Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 117
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1500m100mH4x400mKogelKogelslHoogVer
    441 Marloes Abbink Almere `81 - Almere `81 Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Kog...l Groep 2 --------
    442 Els Brouwer Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m --------
    443 Sanne van Drunen Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 100mH
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver Groep 2 -------
    444 Tamara Graat Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    445 Emmy van Maurik Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver Groep 1 --------
    446 Fiona Mirea Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 1500m
    Kogelsl
    Vsen - 1500mVsen - Kog...l Groep 1 --------
    447 Robin van Sallandt Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 4x400m
    Hoog
    Vsen - Hoog --------
    448 Sabine Schaapherder Almere `81 - Almere `81 Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep 2 ---------
    449 Annick Steenman Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    450 Lotte Visser Almere `81 - Almere `81 Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    451 Iris Bovendeerd ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep 2 ---------
    452 Mieke Brinkman ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog ---------
    453 Annemarie Jacobs ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 100m
    Kogelsl
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Kog...l Groep 1Vsen - Ver Groep 1 -------
    454 Karlijn van Lierop ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 400m
    Vsen - 400m ---------
    455 Nadia Marzguioui ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 200m
    Vsen - 200m ---------
    456 Mayra Smith ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 100m
    100mH
    Vsen - 100mVsen - 100mH --------
    457 Elianne van der Valk ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    458 Taru van der Zijde ARV Ilion - ARV Ilion Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Ver
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Kog...l Groep 2Vsen - Ver Groep 2 -------
    459 Lisanne Cock AV Phoenix - AV Phoenix Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m --------
    460 Jill de Gier AV Phoenix - AV Phoenix Vrouwen 100mH
    Kogel
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Kogel Groep 1Vsen - Hoog -------
    461 Marieke Gimbel AV Phoenix - AV Phoenix Vrouwen 1500m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 1500mVsen - Ver Groep 2 -------
    462 Marije van der Kamp AV Phoenix - AV Phoenix Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    463 Anne van der Put AV Phoenix - AV Phoenix Vrouwen 1500m
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 1500mVsen - Kog...l Groep 1 -------
    464 Inge van 't Veer AV Phoenix - AV Phoenix Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m --------
    465 Eva Bartholomeus AV Statina - AV Statina Vrouwen 4x400m
    ---------
    466 Ruby den Besten AV Statina - AV Statina Vrouwen 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver Groep 1 -------
    467 Vera Gommans AV Statina - AV Statina Vrouwen 100m
    4x400m
    Vsen - 100m --------
    468 Veri Gutte AV Statina - AV Statina Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep 1 ---------
    469 Julia van ...ippenberg AV Statina - AV Statina Vrouwen 100m
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mVsen - HoogVsen - Ver Groep 2 -------
    470 Julie van Riel AV Statina - AV Statina Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    471 Anke Veluwenkamp AV Statina - AV Statina Vrouwen Kogelsl
    Vsen - Kog...l Groep 1 ---------
    472 Jamie Verweij AV Statina - AV Statina Vrouwen 400m
    Vsen - 400m ---------
