Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 3000 meter steeplechase (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m5000m3000m SC4x100mDiscusKogelPolshoogVer
    111 Milan Beuning AAV SISU 200m
    Ver
    200 meter mannenVerspringen mannen --------
    112 Jermaine Kleine AAV SISU 200m
    Ver
    200 meter mannenVerspringen mannen --------
    113 Hidde Nijland AAV SISU 100m
    Ver
    100 meter mannenVerspringen mannen --------
    114 Tim ter Linde AC TION Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    115 Floris Smink AC TION Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    116 Milan Veenstra AC TION 800m
    800 meter mannen ---------
    117 Iwan Wever AC TION Discus
    Ver
    Discuswerpen mannenVerspringen mannen --------
    118 Julian Wilting AC TION 100m
    Ver
    100 meter mannenVerspringen mannen --------
    119 Wouter Seppenwoolde ATNY 800m
    800 meter mannen ---------
    120 Hendrik Olthuis De Gemzen 800m
    800 meter mannen ---------
    121 Bram Blokhuis AV Iphitos Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    122 Twan Ligtenberg AV Rijssen Discus
    Kogel
    Discuswerpen mannenKogelstoten mannen --------
    123 Max Swabedissen AV Rijssen 800m
    800 meter mannen ---------
    124 Mats Roskamp BAV 100m
    4x100m
    Discus
    Polshoog
    100 meter mannenDiscuswerpen mannenPolsstokhoogspringen ------
    125 Guus Roskamp BAV 4x100m
    ---------
    126 Mika ten Doeschot MPM 800m
    Ver
    800 meter mannenVerspringen mannen --------
    127 Joost Leverink MPM 100m
    200m
    Ver
    100 meter mannen200 meter mannenVerspringen mannen -------
    128 Leon Wiedemeijer MPM 800m
    Ver
    800 meter mannenVerspringen mannen --------
    436 Mirek Harwig AC TION Discus
    Ver
    Discuswerpen mannenVerspringen mannen --------
    444 Artur Harwig AC TION Discus
    Ver
    Discuswerpen mannenVerspringen mannen --------
    448 Rens Gosselink AC TION 100m
    800m
    100 meter mannen800 meter mannen --------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 3
    AC TION TION 8
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV Iphitos IPHS 1
    AV Rijssen RSSN 2
    BAV BAV 2
    Marathon Pim Mulier MPM 3

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hidde Nijland AAV SISU 12,72 +1.0 m/s12,50
    2 Mats Roskamp BAV 13,90 -0.3 m/s14,18
    3 Julian Wilting AC TION 14,43 -0.8 m/s---
    4 Joost Leverink MPM 14,73 -0.8 m/s---
    5 Rens Gosselink AC TION 14,98 -0.3 m/s---

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Jermaine Kleine AAV SISU 25,33 -0.3 m/s---
    2 Milan Beuning AAV SISU 25,86 -0.3 m/s---
    3 Joost Leverink MPM 31,97 -0.7 m/s---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Max Swabedissen AV Rijssen 2:15,60 2:23,00
    2 Wouter Seppenwoolde ATNY 2:27,09 2:15,00
    3 Milan Veenstra AC TION 2:31,04 2:31,00
    4 Rens Gosselink AC TION 2:40,99 ---
    5 Hendrik Olthuis De Gemzen 2:44,76 2:45,00
    6 Mika ten Doeschot MPM 2:46,46 2:47,52
    7 Leon Wiedemeijer MPM 2:51,17 ---

    Uitslagen 5000 meter Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Jongens Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Floris Smink AC TION 36,49 36,49 37,90
    2 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,02 29,88 28,50 28,67 30,70 30,40 30,70 32,35
    3 Iwan Wever AC TION 25,30 27,39 26,72 23,60 27,39 ---
    4 Artur Harwig AC TION 23,65 23,45 19,98 23,65 ---
    5 Twan Ligtenberg AV Rijssen 20,22 17,92 19,87 21,86 21,86 ---
    6 Mirek Harwig AC TION 19,16 21,42 20,91 21,42 ---
    7 Mats Roskamp BAV 17,87 16,50 17,87 16,89
    8 Tim ter Linde AC TION 16,46 16,46 20,48

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Floris Smink AC TION 11,80 12,07 11,42 11,58 12,03 12,07 12,76
    2 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,20 9,58 8,94 9,10 9,19 9,21 9,58 ---
    3 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,53 9,54 9,27 9,36 9,41 9,16 9,54 9,57
    4 Tim ter Linde AC TION 6,03 6,06 6,08 6,22 6,05 6,22 6,72

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mats Roskamp BAV 1,80 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Jermaine Kleine AAV SISU 5,73 5,68 5,50 5,73 +0.2 m/s---
    2 Milan Beuning AAV SISU 5,03 4,96 5,15 4,79 5,19 5,19 5,19 +1.1 m/s---
    3 Iwan Wever AC TION 5,11 - - 5,11 +1.8 m/s---
    4 Hidde Nijland AAV SISU 4,78 - - 4,03 4,44 4,78 +1.1 m/s4,45
    5 Mirek Harwig AC TION 4,64 4,45 4,30 4,64 +2.6 m/s---
    6 Artur Harwig AC TION 3,92 4,53 4,11 4,53 +0.7 m/s4,80
    7 Mika ten Doeschot MPM 3,93 4,16 3,78 4,16 +1.0 m/s3,95
    8 Joost Leverink MPM 3,56 3,97 3,97 +0.8 m/s---
    9 Julian Wilting AC TION 3,52 - - 3,52 +1.5 m/s---
    10 Leon Wiedemeijer MPM 3,21 3,34 3,26 3,34 +0.6 m/s---