Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 133
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 700 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1500m110mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogPolshoogVerTeam punten
    601 Ruben Baljon ACHL - ARV Achilles Jongens 400m
    1500m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 1500m -------- 928
    602 Bas Castelijn ACHL - ARV Achilles Jongens 110mH
    4x100m
    JJB - 110mH --------- 548
    607 Thom van Hoof ACHL - ARV Achilles Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer groep 2JJB Discus groep 2JJB Kogel groep 2 -------- 605
    609 Ruben Jaspers ACHL - ARV Achilles Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 509
    610 Sven Mouws ACHL - ARV Achilles Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1 -------- 320
    611 Steyn Mulder ACHL - ARV Achilles Jongens Polshoog
    Ver
    JJB - PolshoogJJB Ver groep 2 --------- 685
    612 Vincent Spierings ACHL - ARV Achilles Jongens 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB Hoog groep 2 -------- 540
    618 Casper Stegers ACHL - ARV Achilles Jongens 400m
    1500m
    JJB - 400mJJB - 1500m --------- 0
    623 Thomas Bruijs AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 400m
    Speer
    Ver
    JJB - 400mJJB Speer groep 2JJB Ver groep 2 -------- 906
    625 Jeroen Cox AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 609
    626 Kay Djoehari AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 100m
    4x100m
    Discus
    JJB - 100mJJB - Discus groep 1 -------- 862
    627 Pepijn Geurts AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 1500m
    4x100m
    Speer
    JJB - 1500mJJB - Speer groep 1 -------- 0
    628 Quirijn van Gulik AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 4x100m
    Polshoog
    Ver
    JJB - PolshoogJJB - Ver groep 1 -------- 436
    629 Daan Verlinden AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m --------- 537
    632 Julian Erkelens AV Passaat - AV Passaat Jongens 100m
    Ver
    JJB - 100mJJB - Ver groep 1 --------- 667
    633 Sverre Mijnster AV Passaat - AV Passaat Jongens Speer
    JJB - Speer groep 1 ---------- 0
    634 Njord Mijnster AV Passaat - AV Passaat Jongens Speer
    JJB Speer groep 2 ---------- 413
    638 Tobias Steevensz AV Passaat - AV Passaat Jongens 100m
    110mH
    Ver
    JJB - 100mJJB - 110mHJJB - Ver groep 1 -------- 1153
    639 Sander van Tuijl AV Passaat - AV Passaat Jongens Hoog
    JJB - Hoog groep 1 ---------- 634
    640 Jamal Abdallah SCSP - AV Schelde...t Jongens 4x100m
    Hoog
    JJB Hoog groep 2 --------- 344
    645 Jonathan Dobbelaar SCSP - AV Schelde...t Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m -------- 0
    649 Bent Hoevenaars SCSP - AV Schelde...t Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB - Ver groep 1 -------- 891
    659 Rens Schuit SCSP - AV Schelde...t Jongens Speer
    Kogel
    Hoog
    JJB Speer groep 2JJB Kogel groep 2JJB - Hoog groep 1 -------- 722
    668 Chris Wieles SCSP - AV Schelde...t Jongens 400m
    110mH
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 110mH -------- 1292
    669 Nathan de Zeeuw SCSP - AV Schelde...t Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 478
    670 Willem Bosch SPOB - AV Spirit ...d Jongens 400m
    1500m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 1500m -------- 411
    671 Jan Munning SPOB - AV Spirit ...d Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m -------- 454
    672 Niels Niewenhuizen SPOB - AV Spirit ...d Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 325
    673 Mathieu van Opstal SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x100m
    Kogel
    Ver
    JJB Kogel groep 2JJB Ver groep 2 -------- 1151
    674 Robin van Opstal SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB - Speer groep 1JJB Discus groep 2 -------- 1077
    675 Sem Vonk SPOB - AV Spirit ...d Jongens Polshoog
    Ver
    JJB - PolshoogJJB - Ver groep 1 --------- 436
    676 Ties van Beek AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH -------- 626
    677 Tijn Blom AV Sprint - AV Sprint Jongens Speer
    Discus
    Hoog
    JJB Speer groep 2JJB - Discus groep 1JJB - Hoog groep 1 -------- 285
    678 Menno van den Broek AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m -------- 0
    679 Maarten van Gils AV Sprint - AV Sprint Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer groep 1JJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1 -------- 834
