Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m100mH100mH_f400mH400mH_f3000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
507 Emma van Arendonk Spado Speer
Discus
Kogel
MJA - SpeerMJA - DiscusMJA - Kogel ----------------------
508 Vera van As Groene Ster 100m
MJA - 100m ------------------------
509 Janaisa Baah PAC HSS
------------------------
510 Maaike Bakker Castricum 800m
MJA - 800m ------------------------
511 Jasmijn Bakker Triathlon 5000m
3000m SC
MJA - 5000mMJA - 3000m SC -----------------------
512 Nina Baltus SAV 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f -----------------------
513 Sanne van Beek PAC 1500m
400mH
MJA - 1500mMJA - 400mH -----------------------
514 Isis Beentjes DEM Hoog
MJA - Hoog ------------------------
515 Desirée van Beest AV Atverni 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m -----------------------
516 Anja Bekema VTLS Polshoog
MJA - Polshoog ------------------------
517 Rianne Beuling AV NOP 200m
200m_f
200m_hf
100mH
100mH_f
MJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 200m_hfMJA - 100mHMJA - 100mH_f --------------------
518 Maxime Beverwijk PH Speer
Kogel
MJA - SpeerMJA - Kogel -----------------------
519 Ynte Biemans AV Atverni 5000m
MJA - 5000m ------------------------
520 Racquelle Biezen AV 1923 Kogel
MJA - Kogel ------------------------
521 Evi Van Bladel ACW `66 800m
MJA - 800m ------------------------
522 Femke Bol Altis 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f -----------------------
523 Stella Bolderheij Rotterdam 400m
Ver
MJA - 400mMJA - Ver -----------------------
524 Esther Bolle AV `56 Kogel
Kogelsl
MJA - KogelMJA - Kogelsl -----------------------
525 Marjolein Bolten DAV Kronos 100mH
100mH_f
Hoog
Ver
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - HoogMJA - Ver ---------------------
526 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
MJA - Polshoog ------------------------
527 Femke van den Bos VTLS 100mH
MJA - 100mH ------------------------
528 Andrea Bouma De Spartaan 100m
200m
200m_hf
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 200m_hf ----------------------
529 Danique De Brabander Olympus `70 Kogelsl
MJA - Kogelsl ------------------------
530 Silke Brakkee PAC 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f -----------------------
531 Sanne van den Brink HLLS Speer
Discus
MJA - SpeerMJA - Discus -----------------------
532 Femke Brouwer AV Phoenix 800m
MJA - 800m ------------------------
533 Lisanne Brouwer Flevo Delta 100m
100m_f
100mH
Speer
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 100mHMJA - Speer ---------------------
534 Camille van de Brug PAC Speer
MJA - Speer ------------------------
535 Janna van Burik Haag 400m
400mH
400mH_f
MJA - 400mMJA - 400mHMJA - 400mH_f ----------------------
536 Sanne Cornelissen AL73 400m
MJA - 400m ------------------------
537 Lianne Daan De Spartaan Speer
Polshoog
MJA - SpeerMJA - Polshoog -----------------------
538 Kirsten Damstra Groningen 400m
MJA - 400m ------------------------
539 Sarah Dekker AV Trias 100m
200m
200m_hf
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 200m_hf ----------------------
540 Emma Dekker Olympus `70 400m
800m
800m_f
MJA - 400mMJA - 800mMJA - 800m_f ----------------------
541 Sophie Dielissen VRT 1500m
1500m_f
5000m
MJA - 1500mMJA - 1500m_fMJA - 5000m ----------------------
542 Lotte van Diepen SAV Hoog
MJA - Hoog ------------------------
543 Lydia van Dijk KAV Holland 800m
1500m
1500m_f
MJA - 800mMJA - 1500mMJA - 1500m_f ----------------------
544 Judy Van der Drift PAC Kogelsl
MJA - Kogelsl ------------------------
545 Sanne van Drunen Almere `81 100mH
HSS
MJA - 100mHMJA - HSS -----------------------
546 Enid Duut PAC Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel -----------------------
547 Suzanne Van Eijck Spado 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m -----------------------
548 Edikan Ekpo Haag HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver -----------------------
549 Roos van Elk Leiden 800m
1500m
1500m_f
MJA - 800mMJA - 1500mMJA - 1500m_f ----------------------
550 Diane van Es PAC 1500m
1500m_f
5000m
MJA - 1500mMJA - 1500m_fMJA - 5000m ----------------------
551 Marijke Esselink AVA `70 100mH
100mH_f
Hoog
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - Hoog ----------------------
552 Nicole Etman PAC Hoog
MJA - Hoog ------------------------
553 Annet Fledderus SPWS 800m
MJA - 800m ------------------------
554 Justine Fleming GACH 100m
200m
100mH
400mH
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 100mHMJA - 400mH ---------------------
555 Femke Frijters PAC 100mH
100mH_f
400mH
400mH_f
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - 400mHMJA - 400mH_f ---------------------
556 Eden Göbbels GACH 800m
MJA - 800m ------------------------
557 Suzanne Giezeman Haag Speer
Discus
Kogelsl
MJA - SpeerMJA - DiscusMJA - Kogelsl ----------------------
558 Anouk van Gils Spado 1500m
3000m SC
MJA - 1500mMJA - 3000m SC -----------------------
559 Danique Gimbrère Groningen 800m
MJA - 800m ------------------------
560 Lorraine Gonizzi Leiden 400mH
MJA - 400mH ------------------------
561 Charlie van Gorkum Rotterdam 100m
100m_f
100mH
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 100mH ----------------------
562 Casey de Graaff SPOB 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m -----------------------
563 Britta de Haan Phanos 400mH
400mH_f
HSS
Ver
MJA - 400mHMJA - 400mH_fMJA - HSSMJA - Ver ---------------------
564 Danique de Haan DVTR 100mH
100mH_f
Speer
MJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - Speer ----------------------
565 Marlous Hagemann Haag 200m
200m_hf
400m
MJA - 200mMJA - 200m_hfMJA - 400m ----------------------
566 Robin Hassing AV Fortuna 100m
200m
Speer
MJA - 100mMJA - 200m ----------------------
567 Anne van Heeckeren VRT 5000m
MJA - 5000m ------------------------
568 Famke Heinst De Liemers 800m
800m_f
1500m
1500m_f
3000m SC
MJA - 800mMJA - 800m_fMJA - 1500mMJA - 1500m_fMJA - 3000m SC --------------------
569 Carlijn Helder Clytoneus 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m -----------------------
570 Anouk Hellingh AV Lycurgus 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m -----------------------
571 Christel Heuseveldt Climax 200m
400m
400m_f
MJA - 200mMJA - 400mMJA - 400m_f ----------------------
572 Nynke van den Heuvel AAC 100m
200m
200m_hf
Ver
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 200m_hfMJA - Ver ---------------------
573 Marije Hijman PAC 3000m SC
MJA - 3000m SC ------------------------
574 Pippa Hofman Leiden 5000m
MJA - 5000m ------------------------
575 Misha Hollaar AV Fortuna 100m
MJA - 100m ------------------------
576 Sri Hollema Heerenveen 800m
3000m SC
MJA - 800mMJA - 3000m SC -----------------------
577 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
MJA - Ver ------------------------
578 Isabel Hooijman AKU 400m
MJA - 400m ------------------------
579 Noa Hoondert AV 1923 1500m
MJA - 1500m ------------------------
580 Maud van Hoorn AV De Keien Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel -----------------------
581 Roos Hop Rotterdam 800m
1500m
1500m_f
MJA - 800mMJA - 1500mMJA - 1500m_f ----------------------
582 Marijntje Huige Spado 100mH
400mH
MJA - 100mHMJA - 400mH -----------------------
583 Dorine Huisman AV Atverni 100m
MJA - 100m ------------------------
584 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
400mH_f
MJA - 400mHMJA - 400mH_f -----------------------
585 Pleun Hutten AV Sprint 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m -----------------------
586 Jasmijn van Iersel PAC 800m
MJA - 800m ------------------------
587 Julia James Phanos 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m -----------------------
588 Luzan Janssen RTE 1500m
1500m_f
MJA - 1500mMJA - 1500m_f -----------------------
589 Sophie Jebose AAC HSS
Polshoog
MJA - HSSMJA - Polshoog -----------------------
590 Ilse Kamphuis Castricum 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f -----------------------
591 Kirsten Kerkhof Spartacus Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel -----------------------
592 Dion Kies DEM Kogelsl
MJA - Kogelsl ------------------------
593 Jorinde van Klinken Groningen Discus
Kogel
Kogelsl
MJA - DiscusMJA - KogelMJA - Kogelsl ----------------------
594 Wouke van t Klooster Pijnenburg Hoog
MJA - Hoog ------------------------
595 Doris van der Knaap Haag 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m -----------------------
596 Noa Knip Spartacus Speer
Kogel
MJA - SpeerMJA - Kogel -----------------------
597 Emma Kok Phanos 800m
3000m SC
MJA - 800mMJA - 3000m SC -----------------------
598 Madelief Kok Triathlon 3000m SC
MJA - 3000m SC ------------------------
599 Mirte Kok PAC Polshoog
MJA - Polshoog ------------------------
600 Cheryl Konijn Castricum 1500m
MJA - 1500m ------------------------