    473 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 200m
    400m
    Vsen - 200mVsen - 400m --------
    474 Rosalie Baak AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen Kogel
    Ver
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Ver Groep 1 --------
    475 Naomi Doves AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 200m
    4x400m
    Vsen - 200m --------
    476 Tessa Harderwijk AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 400m
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 400mVsen - Kog...l Groep 1 -------
    477 Margriet Hilhorst AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog -------
    478 Jose Hilh...st-Damsma AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    479 Jessica Nieweg AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 100m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver Groep 1 --------
    480 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen 100m
    Vsen - 100m ---------
    481 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal - AV Zuidwal Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 2Vsen - Kog...l Groep 2 --------
    482 Inger Brandsma AV `40 - AV `40 Vrouwen Kogelsl
    Vsen - Kog...l Groep 1 ---------
    483 Margot den Breejen AV `40 - AV `40 Vrouwen 200m
    1500m
    Vsen - 200mVsen - 1500m --------
    484 Martha Chapple AV `40 - AV `40 Vrouwen 100m
    4x400m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen - Kogel Groep 2 -------
    485 Janna van der Kevie AV `40 - AV `40 Vrouwen 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver Groep 1 --------
    486 Amber Kroon AV `40 - AV `40 Vrouwen 400m
    100mH
    Vsen - 400mVsen - 100mH --------
    487 Veerle Ooink AV `40 - AV `40 Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    488 Larissa Smit AV `40 - AV `40 Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m --------
    489 Andrea Snijders AV `40 - AV `40 Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Kog...l Groep 2 --------
    490 Regina Stam AV `40 - AV `40 Vrouwen 200m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver Groep 2 --------
    491 Cheryl Tevreden AV `40 - AV `40 Vrouwen 100m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog --------
    492 Iris Goedhart AV `47 - AV `47 Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    493 Evita Hoogeveen AV `47 - AV `47 Vrouwen 400m
    1500m
    4x400m
    Vsen - 400mVsen - 1500m -------
    494 Joyce Kraaijenbrink AV `47 - AV `47 Vrouwen 100mH
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog -------
    495 Rinka Kranenburg AV `47 - AV `47 Vrouwen 100m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver Groep 2 -------
    496 Tara van Spronsen AV `47 - AV `47 Vrouwen 200m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver Groep 1 --------
    497 Anniek Uitenbroek AV `47 - AV `47 Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    498 Anouschka de Waal AV `47 - AV `47 Vrouwen 100mH
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVsen - Kogel Groep 2Vsen - Kog...l Groep 2 -------
    499 Lisa Wassenaar AV `47 - AV `47 Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Kog...l Groep 1 --------
    500 Tieneke An... den Berg Avantri - Avantri Vr...en Team 2 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    501 Astrid van der Born Avantri - Avantri Vr...en Team 1 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    502 Eline Brand Avantri - Avantri Vr...en Team 1 ----------
    503 Laurene Brobbel Avantri - Avantri Vr...en Team 2 200m
    Kogelsl
    Hoog
    Vsen - 200mVsen - Kog...l Groep 2Vsen - Hoog -------
    504 Vera Hilgeman Avantri - Avantri Vr...en Team 2 100m
    4x400m
    Vsen - 100m --------
    505 Patricia d...Jong-Veer Avantri - Avantri Vr...en Team 1 100m
    4x400m
    Vsen - 100m --------
    506 Til van Klaren Avantri - Avantri Vr...en Team 1 ----------
