Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m110mH110mH_hf110mH_f400mH400mH_f2000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
235 Joris Abelen Ciko `66 400m
JJB - 400m ---------------------------
236 Lars Adriaanse Haag 100m
100m_hf
200m
200m_hf
Ver
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - Ver -----------------------
237 Benjamin van Altena Phanos 100m
200m
200m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf ----------------------
238 Jasper Van Amerongen SPOB 100m
JJB - 100m ---------------------------
239 Tijmen van Arkel AAV `36 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
240 Stan Atsma HLLS 200m
JJB - 200m ---------------------------
241 Ishan Baidjoe PAC 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
242 Pim van Bakel PH 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
243 Pim Bakker AV Rijssen 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
244 Luka Bakrac AV 1923 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
245 Noah Baltus SAV 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
246 Pepijn Bartels AV Cifla 3000m
2000m SC
JJB - 3000mJJB - 2000m SC --------------------------
247 Mats Beentjes DEM 400m
110mH
400mH
Kogelsl
JJB - 400mJJB - 110mHJJB - 400mHJJB - Kogelsl ------------------------
248 Robin Beks Eindhoven Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
249 Jort Benz CAV Energie 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
250 Luco van Bergen Phanos 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
251 Owen Beuckens AV PEC 1910 Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB - Ver --------------------------
252 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
JJB - 800m ---------------------------
253 Marijn Bindels AV Atos 400m
JJB - 400m ---------------------------
254 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver --------------------------
255 Fraon Bischoff AV Unitas 800m
JJB - 800m ---------------------------
256 Luc Blank GACH 110mH
110mH_f
110mH_hf
JJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hf -------------------------
257 Youko van der Blom Leiden Kogel
---------------------------
258 Haico Boer CAV Energie 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
259 Robin Boersma AV NOP 110mH
110mH_f
110mH_hf
400mH
400mH_f
Ver
JJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 400mHJJB - 400mH_fJJB - Ver ----------------------
260 Sebastiaan Bonte AV Hera Discus
JJB - Discus ---------------------------
261 Ernson van den Bos THOR 800m
JJB - 800m ---------------------------
262 Joram van ... Bospoort Climax 400m
400m_hf
Hoog
JJB - 400mJJB - 400m_hfJJB - Hoog -------------------------
263 Max Botschuijver Climax 100m
JJB - 100m ---------------------------
264 Raphael Bouju AV Feniks 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
265 Tijmen Bouw AV34 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
266 Bent Braker AV Gouda Speer
JJB - Speer ---------------------------
267 Menno van den Broek AV Sprint 400mH
JJB - 400mH ---------------------------
268 Luc de Bruin Tempo AV Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
269 Marvens Bruinsma Heerenveen 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
270 Marnix van der Burg Leiden 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf -----------------------
271 David Cairo Phanos 110mH
110mH_hf
Ver
JJB - 110mHJJB - 110mH_hfJJB - Ver -------------------------
272 Mirto Canters AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
273 Kick Castricum Castricum 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
274 Noah Chokri Rotterdam Ver
JJB - Ver ---------------------------
275 Romello Christiaan AV Hera 100m
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hf -------------------------
276 Jasper Cobussen Eindhoven 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
277 Thies Coenen Swift Kogel
Kogelsl
JJB - KogelJJB - Kogelsl --------------------------
278 Benjamin Coolen Haag 100m
110mH
Discus
Kogel
Polshoog
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - DiscusJJB - KogelJJB - Polshoog -----------------------
279 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
280 Maarten Debeij Eindhoven Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver --------------------------
281 Aris van Deelen Climax 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
282 Maurits Dekker Leiden 400mH
JJB - 400mH ---------------------------
283 Mark Dekker AV Hylas 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
284 Rogier Derksen PAC 100m
110mH
110mH_f
110mH_hf
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hf ------------------------