601 Ilse Kuijf ARV Ilion Hoog
MJA - Hoog ------------------------
602 Noor Kuilboer AV Hera 1500m
1500m_f
MJA - 1500mMJA - 1500m_f -----------------------
603 Pien Kuiper Haag 100mH
MJA - 100mH ------------------------
604 Evelien Kuiper Groningen 5000m
MJA - 5000m ------------------------
605 Marieke van der Laan GACH Kogelsl
MJA - Kogelsl ------------------------
606 Dewi Lafontaine Haag 100mH
Speer
MJA - 100mHMJA - Speer -----------------------
607 Elsa de Lange SPOB Speer
MJA - Speer ------------------------
608 Marijke Langendijk AV Hera Polshoog
MJA - Polshoog ------------------------
609 Jasmijn Lau Ciko `66 1500m
1500m_f
5000m
MJA - 1500mMJA - 1500m_fMJA - 5000m ----------------------
610 Elise Lauret MPM Polshoog
MJA - Polshoog ------------------------
611 Janneke Lemmerzaal Leiden 200m
200m_f
200m_hf
100mH
100mH_f
MJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 200m_hfMJA - 100mHMJA - 100mH_f --------------------
612 Vera Lurvink PH 800m
MJA - 800m ------------------------
613 Manon Lutt AV Caesar Kogel
------------------------
614 Shurianty Mathilda CAV Energie 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m -----------------------
615 Thirza Matilda AAC Discus
MJA - Discus ------------------------
616 Esmay Meinders VTLS Hoog
MJA - Hoog ------------------------
617 Aylan Menick AV Atverni 800m
MJA - 800m ------------------------
618 Veerle van...er Meulen ATOP Discus
MJA - Discus ------------------------
619 Zoë Meyer AV Sprint 100m
100m_f
200m
200m_f
200m_hf
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 200m_hf --------------------
620 Annabelle Minnaar HLLS 400mH
MJA - 400mH ------------------------
621 Shanna Mol AV Lycurgus 200m
100mH
400mH
MJA - 200mMJA - 100mHMJA - 400mH ----------------------
622 Feline Molenaar Avantri 400mH
400mH_f
MJA - 400mHMJA - 400mH_f -----------------------
623 Vivienne ...rssinkhof Fit 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m -----------------------
624 Amber van Mourik MPM 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m -----------------------
625 Ijke Mourits Phanos 1500m
MJA - 1500m ------------------------
626 Jacqueline Muts Phanos 100mH
Speer
Kogel
MJA - 100mH ----------------------
627 Wendy Van Nes AV Atos Polshoog
MJA - Polshoog ------------------------
628 Dara Obot Haag Discus
Kogelsl
MJA - Discus -----------------------
629 Gabriëlle Opmeer PAC 400m
400mH
MJA - 400mMJA - 400mH -----------------------
630 Silke Peeters Eindhoven 400mH
400mH_f
MJA - 400mHMJA - 400mH_f -----------------------
631 Juliëtte Pluimert De Spartaan 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m -----------------------
632 Mariska Poel DEM 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000m -----------------------
633 Lotte van der Pol HAAS 1500m
1500m_f
5000m
MJA - 1500mMJA - 1500m_fMJA - 5000m ----------------------
634 Robin Post AV Hera Discus
Kogelsl
MJA - DiscusMJA - Kogelsl -----------------------
635 Fréderique Post AV Gouda 100m
200m
200m_hf
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 200m_hf ----------------------
636 Anouk Prop Spado 800m
800m_f
1500m
1500m_f
MJA - 800mMJA - 800m_fMJA - 1500mMJA - 1500m_f ---------------------
637 Gwen Reuver AAC 100m
100m_f
200m
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200m ----------------------
638 Sara Rey Swift Kogelsl
MJA - Kogelsl ------------------------
639 Febora Ridder Castricum 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m -----------------------
640 Ilse Rooks Invictus 1500m
MJA - 1500m ------------------------
641 Sophie de Ruijter Castricum 400m
MJA - 400m ------------------------
642 Eline Runderkamp AV Edam 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000m -----------------------
643 Lotte Runia SAV 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m -----------------------
644 Amina Schellekens Phanos HSS
Ver
MJA - HSSMJA - Ver -----------------------
645 Nicole Schellekens ARV Ilion Hoog
MJA - Hoog ------------------------
646 Jessica Schilder AV Hera Kogel
MJA - Kogel ------------------------
647 Lichelle Scholing MPM Discus
Kogelsl
MJA - DiscusMJA - Kogelsl -----------------------
648 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 400m
100mH
MJA - 400mMJA - 100mH -----------------------
649 Manon Schoop AV NOP 100m
100m_f
100mH
100mH_f
Hoog
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - Hoog --------------------
650 Joyce Schumacher Flevo Delta 200m
200m_f
200m_hf
100mH
100mH_f
Ver
MJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 200m_hfMJA - 100mHMJA - 100mH_fMJA - Ver -------------------
651 Jaleesa Seedorf Rotterdam 100m
Ver
MJA - 100mMJA - Ver -----------------------
652 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
MJA - HSS ------------------------
653 Bregje Sloot De Liemers 400m
400m_f
800m
800m_f
MJA - 400mMJA - 400m_fMJA - 800mMJA - 800m_f ---------------------
654 Jinke van der Sluis AAC Ver
MJA - Ver ------------------------
655 Lotte Smink PAC Discus
Kogelsl
MJA - DiscusMJA - Kogelsl -----------------------
656 Tosca Smit Haag Speer
MJA - Speer ------------------------
657 Fanny Spikman Groningen 800m
MJA - 800m ------------------------
658 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f -----------------------
659 Ilhame Tamrouti Isala `96 Speer
MJA - Speer ------------------------
660 Jenny Tchedjo U-Track Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel -----------------------
661 Laurien Theunissen AV Unitas HSS
MJA - HSS ------------------------
662 Benthe Tiegelaar Groningen 400m
MJA - 400m ------------------------
663 Lucie Tiemeier PAC 100m
MJA - 100m ------------------------
664 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 100m
100m_f
200m
200m_hf
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_hf ---------------------
665 Ella van Veen AV Statina 400m
MJA - 400m ------------------------
666 Iris Velting HAC `63 1500m
1500m_f
MJA - 1500mMJA - 1500m_f -----------------------
667 Danique Verdellen Scopias 800m
MJA - 800m ------------------------
668 Janine Verhaar PAC 100m
100m_f
200m
200m_f
200m_hf
MJA - 100mMJA - 100m_fMJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 200m_hf --------------------
669 Jonne Walstra AV Atos 100m
200m
400m
400m_f
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 400mMJA - 400m_f ---------------------
670 Maaike Westerdijk Flevo Delta Kogelsl
MJA - Kogelsl ------------------------
671 Deborah Westfa Haag 100m
MJA - 100m ------------------------
672 Merel Wevers AV34 400mH
MJA - 400mH ------------------------
673 Leonie Wierenga SAV 400m
400mH
MJA - 400mMJA - 400mH -----------------------
674 Demi van d...ildenberg Eindhoven 100m
100m_f
MJA - 100mMJA - 100m_f -----------------------
675 Puck Van Wiltenburg PAC 400m
400mH
MJA - 400mMJA - 400mH -----------------------
676 Beau Winnubst AAC 100m
Ver
MJA - 100mMJA - Ver -----------------------
677 Nora Winter AV Lycurgus 800m
800m_f
MJA - 800mMJA - 800m_f -----------------------
678 Anneloes Wonink Groningen Discus
Kogel
MJA - DiscusMJA - Kogel -----------------------
679 Lynn van Zijl DVTR 200m
200m_f
200m_hf
Speer
Kogel
MJA - 200mMJA - 200m_fMJA - 200m_hfMJA - SpeerMJA - Kogel --------------------
680 Noa Zoon SV Noordkop 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000m -----------------------
681 Maeve Zuijlen AV Unitas 100m
100mH
MJA - 100mMJA - 100mH -----------------------
682 Roos van Zwam Ciko `66 400m
400m_f
MJA - 400mMJA - 400m_f -----------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 6
ACW `66 ACW 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 2
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 2
AV Achilles Top ATOP 1
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 4
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 5
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Keien KEIN 1
AV De Liemers LMRS 2
AV De Spartaan SPTN 5
AV Edam EDAM 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Fortuna FRTN 2
AV Gouda GOUD 1
AV Groene Ster GRST 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 4
AV Lycurgus LYCG 5
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Spartacus SPTC 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 2
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 2
AV Unitas UNTS 2
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 3
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 7
GSAV Vitalis VTLS 3
Haag Atletiek HAAG 10
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 2
Invictus INVC 1
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 5
Marathon Pim Mulier MPM 3
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 17
Phanos PHNS 6
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 5
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 4
Scopias Atletiek SCPS 1
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
U-Track UTRK 1
Venloop Running Team VRT 2

