Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 172
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 100 meter horden (84cm) finale
  • 1 x 400 meter horden (76cm)
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Senioren vrouwen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    15:45 Polshoog
    3.40m aanvangshoogte
    Uitslagen
    15:50 400m Uitslagen
    17:10 100mH
    83,3cm
    Uitslagen
    17:30 800m Uitslagen
    17:45 HSS
    9m/11m balk
    Uitslagen
    18:30 100mH_f
    83,8cm
    Uitslagen
    18:45 100m Uitslagen
    19:15 Ver Uitslagen
    19:40 400mH
    76,2cm
    Uitslagen
    20:05 100m_f Uitslagen
    20:25 3000m Uitslagen


    Tijdschema

    15:45u20:40u
    Senioren vrouwen
    100mH - 83,3cm
    800m
    HSS - 9m/11m balk
    100m
    3000m

    Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m800m3000m100mH100mH_f400mHHSSPolshoogVer
    4 Yasmine Abbes AV Cifla 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    9 Sacha van Agt Eindhoven 100m
    100m_f
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen ---------
    11 Kimberly Alkemade PH 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    13 Shirin van Anrooij AV `56 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    15 Aniek Aper Rotterdam 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    20 Sophie Baartman AV Atverni 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    21 Kristin Baas Rotterdam 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    24 Jasmijn Bakker Triathlon 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    25 Lotte Bakx THOR 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    26 Iris Bastmeijer AV Attila 100mH
    Senioren v...wen 100mh ----------
    27 Chloë Beaucarne Belgie 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    34 Emmy van den Berg PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    35 Kristel van den Berg AV Fortuna 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    37 Rianne Beuling AV NOP 100m
    100mH
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mh ---------
    38 Ynte Biemans AV Atverni 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    43 Franka Blok Leiden 100mH
    Senioren v...wen 100mh ----------
    44 Lisa van Boekel Taxandria 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    45 Fleur Boender Eindhoven Ver
    ----------
    47 Femke Bol Altis 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    48 Marijke Boogerd AAV `36 100m
    100m_f
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen ---------
    51 Eefje Boons DVTR 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    52 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    53 Sterre De Booy ARV Ilion Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    62 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    64 Lieke van den Brink DVTR 100mH
    Ver
    Senioren v...wen 100mhSenioren vrouwen Ver ---------
    67 Megan Broekhuis DVTR 100m
    100mH
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mhSenioren vrouwen Ver --------
    74 Stephanie Crooymans PH 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    76 Marissa Damink ASTX 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    80 Sanne Denneman Eindhoven 100m
    400m
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m ---------
    85 Sanne Diepen PH 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    92 Rowan van Dongen PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    94 Ellen van Doorn AV Cifla 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    96 Janna Doumpas Griekenland 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    99 Lisanne Drost AAV `36 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    102 Meruska Eduarda Rotterdam 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver ---------
    103 Maruska Eduarda Rotterdam 100mH
    400mH
    Senioren v...wen 100mhSenioren v...wen 400mh ---------
    104 Sanne Eekel GACH Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    106 Anna Eikendal Ciko `66 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    111 Evi van den Elzen PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    115 Diane van Es PAC 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    116 Marijke Esselink AVA `70 100m
    100mH
    100mH_f
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen --------
    118 Elaine den Exter Rotterdam 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    120 Vera Feitsma HAAS 100mH
    400mH
    Senioren v...wen 100mhSenioren v...wen 400mh ---------
    124 Kim Frijns AV Unitas 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    125 Femke Frijters PAC 100mH
    Senioren v...wen 100mh ----------
    129 Jasmijn Gielen AV Caesar 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    130 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    131 Kyara Gijsbers AV Oss `78 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    142 Britt Grossard Belgie 100m
    100m_f
    100mH
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwenSenioren v...wen 100mh --------
    143 Sara van Grunsven TRR 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    144 Jacelyn Gruppen Groningen 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    147 Emy Guikema Groningen 100m
    400mH
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 400mh ---------
    149 Danique de Haan DVTR 100m
    100mH
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mhSenioren vrouwen Ver --------
    155 Anne van Heeckeren VRT 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    162 Nynke van den Heuvel AAC Ver
    Senioren vrouwen Ver ----------
    163 Killiana Heymans PAC Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    164 Anna Hightower Ciko `66 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    168 Lianne Holtermann Ciko `66 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver ---------
    175 Noa Hoondert AV 1923 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    178 Roos Hop Rotterdam 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    184 Eva Hovenkamp Climax 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    190 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    193 Eva Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    202 Luzan Janssen RTE 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    203 Manjorie Janssen AV Cifla 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    205 Fenne Janssen VRT 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    208 Elisa de Jong Groningen 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    215 Floortje van Kampen AV Hylas 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    216 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    218 Anita Karregat PH Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    221 Wies Kesting AAC `61 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    224 Lieke Klaver SAV 100m
    100m_f
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen ---------
    227 Sophie Klumper AV Zaanland Ver
    ----------
    228 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    229 Ilse Knijnenburg Haag 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    231 Fleur Koeling GVAC 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    238 Bridget Konings Ciko `66 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    244 Myrthe Kouwenberg PH 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    246 Lianne van Krieken PH 100m
    100m_f
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen ---------
    247 Patricia Krolis Rotterdam HSS
    Ver
    Senioren vrouwen HSSSenioren vrouwen Ver ---------
    251 Evelien Kuiper Groningen 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    254 Shari Lammens Belgie 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    256 Laura van Langen SAV 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    258 Jasmijn Lau Ciko `66 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    263 Isabeau LENAERTS Belgie 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    266 Nicky van Leuveren Phanos 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    270 Nikita Van Lierop Rotterdam 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    271 Irene van Lieshout AV Cifla 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    272 Fleur van der Linden AV Sprint Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    274 Yara Linnekamp HLLS 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver ---------
