Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 7 x Discuswerpen
  • 7 x Kogelstoten
  • 7 x Speerwerpen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Discus Startlijst
    10:00 Kogel Startlijst
    10:00 Speer Startlijst


    Tijdschema

    10:00u10:35u
    Senioren mannen
    Speer

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep DiscusKogelSpeer
    92 Lorenz Engels SCSP Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    149 Ralph Jacobs Atledo Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    151 Dimitri Jonkers AV Sprint Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    196 Dries Meeusen Belgie Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    198 Michael Monden CAV Energie Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    208 Glenn Pols Atledo Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    263 Mark de Rond AV Sprint Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    264 Ferdi van Schijndel AV Attila Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    288 Pim de Wit Typhoon Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen
    293 Martijn Flipsen Atledo Discus
    Kogel
    Speer
    DiscuswerpenKogelstotenSpeerwerpen

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 3
    AV Attila ATTL 1
    AV Scheldesport SCSP 1
    AV Sprint SPRN 2
    Belgie BEL 1
    CAV Energie ENRG 1
    Typhoon TPHN 1
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Uitslagen Discuswerpen Alle Categorieen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC 55,76 54,23
    2 Matyas Kerekgyarto Swift JJC 52,89 45,83
    3 Koen Zandvliet Scorpio JJC 47,42 ---
    4 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB 45,87 ---
    5 Mattijs Mols AV Attila JJA 45,67 ---
    6 Janneke Pluimes Scorpio MJB 42,93 44,41
    7 Henk Heijligers GVAC M60 41,01 34,37
    8 Matyas Kerekgyarto Swift JJB 39,29 ---
    9 Lorenz Engels SCSP Msen 39,16 ---
    10 Thomas Knoop Typhoon JJB 38,32 ---
    11 Ruben van Balen AC TION M45 38,29 ---
    12 Albert van der Mee AV Sprint M55 37,86 ---
    13 Nigel van Varik AV Unitas JJB 37,21 ---
    14 Chuck Pols Scorpio JJC 35,87 ---
    15 Sam van der Pol Atledo JJA 35,22 ---
    16 Mark de Rond AV Sprint Msen 34,95 37,11
    17 Erik de De haan THOR M45 34,55 31,50
    18 Taro Swart AV Spiridon JJB 34,48 ---
    19 Lotte Haest Spado MJC 34,27 ---
    20 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 33,64 ---
    21 Max Kreeft AV Spiridon JJC 33,27 ---
    22 Bjorn van der Velden HLLS JJC 32,32 ---
    23 Rene Peeters Atledo M50 31,73 38,06
    24 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen 31,38 ---
    25 Evi van Hooij THOR Vsen 30,99 30,50
    26 Glenn Pols Atledo Msen 29,51 ---
    27 Gerard van...roekhoven Atledo M60 29,49 ---
    28 Jord Pluimes Scorpio JJC 29,27 28,61
    29 Pim de Wit Typhoon Msen 29,11 30,49
    30 Tessa Smits AV Sprint MJB 28,71 ---
    31 Ralph Jacobs Atledo Msen 28,47 ---
    32 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen 28,46 ---
    33 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 27,64 ---
    34 Michael Monden CAV Energie Msen 27,41 29,54
    35 Ruth Vogels Rotterdam MJC 27,19 25,35
    36 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 25,91 ---
    37 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 25,86 24,84
    38 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC 25,77 ---
    39 Geert van Krevelen Atledo JJB 25,67 ---
    40 Lisa Woudenberg Spark Vsen 25,36 28,60
    41 Hector Buyle SCSP M50 24,52 ---
    42 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 23,76 ---
    43 Frits van der Velden Atledo M60 23,43 ---
    44 Frank Pols Atledo M50 23,21 ---
    45 Nienke Overgoor HLLS MJC 22,67 18,35
    46 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 22,26 ---
    47 Mark Smolders AV Sprint JJC 22,23 ---
    48 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 21,66 ---