    680 Abel Maas AV Sprint - AV Sprint Jongens 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJB Hoog groep 2JJB Ver groep 2 -------- 1092
    681 Lars Mackenbach AV Sprint - AV Sprint Jongens 400m
    110mH
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 110mH -------- 1399
    682 Jasper Mol AV Sprint - AV Sprint Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 514
    683 Vincent Decraene AV `56 - AV `56 Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 556
    684 Stef Kapteijn AV `56 - AV `56 Jongens 400m
    Polshoog
    Ver
    JJB - 400mJJB - PolshoogJJB - Ver groep 1 -------- 0
    685 Noah Lauwers AV `56 - AV `56 Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus groep 2JJB Kogel groep 2 --------- 1305
    686 Sebastiaan Philipse AV `56 - AV `56 Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver groep 2 -------- 491
    687 Matthijs Roos AV `56 - AV `56 Jongens 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJB - Speer groep 1JJB - Hoog groep 1 -------- 780
    688 Jorg van Sabben AV `56 - AV `56 Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer groep 2JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1 -------- 0
    689 Wouter Schets AV `56 - AV `56 Jongens 1500m
    4x100m
    JJB - 1500m --------- 576
    690 Niels van Tuijl AV `56 - AV `56 Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    691 Mees Verbrugge AV `56 - AV `56 Jongens 400m
    JJB - 400m ---------- 497
    692 Roel Kooreman CAV Energie - CAV Energie Jongens 4x100m
    Speer
    Ver
    JJB - Speer groep 1JJB - Ver groep 1 -------- 797
    693 Gijs van Lieshout CAV Energie - CAV Energie Jongens 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJB - Kogel groep 1JJB Hoog groep 2 -------- 973
    694 Daniel van Noordenne CAV Energie - CAV Energie Jongens 400m
    1500m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 1500m -------- 1026
    695 Martijn Stok CAV Energie - CAV Energie Jongens Speer
    Polshoog
    JJB Speer groep 2JJB - Polshoog --------- 304
    696 Darrell va...Swinderen CAV Energie - CAV Energie Jongens 100m
    Discus
    JJB - 100mJJB - Discus groep 1 --------- 619
    697 Rick Verhagen CAV Energie - CAV Energie Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m --------- 0
    698 Marlon van Zijl CAV Energie - CAV Energie Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    699 Yannick de Burbure Fortius - Fortius Jongens Discus
    Kogel
    Hoog
    JJB - Discus groep 1JJB Kogel groep 2JJB - Hoog groep 1 -------- 1199
    700 Duane van Dijkhuizen Fortius - Fortius Jongens 4x100m
    Polshoog
    Ver
    JJB - PolshoogJJB - Ver groep 1 -------- 1269
    836 Yannick va...ooremalen Fortius - Fortius Jongens Speer
    Hoog
    JJB Speer groep 2JJB - Hoog groep 1 --------- 0
    837 Quinten van der Elst Fortius - Fortius Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB - Ver groep 1 -------- 0
    838 Finn Joosten Fortius - Fortius Jongens Speer
    Discus
    JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1 --------- 1091
    839 Ivar de Koning Fortius - Fortius Jongens 400m
    110mH
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 110mH -------- 0
    840 Arther Kuwas Fortius - Fortius Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 641
    841 Tibo Visser Fortius - Fortius Jongens 400m
    1500m
    110mH
    JJB - 400mJJB - 1500mJJB - 110mH -------- 2074
    842 Koen van der Aa PAC - PAC Jongens Team 2 400m
    110mH
    JJB - 400mJJB - 110mH --------- 1152
    843 Ishan Baidjoe PAC - PAC Jongens Team 1 400m
    4x100m
    JJB - 400m --------- 726
    844 Lucas Burgers PAC - PAC Jongens Team 2 100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB Hoog groep 2 --------- 344
    845 Robin Chong PAC - PAC Jongens Team 2 110mH
    Discus
    JJB - 110mHJJB Discus groep 2 --------- 259
    846 Rogier Derksen PAC - PAC Jongens Team 1 110mH
    4x100m
    Speer
    JJB - 110mHJJB - Speer groep 1 -------- 1162
    847 Jort van Driel PAC - PAC Jongens Team 2 400m
    4x100m
    JJB - 400m --------- 0
    848 Jaffrey Emerenciana PAC - PAC Jongens Team 2 4x100m
    Ver
    JJB Ver groep 2 --------- 0
    849 Wessel den Engelse PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
    Hoog
    JJB Speer groep 2JJB Hoog groep 2 --------- 0
    850 Damian Felter PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    Ver
    JJB - 100mJJB - Ver groep 1 --------- 1428
