Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 125
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m5000m110mH4x400mKogelKogelslHoogVerTeam punten
    450 Bart van Geel Leudal 4x400m
    Atletiek Leudal Mannen ---------- 0
    451 Bram Geven Leudal 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m Atletiek Leudal Mannen -------- 1230
    452 Kevin van Heel Leudal 800m
    Kogel
    Hoog
    Msen - 800mMsen - Kogel 2Msen - Hoog Atletiek Leudal Mannen -------- 1176
    453 Danny van Pol Leudal 5000m
    Msen - 5000m Atletiek Leudal Mannen ---------- 408
    454 Marco Rietjens Leudal 100m
    4x400m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver 2 Atletiek Leudal Mannen -------- 369
    455 Ton Winkelmolen Leudal 400m
    110mH
    4x400m
    Msen - 400mMsen - 110mH Atletiek Leudal Mannen -------- 1049
    463 Jamie Abbiss Maastricht 4x400m
    Atletiek Maastricht Mannen ---------- 0
    464 Yorick Jansen Maastricht 100m
    Msen - 100m Atletiek Maastricht Mannen ---------- 515
    465 Guy Maas Maastricht 400m
    4x400m
    Msen - 400m Atletiek Maastricht Mannen --------- 0
    466 Arno Oprins Maastricht Kogelsl
    Msen - Kogelsl Atletiek Maastricht Mannen ---------- 429
    467 Rick Paffen Maastricht 800m
    4x400m
    Msen - 800m Atletiek Maastricht Mannen --------- 780
    468 Luigi Rondas Maastricht 4x400m
    Atletiek Maastricht Mannen ---------- 0
    469 Jasper van Rooy Maastricht 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m Atletiek Maastricht Mannen --------- 1467
    470 Ruben Sansom Maastricht 800m
    Msen - 800m Atletiek Maastricht Mannen ---------- 0
    471 Casper Vorstermans Maastricht 100m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver 2 Atletiek Maastricht Mannen --------- 354
    472 Maarten Zeegers Maastricht 5000m
    Msen - 5000m Atletiek Maastricht Mannen ---------- 598
    479 Dirk Aarts ATH 100m
    110mH
    Hoog
    Msen - 100mMsen - 110mHMsen - Hoog Atletiekvereniging ATH Mannen -------- 2064
    480 Jeffrey van Eijck ATH 400m
    4x400m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver 1 Atletiekvereniging ATH Mannen -------- 925
    481 Niels Jacobs ATH 800m
    5000m
    4x400m
    Msen - 800mMsen - 5000m Atletiekvereniging ATH Mannen -------- 1322
    482 Daan Relou ATH 200m
    4x400m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver 2 Atletiekvereniging ATH Mannen -------- 301
    483 Jean-Paul Weerts ATH Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 1Msen - Kogelsl Atletiekvereniging ATH Mannen --------- 166
    484 Tom Willems ATH 4x400m
    Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl Atletiekvereniging ATH Mannen -------- 337
    485 Nick Bocken AV Caesar 5000m
    Msen - 5000m AV Caesar Mannen ---------- 598
    486 Maurice Dassen AV Caesar 4x400m
    Kogel
    Msen - Kogel 1 AV Caesar Mannen --------- 0
    487 Ivo Faashen AV Caesar Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl AV Caesar Mannen --------- 764
    488 Rob van Genderen AV Caesar 100m
    4x400m
    Msen - 100m AV Caesar Mannen --------- 728
    489 Roger Heiligers AV Caesar 5000m
    Msen - 5000m AV Caesar Mannen ---------- 0
    490 Dennis Janssens AV Caesar 4x400m
    AV Caesar Mannen ---------- 0
    491 Jurre Jaspers AV Caesar 100m
    400m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Caesar Mannen --------- 302
    492 Timo de Jong AV Caesar 400m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver 1 AV Caesar Mannen --------- 0
    493 Olaf Renes AV Caesar 200m
    Kogelsl
    Msen - 200mMsen - Kogelsl AV Caesar Mannen --------- 485
    494 Luc Schnabel AV Caesar 4x400m
    Hoog
    Ver
    Msen - HoogMsen - Ver 2 AV Caesar Mannen -------- 973
    495 Oscar Sinke AV Caesar 200m
    Msen - 200m AV Caesar Mannen ---------- 0
    496 Alex Skrabanja AV Caesar 800m
    Msen - 800m AV Caesar Mannen ---------- 599
    505 Jeroen Bekkers AV De Keien Kogel
    Msen - Kogel 1 AV De Keien Mannen ---------- 0