    507 Iris van Leeuwen Avantri - Avantri Vr...en Team 1 ----------
    508 Alexandra Lingen Avantri - Avantri Vr...en Team 1 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    509 Feline Molenaar Avantri - Avantri Vr...en Team 2 400m
    100mH
    Vsen - 400mVsen - 100mH --------
    510 Carolien de Pater Avantri - Avantri Vr...en Team 1 400m
    Kogel
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Kogel Groep 1Vsen - Ver Groep 2 -------
    511 Jessica de Pater Avantri - Avantri Vr...en Team 1 Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 2Vsen - Kog...l Groep 1 --------
    512 Janet Rie...ld-Noomen Avantri - Avantri Vr...en Team 2 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    513 Rowena Spelt Avantri - Avantri Vr...en Team 2 4x400m
    Kogel
    Ver
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Ver Groep 2 -------
    514 Jaime van Tuijl Avantri - Avantri Vr...en Team 1 200m
    4x400m
    Vsen - 200m --------
    515 Marit Vente Avantri - Avantri Vr...en Team 2 100m
    4x400m
    Vsen - 100m --------
    516 Maaike Waterreus Avantri - Avantri Vr...en Team 1 4x400m
    Hoog
    Vsen - Hoog --------
    517 Josephine ...n der Wel Avantri - Avantri Vr...en Team 1 ----------
    518 Daniëlle Wooning Avantri - Avantri Vr...en Team 2 4x400m
    Kogelsl
    Ver
    Vsen - Kog...l Groep 1Vsen - Ver Groep 1 -------
    519 Marillion ...ijnenburg Avantri - Avantri Vr...en Team 1 100mH
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVsen - Kog...l Groep 2 -------
    520 Emma van de Beek BAV - BAV Vrouwen 100m
    400m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 400mVsen - Ver Groep 2 -------
    521 Marina Bos BAV - BAV Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep 2 ---------
    522 Karin van Buuren BAV - BAV Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    524 Catharina van Lange BAV - BAV Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 1Vsen - Kog...l Groep 2 --------
    525 Bernadette Vink BAV - BAV Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    526 Tamar Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 4x400m
    ---------
    527 Eline Roskam Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 4x400m
    ---------
    528 Amber van Elk Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 1500m
    Vsen - 1500m ---------
    529 Chiara Fakkel Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep 1 ---------
    530 Lorraine Gonizzi Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 400m
    100mH
    Ver
    Vsen - 400mVsen - 100mHVsen - Ver Groep 1 -------
    531 Ivanka Hogervorst Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 4x400m
    Hoog
    Vsen - Hoog --------
    532 Mariska Kaptein Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver Groep 1 -------
    533 Melanie Overmars Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100m
    Vsen - 100m ---------
    534 Hilde Pracht Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 100mH
    4x400m
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVsen - Kog...l Groep 2 -------
    535 Tiffany Smit Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen 200m
    400m
    Vsen - 200mVsen - 400m --------
    536 Froukje van der Veen Leiden - Leiden Atl...k Vrouwen Kogel
    Vsen - Kogel Groep 2 ---------
    537 Stephanie Bouman PAC - PAC Vrouwen 200m
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 200mVsen - Kogel Groep 1Vsen - Kog...l Groep 2 -------
    538 Miranda van der Mey PAC - PAC Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 2Vsen - Kog...l Groep 1 --------
    541 Marije Verstegen SC Reeuwijk - SC Reeuwijk Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    542 Estrella Both Spark - Spark Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    543 Ilsa Brooijmans Spark - Spark Vrouwen 200m
    400m
