Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m100mH100mH_hf100mH_f400mH400mH_hf400mH_f2000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
683 Amber Aarssen AV Fortuna 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
684 Yasmine Abbes AV Cifla 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800mMJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
685 Samar Ahmed HLLS Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
686 Shirin van Anrooij AV `56 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m ---------------------------
687 Julia Arlotti KAV Holland 200m
MJB - 200m ----------------------------
688 Sterre Bal Haag Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
689 Séphora Bancé AV Passaat 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf --------------------------
690 Sarah van Beilen AV PEC 1910 400mH
400mH_f
Hoog
MJB - 400mHMJB - 400mH_fMJB - Hoog --------------------------
691 Sophie van den Berg AV NOP 100mH
100mH_hf
400mH
MJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - 400mH --------------------------
692 Emmy van den Berg PH 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
693 Lisa de Best DEM 100mH
100mH_hf
Hoog
MJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - Hoog --------------------------
694 Minke Bisschops AV Unitas 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf -----------------------
695 Shanella Bleecke Almere `81 Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
696 Jolente Bleijs GACH 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f ---------------------------
697 Roos Blokhuis AV Passaat 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m ---------------------------
698 Jenda de Boer HRRR 800m
MJB - 800m ----------------------------
699 Nikki Boon Flevo Delta 100mH
100mH_hf
Speer
Discus
Kogel
HSS
Ver
MJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - SpeerMJB - DiscusMJB - KogelMJB - HSSMJB - Ver ----------------------
700 Nina Borger AV Unitas Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
701 Inez Bouwen AV Lycurgus Hoog
HSS
MJB - HoogMJB - HSS ---------------------------
702 Kim Bouwer HLLS 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
703 Bibienne d...Brabander Olympus `70 Kogel
MJB - Kogel ----------------------------
704 Rosalie Breems KAV Holland 100m
200m
100mH
100mH_hf
MJB - 200mMJB - 100mHMJB - 100mH_hf -------------------------
705 Marijke va...den Broek HLLS 100mH
Hoog
MJB - 100mHMJB - Hoog ---------------------------
706 Megan Broekhuis DVTR 100m
100mH
100mH_hf
Speer
MJB - 100mMJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - Speer -------------------------
707 Marlot Bruggink AV Rijssen 800m
MJB - 800m ----------------------------
708 Sterre Buijs VAV 200m
MJB - 200m ----------------------------
709 Mara Cotterink AV Lycurgus 400m
400m_f
400m_hf
Hoog
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hfMJB - Hoog -------------------------
710 Alida van Daalen PAC Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel ---------------------------
711 Eline Dalderop GACH 200m
200m_hf
400mH
400mH_f
HSS
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 400mHMJB - 400mH_fMJB - HSS ------------------------
712 Romy Dannenburg AV Atverni 100mH
400mH
MJB - 100mHMJB - 400mH ---------------------------
713 Vera Derksema Groningen 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
714 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
715 Sanne Diepen PH 400m
Speer
MJB - 400mMJB - Speer ---------------------------
716 Pip Doesburg AV Lycurgus 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf --------------------------
717 Nienke van Dok AV Aalsmeer 3000m
2000m SC
MJB - 3000mMJB - 2000m SC ---------------------------
718 Sofie Dokter Groningen 200m
200m_hf
Hoog
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - HoogMJB - Ver -------------------------
719 Ellen van Doorn AV Cifla 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f ---------------------------
720 Hedda van Dort Haag 100m
MJB - 100m ----------------------------
721 Esmee Douma Groningen Ver
MJB - Ver ----------------------------
722 Naomi Doves AV Zuidwal 100m
MJB - 100m ----------------------------
723 Milou Eijsbroek AV Phoenix 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf ---------------------------