    506 Olaf van der Geest AV De Keien 100m
    200m
    Kogel
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - Kogel 2 AV De Keien Mannen -------- 711
    507 Ingmar van der Geest AV De Keien 110mH
    Hoog
    Ver
    Msen - 110mHMsen - HoogMsen - Ver 1 AV De Keien Mannen -------- 1712
    508 Peter Mijsberg AV De Keien 800m
    5000m
    Msen - 800mMsen - 5000m AV De Keien Mannen --------- 414
    509 Kris Riemersma AV De Keien 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV De Keien Mannen --------- 1292
    510 Geert Verhamme AV De Keien Kogelsl
    Msen - Kogelsl AV De Keien Mannen ---------- 0
    520 Bram Benne Reusel `69 100m
    110mH
    Kogelsl
    Msen - 100mMsen - 110mHMsen - Kogelsl AV Reusel `69 Mannen -------- 796
    521 Ruud van den Borne Reusel `69 5000m
    Msen - 5000m AV Reusel `69 Mannen ---------- 0
    522 Rick Kokken Reusel `69 200m
    4x400m
    Kogel
    Msen - 200mMsen - Kogel 1 AV Reusel `69 Mannen -------- 911
    523 Coen Lauwers Reusel `69 4x400m
    Hoog
    Ver
    Msen - HoogMsen - Ver 1 AV Reusel `69 Mannen -------- 996
    524 Paul van Limpt Reusel `69 800m
    4x400m
    Msen - 800m AV Reusel `69 Mannen --------- 515
    525 Rob Maas Reusel `69 Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl AV Reusel `69 Mannen --------- 0
    526 Harrie Meulenbroeks Reusel `69 200m
    800m
    Msen - 200mMsen - 800m AV Reusel `69 Mannen --------- 0
    527 Rob Meulenbroeks Reusel `69 5000m
    Msen - 5000m AV Reusel `69 Mannen ---------- 274
    528 Rob Michiels Reusel `69 100m
    400m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 400m AV Reusel `69 Mannen -------- 1295
    529 Rob Schelle Reusel `69 400m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver 2 AV Reusel `69 Mannen --------- 0
    538 Stijn van Damme AVV 100m
    Msen - 100m AV Valkenswaard Mannen ---------- 0
    539 Niels Fiers AVV 100m
    200m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Valkenswaard Mannen -------- 1238
    540 Erik van Ham AVV Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl AV Valkenswaard Mannen --------- 1032
    541 Rob Jongenelen AVV Kogel
    Msen - Kogel 1 AV Valkenswaard Mannen ---------- 0
    542 Lars Klokgieters AVV 400m
    Msen - 400m AV Valkenswaard Mannen ---------- 0
    543 Lars Louwers AVV 200m
    Hoog
    Msen - 200mMsen - Hoog AV Valkenswaard Mannen --------- 492
    544 Niels Maréchal AVV 110mH
    4x400m
    Ver
    Msen - 110mHMsen - Ver 2 AV Valkenswaard Mannen -------- 1261
    545 Lennart Niehof AVV Ver
    Msen - Ver 1 AV Valkenswaard Mannen ---------- 0
    546 Lorens Niehof AVV 800m
    4x400m
    Msen - 800m AV Valkenswaard Mannen --------- 581
    547 Jasper Prins AVV 5000m
    Msen - 5000m AV Valkenswaard Mannen ---------- 158
    548 Jos van Vliet AVV 400m
    4x400m
    Kogelsl
    Msen - 400mMsen - Kogelsl AV Valkenswaard Mannen -------- 450
    555 Daniël Bellefroid AVON 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AVON Mannen --------- 1041
    556 Niels Donners AVON 4x400m
    Kogelsl
    Ver
    Msen - KogelslMsen - Ver 2 AVON Mannen -------- 265
    557 Roel Habets AVON 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AVON Mannen --------- 0
    558 Aubry van der Plaats AVON 400m
    4x400m
    Msen - 400m AVON Mannen --------- 0
    559 Ramon Rollinger AVON 110mH
    Hoog
    Ver
    Msen - 110mHMsen - HoogMsen - Ver 2 AVON Mannen -------- 1682
    560 Koen Salmaso AVON 400m
    4x400m
    Kogel
    Msen - 400mMsen - Kogel 1 AVON Mannen -------- 730
    561 Lourens Verhage AVON 800m
    5000m
    4x400m
    Msen - 800mMsen - 5000m AVON Mannen -------- 867
    564 Marvin Arts ASTX 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 0
    565 Robert Bervoets ASTX 400m
    110mH
    Hoog
    Msen - 400mMsen - 110mHMsen - Hoog ESAV Asterix Mannen Team 1 -------- 2091
    566 Jordi Bot ASTX 800m
    4x400m
    Msen - 800m ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 0
    567 Jelle Heijne ASTX 4x400m
