Categorie 'Masters Vrouwen 50+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 3
Categorie afkorting: V50
Berekeningswijze: Vrouwen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 7 x Discuswerpen
  • 7 x Kogelstoten
  • 7 x Speerwerpen
  • Tijdschema 'Masters Vrouwen 50+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Discus Startlijst
    10:00 Kogel Startlijst
    10:00 Speer Startlijst


    Tijdschema

    10:00u10:35u
    Masters Vrouwen 50+
    Speer

    Verenigingen 'Masters Vrouwen 50+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 1
    GVAC GVAC 1
    THOR THOR 1
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Uitslagen Discuswerpen Alle Categorieen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC 55,76 54,23
    2 Matyas Kerekgyarto Swift JJC 52,89 45,83
    3 Koen Zandvliet Scorpio JJC 47,42 ---
    4 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB 45,87 ---
    5 Mattijs Mols AV Attila JJA 45,67 ---
    6 Janneke Pluimes Scorpio MJB 42,93 44,41
    7 Henk Heijligers GVAC M60 41,01 34,37
    8 Matyas Kerekgyarto Swift JJB 39,29 ---
    9 Lorenz Engels SCSP Msen 39,16 ---
    10 Thomas Knoop Typhoon JJB 38,32 ---
    11 Ruben van Balen AC TION M45 38,29 ---
    12 Albert van der Mee AV Sprint M55 37,86 ---
    13 Nigel van Varik AV Unitas JJB 37,21 ---
    14 Chuck Pols Scorpio JJC 35,87 ---
    15 Sam van der Pol Atledo JJA 35,22 ---
    16 Mark de Rond AV Sprint Msen 34,95 37,11
    17 Erik de De haan THOR M45 34,55 31,50
    18 Taro Swart AV Spiridon JJB 34,48 ---
    19 Lotte Haest Spado MJC 34,27 ---
    20 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 33,64 ---
    21 Max Kreeft AV Spiridon JJC 33,27 ---
    22 Bjorn van der Velden HLLS JJC 32,32 ---
    23 Rene Peeters Atledo M50 31,73 38,06
    24 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen 31,38 ---
    25 Evi van Hooij THOR Vsen 30,99 30,50
    26 Glenn Pols Atledo Msen 29,51 ---
    27 Gerard van...roekhoven Atledo M60 29,49 ---
    28 Jord Pluimes Scorpio JJC 29,27 28,61
    29 Pim de Wit Typhoon Msen 29,11 30,49
    30 Tessa Smits AV Sprint MJB 28,71 ---
    31 Ralph Jacobs Atledo Msen 28,47 ---
    32 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen 28,46 ---
    33 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 27,64 ---
    34 Michael Monden CAV Energie Msen 27,41 29,54
    35 Ruth Vogels Rotterdam MJC 27,19 25,35
    36 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 25,91 ---
    37 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 25,86 24,84
    38 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC 25,77 ---
    39 Geert van Krevelen Atledo JJB 25,67 ---
    40 Lisa Woudenberg Spark Vsen 25,36 28,60
    41 Hector Buyle SCSP M50 24,52 ---
    42 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 23,76 ---
    43 Frits van der Velden Atledo M60 23,43 ---
    44 Frank Pols Atledo M50 23,21 ---
    45 Nienke Overgoor HLLS MJC 22,67 18,35
    46 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 22,26 ---
    47 Mark Smolders AV Sprint JJC 22,23 ---
    48 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 21,66 ---
    49 Matthijs Knoop Typhoon JJD 21,57 ---
    50 Henk Knapen DES M70 21,56 ---
    51 Jacqueline Thijssen GVAC V50 21,49 ---
    52 Kasper Baalmans Atledo JJD 21,46 ---
    53 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 21,31 ---
    54 Anne Ter Horst Atledo MJC 20,59 ---
    55 Paul Swart AV Spiridon M45 20,57 ---
    56 Lisanne Boot HLLS MJC 20,45 ---
    57 Hens Koreman Atledo M60 19,67 ---
    58 Johan van den Heuvel GVAC M45 18,99 ---