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam 100m QOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 12,11 +0.2 m/sQ11,77 Gemeld
2 Janine Verhaar PAC 12,39 -2.1 m/sQ12,27 Gemeld
3 Zoë Meyer AV Sprint 12,43 -1.3 m/sQ12,25 Gemeld
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 12,53 +0.2 m/sQ12,54 Gemeld
5 Charlie van Gorkum Rotterdam 12,58 +0.2 m/sq12,56 Gemeld
6 Manon Schoop AV NOP 12,64 -1.3 m/sQ12,56 Gemeld
7 Gwen Reuver AAC 12,65 -2.1 m/sQ12,39 Gemeld
8 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,84 -2.1 m/sq12,65 Gemeld
9 Nynke van den Heuvel AAC 12,86 -2.1 m/s-13,04 Gemeld
10 Casey de Graaff SPOB 12,87 +0.2 m/s-12,91 Gemeld
11 Fréderique Post AV Gouda 12,91 -1.3 m/s-12,44 Gemeld
12 Maeve Zuijlen AV Unitas 13,05 +0.2 m/s-12,92 Gemeld
13 Sarah Dekker AV Trias 13,07 -1.3 m/s-13,02 Gemeld
14 Jaleesa Seedorf Rotterdam 13,28 +0.2 m/s-13,36 Gemeld
15 Carlijn Helder Clytoneus 13,45 -1.3 m/s-13,10 Gemeld
15 Misha Hollaar AV Fortuna 13,45 +0.2 m/s-13,52 Gemeld
17 Justine Fleming GACH 13,46 -2.1 m/s-13,04 Gemeld
18 Lucie Tiemeier PAC 13,48 -1.3 m/s-12,79 Gemeld
19 Lotte Runia SAV 13,82 -1.3 m/s-13,91 Gemeld
20 Dorine Huisman AV Atverni 14,09 -2.1 m/s-14,02 Gemeld
Robin Hassing AV Fortuna DNF -12,69 Gemeld
Juliëtte Pluimert De Spartaan --- -13,36 Niet gemeld
Beau Winnubst AAC --- -12,53 Afgemeld
Jonne Walstra AV Atos --- -13,03 Afgemeld
Andrea Bouma De Spartaan --- -11,87 Afgemeld
Deborah Westfa Haag --- -12,77 Afgemeld
Vera van As Groene Ster --- -13,92 Afgemeld
Suzanne Van Eijck Spado --- -12,43 Afgemeld