    Vsen - 200mVsen - 400m --------
    544 Fabienne de Cloe Spark - Spark Vrouwen 100mH
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver Groep 2 -------
    545 Naomi de Cloe Spark - Spark Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------
    546 Sem Dreier Gligoor Spark - Spark Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    547 Lara Hubenet Spark - Spark Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 2Vsen - Kog...l Groep 1 --------
    548 Julia van Kints Spark - Spark Vrouwen 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver Groep 1 --------
    549 Ivana Reintke Spark - Spark Vrouwen 100mH
    Kogel
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Kogel Groep 1Vsen - Hoog -------
    550 Rianne van Soest Spark - Spark Vrouwen 100m
    400m
    Vsen - 100mVsen - 400m --------
    551 Jolein Buijs VAV - VAV Vrouwen Hoog
    Vsen - Hoog ---------
    552 Sterre Buijs VAV - VAV Vrouwen 200m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 200mVsen - 100mH -------
    553 Maijke Huibers VAV - VAV Vrouwen Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kogel Groep 2Vsen - Kog...l Groep 1 --------
    554 Femke Kazemier VAV - VAV Vrouwen 1500m
    Kogel
    Vsen - 1500mVsen - Kogel Groep 1 --------
    555 Sabine Rutten VAV - VAV Vrouwen 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m --------
    556 Djanne van...er Schaaf VAV - VAV Vrouwen 400m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver Groep 2 -------
    557 Cheyenne Spies VAV - VAV Vrouwen 100mH
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver Groep 1 --------
    558 Nathalie de Vries VAV - VAV Vrouwen 400m
    4x400m
    Vsen - 400m --------
    559 Amy van de Werken VAV - VAV Vrouwen 100m
    Kogelsl
    Vsen - 100mVsen - Kog...l Groep 2 --------
    560 Dunya van Zanten VAV - VAV Vrouwen 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m --------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 10
    ARV Ilion ILIO 8
    AV Phoenix PHNX 6
    AV Statina STTN 8
    AV Zuidwal ZDWL 9
    AV `40 AV40 10
    AV `47 AV47 8
    Avantri AVTR 20
    BAV BAV 5
    Leiden Atletiek LATL 11
    PAC PAC 2
    SC Reeuwijk SCRW 1
    Spark SPRK 9
    VAV VAV 10
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 VAV Vrouwen VAV - Vsen
    Begeleider: Djanne van der Schaaf
    Jurylid: Stef van der Schaaf
    10 6240
    2 AV `47 Vrouwen AV `47 - Vsen
    Begeleider: Ton Groenendijk
    Jurylid: Ton Groenendijk
    8 5959
    3 Avantri Vrouwen Team 2 Avantri - Vsen
    Begeleider: Rob Zwijnenburg
    Jurylid: Josien de Pater
    8 5106
    4 Almere `81 Vrouwen Almere `81 - Vsen
    Begeleider: Marco van Drunen
    Jurylid: Henk Abbink/Daniëlle van Drunen
    10 4965
    5 Leiden Atletiek Vrouwen Leiden Atletiek - Vsen
    Begeleider: Ivanka Hogervorst en Melanie Overmars
    Jurylid: Ivanka en Froukje
    11 4744
    6 AV Zuidwal Vrouwen AV Zuidwal - Vsen 9 4736
    7 Avantri Vrouwen Team 1 Avantri - Vsen
    Begeleider: Rob Zwijnenburg
    8 4657
    8 Spark Vrouwen Spark - Vsen
    Begeleider: Rina Bogers
    9 4559
    9 AV Phoenix Vrouwen AV Phoenix - Vsen
    Begeleider: M. Gimbel
    Jurylid: T. de Graaff (technische onderdelen)
    6 4411
    10 ARV Ilion Vrouwen ARV Ilion - Vsen
    Begeleider: Annemarie Jacobs
    Jurylid: Annemarie Jacobs ( graag kogel)
    8 4234
    11 AV `40 Vrouwen AV `40 - Vsen
    Begeleider: Hans Verheijde
    Jurylid: Inger Brandsma
    10 4196
    12 AV Statina Vrouwen AV Statina - Vsen
    Begeleider: Ruby den Besten
    Jurylid: Jeroen ten Kate
    8 4164
    13 BAV Vrouwen BAV - Vsen
    Begeleider: Bas van der Vuurst
    Jurylid: Frank Roskamp en Ronald van Miltenburg
    5 2678
    14 PAC Vrouwen PAC - Vsen
    Begeleider: Peter Spiering
    Jurylid: Geen (dispensatie)
    2 1249
    15 SC Reeuwijk Vrouwen SC Reeuwijk - Vsen