    59 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 18,92 ---
    60 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 18,67 ---
    61 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 17,30 ---
    62 Anouk Boomaerts DJA MJD 16,43 18,13
    63 Mikki Lips AV Sprint MJC 15,62 ---
    64 Anouk Overgoor HLLS MJD 15,36 14,07
    65 Pepijn Wijnen Atledo JJD 14,74 ---
    66 Robbie Smulders PH JJD 14,28 ---
    67 Margriet ter Horst Atledo V50 12,72 ---
    68 Joris Baalmans Atledo JJD 9,30 ---
    Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen NM ---
    Stijn Hendriks Scorpio JJC NM ---
    Dieter Stolzenbach PH JJC DNS 21,38
    Suzanne den Boef Typhoon Vsen --- ---
    Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 --- ---
    Bengt Kramer Atledo JJC --- ---
    Jenny Tchedjo U-Track MJA --- ---
    Ronald Rasenberg Delta Sport M50 --- ---
    Teus Huisman LGAS M55 --- ---
    Julian de Leeuw AV Sprint JJA --- ---
    Elsa de Lange SPOB MJA --- ---
    Hanneke Verheesen AV Sprint MJB --- ---
    Natasja van Beurden AV Attila MJA --- ---
    Pien Korstanje AV Attila MJB --- ---
    Benjamin ...bbelstein PH JJC --- ---
    Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 --- ---
    Nine Fransen AV Sprint MJC --- ---
    Ryan Jansen Scorpio JJD --- ---
    Hanna van Baast AV Attila MJC --- ---
    Nanne Gelderblom AV `56 MJA --- ---
    Dries Meeusen Belgie Msen --- ---
    Linsy Heestermans AV Sprint MJC --- ---
    Daan de Reijdt AV Sprint MJC --- ---
    Juul de Reijdt AV Sprint MJD --- ---
    Jinke Prinsen AV Sprint MJB --- ---
    Maarten van Gils AV Sprint JJB --- ---
    Eva Nijdam Scorpio MJB --- ---
    Dimitri Jonkers AV Sprint Msen --- ---
    Martijn Flipsen Atledo Msen --- ---

    Uitslagen Kogelstoten Alle Categorieen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Matyas Kerekgyarto Swift JJC 15,14 ---
    2 Mattijs Mols AV Attila JJA 14,95 ---
    3 Ruben Rolvink Olympus `70 JJB 14,65 ---
    4 Sebastiaan Bonte AV Hera JJC 14,51 ---
    5 Matyas Kerekgyarto Swift JJB 13,41 ---
    6 Tessa Smits AV Sprint MJB 12,68 ---
    7 Jenny Tchedjo U-Track MJA 12,44 ---
    8 Taro Swart AV Spiridon JJB 12,43 ---
    9 Koen Zandvliet Scorpio JJC 12,35 ---
    10 Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen 12,33 ---
    11 Pien Korstanje AV Attila MJB 12,17 ---
    12 Lotte Haest Spado MJC 12,01 ---
    13 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 11,82 ---
    14 Erik de De haan THOR M45 11,56 ---
    15 Sam van der Pol Atledo JJA 11,38 ---
    16 Eva Nijdam Scorpio MJB 11,33 ---
    17 Albert van der Mee AV Sprint M55 11,16 ---
    18 Hanna van Baast AV Attila MJC 11,15 ---
    19 Max Kreeft AV Spiridon JJC 11,13 ---
    20 Chuck Pols Scorpio JJC 11,12 ---
    21 Geert van Krevelen Atledo JJB 11,00 ---
    22 Henk Heijligers GVAC M60 10,58 ---
    23 Ryan Jansen Scorpio JJD 10,57 11,29
    24 Mark de Rond AV Sprint Msen 10,51 ---
    25 Martijn Flipsen Atledo Msen 10,19 10,71
    26 Thomas Knoop Typhoon JJB 10,16 ---
    27 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 10,11 ---
    28 Evi van Hooij THOR Vsen 10,08 ---
    29 Ferdi van Schijndel AV Attila Msen 9,93 ---
    30 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 9,91 ---
    31 Linsy Heestermans AV Sprint MJC 9,90 ---
    32 Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 9,90 10,57
    33 Ruth Vogels Rotterdam MJC 9,90 ---
    34 Bjorn van der Velden HLLS JJC 9,80 ---
    35 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 9,75 10,27
    36 Pim de Wit Typhoon Msen 9,65 ---
