Categorie 'Jongens Junior C1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 26
Categorie afkorting: JJC1
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 150m Uitslagen
    12:45 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    13:30 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    13:35 1500m Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    14:45 Speer
    speer 1
    Uitslagen
    15:40 100mH Uitslagen
    16:20 600m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:30u
    Jongens Junior C1
    150m
    Kogel - kogel 1
    Ver - ver 2
    Speer - speer 1
    600m

    Atleten 'Jongens Junior C1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m600m1500m100mHKogelSpeerPolshoogVer
    543 Julian Buckmann ACW `66 Speer
    Jongens ju...eerwerpen --------
    544 Jorrit Ivens ACW `66 Ver
    Jongens ju...rspringen --------
    545 Aart Weijers ACW `66 Kogel
    Ver
    Jongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen -------
    546 Phill Pols Atledo 150m
    100mH
    Kogel
    Ver
    Alle categ...eën 150mJJC1 - 100hJongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen -----
    547 Gijs van Berkel AV Attila 150m
    Kogel
    Ver
    Alle categ...eën 150mJongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen ------
    548 Ruben van de Boel AV Attila 150m
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen ------
    549 Ian de Juncker AV Attila 1500m
    Alle categ...een 1500m --------
    550 Lars Schellekens AV Attila 1500m
    Ver
    Alle categ...een 1500mJongens ju...rspringen -------
    551 Luc Geeris AVGM 150m
    600m
    Ver
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mJongens ju...rspringen ------
    552 Marijn Hendriksen AVGM 150m
    Speer
    Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpen -------
    553 Stijn van der Klei AVGM 150m
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen ------
    554 Taro Swart AV Spiridon Kogel
    Speer
    Jongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen -------
    555 Menno van den Broek DJA 150m
    600m
    Ver
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mJongens ju...rspringen ------
    556 Sam Schrauwen DJA 600m
    Ver
    Junioren 600mJongens ju...rspringen -------
    557 Jasper Cobussen Eindhoven 150m
    100mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mJJC1 - 100hJongens ju...rspringen ------
    558 Jens Peeters Eindhoven 150m
    600m
    100mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mJJC1 - 100hJongens ju...rspringen -----
    559 Sven Roosen Eindhoven 300m
    600m
    Speer
    Alle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...eerwerpen ------
    560 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 150m
    600m
    Speer
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mJongens ju...eerwerpen ------
    561 Rogier Derksen Typhoon 150m
    100mH
    Kogel
    Alle categ...eën 150mJJC1 - 100hJongens ju...gelstoten ------
    562 Hristo Vermeer Typhoon 150m
    300m
    Ver
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJongens ju...rspringen ------
    563 David van der Lugt GVAC 150m
    300m
    Speer
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJongens ju...eerwerpen ------
    564 Rik van der Haven Scorpio 1500m
    100mH
    Ver
    Alle categ...een 1500mJJC1 - 100hJongens ju...rspringen ------
    565 Julian Van Jeveren Scorpio 300m
    600m
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen -----
    566 Jort van Breda Taxandria 150m
    Alle categ...eën 150m --------
    567 Luuk Mentink Taxandria 100mH
    JJC1 - 100h --------
    568 Roel Schaffelaars Taxandria Kogel
    Ver
    Jongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen -------

    Verenigingen 'Jongens Junior C1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 3
    Atledo ATLD 1
    AV Attila ATTL 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 3
    AV Spiridon SPRD 1
    DJA DJA 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 4
    GVAC GVAC 1
    Scorpio SCRP 2
    Taxandria Atletiek TXND 3
    Typhoon TPHN 2
  • 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 100mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 300 meter Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Sven Roosen Eindhoven 41,19 42,73
    2 Hristo Vermeer Typhoon 43,53 ---
    3 David van der Lugt GVAC 46,95 ---
    4 Julian Van Jeveren Scorpio 49,66 ---

    Uitslagen 600 meter Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Jens Peeters Eindhoven 1:36,48 1:39,10
    2 Menno van den Broek DJA 1:40,15 ---
    3 Sven Roosen Eindhoven 1:45,55 1:47,42
    4 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 1:50,48 ---
    5 Sam Schrauwen DJA 1:53,19 ---
    6 Luc Geeris AVGM 1:57,26 ---
    7 Julian Van Jeveren Scorpio 1:58,54 ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Rik van der Haven Scorpio 5:12,90 ---
    2 Lars Schellekens AV Attila 5:29,86 ---
    3 Ian de Juncker AV Attila 5:54,88 ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C1

    # Naam Res OBP
    1 Phill Pols Atledo 15,99 -1.5 m/s---
    2 Rogier Derksen Typhoon 16,41 -1.5 m/s---
    3 Jasper Cobussen Eindhoven 16,87 -1.5 m/s---
    4 Jens Peeters Eindhoven 17,47 -1.5 m/s---
    5 Luuk Mentink Taxandria 17,97 -1.5 m/s---
    6 Rik van der Haven Scorpio 23,43 -1.5 m/s---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Rogier Derksen Typhoon 10,53 ---
    2 Phill Pols Atledo 10,51 ---
    3 Taro Swart AV Spiridon 9,75 10,32
    4 Gijs van Berkel AV Attila 9,42 ---
    5 Aart Weijers ACW `66 6,70 ---
    6 Roel Schaffelaars Taxandria 6,08 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten