Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m110mH110mH_f400mH400mH_f3000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
1 Lars van Aalst AV Attila 5000m
JJA - 5000m --------------------------
2 Onyema Adigida Phanos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ---------------------
3 Thomas Albers AV `40 800m
JJA - 800m --------------------------
4 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 1500m
JJA - 1500m --------------------------
5 Bram Anderiessen AKU 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
6 Ramsey Angela PAC 400m
400m_f
400m_hf
400mH
400mH_f
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400m_hfJJA - 400mHJJA - 400mH_f ----------------------
7 Gedyone Augusta Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hf ------------------------
8 Philip van de Beek Phanos 110mH
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog -------------------------
9 Jay Beelen AV Trias 110mH
JJA - 110mH --------------------------
10 Ephrem Been HAC `63 1500m
5000m
JJA - 1500mJJA - 5000m -------------------------
11 Aimane Benchellal PAC 5000m
JJA - 5000m --------------------------
12 Tonnie de Benis AVGM 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -------------------------
13 Hugo van den Berg AV NOP Ver
JJA - Ver --------------------------
14 Jaden Bernabela Haag Hoog
Ver
JJA - HoogJJA - Ver -------------------------
15 Luc Beuckens AV NOP 1500m
JJA - 1500m --------------------------
16 Rowan Beun AV Unitas 800m
JJA - 800m --------------------------
17 Alberto Biswane Olympus `70 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
18 Shuraimy Bito Rotterdam 100m
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200m ------------------------
19 Brent van de Blaak Climax 100m
JJA - 100m --------------------------
20 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus 1500m
JJA - 1500m --------------------------
21 Isayah Boers Phanos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ---------------------
22 Lars Boertien CAV Energie Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
23 Scott Boon Flevo Delta 100m
Polshoog
Ver
JJA - 100mJJA - Polshoog ------------------------
24 Olle Bosma AV Lycurgus Speer
JJA - Speer --------------------------
25 Wietse Bosman AV Gouda 100m
JJA - 100m --------------------------
26 Thomas Bovenberg Leiden 800m
JJA - 800m --------------------------
27 Siem ter Braake GACH Polshoog
JJA - Polshoog --------------------------
28 Levi Casilio Fortius 200m
200m_hf
JJA - 200mJJA - 200m_hf -------------------------
29 Tino Claessens Haag 200m
400m
400m_f
400m_hf
JJA - 200mJJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400m_hf -----------------------
30 Thom Clemens HLLS 200m
200m_hf
JJA - 200mJJA - 200m_hf -------------------------
31 Brent Cuijpers PH 800m
JJA - 800m --------------------------
32 Thijs Van Daal AV Sparta 800m
JJA - 800m --------------------------
33 Janeiro Day Rotterdam 100m
JJA - 100m --------------------------
34 Kevin Deur AV Sparta 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf -----------------------
35 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Speer
JJA - Speer --------------------------
36 Jens Dijkstra AV NOP 5000m
JJA - 5000m --------------------------
37 Wouter de Does AAC `61 Hoog
JJA - Hoog --------------------------
38 Olav Donker PH 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver -------------------------
39 Netanel Dorothea AV Sparta 100m
100m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400m_hf ----------------------
40 Youri Driessen VRT 5000m
JJA - 5000m --------------------------
41 Twan Duvigneau AL73 200m
400m
400mH
JJA - 200mJJA - 400mJJA - 400mH ------------------------
42 Tom Egbers Ciko `66 Speer
JJA - Speer --------------------------
43 Shaquille ...manuelson PAC Discus
JJA - Discus --------------------------
44 Maarten Emmaneel AV NOVA 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ----------------------
45 Job van den End Tempo AV 1500m
5000m
JJA - 1500mJJA - 5000m -------------------------
46 Issam Er-Rabhi Haag 800m
JJA - 800m --------------------------
47 Jitse van Esch AAV `36 Speer
JJA - Speer --------------------------
48 Arthur van Essen Altis 200m
110mH
JJA - 200mJJA - 110mH -------------------------
49 Jelle Evers Spado Ver
JJA - Ver --------------------------
50 Koen Frenken AV Unitas 5000m
JJA - 5000m --------------------------
51 Ruben Garretsen AV Argo 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
52 Finn Garritsen AV Argo Discus
Hoog
JJA - DiscusJJA - Hoog -------------------------
53 Martijn Geerts AV Sparta 200m
HSS
Ver