    37 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 9,64 ---
    38 Nienke Overgoor HLLS MJC 9,60 ---
    39 Rene Peeters Atledo M50 9,51 ---
    40 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 9,46 ---
    41 Stijn Hendriks Scorpio JJC 9,43 ---
    42 Jord Pluimes Scorpio JJC 9,36 ---
    43 Anouk Overgoor HLLS MJD 9,32 ---
    44 Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen 9,28 ---
    45 Anne Ter Horst Atledo MJC 9,05 ---
    46 Mark Smolders AV Sprint JJC 8,90 ---
    47 Frank Pols Atledo M50 8,83 ---
    48 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB 8,70 8,64
    49 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 8,66 ---
    50 Lisanne Boot HLLS MJC 8,65 9,48
    51 Hector Buyle SCSP M50 8,43 8,65
    52 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 8,37 ---
    53 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 8,26 ---
    54 Kasper Baalmans Atledo JJD 8,24 ---
    55 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 8,17 8,26
    56 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 8,12 8,01
    57 Ralph Jacobs Atledo Msen 8,10 ---
    58 Johan van den Heuvel GVAC M45 8,08 ---
    59 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 8,07 8,00
    60 Juul de Reijdt AV Sprint MJD 8,06 ---
    61 Gerard van...roekhoven Atledo M60 8,03 9,12
    62 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 7,87 7,71
    63 Nine Fransen AV Sprint MJC 7,73 ---
    64 Mikki Lips AV Sprint MJC 7,69 ---
    65 Hens Koreman Atledo M60 7,58 7,00
    66 Henk Knapen DES M70 7,57 ---
    67 Anouk Boomaerts DJA MJD 7,56 7,94
    68 Teus Huisman LGAS M55 7,52 8,00
    69 Frits van der Velden Atledo M60 7,51 8,42
    70 Margriet ter Horst Atledo V50 7,48 ---
    71 Paul Swart AV Spiridon M45 7,47 ---
    72 Matthijs Knoop Typhoon JJD 7,46 ---
    73 Daan de Reijdt AV Sprint MJC 7,33 ---
    74 Jacqueline Thijssen GVAC V50 7,23 ---
    75 Robbie Smulders PH JJD 6,38 7,04
    76 Bengt Kramer Atledo JJC 6,07 ---
    76 Pepijn Wijnen Atledo JJD 6,07 ---
    78 Joris Baalmans Atledo JJD 4,41 ---
    Suzanne den Boef Typhoon Vsen --- ---
    Michael Monden CAV Energie Msen --- ---
    Safira den Oudsten AV Spiridon MJC --- ---
    Dieter Stolzenbach PH JJC --- ---
    Julian de Leeuw AV Sprint JJA --- ---
    Elsa de Lange SPOB MJA --- ---
    Glenn Pols Atledo Msen --- ---
    Natasja van Beurden AV Attila MJA --- ---
    Ruben van Balen AC TION M45 --- ---
    Benjamin ...bbelstein PH JJC --- ---
    Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 --- ---
    Nigel van Varik AV Unitas JJB --- ---
    Nanne Gelderblom AV `56 MJA --- ---
    Dries Meeusen Belgie Msen --- ---
    Janneke Pluimes Scorpio MJB --- 44,41
    Maarten van Gils AV Sprint JJB --- ---
    Dimitri Jonkers AV Sprint Msen --- ---
    Lorenz Engels SCSP Msen --- ---
    Lisa Woudenberg Spark Vsen --- ---

    Uitslagen Speerwerpen Alle Categorieen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Dries Meeusen Belgie Msen 62,40 ---
    2 Dimitri Jonkers AV Sprint Msen 59,80 ---
    3 Julian de Leeuw AV Sprint JJA 58,38 ---
    4 Thomas Knoop Typhoon JJB 53,09 ---
    5 Sjoerd Pastoor AV Sprint JJB 50,11 ---
    6 Nigel van Varik AV Unitas JJB 49,73 ---
    7 Maarten van Gils AV Sprint JJB 45,42 ---
    8 Martijn Flipsen Atledo Msen 44,27 ---
    9 Glenn Pols Atledo Msen 43,68 ---
    10 Suzanne den Boef Typhoon Vsen 40,24 41,24
    11 Benjamin ...bbelstein PH JJC 40,16 ---
    12 Ronald Rasenberg Delta Sport M50 39,74 39,50
    13 Eva Nijdam Scorpio MJB 39,23 ---
    14 Geert van Krevelen Atledo JJB 38,76 ---
    15 Sijmen Doorakkers Atledo JJB 38,58 ---