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Daphne Droog / voorkeur kogel
    1 631
    16 AV Sparta Vrouwen AV Sparta - Vsen
    Begeleider: Afgemeld
    0 0

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 13,68 -1.8 m/s13,43
    2 Cheryl Tevreden AV `40 Vrouwen 14,00 -1.8 m/s13,50
    3 Tamara Graat Almere `81 Vrouwen 14,02 -1.8 m/s13,37
    4 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 14,13 -3.3 m/s13,80
    5 Naomi de Cloe Spark Vrouwen 14,18 -1.9 m/s---
    6 Jessica Nieweg AV Zuidwal Vrouwen 14,24 -1.8 m/s13,72
    7 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 14,28 -1.8 m/s13,67
    8 Lotte Visser Almere `81 Vrouwen 14,34 -3.3 m/s13,79
    9 Emma van de Beek BAV Vrouwen 14,53 -3.3 m/s14,18
    10 Martha Chapple AV `40 Vrouwen 14,57 -1.9 m/s---
    11 Marije van der Kamp AV Phoenix Vrouwen 14,62 -3.3 m/s13,91
    12 Vera Gommans AV Statina Vrouwen 14,76 -1.8 m/s13,50
    13 Amy van de Werken VAV Vrouwen 14,96 -3.3 m/s14,30
    14 Dunya van Zanten VAV Vrouwen 14,98 -1.9 m/s---
    15 Melanie Overmars Leiden Atl...k Vrouwen 15,06 -1.9 m/s1:54,64
    16 Julia van ...ippenberg AV Statina Vrouwen 15,36 -3.3 m/s13,90
    17 Mayra Smith ARV Ilion Vrouwen 15,40 -3.0 m/s15,00
    18 Marije Verstegen SC Reeuwijk Vrouwen 15,41 -3.0 m/s14,56
    19 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vr...en Team 1 15,48 -3.0 m/s14,80
    20 Rianne van Soest Spark Vrouwen 15,52 -3.0 m/s14,63
    21 Marit Vente Avantri Vr...en Team 2 15,54 -1.9 m/s15,80
    22 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 16,11 -3.0 m/s14,85
    23 Vera Hilgeman Avantri Vr...en Team 2 16,31 -3.0 m/s15,80
    24 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 16,33 -1.9 m/s---

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Sterre Buijs VAV Vrouwen 27,35 -1.7 m/s26,20
    2 Laurene Brobbel Avantri Vr...en Team 2 27,40 -1.7 m/s27,70
    3 Naomi Doves AV Zuidwal Vrouwen 28,71 -2.7 m/s28,85
    4 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 29,26 -1.7 m/s27,89
    5 Tiffany Smit Leiden Atl...k Vrouwen 29,37 -2.7 m/s28,80
    6 Tamara Graat Almere `81 Vrouwen 29,39 -1.7 m/s28,24
    7 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 29,94 -2.7 m/s29,18
    8 Ruby den Besten AV Statina Vrouwen 29,98 -1.7 m/s28,40
    9 Nadia Marzguioui ARV Ilion Vrouwen 29,99 -2.7 m/s29,50
    10 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal Vrouwen 30,05 -2.7 m/s30,06
    11 Marije van der Kamp AV Phoenix Vrouwen 30,12 -1.7 m/s28,43
    12 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 30,26 -2.7 m/s29,70
    13 Lotte Visser Almere `81 Vrouwen 30,51 -3.4 m/s---
    14 Naomi de Cloe Spark Vrouwen 31,27 -3.4 m/s---
    15 Dunya van Zanten VAV Vrouwen 31,29 -1.6 m/s31,71
    16 Jaime van Tuijl Avantri Vr...en Team 1 32,16 -1.6 m/s32,14
    17 Marije Verstegen SC Reeuwijk Vrouwen 32,83 -1.6 m/s31,57
    18 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 32,92 -1.6 m/s32,00
    19 Margot den Breejen AV `40 Vrouwen 33,25 -3.4 m/s---
    20 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 35,97 -3.4 m/s---
    Regina Stam AV `40 Vrouwen DNS ---

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Feline Molenaar Avantri Vr...en Team 2 1:00,80 59,86
    2 Djanne van...er Schaaf VAV Vrouwen 1:00,92 1:01,11
    3 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal Vrouwen 1:05,40 1:07,00
    4 Larissa Smit AV `40 Vrouwen 1:05,52 1:00,00
    5 Tiffany Smit Leiden Atl...k Vrouwen 1:05,77 1,04
    6 Lorraine Gonizzi Leiden Atl...k Vrouwen 1:06,41 1:05,20
    7 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 1:06,99 1:04,00
    8 Karlijn van Lierop ARV Ilion Vrouwen 1:07,84 1:07,00
    9 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 1:07,86 1:05,89
    10 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 1:08,47 1:06,00
    11 Amber Kroon AV `40 Vrouwen 1:08,81 ---
