17,58 --- 256
    11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes X 17,35 X 16,41 17,35 --- 249
    12 Vera Kuipers Fortius Me...es Team 2 15,38 16,25 16,70 14,06 16,70 --- 232
    13 Femke Ooms Spado Meisjes 15,50 X 12,22 14,64 15,50 --- 0
    14 Karlijn Schouten Fortius Me...es Team 1 14,81 15,22 12,87 X 15,22 --- 190
    15 Suzanne Meurs Voorne Atl...k Meisjes 10,86 12,42 8,93 15,07 15,07 15,42 0
    16 Amber Noorland AV Passaat Meisjes X X 14,21 14,02 14,21 --- 0
    17 Mijke Koning THOR Meisjes 11,59 X 10,43 11,73 11,73 --- 0
    Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X X X X NM --- 0
    Marit Uilhoorn Fortius Me...es Team 1 - X - X NM --- 0
    Romy Seher CAV Energie Meisjes - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 15,34 15,82 16,32 X 16,32 --- 966
    2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,85 12,74 12,80 13,11 13,11 --- 0
    3 Lotte Haest Spado Meisjes 11,70 12,09 12,39 12,81 12,81 --- 768
    4 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 12,30 11,43 12,78 - 12,78 12,19 767
    5 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Meisjes - - 12,02 11,67 12,02 12,39 720
    6 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X 11,08 10,22 10,20 11,08 --- 661
    7 Silke Vonk AV Sprint Meisjes 10,47 9,75 10,64 9,32 10,64 --- 632
    8 Claudia Noordzij Fortius Me...es Team 1 9,24 9,65 8,96 8,18 9,65 --- 565
    9 Marit van Bergen THOR Meisjes 8,34 9,09 8,65 8,35 9,09 --- 526
    10 Bente van den Broek ARV Achilles Meisjes 8,98 - 8,15 7,65 8,98 --- 518
    11 Lieke van de Linden SV Diomedon Meisjes 8,87 8,95 8,30 8,25 8,95 --- 516
    12 Daphne Hakvoort Fortius Me...es Team 1 7,88 - 8,85 8,81 8,85 --- 0
    13 Elsa Moene Voorne Atl...k Meisjes 8,13 8,09 7,17 8,25 8,25 8,57 0
    14 Lieke van der Made THOR Meisjes 8,20 7,49 7,80 7,29 8,20 --- 0
    15 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 7,66 7,26 7,37 7,99 7,99 --- 445
    16 Edith Borsje AV Passaat Meisjes 7,81 7,78 7,63 7,86 7,86 --- 0
    17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 7,31 7,54 7,65 7,03 7,65 7,63 419
    18 Layla Moesker CAV Energie Meisjes 6,06 7,45 6,88 5,81 7,45 --- 0
    19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 6,92 6,49 6,17 6,51 6,92 --- 361
    20 Janell Grootfaam PAC Meisjes Team 2 6,60 6,56 6,72 6,55 6,72 --- 345
    21 Femke Ooms Spado Meisjes 6,64 6,44 6,18 6,56 6,64 --- 0
    22 Elisha Ogenia ARV Achilles Meisjes X 4,81 4,72 4,84 4,84 --- 0
    Emma Rietze AV Spirit ...d Meisjes - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,60 1,60 832
    1 Tess van Noort Fortius Me...es Team 1 1,60 --- 832
    3 Anne Zuijdgeest PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 779
    3 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 1,55 1,51 779
    5 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 1,50 --- 0
    6 Sem Rijnders THOR Meisjes 1,50 --- 726
    7 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 1,50 1,55 0
    8 Denise van de Linde AV Spirit ...d Meisjes 1,50 --- 726
    9 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 1,45 1,50 672
    9 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1,45 --- 672
    9 Trijntje v... Elzakker Spado Meisjes 1,45 --- 672
    9 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1,45 --- 672
    13 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 1,40 --- 615
    13 Judith Haarsma PAC Meisjes Team 2 1,40 --- 615
    15 Claudy Nouws THOR Meisjes 1,40 --- 0
    16 Eri van Berkum Fortius Me...es Team 2 1,40 --- 615
    17 Amber Noorland AV Passaat Meisjes 1,30 --- 0
    18 Annika Allijn CAV Energie Meisjes 1,25 --- 417
    18 Suzan Kuijpers ARV Achilles Meisjes 1,25 --- 417
    20 Cindy Jansen Spado Meisjes 1,25 --- 0
    Rayael van...eygaarden PAC Meisjes Team 2 NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 4,91 5,31 5,36 5,54 5,54 +0.0 m/s--- 803
    2 Fleur van der Linden AV Sprint Meisjes 5,20 5,13 5,19 - 5,20 +0.0 m/s--- 724
    3 Tess van Noort Fortius Me...es Team 1 4,70 4,82 4,87 4,90 4,90 +0.0 m/s--- 653
    4 Sophie van der Spoel Fortius Me...es Team 1 4,58 4,71 4,88 4,88 +0.0 m/s--- 0
    5 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 4,59 4,75 3,78 3,59 4,75 +0.0 m/s4,74 616
    6 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 4,63 4,70 4,59 4,70 -0.1 m/s--- 603
    7 Hélène Borsje AV Passaat Meisjes 4,38 4,48 4,65 4,68 4,68 +0.0 m/s--- 598
    8 Marit Waterman THOR Meisjes 4,45 4,55 4,22 4,68 4,68 +0.0 m/s--- 598
    9 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 4,58 4,42 4,50 4,64 4,64 +0.0 m/s4,71 0
    10 Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 4,54 4,64 4,57 4,54 4,64 +0.0 m/s--- 589
    11 Felicia van Beek AV Spirit ...d Meisjes 4,54 4,35 4,20 4,22 4,54 -0.3 m/s--- 563
    12 Emie Beurkens SV Diomedon Meisjes 4,42 4,46 4,45 4,50 4,50 -0.6 m/s--- 0
    13 Roos de Vries Fortius Me...es Team 2 4,45 4,42 4,42 4,39 4,45 +0.0 m/s--- 541
    14 Mijke Kooijker AV `56 Meisjes 3,83 4,12 4,22 4,38 4,38 +0.0 m/s--- 523
    15 Sara Bossché PAC Meisjes Team 1 4,30 4,16 4,26 4,29 4,30 +0.0 m/s--- 0
    16 Cordulle Vanthillo Spado Meisjes 4,30 4,30 +0.0 m/s--- 0
    17 Esmee Lamers THOR Meisjes 4,00 3,72 3,78 4,08 4,08 -0.2 m/s--- 0
    18 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 3,84 3,88 3,61 3,96 3,96 +0.0 m/s--- 0
    19 Tessel Mingaars Fortius Me...es Team 2 3,96 3,54 3,96 +0.0 m/s4,06 0
    20 Kenya Ramos PAC Meisjes Team 2 3,74 3,94 3,94 +0.0 m/s--- 406
    21 Rayael van...eygaarden PAC Meisjes Team 2 3,62 3,89 3,60 3,75 3,89 +0.0 m/s--- 0
    22 Liannne Nootenboom CAV Energie Meisjes 3,58 3,85 3,88 3,84 3,88 +0.0 m/s--- 390
    23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 3,86 3,46 3,79 3,81 3,86 +0.0 m/s--- 385
    24 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 3,65 3,85 3,79 3,75 3,85 +0.0 m/s--- 382
    Lalenur Kilic ARV Achilles Meisjes - - - - DNS --- 0