724 Anna Eikendal Ciko `66 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m --------------------------
725 Lieve Eising AV Lycurgus 800m
MJB - 800m ----------------------------
726 Sarah van Ekeris KAV Holland 100m
MJB - 100m ----------------------------
727 Rosa Ellens Haag 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f ---------------------------
728 Trijntje v... Elzakker Spado 100mH
MJB - 100mH ----------------------------
729 Annabelle Emmen AV Spiridon Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
730 Nina Franke PH 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
731 Samantha Frinking AV Lycurgus 800m
MJB - 800m ----------------------------
732 Michelle Frowijn PAC 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f ---------------------------
733 Willemijn Fuite AV Attila 1500m
2000m SC
MJB - 1500mMJB - 2000m SC ---------------------------
734 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 100mH
Speer
Polshoog
Ver
MJB - 100mHMJB - PolshoogMJB - Ver -------------------------
735 Aerin Gaston AV 1923 100m
MJB - 100m ----------------------------
736 Maaike Geerling AV PEC 1910 200m
100mH
400mH
400mH_f
Hoog
MJB - 200mMJB - 100mHMJB - 400mHMJB - 400mH_fMJB - Hoog ------------------------
737 Jonne van ...r Giessen AAV `36 100mH
MJB - 100mH ----------------------------
738 Mellani Goezinnen NEAV 800m
1500m
MJB - 800mMJB - 1500m ---------------------------
739 Emy Guikema Groningen 100m
100m_hf
200m
400mH
400mH_f
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 400mHMJB - 400mH_f ------------------------
740 Sanne Haagsma HRRR 100m
100m_hf
200m
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200m --------------------------
741 Lotte Haest Spado Discus
Polshoog
MJB - DiscusMJB - Polshoog ---------------------------
742 Kira van den Ham HLLS 100mH
Polshoog
MJB - 100mHMJB - Polshoog ---------------------------
743 Puck Harms GACH Kogel
MJB - Kogel ----------------------------
744 Meike Hartog AV Zaanland 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
745 Amy Hasselton Spado 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
Speer
Ver
MJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - SpeerMJB - Ver -----------------------
746 Melissa Havik AV Zaanland 100m
MJB - 100m ----------------------------
747 Jessy Heemskerk Leiden 800m
MJB - 800m ----------------------------
748 Celine van...erikhuize Climax 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f ---------------------------
749 Maaike Heida Clytoneus 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
750 Dorte Heideman MPM 800m
MJB - 800m ----------------------------
751 Kira Hendriks SPWS 200m
MJB - 200m ----------------------------
752 Anna Hightower Ciko `66 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m --------------------------
753 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 100mH
400mH
Speer
MJB - 100mHMJB - 400mHMJB - Speer --------------------------
754 Jonine Hofstra Invictus 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
755 Ilse Hogeveen HLLM 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf -------------------------
756 Nina Hol AV PEC 1910 Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
757 Zayley Holle Haag 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_hf ---------------------------
758 Lianne Holtermann Ciko `66 200m
200m_f
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hfMJB - Ver -------------------------
759 Fabiënne ... Hombergh Swift Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
760 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
MJB - 800m ----------------------------
761 Isis Hordijk HLLS 100m
100m_hf
200m
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200m --------------------------
762 Lotte Houtman PH Hoog
Polshoog
MJB - HoogMJB - Polshoog ---------------------------
763 Noortje Huitema Groningen 400m
MJB - 400m ----------------------------
764 Paulien Idema AKU 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
765 Denice Jacobs Scopias Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel ---------------------------
766 Audrey Jacobs Scopias Discus
MJB - Discus ----------------------------
767 Cindy Jansen Spado Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
768 Bridget Janssen PAC Speer
Kogel
MJB - SpeerMJB - Kogel ---------------------------
769 Manjorie Janssen AV Cifla 1500m
3000m