JJA - 200mJJA - HSSJJA - Ver ------------------------
54 Jens van Gelderen AV Lycurgus 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
55 Jens Gerrits AV Wijchen 1500m
JJA - 1500m --------------------------
56 Stein Glastra AV 1923 800m
JJA - 800m --------------------------
57 Nick Godschalk AV Unitas Discus
Kogelsl
JJA - DiscusJJA - Kogelsl -------------------------
58 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -------------------------
59 Koen Grandiek Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
60 Niels de Groot AAV `36 Hoog
Polshoog
JJA - HoogJJA - Polshoog -------------------------
61 Maurik de Groot Haag 400m
400mH
400mH_f
JJA - 400mJJA - 400mHJJA - 400mH_f ------------------------
62 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
110mH_f
400mH
JJA - 110mHJJA - 110mH_fJJA - 400mH ------------------------
63 Gerwin De Haan Heerenveen 400m
110mH
Speer
Hoog
Polshoog
JJA - 400mJJA - 110mHJJA - SpeerJJA - HoogJJA - Polshoog ----------------------
64 Thomas van Haarlem PAC Speer
--------------------------
65 Matt de Haas Olympus `70 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
66 Wislet de Hair Spado 100m
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200m ------------------------
67 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
JJA - Speer --------------------------
68 Abdiniini Hassan AV Cifla 5000m
JJA - 5000m --------------------------
69 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200m -----------------------
70 Levi Hazes AV 1923 100m
100m_f
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hf ------------------------
71 Ruben Heijnen Zeeland 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
72 Mats Heine Castricum 800m
JJA - 800m --------------------------
73 Niels Hendriks VRT 800m
JJA - 800m --------------------------
74 Hielke Hilberts GACH 5000m
JJA - 5000m --------------------------
75 Jorrit Hildebrand SPLS Ver
--------------------------
76 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m
JJA - 1500m --------------------------
77 Lars van Hoeven Heerenveen 400m
800m
800m_f
JJA - 400mJJA - 800mJJA - 800m_f ------------------------
78 Pierre ten Holder AV PEC 1910 400m
JJA - 400m --------------------------
79 Rick Hollestelle Altis Speer
Polshoog
JJA - Polshoog -------------------------
80 Wesley van der Holst PAC 100m
200m
200m_hf
110mH
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 110mH -----------------------
81 Rens Hoogendorp GVAC 400m
JJA - 400m --------------------------
82 Boris Hoogervorst KAV Holland 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver -------------------------
83 Daan Hoomoedt PAC HSS
JJA - HSS --------------------------
84 Simon van der Horst Fit 400m
400m_f
400m_hf
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400m_hf ------------------------
85 Ole van der Horst Eindhoven 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -------------------------
86 Thijs Houbiers Leiden 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m -------------------------
87 Rein van Houwelingen Typhoon Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
88 Leon Huiszoon Triathlon 5000m
JJA - 5000m --------------------------
89 Lauri Hulleman DVTR 200m
Speer
Ver
JJA - 200mJJA - SpeerJJA - Ver ------------------------
90 Synnargio Ignatia DEM 100m
JJA - 100m --------------------------
91 Job IJtsma HAC `63 1500m
1500m_f
5000m
JJA - 1500mJJA - 1500m_fJJA - 5000m ------------------------
92 Daan Jansen Clytoneus 110mH
400mH
400mH_f
JJA - 110mHJJA - 400mHJJA - 400mH_f ------------------------
93 Kevin Jansen DEM 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
94 Stan Jansen Rotterdam 1500m
JJA - 1500m --------------------------
95 Pim Jansen AL73 200m
JJA - 200m --------------------------
96 Troy De Juncker AV Attila 1500m
JJA - 1500m --------------------------
97 Kristof va...amperdijk GACH 100m
200m
400m
Speer
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 400m -----------------------
98 Sander Klaassen De Gemzen 400m
JJA - 400m --------------------------
99 Floyd Van Klink AAV `36 5000m
JJA - 5000m --------------------------
100 Brian Klinkenberg Flevo Delta Speer
--------------------------
101 Juul Knoester GVAC 1500m
5000m
JJA - 1500mJJA - 5000m -------------------------
102 Jordan Knops PAC 100m
100m_f
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200m -----------------------
103 Arjen de Kock Spado Discus
Polshoog
JJA - DiscusJJA - Polshoog -------------------------
104 Jelco Kohlenberg DEM 800m
JJA - 800m --------------------------
105 Niels Kok Flevo Delta 400m
400m_f
400m_hf
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400m_hf ------------------------