285 Joost van Deudekom AV Lycurgus 400m
JJB - 400m ---------------------------
286 Jelle van der Deure SAV 400m
JJB - 400m ---------------------------
287 Luca van Diepen AV Hylas 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
288 Koen van Dijk AV Statina 200m
JJB - 200m ---------------------------
289 Duane van Dijkhuizen Fortius Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
290 Kay Djoehari AV Fortuna 200m
JJB - 200m ---------------------------
291 Raphaël ...bbelstein PH 800m
JJB - 800m ---------------------------
292 Krijn Does Leiden 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
293 Mike de Dood AV Lycurgus 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
294 Yordi Druijff Triathlon 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
295 Brett Duff AV Sparta 100m
100m_f
100m_hf
HSS
Ver
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - HSS -----------------------
296 Koen Duikersloot GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
297 Brik van Dusseldorp Atledo 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
298 Tobias van Ee GACH 110mH
110mH_hf
Polshoog
JJB - 110mHJJB - 110mH_hfJJB - Polshoog -------------------------
299 Nsikak Ekpo Haag 100m
100m_f
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200m ------------------------
300 Sander van Elk Leiden 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
301 Quinten van der Elst Fortius 200m
JJB - 200m ---------------------------
302 Isiah Emanuelson PAC 100m
100m_f
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hf -------------------------
303 Gabriel Emmanuel Haag Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
304 Julian Erkelens AV Passaat 100m
200m
Ver
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Ver -------------------------
305 Damian Felter PAC 100m
100m_hf
Ver
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - Ver -------------------------
306 Tom Fobbe PAC 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
307 Jesse Fokkenrood U-Track 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
308 Luc Franck AV Unitas 400mH
JJB - 400mH ---------------------------
309 Youri Fransen GACH 100m
Polshoog
Ver
JJB - 100mJJB - PolshoogJJB - Ver -------------------------
310 Johannes Gaba Rotterdam 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
311 Job Lukas Geerds AV 1923 110mH
110mH_hf
HSS
JJB - 110mHJJB - 110mH_hfJJB - HSS -------------------------
312 Olivier Gijbels VRT 800m
JJB - 800m ---------------------------
313 Daniël Van Ginkel Leiden 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
314 Jelle Golbach Haaksbergen Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
315 Tim de Greef Altis Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - KogelJJB - Kogelsl -------------------------
316 Michiel va...der Groen DEM 400m
800m
JJB - 400mJJB - 800m --------------------------
317 Max van Groeningen GACH 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
318 Kjell de Groot Flevo Delta 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
319 Max Guit AV Edam Speer
JJB - Speer ---------------------------
320 Gijs de Haan PAC 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m --------------------------
321 Teun ter Haar Nijmegen 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
322 Jip Haest Spado 110mH
110mH_hf
Polshoog
JJB - 110mHJJB - 110mH_hfJJB - Polshoog -------------------------
323 Thijmen Hakenkruger GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
324 Tijmen van Hal PH Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
325 Ferrie Hamer Haag 110mH
110mH_f
110mH_hf
Speer
Kogel
JJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - SpeerJJB - Kogel -----------------------
326 Jermo Harper ARV Ilion Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - HSS --------------------------
327 Mark Heiden PAC 200m
200m_f
200m_hf
110mH
110mH_hf
JJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hfJJB - 110mHJJB - 110mH_hf -----------------------
328 Jesse van Heijningen AV34 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
329 Wessel Heil AV Aalsmeer 800m
JJB - 800m ---------------------------
330 Bo Herrewijnen Olympus `70 Speer
Discus
JJB - Speer --------------------------
331 Koen Hoedjes AV Hera 100m
100m_f
100m_hf
Discus
Kogel
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - DiscusJJB - Kogel -----------------------
332 Jeroen van het Hof AV Edam Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
333 Hidde Hofsté AV Rijssen Speer
JJB - Speer ---------------------------
334 Lars Hogendoorn Altis 100m
JJB - 100m ---------------------------
335 DSean Holaman SPWS 100m
100m_hf
400m
400mH
400mH_f