    851 Tom Fobbe PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    852 Gijs de Haan PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ---------- 596
    853 Mark Heiden PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH -------- 0
    854 Tijmen Hermse PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJB Discus groep 2JJB Kogel groep 2 --------- 523
    855 Florian va...der Hoeff PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
    Polshoog
    JJB - Speer groep 1JJB - Polshoog --------- 962
    856 Giovanni Homan PAC - PAC Jongens Team 2 4x100m
    Kogel
    JJB Kogel groep 2 --------- 271
    857 Ezra Jahn PAC - PAC Jongens Team 2 Ver
    JJB - Ver groep 1 ---------- 222
    858 Julian Mejame Ejong PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1 --------- 720
    859 Jasper Oele PAC - PAC Jongens Team 1 4x100m
    Polshoog
    JJB - Polshoog --------- 645
    860 Alexander Schrage PAC - PAC Jongens Team 1 400m
    Hoog
    Ver
    JJB - 400mJJB - Hoog groep 1JJB Ver groep 2 -------- 680
    861 Gianno Stjeward PAC - PAC Jongens Team 2 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 520
    862 Alex Taal PAC - PAC Jongens Team 2 1500m
    JJB - 1500m ---------- 575
    863 Twan Vermeer PAC - PAC Jongens Team 2 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    864 Pepijn de Vos PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB Speer groep 2JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1 -------- 0
    865 Safouan Allach Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJB - Hoog groep 1JJB - Ver groep 1 -------- 371
    866 Tycho Bommel Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
    Kogel
    JJB Speer groep 2JJB Kogel groep 2 --------- 0
    867 Noah Chokri Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Ver
    JJB Ver groep 2 ---------- 0
    868 Johannes Gaba Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 650
    869 Yanick Geluk Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
    Discus
    Polshoog
    JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Polshoog -------- 953
    870 Ilias el Khattabi Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 766
    871 Isaya Klein Ikkink Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 110mH
    4x100m
    Hoog
    JJB - 110mHJJB Hoog groep 2 -------- 680
    872 Sill Lamens Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 0
    873 Nicolaas Mosterd Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Discus
    Kogel
    JJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1 --------- 1192
    874 Sharif Omoyele Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 110mH
    JJB - 110mH ---------- 854
    875 Tomas van ...jngaarden Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 400m
    1500m
    JJB - 400mJJB - 1500m --------- 554
    876 Fabian Biondina Spado - Spado Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    Ver
    JJB - Discus groep 1JJB Kogel groep 2JJB Ver groep 2 -------- 1971
    877 Ramon Biondina Spado - Spado Jongens Team 2 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver groep 2 -------- 893
    878 Rick van B...wershaven Spado - Spado Jongens Team 2 1500m
    JJB - 1500m ---------- 494
    879 Stan de Deugd Spado - Spado Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    880 Jip Haest Spado - Spado Jongens Team 1 110mH
    4x100m
    Polshoog
    JJB - 110mHJJB - Polshoog -------- 1453
    881 Teun van Hassel Spado - Spado Jongens Team 2 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    882 Daan Hultermans Spado - Spado Jongens Team 2 110mH
    JJB - 110mH ---------- 0
    883 Elmer Janssens Spado - Spado Jongens Team 2 400m
    JJB - 400m ---------- 362
    884 Sven Kolk Spado - Spado Jongens Team 1 Hoog
    JJB - Hoog groep 1 ---------- 634
    885 Marvin Lamers Spado - Spado Jongens Team 1 4x100m
    Ver
    JJB - Ver groep 1 --------- 0
    886 Largo de Leeuw Spado - Spado Jongens Team 2 100m
    4x100m
    JJB - 100m --------- 0
    887 Jeroen Maas Spado - Spado Jongens Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer groep 1JJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1 -------- 678
    888 Robbert Maas Spado - Spado Jongens Team 1 Speer
    JJB Speer groep 2 ---------- 0
    889 Jesper van Meer Spado - Spado Jongens Team 1 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB Hoog groep 2 -------- 544
    890 Floris Otterman Spado - Spado Jongens Team 2 4x100m