    12 Emma van de Beek BAV Vrouwen 1:09,03 1:07,66
    13 Nathalie de Vries VAV Vrouwen 1:09,26 1:03,00
    14 Els Brouwer Almere `81 Vrouwen 1:11,45 1:10,23
    15 Lisanne Cock AV Phoenix Vrouwen 1:12,14 1:10,00
    16 Jamie Verweij AV Statina Vrouwen 1:13,03 1:10,00
    17 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 1:13,55 1:09,00
    18 Carolien de Pater Avantri Vr...en Team 1 1:14,51 1:12,00
    19 Rianne van Soest Spark Vrouwen 1:26,79 ---

    Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Sabine Rutten VAV Vrouwen 4:50,85 4:40,00
    2 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 5:13,06 4:58,00
    3 Marieke Gimbel AV Phoenix Vrouwen 5:23,17 5:15,80
    4 Amber van Elk Leiden Atl...k Vrouwen 5:25,89 5:15,50
    5 Anne van der Put AV Phoenix Vrouwen 5:29,88 5:15,80
    6 Veerle Ooink AV `40 Vrouwen 5:52,89 ---
    7 Estrella Both Spark Vrouwen 5:56,33 ---
    8 Iris Goedhart AV `47 Vrouwen 5:57,04 5:15,00
    9 Julie van Riel AV Statina Vrouwen 6:06,89 6:00,00
    10 Annick Steenman Almere `81 Vrouwen 6:12,53 ---
    11 Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen 6:15,59 ---
    12 Margot den Breejen AV `40 Vrouwen 6:16,51 ---
    13 Tieneke An... den Berg Avantri Vr...en Team 2 6:17,07 6:40,00
    14 Fiona Mirea Almere `81 Vrouwen 6:26,46 ---
    15 Bernadette Vink BAV Vrouwen 6:27,82 ---
    16 Astrid van der Born Avantri Vr...en Team 1 6:29,14 6:32,00
    17 Karin van Buuren BAV Vrouwen 6:29,71 ---
    18 Janet Rie...ld-Noomen Avantri Vr...en Team 2 6:30,09 6:48,00
    19 Alexandra Lingen Avantri Vr...en Team 1 7:01,82 7:00,00
    20 Jose Hilh...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen 7:03,17 6:34,94
    21 Femke Kazemier VAV Vrouwen 7:06,90 ---
    22 Sem Dreier Gligoor Spark Vrouwen 7:24,95 ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Sanne van Drunen Almere `81 Vrouwen 15,82 -2.0 m/s15,60
    2 Feline Molenaar Avantri Vr...en Team 2 16,37 -2.0 m/s14,92
    3 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 17,06 -2.0 m/s16,90
    4 Sterre Buijs VAV Vrouwen 17,58 -2.0 m/s17,61
    5 Hilde Pracht Leiden Atl...k Vrouwen 18,48 -2.0 m/s---
    6 Ivana Reintke Spark Vrouwen 18,66 -1.8 m/s19,00
    7 Marillion ...ijnenburg Avantri Vr...en Team 1 18,79 -1.8 m/s18,21
    8 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 18,86 -1.8 m/s18,44
    9 Lorraine Gonizzi Leiden Atl...k Vrouwen 19,03 -2.0 m/s---
    10 Mayra Smith ARV Ilion Vrouwen 19,19 -2.0 m/s18,00
    11 Jill de Gier AV Phoenix Vrouwen 20,97 -2.0 m/s21,00
    12 Cheyenne Spies VAV Vrouwen 21,04 -1.8 m/s20,10
    13 Margriet Hilhorst AV Zuidwal Vrouwen 21,15 -1.8 m/s18,36
    14 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 22,29 -2.0 m/s---
    15 Amber Kroon AV `40 Vrouwen 25,47 -2.0 m/s---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Carolien de Pater Avantri Vr...en Team 1 11,79 ---
    2 Ivana Reintke Spark Vrouwen 10,41 ---
    3 Lara Hubenet Spark Vrouwen 9,94 10,17
    4 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 9,89 9,95
    5 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 9,56 ---
    6 Andrea Snijders AV `40 Vrouwen 9,52 ---
    7 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 9,51 9,52
    8 Veri Gutte AV Statina Vrouwen 9,36 ---
    9 Sabine Schaapherder Almere `81 Vrouwen 9,27 ---
    10 Marloes Abbink Almere `81 Vrouwen 9,15 ---
    11 Martha Chapple AV `40 Vrouwen 8,98 ---
    12 Rosalie Baak AV Zuidwal Vrouwen 8,86 ---
    13 Marina Bos BAV Vrouwen 8,48 ---
    14 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 8,41 ---
    15 Maijke Huibers VAV Vrouwen 8,20 ---
    16 Rowena Spelt Avantri Vr...en Team 2 8,01 ---
    17 Froukje van der Veen Leiden Atl...k Vrouwen 7,93 8,20
    18 Catharina van Lange BAV Vrouwen 7,91 ---
    19 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 7,86 ---