MJB - 1500mMJB - 3000m ---------------------------
770 Fenne Janssen VRT 3000m
MJB - 3000m ----------------------------
771 Anna Jebose AAC Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
772 Joyce de Jong Fit 3000m
MJB - 3000m ----------------------------
773 Wendy de Jong Fit 3000m
MJB - 3000m ----------------------------
774 Eveline de Jong De Spartaan 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
775 Femke Jonker AV Hera HSS
MJB - HSS ----------------------------
776 Kiira Kans PAC 400m
MJB - 400m ----------------------------
777 Leonie Keppel AV Hera Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel ---------------------------
778 Wies Kesting AAC `61 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m ---------------------------
779 Roos Ketting AVV Discus
MJB - Discus ----------------------------
780 Rosella van Keulen VAV 100m
MJB - 100m ----------------------------
781 Vivian Kip OSM `75 Kogel
----------------------------
782 Marjolein Klaren MPM Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
783 Lilian van Klinken AAC `61 Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
784 Annika Klooster Phanos Discus
MJB - Discus ----------------------------
785 Emmelie Klooster Phanos Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
786 Bobet Kloosterman Leiden 800m
MJB - 800m ----------------------------
787 Sienna Klous AV Lycurgus 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
788 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
800m_f
1500m
1500m_f
MJB - 800mMJB - 800m_fMJB - 1500mMJB - 1500m_f -------------------------
789 Fleur Koeling GVAC 400m
MJB - 400m ----------------------------
790 Ilja Koelink AV Trias 200m
MJB - 200m ----------------------------
791 Liset Kolkman AV Edam 100mH
Speer
Hoog
MJB - 100mHMJB - Hoog --------------------------
792 Maartje va...en Kommer Castricum 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m ---------------------------
793 Daphne de Koning AV Archeus 2000m SC
MJB - 2000m SC ----------------------------
794 Sarah Kortland Typhoon 100mH
400mH
400mH_f
MJB - 100mHMJB - 400mHMJB - 400mH_f --------------------------
795 Myrthe Kouwenberg PH 400m
MJB - 400m ----------------------------
796 Yara Kramer AV Salland Discus
Kogel
MJB - Kogel ---------------------------
797 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
MJB - HSS ----------------------------
798 Rosa Kuin AV Hera Kogel
MJB - Kogel ----------------------------
799 Noor Kuiper Haag 100mH
MJB - 100mH ----------------------------
800 Anduella Kwasiba AV Jahn II 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf ---------------------------
801 Laura van Langen SAV 3000m
MJB - 3000m ----------------------------
802 Isa Leen Olympus `70 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m --------------------------
803 Kellynsia Leerdam U-Track HSS
MJB - HSS ----------------------------
804 Kim van Leest AV `40 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
805 Kato Leusink GACH 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
Speer
MJB - 100mMJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hf ------------------------
806 Suzanne Libbers Groningen 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m ---------------------------
807 Liselotte Lieben PH 100m
MJB - 100m ----------------------------
808 Esther Lievers Leiden 400m
400mH
MJB - 400mMJB - 400mH ---------------------------
809 Denise van der Linde SPOB 100m
MJB - 100m ----------------------------
810 Fleur van der Linden AV Sprint Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
811 Sterre van...er Linden AV Athlos 100m
MJB - 100m ----------------------------
812 Yara Linnekamp HLLS 100m
200m
200m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - Ver ----------------------
813 Maureen Louws AV NOP 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
814 Amina Maatoug Leiden 800m
800m_f
2000m SC
MJB - 800mMJB - 800m_fMJB - 2000m SC --------------------------
815 Nienke Madderom AV Trias 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
MJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hf -------------------------
816 Lois de la Mar AV 1923 800m
MJB - 800m ----------------------------
817 Ilse van der Marel AAV `36 1500m
100mH
MJB - 1500mMJB - 100mH ---------------------------
818 Britt Marijnissen AV Sprint 100mH
MJB - 100mH ----------------------------