    Polshoog
    JJB - Polshoog --------- 587
    891 Marc van Splunter Spado - Spado Jongens Team 2 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1 -------- 0
    892 Matthijs Verbeek Spado - Spado Jongens Team 1 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m -------- 0
    893 Job Visscher Spado - Spado Jongens Team 1 400m
    JJB - 400m ---------- 647
    894 Norbert Weijenberg Spado - Spado Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ---------- 712
    895 Ivo de Wit Spado - Spado Jongens Team 2 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJB Hoog groep 2JJB - Ver groep 1 -------- 394
    896 Alex van Alphen Spark - Spark Jongens 1500m
    JJB - 1500m ---------- 0
    897 Roy Belder Spark - Spark Jongens 400m
    Kogel
    Ver
    JJB - 400mJJB - Kogel groep 1JJB - Ver groep 1 -------- 1099
    898 Ruben 't Hoen Spark - Spark Jongens 400m
    110mH
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 110mH -------- 0
    899 Xavi Mo-Ajok Spark - Spark Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH -------- 1353
    900 Rick van Noort Spark - Spark Jongens 4x100m
    Speer
    Discus
    JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1 -------- 367
    901 Robin Stassen Spark - Spark Jongens 1500m
    Speer
    Hoog
    JJB - 1500mJJB Speer groep 2JJB Hoog groep 2 -------- 1037
    902 Timmy Visser Spark - Spark Jongens 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB Ver groep 2 -------- 0
    903 Jesse Deijkers THOR - THOR Jongens 100m
    Discus
    Kogel
    JJB - 100mJJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1 -------- 0
    904 Tom Dijkstra THOR - THOR Jongens 400m
    Speer
    Hoog
    JJB - 400mJJB Speer groep 2JJB - Hoog groep 1 -------- 561
    905 Andrew Garcia Costa THOR - THOR Jongens 1500m
    4x100m
    JJB - 1500m --------- 0
    906 Atri Gerrits THOR - THOR Jongens 110mH
    Polshoog
    Ver
    JJB - 110mHJJB - PolshoogJJB Ver groep 2 -------- 0
    907 Abdul Kamara THOR - THOR Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m -------- 846
    908 Koen van Ommeren THOR - THOR Jongens 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Discus groep 1JJB Kogel groep 2 -------- 835
    909 Sjoerd Verhelst THOR - THOR Jongens 1500m
    4x100m
    Ver
    JJB - 1500mJJB - Ver groep 1 -------- 944
    910 Floris van Dijk Typhoon - Typhoon Jongens 110mH
    Hoog
    Ver
    JJB - 110mHJJB Hoog groep 2JJB Ver groep 2 -------- 1383
    911 Thomas Knoop Typhoon - Typhoon Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1 -------- 1915
    912 Hristo Vermeer Typhoon - Typhoon Jongens 100m
    400m
    Ver
    JJB - 100mJJB - 400mJJB - Ver groep 1 -------- 1095

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 8
    AV Fortuna FRTN 6
    AV Passaat PSST 5
    AV Scheldesport SCSP 6
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 6
    AV Sprint SPRN 7
    AV `56 AV56 9
    CAV Energie ENRG 7
    Fortius FORT 8
    PAC PAC 23
    Rotterdam Atletiek RDAM 11
    Spado SPDO 20
    Spark SPRK 7
    THOR THOR 7
    Typhoon TPHN 3
    Competitiestand Jongens U18
    # Team Leden Punten
    1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJB
    Begeleider: Leo van der Meide
    Jurylid: via aparte mail
    11 7257
    2 Spado Jongens Team 1 Spado - JJB
    Begeleider: Mickel van Eekeren
    Jurylid: Spado lid
    11 7247
    3 Fortius Jongens Fortius - JJB
    Begeleider: Elbert Dekker
    Jurylid: Patrick Visser
    8 6927
    4 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJB
    Begeleider: Maruska Eduarda
    Jurylid: Steven Bouman
    11 6673
    5 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
    Begeleider: Johan de Koning
    7 5408
    6 PAC Jongens Team 2 PAC - JJB
    Begeleider: Loek Lunghi
    Jurylid: via aparte mail
    12 4871
    7 AV `56 Jongens AV `56 - JJB
    Begeleider: Vera Wisse
    Jurylid: Vera Wisse
    9 4780
    8 ARV Achilles Jongens ARV Achilles - JJB
    Begeleider: Kelsey de Jong
    Jurylid: Meriam Baljon
    8 4604
    9 Typhoon Jongens Typhoon - JJB
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: betty de boon
    3 4393
    10 Spark Jongens Spark - JJB
    Begeleider: Rina Bogers
    Jurylid: Bas van Noort / Marco Stassen
    7 4388
    11 AV Scheldesport Jongens AV Scheldesport - JJB
    Begeleider: Karin de Nijs
    Jurylid: Karin de Nijs
    6 4270
    12 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJB
    Begeleider: Rob de Louter