    Ver
    Msen - Ver 1 ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 0
    568 Floris-Jan... den Hoek ASTX Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 1010
    569 Rik Hopmans ASTX 4x400m
    Kogelsl
    Msen - Kogelsl ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 0
    570 Arne Jacobs ASTX 5000m
    Msen - 5000m ESAV Asterix Mannen Team 1 ---------- 0
    571 Casper van...er Putten ASTX 800m
    5000m
    Msen - 800mMsen - 5000m ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 1533
    572 Niek Verdijck ASTX 400m
    4x400m
    Msen - 400m ESAV Asterix Mannen Team 1 --------- 0
    573 Walter Vianen ASTX 100m
    200m
    Ver
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - Ver 2 ESAV Asterix Mannen Team 1 -------- 1926
    574 Bart Borm ASTX 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m ESAV Asterix Mannen Team 2 --------- 0
    575 Sebastiaan...de Heuvel ASTX 400m
    4x400m
    Ver
    Msen - 400mMsen - Ver 1 ESAV Asterix Mannen Team 2 -------- 537
    576 Yasser Mussagy ASTX 200m
    Msen - 200m ESAV Asterix Mannen Team 2 ---------- 522
    577 Thomas Reep ASTX 5000m
    4x400m
    Kogel
    Msen - 5000mMsen - Kogel 1 ESAV Asterix Mannen Team 2 -------- 0
    578 Michiel Ruland ASTX 800m
    4x400m
    Msen - 800m ESAV Asterix Mannen Team 2 --------- 0
    579 Ricky Tailly ASTX 800m
    Kogel
    Msen - 800mMsen - Kogel 2 ESAV Asterix Mannen Team 2 --------- 772
    580 Willem Verhoeven ASTX 5000m
    Msen - 5000m ESAV Asterix Mannen Team 2 ---------- 453
    581 Matthijs Wezeman ASTX Hoog
    Msen - Hoog ESAV Asterix Mannen Team 2 ---------- 680
    582 Tim Wissink ASTX 400m
    4x400m
    Msen - 400m ESAV Asterix Mannen Team 2 --------- 0
    583 Wing-Hin Wong ASTX 100m
    110mH
    Msen - 100mMsen - 110mH ESAV Asterix Mannen Team 2 --------- 597
    584 Bas van de Burgt GAC Gemert 110mH
    Kogel
    Ver
    Msen - 110mHMsen - Kogel 1Msen - Ver 2 GAC Gemert Mannen -------- 1924
    585 Roel Peters GAC Gemert 800m
    Msen - 800m GAC Gemert Mannen ---------- 351
    588 Erik Crombag GVAC Ver
    Msen - Ver 2 GVAC Mannen ---------- 621
    589 Jochem van Duren GVAC 100m
    4x400m
    Msen - 100m GVAC Mannen --------- 0
    590 Haike Franssen GVAC Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl GVAC Mannen --------- 1271
    591 Tim van Herwijnen GVAC 400m
    Msen - 400m GVAC Mannen ---------- 0
    592 Rens Hoogendorp GVAC 400m
    4x400m
    Msen - 400m GVAC Mannen --------- 619
    593 Juul Knoester GVAC 800m
    4x400m
    Msen - 800m GVAC Mannen --------- 715
    594 Jan de Kok GVAC 5000m
    Msen - 5000m GVAC Mannen ---------- 455
    595 Niels Kox GVAC 200m
    Ver
    Msen - 200mMsen - Ver 1 GVAC Mannen --------- 486
    596 David van der Lugt GVAC 100m
    Hoog
    Msen - 100mMsen - Hoog GVAC Mannen --------- 1060
    597 Joris van Vlerken GVAC 110mH
    4x400m
    Msen - 110mH GVAC Mannen --------- 527
    598 Nick van der Zanden GVAC Kogel
    Msen - Kogel 1 GVAC Mannen ---------- 0
    609 Michael Bron HAC Kogelsl
    Msen - Kogelsl HAC Mannen ---------- 321
    610 Daan Verbakel HAC 200m
    110mH
    Ver
    Msen - 200mMsen - 110mHMsen - Ver 2 HAC Mannen -------- 1424
    616 Han Baselier LGDR Hoog
    Ver
    Msen - HoogMsen - Ver 1 Lopersgroep Deurne Mannen --------- 587
    617 Ian Franssen LGDR 800m
    110mH
    4x400m
    Msen - 800mMsen - 110mH Lopersgroep Deurne Mannen -------- 410
    618 Werner Gentle LGDR 5000m
    Msen - 5000m Lopersgroep Deurne Mannen ---------- 628
    619 Tom Honings LGDR 100m
    200m
    400m
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - 400m Lopersgroep Deurne Mannen -------- 0
    620 Sven van den Hurk LGDR Kogel
    Msen - Kogel 1 Lopersgroep Deurne Mannen ---------- 180
    621 Jop Knoppers LGDR 100m
    400m
    4x400m
    Msen - 100mMsen - 400m Lopersgroep Deurne Mannen -------- 1244
    622 Koen van de Mortel LGDR 200m
    Msen - 200m Lopersgroep Deurne Mannen ---------- 493
