Categorie 'Meisjes Junior C1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 26
Categorie afkorting: MJC1
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 80 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Polshoog Uitslagen
    11:00 150m Uitslagen
    12:45 Speer
    speer 1
    Uitslagen
    13:45 Ver
    ver 3
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    15:10 80mH Uitslagen
    15:30 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    16:20 600m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u16:30u
    Meisjes Junior C1
    Polshoog
    Speer - speer 1
    Ver - ver 3
    Kogel - kogel 1
    600m

    Atleten 'Meisjes Junior C1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m600m1500m80mHKogelSpeerPolshoogVer
    715 Lotje Birker ACW `66 150m
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen -------
    716 Pien de Lange ACW `66 Kogel
    Speer
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen -------
    717 Sanne Appels AV Attila 150m
    Kogel
    Speer
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen ------
    718 Maud Kemkes AV Attila 150m
    80mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen ------
    719 Pien Korstanje AV Attila 150m
    80mH
    Kogel
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen ----
    721 Sarah van der Stam AVGM 150m
    300m
    80mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen -----
    722 Jinke Prinsen AV Sprint 150m
    80mH
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    723 Hanneke Verheesen AV Sprint 150m
    80mH
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    724 Tessa Smits AV Weert 150m
    80mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen ------
    725 Fleur van der Linden DAK 150m
    300m
    80mH
    Polshoog
    Ver
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 hordenAlle categ...sstokhoogMeisjes ju...rspringen ----
    726 Iris Lucas DES 150m
    Kogel
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    727 Mirte Hereijgers DJA 80mH
    Ver
    Meisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen -------
    728 Sophie Kenis DJA 600m
    Speer
    Junioren 600mMeisjes ju...eerwerpen -------
    729 Bowien Snepvangers DJA 80mH
    Kogel
    Meisjes ju...80 hordenMeisjes ju...gelstoten -------
    730 Ankie Vermeeren DJA 150m
    600m
    Ver
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...rspringen ------
    731 Eri van Berkum HRCL 150m
    300m
    Speer
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...eerwerpen ------
    732 Miranda Van Dijk HRCL 150m
    300m
    80mH
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 horden ------
    733 Vera Kuipers HRCL 300m
    600m
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 300mJunioren 600mMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    734 Amber van de Merwe HRCL Kogel
    Speer
    Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen -------
    735 Tes van Noort HRCL 150m
    80mH
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen ------
    736 Sophie van der Spoel HRCL 150m
    300m
    Kogel
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...gelstoten ------
    737 Sarah Kortland Typhoon 150m
    300m
    80mH
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 horden ------
    738 Luka van Gennip Taxandria 600m
    Junioren 600m --------
    739 Sanne van der Lee Taxandria 150m
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen -------
    740 Amy Hasselton THOR 150m
    80mH
    Speer
    Ver
    Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen -----
    873 Daphne van...r Heijden AV Attila 150m
    600m
    80mH
    Speer
    Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpen -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 2
    AV Attila ATTL 4
    AV Generaal Michaelis AVGM 1
    AV Sprint SPRN 2
    AV Weert WRT 1
    DAK DAK 1
    DES DES 1
    DJA DJA 4
    DK en AV Hercules HRCL 6
    Taxandria Atletiek TXND 2
    THOR THOR 1
    Typhoon TPHN 1
  • 150m
  • 300m
  • 600m
  • 1500m
  • 80mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 600 meter Meisjes Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Ankie Vermeeren DJA 1:49,68 1:49,41
    2 Daphne van...r Heijden AV Attila 1:56,14 ---
    3 Luka van Gennip Taxandria 1:58,95 ---
    4 Vera Kuipers HRCL 2:05,93 2:01,00
    Sophie Kenis DJA DNS 1:50,00

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C1

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Pien Korstanje AV Attila 9,67 ---
    2 Sophie van der Spoel HRCL 8,42 ---
    3 Bowien Snepvangers DJA 8,14 ---
    4 Sanne Appels AV Attila 7,00 ---
    5 Iris Lucas DES 6,78 ---
    6 Amber van de Merwe HRCL 6,71 ---
    Pien de Lange ACW `66 DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C1

    # Naam ResOBP
    1 Fleur van der Linden DAK 2,20 2,50