    Jurylid: Rob de Louter
    6 3854
    13 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJB
    Begeleider: Michael Ketting
    Jurylid: Onno Bruijs / Marloes Scheek
    6 3851
    14 THOR Jongens THOR - JJB
    Begeleider: Joram Withagen
    7 3772
    15 CAV Energie Jongens CAV Energie - JJB
    Begeleider: Conny Keizer
    Jurylid: Jacques Montijn
    7 3719
    16 Spado Jongens Team 2 Spado - JJB
    Begeleider: Mickel van Eekeren
    Jurylid: Spado lid
    9 3230
    17 AV Passaat Jongens AV Passaat - JJB
    Begeleider: Erik Paalvast
    Jurylid: Vivianne Kalishoek
    5 2867

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 11,47 -1.5 m/s11,44 694
    2 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 11,53 -1.5 m/s11,31 0
    3 Johannes Gaba Rotterdam ...k Jongens 11,67 -1.5 m/s11,48 650
    4 Xavi Mo-Ajok Spark Jongens 11,68 -1.5 m/s11,69 648
    5 Arther Kuwas Fortius Jongens 11,71 +0.6 m/s11,86 641
    6 Ties van Beek AV Sprint Jongens 11,78 +0.6 m/s11,81 626
    7 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 11,80 -1.5 m/s11,63 622
    8 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 11,93 +0.6 m/s11,80 595
    9 Julian Erkelens AV Passaat Jongens 11,98 +0.6 m/s11,99 0
    10 Quinten van der Elst Fortius Jongens 12,03 +0.6 m/s11,83 0
    11 Kay Djoehari AV Fortuna Jongens 12,09 -0.5 m/s12,32 562
    12 Abdul Kamara THOR Jongens 12,11 +0.6 m/s11,97 558
    13 Vincent Decraene AV `56 Jongens 12,12 -0.5 m/s12,50 556
    14 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 12,18 +0.7 m/s12,21 0
    15 Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 12,18 +0.7 m/s12,17 544
    16 Gianno Stjeward PAC Jongens Team 2 12,30 +0.7 m/s12,11 520
    16 Bent Hoevenaars AV Schelde...t Jongens 12,30 -0.5 m/s12,45 520
    18 Menno van den Broek AV Sprint Jongens 12,32 -0.5 m/s12,31 0
    19 Ruben Jaspers ARV Achilles Jongens 12,36 -1.5 m/s11,78 509
    20 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 12,41 -0.5 m/s12,71 0
    21 Sill Lamens Rotterdam ...k Jongens 12,48 +0.7 m/s12,00 0
    22 Lucas Burgers PAC Jongens Team 2 12,49 -0.2 m/s12,75 0
    23 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 12,56 -0.2 m/s12,77 0
    24 Ramon Biondina Spado Jongens Team 2 12,56 -0.2 m/s--- 471
    25 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 12,65 +0.7 m/s12,30 454
    26 Darrell va...Swinderen CAV Energie Jongens 12,72 +0.7 m/s12,23 441
    27 Timmy Visser Spark Jongens 12,86 -0.2 m/s13,00 0
    28 Largo de Leeuw Spado Jongens Team 2 13,21 -0.5 m/s12,72 0
    Jesse Deijkers THOR Jongens DNF 13,20 0

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ishan Baidjoe PAC Jongens Team 1 51,83 51,91 726
    2 Tibo Visser Fortius Jongens 51,87 52,26 724
    3 Job Visscher Spado Jongens Team 1 53,80 54,40 647
    4 Lars Mackenbach AV Sprint Jongens 54,24 54,87 630
    5 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 55,93 57,00 568
    6 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 56,18 58,51 559
    7 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 56,31 56,30 554
    8 Menno van den Broek AV Sprint Jongens 56,57 54,16 0
    9 Daan Verlinden AV Fortuna Jongens 56,79 57,70 537
    10 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 56,87 56,81 0
    11 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 57,25 58,23 0
    12 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 57,58 57,75 0
    13 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 57,69 57,93 0
    14 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 57,97 1:00,00 497
    15 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 58,09 1:00,00 0
    16 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 58,65 1:04,13 475
    17 Ivar de Koning Fortius Jongens 58,71 56,00 0
    18 Rick Verhagen CAV Energie Jongens 59,52 1:02,18 0
    19 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 59,63 58,40 444
    20 Roy Belder Spark Jongens 1:00,43 1:04,89 419
    21 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 1:00,68 59,99 411
    22 Ruben 't Hoen Spark Jongens 1:01,33 --- 0
    23 Jan Munning AV Spirit ...d Jongens 1:01,38 57,00 0
    24 Elmer Janssens Spado Jongens Team 2 1:02,33 1:03,36 362
    25 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 1:03,00 --- 0
    26 Abdul Kamara THOR Jongens 1:05,03 59,00 288
    27 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 1:07,39 59,00 0
    Tom Dijkstra THOR Jongens DNS 1:05,00 0