    623 Rik van der Steen LGDR 800m
    4x400m
    Ver
    Msen - 800mMsen - Ver 2 Lopersgroep Deurne Mannen -------- 1284
    624 Koen Terheijden LGDR 110mH
    4x400m
    Msen - 110mH Lopersgroep Deurne Mannen --------- 0
    627 Fabian Buijzen Swift 100m
    4x400m
    Ver
    Msen - 100mMsen - Ver 2 Swift Atletiek Mannen Team 1 -------- 548
    628 Marco Caspers Swift Kogel
    Hoog
    Ver
    Msen - Kogel 2Msen - HoogMsen - Ver 1 Swift Atletiek Mannen Team 1 -------- 1939
    629 Alain Dijkstra Swift Kogelsl
    Msen - Kogelsl Swift Atletiek Mannen Team 1 ---------- 573
    630 Jorick Horstermans Swift Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 1Msen - Kogelsl Swift Atletiek Mannen Team 1 --------- 0
    631 Guido Klaassen Swift 110mH
    4x400m
    Msen - 110mH Swift Atletiek Mannen Team 1 --------- 506
    632 Pie Meuwissen Swift 100m
    4x400m
    Msen - 100m Swift Atletiek Mannen Team 1 --------- 0
    633 Chris Steuns Swift 800m
    4x400m
    Msen - 800m Swift Atletiek Mannen Team 1 --------- 451
    634 Stan Ubachs Swift 400m
    Msen - 400m Swift Atletiek Mannen Team 1 ---------- 346
    635 Tijn Vaessen Swift 200m
    Msen - 200m Swift Atletiek Mannen Team 1 ---------- 709
    636 Nick Wanten Swift 800m
    Msen - 800m Swift Atletiek Mannen Team 1 ---------- 0
    637 Jan van de Winkel Swift 5000m
    Msen - 5000m Swift Atletiek Mannen Team 1 ---------- 392
    638 Thies Coenen Swift Kogel
    Msen - Kogel 1 Swift Atletiek Mannen Team 2 ---------- 504
    639 Bart Zijlstra Swift Kogel
    Kogelsl
    Msen - Kogel 2Msen - Kogelsl Swift Atletiek Mannen Team 2 --------- 147

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Leudal LEUD 6
    Atletiek Maastricht MSTR 10
    Atletiekvereniging ATH ATH 6
    AV Caesar CAES 12
    AV De Keien KEIN 6
    AV Reusel `69 RS69 10
    AV Valkenswaard AVV 11
    AVON AVON 7
    ESAV Asterix ASTX 20
    GAC Gemert GACG 2
    GVAC GVAC 11
    HAC HAC 2
    Lopersgroep Deurne LGDR 9
    Swift Atletiek SWFT 13
    Competitiestand Mannen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 ESAV Asterix Mannen Team 1 ESAV Asterix - Msen
    Begeleider: Casper van der Putten
    10 7165
    2 GVAC Mannen GVAC - Msen
    Begeleider: Ruud van Ham
    Jurylid: Maarten Tromp
    11 6310
    3 Swift Atletiek Mannen Team 1 Swift Atletiek - Msen
    Begeleider: Rene Vaessen
    Jurylid: Joyce Cranen
    11 5954
    4 AV Valkenswaard Mannen AV Valkenswaard - Msen
    Begeleider: Jos van vliet
    Jurylid: Jo van Ham (graag op kogelslingeren)
    11 5735
    5 Atletiekvereniging ATH Mannen Atletiekvereniging ATH - Msen
    Begeleider: Ad Jacobs
    Jurylid: Karin van Wouwe
    6 5552
    6 Lopersgroep Deurne Mannen Lopersgroep Deurne - Msen
    Begeleider: Martien van den Berg
    Jurylid: Sven van den Hurk
    9 5441
    7 AV Reusel `69 Mannen AV Reusel `69 - Msen
    Begeleider: Ruud Lauwers
    Jurylid: Irene Benne
    10 5321
    8 AV Caesar Mannen AV Caesar - Msen
    Begeleider: Frans Pepels
    Jurylid: Bert Nijssen
    12 5020
    9 AVON Mannen AVON - Msen
    Begeleider: Joop Hoevers
    Jurylid: Ed Blacha
    7 4956
    10 Atletiek Maastricht Mannen Atletiek Maastricht - Msen
    Begeleider: Tos Berendschot
    Jurylid: Corrie Waiboer
    10 4729
    11 Atletiek Leudal Mannen Atletiek Leudal - Msen
    Begeleider: Monique Uiterwijk
    Jurylid: Ton Cranen
    6 4709
    12 AV De Keien Mannen AV De Keien - Msen
    Begeleider: Moniek Reijs
    Jurylid: Zie vrouwenteam
    6 4129
    13 ESAV Asterix Mannen Team 2 ESAV Asterix - Msen
    Begeleider: Jelle Heijne
    10 3561
    14 GAC Gemert Mannen GAC Gemert - Msen
    Begeleider: Martijn Kluijtmans
    2 2275
    15 HAC Mannen HAC - Msen
    Begeleider: Paul van Mierlo
    Jurylid: nvt
    2 1745
    16 Swift Atletiek Mannen Team 2 Swift Atletiek - Msen
    Begeleider: Rene Vaessen
    2 651