106 Douwe Koldijk HLLM 400m
JJA - 400m --------------------------
107 Aron Koning AV De Keien 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
108 Jarin van der Kooi AV Impala Kogel
HSS
JJA - KogelJJA - HSS -------------------------
109 Sander Koops SPWS 100m
100m_hf
110mH
110mH_f
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 110mHJJA - 110mH_f -----------------------
110 Cas Kopmels Leiden 1500m
JJA - 1500m --------------------------
111 Brian Kortekaas AAV `36 Ver
JJA - Ver --------------------------
112 Sam Kraaijeveld AV Passaat 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ------------------------
113 Marijn Kriegsman Altis 110mH
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver -------------------------
114 Martijn Kroes AV NOVA Hoog
JJA - Hoog --------------------------
115 Jorg Kroon PH Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
116 Glenn Kunst Haag Polshoog
JJA - Polshoog --------------------------
117 Jahmal Kusmus Eindhoven 100m
JJA - 100m --------------------------
118 Thomas Kwint Groningen 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800mJJA - 1500mJJA - 1500m_f ------------------------
119 Justin Lam Almere `81 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
120 Tijmen van t Land AV Lycurgus 400m
400m_hf
JJA - 400mJJA - 400m_hf -------------------------
121 Julian de Leeuw AV Sprint Speer
JJA - Speer --------------------------
122 Mischa Lips ARV Ilion 100m
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200m ------------------------
123 Ruud Louter AV `56 Kogel
JJA - Kogel --------------------------
124 Daan Lubberdink Ciko `66 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ---------------------
125 Luuk Maas TRR 5000m
JJA - 5000m --------------------------
126 Jereno Macnack AV Lycurgus 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -------------------------
127 Léon Mak De Gemzen 110mH
Kogel
Hoog
Polshoog
JJA - 110mHJJA - HoogJJA - Polshoog -----------------------
128 Sven Markesteijn SPOB Speer
JJA - Speer --------------------------
129 Justin Martena SV Veendam 1500m
JJA - 1500m --------------------------
130 Illian Martens AV Cifla 5000m
JJA - 5000m --------------------------
131 Mesereth ...om Tsegay Phanos 5000m
JJA - 5000m --------------------------
132 Thijs Meershoek AV Sparta Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
133 Sergio van der Meide PAC HSS
Ver
JJA - HSSJJA - Ver -------------------------
134 Jair Melfor AV Fortuna 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
135 Max Meuleman AV Archeus 3000m SC
JJA - 3000m SC --------------------------
136 Abdikhani Mohamed AV Cifla 1500m
JJA - 1500m --------------------------
137 Daan Molleman AV Suomi 400m
JJA - 400m --------------------------
138 Mattijs Mols AV Attila Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
139 Kristian Mos Heerenveen 100m
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hf ------------------------
140 Danu Mulyo AC TION 200m
JJA - 200m --------------------------
141 Mattias Nab AAV `36 400m
HSS
Polshoog
JJA - 400mJJA - HSSJJA - Polshoog ------------------------
142 Simon Negasi AV Atos 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
143 Sil Negenman KAV Holland 200m
200m_hf
110mH
110mH_f
JJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 110mHJJA - 110mH_f -----------------------
144 Lorens Niehof AVV 800m
JJA - 800m --------------------------
145 Stijn van Nierop DAK 200m
400m
400m_hf
JJA - 200mJJA - 400mJJA - 400m_hf ------------------------
146 Mart Ruben Nijhuis MPM 3000m SC
JJA - 3000m SC --------------------------
147 Guus Nijkamp Spado 110mH
110mH_f
JJA - 110mHJJA - 110mH_f -------------------------
148 Jesse Nijmeijer AV Archeus 800m
JJA - 800m --------------------------
149 Merijn Nolet PH Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
150 Rick van de Noort AAV `36 110mH
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog -------------------------
151 Luuk Nusselder AV Argo 800m
JJA - 800m --------------------------
152 Gian Oerlemans Triathlon 5000m
JJA - 5000m --------------------------
153 Jan Oldhoff AV Lionitas 1500m
JJA - 1500m --------------------------
154 Martin Oonincx Spado 400mH
JJA - 400mH --------------------------
155 Steven Oosterkamp De Spartaan 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
156 Michael Osayande Ciko `66 200m
200m_hf
JJA - 200mJJA - 200m_hf -------------------------
157 Joris Pals AV Feniks Discus
Kogelsl
JJA - DiscusJJA - Kogelsl -------------------------
158 Daan Pauw PH Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
159 Olaf van de Pavert GACH Hoog
JJA - Hoog --------------------------
160 Jakob Pütz PH Polshoog
JJA - Polshoog --------------------------
161 Guido Persoon Olympus `70 HSS
JJA - HSS --------------------------
162 Jeroen Poiesz PAC Hoog
JJA - Hoog --------------------------
163 Max Polak PAC 5000m
JJA - 5000m --------------------------
164 Jan Polman Nijmegen 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf -----------------------
165 Reinder Prince Triathlon 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
166 Stan Prinsen AVA `70 800m
JJA - 800m --------------------------
167 Tijn Pronk KAV Holland 400m
800m
400mH
JJA - 400mJJA - 800mJJA - 400mH ------------------------
168 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
Ver
JJA - SpeerJJA - Ver -------------------------
169 Tiemen Pulles DVTR 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf -----------------------
170 Skip Renders GACH 100m
200m
200m_hf
400m
400m_hf
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hfJJA - 400mJJA - 400m_hf ----------------------
171 Thom Reynders AV Unitas 5000m
3000m SC
JJA - 5000mJJA - 3000m SC -------------------------
172 Robin Van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
173 Jurriaan de Rijk Haag 400m
400m_hf
JJA - 400mJJA - 400m_hf -------------------------
174 Janco Rijpstra AV Lionitas 1500m
JJA - 1500m --------------------------
175 Stan Ritzer Flevo Delta 100m
100m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hf -------------------------
176 Devi Robbemond AV Fortuna Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
177 Hugo Roelofsen Castricum 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
178 Marc Roes Clytoneus 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
179 Jelle de Roon Atledo 800m
JJA - 800m --------------------------
180 Mark Roosien AV Hylas 100m
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 200mJJA - 200m_hf ------------------------
181 Jasper Rou VAV 200m
JJA - 200m --------------------------
182 Cain Rutgers Phanos 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
183 Vyron Saridin DEM 100m
HSS
JJA - 100mJJA - HSS -------------------------
184 Jelle Schaap DEM 110mH
JJA - 110mH --------------------------
185 Bart Schaper HLLM 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
186 Bjorn Schats GVAC 110mH
JJA - 110mH --------------------------
187 Jorg Schellekens AV Attila 800m
JJA - 800m --------------------------
188 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
JJA - Hoog --------------------------
189 Maxim Scholma AAV `36 100m
JJA - 100m --------------------------
190 Yvar Schoorlemmer MPM 400m
JJA - 400m --------------------------
191 Benjamin Schurink AV Cifla 1500m
JJA - 1500m --------------------------
192 Yael Scope DEM 100m
JJA - 100m --------------------------
193 Bjorn Sloot AL73 Polshoog
JJA - Polshoog --------------------------
194 Owen Smidt AAC `61 Discus
JJA - Discus --------------------------
195 Ruben Smink AC TION Kogelsl
JJA - Kogelsl --------------------------
196 Sander Smits AVGM Hoog
JJA - Hoog --------------------------
197 Daan Spiljard PAC 110mH
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog -------------------------
198 Finnian va...teenhoven PAC Speer
JJA - Speer --------------------------
199 Timo Stegink Castricum 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
200 Joppe Stokvis Altis 110mH
110mH_f
400mH
400mH_f
JJA - 110mHJJA - 110mH_fJJA - 400mHJJA - 400mH_f -----------------------
201 Eric Stuiver Start `78 800m
JJA - 800m --------------------------
202 Mika Taag KAV Holland 110mH
400mH
JJA - 110mHJJA - 400mH -------------------------
203 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 800m
JJA - 800m --------------------------
204 David Thommassen AV Sprint 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
205 Yohance Valks Rotterdam 400m
JJA - 400m --------------------------
206 Daan van der Veden Eindhoven 5000m
JJA - 5000m --------------------------
207 Quinten van der Veer PAC Kogelsl
JJA - Kogelsl --------------------------
208 Tim Verbaandert Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
209 Justin Verheul SPOB 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_hf -----------------------
210 Brian Versluis AV Atverni 800m
800m_f
JJA - 800mJJA - 800m_f -------------------------
211 Levi Verver AV Fortuna Discus
Kogel
JJA - DiscusJJA - Kogel -------------------------
212 Yslain Verwaal PAC 110mH
110mH_f
JJA - 110mHJJA - 110mH_f -------------------------
213 Sem Verwey AV Hylas 400m
400m_f
400m_hf
JJA - 400mJJA - 400m_fJJA - 400m_hf ------------------------
214 Jaimy Voogt CAV Energie 5000m
JJA - 5000m --------------------------