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 400mJJB - 400mHJJB - 400mH_f -----------------------
336 Timo den Hollander GVAC 100m
JJB - 100m ---------------------------
337 Lex van Honschoten KAV Holland 800m
JJB - 800m ---------------------------
338 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
339 Daniel Hu...in t Veld Start `78 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
340 Coen Huizer Leiden 110mH
400mH
JJB - 110mHJJB - 400mH --------------------------
341 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
342 Stephan Van der Jagt AV `47 100m
100m_hf
200m
200m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf ---------------------
343 Julian Jansen AV NOP 100m
100m_hf
200m
200m_hf
Speer
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - Speer -----------------------
344 Sven Jansons Altis 100m
110mH
110mH_f
110mH_hf
Ver
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - Ver -----------------------
345 Harm Janssens AV Lycurgus Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
346 Luuk Jochems AV Fortuna 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
347 Nelson Johnson Haag 800m
JJB - 800m ---------------------------
348 Sil Chris de Jong Heerenveen 400m
JJB - 400m ---------------------------
349 Bas de Jong AV PEC 1910 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500mJJB - 1500m_fJJB - 3000m -------------------------
350 Matyas Kerekgyarto Swift Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - KogelJJB - Kogelsl -------------------------
351 Ilias El Khattabi Rotterdam 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500mJJB - 1500m_fJJB - 3000m -------------------------
352 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 200m
200m_f
200m_hf
JJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf -------------------------
353 Mojalefa Kloprogge U-Track 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m --------------------------
354 Thomas Knoop Typhoon Speer
Discus
JJB - SpeerJJB - Discus --------------------------
355 Henrik Kok Altis 200m
400m
400m_f
400m_hf
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf ------------------------
356 Sven Kolk Spado Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
357 Marnix Kolkman AV Edam Hoog
Polshoog
JJB - HoogJJB - Polshoog --------------------------
358 Teun de Koning AV Lycurgus Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - KogelJJB - Kogelsl -------------------------
359 Ruben Koning AV Gouda 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
360 Ids van Korven RTE 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
361 Maël Kramer AV Hylas 110mH
110mH_hf
JJB - 110mHJJB - 110mH_hf --------------------------
362 Luc Krawczyk Scopias 800m
JJB - 800m ---------------------------
363 Jelle Kriek AV Zuidwal 100m
400m
JJB - 100mJJB - 400m --------------------------
364 Julian Krijnen AV Zuidwal 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
365 Peter de Kruyff HLLS 110mH
110mH_f
110mH_hf
Hoog
JJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - Hoog ------------------------
366 Bram van der Laan GACH 200m
Speer
Kogelsl
HSS
JJB - 200mJJB - SpeerJJB - KogelslJJB - HSS ------------------------
367 Raoul van de Laar NEAV 100m
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hf --------------------------
368 Justin Labrijn Almere `81 100m
JJB - 100m ---------------------------
369 Elgemar Laker Rotterdam 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
370 Milo Lammertink MPM 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
371 Gerwalt Landheer AV Statina 400m
JJB - 400m ---------------------------
372 Dylan Langeveld DEM 400mH
Kogel
Polshoog
JJB - 400mHJJB - Polshoog -------------------------
373 Sven van Leeuwen MPM 200m
JJB - 200m ---------------------------
374 Paavo de Leng Zeeland 800m
JJB - 800m ---------------------------
375 Rob van Limpt HLLM 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
376 Mark van der Linden Haag Discus
---------------------------
377 Thijs van Lith RTE 800m
JJB - 800m ---------------------------
378 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
379 Daan Lunding AV 1923 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
380 Friso Lyppens Haag 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
381 Jeroen Maas Spado Speer
JJB - Speer ---------------------------
382 Bram Maas TRR 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
383 Lars Mackenbach AV Sprint 110mH
110mH_hf
JJB - 110mHJJB - 110mH_hf --------------------------
384 Ton van Mameren Altis HSS
JJB - HSS ---------------------------
385 Noud van de Mast AV34 400m
110mH
JJB - 400mJJB - 110mH --------------------------