819 Eline Mast NEAV 800m
800m_f
2000m SC
MJB - 800mMJB - 800m_fMJB - 2000m SC --------------------------
820 Fabiënne Müller AV Lycurgus Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel ---------------------------
821 Mette van der Meer Flevo Delta Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
822 Diede van der Meer Flevo Delta Speer
MJB - Speer ----------------------------
823 Ella Meuwissen Swift Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
824 Tiba Miran Groningen 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_hf ---------------------------
825 Fee Mok SAV 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f ---------------------------
826 Anke Mols AV Unitas Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
827 Valéria Montijn CAV Energie 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf -----------------------
828 Jetske Mooldijk PAC 400mH
2000m SC
MJB - 400mHMJB - 2000m SC ---------------------------
829 Sophia Mulder AV34 400m
400m_hf
Hoog
MJB - 400mMJB - 400m_hfMJB - Hoog --------------------------
830 Terra Muntjewerff Ciko `66 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800mMJB - 1500mMJB - 1500m_f --------------------------
831 Sheenai Muntslag AV Sprint 100m
100m_hf
200m
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200m --------------------------
832 Robina Negenman KAV Holland 100m
200m
200m_hf
100mH
100mH_hf
Kogel
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - Kogel -----------------------
833 Anne van Nierop DAK 200m
MJB - 200m ----------------------------
834 Eva Nijdam Scorpio 400m
400m_f
400m_hf
400mH
Speer
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hfMJB - 400mHMJB - Speer ------------------------
835 Minke Nijhuis AV PEC 1910 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800m ---------------------------
836 Claudy Nouws THOR Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
837 Birgit Olislagers Maastricht 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hf --------------------------
838 Mette Oosterink GACH 400m
MJB - 400m ----------------------------
839 Anna Oosterwegel DVTR 100m
100mH
100mH_hf
400mH
400mH_f
MJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - 400mHMJB - 400mH_f ------------------------
840 Lara Owobowale De Spartaan 100mH
Speer
MJB - 100mHMJB - Speer ---------------------------
841 Simi Pater U-Track 100m
100m_hf
200m
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200m --------------------------
842 Sarah Peerik Hanzesport 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m --------------------------
843 Esther van der Pijl Haag 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m ---------------------------
844 Ella Pijn...r Hordijk Haag 400mH
MJB - 400mH ----------------------------
845 Suzan Plat AV PEC 1910 100m
100m_hf
200m
100mH
100mH_hf
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 100mHMJB - 100mH_hfMJB - Ver -----------------------
846 Janneke Pluimes Scorpio Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel ---------------------------
847 Lotte Poelman Castricum 200m
MJB - 200m ----------------------------
848 Arja Pouwels ARV Ilion Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
849 Jinke Prinsen AV Sprint 400m
MJB - 400m ----------------------------
850 Grace - Ann Pronk Haag 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf -------------------------
851 Nasya Ramirez Rotterdam 100m
100m_hf
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - Ver --------------------------
852 Tess van Randtwijk AV34 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500mMJB - 1500m_fMJB - 3000m --------------------------
853 Isabelle Reijman Leiden Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
854 Iris Reurink De Gemzen 200m
MJB - 200m ----------------------------
855 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 100m
400m
MJB - 100mMJB - 400m ---------------------------
856 Babet Roeling ARV Ilion Discus
MJB - Discus ----------------------------
857 Anna Roelofs AV Lycurgus 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf ----------------------
858 Xiorèse Romero AV Trias 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf -------------------------
859 Sterre de Rooij ARV Ilion 400m
400m_hf
Hoog
MJB - 400mMJB - 400m_hfMJB - Hoog --------------------------
860 Britt Roos HAC `63 400m