    Hristo Vermeer Typhoon Jongens DNF 54,30 0

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Ilias el Khattabi Rotterdam ...k Jongens 4:06,01 4:06,50 766
    2 Norbert Weijenberg Spado Jongens Team 1 4:12,88 4:14,18 712
    3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...k Jongens 4:16,92 4:16,13 0
    4 Tibo Visser Fortius Jongens 4:21,12 4:15,00 651
    5 Jeroen Cox AV Fortuna Jongens 4:27,16 4:36,42 609
    6 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:29,06 4:24,01 596
    7 Wouter Schets AV `56 Jongens 4:31,95 4:34,93 576
    8 Alex Taal PAC Jongens Team 2 4:32,23 4:46,75 575
    9 Stan de Deugd Spado Jongens Team 1 4:33,90 4:29,45 0
    10 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 4:35,78 4:54,01 551
    11 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:36,02 4:31,97 0
    12 Niels van Tuijl AV `56 Jongens 4:36,79 --- 0
    13 Jasper Mol AV Sprint Jongens 4:41,71 4:50,21 514
    14 Rick van B...wershaven Spado Jongens Team 2 4:44,95 5:04,54 494
    15 Teun van Hassel Spado Jongens Team 2 4:45,27 5:27,50 0
    16 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 4:46,41 4:30,00 486
    17 Ruben Baljon ARV Achilles Jongens 4:46,69 4:51,81 484
    18 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 4:47,74 4:45,00 478
    19 Andrew Garcia Costa THOR Jongens 5:00,22 4:35,00 0
    20 Casper Stegers ARV Achilles Jongens 5:03,33 --- 0
    21 Niels Niewenhuizen AV Spirit ...d Jongens 5:16,06 --- 325
    22 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 5:20,42 5:00,00 0
    23 Pepijn Geurts AV Fortuna Jongens 5:24,36 5:36,21 0
    24 Robin Stassen Spark Jongens 5:28,32 5:29,00 267
    Marlon van Zijl CAV Energie Jongens DNS 4:27,70 0
    Twan Vermeer PAC Jongens Team 2 DNS 4:41,23 0
    Alex van Alphen Spark Jongens DNS --- 0

    Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sharif Omoyele Rotterdam ...k Jongens 14,95 -1.2 m/s14,98 854
    2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 15,53 -1.2 m/s15,13 0
    3 Lars Mackenbach AV Sprint Jongens 15,79 -1.2 m/s15,52 769
    4 Jip Haest Spado Jongens Team 1 15,96 +0.0 m/s15,97 753
    5 Floris van Dijk Typhoon Jongens 16,00 +0.0 m/s16,40 749
    6 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 16,01 +0.0 m/s15,99 748
    7 Ties van Beek AV Sprint Jongens 16,16 -1.1 m/s17,92 0
    8 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 16,27 +0.0 m/s16,30 724
    9 Xavi Mo-Ajok Spark Jongens 16,48 +0.0 m/s16,83 705
    10 Tibo Visser Fortius Jongens 16,55 -1.2 m/s15,80 699
    11 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 17,86 -1.1 m/s17,82 593
    12 Bas Castelijn ARV Achilles Jongens 18,48 -0.3 m/s19,14 548
    13 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 18,73 -1.1 m/s18,54 531
    14 Ruben 't Hoen Spark Jongens 18,77 -0.3 m/s--- 0
    15 Ivar de Koning Fortius Jongens 18,79 -0.3 m/s--- 0
    16 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 20,91 -0.3 m/s--- 0
    Daan Hultermans Spado Jongens Team 2 DNS 18,78 0
    Atri Gerrits THOR Jongens DNS 21,00 0
    Mark Heiden PAC Jongens Team 1 DNF 14,09 0
    Robin Chong PAC Jongens Team 2 DNF 19,01 0

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 53,40 50,89 X X 53,40 --- 678
    2 Thomas Knoop Typhoon Jongens X 49,57 48,69 47,05 49,57 --- 627
    3 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 34,33 39,63 43,05 42,44 43,05 --- 536
    4 Finn Joosten Fortius Jongens 36,73 X 35,15 40,11 40,11 --- 493
    5 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 39,03 37,93 38,16 39,63 39,63 --- 486
    6 Florian va...der Hoeff PAC Jongens Team 2 X 36,27 X X 36,27 32,01 434
    7 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 X 35,06 34,86 35,05 35,06 43,63 414
    8 Njord Mijnster AV Passaat Jongens 30,80 28,82 34,97 32,73 34,97 --- 413
    9 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 34,12 34,18 31,87 X 34,18 --- 400
    10 Sverre Mijnster AV Passaat Jongens 32,48 34,12 34,06 32,97 34,12 --- 0
    11 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 33,75 32,63 33,33 33,50 33,75 31,91 0
    12 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 33,19 32,57 30,48 28,62 33,19 --- 384
    13 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 31,81 26,08 29,18 32,41 32,41 --- 371
    14 Tijn Blom AV Sprint Jongens 31,62 30,63 X 29,08 31,62 --- 0
    15 Robin Stassen Spark Jongens 28,59 29,78 27,55 28,08 29,78 33,34 326