215 Marten Voorberg AV Lycurgus Kogel
Kogelsl
JJA - KogelJJA - Kogelsl -------------------------
216 Julian Vos AV PEC 1910 Speer
JJA - Speer --------------------------
217 Mitchel de Vries Altis 400m
JJA - 400m --------------------------
218 Jasper de Vries SPWS Hoog
HSS
JJA - HoogJJA - HSS -------------------------
219 Remly Vry Phanos 100m
100m_hf
200m
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200m ------------------------
220 Joshua Wegman Leiden Hoog
HSS
Ver
JJA - HoogJJA - HSSJJA - Ver ------------------------
221 Victor van der Wel PAC 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m_f -------------------------
222 Dave Wesselink AV Trias 110mH
110mH_f
JJA - 110mHJJA - 110mH_f -------------------------
223 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 400m
400m_hf
Polshoog
JJA - 400mJJA - 400m_hfJJA - Polshoog ------------------------
224 Sjoerd Wiecherink AV Argo 800m
JJA - 800m --------------------------
225 Rens Wildschut GACH 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m -------------------------
226 Jaïr van Winkel Atledo 5000m
JJA - 5000m --------------------------
227 Joep de Wit Almere `81 400m
400m_hf
JJA - 400mJJA - 400m_hf -------------------------
228 Lars Woudenberg AV34 110mH
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver -------------------------
229 Klaas Douwe Yska HRRR 400m
800m
1500m
JJA - 400mJJA - 800mJJA - 1500m ------------------------
230 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ----------------------
231 Hidde Zeestraten Castricum 400m
JJA - 400m --------------------------
232 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 110mH
110mH_f
400mH
400mH_f
JJA - 110mHJJA - 110mH_fJJA - 400mHJJA - 400mH_f -----------------------
233 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
400mH_f
Ver
JJA - 400mHJJA - 400mH_fJJA - Ver ------------------------
234 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100mJJA - 100m_fJJA - 100m_hfJJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 200m_hf ---------------------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 7
AC TION TION 2
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 1
Atledo ATLD 2
Atletico `73 AL73 3
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Archeus ARCH 2
AV Argo ARGO 4
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 5
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 6
AV Cifla CFLA 4
AV Clytoneus CLYT 2
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Keien KEIN 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 5
AV Fortuna FRTN 5
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Heerenveen HRVN 3
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 2
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 7
AV NOP NOP 3
AV NOVA NOVA 2
AV Olympus `70 OL70 3
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 2
AV Sparta SPRT 5
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 2
AV Spurt `88 SP88 1
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 3
AV Unitas UNTS 4
AV Valkenswaard AVV 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 3
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 1
DAK DAK 1
DEM DEM 6
EAC De Sperwers SPWS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 4
Fit FIT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 3
Haag Atletiek HAAG 6
HAC `63 HC63 2
Hellas Utrecht HLLS 1
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 15
Phanos PHNS 6
Prins Hendrik PH 6
Rotterdam Atletiek RDAM 7
Spado SPDO 5
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Tempo AV TMPO 1
Tilburg Road Runners TRR 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 2
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam 100m QOBP
1 Isayah Boers Phanos 10,71 +1.4 m/sQ10,72 Gemeld
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,92 +0.3 m/sQ10,82 Gemeld
3 Gedyone Augusta Rotterdam 10,99 +0.2 m/sQ10,79 Gemeld
4 Daan Lubberdink Ciko `66 11,01 +0.3 m/sQ10,92 Gemeld
5 Levi Hazes AV 1923 11,03 +1.4 m/sQ10,84 Gemeld
5 Shaquille Haverkamp Rotterdam 11,03 -0.7 m/sQ10,54 Gemeld
7 Milo Zech...allebroek Leiden 11,08 +0.1 m/sQ11,14 Gemeld
8 Jordan Knops PAC 11,10 +1.4 m/sQ10,90 Gemeld
9 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,16 +0.2 m/sQ11,28 Gemeld
10 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,17 +1.4 m/sQ11,13 Gemeld
11 Netanel Dorothea AV Sparta 11,17 -0.7 m/sQ11,18 Gemeld
12 Justin Verheul SPOB 11,18 +1.4 m/sQ11,27 Gemeld
13 Sander Koops SPWS 11,20 -0.7 m/sQ11,18 Gemeld
14 Shuraimy Bito Rotterdam 11,21 +0.2 m/sQ10,97 Gemeld
15 Onyema Adigida Phanos 11,22 +0.1 m/sQ10,71 Gemeld