400m_hf
800m
MJB - 400mMJB - 400m_hfMJB - 800m --------------------------
861 Wies Rosenberg Tempo AV 200m
MJB - 200m ----------------------------
862 Megan de Ruiter Phanos 200m
MJB - 200m ----------------------------
863 Sara Mina Saberi Groningen 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m ---------------------------
864 Marije Salverda Isala `96 Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
865 Kadidja Sangare AAV `36 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - Ver --------------------
866 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f ---------------------------
867 Dione Schipper Start `78 800m
MJB - 800m ----------------------------
868 Bieke Schipperen Scorpio 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
869 Margo Schippers AV Rijssen HSS
MJB - HSS ----------------------------
870 Inge Schmit AV Unitas Kogelsl
----------------------------
871 Laura Schnell HLLS 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
872 Yara Schoenmakers RTE 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
873 Marene Scholtens AV Lionitas 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
874 Anouk Schoop AV NOP 100m
100m_hf
100mH
Ver
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 100mHMJB - Ver -------------------------
875 Myrte Van der Schoot GACH 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf --------------------------
876 Sara Schouten AV Atverni 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m_f ---------------------------
877 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
878 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
879 Eline Schwietert Ciko `66 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf --------------------------
880 Zoe Sedney ARV Ilion 100m
200m
200m_f
200m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
MJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hfMJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hf ----------------------
881 Jonne Siebrand Isala `96 Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
882 Rikst Slot Heerenveen 200m
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - Ver --------------------------
883 Tessa Smits AV Sprint 100mH
Kogel
MJB - 100mHMJB - Kogel ---------------------------
884 Bowien Snepvangers DJA Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
885 Rozemarijn Snijders Climax 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hf --------------------------
886 Ilse Steigenga AV Lionitas 200m
200m_hf
Ver
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - Ver --------------------------
887 Danara Dew... Stoppels Groningen Speer
Discus
Kogel
MJB - SpeerMJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
888 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJB - 800m ----------------------------
889 Willeke Stuijt AV Edam Speer
Discus
Kogel
MJB - SpeerMJB - DiscusMJB - Kogel --------------------------
890 Marleen Suelmann SPWS 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
891 Nikki Taag KAV Holland 100m
400mH
Ver
MJB - 100mMJB - 400mHMJB - Ver --------------------------
892 Terri Talan Heerenveen 100mH
HSS
MJB - 100mHMJB - HSS ---------------------------
893 Kristina Tergau PAC Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
894 Lauren van Tits Eindhoven 200m
MJB - 200m ----------------------------
895 Melissa U...jk Winkel SPWS 800m
MJB - 800m ----------------------------
896 Kahlan Veen Heerenveen Kogel
MJB - Kogel ----------------------------
897 Iris Veldt Groningen 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf ---------------------------
898 Aukje Vellinga Groningen 100mH
MJB - 100mH ----------------------------
899 Tamar Veltman Almere `81 800m
800m_f
MJB - 800mMJB - 800m_f ---------------------------
900 Meike Verdaasdonk Spado 400m
400m_f
400m_hf
Ver
MJB - 400mMJB - 400m_fMJB - 400m_hfMJB - Ver -------------------------
901 Sietske Verkade AAV `36 Speer
MJB - Speer ----------------------------
902 Sica Verwasch AV Unitas 100m
100m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hf ---------------------------
903 Cinder Vis PH 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
904 Miro Vlasman Phanos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_fMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_fMJB - 200m_hf -----------------------