    16 Ryan Jansen Scorpio JJD 38,08 ---
    17 Max Kreeft AV Spiridon JJC 38,05 43,96
    18 Taro Swart AV Spiridon JJB 36,60 ---
    19 Chuck Pols Scorpio JJC 35,33 ---
    20 Ralph Jacobs Atledo Msen 35,25 ---
    21 Pien Korstanje AV Attila MJB 34,81 ---
    22 Pepijn van Gils AV Sprint JJB 34,62 ---
    23 Tessa Smits AV Sprint MJB 33,86 ---
    24 Etienne Rolvink Olympus `70 M45 33,76 ---
    25 Tessa Smits AV Sprint MJA 33,19 ---
    26 Elsa de Lange SPOB MJA 32,73 ---
    27 Fred Van d...teenhoven Scorpio M70 32,04 30,00
    28 Jan Willem...n Heteren Atledo M60 31,94 ---
    29 Jinke Prinsen AV Sprint MJB 31,80 ---
    30 Frits van der Velden Atledo M60 31,75 ---
    31 Hanna van Baast AV Attila MJC 31,50 ---
    32 Nanne Gelderblom AV `56 MJA 31,18 ---
    33 Stijn Hendriks Scorpio JJC 29,89 33,00
    34 Michael Monden CAV Energie Msen 29,14 ---
    35 Frank Pols Atledo M50 27,05 ---
    36 Mark Smolders AV Sprint JJC 26,66 ---
    37 Johan van den Heuvel GVAC M45 26,61 ---
    38 Linsy Heestermans AV Sprint MJC 26,46 ---
    39 Natasja van Beurden AV Attila MJA 26,28 ---
    40 Anniek Bloemers AV Sprint MJB 24,88 ---
    41 Safira den Oudsten AV Spiridon MJC 24,86 ---
    42 Matthijs Knoop Typhoon JJD 24,70 ---
    43 Gerard van...roekhoven Atledo M60 24,55 ---
    44 Ryan Heeren AV Spiridon JJD 24,45 ---
    45 Robbie Smulders PH JJD 24,04 ---
    46 Daan de Reijdt AV Sprint MJC 24,02 ---
    47 Mikki Lips AV Sprint MJC 23,48 ---
    48 Nienke Overgoor HLLS MJC 23,22 ---
    49 Hens Koreman Atledo M60 22,87 ---
    50 Jenny Mar...s Dikmans Scorpio V65 22,50 ---
    51 Bengt Kramer Atledo JJC 21,55 20,62
    52 Paul Swart AV Spiridon M45 21,38 ---
    53 Nine Fransen AV Sprint MJC 21,36 ---
    54 Kasper Baalmans Atledo JJD 20,93 ---
    55 Lisanne Boot HLLS MJC 20,78 ---
    56 Hanneke Verheesen AV Sprint MJB 19,92 ---
    56 Hector Buyle SCSP M50 19,92 ---
    58 Anouk Boomaerts DJA MJD 19,23 ---
    59 Ruth Vogels Rotterdam MJC 19,13 ---
    60 Anouk Andeweg AV Spiridon MJD 18,65 ---
    61 Amber van t Zelfde Typhoon MJB 18,43 ---
    62 Silkie Graafmans AV Spiridon MJD 16,94 ---
    63 Anouk Overgoor HLLS MJD 16,88 ---
    64 Juul de Reijdt AV Sprint MJD 16,77 ---
    65 Henk Knapen DES M70 15,50 ---
    66 Britt Marijnissen AV Sprint MJB 14,69 ---
    67 Teus Huisman LGAS M55 13,58 ---
    68 Pepijn Wijnen Atledo JJD 13,39 ---
    69 Joris Baalmans Atledo JJD 12,01 ---
    Pim de Wit Typhoon Msen --- ---
    Wassiliki ...xandridis HLLS Vsen --- ---
    Sam van der Pol Atledo JJA --- ---
    Dieter Stolzenbach PH JJC --- ---
    Jenny Tchedjo U-Track MJA --- ---
    Patty Mich... Burgman CAV Energie Vsen --- ---
    Mattijs Mols AV Attila JJA --- ---
    Evi van Hooij THOR Vsen --- ---
    Yvonne van...nk-Swaans THOR V50 --- ---
    Rene Peeters Atledo M50 --- ---
    Albert van der Mee AV Sprint M55 --- ---
    Ruben van Balen AC TION M45 --- ---
    Bjorn van der Velden HLLS JJC --- ---
    Sebastiaan Bonte AV Hera JJC --- ---
    Ferdi van Schijndel AV Attila Msen --- ---
    Matyas Kerekgyarto Swift JJC --- ---
    Mark de Rond AV Sprint Msen --- ---
    Lotte Haest Spado MJC --- ---
    Erik de De haan THOR M45 --- ---
    Henk Heijligers GVAC M60 --- ---
    Margriet ter Horst Atledo V50 --- ---
    Jacqueline Thijssen GVAC V50 --- ---
    Janneke Pluimes Scorpio MJB --- ---
    Anne Ter Horst Atledo MJC --- ---
    Jord Pluimes Scorpio JJC --- ---
    Ruben Rolvink Olympus `70 JJB --- ---
    Koen Zandvliet Scorpio JJC --- ---
    Lorenz Engels SCSP Msen --- ---
    Lisa Woudenberg Spark Vsen --- ---