    17 AV Generaal Michaelis Mannen AV Generaal Michaelis - Msen 0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    1 Rob van Genderen AV Caesar AV Caesar Mannen 11,32 +0.2 m/s11,30 728
    2 Kris Riemersma AV De Keien AV De Keien Mannen 11,75 +1.0 m/s11,99 633
    3 Niels Fiers AVV AV Valkenswaard Mannen 11,82 +0.2 m/s11,60 618
    4 Olaf van der Geest AV De Keien AV De Keien Mannen 11,85 +0.2 m/s11,79 0
    5 Walter Vianen ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 11,90 +0.2 m/s11,90 601
    6 Rob Michiels Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 11,99 +0.4 m/s--- 583
    7 Dirk Aarts ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 12,00 +0.2 m/s11,72 581
    8 Bram Geven Leudal Atletiek Leudal Mannen 12,00 +0.2 m/s11,80 581
    9 David van der Lugt GVAC GVAC Mannen 12,06 +0.3 m/s12,40 568
    10 Jop Knoppers LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 12,15 +1.0 m/s12,14 550
    11 Fabian Buijzen Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 12,16 +1.0 m/s12,16 548
    12 Jochem van Duren GVAC GVAC Mannen 12,27 +0.4 m/s--- 0
    13 Pie Meuwissen Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 12,32 +0.3 m/s12,50 0
    14 Yorick Jansen Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 12,33 +1.0 m/s12,10 515
    15 Daniël Bellefroid AVON AVON Mannen 12,34 +0.2 m/s11,84 513
    16 Bram Benne Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 12,36 +0.4 m/s--- 0
    17 Marco Rietjens Leudal Atletiek Leudal Mannen 12,43 +1.0 m/s12,35 0
    18 Marvin Arts ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 12,52 +1.0 m/s12,30 0
    19 Tom Honings LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 12,53 +0.3 m/s12,45 0
    20 Roel Habets AVON AVON Mannen 12,71 +0.3 m/s12,74 0
    21 Casper Vorstermans Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 12,73 +0.4 m/s13,00 0
    22 Wing-Hin Wong ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 12,78 +0.3 m/s12,50 430
    23 Bart Borm ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 12,85 +0.3 m/s12,50 0
    24 Stijn van Damme AVV AV Valkenswaard Mannen 13,31 +0.4 m/s13,20 0
    25 Jurre Jaspers AV Caesar AV Caesar Mannen 13,58 +0.4 m/s13,00 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team 200m OBPTeam punten
    1 Jasper van Rooy Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 23,13 -0.7 m/s22,97 727
    2 Tijn Vaessen Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 23,31 -0.7 m/s22,74 709
    3 Walter Vianen ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 23,66 -0.7 m/s23,50 676
    4 Kris Riemersma AV De Keien AV De Keien Mannen 23,84 -1.9 m/s24,16 659
    5 Bram Geven Leudal Atletiek Leudal Mannen 23,95 -0.7 m/s23,69 649
    6 Olaf van der Geest AV De Keien AV De Keien Mannen 24,09 -0.7 m/s24,10 0
    7 Niels Fiers AVV AV Valkenswaard Mannen 24,27 -0.7 m/s23,70 620
    8 Daniël Bellefroid AVON AVON Mannen 25,35 -1.9 m/s24,34 528
    9 Yasser Mussagy ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 25,42 -1.9 m/s25,00 522
    10 Marvin Arts ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 25,58 -1.9 m/s25,00 0
    11 Koen van de Mortel LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 25,78 -1.9 m/s24,95 493
    12 Lars Louwers AVV AV Valkenswaard Mannen 25,87 +1.2 m/s25,40 0
    13 Niels Kox GVAC GVAC Mannen 25,87 +0.5 m/s--- 486
    14 Olaf Renes AV Caesar AV Caesar Mannen 25,89 +1.2 m/s26,00 485
    15 Rick Kokken Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 26,28 +0.5 m/s--- 454
    16 Daan Verbakel HAC HAC Mannen 26,57 +0.5 m/s--- 433
    17 Bart Borm ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 26,77 +1.2 m/s26,50 0
    18 Roel Habets AVON AVON Mannen 26,88 -1.9 m/s24,88 0
    19 Daan Relou ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 28,46 +0.5 m/s27,49 301
    20 Harrie Meulenbroeks Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 29,07 +0.5 m/s--- 0
    Oscar Sinke AV Caesar AV Caesar Mannen DNS 27,00 0
    Tom Honings LGDR Lopersgroep Deurne Mannen DNS 25,45 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team 400mOBPTeam punten