386 Bas Meester Hollandia 110mH
400mH
400mH_f
JJB - 110mHJJB - 400mHJJB - 400mH_f -------------------------
387 Bas Meeuwenoord De Spartaan 200m
400m
400m_hf
JJB - 200mJJB - 400mJJB - 400m_hf -------------------------
388 Julian Van Meggelen De Spartaan 100m
200m
110mH
400mH
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 110mHJJB - 400mH ------------------------
389 Natnael Meij Avantri 400m
JJB - 400m ---------------------------
390 Sonny Meijers AAC Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
391 Marcus Melenhorst Altis 100m
110mH
JJB - 100mJJB - 110mH --------------------------
392 Mats Merkelbach PH Speer
Kogel
JJB - SpeerJJB - Kogel --------------------------
393 Patrick Meskes Altis 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
394 Diede Mieras AV 1923 Speer
JJB - Speer ---------------------------
395 Kosheen Miran Groningen 400m
JJB - 400m ---------------------------
396 Xavi Mo-Ajok Spark 100m
100m_hf
200m
200m_hf
110mH
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 110mH -----------------------
397 Abdirahman Mohamed AV Cifla 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
398 Nicolaas Mosterd Rotterdam Discus
JJB - Discus ---------------------------
399 Max Muller AV Wijchen 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
400 Jan Munning SPOB 100m
200m
400m
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 400m -------------------------
401 Manolito Musters AAC `61 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
402 Rijk Nabuurs De Liemers 800m
JJB - 800m ---------------------------
403 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
404 Piter Nijboer AV Impala Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
405 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
406 Floris Nolet PH HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver --------------------------
407 Boas Okken Groningen 200m
Hoog
JJB - 200mJJB - Hoog --------------------------
408 Quinten Ommen van AV Unitas 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
409 Sharif Omoyele Rotterdam 110mH
110mH_f
110mH_hf
JJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hf -------------------------
410 Keitharo ...sterwolde Almere `81 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_fJJB - 200m_hf ----------------------
411 Jasper Oskam AV 1923 400m
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_hf --------------------------
412 Neal Ott De Spartaan Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
413 Karel Out Tempo AV Speer
JJB - Speer ---------------------------
414 Sam de Paauw Haag Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
415 Viggo Parol Triathlon 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
416 Sjoerd Pastoor AV Sprint Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB - Ver --------------------------
417 Jens Peeters Eindhoven 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
418 Vincent Perquin Leiden 800m
JJB - 800m ---------------------------
419 Casper Peterse AV Trias Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
420 Bereket Petersen AV `56 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
421 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
422 Hein Pieters AAC Discus
JJB - Discus ---------------------------
423 Dre Pinas DEM 400m
JJB - 400m ---------------------------
424 Dario Podda Haag Speer
Kogel
JJB - SpeerJJB - Kogel --------------------------
425 Marten Prince Altis 200m
Discus
Kogel
JJB - 200mJJB - DiscusJJB - Kogel -------------------------
426 Mees Prinsen AVA `70 Speer
---------------------------
427 Jonathan Pronk Haag 100m
100m_hf
110mH
Ver
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 110mHJJB - Ver ------------------------
428 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 400m
800m
800m_f
JJB - 400mJJB - 800mJJB - 800m_f -------------------------
429 Justin Raijmakers U-Track 100m
100m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hf --------------------------
430 Merlijn va...ensbergen Haag 100m
110mH
JJB - 100mJJB - 110mH --------------------------
431 Hakim Riadi AAV SISU 800m
JJB - 800m ---------------------------
432 Jochem Ribberink AV Gouda 200m
200m_hf
400mH
400mH_f
JJB - 200mJJB - 200m_hfJJB - 400mHJJB - 400mH_f ------------------------
433 Rick Van Riel AV Attila 800m
1500m
1500m_f
JJB - 800mJJB - 1500mJJB - 1500m_f -------------------------
434 Ruben Rolvink Olympus `70 Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel --------------------------
435 Sven Roosen Eindhoven 110mH
110mH_f
110mH_hf
400mH
400mH_f
JJB - 110mHJJB - 110mH_fJJB - 110mH_hfJJB - 400mHJJB - 400mH_f -----------------------