905 Brecht van der Vliet Groningen 100m
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100mMJB - 100m_hfMJB - 200mMJB - 200m_hf -------------------------
906 Ruth Vogels Rotterdam 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
MJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hf -------------------------
907 Silke Vonk AV Sprint 200m
200m_hf
100mH
MJB - 200mMJB - 200m_hfMJB - 100mH --------------------------
908 Nadine de Vries Clytoneus 800m
MJB - 800m ----------------------------
909 Amy Walraven Altis 200m
MJB - 200m ----------------------------
910 Jill Wanten Swift 1500m
MJB - 1500m ----------------------------
911 Jaybre Wau Maastricht Discus
Kogel
MJB - DiscusMJB - Kogel ---------------------------
912 Britt Weerman Groningen 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
Hoog
MJB - 100mHMJB - 100mH_fMJB - 100mH_hfMJB - Hoog ------------------------
913 Lara Weghorst Leiden 200m
400mH
MJB - 200mMJB - 400mH ---------------------------
914 Joyce van Welie PAC Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog ---------------------------
915 Shannon Wempe AV34 100m
MJB - 100m ----------------------------
916 Robin Wesselkamp MPM 100m
MJB - 100m ----------------------------
917 Samantha Westerweel GACH 100m
MJB - 100m ----------------------------
918 Otte Wienese GACH Polshoog
MJB - Polshoog ----------------------------
919 Noa Wingbermuhle PAC 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400m_hf ---------------------------
920 Fay Witte KAV Holland Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
921 Danielle Wooning Avantri Kogelsl
MJB - Kogelsl ----------------------------
922 Dilay Yandi GACH 100m
200m
MJB - 100mMJB - 200m ---------------------------
923 Hanna van der Zalm PH HSS
Polshoog
MJB - HSSMJB - Polshoog ---------------------------
924 Janice Zomerman Flevo Delta Speer
MJB - Speer ----------------------------
925 Anne Zuijdgeest PAC Hoog
MJB - Hoog ----------------------------
926 Silke van der Zwaag HRRR 100mH
Discus
MJB - 100mHMJB - Discus ---------------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 4
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 6
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Archeus ARCH 1
AV Athlos ATLS 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 5
AV Castricum CSTR 2
AV Cifla CFLA 4
AV Clytoneus CLYT 2
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV Edam EDAM 2
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 3
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 8
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 5
AV Phoenix PHNX 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Salland SLLN 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 6
AV Start `78 ST78 1
AV Trias TRAS 3
AV Unitas UNTS 5
AV Valkenswaard AVV 1
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zuidwal ZDWL 2
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 5
Climax CLMX 2
DAK DAK 1
DEM DEM 1
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 3
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fit FIT 2
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 9
Groningen Atletiek GRNG 13
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 8
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 7
Invictus INVC 1
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 6
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 3
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 9
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 2
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 5
Swift Atletiek SWFT 3
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 2
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 12,00Q +0.3 m/s11,71
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,42Q -1.1 m/s12,24
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,50Q +0.0 m/s12,90
4 Kadidja Sangare AAV `36 12,51Q +0.0 m/s12,78
5 Miro Vlasman Phanos 12,55Q +0.3 m/s12,85
6 Séphora Bancé AV Passaat 12,59Q +0.3 m/s12,64
7 Birgit Olislagers Maastricht 12,64Q +0.1 m/s12,64
8 Valéria Montijn CAV Energie 12,65Q +0.3 m/s12,71
9 Simi Pater U-Track 12,70Q -1.1 m/s12,80
9 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,70Q +0.0 m/s12,45
11 Grace - Ann Pronk Haag 12,78Q +0.1 m/s12,75
12 Emy Guikema Groningen 12,79Q +0.3 m/s12,80
13 Ilse Hogeveen HLLM 12,81Q +0.3 m/s13,07