    20 Jessica de Pater Avantri Vr...en Team 1 7,31 ---
    21 Chiara Fakkel Leiden Atl...k Vrouwen 7,23 7,00
    22 Jill de Gier AV Phoenix Vrouwen 7,20 ---
    23 Femke Kazemier VAV Vrouwen 6,99 ---
    24 Iris Bovendeerd ARV Ilion Vrouwen 6,91 ---
    25 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal Vrouwen 6,86 ---

    Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Marillion ...ijnenburg Avantri Vr...en Team 1 34,40 ---
    2 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 33,56 30,72
    3 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 33,55 33,62
    4 Daniëlle Wooning Avantri Vr...en Team 2 32,88 ---
    5 Hilde Pracht Leiden Atl...k Vrouwen 32,07 30,51
    6 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 30,25 ---
    7 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 27,40 ---
    8 Marloes Abbink Almere `81 Vrouwen 27,11 ---
    9 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 24,34 ---
    10 Amy van de Werken VAV Vrouwen 23,40 ---
    11 Fiona Mirea Almere `81 Vrouwen 21,75 ---
    12 Anke Veluwenkamp AV Statina Vrouwen 21,68 ---
    13 Catharina van Lange BAV Vrouwen 21,45 ---
    14 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 21,18 ---
    15 Andrea Snijders AV `40 Vrouwen 19,97 ---
    16 Lara Hubenet Spark Vrouwen 19,62 ---
    17 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 19,61 ---
    18 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal Vrouwen 19,56 ---
    19 Maijke Huibers VAV Vrouwen 18,32 ---
    20 Jessica de Pater Avantri Vr...en Team 1 16,44 ---
    21 Laurene Brobbel Avantri Vr...en Team 2 15,95 ---
    22 Inger Brandsma AV `40 Vrouwen 15,56 ---
    23 Anne van der Put AV Phoenix Vrouwen 13,19 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam ResOBP
    1 Laurene Brobbel Avantri Vr...en Team 2 1,55 ---
    1 Jolein Buijs VAV Vrouwen 1,55 ---
    3 Margriet Hilhorst AV Zuidwal Vrouwen 1,50 1,47
    4 Jill de Gier AV Phoenix Vrouwen 1,45 ---
    4 Robin van Sallandt Almere `81 Vrouwen 1,45 ---
    4 Mieke Brinkman ARV Ilion Vrouwen 1,45 ---
    4 Ivana Reintke Spark Vrouwen 1,45 ---
    4 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 1,45 1,50
    9 Maaike Waterreus Avantri Vr...en Team 1 1,40 ---
    9 Cheryl Tevreden AV `40 Vrouwen 1,40 ---
    11 Julia van ...ippenberg AV Statina Vrouwen 1,35 ---
    12 Ivanka Hogervorst Leiden Atl...k Vrouwen 1,30 ---

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Res OBP
    1 Djanne van...er Schaaf VAV Vrouwen 5,76 +0.0 m/s---
    2 Sanne van Drunen Almere `81 Vrouwen 5,24 +0.2 m/s---
    3 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 5,20 +0.6 m/s4,73
    4 Emmy van Maurik Almere `81 Vrouwen 5,05 +1.1 m/s---
    5 Daniëlle Wooning Avantri Vr...en Team 2 4,84 +0.6 m/s---
    6 Mariska Kaptein Leiden Atl...k Vrouwen 4,68 -1.5 m/s4,65
    7 Carolien de Pater Avantri Vr...en Team 1 4,64 +0.0 m/s---
    8 Julia van Kints Spark Vrouwen 4,52 +0.0 m/s4,79
    9 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 4,48 +0.9 m/s4,96
    10 Emma van de Beek BAV Vrouwen 4,47 -0.7 m/s---
    11 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 4,41 +0.0 m/s---
    12 Rowena Spelt Avantri Vr...en Team 2 4,39 +0.8 m/s---
    13 Ruby den Besten AV Statina Vrouwen 4,38 +1.2 m/s---
    14 Julia van ...ippenberg AV Statina Vrouwen 4,36 +0.0 m/s---
    15 Rosalie Baak AV Zuidwal Vrouwen 4,35 +0.1 m/s---
    16 Lorraine Gonizzi Leiden Atl...k Vrouwen 4,28 +0.0 m/s4,22
    17 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 4,03 +0.1 m/s4,12
    18 Jessica Nieweg AV Zuidwal Vrouwen 3,96 -1.8 m/s3,79
    19 Marieke Gimbel AV Phoenix Vrouwen 3,78 +0.0 m/s---
    20 Cheyenne Spies VAV Vrouwen 3,72 +0.3 m/s---
    21 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 3,71 +0.0 m/s---
    22 Janna van der Kevie AV `40 Vrouwen 3,39 +0.0 m/s---
    Regina Stam AV `40 Vrouwen DNS ---