Categorie 'Meisjes Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: MJD2
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 150m Uitslagen
    12:30 Speer
    speer 2
    Uitslagen
    13:15 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    14:00 Ver
    ver 2
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    15:00 60mH Uitslagen
    16:20 600m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:30u
    Meisjes Junior D2
    150m
    Speer - speer 2
    Kogel - kogel 2
    Ver - ver 2
    600m

    Atleten 'Meisjes Junior D2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m600m1500m60mHKogelSpeerVer
    774 Enola Redering Atledo 600m
    Kogel
    Ver
    Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen -----
    775 Madeline el Aissati AV Attila 150m
    600m
    60mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen ----
    776 Anaïs van Gestel AV Attila 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m ------
    777 Alida Pinas AV Attila 150m
    60mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen -----
    778 Jule Roelings AV Attila 150m
    60mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen -----
    779 Marieke Verschure AV Attila 600m
    60mH
    Speer
    Ver
    Junioren 600mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen ----
    780 Emma Voets AV Attila 150m
    600m
    Kogel
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...gelstoten -----
    781 Lisa Römgens AV Sprint Kogel
    Speer
    Ver
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    782 Jaimy Lavrijsen DES 150m
    300m
    600m
    Ver
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mMeisjes ju...rspringen ----
    783 Veerle Hoogerwerf HRCL 60mH
    Speer
    Meisjes ju... 60hordenMeisjes ju...eerwerpen ------
    784 Evelien Versmissen Gloria 150m
    60mH
    Kogel
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen ----
    785 Giulia Kuiper Typhoon 150m
    Alle categ...eën 150m -------
    786 Rosalie Temme Typhoon 150m
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen ------
    787 Sophie Blankers Scorpio 600m
    Junioren 600m -------
    788 Eva Nijdam Scorpio 60mH
    Kogel
    Speer
    Meisjes ju... 60hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen -----
    789 Yente Ouwerling Scorpio 150m
    60mH
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60horden ------
    790 Willemijn Fuite Taxandria 150m
    600m
    Alle categ...eën 150mJunioren 600m ------
    791 Karlijn va...r Heijden Taxandria Kogel
    Speer
    Ver
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    792 Dieuwertje Mentink Taxandria 150m
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen ------
    793 Guusje Vugs Taxandria Kogel
    Speer
    Ver
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 1
    AV Attila ATTL 6
    AV Sprint SPRN 1
    DES DES 1
    DK en AV Hercules HRCL 1
    Gloria Atletiek GLRA 1
    Scorpio SCRP 3
    Taxandria Atletiek TXND 4
    Typhoon TPHN 2
  • 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 60mH
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen 300 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Anaïs van Gestel AV Attila 51,91 ---
    2 Jaimy Lavrijsen DES 52,51 ---

    Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Willemijn Fuite Taxandria 1:51,92 ---
    2 Emma Voets AV Attila 1:57,86 ---
    3 Madeline el Aissati AV Attila 2:00,92 ---
    4 Jaimy Lavrijsen DES 2:02,04 ---
    5 Sophie Blankers Scorpio 2:03,93 ---
    6 Marieke Verschure AV Attila 2:07,48 ---
    7 Enola Redering Atledo 2:13,19 ---

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior D2

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D2

    # Naam Res OBP
    1 Eva Nijdam Scorpio 11,45 -1.6 m/s11,38
    2 Jule Roelings AV Attila 12,35 -2.9 m/s---
    3 Yente Ouwerling Scorpio 12,38 -1.6 m/s10,80
    4 Marieke Verschure AV Attila 12,51 -1.6 m/s---
    5 Alida Pinas AV Attila 13,11 -2.9 m/s---
    6 Madeline el Aissati AV Attila 13,33 -2.9 m/s---
    Veerle Hoogerwerf HRCL DNS ---
    Evelien Versmissen Gloria DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Eva Nijdam Scorpio 28,29 24,82
    2 Veerle Hoogerwerf HRCL 19,39 ---
    3 Marieke Verschure AV Attila 16,40 ---
    4 Guusje Vugs Taxandria 9,67 ---
    5 Karlijn va...r Heijden Taxandria 9,18 ---
    6 Lisa Römgens AV Sprint 8,51 100,00