    1 Jasper van Rooy Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 51,50 51,77 740
    2 Rob Michiels Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 52,18 51,98 712
    3 Jop Knoppers LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 52,62 52,42 694
    4 Robert Bervoets ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 53,77 52,00 648
    5 Rens Hoogendorp GVAC GVAC Mannen 54,53 52,54 619
    6 Guy Maas Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 54,86 55,22 0
    7 Tom Honings LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 55,39 55,52 0
    8 Niek Verdijck ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 56,20 54,00 0
    9 Ton Winkelmolen Leudal Atletiek Leudal Mannen 56,49 56,43 548
    10 Koen Salmaso AVON AVON Mannen 58,01 55,18 496
    11 Jeffrey van Eijck ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 58,75 55,40 472
    12 Jos van Vliet AVV AV Valkenswaard Mannen 59,43 58,00 450
    13 Aubry van der Plaats AVON AVON Mannen 1:00,42 59,21 0
    14 Lars Klokgieters AVV AV Valkenswaard Mannen 1:02,39 1:02,00 0
    15 Stan Ubachs Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 1:02,90 58,00 346
    16 Jurre Jaspers AV Caesar AV Caesar Mannen 1:04,51 1:03,00 302
    17 Sebastiaan...de Heuvel ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 1:06,11 --- 260
    18 Rob Schelle Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 1:07,28 --- 0
    Timo de Jong AV Caesar AV Caesar Mannen DNS --- 0
    Tim Wissink ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 DNS 55,00 0
    Tim van Herwijnen GVAC GVAC Mannen DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Casper van...er Putten ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 1:57,41 1:54,00 793
    2 Rick Paffen Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 1:58,12 1:58,07 780
    3 Rik van der Steen LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 1:59,38 1:57,78 758
    4 Juul Knoester GVAC GVAC Mannen 2:01,91 2:00,00 715
    5 Niels Jacobs ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 2:02,99 1:59,99 697
    6 Ian Franssen LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 2:07,24 2:02,69 0
    7 Alex Skrabanja AV Caesar AV Caesar Mannen 2:09,25 2:11,00 599
    8 Lorens Niehof AVV AV Valkenswaard Mannen 2:10,49 2:04,00 581
    9 Paul van Limpt Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 2:15,19 --- 515
    10 Jordi Bot ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 2:16,33 1:59,00 0
    11 Lourens Verhage AVON AVON Mannen 2:18,84 2:17,72 466
    12 Chris Steuns Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 2:20,06 2:20,00 451
    13 Ricky Tailly ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 2:20,87 2:25,00 441
    14 Peter Mijsberg AV De Keien AV De Keien Mannen 2:23,07 2:17,00 414
    15 Nick Wanten Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 2:24,54 2:17,00 0
    16 Roel Peters GAC Gemert GAC Gemert Mannen 2:28,41 2:32,52 351
    17 Kevin van Heel Leudal Atletiek Leudal Mannen 2:30,91 2,29 323
    18 Harrie Meulenbroeks Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 2:32,91 --- 0
    19 Michiel Ruland ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 2:44,67 2:30,00 0
    Ruben Sansom Maastricht Atletiek Maastricht Mannen DNS 1:57,19 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam Team 5000mOBPTeam punten
    1 Casper van...er Putten ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 15:47,71 15:00,00 740
    2 Arne Jacobs ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 16:14,18 16:00,00 0
    3 Werner Gentle LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 16:47,42 17:03,82 628
    4 Niels Jacobs ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 16:48,98 17:32,46 625
    5 Maarten Zeegers Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 17:04,65 15:10,00 598
    6 Nick Bocken AV Caesar AV Caesar Mannen 17:05,10 --- 598
