Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 67
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 3000 meter steeplechase (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m5000m3000m SC4x100mDiscusKogelPolshoogVer
    244 Tobias Bakx AC TION 100m
    Ver
    100 meter mannenVerspringen mannen --------
    245 Regillio Ramdas AC TION 100m
    200m
    4x100m
    100 meter mannen200 meter mannen -------
    246 Sebastiaan...Steenberg AC TION 100m
    4x100m
    100 meter mannen --------
    247 Nick Marsman ACO 800m
    800 meter mannen ---------
    248 Michiel Veldman ACO 800m
    800 meter mannen ---------
    249 Lars Duistermaat AV Archeus 5000m
    5000 meter ---------
    250 Bram Gerritsen AV Archeus 100m
    200m
    4x100m
    Discus
    Ver
    100 meter mannen200 meter mannenDiscuswerpen mannenVerspringen mannen -----
    251 Domenique Schreurs AV Archeus 100m
    200m
    4x100m
    Discus
    Ver
    100 meter mannen200 meter mannenDiscuswerpen mannenVerspringen mannen -----
    252 Laurens Corbière (BM) Clytoneus Discus
    Discuswerpen mannen ---------
    253 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
    100 meter mannen ---------
    254 Jurriën ten Hoeve DVTR 800m
    800 meter mannen ---------
    255 Ronald Kuin DVTR 3000m SC
    4x100m
    3000 meter...le mannen --------
    256 Yoeri Sterenberg DVTR 100m
    200m
    100 meter mannen200 meter mannen --------
    257 Maurice Smit Fivelstreek 5000m
    5000 meter ---------
    258 Gerard Vos Fivelstreek 5000m
    5000 meter ---------
    259 Freek Bielevelt Haaksbergen 5000m
    5000 meter ---------
    260 Boy Foks Haaksbergen 5000m
    5000 meter ---------
    261 Bas Reith Haaksbergen Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    262 Tom Wouda Haaksbergen 200m
    200 meter mannen ---------
    263 Mark Vlutters AV Iphitos 5000m
    5000 meter ---------
    264 Piet Wiersma AV Jahn II 5000m
    5000 meter ---------
    265 Niek ter Horst AV PEC 1910 100m
    200m
    4x100m
    100 meter mannen200 meter mannen -------
    266 Leon ten Klooster AV PEC 1910 100m
    200m
    4x100m
    100 meter mannen200 meter mannen -------
    267 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 100m
    200m
    4x100m
    100 meter mannen200 meter mannen -------
    268 Jordy Visscher AV PEC 1910 100m
    200m
    4x100m
    100 meter mannen200 meter mannen -------
    269 Maarten Groen AV34 800m
    800 meter mannen ---------
    270 Vincent Bosboom DAV Kronos 800m
    800 meter mannen ---------
    271 Bas Coenen DAV Kronos 4x100m
    ---------
    272 Daniel Danielecki DAV Kronos 5000m
    5000 meter ---------
    273 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 100m
    200m
    4x100m
    100 meter mannen200 meter mannen -------
    274 Jasper van...en Hoogen DAV Kronos 100m
    4x100m
    100 meter mannen --------
    275 Casper Kroon DAV Kronos 800m
    800 meter mannen ---------
    276 Marnick Los DAV Kronos 4x100m
    Discus
    Ver
    Discuswerpen mannenVerspringen mannen -------
    277 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 3000m SC
    4x100m
    Ver
    3000 meter...le mannenVerspringen mannen -------
    278 Fabian Pelgröm DAV Kronos 800m
    4x100m
    Ver
    800 meter mannenVerspringen mannen -------
    279 Thijs Roskamp DAV Kronos 4x100m
    Kogel
    Kogelstoten mannen --------
    280 Steef Severijn DAV Kronos 800m
    800 meter mannen ---------
    281 Lars Van der Toorn DAV Kronos 100m
    200m
    Ver
    100 meter mannen200 meter mannenVerspringen mannen -------
    282 Gijs Wensink DAV Kronos 100m
    Ver
    100 meter mannenVerspringen mannen --------
    283 Twan Wildeboer DAV Kronos 800m
    Polshoog
    800 meter mannenPolsstokhoogspringen --------
    284 Roy van Zijl DAV Kronos 4x100m
    Discus
    Ver
    Discuswerpen mannenVerspringen mannen -------
    285 Sebastian ...chuermann Duitsland 100m
    200m
    100 meter mannen200 meter mannen --------
    286 Henk-Jan Schaaphok Groningen 100m
    200m
    100 meter mannen200 meter mannen --------
    287 Wouter Dijkstra VTLS 3000m SC
    3000 meter...le mannen ---------
    288 Hindrik Jagersma VTLS 3000m SC
    3000 meter...le mannen ---------
    289 Tim Loohuis VTLS 5000m
    5000 meter ---------
    290 Eric van der Meer VTLS 200m
    200 meter mannen ---------
    291 Jorick Nijenhuis VTLS 800m
    800 meter mannen ---------
    292 Niels Urgert VTLS 5000m
    5000 meter ---------
    293 Patrick Vondeling HAC `63 Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    294 Ruud Schurink LAAC Twente 5000m
    5000 meter ---------
    295 Tom Benerink MPM 800m
    800 meter mannen ---------
    296 Matteo Genitrini MPM Polshoog
    Polsstokhoogspringen ---------
    297 Michael Herijgers MPM Polshoog
    Polsstokhoogspringen ---------
    298 Sander Klaver MPM Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    299 Danny Lef...p Reinink MPM 100m
    5000m
    100 meter mannen5000 meter --------
    300 Branco van Minnen MPM 800m
    800 meter mannen ---------
    320 Tom den Ouden MPM 200m
    200 meter mannen ---------
    321 Martin Platenkamp MPM Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    322 Lars van der Pluijm MPM Discus
    Polshoog
    Discuswerpen mannenPolsstokhoogspringen --------
    323 Thomas Doesburg HAAS 800m
    800 meter mannen ---------
    435 Dennis Coehoorn AC TION 100m
    4x100m
    Discus
    Ver
    100 meter mannenDiscuswerpen mannenVerspringen mannen ------
    454 Robert Gerritsen ACO 800m
    800 meter mannen ---------
    459 Gerben Schreurs AV Archeus 5000m
    5000 meter ---------
    464 William van Eeken ACO 5000m
    5000 meter ---------
    471 Daniël de Jong AC TION 5000m
    5000 meter ---------
    472 Rene Bos LAAC Twente 5000m
    5000 meter ---------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 5
    ACO / Van Elderen ACO 4
    AV Archeus ARCH 4
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Daventria 1906 DVTR 4
    AV Fivelstreek FVLS 2
    AV Haaksbergen HKBG 4
    AV Iphitos IPHS 1
    AV Jahn II JAHN 1
    AV PEC 1910 PEC 4
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    DAV Kronos KRNS 15
    Duitsland GER 1
    Groningen Atletiek GRNG 1
    GSAV Vitalis VTLS 6
    HAC `63 HC63 1
    LAAC Twente LAAC 2
    Marathon Pim Mulier MPM 9
    NSAV `t Haasje HAAS 1