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 100m_f Qm
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,91 -0.2 m/s12,11 Gemeld
2 Zoë Meyer AV Sprint 12,10 -0.2 m/s12,43 Gemeld
3 Janine Verhaar PAC 12,13 -0.2 m/s12,39 Gemeld
4 Lisanne Brouwer Flevo Delta 12,58 -0.2 m/s12,53 Gemeld
5 Gwen Reuver AAC 12,59 -0.2 m/s12,65 Gemeld
6 Manon Schoop AV NOP 12,64 -0.2 m/s12,64 Gemeld
7 Charlie van Gorkum Rotterdam 12,67 -0.2 m/s12,58 Gemeld
8 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 12,73 -0.2 m/s12,84 Gemeld

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam 200m QOBP
1 Zoë Meyer AV Sprint 25,42 +1.0 m/sQ25,20 Gemeld
2 Janine Verhaar PAC 25,53 +0.9 m/sQ24,93 Gemeld
3 Rianne Beuling AV NOP 25,88 +0.9 m/sQ25,98 Gemeld
4 Fréderique Post AV Gouda 25,99 +1.0 m/sQ25,95 Gemeld
5 Lynn van Zijl DVTR 26,00 +1.0 m/sQ26,14 Gemeld
6 Andrea Bouma De Spartaan 26,02 +1.0 m/sQ23,89 Gemeld
7 Joyce Schumacher Flevo Delta 26,06 +1.0 m/sQ25,66 Gemeld
8 Janneke Lemmerzaal Leiden 26,10 +1.0 m/sQ25,42 Gemeld
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,23 +0.9 m/sq26,15 Gemeld
10 Nynke van den Heuvel AAC 26,24 +1.0 m/sq26,50 Gemeld
11 Sarah Dekker AV Trias 26,49 +1.0 m/sq26,64 Gemeld
12 Marlous Hagemann Haag 26,55 +1.0 m/sq26,39 Gemeld
13 Anouk Hellingh AV Lycurgus 26,66 +1.0 m/s-26,90 Gemeld
14 Doris van der Knaap Haag 27,07 +0.9 m/s-27,28 Gemeld
15 Pleun Hutten AV Sprint 27,19 +1.0 m/s-26,03 Gemeld
16 Shanna Mol AV Lycurgus 27,27 +1.0 m/s-26,48 Gemeld
17 Carlijn Helder Clytoneus 27,33 +1.0 m/s-27,23 Gemeld
18 Justine Fleming GACH 27,41 +0.9 m/s-26,82 Gemeld
19 Casey de Graaff SPOB 27,83 +1.0 m/s-27,44 Gemeld
20 Desirée van Beest AV Atverni 29,01 +1.0 m/s-29,34 Gemeld
Juliëtte Pluimert De Spartaan --- -27,62 Niet gemeld
Gwen Reuver AAC --- -25,84 Afgemeld
Lotte Runia SAV --- -29,21 Afgemeld
Jonne Walstra AV Atos --- -26,53 Afgemeld
Robin Hassing AV Fortuna --- -26,48 Afgemeld
Suzanne Van Eijck Spado --- -25,41 Afgemeld
Christel Heuseveldt Climax --- -25,98 Afgemeld

