Categorie 'Masters mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: Mmas
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 3000 meter steeplechase (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Masters mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m5000m3000m SC4x100mDiscusKogelPolshoogVer
    129 Wan Bakx AC TION 100m
    Ver
    100 meter mannenVerspringen mannen --------
    130 Aydin Zeyrek AC TION 100m
    100 meter mannen ---------
    131 Sander Thomas AL73 Discus
    Discuswerpen mannen ---------
    132 Jan Jaap Beeks AV Archeus 4x100m
    Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen -------
    133 Thomas Konings AV Archeus 5000m
    5000 meter ---------
    134 Berry Nieland ATNY Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    135 Bert Boer DVTR 200m
    200 meter mannen ---------
    136 Bas Mekking De Gemzen 3000m SC
    3000 meter...le mannen ---------
    137 Jan-Pieter Mondria De Gemzen 5000m
    5000 meter ---------
    138 Wietze de Vries Fivelstreek 5000m
    5000 meter ---------
    139 Eddy Groen Hanzesport 800m
    800 meter mannen ---------
    140 Jan Plat AV PEC 1910 100m
    200m
    4x100m
    Ver
    100 meter mannen200 meter mannenVerspringen mannen ------
    141 Remco Hoetmer GACH 3000m SC
    3000 meter...le mannen ---------
    142 Hans Dat LAAC Twente 5000m
    5000 meter ---------
    143 Erik Nijhof MPM 5000m
    5000 meter ---------
    445 Paul Boer AC TION 100m
    200m
    4x100m
    Discus
    100 meter mannen200 meter mannenDiscuswerpen mannen ------
    446 Siegbert Gnoth Duitsland Polshoog
    Polsstokhoogspringen ---------
    450 Sierk Spits Hanzesport 800m
    800 meter mannen ---------
    455 Sluijs ACO 800m
    800 meter mannen ---------
    463 Henk Smalbrugge ACO 5000m
    5000 meter ---------
    466 Marcel Bos AV Archeus 5000m
    5000 meter ---------
    467 Wouter Vreeman (BM) AV Archeus 5000m
    5000 meter ---------
    468 Peter Semmekrot AV Archeus 5000m
    5000 meter ---------

    Verenigingen 'Masters mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 3
    ACO / Van Elderen ACO 2
    Atletico `73 AL73 1
    AV Archeus ARCH 5
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Gemzen GMZN 2
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Hanzesport HNZS 2
    AV PEC 1910 PEC 1
    Duitsland GER 1
    GAC Hilversum GACH 1
    LAAC Twente LAAC 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1

    Uitslagen 100 meter Masters mannen

    # Naam Res OBP
    1 Jan Plat AV PEC 1910 12,56 +1.0 m/s12,70
    2 Wan Bakx AC TION 12,70 +1.0 m/s12,50
    3 Aydin Zeyrek AC TION 13,09 -0.3 m/s13,50
    4 Paul Boer AC TION 14,76 -0.3 m/s14,02

    Uitslagen 200 meter Masters mannen

    # Naam Res OBP
    1 Jan Plat AV PEC 1910 25,67 +0.0 m/s26,60
    2 Paul Boer AC TION 31,19 -0.3 m/s29,40
    Bert Boer DVTR DNS ---

    Uitslagen 800 meter Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Sluijs ACO 2:16,83 2:13,30
    2 Sierk Spits Hanzesport 2:37,53 2:32,00
    3 Eddy Groen Hanzesport 2:37,78 2:30,00

    Uitslagen 5000 meter Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Henk Smalbrugge ACO 15:38,07 15:50,00
    2 Thomas Konings AV Archeus 17:24,29 17:23,00
    BM Wouter Vreeman (BM) AV Archeus 17:48,91 16:40,00
    3 Wietze de Vries Fivelstreek 19:12,28 19:31,00
    4 Hans Dat LAAC Twente 19:21,48 19:30,00
    5 Peter Semmekrot AV Archeus 19:27,59 ---
    6 Marcel Bos AV Archeus 20:04,52 18:40,00
    Jan-Pieter Mondria De Gemzen DNS 17:24,24
    Erik Nijhof MPM DNF 20:30,00

    Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bas Mekking De Gemzen 10:45,61 11:44,63
    2 Remco Hoetmer GACH 11:25,39 11:10,83

    Uitslagen 4 x 100m Masters mannen

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Discuswerpen Masters mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Sander Thomas AL73 29,25 28,99 29,86 25,70 29,86 32,62
    2 Jan Jaap Beeks AV Archeus 24,43 24,25 23,25 21,44 21,82 24,43 ---
    3 Paul Boer AC TION 20,68 21,76 21,76 ---
    4 Berry Nieland ATNY 20,27 19,87 20,27 24,31

    Uitslagen Kogelstoten Masters mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jan Jaap Beeks AV Archeus 8,78 7,75 7,68 8,55 8,86 8,80 8,86 ---
    2 Berry Nieland ATNY 8,41 8,02 7,95 7,54 7,66 8,41 8,13

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Masters mannen

    # Naam ResOBP
    Siegbert Gnoth Duitsland NM ---

    Uitslagen Verspringen Masters mannen

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Jan Plat AV PEC 1910 5,00 5,38 5,10 5,22 5,38 +1.7 m/s---
    2 Wan Bakx AC TION 5,19 5,19 5,19 +2.2 m/s5,74