16 Tiemen Pulles DVTR 11,25 -0.7 m/sq11,45 Gemeld
17 Kevin Deur AV Sparta 11,31 +0.2 m/sq11,44 Gemeld
18 Remly Vry Phanos 11,38 +1.4 m/sQ11,37 Gemeld
19 Mischa Lips ARV Ilion 11,39 +0.3 m/sQ11,30 Gemeld
20 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,42 +0.2 m/sq11,70 Gemeld
21 Jan Polman Nijmegen 11,43 +1.4 m/sq11,44 Gemeld
22 Wislet de Hair Spado 11,43 +0.1 m/sQ11,44 Gemeld
23 Stan Ritzer Flevo Delta 11,47 +0.1 m/sq11,27 Gemeld
24 Ole van der Horst Eindhoven 11,48 +0.3 m/sq11,40 Gemeld
25 Wesley van der Holst PAC 11,50 +1.4 m/s-11,36 Gemeld
26 Jahmal Kusmus Eindhoven 11,54 +1.4 m/s-11,63 Gemeld
27 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,58 +1.4 m/s-11,62 Gemeld
28 Rens Wildschut GACH 11,59 +1.4 m/s-11,54 Gemeld
29 Skip Renders GACH 11,59 +0.1 m/s-11,50 Gemeld
29 Mark Roosien AV Hylas 11,59 +0.2 m/s-11,58 Gemeld
31 Kristian Mos Heerenveen 11,63 -0.7 m/s-11,50 Gemeld
31 Brent van de Blaak Climax 11,63 +0.3 m/s-11,66 Gemeld
33 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,64 +0.3 m/s-11,61 Gemeld
33 Wietse Bosman AV Gouda 11,64 +0.1 m/s-11,92 Gemeld
35 Ruben Heijnen Zeeland 11,71 +0.1 m/s-11,77 Gemeld
36 David Thommassen AV Sprint 11,77 +1.4 m/s-11,71 Gemeld
37 Jair Melfor AV Fortuna 11,79 +1.4 m/s-11,94 Gemeld
38 Bart Schaper HLLM 11,87 -0.7 m/s-11,85 Gemeld
39 Janeiro Day Rotterdam 11,91 +0.2 m/s-11,95 Gemeld
40 Synnargio Ignatia DEM 11,96 -0.7 m/s-11,89 Gemeld
41 Simon Negasi AV Atos 12,07 +0.3 m/s-12,20 Gemeld
42 Yael Scope DEM 12,38 +1.4 m/s-12,47 Gemeld
Maxim Scholma AAV `36 --- -11,76 Afgemeld
Kristof va...amperdijk GACH --- -11,99 Afgemeld
Alberto Biswane Olympus `70 --- -11,34 Afgemeld
Kevin Jansen DEM --- -11,79 Afgemeld
Vyron Saridin DEM --- -12,45 Afgemeld
Olav Donker PH --- -11,36 Afgemeld
Scott Boon Flevo Delta --- -11,27 Afgemeld

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam 100m_hf QQm
1 Isayah Boers Phanos 10,63 +0.3 m/sQ10,71 Gemeld
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,66 +1.0 m/sQ10,92 Gemeld
3 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71 +0.3 m/sQ11,03 Gemeld
4 Onyema Adigida Phanos 10,75 +0.3 m/sQ11,22 Gemeld
5 Gedyone Augusta Rotterdam 10,81 +0.3 m/sQ10,99 Gemeld
6 Daan Lubberdink Ciko `66 10,86 +0.3 m/sq11,01 Gemeld
7 Jordan Knops PAC 10,94 +1.0 m/sQ11,10 Gemeld
8 Levi Hazes AV 1923 11,01 +1.0 m/sq11,03 Gemeld
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,01 +0.3 m/s-11,08 Gemeld
10 Sander Koops SPWS 11,02 +1.0 m/s-11,20 Gemeld
11 Netanel Dorothea AV Sparta 11,07 +0.3 m/s-11,17 Gemeld
12 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,14 +1.0 m/s-11,17 Gemeld
13 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,17 +0.3 m/s-11,16 Gemeld
14 Justin Verheul SPOB 11,17 +0.3 m/s-11,18 Gemeld
15 Shuraimy Bito Rotterdam 11,24 +0.3 m/s-11,21 Gemeld
16 Kevin Deur AV Sparta 11,27 +1.0 m/s-11,31 Gemeld
17 Stan Ritzer Flevo Delta 11,31 +1.0 m/s-11,47 Gemeld
18 Tiemen Pulles DVTR 11,33 +0.3 m/s-11,25 Gemeld
19 Wislet de Hair Spado 11,42 +0.3 m/s-11,43 Gemeld
20 Remly Vry Phanos 11,46 +0.3 m/s-11,38 Gemeld
21 Ole van der Horst Eindhoven 11,46 +0.3 m/s-11,48 Gemeld
22 Jan Polman Nijmegen 11,48 +0.3 m/s-11,43 Gemeld
23 Mischa Lips ARV Ilion 11,48 +1.0 m/s-11,39 Gemeld
24 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,48 +0.3 m/s-11,42 Gemeld

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior A

# Naam 100m_f Qm
1 Isayah Boers Phanos 10,50 +1.5 m/s10,63 Gemeld
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,56 +1.5 m/s10,66 Gemeld
3 Onyema Adigida Phanos 10,68 +1.5 m/s10,75 Gemeld
4 Gedyone Augusta Rotterdam 10,77 +1.5 m/s10,81 Gemeld
5 Daan Lubberdink Ciko `66 10,91 +1.5 m/s10,86 Gemeld
6 Jordan Knops PAC 10,95 +1.5 m/s10,94 Gemeld
7 Levi Hazes AV 1923 10,98 +1.5 m/s11,01 Gemeld
Shaquille Haverkamp Rotterdam DNF 10,71 Gemeld

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam 200m QOBP
1 Isayah Boers Phanos 21,72 +2.3 m/sQ21,48 Gemeld
2 Onyema Adigida Phanos 22,17 +1.9 m/sQ21,04 Gemeld
3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,42 +0.4 m/sQ21,61 Gemeld
4 Dominique Zwiep Rotterdam 22,68 +2.0 m/sQ21,96 Gemeld
5 Milo Zech...allebroek Leiden 22,69 +3.0 m/sQ22,56 Gemeld
6 Tiemen Pulles DVTR 22,75 +0.4 m/sQ22,98 Gemeld
7 Kevin Deur AV Sparta 22,76 +2.0 m/sQ22,97 Gemeld
8 Thom Clemens HLLS 22,85 +1.9 m/sQ23,02 Gemeld
9 Justin Verheul SPOB 22,86 +2.0 m/sq23,19 Gemeld
10 Sil Negenman KAV Holland 22,87 +3.0 m/sQ22,81 Gemeld
11 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,87 +2.2 m/sQ22,50 Gemeld
12 Mark Roosien AV Hylas 22,97 +2.3 m/sQ23,09 Gemeld
13 Wesley van der Holst PAC 23,16 +0.4 m/sq23,19 Gemeld
14 Jan Polman Nijmegen 23,17 +2.2 m/sQ22,94 Gemeld
