Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze:
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    9:30 Bal
    Bal 1
    Uitslagen
    10:25 60m Uitslagen
    11:10 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    12:30 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    9:30u12:40u
    Jongens Pupil A1
    Bal - Bal 1
    60m
    Ver - Ver 1
    1000m

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M
    5 Luc van der Vegt AV Salland Meerkamp
    JPA1 a
    9 Lucas Everse AV Salland Meerkamp
    JPA1 a
    27 Teun Bentum de Sprinter Meerkamp
    JPA1 a
    28 Sidney Lijkendijk de Sprinter Meerkamp
    JPA1 a
    29 Yoran Soer de Sprinter Meerkamp
    JPA1 a
    30 Jim de Vries de Sprinter Meerkamp
    JPA1 a
    31 Brian Wevers de Sprinter Meerkamp
    JPA1 a
    58 Koen Endeman Isala `96 Meerkamp
    JPA1 a
    59 Lars Hansman Isala `96 Meerkamp
    JPA1 a
    76 Patrick Duiveman Isala `96 Meerkamp
    JPA1 a
    78 Remi van Hell Isala `96 Meerkamp
    JPA1 a
    79 Roel van Pijkeren Isala `96 Meerkamp
    JPA1 a
    82 Sam Vahl Isala `96 Meerkamp
    JPA1 a
    116 Jelmer Jorritsma Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a
    117 Jesse van Wijk Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a
    118 Jasper Rischke Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a
    119 Filip Gussenhoven Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a
    120 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a
    121 Giovanni Rauw Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a
    140 Tomas Platje AV NOP Meerkamp
    JPA1 a
    146 Mike Kelders Flevo Delta Meerkamp
    JPA1 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV de Sprinter MDSP 5
    AV Flevo Delta FLDT 7
    AV NOP NOP 1
    AV Salland SLLN 2
    Isala `96 ISLA 6
  • Meerkamp
  • 60m
  • 1000m
  • Bal
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 10,03 3:37,11 24,91 3,85 83
    2 Luc van der Vegt AV Salland 10,01 3:51,26 24,35 3,40 78
    3 Remi van Hell Isala `96 10,13 4:04,63 21,70 3,55 72
    4 Yoran Soer de Sprinter 10,10 4:07,70 23,20 3,43 72
    5 Jesse van Wijk Flevo Delta 10,19 3:57,41 21,40 3,32 68
    6 Tomas Platje AV NOP 10,40 4:03,99 21,27 3,15 63
    7 Roel van Pijkeren Isala `96 10,54 4:23,86 17,36 3,28 59
    8 Patrick Duiveman Isala `96 11,26 4:32,79 15,96 3,40 51
    9 Filip Gussenhoven Flevo Delta 11,13 4:51,38 24,75 3,11 49
    10 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 10,72 4:44,24 16,76 3,11 46
    11 Jasper Rischke Flevo Delta 10,60 4:47,11 14,00 3,14 45
    12 Giovanni Rauw Flevo Delta 10,93 4:25,20 8,86 3,05 38
    13 Sam Vahl Isala `96 11,31 4:34,29 14,00 2,89 37
    14 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 11,47 4:41,84 13,58 2,89 32
    15 Mike Kelders Flevo Delta 10,83 4:37,81 10,47 2,63 31
    16 Koen Endeman Isala `96 11,26 DNS 16,83 2,71 27
    17 Sidney Lijkendijk de Sprinter 11,63 5:14,83 9,15 2,91 24
    18 Teun Bentum de Sprinter 11,73 5:39,01 12,66 2,74 21
    19 Brian Wevers de Sprinter 12,57 5:18,95 11,80 2,62 15
    20 Jim de Vries de Sprinter 11,95 5:46,60 6,58 2,64 12
    21 Lucas Everse AV Salland DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam 60m OBPPunten totaal
    1 Luc van der Vegt AV Salland 10,01 m/s--- 21
    2 Lars Hansman Isala `96 10,03 m/s--- 20
    3 Yoran Soer de Sprinter 10,10 m/s--- 19
    4 Remi van Hell Isala `96 10,13 m/s--- 18
    5 Jesse van Wijk Flevo Delta 10,19 m/s--- 17
    6 Tomas Platje AV NOP 10,40 m/s--- 16
    7 Roel van Pijkeren Isala `96 10,54 m/s--- 15
    8 Jasper Rischke Flevo Delta 10,60 m/s--- 14
    9 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 10,72 m/s--- 13
    10 Mike Kelders Flevo Delta 10,83 m/s--- 12
    11 Giovanni Rauw Flevo Delta 10,93 m/s--- 11
    12 Filip Gussenhoven Flevo Delta 11,13 m/s--- 10
    13 Koen Endeman Isala `96 11,26 m/s--- 9
    13 Patrick Duiveman Isala `96 11,26 m/s--- 9
    15 Sam Vahl Isala `96 11,31 m/s--- 7
    16 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 11,47 m/s--- 6
    17 Sidney Lijkendijk de Sprinter 11,63 m/s--- 5
    18 Teun Bentum de Sprinter 11,73 m/s--- 4
    19 Jim de Vries de Sprinter 11,95 m/s--- 3
    20 Brian Wevers de Sprinter 12,57 m/s--- 2
    Lucas Everse AV Salland DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Pupil A1