Uitslagen 200 meter halve finale Meisjes Junior A

# Naam 200m_hf QQm
1 Zoë Meyer AV Sprint 25,00 +1.8 m/sQ25,42 Gemeld
2 Janneke Lemmerzaal Leiden 25,29 +1.8 m/sQ26,10 Gemeld
3 Janine Verhaar PAC 25,45 +2.3 m/sQ25,53 Gemeld
4 Joyce Schumacher Flevo Delta 25,63 +1.8 m/sq26,06 Gemeld
5 Lynn van Zijl DVTR 25,71 +2.3 m/sQ26,00 Gemeld
6 Rianne Beuling AV NOP 25,72 +1.8 m/sq25,88 Gemeld
7 Fréderique Post AV Gouda 25,82 +2.3 m/s-25,99 Gemeld
8 Nynke van den Heuvel AAC 25,96 +2.3 m/s-26,24 Gemeld
9 Sarah Dekker AV Trias 26,12 +2.3 m/s-26,49 Gemeld
10 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,25 +1.8 m/s-26,23 Gemeld
11 Marlous Hagemann Haag 26,33 +1.8 m/s-26,55 Gemeld
Andrea Bouma De Spartaan DNS -26,02 Gemeld

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 200m_f Qm
1 Zoë Meyer AV Sprint 24,58 +2.3 m/s25,00 Gemeld
2 Janine Verhaar PAC 24,62 +2.3 m/s25,45 Gemeld
3 Janneke Lemmerzaal Leiden 25,10 +2.3 m/s25,29 Gemeld
4 Joyce Schumacher Flevo Delta 25,52 +2.3 m/s25,63 Gemeld
5 Lynn van Zijl DVTR 25,63 +2.3 m/s25,71 Gemeld
6 Rianne Beuling AV NOP 25,98 +2.3 m/s25,72 Gemeld

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam 400mQOBP
1 Femke Bol Altis 54,33 Q54,39 Gemeld
2 Bregje Sloot De Liemers 56,50 Q57,17 Gemeld
3 Roos van Zwam Ciko `66 56,86 q57,30 Gemeld
4 Christel Heuseveldt Climax 58,00 Q57,81 Gemeld
5 Lotte van Stijn De Spartaan 58,84 q58,14 Gemeld
6 Jonne Walstra AV Atos 59,18 q56,95 Gemeld
7 Shurianty Mathilda CAV Energie 59,66 -59,51 Gemeld
8 Leonie Wierenga SAV 1:02,17 -1:00,25 Gemeld
9 Isabel Hooijman AKU 1:02,25 -1:01,20 Gemeld
10 Sanne Cornelissen AL73 1:02,53 -1:02,31 Gemeld
11 Doris van der Knaap Haag 1:02,59 -1:02,00 Gemeld
12 Anouk Hellingh AV Lycurgus 1:04,22 -59,92 Gemeld
13 Puck Van Wiltenburg PAC 1:05,50 -1:03,77 Gemeld
14 Ella van Veen AV Statina 1:05,78 -1:07,16 Gemeld
15 Desirée van Beest AV Atverni 1:06,30 -1:07,65 Gemeld
16 Benthe Tiegelaar Groningen 1:08,30 -1:07,42 Gemeld
17 Sophie de Ruijter Castricum 1:12,59 -1:07,55 Gemeld
Febora Ridder Castricum --- -1:03,40 Niet gemeld
Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus --- -59,52 Afgemeld
Emma Dekker Olympus `70 --- -1:00,12 Afgemeld
Janna van Burik Haag --- -1:00,53 Afgemeld
Marlous Hagemann Haag --- -59,41 Afgemeld
Gabriëlle Opmeer PAC --- -1:02,43 Afgemeld
Pleun Hutten AV Sprint --- -57,98 Afgemeld
Stella Bolderheij Rotterdam --- -58,64 Afgemeld
Kirsten Damstra Groningen --- -1:08,79 Afgemeld

