Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Polshoog Uitslagen
    11:00 150m Uitslagen
    13:35 1500m Uitslagen
    14:00 Kogel
    kogel 1
    Uitslagen
    14:05 300m Uitslagen
    16:00 110mH Uitslagen
    16:15 Speer
    speer 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u17:00u
    Jongens Junior B
    Polshoog
    1500m
    300m
    Speer - speer 1

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m1500m110mHKogelSpeerPolshoog
    516 Jesse Bückmann ACW `66 1500m
    110mH
    Alle categ...een 1500mJJB - 110h -----
    517 Pim Luiken ACW `66 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    518 Sam van der Pol Atledo 150m
    110mH
    Kogel
    Alle categ...eën 150mJJB - 110hSenior-mas...B kogel 1 ----
    519 Glenn Pols Atledo 150m
    300m
    110mH
    Polshoog
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJJB - 110hAlle categ...sstokhoog ---
    520 Scott Pols Atledo 150m
    Kogel
    Speer
    Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1 ----
    521 Niels Verheugd Atledo 110mH
    Kogel
    Polshoog
    JJB - 110hSenior-mas...B kogel 1Alle categ...sstokhoog ----
    522 Bob Bugter AV Attila 150m
    110mH
    Kogel
    Speer
    Alle categ...eën 150mJJB - 110hSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1 ---
    523 Mitchell Emmers AV Attila 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    524 Tijl van Hattum AV Attila 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    525 Guus van Iersel AV Attila 1500m
    Polshoog
    Alle categ...een 1500mAlle categ...sstokhoog -----
    526 Jaro Ijpelaar AV Attila 150m
    1500m
    110mH
    Speer
    Alle categ...eën 150mAlle categ...een 1500mJJB - 110hSenior-mas...r groep 1 ---
    527 Troy de Juncker AV Attila 1500m
    Alle categ...een 1500m ------
    528 Vincent Staat AV Attila 150m
    110mH
    Alle categ...eën 150mJJB - 110h -----
    529 Nathaniel Uwakwe AV Attila 150m
    Alle categ...eën 150m ------
    530 Tim Verhoeven AV Attila 150m
    300m
    Kogel
    Speer
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1 ---
    531 Joeri Vleugels AV Attila 150m
    Speer
    Alle categ...eën 150mSenior-mas...r groep 1 -----
    532 Bob Voets AV Attila 300m
    Speer
    Alle categ...eën 300mSenior-mas...r groep 1 -----
    533 Noah Wijnings AV Spiridon 150m
    Kogel
    Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1 -----
    534 Geert de Gouw DAK 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    535 Harry van Ham DAK 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    536 Stijn van Nierop DAK 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    537 Antoine va...er Sanden DAK 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    538 Rik van Laerhoven DJA 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    539 Joris Mertens DJA 1500m
    Alle categ...een 1500m ------
    540 Olivier van Namen DJA 110mH
    Kogel
    Speer
    JJB - 110hSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1 ----
    541 Gijs Broenink Taxandria 150m
    300m
    Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m -----
    542 Koen ter Schegget Taxandria 150m
    Speer
    Alle categ...eën 150mSenior-mas...r groep 1 -----

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 2
    Atledo ATLD 4
    AV Attila ATTL 11
    AV Spiridon SPRD 1
    DAK DAK 4
    DJA DJA 3
    Taxandria Atletiek TXND 2
  • 150m
  • 300m
  • 1500m
  • 110mH
  • Kogel
  • Speer
  • Polshoog
  • Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Guus van Iersel AV Attila 4:56,19 ---
    2 Troy de Juncker AV Attila 4:57,41 ---
    3 Joris Mertens DJA 4:58,27 5:00,00
    4 Jaro Ijpelaar AV Attila 5:12,41 ---
    5 Jesse Bückmann ACW `66 5:20,57 ---

    Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Glenn Pols Atledo 17,15 -1.6 m/s---
    2 Bob Bugter AV Attila 19,72 -1.6 m/s---
    3 Jesse Bückmann ACW `66 20,96 -1.6 m/s---
    Niels Verheugd Atledo DNS 1:57,90
    Sam van der Pol Atledo DNS ---
    Jaro Ijpelaar AV Attila DNS ---
    Vincent Staat AV Attila DNS 15,99
    Olivier van Namen DJA DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Scott Pols Atledo 10,47 ---
    2 Niels Verheugd Atledo 10,28 103,00
    3 Noah Wijnings AV Spiridon 10,02 ---
    4 Olivier van Namen DJA 9,74 ---
    5 Tim Verhoeven AV Attila 9,23 ---
    6 Bob Bugter AV Attila 7,64 ---
    Sam van der Pol Atledo DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Niels Verheugd Atledo 2,80 29,00
    2 Guus van Iersel AV Attila 2,40 2,60
    3 Glenn Pols Atledo 2,20 ---