    275 Daphne Linnekamp HLLS 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver ---------
    284 Vera Lurvink PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    287 Amina Maatoug Leiden 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    288 Kirsten Maes AV Unitas 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    292 Nisrine Masrhalmi Haag 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    298 Ruth van der Meijden AV Cifla 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    301 Bernice Meijer Groningen 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    302 Eva Meisolle Duitsland 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    303 Nienke Meubermans PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    307 Tiba Miran Groningen 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    309 Sarah Missinne Belgie 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    310 Fee Mok SAV 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    311 Feline Molenaar Avantri 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    312 Elke Molenaar TRTL 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    313 Eva Mollema VTLS 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    317 Terra Muntjewerff Ciko `66 800m
    3000m
    Senioren v...uwen 800mSenioren v...wen 3000m ---------
    321 Kristen Niedrach AV Haarlem 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    328 Eva Nijdam Scorpio 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    337 Priscilla ... Oorschot AAC Ver
    Senioren vrouwen Ver ----------
    338 Emma Oosterwegel DVTR 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    339 Anna Oosterwegel DVTR 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    340 Naomi van Opstal Eindhoven 800m
    Ver
    Senioren v...uwen 800m ---------
    344 Lotte van Orsouw AV Oss `78 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    348 Michelle Oud AV Zaanland 100mH
    Ver
    Senioren v...wen 100mh ---------
    353 Sarah Peerik Hanzesport 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    354 Cathelijn Peeters PH 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    355 Silke Peeters Eindhoven 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    362 Femke Pluim AAV `36 Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    365 Frederique Post AV Gouda 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    370 Natalie Puper AV Atverni 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver ---------
    371 Joyce Puts Eindhoven 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    372 Tess van Randtwijk AV34 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    373 Judith Rasch GACH 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    377 Moniek Riemersma HAAS 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    384 Eveline Saalberg GVAC 100m
    400m
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m ---------
    385 Demi van de Sande Rotterdam 100m
    400m
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m ---------
    389 Djanne van...er Schaaf VAV 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    390 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    396 Bieke Schipperen Scorpio 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    397 Yara Schoenmakers RTE 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    400 Sara Schouten AV Atverni 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    401 Sanne Schouten AV Atverni 3000m
    ----------
    402 Anoeska Schreijer SPOB 100m
    400m
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m ---------
    405 Joyce Schumacher Flevo Delta 100mH
    Ver
    Senioren v...wen 100mhSenioren vrouwen Ver ---------
    408 Annemarie Slangewal Altis 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    410 Jinke van der Sluis AAC 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100m ---------
    411 Fanny Smets Belgie Polshoog
    Senioren v... polshoog ----------
    413 Krista Smit HAAS 100m
    Senioren v...uwen 100m ----------
    415 Femke Spe...man-rooms Belgie 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    416 Fanny Spikman Groningen 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    417 Bo Spoor RTE 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    419 Nargélis Statia Rotterdam 100m
    100m_f
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen ---------
    422 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    424 Janke Strijp AV 1923 100m
    100mH
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mh ---------
    425 Manon Stringa AV Atverni 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    427 Eefje Swinkels HAC 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    428 Louise Taatgen AV Impala HSS
    Senioren vrouwen HSS ----------
    429 HAIFA TARCHOUN Tunesië 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    433 Lauren van Tits Eindhoven Ver
    ----------
    434 Maayke Tjin A-Lim NEAV 100mH
    Senioren v...wen 100mh ----------
    435 Jolie Tops RTE 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    440 Sabrine Vels Nijmegen Ver
    Senioren vrouwen Ver ----------
    442 Dominique Veninga Groningen 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    444 Isa Verberne Swift HSS
    Senioren vrouwen HSS ----------
    446 Janine Verhaar PAC 100m
    100m_f
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwen ---------
    449 Iris Verheij PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    452 Sica Verwasch AV Unitas 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100m ---------
    453 Anouk Vetter AV Sprint 100mH
    100mH_f
    Senioren v...wen 100mhFinale 100mh vrouwen ---------
    455 Cinder Vis PH 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    457 Leonie Van Vliet Groningen 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    465 Eartha Weber Maastricht 3000m
    Senioren v...wen 3000m ----------
    468 Lotte Weevers PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    474 Anne van de Wiel AV Sprint 100mH
    Ver
    Senioren v...wen 100mhSenioren vrouwen Ver ---------
    475 Myke van de Wiel AV Sprint 100m
    100m_f
    100mH
    Senioren v...uwen 100mFinale 100m vrouwenSenioren v...wen 100mh --------
    481 Lysanne Wilkens PH 800m
    Senioren v...uwen 800m ----------
    485 Henderyke Wonink Groningen 400mH
    Senioren v...wen 400mh ----------
    486 Tara Yoro AV 1923 100m
    Ver
    Senioren v...uwen 100mSenioren vrouwen Ver ---------
    487 Daphne van Zandvoort DAK 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    493 Anke Zonderland AV Impala 400m
    Senioren v...uwen 400m ----------
    495 Maeve Zuijlen AV Unitas 100mH
    Senioren v...wen 100mh ----------
    497 Dorenda Zwaard AV `40 100m
    100mH
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...wen 100mh ---------
    498 Roos van Zwam Ciko `66 100m
    400m
    Senioren v...uwen 100mSenioren v...uwen 400m ---------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 3
    AAC `61 AC61 1
    AAV `36 AV36 3
    Altis ALTS 2
    ARV Ilion ILIO 1
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    AV 1923 AV23 3
    AV Attila ATTL 1
    AV Atverni ATVN 8
    AV Caesar CAES 1
    AV Cifla CFLA 5
    AV Daventria 1906 DVTR 6
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Gouda GOUD 1
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Impala IMPL 2
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV NOP NOP 1
    AV Oss `78 OS78 3
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV Sprint SPRN 4
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Unitas UNTS 4
    AV Zaanland ZNLD 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    AV `40 AV40 1
    AV `56 AV56 1
    AVA `70 AV70 1
    Avantri AVTR 1
    Belgie BEL 7
    Ciko `66 CIKO 7
    Climax CLMX 1
    DAK DAK 1
    Duitsland GER 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 7
    ESAV Asterix ASTX 1
    Fortius FORT 1
    GAC Hilversum GACH 2
    Griekenland GRE 1
    Groningen Atletiek GRNG 10
    GSAV Vitalis VTLS 1
    GVAC GVAC 2
    Haag Atletiek HAAG 2
    HAC HAC 1
    Hellas Utrecht HLLS 2
    Leiden Atletiek LATL 2
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    NSAV `t Haasje HAAS 3
    PAC PAC 4
    Phanos PHNS 1
    Prins Hendrik PH 16
    Rotterdam Atletiek RDAM 11
    Running Team Eindhoven RTE 4
    SAV SAV 3
    Scorpio SCRP 2
    Swift Atletiek SWFT 1
    Taxandria Atletiek TXND 1
    THOR THOR 1
    Tilburg Road Runners TRR 1
    Tunesië TUN 1
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 2
    WAV Tartletos TRTL 1