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 400m_fQm
1 Femke Bol Altis 54,91 54,33 Gemeld
2 Bregje Sloot De Liemers 56,39 56,50 Gemeld
3 Roos van Zwam Ciko `66 57,39 56,86 Gemeld
4 Christel Heuseveldt Climax 58,54 58,00 Gemeld
5 Lotte van Stijn De Spartaan 59,20 58,84 Gemeld
Jonne Walstra AV Atos --- 59,18 Afgemeld

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam 800mQOBP
1 Bregje Sloot De Liemers 2:16,12 Q2:12,03 Gemeld
2 Famke Heinst De Liemers 2:16,55 Q2:09,33 Gemeld
3 Nina Baltus SAV 2:16,90 Q2:18,39 Gemeld
4 Emma Dekker Olympus `70 2:17,06 Q2:16,68 Gemeld
5 Ilse Kamphuis Castricum 2:18,27 q2:15,15 Gemeld
6 Nora Winter AV Lycurgus 2:18,74 q2:23,90 Gemeld
7 Anouk Prop Spado 2:18,82 Q2:13,08 Gemeld
8 Silke Brakkee PAC 2:19,35 Q2:24,00 Gemeld
9 Julia James Phanos 2:19,67 -2:21,00 Gemeld
10 Annet Fledderus SPWS 2:20,43 -2:21,75 Gemeld
11 Danique Gimbrère Groningen 2:20,46 -2:17,24 Gemeld
12 Femke Brouwer AV Phoenix 2:20,48 -2:22,53 Gemeld
13 Evi Van Bladel ACW `66 2:21,20 -2:22,83 Gemeld
14 Febora Ridder Castricum 2:22,33 -2:24,47 Gemeld
15 Fanny Spikman Groningen 2:22,61 -2:20,82 Gemeld
16 Eden Göbbels GACH 2:23,55 -2:26,48 Gemeld
17 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:24,44 -2:14,93 Gemeld
18 Vivienne ...rssinkhof Fit 2:27,33 -2:26,24 Gemeld
19 Amber van Mourik MPM 2:28,10 -2:33,14 Gemeld
20 Maaike Bakker Castricum 2:32,75 -2:31,68 Gemeld
Emma Kok Phanos --- -2:23,35 Afgemeld
Lydia van Dijk KAV Holland --- -2:13,93 Afgemeld
Sri Hollema Heerenveen --- -2:25,44 Afgemeld
Roos van Elk Leiden --- -2:11,03 Afgemeld
Aylan Menick AV Atverni --- -2:16,06 Afgemeld
Jasmijn van Iersel PAC --- -2:17,82 Afgemeld
Vera Lurvink PH --- -2:14,18 Afgemeld
Roos Hop Rotterdam --- -2:13,97 Afgemeld
Danique Verdellen Scopias --- -2:17,34 Afgemeld

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 800m_fQm
1 Bregje Sloot De Liemers 2:10,52 2:16,12 Gemeld
2 Famke Heinst De Liemers 2:11,69 2:16,55 Gemeld
3 Anouk Prop Spado 2:13,63 2:18,82 Gemeld
4 Nina Baltus SAV 2:15,18 2:16,90 Gemeld
5 Emma Dekker Olympus `70 2:15,44 2:17,06 Gemeld
6 Ilse Kamphuis Castricum 2:21,56 2:18,27 Gemeld
7 Silke Brakkee PAC 2:26,44 2:19,35 Gemeld
8 Nora Winter AV Lycurgus 2:31,01 2:18,74 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam 1500mQOBP
1 Diane van Es PAC 4:39,79 Q4:25,31 Gemeld
2 Jasmijn Lau Ciko `66 4:40,50 Q4:32,69 Gemeld
2 Luzan Janssen RTE 4:40,50 Q4:33,39 Gemeld
4 Famke Heinst De Liemers 4:40,61 Q4:27,92 Gemeld
5 Lydia van Dijk KAV Holland 4:40,90 Q4:37,01 Gemeld
6 Sophie Dielissen VRT 4:41,58 Q4:58,11 Gemeld
7 Lotte van der Pol HAAS 4:42,76 Q4:50,00 Gemeld
8 Iris Velting HAC `63 4:42,77 Q4:38,64 Gemeld
9 Noor Kuilboer AV Hera 4:44,34 q4:49,94 Gemeld
10 Roos Hop Rotterdam 4:44,76 q4:39,73 Gemeld
11 Anouk Prop Spado 4:48,75 q4:40,33 Gemeld
12 Roos van Elk Leiden 4:49,76 q4:46,54 Gemeld
13 Julia James Phanos 4:53,24 -4:48,00 Gemeld
14 Mariska Poel DEM 4:54,63 -4:44,95 Gemeld
15 Ilse Rooks Invictus 4:57,02 -5:11,81 Gemeld
16 Vivienne ...rssinkhof Fit 5:07,51 -5:03,18 Gemeld
17 Sanne van Beek PAC 5:18,48 -5:28,82 Gemeld
Noa Zoon SV Noordkop DNS -5:07,38 Gemeld
Eline Runderkamp AV Edam --- -5:00,52 Afgemeld
Ijke Mourits Phanos --- -4:57,72 Afgemeld
Cheryl Konijn Castricum --- -5:00,20 Afgemeld
Noa Hoondert AV 1923 --- -4:47,20 Afgemeld
Anouk van Gils Spado --- -4:46,84 Afgemeld
Amber van Mourik MPM --- -5:28,52 Afgemeld