    16 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 29,43 X 27,46 24,63 29,43 --- 320
    17 Pepijn Geurts AV Fortuna Jongens 28,83 27,64 26,66 26,42 28,83 --- 0
    18 Matthijs Roos AV `56 Jongens 24,87 23,10 25,84 27,63 27,63 27,92 288
    19 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 21,93 26,79 24,19 23,79 26,79 --- 273
    20 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 26,77 23,20 X 21,63 26,77 --- 0
    21 Tom Dijkstra THOR Jongens 21,19 X 23,83 22,53 23,83 --- 217
    22 Rick van Noort Spark Jongens 20,64 X 22,14 23,63 23,63 --- 0
    23 Yannick va...ooremalen Fortius Jongens 23,08 21,90 22,07 21,28 23,08 --- 0
    24 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 19,45 21,95 21,99 22,65 22,65 21,55 0
    25 Martijn Stok CAV Energie Jongens X 20,08 X 22,41 22,41 --- 0
    26 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 13,36 14,12 16,36 X 16,36 18,00 0
    27 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 X X X 12,67 12,67 14,45 0
    Robbert Maas Spado Jongens Team 1 - - - - DNS --- 0
    Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Thomas Knoop Typhoon Jongens X 33,63 41,30 33,64 41,30 --- 711
    2 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 37,26 38,44 39,64 X 39,64 41,59 679
    3 Robin van Opstal AV Spirit ...d Jongens 29,25 X 34,02 39,54 39,54 --- 677
    4 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 37,65 X 36,73 37,65 --- 639
    5 Noah Lauwers AV `56 Jongens 33,19 34,60 36,20 X 36,20 38,00 609
    6 Finn Joosten Fortius Jongens X 31,09 31,11 35,69 35,69 --- 598
    7 Yannick de Burbure Fortius Jongens 33,79 29,32 X 30,83 33,79 --- 0
    8 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 32,56 31,21 X 25,79 32,56 --- 0
    9 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 31,53 32,17 29,08 X 32,17 25,01 523
    10 Koen van Ommeren THOR Jongens 26,70 23,86 24,73 26,96 26,96 --- 403
    11 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 24,51 23,67 22,52 25,65 25,65 --- 0
    12 Rick van Noort Spark Jongens 20,05 25,50 X 22,16 25,50 --- 367
    13 Kay Djoehari AV Fortuna Jongens 22,86 22,02 X X 22,86 --- 300
    14 Tijn Blom AV Sprint Jongens 22,29 22,17 22,22 20,80 22,29 --- 285
    15 Robin Chong PAC Jongens Team 2 20,34 20,31 17,67 21,30 21,30 22,34 259
    16 Jorg van Sabben AV `56 Jongens X 18,67 19,81 X 19,81 19,21 0
    17 Jesse Deijkers THOR Jongens 17,15 18,05 X 19,39 19,39 --- 0
    18 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens X 17,50 18,96 19,24 19,24 --- 202
    19 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 19,09 X 18,65 - 19,09 --- 0
    20 Darrell va...Swinderen CAV Energie Jongens 15,12 17,75 18,03 18,42 18,42 --- 178
    21 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 17,24 18,10 17,15 16,15 18,10 --- 0
    22 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 12,17 13,12 12,86 13,82 13,82 14,99 0
    Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X X X X NM 38,01 0
    Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 X 13,21 X 13,87 13,87 --- 720
    2 Noah Lauwers AV `56 Jongens 13,48 13,11 13,10 13,33 13,48 14,00 696
    3 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 13,13 13,06 12,83 12,46 13,13 --- 674
    4 Yannick de Burbure Fortius Jongens 11,66 12,48 12,90 12,07 12,90 --- 659
    5 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 11,15 12,10 12,00 12,10 --- 607
    6 Thomas Knoop Typhoon Jongens 11,27 11,66 11,54 11,19 11,66 --- 577
    7 Jeroen Maas Spado Jongens Team 1 9,77 9,69 10,38 10,78 10,78 --- 0
    8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...k Jongens 9,66 10,74 10,00 10,34 10,74 9,91 513
    9 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens X 9,85 8,47 9,13 9,85 --- 449
    10 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 9,82 9,83 9,06 9,75 9,83 --- 0
    11 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 9,37 9,15 9,63 8,64 9,63 --- 433
    12 Koen van Ommeren THOR Jongens 8,74 9,54 9,62 9,62 9,62 --- 432
    13 Thom van Hoof ARV Achilles Jongens 8,35 9,12 8,79 9,23 9,23 --- 403
    14 Jesse Deijkers THOR Jongens 8,50 7,75 8,26 8,04 8,50 --- 0
    15 Jorg van Sabben AV `56 Jongens 7,86 8,31 7,61 7,43 8,31 8,19 0
    16 Roy Belder Spark Jongens 8,12 7,81 7,90 7,97 8,12 8,01 316
    17 Tycho Bommel Rotterdam ...k Jongens 7,82 7,91 7,81 7,89 7,91 6,13 0
    18 Maarten van Gils AV Sprint Jongens 7,58 7,90 X X 7,90 --- 298
    19 Sven Mouws ARV Achilles Jongens 6,74 6,79 7,77 7,06 7,77 --- 0