    7 Roger Heiligers AV Caesar AV Caesar Mannen 17:28,88 16:40,00 0
    8 Jan de Kok GVAC GVAC Mannen 18:36,12 18:30,00 455
    9 Willem Verhoeven ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 18:37,90 17:10,00 453
    10 Danny van Pol Leudal Atletiek Leudal Mannen 19:10,30 --- 408
    11 Lourens Verhage AVON AVON Mannen 19:15,17 19:44,77 401
    12 Jan van de Winkel Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 19:22,05 19:15,00 392
    13 Rob Meulenbroeks Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 20:58,78 --- 274
    14 Ruud van den Borne Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 21:12,64 --- 0
    15 Jasper Prins AVV AV Valkenswaard Mannen 22:50,42 23:00,00 158
    Peter Mijsberg AV De Keien AV De Keien Mannen DNS 16:58,00 0
    Thomas Reep ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 DNS 16:30,00 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Team 110mH OBPTeam punten
    1 Bas van de Burgt GAC Gemert GAC Gemert Mannen 15,50 +0.6 m/s15,37 797
    2 Robert Bervoets ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 16,34 +0.6 m/s16,00 718
    3 Dirk Aarts ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 16,89 +0.6 m/s16,82 670
    4 Ingmar van der Geest AV De Keien AV De Keien Mannen 17,60 +0.6 m/s17,81 613
    5 Ramon Rollinger AVON AVON Mannen 17,62 +0.6 m/s17,47 611
    6 Niels Maréchal AVV AV Valkenswaard Mannen 17,78 +0.6 m/s18,50 599
    7 Daan Verbakel HAC HAC Mannen 18,06 +0.6 m/s--- 578
    8 Joris van Vlerken GVAC GVAC Mannen 18,78 +0.6 m/s--- 527
    9 Guido Klaassen Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 19,09 +0.6 m/s19,12 506
    10 Ton Winkelmolen Leudal Atletiek Leudal Mannen 19,18 +0.6 m/s18,21 501
    11 Bram Benne Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 19,72 +0.6 m/s--- 466
    12 Ian Franssen LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 20,68 +0.6 m/s--- 410
    13 Koen Terheijden LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 22,46 +0.6 m/s--- 0
    14 Wing-Hin Wong ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 26,17 +0.6 m/s20,00 167

    Uitslagen 4 x 400m Senioren mannen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:38,54 615
    2 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 3:39,67 605
    3 Atletiek Maastricht Mannen (4x400m) Atletiek Maastricht - Msen 4 3:41,70 586
    4 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:43,39 571
    5 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 3:45,08 556
    6 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 3:47,51 534
    7 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:48,88 523
    8 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:52,74 490
    9 Atletiek Leudal Mannen (4x400m) Atletiek Leudal - Msen 4 3:54,32 477
    10 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 3:59,38 437
    11 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 4:08,14 371
    12 AV De Keien Mannen (4x400m) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 ESAV Asterix Mannen Team 2 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 0 DNS 0
    12 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Olaf van der Geest AV De Keien AV De Keien Mannen 13,73 --- 711
    2 Haike Franssen GVAC GVAC Mannen 12,63 --- 641
    3 Floris-Jan... den Hoek ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 11,79 --- 586
    4 Bas van de Burgt GAC Gemert GAC Gemert Mannen 11,15 --- 542
    5 Thies Coenen Swift Swift Atletiek Mannen Team 2 10,61 10,58 504
    6 Marco Caspers Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 10,51 9,85 497
    7 Jorick Horstermans Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 10,47 10,93 0
    8 Rick Kokken Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 9,95 --- 457
    9 Ivo Faashen AV Caesar AV Caesar Mannen 9,94 --- 456
    10 Jeroen Bekkers AV De Keien AV De Keien Mannen 9,62 --- 0
    11 Erik van Ham AVV AV Valkenswaard Mannen 9,60 --- 431