14 Iris Veldt Groningen 12,82Q -0.5 m/s12,96
15 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,84Q -0.5 m/s12,65
16 Isis Hordijk HLLS 12,93q +0.0 m/s13,14
17 Sanne Haagsma HRRR 12,94q +0.3 m/s12,92
18 Nasya Ramirez Rotterdam 12,95Q -1.1 m/s12,86
18 Suzan Plat AV PEC 1910 12,95Q +0.1 m/s12,90
20 Anouk Schoop AV NOP 12,98Q -0.5 m/s12,69
21 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,99q -0.5 m/s13,04
21 Sica Verwasch AV Unitas 12,99q +0.3 m/s13,19
23 Xiorèse Romero AV Trias 13,01q +0.3 m/s13,18
24 Brecht van der Vliet Groningen 13,16q +0.1 m/s13,33
25 Megan Broekhuis DVTR 13,18 +0.3 m/s13,15
26 Maureen Louws AV NOP 13,21 -0.5 m/s13,41
27 Hedda van Dort Haag 13,32 +0.1 m/s13,12
28 Dilay Yandi GACH 13,33 -1.1 m/s13,89
29 Nikki Taag KAV Holland 13,40 +0.3 m/s13,41
30 Denise van der Linde SPOB 13,48 -1.1 m/s13,30
31 Maaike Heida Clytoneus 13,49 -1.1 m/s13,14
32 Melissa Havik AV Zaanland 13,54 +0.3 m/s13,83
33 Sienna Klous AV Lycurgus 13,66 +0.0 m/s13,33
34 Sarah van Ekeris KAV Holland 13,67 +0.0 m/s13,99
35 Robin Wesselkamp MPM 13,71 +0.1 m/s14,31
36 Naomi Doves AV Zuidwal 13,72 +0.1 m/s13,71
36 Kim Bouwer HLLS 13,72 +0.3 m/s13,80
38 Samantha Westerweel GACH 13,73 +0.3 m/s14,34
39 Aerin Gaston AV 1923 13,74 +0.3 m/s13,88
40 Shannon Wempe AV34 13,76 +0.3 m/s13,60
41 Laura Schnell HLLS 13,78 -0.5 m/s13,43
42 Marleen Suelmann SPWS 13,87 +0.0 m/s13,79
43 Sterre van...er Linden AV Athlos 14,21 -0.5 m/s14,37
44 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,91 -0.5 m/s14,73

Uitslagen 100 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Minke Bisschops AV Unitas 12,02Q +0.1 m/s12,00
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,14Q +0.3 m/s12,42
3 Birgit Olislagers Maastricht 12,40Q +0.3 m/s12,64
4 Kadidja Sangare AAV `36 12,43Q +0.1 m/s12,51
5 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,49Q +0.7 m/s12,50
6 Séphora Bancé AV Passaat 12,54Q +0.7 m/s12,59
7 Valéria Montijn CAV Energie 12,54q +0.7 m/s12,65
8 Miro Vlasman Phanos 12,58q +0.3 m/s12,55
9 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,60 +0.1 m/s12,70
10 Simi Pater U-Track 12,69 +0.7 m/s12,70
11 Iris Veldt Groningen 12,70 +0.1 m/s12,82
12 Ilse Hogeveen HLLM 12,80 +0.7 m/s12,81
13 Xiorèse Romero AV Trias 12,81 +0.3 m/s13,01
14 Sanne Haagsma HRRR 12,82 +0.3 m/s12,94
15 Emy Guikema Groningen 12,82 +0.3 m/s12,79
16 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,83 +0.1 m/s12,84
17 Nasya Ramirez Rotterdam 12,85 +0.7 m/s12,95
18 Grace - Ann Pronk Haag 12,86 +0.3 m/s12,78
19 Suzan Plat AV PEC 1910 12,95 +0.3 m/s12,95
20 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,96 +0.7 m/s12,99
21 Isis Hordijk HLLS 13,00 +0.1 m/s12,93
21 Sica Verwasch AV Unitas 13,00 +0.7 m/s12,99
23 Brecht van der Vliet Groningen 13,08 +0.1 m/s13,16
24 Anouk Schoop AV NOP 13,46 12,98

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Minke Bisschops AV Unitas 11,92 +0.0 m/s12,02
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,03 +0.0 m/s12,14
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,49 +0.0 m/s12,49
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,50 +0.0 m/s12,40
5 Kadidja Sangare AAV `36 12,56 +0.0 m/s12,43
6 Miro Vlasman Phanos 12,58 +0.0 m/s12,58
7 Séphora Bancé AV Passaat 12,59 +0.0 m/s12,54
8 Valéria Montijn CAV Energie 12,69 +0.0 m/s12,54

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 24,90Q +1.4 m/s24,48
2 Zoe Sedney ARV Ilion 25,02Q -0.1 m/s23,92
3 Anna Roelofs AV Lycurgus 25,34Q +1.7 m/s24,10
4 Valéria Montijn CAV Energie 25,86Q +1.5 m/s26,10
5 Miro Vlasman Phanos 25,90Q -0.1 m/s26,30
6 Lianne Holtermann Ciko `66 25,99Q +1.9 m/s26,12
7 Sofie Dokter Groningen 26,00Q +1.6 m/s26,75
8 Yara Linnekamp HLLS 26,18Q +0.8 m/s25,75
9 Silke Vonk AV Sprint 26,23Q +1.5 m/s26,07
10 Robina Negenman KAV Holland 26,26Q +1.9 m/s25,98
11 Rikst Slot Heerenveen 26,29Q +1.7 m/s26,48
12 Grace - Ann Pronk Haag 26,42Q +1.6 m/s25,87
13 Kadidja Sangare AAV `36 26,58Q +1.4 m/s26,52
14 Brecht van der Vliet Groningen 26,64q +1.7 m/s27,30
15 Xiorèse Romero AV Trias 26,67q +1.6 m/s26,15
16 Ilse Hogeveen HLLM 26,68q +1.6 m/s28,02
17 Eline Dalderop GACH 26,71q +1.9 m/s26,99
18 Emy Guikema Groningen 26,72 -0.1 m/s26,31
19 Isis Hordijk HLLS 26,75 +1.5 m/s28,10
20 Maureen Louws AV NOP 26,81 +1.7 m/s26,30
21 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,82 +1.4 m/s26,29