15 Levi Casilio Fortius 23,20 +2.0 m/sq23,53 Gemeld
16 Kristian Mos Heerenveen 23,22 +1.9 m/sq23,08 Gemeld
17 Michael Osayande Ciko `66 23,25 +3.0 m/sq23,27 Gemeld
18 Skip Renders GACH 23,35 +2.2 m/sq23,24 Gemeld
19 Mischa Lips ARV Ilion 23,38 +2.3 m/s-22,99 Gemeld
20 Rens Wildschut GACH 23,39 +3.0 m/s-23,40 Gemeld
21 Jasper Rou VAV 23,57 +1.9 m/s-23,66 Gemeld
22 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,57 +0.4 m/s-23,54 Gemeld
23 Twan Duvigneau AL73 23,57 +2.3 m/s-23,59 Gemeld
24 Arthur van Essen Altis 23,72 +3.0 m/s-24,21 Gemeld
25 Danu Mulyo AC TION 23,78 +2.2 m/s-23,41 Gemeld
26 Ruben Heijnen Zeeland 23,79 +3.0 m/s-23,97 Gemeld
27 Kevin Jansen DEM 23,85 +1.9 m/s-23,62 Gemeld
28 Stijn van Nierop DAK 23,87 +2.0 m/s-23,84 Gemeld
29 Martijn Geerts AV Sparta 23,99 +2.3 m/s-23,66 Gemeld
30 Bart Schaper HLLM 24,07 +2.2 m/s-23,89 Gemeld
31 Jair Melfor AV Fortuna 24,12 +2.2 m/s-24,29 Gemeld
32 Simon Negasi AV Atos 25,07 +2.0 m/s-25,55 Gemeld
Wislet de Hair Spado DQ -23,75 Gemeld
Remly Vry Phanos --- -23,44 Afgemeld
Kristof va...amperdijk GACH --- -23,98 Afgemeld
Alberto Biswane Olympus `70 --- -23,10 Afgemeld
Tino Claessens Haag --- -23,09 Afgemeld
Jordan Knops PAC --- -22,44 Afgemeld
David Thommassen AV Sprint --- -23,88 Afgemeld
Shuraimy Bito Rotterdam --- -22,10 Afgemeld
Shaquille Haverkamp Rotterdam --- -22,02 Afgemeld
Pim Jansen AL73 --- -24,68 Afgemeld
Lauri Hulleman DVTR --- -22,24 Afgemeld

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam 200m_hf QQm
1 Isayah Boers Phanos 21,56 +1.5 m/sQ21,72 Gemeld
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,62 +1.0 m/sQ22,42 Gemeld
3 Onyema Adigida Phanos 21,77 +1.7 m/sQ22,17 Gemeld
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,09 +1.5 m/sq22,87 Gemeld
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,12 +1.0 m/sq22,68 Gemeld
6 Milo Zech...allebroek Leiden 22,40 +1.7 m/sq22,69 Gemeld
7 Tiemen Pulles DVTR 22,45 +1.5 m/s-22,75 Gemeld
8 Sil Negenman KAV Holland 22,76 +1.0 m/s-22,87 Gemeld
9 Justin Verheul SPOB 22,78 +1.5 m/s-22,86 Gemeld
10 Kevin Deur AV Sparta 22,92 +1.7 m/s-22,76 Gemeld
11 Mark Roosien AV Hylas 22,94 +1.7 m/s-22,97 Gemeld
12 Jan Polman Nijmegen 23,02 +1.5 m/s-23,17 Gemeld
13 Wesley van der Holst PAC 23,09 +1.7 m/s-23,16 Gemeld
14 Michael Osayande Ciko `66 23,21 +1.7 m/s-23,25 Gemeld
15 Skip Renders GACH 23,23 +1.5 m/s-23,35 Gemeld
16 Thom Clemens HLLS 23,37 +1.0 m/s-22,85 Gemeld
17 Levi Casilio Fortius 23,41 +1.0 m/s-23,20 Gemeld
18 Kristian Mos Heerenveen 23,54 +1.0 m/s-23,22 Gemeld

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam 200m_f Qm
1 Onyema Adigida Phanos 21,23 +0.8 m/s21,77 Gemeld
2 Isayah Boers Phanos 21,50 +0.8 m/s21,56 Gemeld
3 Daan Lubberdink Ciko `66 21,79 +0.8 m/s21,62 Gemeld
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,94 +0.8 m/s22,09 Gemeld
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,01 +0.8 m/s22,12 Gemeld
6 Milo Zech...allebroek Leiden 22,42 +0.8 m/s22,40 Gemeld

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam 400mQOBP
1 Tino Claessens Haag 51,13 Q50,02 Gemeld
2 Niels Kok Flevo Delta 51,23 Q50,66 Gemeld
3 Skip Renders GACH 51,44 Q52,98 Gemeld
4 Joep de Wit Almere `81 51,58 Q51,12 Gemeld
5 Tijmen van t Land AV Lycurgus 51,63 q51,87 Gemeld
6 Netanel Dorothea AV Sparta 51,78 Q51,58 Gemeld
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 51,82 q52,04 Gemeld
8 Ramsey Angela PAC 51,90 Q46,93 Gemeld
9 Jurriaan de Rijk Haag 52,06 q51,05 Gemeld
10 Stijn van Nierop DAK 52,15 q51,13 Gemeld
11 Sem Verwey AV Hylas 52,16 Q50,66 Gemeld
12 Tijn Pronk KAV Holland 52,59 -53,43 Gemeld
13 Simon van der Horst Fit 52,77 Q50,87 Gemeld
14 Hidde Zeestraten Castricum 52,90 -53,85 Gemeld
15 Daan Molleman AV Suomi 53,66 -53,57 Gemeld
16 Douwe Koldijk HLLM 53,69 -53,57 Gemeld
17 Yvar Schoorlemmer MPM 53,83 -52,34 Gemeld
18 Yohance Valks Rotterdam 54,24 -54,03 Gemeld
19 Mitchel de Vries Altis 54,29 -53,95 Gemeld
20 Rens Hoogendorp GVAC 54,83 -52,54 Gemeld
21 Sander Klaassen De Gemzen 55,06 -53,86 Gemeld
22 Klaas Douwe Yska HRRR 55,47 -55,18 Gemeld
Mattias Nab AAV `36 --- -50,98 Afgemeld
Lars van Hoeven Heerenveen --- -49,08 Afgemeld
Gerwin De Haan Heerenveen --- -52,88 Afgemeld
Kristof va...amperdijk GACH --- -53,78 Afgemeld
Maurik de Groot Haag --- -49,16 Afgemeld
Twan Duvigneau AL73 --- -53,20 Afgemeld
Pierre ten Holder AV PEC 1910 --- -49,98 Afgemeld

Uitslagen 400 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam 400m_hfQQm
1 Ramsey Angela PAC 48,94 Q51,90 Gemeld
2 Sem Verwey AV Hylas 50,22 Q52,16 Gemeld
3 Tino Claessens Haag 50,32 Q51,13 Gemeld
4 Simon van der Horst Fit 50,32 q52,77 Gemeld