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Lieke Klaver SAV 11,84q -0.3 m/s11,74
    2 Sacha van Agt Eindhoven 11,87q -0.3 m/s11,64
    3 Nargélis Statia Rotterdam 11,97q -0.3 m/s11,77
    4 Lianne van Krieken PH 12,24q -0.3 m/s12,00
    5 Marijke Boogerd AAV `36 12,29q -0.3 m/s11,75
    5 Janine Verhaar PAC 12,29q -0.3 m/s12,27
    7 Britt Grossard Belgie 12,39q -0.7 m/s12,37
    8 Myke van de Wiel AV Sprint 12,41q -0.3 m/s12,23
    9 Janke Strijp AV 1923 12,43 -0.7 m/s12,30
    10 Marijke Esselink AVA `70 12,59 -0.7 m/s12,43
    11 Yara Linnekamp HLLS 12,69 +0.8 m/s12,97
    11 Janna Doumpas Griekenland 12,69 -0.7 m/s12,48
    13 Meruska Eduarda Rotterdam 12,74 -0.7 m/s12,54
    14 Eveline Saalberg GVAC 12,75 -0.7 m/s12,51
    15 Sanne Denneman Eindhoven 12,82 +0.0 m/s12,61
    16 Rianne Beuling AV NOP 12,86 +0.0 m/s12,73
    17 Frederique Post AV Gouda 12,90 +0.0 m/s12,71
    18 Natalie Puper AV Atverni 12,95 +0.0 m/s12,90
    19 Danique de Haan DVTR 12,97 +0.8 m/s13,05
    20 Elaine den Exter Rotterdam 12,98 +0.0 m/s12,61
    21 Daphne Linnekamp HLLS 13,02 +0.0 m/s12,77
    22 Ilse Knijnenburg Haag 13,15 +0.8 m/s13,03
    23 Megan Broekhuis DVTR 13,18 +0.8 m/s13,15
    24 Emy Guikema Groningen 13,21 +0.0 m/s12,80
    25 Moniek Riemersma HAAS 13,46 -0.7 m/s12,57
    26 Anoeska Schreijer SPOB 13,80 +0.8 m/s13,59
    27 Sica Verwasch AV Unitas 14,06 +0.8 m/s13,19
    Kimberly Alkemade PH DNS 14,75

    Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

    # Naam Res Qm
    1 Sacha van Agt Eindhoven 11,76 +0.6 m/s11,87
    2 Lieke Klaver SAV 11,93 +0.6 m/s11,84
    3 Britt Grossard Belgie 12,32 +0.6 m/s12,39
    4 Janine Verhaar PAC 12,39 +0.6 m/s12,29
    Marijke Boogerd AAV `36 DNS 12,29
    Myke van de Wiel AV Sprint DNS 12,41
    Lianne van Krieken PH DNS 12,24
    Nargélis Statia Rotterdam DNS 11,97

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Nicky van Leuveren Phanos 52,88 52,02
    2 Femke Bol Altis 55,11 54,39
    3 Eveline Saalberg GVAC 56,64 57,73
    4 Dominique Veninga Groningen 57,02 56,31
    5 Roos van Zwam Ciko `66 57,30 58,73
    6 Anke Zonderland AV Impala 58,45 58,00
    7 Floortje van Kampen AV Hylas 58,55 57,42
    8 Sanne Denneman Eindhoven 58,88 58,73
    9 Lotte van Stijn De Spartaan 59,85 59,04
    10 Judith Rasch GACH 1:00,28 1:00,39
    11 Eva Mollema VTLS 1:00,40 1:00,27
    12 Tiba Miran Groningen 1:00,68 1:00,92
    13 Djanne van...er Schaaf VAV 1:01,11 1:03,50
    14 Daphne van Zandvoort DAK 1:01,24 1:00,09
    15 Joyce Puts Eindhoven 1:01,47 55,29
    16 Wies Kesting AAC `61 1:01,59 1:03,52
    17 Kim Frijns AV Unitas 1:02,41 1:03,17
    18 Fleur Koeling GVAC 1:04,13 1:03,42
    19 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 1:04,26 1:01,91
    20 Sanne Diepen PH 1:05,72 1:04,80
    21 Anoeska Schreijer SPOB 1:09,12 1:06,65
    Leonie Van Vliet Groningen DNF 56,17

    Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Amina Maatoug Leiden 2:11,22 2:13,42
    2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:11,29 2:08,19
    3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:12,45 2:11,62
    4 Kristen Niedrach AV Haarlem 2:12,67 2:10,75
    5 Annemarie Slangewal Altis 2:12,89 2:11,23
    6 Yasmine Abbes AV Cifla 2:13,85 2:14,73
    7 Luzan Janssen RTE 2:14,34 2:14,07
    8 Lysanne Wilkens PH 2:15,34 2:16,79
    9 Nikita Van Lierop Rotterdam 2:16,34 2:14,64
    10 Vera Lurvink PH 2:16,51 2:14,18
    11 Laura van Langen SAV 2:17,49 2:17,72
    12 Roos Hop Rotterdam 2:18,33 2:11,39
    13 Noa Hoondert AV 1923 2:18,62 2:20,79
    14 Aniek Aper Rotterdam 2:19,01 2:14,18
    15 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 2:19,60 2:17,68
    16 Yara Schoenmakers RTE 2:19,78 2:19,14
    17 Lotte van Schaik AV Atverni 2:20,39 2:18,75
    18 Emmy van den Berg PH 2:20,72 2:19,00
    19 Fee Mok SAV 2:21,18 2:18,81
    20 Fanny Spikman Groningen 2:21,72 2:20,82
    21 Bridget Konings Ciko `66 2:23,35 2:27,80
    22 Rowan van Dongen PH 2:23,74 2:22,77
    23 Anne van Heeckeren VRT 2:25,60 2:22,70
    24 Bo Spoor RTE 2:26,53 2:26,20
    25 Naomi van Opstal Eindhoven 2:27,65 2:26,48
    26 Kirsten Maes AV Unitas 2:30,21 2:30,12
    27 Jasmijn Gielen AV Caesar 2:32,34 2:28,60
    28 Lotte Bakx THOR 2:32,92 2:28,85
    29 Nienke Meubermans PH 2:35,14 2:38,40
    30 Iris Verheij PH 2:36,61 2:34,98
    31 Lotte van Orsouw AV Oss `78 2:36,95 2:40,06
    32 Lotte Weevers PH 2:52,96 2:46,88
    Elke Molenaar TRTL DNF 2:19,62
    Nisrine Masrhalmi Haag DNF 2:13,95
    Evi van den Elzen PH DNF 2:35,00

    Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Diane van Es PAC 9:30,50 9:33,91
    2 Ruth van der Meijden AV Cifla 9:36,41 9:31,00
    3 Elisa de Jong Groningen 9:37,72 9:46,02
    4 Femke Spe...man-rooms Belgie 9:42,07 9:39,84
    5 Sarah Peerik Hanzesport 9:42,10 4:34,75
    6 Jasmijn Bakker Triathlon 9:44,32 9:49,77
    7 Shirin van Anrooij AV `56 9:49,76 9:50,09
    8 Jacelyn Gruppen Groningen 9:50,10 9:58,99
    9 Kristel van den Berg AV Fortuna 9:50,44 9:45,00
    10 Anna Eikendal Ciko `66 10:10,93 10:02,41
    11 Irene van Lieshout AV Cifla 10:11,09 9:25,02
    12 Isabeau LENAERTS Belgie 10:11,19 4.34:29,00
    13 Ellen van Doorn AV Cifla 10:12,72 4.55:2,00
    14 Tess van Randtwijk AV34 10:18,81 10:21,80
    15 Eartha Weber Maastricht 10:20,32 10:31,89
    16 Evelien Kuiper Groningen 10:22,81 10:22,69
    17 Ynte Biemans AV Atverni 10:30,43 10:10,60
    18 Sara Schouten AV Atverni 10:39,55 10:41,70
    19 Jolie Tops RTE 10:48,95 10:25,64
    Anna Hightower Ciko `66 DNF 9:45,37
    Jasmijn Lau Ciko `66 DNF 9:48,00

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Eefje Boons DVTR 13,38q +1.6 m/s12,98
    2 Sarah Missinne Belgie 13,43q +1.6 m/s13,56
    3 Anouk Vetter AV Sprint 13,65q +1.6 m/s13,29
    4 Chloë Beaucarne Belgie 13,92q +1.6 m/s13,56
    5 Emma Oosterwegel DVTR 14,08q +0.8 m/s14,52
    6 Marijke Esselink AVA `70 14,11q +0.8 m/s14,33
    7 Shari Lammens Belgie 14,19q +1.6 m/s14,05
    8 Eva Meisolle Duitsland 14,35q +1.6 m/s13,45
    9 Myke van de Wiel AV Sprint 14,36 +0.8 m/s14,57
    10 Anne van de Wiel AV Sprint 14,39 +1.6 m/s14,17
    11 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,46 +0.8 m/s14,55
    12 Janke Strijp AV 1923 14,52 +0.8 m/s14,28
    13 Maayke Tjin A-Lim NEAV 14,57 +1.6 m/s13,61
    14 Femke Frijters PAC 14,63 +1.6 m/s15,23
    15 Rianne Beuling AV NOP 14,76 +0.8 m/s14,50
    16 Franka Blok Leiden 14,78 +0.8 m/s14,51
    17 Britt Grossard Belgie 14,82 +1.6 m/s15,15
    18 Maruska Eduarda Rotterdam 14,84 +1.6 m/s14,72
    19 Iris Bastmeijer AV Attila 15,25 +1.6 m/s15,20
    20 Danique de Haan DVTR 15,26 +1.6 m/s14,87
    21 Vera Feitsma HAAS 15,41 +1.6 m/s15,32
    22 Megan Broekhuis DVTR 15,86 +1.6 m/s15,61

