Categorie 'Meisjes Junior C2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 18
Categorie afkorting: MJC2
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 80 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 150m Uitslagen
    12:45 Speer
    speer 1
    Uitslagen
    13:35 1500m Uitslagen
    13:45 Ver
    ver 3
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    15:10 80mH Uitslagen
    15:30 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    16:20 600m Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u16:30u
    Meisjes Junior C2
    150m
    Ver - ver 3
    Kogel - kogel 1
    600m

    Atleten 'Meisjes Junior C2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m600m1500m80mHKogelSpeerPolshoogVer
    741 Evi van Bladel ACW `66 600m
    Kogel
    Ver
    Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen ------
    742 Elise Jocaille ACW `66 150m
    80mH
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    743 Hester Kleuskens ACW `66 Kogel
    Speer
    Ver
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen ------
    744 Anne-Wil ...epvangers Atledo 600m
    Junioren 600m --------
    745 Natasja van Beurden AV Attila 600m
    Kogel
    Speer
    Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen ------
    746 Lotte de Graauw AV Attila 600m
    1500m
    Junioren 600mAlle categ...een 1500m -------
    747 Anne Hoeke AV Attila 150m
    80mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen ------
    748 Lonneke Westermann AV Attila 150m
    80mH
    Kogel
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen ----
    749 Sanne Kastelijn AVGM 150m
    300m
    80mH
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen ----
    750 Joke Benne Reusel `69 150m
    80mH
    Speer
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpen ------
    751 Zoë Meyer AV Sprint 150m
    Kogel
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    752 Saskia van de Broek DES 150m
    300m
    Speer
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...eerwerpen ------
    753 Fleur Bastiaansen DJA 1500m
    Ver
    Alle categ...een 1500mMeisjes ju...rspringen -------
    754 Tonke Bastiaensen DJA Kogel
    Speer
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen -------
    755 Femke Frijters DJA 600m
    80mH
    Ver
    Junioren 600mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen ------
    756 Fay Kitzen Eindhoven 150m
    80mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen ------
    757 Marit Mulders Taxandria Ver
    Meisjes ju...rspringen --------
    758 Maartje Smits Taxandria Kogel
    Speer
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen -------

    Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 3
    Atledo ATLD 1
    AV Attila ATTL 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Sprint SPRN 1
    DES DES 1
    DJA DJA 3
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Taxandria Atletiek TXND 2
  • 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 80mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBP
    1 Zoë Meyer AV Sprint 20,34 -0.9 m/s---
    2 Elise Jocaille ACW `66 21,25 -0.9 m/s---
    3 Sanne Kastelijn AVGM 21,49 -0.9 m/s---
    4 Anne Hoeke AV Attila 21,58 -0.9 m/s---
    5 Joke Benne Reusel `69 21,92 -0.9 m/s---
    6 Fay Kitzen Eindhoven 22,06 +0.5 m/s21,48
    7 Lonneke Westermann AV Attila 22,81 -0.9 m/s22,52
    8 Saskia van de Broek DES 24,08 -0.9 m/s---

    Uitslagen 300 meter Meisjes Junior C2

    # Naam ResOBP
    1 Sanne Kastelijn AVGM 48,57 ---
    Saskia van de Broek DES DNS ---

    Uitslagen 600 meter Meisjes Junior C2

    # Naam ResOBP
    1 Femke Frijters DJA 1:42,38 1:44,00
    2 Evi van Bladel ACW `66 1:43,17 ---
    3 Anne-Wil ...epvangers Atledo 2:00,14 1:59,32
    4 Natasja van Beurden AV Attila 2:22,32 2:17,33
    Lotte de Graauw AV Attila DNS 1:53,55

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C2

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Bastiaansen DJA 6:03,04 ---
    Lotte de Graauw AV Attila DNS 5:46,58

    Uitslagen 80 meter horden Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBP
    1 Femke Frijters DJA 12,64 +0.9 m/s12,80
    2 Anne Hoeke AV Attila 14,66 +0.9 m/s---
    3 Joke Benne Reusel `69 15,59 +0.9 m/s---
    4 Lonneke Westermann AV Attila 15,96 +0.9 m/s14,45
    Elise Jocaille ACW `66 DNS ---
    Sanne Kastelijn AVGM DNS ---
    Fay Kitzen Eindhoven DNS 15,02

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

    # Naam Res OBP
    1 Femke Frijters DJA 4,66 +0.0 m/s---
    2 Anne Hoeke AV Attila 4,56 +0.0 m/s---
    3 Evi van Bladel ACW `66 4,36 +0.0 m/s---
    4 Fleur Bastiaansen DJA 4,17 +0.0 m/s---
    5 Sanne Kastelijn AVGM 4,12 +0.0 m/s---
    6 Lonneke Westermann AV Attila 4,06 +0.0 m/s---
    7 Elise Jocaille ACW `66 3,98 +0.0 m/s---
    8 Fay Kitzen Eindhoven 3,91 +0.0 m/s---
    9 Marit Mulders Taxandria 3,53 +0.0 m/s---
    10 Hester Kleuskens ACW `66 3,10 +0.0 m/s---
    Zoë Meyer AV Sprint DNS ---