Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Polshoog Uitslagen
    11:00 150m Uitslagen
    13:35 1500m Uitslagen
    14:00 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    16:10 110mH Uitslagen
    16:15 Speer
    speer 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u17:00u
    Jongens Junior A
    Polshoog
    1500m
    300m
    Speer - speer 1

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m1500m110mHKogelSpeerPolshoog
    506 Wouter Stokkermans Atledo 1500m
    Alle categ...een 1500m ------
    507 JJ Malaihollo AV Attila 150m
    Alle categ...eën 150m ------
    508 Domingos Muanza AV Attila 150m
    Kogel
    Speer
    Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1 ----
    509 David Staat AV Attila 150m
    110mH
    Alle categ...eën 150mHorden 110 -----
    510 Cas van Eersel AV Sprint Kogel
    Speer
    Polshoog
    Senior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1Alle categ...sstokhoog ----
    511 Mark de Rond AV Sprint 1500m
    Alle categ...een 1500m ------
    512 Ahmed Abubakar DAK 1500m
    Alle categ...een 1500m ------
    513 Bram Brandts DAK 150m
    Alle categ...eën 150m ------
    514 Alwin van den Heuvel ASTX 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    515 Casper Kremers PH 150m
    Alle categ...eën 150m ------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 1
    AV Attila ATTL 3
    AV Sprint SPRN 2
    DAK DAK 2
    ESAV Asterix ASTX 1
    Prins Hendrik PH 1
  • 150m
  • 300m
  • 1500m
  • 110mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Uitslagen 150 meter Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    1 JJ Malaihollo AV Attila 18,05 +0.8 m/s---
    2 Alwin van den Heuvel ASTX 18,07 +0.8 m/s17,50
    3 Casper Kremers PH 18,37 +0.8 m/s19,13
    4 Bram Brandts DAK 18,75 +0.8 m/s19,34
    5 Domingos Muanza AV Attila 19,04 +0.3 m/s16,10
    David Staat AV Attila DNS 17,25

    Uitslagen 300 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Alwin van den Heuvel ASTX 38,84 38,11

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Wouter Stokkermans Atledo 4:22,86 4:19,67
    2 Ahmed Abubakar DAK 4:42,16 4,28
    3 Mark de Rond AV Sprint 5:21,96 ---

    Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior A

    # Naam Res OBP
    David Staat AV Attila DNS 15,50

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Domingos Muanza AV Attila 10,45 130,00
    Cas van Eersel AV Sprint DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Domingos Muanza AV Attila 36,96 280,00
    Cas van Eersel AV Sprint DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

    # Naam ResOBP
    1 Cas van Eersel AV Sprint 3,50 ---