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Senioren vrouwen

    # Naam Res Qm
    1 Eefje Boons DVTR 13,35 +2.4 m/s13,38
    2 Sarah Missinne Belgie 13,43 +2.4 m/s13,43
    3 Anouk Vetter AV Sprint 13,53 +2.4 m/s13,65
    4 Eva Meisolle Duitsland 13,92 +2.4 m/s14,35
    5 Chloë Beaucarne Belgie 13,98 +2.4 m/s13,92
    6 Marijke Esselink AVA `70 14,15 +2.4 m/s14,11
    7 Shari Lammens Belgie 14,20 +2.4 m/s14,19
    Emma Oosterwegel DVTR DNS 14,08

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Patricia Krolis Rotterdam 11,51 11,95 X 11,77 12,03 X 12,03 +0.7 m/s12,75
    2 Louise Taatgen AV Impala X 11,97 12,01 11,88 X X 12,01 -0.4 m/s12,10
    3 Isa Verberne Swift 9,65 9,66 9,92 9,66 9,90 9,53 9,92 +0.4 m/s10,00

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam 3.403.553.703.854.004.20ResOBP
    1 Killiana Heymans PAC O XO XXX 4,00 4,32
    2 Fleur van der Linden AV Sprint XO O XXX 3,55 3,40
    3 Sterre De Booy ARV Ilion XO XXX 3,55 3,80
    4 Eva Jaarsma AV Lycurgus XO XO XXX 3,55 3,70
    4 Sanne Eekel GACH XO XO XXX 3,55 3,52
    6 Anita Karregat PH XXO XXX 3,55 4,02
    Femke Pluim AAV `36 XXX NM 4,45
    Saskia van der Boor Fortius XXX NM 3,60

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Tara Yoro AV 1923 5,92 5,69 5,89 5,96 6,23 5,93 6,23 +0.2 m/s6,19
    2 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,57 5,75 5,85 5,96 X X 5,96 +0.4 m/s6,06
    3 Lieke van den Brink DVTR 5,33 5,58 5,44 5,57 5,71 X 5,71 +0.6 m/s5,78
    4 Yara Linnekamp HLLS X 5,52 5,35 X X X 5,52 +0.6 m/s5,52
    5 Patricia Krolis Rotterdam 5,45 5,45 5,20 5,23 X X 5,45 -0.1 m/s5,71
    6 Meruska Eduarda Rotterdam 4,99 5,33 5,42 5,25 5,17 X 5,42 +0.1 m/s5,84
    7 Lianne Holtermann Ciko `66 5,38 X 5,33 X X X 5,38 -0.7 m/s5,50
    8 Sabrine Vels Nijmegen 5,37 5,16 5,36 5,13 X X 5,37 -0.5 m/s5,57
    9 Daphne Linnekamp HLLS X 5,13 5,30 quit --- --- 5,30 -0.1 m/s5,43
    10 Natalie Puper AV Atverni 4,74 4,79 5,26 quit --- --- 5,26 +0.4 m/s5,92
    11 Anne van de Wiel AV Sprint 5,07 5,24 5,10 quit --- --- 5,24 -0.2 m/s5,62
    12 Priscilla ... Oorschot AAC 5,01 5,09 4,99 quit --- --- 5,09 +0.6 m/s5,69
    13 Megan Broekhuis DVTR 4,82 4,98 4,88 quit --- --- 4,98 -0.3 m/s5,19
    14 Danique de Haan DVTR X X 4,91 quit --- --- 4,91 -1.1 m/s5,21
    Nynke van den Heuvel AAC quit --- --- quit --- --- quit 5,48