Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 73
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
  • 100 meter ( 1 pogingen )
  • 800 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 6 pogingen )
  • Verspringen ( 6 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerVer
    27 Rosalie Baak AV Zuidwal Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    28 Annabel Boonman DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    29 Helena Feenstra HAAS Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    30 Sophie de Groot HAAS Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    31 Mariëlle Jonkers AVV Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    32 Ilse Kemper HAAS Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    33 Tamar Nijhof AV Phoenix Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    34 Eveline Saalberg Uros Meerkamp
    Meerkamp vrouwen a ----------
    63 Eline Bardoel Fit 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    64 Tessa Kramer TRTL 100m
    100 meter - ---------
    65 Francesca Marcato TRTL 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    66 Bernice Meijer Groningen 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    67 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 100m
    100 meter - ---------
    68 Tari Simonis Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    69 Louise Taatgen AV Impala 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    70 Bo Welgraaf AV34 100m
    100 meter - ---------
    71 Samyre Wieles Altis 100m
    Speer
    100 meterSpeerwerpen - --------
    72 Lotte Woittiez AV Cifla 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    126 Kristel van den Berg AV Fortuna 1500m
    1500 meter - ---------
    127 Tess Boekema BB lopers 1500m
    1500 meter - ---------
    128 Lenny Engelen Uros 1500m
    1500 meter - ---------
    129 Leonie Glazenborg DVTR 1500m
    1500 meter - ---------
    130 Yasmin Hillebrink LGAS 1500m
    1500 meter - ---------
    131 Sofie Lövdal Groningen 1500m
    1500 meter - ---------
    132 Anne Luijten Olympus `70 1500m
    1500 meter - ---------
    133 Larissa Mars VTLS 1500m
    5000m
    1500 meter5000 meter - --------
    134 Laurien te Nijenhuis MPM 1500m
    1500 meter - ---------
    135 Margot Rijsman TRTL 1500m
    1500 meter - ---------
    136 Tessa Rozemuller TRTL 1500m
    1500 meter - ---------
    137 Cristina ...ch Catala TRTL 1500m
    1500 meter - ---------
    138 Ilona Schra Groningen 1500m
    1500 meter - ---------
    139 Csilla Vamos TRTL 1500m
    1500 meter - ---------
    140 Jolien de Waard Groningen 1500m
    1500 meter - ---------
    141 Tess Wegman Leiden 1500m
    1500 meter - ---------
    147 Debra Akkermans ARV Ilion 200m
    200 meter - ---------
    148 Marissa Damink ASTX 200m
    400m
    200 meter400 meter - --------
    149 Melissa de Haan AV34 200m
    Speer
    200 meterSpeerwerpen - --------
    163 Ilona Bosma VTLS 400m
    400 meter - ---------
    164 Vera Feitsma HAAS 400m
    400 meter - ---------
    165 Floortje van Kampen AV Hylas 400m
    400 meter - ---------
    166 Jetske van Kampen AV Hylas 400m
    400 meter - ---------
    167 Susan van Sark MPM 400m
    400 meter - ---------
    168 Annemarie Slangewal Altis 400m
    400 meter - ---------
    169 Linde van Tilburg Altis 400m
    400 meter - ---------
    170 Dominique Veninga Groningen 400m
    400 meter - ---------
    171 Isa Videler Spado 400m
    Ver
    400 meterVerspringen - --------
    172 Henderyke Wonink Groningen 400m
    400 meter - ---------
    216 Suzanne Broxterman Pallas `67 5000m
    5000 meter - ---------
    217 Laura Hermans Almere `81 5000m
    5000 meter - ---------
    218 Laura Kessels TRTL 5000m
    5000 meter - ---------
    219 Geke Kloosterziel HAAS 5000m
    Meerkamp
    Meerkamp vrouwen5000 meter a ---------
    220 Ellen Van der Kolk AC TION 5000m
    5000 meter - ---------
    221 Sofie Lövdal Groningen 5000m
    5000 meter - ---------
    222 Fanos Tekle LGAS 5000m
    5000 meter - ---------
    261 Shanice B Harmon DAV Kronos 800m
    800 meter - ---------
    262 Ellen Jansen Groningen 800m
    800 meter - ---------
    263 Elisa de Jong Groningen 800m
    800 meter - ---------
    264 Aline Kootstra ACO 800m
    800 meter - ---------
    265 Annabelle Kraanen Pijnenburg 800m
    800 meter - ---------
    266 Machteld Mulder Groningen 800m
    800 meter - ---------
    267 Inge van 't Veer AV Phoenix 800m
    800 meter - ---------
    268 Carlijn Wagenaar Groningen 800m
    800 meter - ---------
    269 Susan van Weperen Invictus 800m
    800 meter - ---------
    270 Marije Wever Phanos 800m
    800 meter - ---------
    271 Lysanne Wilkens PH 800m
    800 meter - ---------
    279 Bibi Lotte...der Horst AAC Discus
    Discus - ---------
    280 Anne Celin... Huiskamp TRTL Discus
    Discus - ---------
    281 Merel Lasschuijt DAV Kronos Discus
    Speer
    Ver
    DiscusSpeerwerpenVerspringen - -------
    282 Charlene Okken Groningen Discus
    Kogel
    DiscusKogelstoten - --------
    283 Hilde Siegersma Climax Discus
    Kogel
    Speer
    DiscusKogelstotenSpeerwerpen - -------
    285 Linda van ... Lagemaat TRTL Kogel
    Ver
    KogelstotenVerspringen - --------
    286 Moniek Stijvers GACH Kogel
    Speer
    KogelstotenSpeerwerpen - --------
    294 Lieke van den Brink DVTR Ver
    Verspringen - ---------

