Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:00 150m Uitslagen
    13:35 1500m Uitslagen
    14:00 Kogel
    kogel 2
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    15:30 Speer
    speer 1
    Uitslagen
    15:30 100mH Uitslagen


    Tijdschema

    11:00u15:35u
    Meisjes Junior B
    150m
    1500m
    Kogel - kogel 2

    Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m1500m100mHKogelSpeerPolshoog
    700 Djaane Abdulrahman ACW `66 1500m
    Kogel
    Alle categ...een 1500mSenior-mas...B kogel 2 -----
    701 Noortje van der Mast ACW `66 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    702 Iris Bastmeijer AV Attila 150m
    300m
    100mH
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMJB - 100h ----
    703 Susan Bekkers AV Attila 150m
    100mH
    Alle categ...eën 150mMJB - 100h -----
    704 Sterre van... Boogaard AV Attila 150m
    1500m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...een 1500m -----
    705 Bente Smagge AV Attila 150m
    100mH
    Alle categ...eën 150mMJB - 100h -----
    706 Nida Huijben AV Phoenix 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    707 Liza Jonkergouw AV Spiridon Kogel
    Speer
    Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2 -----
    708 Suzanne Snellen DJA 150m
    100mH
    Alle categ...eën 150mMJB - 100h -----
    709 Minke Huijbregts Eindhoven Kogel
    Speer
    Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2 -----
    710 Silke Peeters Eindhoven 150m
    300m
    Speer
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mSenior-mas...r groep 2 ----
    711 Enya Hoogewoning Typhoon Kogel
    Speer
    Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2 -----
    712 Puck van Wiltenburg PAC 1500m
    Alle categ...een 1500m ------
    713 Noor van Berkel Taxandria 150m
    Alle categ...eën 150m ------
    714 Lotte Bosma Taxandria 150m
    100mH
    Alle categ...eën 150mMJB - 100h -----

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 2
    AV Attila ATTL 4
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Spiridon SPRD 1
    DJA DJA 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    PAC PAC 1
    Taxandria Atletiek TXND 2
    Typhoon TPHN 1
  • 150m
  • 300m
  • 1500m
  • 100mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Uitslagen 150 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Iris Bastmeijer AV Attila 19,51 -0.1 m/s19,85
    2 Susan Bekkers AV Attila 20,87 -0.1 m/s---
    3 Silke Peeters Eindhoven 21,02 +0.2 m/s20,43
    4 Bente Smagge AV Attila 21,36 +0.2 m/s---
    5 Noortje van der Mast ACW `66 22,01 -0.1 m/s---
    6 Lotte Bosma Taxandria 22,20 +0.2 m/s---
    7 Noor van Berkel Taxandria 22,50 +0.2 m/s---
    8 Sterre van... Boogaard AV Attila 22,80 -0.1 m/s---
    9 Suzanne Snellen DJA 23,16 +0.2 m/s---
    Nida Huijben AV Phoenix DNS 19,90

    Uitslagen 300 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Silke Peeters Eindhoven 45,74 44,52
    2 Noortje van der Mast ACW `66 53,34 ---
    Nida Huijben AV Phoenix DNS 41,60
    Iris Bastmeijer AV Attila DNS 45,55

    Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Puck van Wiltenburg PAC 5:40,50 ---
    2 Sterre van... Boogaard AV Attila 6:12,05 ---
    3 Djaane Abdulrahman ACW `66 6:58,51 ---

    Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Iris Bastmeijer AV Attila 16,23 +0.7 m/s16,51
    2 Bente Smagge AV Attila 17,99 +0.7 m/s---
    3 Susan Bekkers AV Attila 18,64 +0.7 m/s---
    4 Suzanne Snellen DJA 20,77 +0.7 m/s---
    5 Lotte Bosma Taxandria 20,85 +0.7 m/s---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Enya Hoogewoning Typhoon 11,46 119,10
    2 Liza Jonkergouw AV Spiridon 9,72 ---
    3 Minke Huijbregts Eindhoven 8,15 ---
    4 Djaane Abdulrahman ACW `66 5,03 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Enya Hoogewoning Typhoon 36,90 381,10
    2 Liza Jonkergouw AV Spiridon 23,32 ---
    3 Silke Peeters Eindhoven 21,16 ---
    4 Minke Huijbregts Eindhoven 13,04 ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten