Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 18
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze:
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • Discuswerpen ( 3 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 4 x 60m
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    9:30 60m Uitslagen
    9:40 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    10:50 Discus
    Discus 1
    Uitslagen
    11:45 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    9:30u12:15u
    Meisjes Pupil A2
    60m
    Kogel - Kogel 1
    Discus - Discus 1
    Hoog - Hoog 1

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 4x60m
    32 Nikki Bakker de Sprinter Meerkamp
    MPA2 a -
    33 Merel Brand de Sprinter Meerkamp
    MPA2 a -
    34 Emma Dijkhuis de Sprinter Meerkamp
    MPA2 a -
    35 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter Meerkamp
    MPA2 a -
    36 Irene Nygard de Sprinter Meerkamp
    MPA2 a -
    41 Alexandra ... Wetering Isala `96 Meerkamp
    MPA2 a -
    60 Lisa Hoogervorst Isala `96 Meerkamp
    MPA2 a -
    70 Merel Hofstede Isala `96 Meerkamp
    MPA2 a -
    72 Iris Brugge Isala `96 Meerkamp
    MPA2 a -
    80 Ruth Boersma Isala `96 Meerkamp
    MPA2 a -
    85 Sophie Kroon Isala `96 Meerkamp
    MPA2 a -
    113 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 4x60m
    Meerkamp
    MPA2 a
    114 Elysha van der Velde Flevo Delta 4x60m
    Meerkamp
    MPA2 a
    115 Jayda Schouten Flevo Delta 4x60m
    Meerkamp
    MPA2 a
    141 Eline Borgijink AV NOP Meerkamp
    MPA2 a -
    142 Yvon Grimme AV NOP Meerkamp
    MPA2 a -
    143 Tynke Wielstra AV NOP Meerkamp
    MPA2 a -
    147 Ruth Westrik Flevo Delta Meerkamp
    MPA2 a -

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV de Sprinter MDSP 5
    AV Flevo Delta FLDT 4
    AV NOP NOP 3
    Isala `96 ISLA 6

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Lisa Hoogervorst Isala `96 10,07 18,11 6,78 1,30 71
    2 Ruth Westrik Flevo Delta 10,07 15,26 5,67 1,10 63
    3 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter 10,49 15,36 5,63 1,15 62
    4 Jayda Schouten Flevo Delta 10,94 14,26 5,99 1,05 54
    5 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 10,57 14,17 5,08 1,10 54
    6 Elysha van der Velde Flevo Delta 10,00 7,82 5,78 1,05 51
    7 Tynke Wielstra AV NOP 10,79 12,02 5,11 1,05 50
    8 Ruth Boersma Isala `96 10,89 11,65 5,01 1,05 46
    9 Irene Nygard de Sprinter 12,34 13,31 6,28 0,95 39
    10 Emma Dijkhuis de Sprinter 10,93 8,48 4,85 1,05 38
    11 Merel Hofstede Isala `96 10,94 10,12 4,48 0,95 31
    12 Iris Brugge Isala `96 10,89 9,40 3,77 0,95 30
    13 Yvon Grimme AV NOP 11,39 8,31 5,43 1,00 30
    14 Sophie Kroon Isala `96 11,70 7,50 4,71 1,05 28
    15 Eline Borgijink AV NOP 11,17 9,45 3,71 0,95 24
    16 Alexandra ... Wetering Isala `96 11,14 8,69 3,06 1,00 24
    17 Nikki Bakker de Sprinter 12,48 5,85 4,24 0,95 15
    18 Merel Brand de Sprinter DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Pupil A2

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flevo Delta AV Flevo Delta - MPA2 0 39,06 5
    2 Isala mpa2 1 Isala `96 - MPA2 0 41,90 4
    3 Avnop AV NOP - MPA2 0 43,21 3
    4 Isala Isala `96 - MPA2 0 43,61 2
    5 De sprinter AV de Sprinter - MPA2 0 44,16 1