Categorie 'Jongens Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 9
Categorie afkorting: JJD2
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 80 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 150m Uitslagen
    12:45 Ver
    ver 4
    Uitslagen
    13:35 1500m Uitslagen
    13:45 Speer
    speer 1
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    14:45 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    15:20 80mH Uitslagen
    16:20 600m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:30u
    Jongens Junior D2
    150m
    Speer - speer 1
    Kogel - kogel 1
    600m

    Atleten 'Jongens Junior D2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m600m1500m80mHKogelSpeerVer
    603 Puck Kuypers AV Attila 300m
    600m
    Kogel
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen ---
    604 Casper Slangen AV Attila 150m
    300m
    600m
    1500m
    80mH
    Kogel
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mAlle categ...een 1500mJongens ju... D hordenJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
    605 Daan Verhoeven AV Attila 150m
    80mH
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mJongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen ----
    606 Tom van Schijndel AVGM 1500m
    Kogel
    Speer
    Alle categ...een 1500mJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen -----
    607 Quinten van der Elst Parthenon 300m
    Alle categ...eën 300m -------
    608 Douwe Demoulin AV Sprint 600m
    80mH
    Kogel
    Speer
    Ver
    Junioren 600mJongens ju... D hordenJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen ---
    609 Jochem van Boekel Typhoon Speer
    Ver
    Jongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen ------
    610 Thijs van Lith HAC 1500m
    Alle categ...een 1500m -------
    611 Ryan Woestenberg Taxandria 80mH
    Speer
    Ver
    Jongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen -----

    Verenigingen 'Jongens Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Attila ATTL 3
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Parthenon PRTH 1
    AV Sprint SPRN 1
    HAC HAC 1
    Taxandria Atletiek TXND 1
    Typhoon TPHN 1
  • 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 80mH
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen 150 meter Jongens Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Daan Verhoeven AV Attila 23,73 +0.5 m/s---
    2 Casper Slangen AV Attila 26,47 +0.5 m/s---

    Uitslagen 300 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Quinten van der Elst Parthenon 50,65 ---
    2 Casper Slangen AV Attila 1:05,31 ---
    Puck Kuypers AV Attila DNS ---

    Uitslagen 600 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Douwe Demoulin AV Sprint 1:55,95 ---
    2 Casper Slangen AV Attila 2:17,62 ---
    Puck Kuypers AV Attila DNS ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Thijs van Lith HAC 5:10,31 ---
    2 Casper Slangen AV Attila 6:28,92 ---
    Tom van Schijndel AVGM DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Douwe Demoulin AV Sprint 17,27 -1.2 m/s---
    2 Ryan Woestenberg Taxandria 18,71 -1.2 m/s---
    3 Casper Slangen AV Attila 24,33 -1.2 m/s---
    Daan Verhoeven AV Attila DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Tom van Schijndel AVGM 8,01 ---
    2 Douwe Demoulin AV Sprint 6,89 ---
    3 Puck Kuypers AV Attila 5,37 ---
    4 Casper Slangen AV Attila 3,48 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Jochem van Boekel Typhoon 4,18 +0.0 m/s---
    1 Douwe Demoulin AV Sprint 4,18 +0.0 m/s---
    3 Daan Verhoeven AV Attila 3,57 +0.0 m/s---
    4 Puck Kuypers AV Attila 3,25 +0.0 m/s---
    5 Ryan Woestenberg Taxandria 3,09 +0.0 m/s---
    6 Casper Slangen AV Attila 3,00 +0.0 m/s---