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AC TION TION 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 4
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Impala IMPL 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Phoenix PHNX 2
    AV Pijnenburg PNBG 1
    AV Valkenswaard AVV 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    BB lopers BBLP 1
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    DAV Kronos KRNS 3
    ESAV Asterix ASTX 1
    Fit FIT 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Groningen Atletiek GRNG 12
    GSAV Vitalis VTLS 2
    Invictus INVC 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 2
    Marathon Pim Mulier MPM 2
    NSAV `t Haasje HAAS 5
    Phanos PHNS 1
    Prins Hendrik PH 1
    Spado SPDO 1
    Uros Uros 2
    WAV Tartletos TRTL 9

    Uitslagen Meerkamp Vrouwen

    # Naam Categorie 100m800mKogelVerPunten totaal
    1 Eveline Saalberg Uros Vsen 12,64 2:26,03 7,94 4,51 2458
    2 Sophie de Groot HAAS Vsen 13,37 2:32,11 7,62 4,48 2225
    3 Tamar Nijhof AV Phoenix Vsen 14,39 2:31,33 8,04 4,20 2031
    4 Annabel Boonman DAV Kronos Vsen 14,01 2:59,60 8,80 4,71 2017
    5 Helena Feenstra HAAS Vsen 13,66 2:40,74 7,11 4,03 1931
    6 Mariëlle Jonkers AVV Vsen 14,04 2:51,19 6,79 4,42 1853
    7 Ilse Kemper HAAS Vsen 14,06 3:01,78 7,07 4,64 1845
    8 Geke Kloosterziel HAAS Vsen 15,87 2:36,54 6,27 4,48 1708
    9 Rosalie Baak AV Zuidwal Vsen 14,60 DNS 8,83 4,09 1372

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Vrouwen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Rosalie Baak AV Zuidwal Vsen 8,83 8,50
    2 Annabel Boonman DAV Kronos Vsen 8,80 ---
    3 Tamar Nijhof AV Phoenix Vsen 8,04 ---
    4 Eveline Saalberg Uros Vsen 7,94 9,40
    5 Sophie de Groot HAAS Vsen 7,62 ---
    6 Helena Feenstra HAAS Vsen 7,11 ---
    7 Ilse Kemper HAAS Vsen 7,07 ---
    8 Mariëlle Jonkers AVV Vsen 6,79 ---
    9 Geke Kloosterziel HAAS Vsen 6,27 6,42

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Vrouwen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Annabel Boonman DAV Kronos Vsen 4,71 -0.2 m/s---
    2 Ilse Kemper HAAS Vsen 4,64 +0.2 m/s---
    3 Eveline Saalberg Uros Vsen 4,51 +0.2 m/s4,91
    4 Sophie de Groot HAAS Vsen 4,48 +0.1 m/s---
    5 Geke Kloosterziel HAAS Vsen 4,48 -0.2 m/s---
    6 Mariëlle Jonkers AVV Vsen 4,42 +0.4 m/s---
    7 Tamar Nijhof AV Phoenix Vsen 4,20 +0.6 m/s---
    8 Rosalie Baak AV Zuidwal Vsen 4,09 +0.0 m/s---
    9 Helena Feenstra HAAS Vsen 4,03 +0.4 m/s4,46