22 Ilse Steigenga AV Lionitas 26,89Q +0.8 m/s26,58
23 Wies Kesting AAC `61 26,97 +1.5 m/s26,97
24 Suzan Plat AV PEC 1910 27,04 +1.6 m/s26,99
25 Megan de Ruiter Phanos 27,12 +0.8 m/s26,26
26 Julia Arlotti KAV Holland 27,14 +1.7 m/s27,77
27 Rosalie Breems KAV Holland 27,20 +0.8 m/s27,08
28 Maaike Geerling AV PEC 1910 27,30 -0.1 m/s27,46
29 Kira Hendriks SPWS 27,40 +1.5 m/s28,06
30 Iris Reurink De Gemzen 27,45 +1.5 m/s26,97
31 Lauren van Tits Eindhoven 27,48 +1.4 m/s27,98
32 Amy Walraven Altis 27,50 +1.4 m/s27,28
33 Dilay Yandi GACH 27,54 +0.8 m/s28,02
34 Wies Rosenberg Tempo AV 27,57 +1.9 m/s28,16
35 Ilja Koelink AV Trias 27,73 +1.9 m/s28,04
36 Sara Mina Saberi Groningen 27,82 +1.7 m/s28,66
37 Sienna Klous AV Lycurgus 27,93 -0.1 m/s27,67
38 Maaike Heida Clytoneus 28,23 +1.9 m/s26,96
39 Laura Schnell HLLS 28,27 +0.8 m/s28,26
40 Marleen Suelmann SPWS 28,43 +1.4 m/s28,32
41 Esther van der Pijl Haag 28,63 +1.6 m/s28,18
42 Lotte Poelman Castricum 28,84 -0.1 m/s28,89

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Zoe Sedney ARV Ilion 24,02 +0.8 m/s24,72
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,14 +0.8 m/s24,21
3 Minke Bisschops AV Unitas 24,30 +0.8 m/s25,59
4 Miro Vlasman Phanos 25,69 +0.8 m/s25,55
5 Lianne Holtermann Ciko `66 25,71 +0.8 m/s25,52
6 Valéria Montijn CAV Energie 25,91 +0.8 m/s25,45

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 57,92Q 57,15
2 Britt Roos HAC `63 58,55Q 1:00,93
3 Eline Schwietert Ciko `66 58,98Q 58,19
4 Myrte Van der Schoot GACH 59,22Q 1:01,71
5 Sophia Mulder AV34 59,48q 59,74
6 Meike Verdaasdonk Spado 1:00,13Q 59,11
7 Rozemarijn Snijders Climax 1:00,45Q 58,68
8 Zayley Holle Haag 1:00,50Q 59,69
9 Noa Wingbermuhle PAC 1:00,58Q 1:01,71
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:00,58q 58,53
11 Mara Cotterink AV Lycurgus 1:00,82Q 58,08
12 Tiba Miran Groningen 1:01,42Q 1:00,68
13 Wies Kesting AAC `61 1:01,62 1:01,59
14 Noortje Huitema Groningen 1:01,74 1:02,06
15 Esther Lievers Leiden 1:02,34 1:01,85
16 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,41 1:04,82
17 Minke Nijhuis AV PEC 1910 1:02,63 1:02,98
18 Mette Oosterink GACH 1:03,03 1:01,67
19 Fleur Koeling GVAC 1:03,58 1:03,42
20 Myrthe Kouwenberg PH 1:04,50 1:04,19
21 Esther van der Pijl Haag 1:05,21 1:02,92
22 Sanne Diepen PH 1:05,80 1:05,22
23 Jinke Prinsen AV Sprint 1:06,49 1:07,01
24 Kiira Kans PAC 1:08,55 1:08,40
25 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 1:13,06 1:14,36

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 55,62 58,38
2 Eva Nijdam Scorpio 56,48 58,87
3 Eline Schwietert Ciko `66 57,96 58,21
4 Meike Verdaasdonk Spado 59,21 59,27
5 Rozemarijn Snijders Climax 59,26 58,69
6 Myrte Van der Schoot GACH 59,66 59,46

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 2:21,47Q 2:11,22
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:21,90Q 2:11,62
3 Celine van...erikhuize Climax 2:21,95Q 2:22,09
4 Rosa Ellens Haag 2:22,11Q 2:19,24
5 Michelle Frowijn PAC 2:22,21Q 2:22,14
6 Eline Mast NEAV 2:22,23q 2:24,51
7 Tamar Veltman Almere `81 2:22,31q 2:16,86
8 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:22,57Q 2:19,58
9 Bobet Kloosterman Leiden 2:23,12 2:19,51
10 Lois de la Mar AV 1923 2:23,23 2:20,94
11 Jenda de Boer HRRR 2:24,64 2:19,79
12 Terra Muntjewerff Ciko `66 2:24,96 2:24,44
13 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:24,98 2:27,83
14 Dorte Heideman MPM 2:24,99 2:22,28
15 Dione Schipper Start `78 2:25,81 2:28,21
16 Minke Nijhuis AV PEC 1910 2:26,04 2:25,32
17 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:26,11 2:25,37
18 Nadine de Vries Clytoneus 2:28,24 2:26,08
19 Samantha Frinking AV Lycurgus 2:30,86 2:26,62
20 Melissa U...jk Winkel SPWS 2:37,86 2:35,90
Manon Stringa AV Atverni DQ 2:20,29

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:15,21 2:21,90
2 Amina Maatoug Leiden 2:15,48 2:21,47
3 Celine van...erikhuize Climax 2:16,69 2:21,95
4 Michelle Frowijn PAC 2:17,27 2:22,21
5 Tamar Veltman Almere `81 2:19,73 2:22,31
6 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:19,79 2:22,57
7 Rosa Ellens Haag 2:21,26 2:22,11
Eline Mast NEAV DQ 2:22,23

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 4:50,23Q 4:29,35
2 Anna Eikendal Ciko `66 4:50,42Q 4:38,61
3 Sara Schouten AV Atverni 4:51,47Q 4:40,48
4 Tess van Randtwijk AV34 4:52,20Q 4:50,34
5 Jolente Bleijs GACH 4:53,90q 4:57,23
6 Isa Leen Olympus `70 4:54,16q