5 Netanel Dorothea AV Sparta 50,88 Q51,78 Gemeld
6 Niels Kok Flevo Delta 51,13 q51,23 Gemeld
7 Jurriaan de Rijk Haag 51,77 -52,06 Gemeld
8 Skip Renders GACH 51,77 -51,44 Gemeld
9 Joep de Wit Almere `81 52,00 -51,58 Gemeld
10 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,10 -51,82 Gemeld
11 Tijmen van t Land AV Lycurgus 52,21 -51,63 Gemeld
12 Stijn van Nierop DAK 54,59 -52,15 Gemeld

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam 400m_fQm
1 Ramsey Angela PAC 48,38 48,94 Gemeld
2 Netanel Dorothea AV Sparta 50,40 50,88 Gemeld
3 Sem Verwey AV Hylas 50,60 50,22 Gemeld
4 Simon van der Horst Fit 51,02 50,32 Gemeld
5 Tino Claessens Haag 51,23 50,32 Gemeld
6 Niels Kok Flevo Delta 51,42 51,13 Gemeld

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam 800mQOBP
1 Bram Anderiessen AKU 1:57,28 Q1:51,14 Gemeld
2 Timo Stegink Castricum 1:57,79 Q1:57,32 Gemeld
3 Lars van Hoeven Heerenveen 1:58,06 Q1:51,90 Gemeld
4 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,20 Q1:55,76 Gemeld
5 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,39 q1:57,97 Gemeld
6 Brian Versluis AV Atverni 1:58,51 Q1:52,57 Gemeld
7 Aron Koning AV De Keien 1:58,66 Q1:55,51 Gemeld
8 Marc Roes Clytoneus 1:58,93 q2:00,82 Gemeld
9 Stan Prinsen AVA `70 1:59,19 -1:59,48 Gemeld
10 Mats Heine Castricum 1:59,40 -1:59,00 Gemeld
11 Stein Glastra AV 1923 1:59,45 -2:03,14 Gemeld
12 Thijs Houbiers Leiden 1:59,82 -1:58,88 Gemeld
13 Jelle de Roon Atledo 2:01,41 -1:57,79 Gemeld
14 Tijn Pronk KAV Holland 2:01,87 -2:03,91 Gemeld
15 Issam Er-Rabhi Haag 2:03,14 -1:58,75 Gemeld
16 Eric Stuiver Start `78 2:03,47 -2:03,02 Gemeld
17 Brent Cuijpers PH 2:03,90 -2:02,75 Gemeld
18 Thomas Bovenberg Leiden 2:04,47 -2:03,22 Gemeld
19 Klaas Douwe Yska HRRR 2:04,90 -2:05,96 Gemeld
20 Thomas Albers AV `40 2:05,26 -2:01,01 Gemeld
21 Tonnie de Benis AVGM 2:05,73 -2:07,28 Gemeld
22 Jorg Schellekens AV Attila 2:05,92 -2:03,81 Gemeld
23 Thijs Van Daal AV Sparta 2:06,59 -2:06,13 Gemeld
24 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:06,87 -2:09,88 Gemeld
25 Lorens Niehof AVV 2:07,11 -2:04,27 Gemeld
26 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:07,32 -2:05,74 Gemeld
27 Sjoerd Wiecherink AV Argo 2:15,04 -2:13,88 Gemeld
Sam Kraaijeveld AV Passaat --- -1:55,17 Afgemeld
Jelco Kohlenberg DEM --- -2:04,72 Afgemeld
Rowan Beun AV Unitas --- -2:06,97 Afgemeld
Luuk Nusselder AV Argo --- -1:58,58 Afgemeld
Thomas Kwint Groningen --- -1:56,43 Afgemeld
Niels Hendriks VRT --- -2:12,30 Afgemeld

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam 800m_fQm
1 Bram Anderiessen AKU 1:51,55 1:57,28 Gemeld
2 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,74 1:58,06 Gemeld
3 Brian Versluis AV Atverni 1:53,19 1:58,51 Gemeld
4 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:56,83 1:58,20 Gemeld
5 Timo Stegink Castricum 1:57,30 1:57,79 Gemeld
6 Aron Koning AV De Keien 1:59,40 1:58,66 Gemeld
7 Hugo Roelofsen Castricum 1:59,69 1:58,39 Gemeld
8 Marc Roes Clytoneus 2:01,51 1:58,93 Gemeld

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam 1500mQOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 4:08,03 Q3:53,51 Gemeld
2 Victor van der Wel PAC 4:09,97 Q4:02,36 Gemeld
3 Koen Grandiek Castricum 4:10,43 Q4:09,60 Gemeld
4 Cain Rutgers Phanos 4:11,16 Q3:59,30 Gemeld
5 Reinder Prince Triathlon 4:11,18 q4:06,23 Gemeld
6 Job IJtsma HAC `63 4:11,35 Q4:09,03 Gemeld
7 Thomas Kwint Groningen 4:11,64 Q4:01,71 Gemeld
8 Ruben Garretsen AV Argo 4:12,05 q4:18,82 Gemeld
9 Justin Lam Almere `81 4:12,45 q4:06,43 Gemeld
10 Cas Kopmels Leiden 4:13,32 -4:13,07 Gemeld
11 Robin Van Riel AV Attila 4:13,90 Q3:42,60 Gemeld
12 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:14,12 Q4:03,79 Gemeld
13 Matt de Haas Olympus `70 4:14,30 Q4:09,64 Gemeld
14 Thijs Houbiers Leiden 4:14,54 -4:04,46 Gemeld
15 Jan Oldhoff AV Lionitas 4:17,14 -4:15,59 Gemeld
16 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:18,05 -4:14,14 Gemeld
17 Troy De Juncker AV Attila 4:18,38 -4:12,02 Gemeld
18 Juul Knoester GVAC 4:18,69 -4:18,40 Gemeld
19 Luc Beuckens AV NOP 4:19,93 -4:20,14 Gemeld
20 Jens Gerrits AV Wijchen 4:21,59 -4:23,19 Gemeld
21 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:21,72 -4:15,39 Gemeld
22 Ephrem Been HAC `63 4:22,32 -4:22,61 Gemeld
23 Job van den End Tempo AV 4:25,12 -4:26,91 Gemeld
24 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus 4:26,69 -4:32,01 Gemeld
25 Justin Martena SV Veendam 4:30,94 -4:29,93 Gemeld
26 Tonnie de Benis AVGM 4:31,20 -4:31,15 Gemeld
Tijmen Hoedjes Castricum --- -4:20,75 Afgemeld
Stan Jansen Rotterdam --- -4:18,02 Afgemeld
Abdikhani Mohamed AV Cifla --- -4:02,31 Afgemeld
Benjamin Schurink