    # Naam 1000mOBPPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 3:37,11 --- 21
    2 Luc van der Vegt AV Salland 3:51,26 --- 20
    3 Jesse van Wijk Flevo Delta 3:57,41 --- 19
    4 Tomas Platje AV NOP 4:03,99 --- 18
    5 Remi van Hell Isala `96 4:04,63 --- 17
    6 Yoran Soer de Sprinter 4:07,70 --- 16
    7 Roel van Pijkeren Isala `96 4:23,86 --- 15
    8 Giovanni Rauw Flevo Delta 4:25,20 --- 14
    9 Patrick Duiveman Isala `96 4:32,79 --- 13
    10 Sam Vahl Isala `96 4:34,29 --- 12
    11 Mike Kelders Flevo Delta 4:37,81 --- 11
    12 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 4:41,84 --- 10
    13 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 4:44,24 --- 9
    14 Jasper Rischke Flevo Delta 4:47,11 --- 8
    15 Filip Gussenhoven Flevo Delta 4:51,38 --- 7
    16 Sidney Lijkendijk de Sprinter 5:14,83 --- 6
    17 Brian Wevers de Sprinter 5:18,95 --- 5
    18 Teun Bentum de Sprinter 5:39,01 --- 4
    19 Jim de Vries de Sprinter 5:46,60 --- 3
    Lucas Everse AV Salland DNS --- 0
    Koen Endeman Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Jongens Pupil A1

    # Naam BalOBPPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 24,91 --- 21
    2 Filip Gussenhoven Flevo Delta 24,75 --- 20
    3 Luc van der Vegt AV Salland 24,35 --- 19
    4 Yoran Soer de Sprinter 23,20 --- 18
    5 Remi van Hell Isala `96 21,70 --- 17
    6 Jesse van Wijk Flevo Delta 21,40 --- 16
    7 Tomas Platje AV NOP 21,27 --- 15
    8 Roel van Pijkeren Isala `96 17,36 --- 14
    9 Koen Endeman Isala `96 16,83 --- 13
    10 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 16,76 --- 12
    11 Patrick Duiveman Isala `96 15,96 --- 11
    12 Jasper Rischke Flevo Delta 14,00 --- 10
    12 Sam Vahl Isala `96 14,00 --- 10
    14 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 13,58 --- 8
    15 Teun Bentum de Sprinter 12,66 --- 7
    16 Brian Wevers de Sprinter 11,80 --- 6
    17 Mike Kelders Flevo Delta 10,47 --- 5
    18 Sidney Lijkendijk de Sprinter 9,15 --- 4
    19 Giovanni Rauw Flevo Delta 8,86 --- 3
    20 Jim de Vries de Sprinter 6,58 --- 2
    Lucas Everse AV Salland DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil A1

    # Naam Ver OBPPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 3,85 m/s--- 21
    2 Remi van Hell Isala `96 3,55 m/s--- 20
    3 Yoran Soer de Sprinter 3,43 m/s--- 19
    4 Luc van der Vegt AV Salland 3,40 m/s--- 18
    4 Patrick Duiveman Isala `96 3,40 m/s--- 18
    6 Jesse van Wijk Flevo Delta 3,32 m/s--- 16
    7 Roel van Pijkeren Isala `96 3,28 m/s--- 15
    8 Tomas Platje AV NOP 3,15 m/s--- 14
    9 Jasper Rischke Flevo Delta 3,14 m/s--- 13
    10 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 3,11 m/s--- 12
    10 Filip Gussenhoven Flevo Delta 3,11 m/s--- 12
    12 Giovanni Rauw Flevo Delta 3,05 m/s--- 10
    13 Sidney Lijkendijk de Sprinter 2,91 m/s--- 9
    14 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 2,89 m/s--- 8
    14 Sam Vahl Isala `96 2,89 m/s--- 8
    16 Teun Bentum de Sprinter 2,74 m/s--- 6
    17 Koen Endeman Isala `96 2,71 m/s--- 5
    18 Jim de Vries de Sprinter 2,64 m/s--- 4
    19 Mike Kelders Flevo Delta 2,63 m/s--- 3
    20 Brian Wevers de Sprinter 2,62 m/s--- 2
    Lucas Everse AV Salland DNS --- 0