    49 Matthijs Knoop Typhoon JJD 21,57 ---
    50 Henk Knapen DES M70 21,56 ---
    51 Jacqueline Thijssen GVAC V50 21,49 ---
    52 Kasper Baalmans Atledo JJD 21,46 ---
    53 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 21,31 ---
    54 Anne Ter Horst Atledo MJC 20,59 ---
    55 Paul Swart AV Spiridon M45 20,57 ---
    56 Lisanne Boot HLLS MJC 20,45 ---
    57 Hens Koreman Atledo M60 19,67 ---
    58 Johan van den Heuvel GVAC M45 18,99 ---
    59 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 18,92 ---
    60 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 18,67 ---
    61 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 17,30 ---
    62 Anouk Boomaerts DJA MJD 16,43 18,13
    63 Mikki Lips AV Sprint MJC 15,62 ---
    64 Anouk Overgoor HLLS MJD 15,36 14,07
    65 Pepijn Wijnen Atledo JJD 14,74 ---
    66 Robbie Smulders PH JJD 14,28 ---
    67 Margriet ter Horst Atledo V50 12,72 ---
    68 Joris Baalmans Atledo JJD 9,30 ---
    Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen NM ---
    Stijn Hendriks Scorpio JJC NM ---
    Dieter Stolzenbach PH JJC DNS 21,38
    Suzanne den Boef Typhoon Vsen --- ---
    Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 --- ---
    Bengt Kramer Atledo JJC --- ---
    Jenny Tchedjo U-Track MJA --- ---
    Ronald Rasenberg Delta Sport M50 --- ---
    Teus Huisman LGAS M55 --- ---
    Julian de Leeuw AV Sprint JJA --- ---
    Elsa de Lange SPOB MJA --- ---
    Hanneke Verheesen AV Sprint MJB --- ---
    Natasja van Beurden AV Attila MJA --- ---
    Pien Korstanje AV Attila MJB --- ---
    Benjamin ...bbelstein PH JJC --- ---
    Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 --- ---
    Nine Fransen AV Sprint MJC --- ---
    Ryan Jansen Scorpio JJD --- ---
    Hanna van Baast AV Attila MJC --- ---
    Nanne Gelderblom AV `56 MJA --- ---
    Dries Meeusen Belgie Msen --- ---
    Linsy Heestermans AV Sprint MJC --- ---
    Daan de Reijdt AV Sprint MJC --- ---
    Juul de Reijdt AV Sprint MJD --- ---
    Jinke Prinsen AV Sprint MJB --- ---
    Maarten van Gils AV Sprint JJB --- ---
    Eva Nijdam Scorpio MJB --- ---
    Dimitri Jonkers AV Sprint Msen --- ---
    Martijn Flipsen Atledo Msen --- ---

    Uitslagen Kogelstoten Alle Categorieen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Matyas Kerekgyarto Swift JJC 15,14 ---
    2 Mattijs Mols AV Attila JJA 14,95 ---
    3 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB 14,65 ---
    4 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC 14,51 ---
    5 Matyas Kerekgyarto Swift JJB 13,41 ---
    6 Tessa Smits AV Sprint MJB 12,68 ---
    7 Jenny Tchedjo U-Track MJA 12,44 ---
    8 Taro Swart AV Spiridon JJB 12,43 ---
    9 Koen Zandvliet Scorpio JJC 12,35 ---
    10 Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen 12,33 ---
    11 Pien Korstanje AV Attila MJB 12,17 ---
    12 Lotte Haest Spado MJC 12,01 ---
    13 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 11,82 ---
    14 Erik de De haan THOR M45 11,56 ---
    15 Sam van der Pol Atledo JJA 11,38 ---
    16 Eva Nijdam Scorpio MJB 11,33 ---
    17 Albert van der Mee AV Sprint M55 11,16 ---
    18 Hanna van Baast AV Attila MJC 11,15 ---
    19 Max Kreeft AV Spiridon JJC 11,13 ---
    20 Chuck Pols Scorpio JJC 11,12 ---
    21 Geert van Krevelen Atledo JJB 11,00 ---
    22 Henk Heijligers GVAC M60 10,58 ---
    23 Ryan Jansen Scorpio JJD 10,57 11,29
    24 Mark de Rond AV Sprint Msen 10,51 ---
    25 Martijn Flipsen Atledo Msen 10,19 10,71
    26 Thomas Knoop Typhoon JJB 10,16 ---
    27 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 10,11 ---
    28 Evi van Hooij THOR Vsen 10,08 ---
    29 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen 9,93 ---
    30 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 9,91 ---
    31 Linsy Heestermans AV Sprint MJC 9,90 ---
    32 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 9,90 10,57