    20 Giovanni Homan PAC Jongens Team 2 7,34 7,16 7,58 7,48 7,58 --- 271
    21 Pepijn de Vos PAC Jongens Team 2 5,75 5,31 4,26 5,37 5,75 --- 0
    Marc van Splunter Spado Jongens Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,80 --- 680
    1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 1,80 --- 680
    3 Sander van Tuijl AV Passaat Jongens 1,75 --- 634
    3 Floris van Dijk Typhoon Jongens 1,75 16,40 634
    3 Abel Maas AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
    3 Sven Kolk Spado Jongens Team 1 1,75 --- 634
    7 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 1,70 --- 0
    8 Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens 1,65 --- 540
    8 Vincent Spierings ARV Achilles Jongens 1,65 --- 540
    8 Yannick de Burbure Fortius Jongens 1,65 --- 540
    11 Matthijs Roos AV `56 Jongens 1,60 1,60 492
    12 Tijn Blom AV Sprint Jongens 1,60 --- 0
    13 Robin Stassen Spark Jongens 1,55 1,45 444
    14 Yannick va...ooremalen Fortius Jongens 1,55 --- 0
    15 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 1,50 --- 0
    16 Ivo de Wit Spado Jongens Team 2 1,50 --- 394
    17 Lucas Burgers PAC Jongens Team 2 1,45 --- 344
    18 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 1,45 --- 0
    19 Jamal Abdallah AV Schelde...t Jongens 1,45 1,40 344
    19 Tom Dijkstra THOR Jongens 1,45 --- 344
    Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 3,90 --- 781
    2 Jip Haest Spado Jongens Team 1 3,60 --- 700
    3 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 3,40 --- 645
    4 Floris Otterman Spado Jongens Team 2 3,20 --- 587
    5 Florian va...der Hoeff PAC Jongens Team 2 3,00 --- 528
    6 Yanick Geluk Rotterdam ...k Jongens 2,80 --- 467
    7 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 2,70 --- 436
    7 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 2,70 --- 436
    9 Martijn Stok CAV Energie Jongens 2,30 --- 304
    9 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 2,30 --- 304
    Stef Kapteijn AV `56 Jongens DNS 2,00 0
    Atri Gerrits THOR Jongens DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,20 6,59 6,36 6,34 6,59 +0.0 m/s--- 734
    2 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 6,55 6,55 +0.0 m/s--- 725
    3 Julian Erkelens AV Passaat Jongens 6,28 6,11 6,11 6,24 6,28 +0.0 m/s--- 667
    4 Marvin Lamers Spado Jongens Team 1 4,94 5,28 5,42 5,76 5,76 +0.0 m/s--- 0
    5 Thomas Bruijs AV Fortuna Jongens 5,39 5,69 5,69 +0.0 m/s--- 535
    6 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 5,53 5,59 5,59 5,57 5,59 +0.0 m/s--- 0
    7 Hristo Vermeer Typhoon Jongens 5,48 5,54 4,78 5,54 +0.0 m/s--- 500
    8 Floris van Dijk Typhoon Jongens 5,39 5,52 5,15 5,52 +0.0 m/s--- 0
    9 Sebastiaan Philipse AV `56 Jongens 4,88 5,02 4,34 5,50 5,50 +0.0 m/s5,28 491
    10 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 5,35 5,49 5,49 +0.0 m/s--- 488
    11 Quinten van der Elst Fortius Jongens 5,20 5,05 5,48 5,48 +0.0 m/s--- 0
    12 Mathieu van Opstal AV Spirit ...d Jongens 5,04 5,27 5,44 5,44 +0.0 m/s--- 477
    13 Sjoerd Verhelst THOR Jongens 5,25 5,26 5,15 5,36 5,36 +0.3 m/s--- 458
    14 Abel Maas AV Sprint Jongens 5,36 4,86 5,16 5,36 +0.0 m/s--- 458
    15 Sem Vonk AV Spirit ...d Jongens 5,28 5,21 5,15 5,23 5,28 +0.0 m/s--- 0
    16 Quirijn van Gulik AV Fortuna Jongens 5,02 4,90 5,22 5,22 +0.0 m/s--- 0
    17 Ramon Biondina Spado Jongens Team 2 5,21 5,09 5,14 X 5,21 -0.2 m/s--- 422
    18 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 5,16 5,17 4,99 5,00 5,17 +0.0 m/s--- 413
    19 Steyn Mulder ARV Achilles Jongens 5,04 5,04 +0.0 m/s--- 381
    20 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 4,74 4,79 5,00 4,79 5,00 +0.0 m/s--- 371
    21 Bent Hoevenaars AV Schelde...t Jongens 4,59 4,46 4,49 5,00 5,00 +0.0 m/s--- 371
    22 Roy Belder Spark Jongens 4,97 4,45 4,61 4,97 -0.9 m/s4,76 364
    23 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 4,42 4,62 4,62 +0.0 m/s4,56 0
    24 Timmy Visser Spark Jongens 4,01 4,51 4,39 4,57 4,57 +0.0 m/s--- 0
    25 Ezra Jahn PAC Jongens Team 2 4,40 4,37 4,41 4,41 +0.0 m/s--- 222
    26 Ivo de Wit Spado Jongens Team 2 4,24 4,41 3,74 4,19 4,41 +0.0 m/s--- 0
    27 Jaffrey Emerenciana PAC Jongens Team 2 4,01 4,19 4,11 3,87 4,19 +0.0 m/s--- 0
    Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 - - - - DNS --- 0
    Noah Chokri Rotterdam ...k Jongens - - - - DNS --- 0
    Atri Gerrits THOR Jongens - - - - DNS --- 0