    12 Maurice Dassen AV Caesar AV Caesar Mannen 8,73 --- 0
    13 Nick van der Zanden GVAC GVAC Mannen 8,61 --- 0
    14 Tom Willems ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 8,39 --- 337
    15 Ricky Tailly ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 8,31 --- 331
    16 Kevin van Heel Leudal Atletiek Leudal Mannen 8,09 --- 313
    17 Bart Zijlstra Swift Swift Atletiek Mannen Team 2 7,90 8,95 0
    18 Jean-Paul Weerts ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 7,75 --- 0
    19 Rob Maas Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 7,58 --- 0
    20 Koen Salmaso AVON AVON Mannen 7,14 --- 234
    21 Rob Jongenelen AVV AV Valkenswaard Mannen 6,98 --- 0
    22 Sven van den Hurk LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 6,54 --- 180
    Thomas Reep ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team KogelslOBPTeam punten
    1 Haike Franssen GVAC GVAC Mannen 38,41 --- 630
    2 Erik van Ham AVV AV Valkenswaard Mannen 36,59 --- 601
    3 Alain Dijkstra Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 34,88 35,00 573
    4 Arno Oprins Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 26,79 --- 429
    5 Floris-Jan... den Hoek ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 26,52 --- 424
    6 Jorick Horstermans Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 24,22 27,35 0
    7 Bram Benne Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 21,83 --- 330
    8 Michael Bron HAC HAC Mannen 21,44 --- 321
    9 Ivo Faashen AV Caesar AV Caesar Mannen 20,82 --- 308
    10 Niels Donners AVON AVON Mannen 18,87 --- 265
    11 Olaf Renes AV Caesar AV Caesar Mannen 15,80 --- 0
    12 Jean-Paul Weerts ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 14,79 --- 166
    13 Tom Willems ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 14,28 --- 0
    14 Bart Zijlstra Swift Swift Atletiek Mannen Team 2 14,05 16,84 147
    15 Rob Maas Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 12,45 --- 0
    Geert Verhamme AV De Keien AV De Keien Mannen NM --- 0
    Jos van Vliet AVV AV Valkenswaard Mannen NM --- 0
    Rik Hopmans ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Niels Maréchal AVV AV Valkenswaard Mannen 6,26 -0.9 m/s--- 662
    2 Walter Vianen ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 6,20 +1.3 m/s--- 649
    3 Marco Caspers Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 6,11 -0.5 m/s6,61 629
    4 Erik Crombag GVAC GVAC Mannen 6,07 -1.5 m/s--- 621
    5 Bas van de Burgt GAC Gemert GAC Gemert Mannen 5,91 +0.0 m/s--- 585
    6 Rik van der Steen LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 5,65 +0.5 m/s5,76 526
    7 Ingmar van der Geest AV De Keien AV De Keien Mannen 5,59 -2.6 m/s--- 512
    8 Jelle Heijne ASTX ESAV Asterix Mannen Team 1 5,53 +0.0 m/s--- 0
    9 Luc Schnabel AV Caesar AV Caesar Mannen 5,46 -0.6 m/s--- 481
    10 Fabian Buijzen Swift Swift Atletiek Mannen Team 1 5,46 -1.3 m/s5,79 0
    11 Coen Lauwers Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 5,35 -2.9 m/s--- 456
    12 Jeffrey van Eijck ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 5,34 -1.8 m/s--- 453
    13 Daan Verbakel HAC HAC Mannen 5,17 -1.0 m/s--- 413
    14 Ramon Rollinger AVON AVON Mannen 5,08 +0.0 m/s--- 391
    15 Niels Kox GVAC GVAC Mannen 5,05 -0.9 m/s--- 0
    16 Marco Rietjens Leudal Atletiek Leudal Mannen 4,99 +0.1 m/s--- 369
    17 Han Baselier LGDR Lopersgroep Deurne Mannen 4,97 -0.6 m/s5,00 0
    18 Casper Vorstermans Maastricht Atletiek Maastricht Mannen 4,93 -1.2 m/s--- 354
    19 Niels Donners AVON AVON Mannen 4,84 -1.7 m/s--- 0
    20 Sebastiaan...de Heuvel ASTX ESAV Asterix Mannen Team 2 4,62 -1.7 m/s--- 277
    21 Daan Relou ATH Atletiekvereniging ATH Mannen 4,05 -1.0 m/s--- 0
    22 Rob Schelle Reusel `69 AV Reusel `69 Mannen 3,95 -2.0 m/s--- 0
    23 Lennart Niehof AVV AV Valkenswaard Mannen 3,59 -0.9 m/s--- 0
    Timo de Jong AV Caesar AV Caesar Mannen DNS --- 0