436 Quincy Rozenblad AV Feniks 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
437 Aleksander...arnatskiy Groningen 100m
JJB - 100m ---------------------------
438 Boaz van der Schaaf Haag 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
439 Jelle Schaap DEM 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
440 Daan Schade Flevo Delta Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - KogelJJB - Kogelsl -------------------------
441 Timi van Schalkwijk Nijmegen 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
442 Jasper Scheerder AV Atos 200m
JJB - 200m ---------------------------
443 Daniël Schepers AV 1923 Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
444 Bas Schimmel Flevo Delta 400m
JJB - 400m ---------------------------
445 Stan Schipperen Scorpio 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m --------------------------
446 Alexander Schrage PAC Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
447 Juno Schuwer Eindhoven 400m
JJB - 400m ---------------------------
448 Kjell Segers Eindhoven 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m_f --------------------------
449 Frank Seppenwoolde ATNY 400m
JJB - 400m ---------------------------
450 Wybe Sesink AV Cifla 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
451 Janik Sillen Nijmegen 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400mJJB - 400m_fJJB - 400m_hf -------------------------
452 Joost Sinke Spado Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
453 Floris Smink AC TION Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
454 Duncan Steenbakker Castricum 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m --------------------------
455 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 100m
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 200m_hf -------------------------
456 Tobias Steevensz AV Passaat 100m
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200m -------------------------
457 Jochem van Stijn De Spartaan 800m
400mH
JJB - 800mJJB - 400mH --------------------------
458 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
459 Timo van der Stoep DEM 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m --------------------------
460 Jarreau S...jkerbuijk THOR 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
461 Ruben Talstra AV Impala 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
462 Jeff Tesselaar AV Hera 800m
JJB - 800m ---------------------------
463 Dennis Van Tilburg AAV `36 110mH
110mH_hf
JJB - 110mHJJB - 110mH_hf --------------------------
464 Jelle Timmerman Clytoneus 800m
JJB - 800m ---------------------------
465 Indigo Tjan AV Gouda 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
466 Thijmen Trouw MPM 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
467 Sander Van Tuijl AV Passaat Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
468 Nigel van Varik AV Unitas Speer
Discus
JJB - SpeerJJB - Discus --------------------------
469 Thijs Veenstra Groningen 800m
JJB - 800m ---------------------------
470 Merlijn va...er Velden Eindhoven 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
471 Willem Veldpaus HLLS Speer
JJB - Speer ---------------------------
472 Pablo Velt AV Atverni 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
473 Jonatan Venema AV NOP 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
474 Luuk Verbaandert Eindhoven 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m --------------------------
475 Ezra Verboom HLLM 400mH
400mH_f
JJB - 400mHJJB - 400mH_f --------------------------
476 Yoeri Verburg HLLM 100m
200m
110mH
400mH
JJB - 100mJJB - 200mJJB - 110mHJJB - 400mH ------------------------
477 Daan Verlinden AV Fortuna 400m
JJB - 400m ---------------------------
478 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
479 Sam Versluijs Spado 110mH
JJB - 110mH ---------------------------
480 Jesper Vervoort Scopias 1500m
JJB - 1500m ---------------------------
481 Jan Roelof Veyer Start `78 100m
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200m -------------------------
482 Job Visscher Spado 800m
JJB - 800m ---------------------------
483 Angelo Visser NEAV 200m
2000m SC
JJB - 200mJJB - 2000m SC --------------------------
484 Tibo Visser Fortius 800m
800m_f
JJB - 800mJJB - 800m_f --------------------------
485 Stefan de Vries Start `78 800m
1500m
3000m
JJB - 800mJJB - 1500mJJB - 3000m -------------------------
486 Yoram Vriezen GACH 110mH
Polshoog
JJB - 110mHJJB - Polshoog --------------------------
487 Olle Van der Walle AV Attila 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100mJJB - 100m_hfJJB - 200mJJB - 200m_hf ------------------------
488 Thomas Wassenaar AV `47 Kogel