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Rodrigo Willy Broer DVTR 10,95 -1.0 m/s10,70
    2 Leon ten Klooster AV PEC 1910 11,10 -1.0 m/s11,04
    3 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,30 -1.0 m/s11,20
    4 Tobias Bakx AC TION 11,31 -1.0 m/s11,15
    5 Sebastian ...chuermann Duitsland 11,35 -1.0 m/s10,51
    6 Sebastiaan...Steenberg AC TION 11,52 -1.0 m/s11,15
    7 Niek ter Horst AV PEC 1910 11,69 -1.7 m/s11,40
    8 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,73 -1.7 m/s11,56
    9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,75 +0.1 m/s12,00
    10 Yoeri Sterenberg DVTR 11,92 -1.7 m/s11,54
    11 Dennis Coehoorn AC TION 11,97 -0.9 m/s11,65
    12 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 11,98 +0.1 m/s12,30
    13 Jasper van...en Hoogen DAV Kronos 12,42 +0.1 m/s12,30
    14 Bram Gerritsen AV Archeus 12,61 +1.0 m/s5:36,00
    15 Lars Van der Toorn DAV Kronos 12,71 -0.8 m/s---
    16 Gijs Wensink DAV Kronos 12,77 -0.8 m/s---
    17 Domenique Schreurs AV Archeus 13,03 +1.0 m/s13,00
    18 Danny Lef...p Reinink MPM 13,45 +1.0 m/s13,27
    Regillio Ramdas AC TION DNS 11,80

    Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Kuin DVTR 10:37,59 10:17,76
    2 Wouter Dijkstra VTLS 10:44,57 11:25,91
    3 Hindrik Jagersma VTLS 10:47,86 ---
    4 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 13:27,18 ---

    Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De groene streep AV PEC 1910 - Msen 4 43,62 828
    2 Golden Boys - Msen 4 45,89 694
    3 Maandagsprinters DAV Kronos - Msen 4 46,45 663
    4 Jonge goden uit Enschede - Msen 4 48,79 541
    5 Fabians Kronos Team DAV Kronos - Msen 4 49,78 493
    6 Archeus 2 - Msen 4 51,86 398
    7 De Roskampies BAV - Msen 4 54,10 303

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    BM Laurens Corbière (BM) Clytoneus 34,71 36,50 37,17 37,17 38,24
    1 Marnick Los DAV Kronos 33,55 33,56 34,96 32,28 33,52 34,96 32,97
    2 Lars van der Pluijm MPM 31,64 30,60 34,78 31,93 34,78 37,43
    3 Sander Klaver MPM 31,09 31,28 31,75 30,78 31,60 32,16 32,16 ---
    4 Roy van Zijl DAV Kronos 31,60 31,93 31,93 34,60
    5 Bas Reith Haaksbergen 30,16 26,27 30,16 31,02
    6 Dennis Coehoorn AC TION 26,25 24,38 26,99 27,00 27,00 29,18
    7 Bram Gerritsen AV Archeus 25,61 24,61 25,61 27,30
    8 Patrick Vondeling HAC `63 24,56 24,03 24,56 ---
    9 Domenique Schreurs AV Archeus 23,39 19,98 23,39 ---
    10 Martin Platenkamp MPM 18,12 18,12 22,14

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Sander Klaver MPM 10,23 10,74 10,64 10,49 10,31 10,40 10,74 ---
    2 Patrick Vondeling HAC `63 9,47 9,84 9,75 9,96 10,27 9,14 10,27 ---
    3 Bas Reith Haaksbergen 9,37 10,18 9,39 9,80 9,55 10,18 10,87
    4 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,41 9,38 9,99 9,56 9,99 ---
    5 Martin Platenkamp MPM 7,86 8,93 8,49 8,60 8,65 8,31 8,93 8,75

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Lars van der Pluijm MPM 4,00 4,00
    2 Michael Herijgers MPM 3,00 3,40
    3 Twan Wildeboer DAV Kronos 2,50 ---
    Matteo Genitrini MPM NM ---

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Tobias Bakx AC TION 6,38 6,44 6,45 6,35 6,51 6,16 6,51 +0.7 m/s---
    2 Dennis Coehoorn AC TION 5,80 5,97 5,95 5,94 - 5,98 5,98 +0.7 m/s6,42
    3 Roy van Zijl DAV Kronos - 5,52 5,88 5,72 - 5,88 +1.7 m/s6,22
    4 Marnick Los DAV Kronos 4,86 5,07 - 5,14 5,24 - 5,24 +0.9 m/s---
    5 Lars Van der Toorn DAV Kronos 5,05 4,95 4,83 - - 5,05 +2.2 m/s---
    6 Gijs Wensink DAV Kronos 4,85 4,73 4,95 4,41 5,01 5,01 +0.5 m/s---
    7 Bram Gerritsen AV Archeus 4,65 4,80 4,90 4,90 +2.0 m/s4,96
    8 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 3,78 4,14 4,82 4,82 +0.7 m/s---
    9 Domenique Schreurs AV Archeus 4,53 4,18 4,51 4,53 +0.8 m/s---
    10 Fabian Pelgröm DAV Kronos 4,41 4,37 4,39 4,41 +1.4 m/s---