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior A

# Naam 1500m_fQm
1 Diane van Es PAC 4:31,25 4:39,79 Gemeld
2 Famke Heinst De Liemers 4:31,88 4:40,61 Gemeld
3 Jasmijn Lau Ciko `66 4:32,06 4:40,50 Gemeld
4 Luzan Janssen RTE 4:34,25 4:40,50 Gemeld
5 Sophie Dielissen VRT 4:35,15 4:41,58 Gemeld
6 Lydia van Dijk KAV Holland 4:35,51 4:40,90 Gemeld
7 Roos Hop Rotterdam 4:42,13 4:44,76 Gemeld
8 Iris Velting HAC `63 4:42,22 4:42,77 Gemeld
9 Noor Kuilboer AV Hera 4:43,15 4:44,34 Gemeld
10 Anouk Prop Spado 4:45,38 4:48,75 Gemeld
11 Lotte van der Pol HAAS 4:52,49 4:42,76 Gemeld
Roos van Elk Leiden --- 4:49,76 Afgemeld

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

# Naam 5000mOBP
1 Diane van Es PAC 16:44,96 16:46,80 Gemeld
2 Sophie Dielissen VRT 17:01,56 16:49,88 Gemeld
3 Jasmijn Bakker Triathlon 17:17,66 16:30,00 Gemeld
4 Lotte van der Pol HAAS 17:32,69 17:52,39 Gemeld
5 Ynte Biemans AV Atverni 18:32,25 17:34,66 Gemeld
6 Evelien Kuiper Groningen 18:41,21 18:37,00 Gemeld
7 Mariska Poel DEM 19:04,62 18:12,58 Gemeld
8 Noa Zoon SV Noordkop 19:55,93 18:50,00 Gemeld
Eline Runderkamp AV Edam --- 18:22,00 Afgemeld
Pippa Hofman Leiden --- 18:20,41 Afgemeld
Jasmijn Lau Ciko `66 --- 16:25,55 Afgemeld
Anne van Heeckeren VRT --- 18:14,16 Afgemeld

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

# Naam 100mH QOBP
1 Janneke Lemmerzaal Leiden 14,18 -0.2 m/sQ14,40 Gemeld
2 Marijke Esselink AVA `70 14,24 +1.4 m/sQ14,11 Gemeld
3 Rianne Beuling AV NOP 14,52 +1.4 m/sQ14,50 Gemeld
4 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,55 -0.2 m/sQ14,40 Gemeld
5 Manon Schoop AV NOP 14,56 +1.4 m/sQ14,55 Gemeld
6 Marjolein Bolten DAV Kronos 14,90 +1.4 m/sq15,20 Gemeld
7 Femke Frijters PAC 15,01 -0.2 m/sQ14,61 Gemeld
8 Danique de Haan DVTR 15,05 +1.4 m/sq15,26 Gemeld
9 Lisanne Brouwer Flevo Delta 15,35 -0.2 m/s-14,76 Gemeld
10 Sanne van Drunen Almere `81 15,60 -0.2 m/s-16,80 Gemeld
11 Marijntje Huige Spado 15,90 +1.4 m/s-15,68 Gemeld
12 Shanna Mol AV Lycurgus 16,11 +1.4 m/s-16,04 Gemeld
13 Pien Kuiper Haag 16,12 -0.2 m/s-15,61 Gemeld
14 Femke van den Bos VTLS 16,30 -0.2 m/s-16,71 Gemeld
15 Maeve Zuijlen AV Unitas 17,07 +1.4 m/s-16,98 Gemeld
Charlie van Gorkum Rotterdam DQ -15,44 Gemeld
Jacqueline Muts Phanos --- -15,25 Afgemeld
Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus --- -15,05 Afgemeld
Justine Fleming GACH --- -17,65 Afgemeld
Dewi Lafontaine Haag --- -14,48 Afgemeld

Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Meisjes Junior A

# Naam 100mH_f Qm
1 Marijke Esselink AVA `70 13,94 +0.6 m/s14,24 Gemeld
2 Janneke Lemmerzaal Leiden 14,12 +0.6 m/s14,18 Gemeld
3 Manon Schoop AV NOP 14,38 +0.6 m/s14,56 Gemeld
4 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,40 +0.6 m/s14,55 Gemeld
5 Rianne Beuling AV NOP 14,53 +0.6 m/s14,52 Gemeld
6 Femke Frijters PAC 14,74 +0.6 m/s15,01 Gemeld
7 Marjolein Bolten DAV Kronos 14,95 +0.6 m/s14,90 Gemeld
8 Danique de Haan DVTR 15,30 +0.6 m/s15,05 Gemeld

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

# Naam 400mHQOBP
1 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:02,80 Q1:03,57 Gemeld
2 Britta de Haan Phanos 1:03,67 q1:03,54 Gemeld
3 Silke Peeters Eindhoven 1:03,92 Q1:04,01 Gemeld
4 Femke Frijters PAC 1:03,93 Q1:01,31 Gemeld
5 Janna van Burik Haag 1:03,98 q1:04,84 Gemeld
6 Feline Molenaar Avantri 1:04,04 q1:03,41 Gemeld
7 Merel Wevers AV34 1:04,43 -1:04,19 Gemeld
8 Marijntje Huige Spado 1:06,89 -1:09,52 Gemeld
9 Leonie Wierenga SAV 1:11,16 -1:12,50 Gemeld
10 Justine Fleming GACH 1:11,70 -1:10,88 Gemeld
11 Lorraine Gonizzi Leiden 1:11,81 -1:10,99 Gemeld
12 Sanne van Beek PAC 1:11,90 -1:13,04 Gemeld
13 Puck Van Wiltenburg PAC 1:15,05 -1:09,96 Gemeld
Shanna Mol AV Lycurgus --- -1:10,44 Afgemeld
Annabelle Minnaar HLLS --- -1:10,91 Afgemeld
Gabriëlle Opmeer PAC --- -1:07,62 Afgemeld