JJB - Kogel ---------------------------
489 Pim Weghorst MPM 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m --------------------------
490 Norbert Weijenberg Spado 2000m SC
JJB - 2000m SC ---------------------------
491 Thomas Weijers HLLM 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m --------------------------
492 Indy Wekker U-Track Ver
JJB - Ver ---------------------------
493 Joep Welsch Castricum 800m
800m_f
1500m
JJB - 800mJJB - 800m_fJJB - 1500m -------------------------
494 Gino van Wijk AV Lycurgus 100m
100m_f
100m_hf
200m
JJB - 100mJJB - 100m_fJJB - 100m_hfJJB - 200m ------------------------
495 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 800m
1500m
JJB - 800mJJB - 1500m --------------------------
496 Cas Wille AV Statina 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m --------------------------
497 Teun Wisse Leiden Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
498 Riq de Wit Eindhoven 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m --------------------------
499 Marijn de Wit SPOB 110mH
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog --------------------------
500 Daan Woldring AV 1923 800m
JJB - 800m ---------------------------
501 Hidde van der Woud Pijnenburg 100m
JJB - 100m ---------------------------
502 Yafet Yewhanes Triathlon 3000m
JJB - 3000m ---------------------------
503 Bart Van Zandwijk AV Atverni 100m
JJB - 100m ---------------------------
504 Teade Zijlstra HRRR Discus
JJB - Discus ---------------------------
505 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
JJB - 800m ---------------------------
506 Enrique van Zutven PH Kogel
JJB - Kogel ---------------------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 8
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 1
AV 1923 AV23 7
AV Aalsmeer ALSM 2
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 3
AV Cifla CFLA 5
AV Clytoneus CLYT 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 4
AV Edam EDAM 3
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Fortuna FRTN 3
AV Gouda GOUD 4
AV Haaksbergen HKBG 2
AV Haarlemmermeer HLLM 4
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 4
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 3
AV Impala IMPL 2
AV Lycurgus LYCG 6
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV NOP NOP 3
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 2
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 3
AV Start `78 ST78 3
AV Statina STTN 3
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 3
AV Unitas UNTS 4
AV Wijchen WYCH 1
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 2
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 3
DEM DEM 6
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 11
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 9
Groningen Atletiek GRNG 4
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 13
Hellas Utrecht HLLS 3
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 9
Marathon Pim Mulier MPM 4
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 8
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 6
Rotterdam Atletiek RDAM 7
Running Team Eindhoven RTE 2
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 2
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 8
Spark SPRK 1
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 2
THOR THOR 2
Tilburg Road Runners TRR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 4
Venloop Running Team VRT 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam 100m QOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,84 +0.9 m/sQ10,78 Gemeld
2 Nsikak Ekpo Haag 11,01 +0.0 m/sQ11,13 Gemeld
3 Pim van Bakel PH 11,11 +0.7 m/sQ11,31 Gemeld
4 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,12 +0.2 m/sQ11,21 Gemeld
5 Brett Duff AV Sparta 11,16 +0.9 m/sQ11,38 Gemeld
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,21 +0.7 m/sQ11,23 Gemeld
7 Stephan Van der Jagt AV `47 11,29 +0.9 m/sQ11,38 Gemeld
8 Justin Raijmakers U-Track 11,33 +0.7 m/sQ11,52 Gemeld
9 Damian Felter PAC 11,34 +0.0 m/sQ11,44 Gemeld
10 Raoul van de Laar NEAV 11,35 +0.7 m/sq11,70 Gemeld
11 Isiah Emanuelson PAC 11,39 -0.1 m/sQ11,08 Gemeld
12 Koen Hoedjes AV Hera 11,41 -0.6 m/sQ11,21 Gemeld
12 Elgemar Laker Rotterdam 11,41 -0.6 m/sQ11,34 Gemeld
14 Julian Jansen AV NOP 11,44 +0.2 m/sQ11,33 Gemeld
15 Marnix van der Burg Leiden 11,46 -0.1 m/sQ11,43 Gemeld
16 Olle Van der Walle AV Attila 11,48 +0.7 m/sq11,51 Gemeld
17 Xavi Mo-Ajok Spark 11,49 -0.6 m/sQ11,69 Gemeld
18 Lars Adriaanse Haag 11,50 +0.0 m/sQ11,57 Gemeld
18 Jan Roelof Veyer Start `78 11,50 +0.9 m/sq11,64 Gemeld
20 Gabriël ...rnelissen GACH 11,51 +0.0 m/sq11,34 Gemeld
20 Johannes Gaba Rotterdam 11,51 -0.6 m/sq11,48 Gemeld
22 Tobias Steevensz AV Passaat 11,54 +0.9 m/sq11,63 Gemeld
22 Jonathan Pronk Haag 11,54 +0.2 m/sQ11,51 Gemeld
24 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,55 +0.2 m/s-11,55 Gemeld
25 DSean Holaman SPWS 11,59 -0.1 m/sQ11,37 Gemeld
26 Romello Christiaan AV Hera 11,61 -0.1 m/s-11,65 Gemeld
27 Youri Fransen GACH 11,69 +0.2 m/s-11,75 Gemeld
28 Justin Labrijn Almere `81 11,70 +0.7 m/s-11,69 Gemeld
28 Max Botschuijver Climax 11,70 +0.0 m/s-11,81 Gemeld
30 Rogier Derksen PAC 11,71 +0.2 m/s-11,69 Gemeld
30 Jesse van Heijningen AV34 11,71 -0.1 m/s-11,58 Gemeld
32 Riq de Wit Eindhoven 11,76 +0.0 m/s-11,68 Gemeld
33 Julian Erkelens AV Passaat 11,80 +0.0 m/s-11,99 Gemeld
34 Julian Van Meggelen De Spartaan 11,80 -0.6 m/s-11,56 Gemeld
35 Patrick Meskes Altis 11,83 +0.9 m/s-11,88 Gemeld
36 Timo den Hollander GVAC 11,88 -0.1 m/s-11,82 Gemeld
37 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,89 +0.2 m/s-12,16 Gemeld
38 Jelle Kriek AV Zuidwal 11,93 -0.6 m/s-11,81 Gemeld
39 Merlijn va...ensbergen Haag 12,03 -0.1 m/s-11,89 Gemeld
40 Mark Dekker AV Hylas 12,11 +0.9 m/s-11,85 Gemeld
41 Yoeri Verburg HLLM 12,12 -0.6 m/s-12,14 Gemeld
42 Jan Munning SPOB 12,33 +0.7 m/s-12,31 Gemeld
Lars Hogendoorn Altis --- -11,54 Niet gemeld
Quincy Rozenblad AV Feniks --- -11,96 Niet gemeld
Benjamin van Altena Phanos --- -11,62 Afgemeld
Marvens Bruinsma Heerenveen --- -12,02 Afgemeld
Sven Jansons Altis --- -11,06 Afgemeld
Marcus Melenhorst Altis --- -11,47 Afgemeld
Raphael Bouju AV Feniks --- -10,73 Afgemeld
Hidde van der Woud Pijnenburg --- -12,26 Afgemeld
Benjamin Coolen Haag --- -11,71 Afgemeld
Jasper Cobussen Eindhoven --- -11,56 Afgemeld
Jasper Van Amerongen SPOB --- -12,12 Afgemeld
Aleksander...arnatskiy Groningen --- -12,34 Afgemeld

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam 100m_hf QQm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,84 -0.5 m/sQ10,84 Gemeld
2 Pim van Bakel PH 10,98 +1.0 m/sQ11,11 Gemeld
3 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,00 +1.0 m/sQ11,12 Gemeld
4 Nsikak Ekpo Haag 11,08 +0.1 m/sQ11,01 Gemeld
5 Isiah Emanuelson PAC 11,12 +0.1 m/sQ11,39 Gemeld
6 Brett Duff AV Sparta 11,16 +0.1 m/sq11,16 Gemeld
7 Koen Hoedjes AV Hera 11,28 -0.5 m/sQ11,41 Gemeld
8 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,28 +1.0 m/sq11,21 Gemeld
9 Elgemar Laker Rotterdam 11,30 -0.5 m/s-11,41 Gemeld
10 Damian Felter PAC 11,31 +1.0 m/s-11,34 Gemeld
11 Julian Jansen AV NOP 11,35 +0.1 m/s-11,44 Gemeld
12 Johannes Gaba Rotterdam 11,37 +1.0 m/s-11,51 Gemeld
13 Marnix van der Burg Leiden 11,38 -0.5 m/s-11,46 Gemeld
14 Justin Raijmakers U-Track 11,39 +0.1 m/s-11,33 Gemeld
15 Xavi Mo-Ajok Spark 11,40 +1.0 m/s-11,49 Gemeld
16 Stephan Van der Jagt AV `47 11,45 -0.5 m/s-11,29 Gemeld
17 Jan Roelof Veyer Start `78 11,47 +1.0 m/s-11,50 Gemeld
18 Raoul van de Laar NEAV 11,47 -0.5 m/s-11,35 Gemeld
19 Jonathan Pronk Haag 11,54 +0.1 m/s-11,54 Gemeld
20 Gabriël ...rnelissen GACH 11,55 +0.1 m/s-11,51 Gemeld
21 DSean Holaman SPWS 11,55 -0.5 m/s-11,59 Gemeld
22 Lars Adriaanse Haag 11,55 +1.0 m/s-11,50 Gemeld
23 Olle Van der Walle AV Attila 11,65 +0.1 m/s-11,48 Gemeld
24 Tobias Steevensz AV Passaat 11,76 -0.5 m/s-11,54 Gemeld

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior B

# Naam 100m_f Qm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,68 +1.4 m/s10,84 Gemeld
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,90 +1.4 m/s11,00 Gemeld
3 Pim van Bakel PH 10,95 +1.4 m/s10,98 Gemeld
4 Isiah Emanuelson PAC 11,14 +1.4 m/s11,12 Gemeld
5 Brett Duff AV Sparta 11,23 +1.4 m/s11,16 Gemeld
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,26 +1.4 m/s11,28 Gemeld
7 Koen Hoedjes AV Hera 11,35 +1.4 m/s11,28 Gemeld
Nsikak Ekpo Haag DNS 11,08 Gemeld

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam 200m QOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,31 +1.3 m/sQ22,09 Gemeld
2 Mark Heiden PAC 22,56 +1.6 m/sQ22,73 Gemeld
3 Julian Jansen AV NOP 22,70 +0.7 m/sQ22,82 Gemeld
4 Pim van Bakel PH 22,74 +1.4 m/sQ22,15 Gemeld
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,84 +0.7 m/sQ22,71 Gemeld
6 Xavi Mo-Ajok Spark 23,05 +0.7 m/sQ23,74 Gemeld
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 23,07 +0.7 m/sq23,81 Gemeld
8 Marnix van der Burg Leiden 23,18 +0.0 m/sQ22,42 Gemeld
9 Lars Adriaanse Haag 23,21 +1.3 m/sQ23,35 Gemeld
10 Gabriël ...rnelissen GACH 23,23 +0.7 m/sq22,71 Gemeld
11 Elgemar Laker Rotterdam 23,28 +1.6 m/sQ22,77 Gemeld
12 Olle Van der Walle AV Attila 23,30 +0.0 m/sQ23,44 Gemeld
13 Benjamin van Altena Phanos 23,31 +1.3 m/sq23,37 Gemeld
14 Romello Christiaan AV Hera 23,31 +1.7 m/sQ22,97 Gemeld