    33 Ruth Vogels Rotterdam MJC 9,90 ---
    34 Bjorn van der Velden HLLS JJC 9,80 ---
    35 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 9,75 10,27
    36 Pim de Wit Typhoon Msen 9,65 ---
    37 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 9,64 ---
    38 Nienke Overgoor HLLS MJC 9,60 ---
    39 Rene Peeters Atledo M50 9,51 ---
    40 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 9,46 ---
    41 Stijn Hendriks Scorpio JJC 9,43 ---
    42 Jord Pluimes Scorpio JJC 9,36 ---
    43 Anouk Overgoor HLLS MJD 9,32 ---
    44 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen 9,28 ---
    45 Anne Ter Horst Atledo MJC 9,05 ---
    46 Mark Smolders AV Sprint JJC 8,90 ---
    47 Frank Pols Atledo M50 8,83 ---
    48 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB 8,70 8,64
    49 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 8,66 ---
    50 Lisanne Boot HLLS MJC 8,65 9,48
    51 Hector Buyle SCSP M50 8,43 8,65
    52 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 8,37 ---
    53 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 8,26 ---
    54 Kasper Baalmans Atledo JJD 8,24 ---
    55 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 8,17 8,26
    56 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 8,12 8,01
    57 Ralph Jacobs Atledo Msen 8,10 ---
    58 Johan van den Heuvel GVAC M45 8,08 ---
    59 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 8,07 8,00
    60 Juul de Reijdt AV Sprint MJD 8,06 ---
    61 Gerard van...roekhoven Atledo M60 8,03 9,12
    62 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 7,87 7,71
    63 Nine Fransen AV Sprint MJC 7,73 ---
    64 Mikki Lips AV Sprint MJC 7,69 ---
    65 Hens Koreman Atledo M60 7,58 7,00
    66 Henk Knapen DES M70 7,57 ---
    67 Anouk Boomaerts DJA MJD 7,56 7,94
    68 Teus Huisman LGAS M55 7,52 8,00
    69 Frits van der Velden Atledo M60 7,51 8,42
    70 Margriet ter Horst Atledo V50 7,48 ---
    71 Paul Swart AV Spiridon M45 7,47 ---
    72 Matthijs Knoop Typhoon JJD 7,46 ---
    73 Daan de Reijdt AV Sprint MJC 7,33 ---
    74 Jacqueline Thijssen GVAC V50 7,23 ---
    75 Robbie Smulders PH JJD 6,38 7,04
    76 Bengt Kramer Atledo JJC 6,07 ---
    76 Pepijn Wijnen Atledo JJD 6,07 ---
    78 Joris Baalmans Atledo JJD 4,41 ---
    Suzanne den Boef Typhoon Vsen --- ---
    Michael Monden CAV Energie Msen --- ---
    Safira den Oudsten AV Spiridon MJC --- ---
    Dieter Stolzenbach PH JJC --- ---
    Julian de Leeuw AV Sprint JJA --- ---
    Elsa de Lange SPOB MJA --- ---
    Glenn Pols Atledo Msen --- ---
    Natasja van Beurden AV Attila MJA --- ---
    Ruben van Balen AC TION M45 --- ---
    Benjamin ...bbelstein PH JJC --- ---
    Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 --- ---
    Nigel van Varik AV Unitas JJB --- ---
    Nanne Gelderblom AV `56 MJA --- ---
    Dries Meeusen Belgie Msen --- ---
    Janneke Pluimes Scorpio MJB --- 44,41
    Maarten van Gils AV Sprint JJB --- ---
    Dimitri Jonkers AV Sprint Msen --- ---
    Lorenz Engels SCSP Msen --- ---
    Lisa Woudenberg Spark Vsen --- ---

    Uitslagen Speerwerpen Alle Categorieen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Dries Meeusen Belgie Msen 62,40 ---
    2 Dimitri Jonkers AV Sprint Msen 59,80 ---
    3 Julian de Leeuw AV Sprint JJA 58,38 ---
    4 Thomas Knoop Typhoon JJB 53,09 ---
    5 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 50,11 ---
    6 Nigel van Varik AV Unitas JJB 49,73 ---
    7 Maarten van Gils AV Sprint JJB 45,42 ---
    8 Martijn Flipsen Atledo Msen 44,27 ---
    9 Glenn Pols Atledo Msen 43,68 ---
    10 Suzanne den Boef Typhoon Vsen 40,24 41,24
    11 Benjamin ...bbelstein PH JJC 40,16 ---
    12 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 39,74 39,50
    13 Eva Nijdam Scorpio MJB 39,23 ---
    14 Geert van Krevelen Atledo JJB 38,76 ---
    15 Sijmen Doorakkers Atledo JJB 38,58 ---
    16 Ryan Jansen Scorpio JJD 38,08 ---