Uitslagen 400 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior A

# Naam 400mH_fQm
1 Femke Frijters PAC 1:01,45 1:03,93 Gemeld
2 Britta de Haan Phanos 1:01,46 1:03,67 Gemeld
3 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:02,17 1:02,80 Gemeld
4 Feline Molenaar Avantri 1:02,33 1:04,04 Gemeld
5 Silke Peeters Eindhoven 1:03,25 1:03,92 Gemeld
6 Janna van Burik Haag 1:03,83 1:03,98 Gemeld

Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior A

# Naam 3000m SCOBP
1 Jasmijn Bakker Triathlon 10:43,24 10:19,66 Gemeld
2 Marije Hijman PAC 10:57,11 10:39,27 Gemeld
3 Madelief Kok Triathlon 11:13,30 11:29,18 Gemeld
4 Anouk van Gils Spado 11:13,33 11:31,47 Gemeld
5 Sri Hollema Heerenveen 12:57,20 12:34,47 Gemeld
Emma Kok Phanos --- 11:56,73 Afgemeld
Famke Heinst De Liemers --- 10:27,94 Afgemeld

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam SpeerOBP
1 Emma van Arendonk Spado 47,84 46,21 Gemeld
2 Dewi Lafontaine Haag 47,09 46,28 Gemeld
3 Tosca Smit Haag 46,65 45,32 Gemeld
4 Ilhame Tamrouti Isala `96 43,00 46,15 Gemeld
5 Sanne van den Brink HLLS 41,94 40,73 Gemeld
6 Suzanne Giezeman Haag 41,47 39,08 Gemeld
7 Camille van de Brug PAC 37,88 38,98 Gemeld
8 Lynn van Zijl DVTR 37,39 42,01 Gemeld
9 Maxime Beverwijk PH 36,62 40,27 Gemeld
10 Danique de Haan DVTR 35,57 37,76 Gemeld
11 Elsa de Lange SPOB 33,62 32,73 Gemeld
12 Lianne Daan De Spartaan 32,44 33,21 Gemeld
13 Lisanne Brouwer Flevo Delta 30,62 37,15 Gemeld
14 Noa Knip Spartacus 26,23 26,61 Gemeld
Jacqueline Muts Phanos --- 39,49 Afgemeld
Robin Hassing AV Fortuna --- 38,81 Afgemeld

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam DiscusOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 58,14 54,18 Gemeld
2 Enid Duut PAC 49,94 53,02 Gemeld
3 Dara Obot Haag 47,27 50,28 Gemeld
4 Lotte Smink PAC 42,88 41,32 Gemeld
5 Veerle van...er Meulen ATOP 42,19 48,60 Gemeld
6 Jenny Tchedjo U-Track 39,58 39,55 Gemeld
7 Suzanne Giezeman Haag 38,71 36,12 Gemeld
8 Maud van Hoorn AV De Keien 37,17 39,81 Gemeld
9 Thirza Matilda AAC 35,99 35,66 Gemeld
10 Anneloes Wonink Groningen 35,63 40,54 Gemeld
11 Robin Post AV Hera 35,28 37,19 Gemeld
12 Lichelle Scholing MPM 34,64 36,48 Gemeld
13 Kirsten Kerkhof Spartacus 33,30 32,78 Gemeld
14 Sanne van den Brink HLLS 32,75 38,89 Gemeld
15 Emma van Arendonk Spado 32,37 38,25 Gemeld

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam KogelOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 17,28 17,05 Gemeld
2 Jessica Schilder AV Hera 15,30 16,24 Gemeld
3 Enid Duut PAC 14,16 13,84 Gemeld
4 Anneloes Wonink Groningen 12,64 13,14 Gemeld
5 Jenny Tchedjo U-Track 12,52 12,94 Gemeld
6 Emma van Arendonk Spado 11,78 11,56 Gemeld
7 Racquelle Biezen AV 1923 11,60 11,43 Gemeld
8 Lynn van Zijl DVTR 11,59 12,19 Gemeld
9 Maxime Beverwijk PH 10,83 10,91 Gemeld
10 Maud van Hoorn AV De Keien 9,93 10,53 Gemeld
11 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,05 9,35 Gemeld
12 Noa Knip Spartacus 8,79 9,08 Gemeld
13 Esther Bolle AV `56 7,52 7,87 Gemeld
Jacqueline Muts Phanos --- 13,06 Afgemeld
Manon Lutt AV Caesar --- 10,32 Afgemeld

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam KogelslOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 56,49 54,99 Gemeld
2 Lotte Smink PAC 44,59 44,50 Gemeld
3 Marieke van der Laan GACH 41,87 40,95 Gemeld
4 Danique De Brabander Olympus `70 41,64 41,85 Gemeld
5 Robin Post AV Hera 39,46 39,08 Gemeld
6 Judy Van der Drift PAC 37,46 39,14 Gemeld
7 Maaike Westerdijk Flevo Delta 37,33 33,74 Gemeld
8 Suzanne Giezeman Haag 36,67 34,91 Gemeld
9 Sara Rey Swift 33,76 36,45 Gemeld
10 Dion Kies DEM 30,65 35,10 Gemeld
11 Lichelle Scholing MPM 30,22 31,38 Gemeld
12 Esther Bolle AV `56 27,56 23,79 Gemeld
Dara Obot Haag --- 43,28 Afgemeld

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam HoogOBP
1 Manon Schoop AV NOP 1,78 1,75 Gemeld