15 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 23,32 +0.0 m/sq22,97 Gemeld
16 Jesse van Heijningen AV34 23,36 +0.0 m/s-23,94 Gemeld
17 Jochem Ribberink AV Gouda 23,41 +1.7 m/sQ23,54 Gemeld
18 Johannes Gaba Rotterdam 23,43 +1.4 m/sQ23,43 Gemeld
19 Stephan Van der Jagt AV `47 23,53 +0.7 m/sQ22,87 Gemeld
20 Jan Roelof Veyer Start `78 23,60 +1.4 m/s-24,34 Gemeld
21 Tobias Steevensz AV Passaat 23,67 +1.3 m/s-24,24 Gemeld
22 Bas Meeuwenoord De Spartaan 23,84 +1.4 m/s-23,21 Gemeld
23 Quinten van der Elst Fortius 23,85 +1.6 m/s-23,79 Gemeld
24 Riq de Wit Eindhoven 23,88 +0.7 m/s-23,83 Gemeld
25 Patrick Meskes Altis 23,99 +1.3 m/s-24,17 Gemeld
26 Bram van der Laan GACH 24,02 +0.7 m/s-24,50 Gemeld
27 Julian Erkelens AV Passaat 24,03 +1.4 m/s-24,06 Gemeld
28 Julian Van Meggelen De Spartaan 24,06 +0.7 m/s-23,58 Gemeld
29 Stan Atsma HLLS 24,23 +0.0 m/s-24,34 Gemeld
30 Sven van Leeuwen MPM 24,25 +0.7 m/s-25,12 Gemeld
31 Mark Dekker AV Hylas 24,30 +1.7 m/s-23,86 Gemeld
32 Kay Djoehari AV Fortuna 24,31 +1.6 m/s-24,98 Gemeld
33 Yoeri Verburg HLLM 24,33 +0.7 m/s-24,83 Gemeld
34 Thomas Weijers HLLM 24,39 +1.7 m/s-24,40 Gemeld
35 Jasper Scheerder AV Atos 24,87 +1.7 m/s-25,51 Gemeld
36 Angelo Visser NEAV 24,96 +1.6 m/s-24,99 Gemeld
37 Timo van der Stoep DEM 25,19 +0.7 m/s-25,31 Gemeld
Koen van Dijk AV Statina DQ -23,75 Gemeld
Gino van Wijk AV Lycurgus DNS -22,57 Gemeld
Marvens Bruinsma Heerenveen --- -24,73 Afgemeld
Henrik Kok Altis --- -22,45 Afgemeld
Marten Prince Altis --- -24,67 Afgemeld
Raphael Bouju AV Feniks --- -22,97 Afgemeld
Quincy Rozenblad AV Feniks --- -25,69 Afgemeld
Nsikak Ekpo Haag --- -22,68 Afgemeld
Jasper Cobussen Eindhoven --- -23,32 Afgemeld
Jan Munning SPOB --- -25,19 Afgemeld
Boas Okken Groningen --- -25,21 Afgemeld
Pim Weghorst MPM --- -23,85 Afgemeld

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam 200m_hf QQm
1 Pim van Bakel PH 21,95 +1.1 m/sQ22,74 Gemeld
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 21,95 +2.1 m/sQ22,31 Gemeld
3 Mark Heiden PAC 22,40 +2.5 m/sQ22,56 Gemeld
4 Marnix van der Burg Leiden 22,53 +2.1 m/sq23,18 Gemeld
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,54 +2.5 m/sq22,84 Gemeld
6 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 22,70 +2.1 m/sq23,32 Gemeld
7 Julian Jansen AV NOP 22,71 +1.1 m/s-22,70 Gemeld
8 Johannes Gaba Rotterdam 22,94 +2.1 m/s-23,43 Gemeld
9 Olle Van der Walle AV Attila 22,95 +2.5 m/s-23,30 Gemeld
10 Romello Christiaan AV Hera 22,98 +2.1 m/s-23,31 Gemeld
11 Stephan Van der Jagt AV `47 22,99 +2.5 m/s-23,53 Gemeld
12 Lars Adriaanse Haag 23,00 +1.1 m/s-23,21 Gemeld
13 Xavi Mo-Ajok Spark 23,01 +2.5 m/s-23,05 Gemeld
14 Elgemar Laker Rotterdam 23,10 +1.1 m/s-23,28 Gemeld
15 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 23,21 +1.1 m/s-23,07 Gemeld
16 Gabriël ...rnelissen GACH 23,24 +1.1 m/s-23,23 Gemeld
17 Jochem Ribberink AV Gouda 23,25 +2.1 m/s-23,41 Gemeld
18 Benjamin van Altena Phanos 23,39 +2.5 m/s-23,31 Gemeld

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam 200m_f Qm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 21,65 +1.0 m/s21,95 Gemeld
2 Pim van Bakel PH 21,87 +1.0 m/s21,95 Gemeld
3 Mark Heiden PAC 22,21 +1.0 m/s22,40 Gemeld
4 Marnix van der Burg Leiden 22,31 +1.0 m/s22,53 Gemeld
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,49 +1.0 m/s22,54 Gemeld
6 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 22,92 +1.0 m/s22,70 Gemeld

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam 400mQOBP
1 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 51,59 Q49,22 Gemeld
2 Benjamin van Altena Phanos 51,88 Q52,91 Gemeld
3 Janik Sillen Nijmegen 52,46 Q52,25 Gemeld
4 Quinten Ommen van AV Unitas 52,66 Q49,84 Gemeld
5 Ishan Baidjoe PAC 52,82 Q52,55 Gemeld
6 Daan Lunding AV 1923 53,02 Q52,88 Gemeld
7 Ruben Koning AV Gouda 53,25 Q52,59 Gemeld
8 Henrik Kok Altis 53,27 Q49,64 Gemeld
9 Jasper Oskam AV 1923 53,36 Q51,37 Gemeld
10 Joram van ... Bospoort Climax 53,50 q52,46 Gemeld
11 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,72 q52,55 Gemeld
12 Stephan Van der Jagt AV `47 54,10 Q52,01 Gemeld
13 Noud van de Mast AV34 54,39 -56,44 Gemeld
14 Jelle Kriek AV Zuidwal 54,61 -53,68 Gemeld
15 Bas Schimmel Flevo Delta 54,62 -54,03 Gemeld
16 Thomas Weijers HLLM 54,63 -53,53 Gemeld
17 Joris Abelen Ciko `66 54,72 -54,76 Gemeld
18 Timo van der Stoep DEM 54,72 -54,59 Gemeld
19 Gerwalt Landheer AV Statina 54,84 -55,19 Gemeld
20 Jelle van der Deure SAV 54,87 -55,62 Gemeld
21 Michiel va...der Groen DEM 54,88 -53,15 Gemeld
22 Sil Chris de Jong Heerenveen 55,12 -54,58 Gemeld
23 Mats Beentjes DEM 56,27 -56,18 Gemeld
24 Joost van Deudekom AV Lycurgus 57,05 -56,34 Gemeld
25 Natnael Meij Avantri 57,93 -