    17 Max Kreeft AV Spiridon JJC 38,05 43,96
    18 Taro Swart AV Spiridon JJB 36,60 ---
    19 Chuck Pols Scorpio JJC 35,33 ---
    20 Ralph Jacobs Atledo Msen 35,25 ---
    21 Pien Korstanje AV Attila MJB 34,81 ---
    22 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 34,62 ---
    23 Tessa Smits AV Sprint MJB 33,86 ---
    24 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 33,76 ---
    25 Tessa Smits AV Sprint MJA 33,19 ---
    26 Elsa de Lange SPOB MJA 32,73 ---
    27 Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 32,04 30,00
    28 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 31,94 ---
    29 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 31,80 ---
    30 Frits van der Velden Atledo M60 31,75 ---
    31 Hanna van Baast AV Attila MJC 31,50 ---
    32 Nanne Gelderblom AV `56 MJA 31,18 ---
    33 Stijn Hendriks Scorpio JJC 29,89 33,00
    34 Michael Monden CAV Energie Msen 29,14 ---
    35 Frank Pols Atledo M50 27,05 ---
    36 Mark Smolders AV Sprint JJC 26,66 ---
    37 Johan van den Heuvel GVAC M45 26,61 ---
    38 Linsy Heestermans AV Sprint MJC 26,46 ---
    39 Natasja van Beurden AV Attila MJA 26,28 ---
    40 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 24,88 ---
    41 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC 24,86 ---
    42 Matthijs Knoop Typhoon JJD 24,70 ---
    43 Gerard van...roekhoven Atledo M60 24,55 ---
    44 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 24,45 ---
    45 Robbie Smulders PH JJD 24,04 ---
    46 Daan de Reijdt AV Sprint MJC 24,02 ---
    47 Mikki Lips AV Sprint MJC 23,48 ---
    48 Nienke Overgoor HLLS MJC 23,22 ---
    49 Hens Koreman Atledo M60 22,87 ---
    50 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 22,50 ---
    51 Bengt Kramer Atledo JJC 21,55 20,62
    52 Paul Swart AV Spiridon M45 21,38 ---
    53 Nine Fransen AV Sprint MJC 21,36 ---
    54 Kasper Baalmans Atledo JJD 20,93 ---
    55 Lisanne Boot HLLS MJC 20,78 ---
    56 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB 19,92 ---
    56 Hector Buyle SCSP M50 19,92 ---
    58 Anouk Boomaerts DJA MJD 19,23 ---
    59 Ruth Vogels Rotterdam MJC 19,13 ---
    60 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 18,65 ---
    61 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 18,43 ---
    62 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 16,94 ---
    63 Anouk Overgoor HLLS MJD 16,88 ---
    64 Juul de Reijdt AV Sprint MJD 16,77 ---
    65 Henk Knapen DES M70 15,50 ---
    66 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 14,69 ---
    67 Teus Huisman LGAS M55 13,58 ---
    68 Pepijn Wijnen Atledo JJD 13,39 ---
    69 Joris Baalmans Atledo JJD 12,01 ---
    Pim de Wit Typhoon Msen --- ---
    Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen --- ---
    Sam van der Pol Atledo JJA --- ---
    Dieter Stolzenbach PH JJC --- ---
    Jenny Tchedjo U-Track MJA --- ---
    Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen --- ---
    Mattijs Mols AV Attila JJA --- ---
    Evi van Hooij THOR Vsen --- ---
    Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 --- ---
    Rene Peeters Atledo M50 --- ---
    Albert van der Mee AV Sprint M55 --- ---
    Ruben van Balen AC TION M45 --- ---
    Bjorn van der Velden HLLS JJC --- ---
    Sebastiaan Bonte AV Hera JJC --- ---
    Ferdi van Schijndel AV Attila Msen --- ---
    Matyas Kerekgyarto Swift JJC --- ---
    Mark de Rond AV Sprint Msen --- ---
    Lotte Haest Spado MJC --- ---
    Erik de De haan THOR M45 --- ---
    Henk Heijligers GVAC M60 --- ---
    Margriet ter Horst Atledo V50 --- ---
    Jacqueline Thijssen GVAC V50 --- ---
    Janneke Pluimes Scorpio MJB --- ---
    Anne Ter Horst Atledo MJC --- ---
    Jord Pluimes Scorpio JJC --- ---
    Ruben Rolvink Olympus `70 JJB --- ---
    Koen Zandvliet Scorpio JJC --- ---
    Lorenz Engels SCSP Msen --- ---
    Lisa Woudenberg Spark Vsen --- ---