    Uitslagen 800 meter Vrouwen

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Elisa de Jong Groningen Vsen 2:12,01 2:12,34
    2 Lysanne Wilkens PH Vsen 2:14,07 2:12,36
    3 Ellen Jansen Groningen Vsen 2:16,85 2:16,55
    4 Susan van Weperen Invictus Vsen 2:17,88 2:15,80
    5 Carlijn Wagenaar Groningen Vsen 2:18,49 2:12,32
    6 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion MJA 2:18,84 2:17,55
    7 Aline Kootstra ACO Vsen 2:19,41 2:16,54
    8 Machteld Mulder Groningen Vsen 2:19,58 2:20,10
    9 Lotte van Schaik AV Atverni MJB 2:19,82 2:18,75
    10 Maaike de Kreek TRTL MJA 2:26,12 2:25,00
    11 Bridget Konings Ciko `66 MJB 2:27,40 2:18,00
    12 Corien van der Bijl AV Veluwe Vmas 2:30,65 2:29,00
    13 Inge van 't Veer AV Phoenix Vsen 2:30,83 2:29,27
    14 Shanice B Harmon DAV Kronos Vsen 2:33,75 2:28,00
    15 Annabelle Kraanen Pijnenburg Vsen 2:40,90 2:32,00
    Demi Konings Ciko `66 MJB DNS 2:25,00
    Marije Wever Phanos Vsen DNS 2:09,09

    Uitslagen 1500 meter Vrouwen

    # Naam Categorie 1500mOBP
    1 Anne Luijten Olympus `70 Vsen 4:39,81 4:21,92
    2 Yasmin Hillebrink LGAS Vsen 4:48,50 ---
    3 Sofie Lövdal Groningen Vsen 4:48,58 4:33,17
    4 Tess Boekema BB lopers Vsen 4:48,90 4:42,00
    5 Jolien de Waard Groningen Vsen 4:49,27 4:42,86
    6 Tess Wegman Leiden Vsen 4:51,56 4:43,83
    7 Leonie Glazenborg DVTR Vsen 4:59,07 4:49,50
    8 Denise Moser Duitsland MJA 5:03,07 4:47,00
    9 Larissa Mars VTLS Vsen 5:05,24 4:56,65
    10 Julia Groot Ciko `66 MJB 5:06,78 4:57,52
    11 Margot Rijsman TRTL Vsen 5:11,78 5:30,00
    12 Elke Wijkmans AV Astylos MJB 5:19,24 5:22,50
    13 Femke Panjer AV34 MJB 5:19,49 5:20,00
    14 Gabriela Riebeek Almere `81 MJB 5:27,73 5:10,00
    15 Csilla Vamos TRTL Vsen 5:29,22 5:35,00
    16 Tessa Rozemuller TRTL Vsen 5:34,37 5:46,90
    17 Maartje va...osterhout AV34 MJB 5:35,71 5:35,43
    18 Laurien te Nijenhuis MPM Vsen 5:46,04 5:20,00
    19 Lenny Engelen Uros Vsen 6:25,65 ---
    Kristel van den Berg AV Fortuna Vsen DNS 4:25,00
    Cristina ...ch Catala TRTL Vsen DNS 5:09,00
    Ilona Schra Groningen Vsen DNS 5:12,00

    Uitslagen Discuswerpen Vrouwen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Bibi Lotte...der Horst AAC Vsen 44,09 48,23
    2 Charlene Okken Groningen Vsen 36,41 ---
    3 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vsen 25,47 ---
    4 Hilde Siegersma Climax Vsen 24,74 26,28
    5 Welmoed Soepboer Pallas `67 Vmas 24,71 ---
    6 Anne Celin... Huiskamp TRTL Vsen 21,21 ---

    Uitslagen Kogelstoten Vrouwen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Charlene Okken Groningen Vsen 15,16 15,06
    2 Linda van ... Lagemaat TRTL Vsen 11,48 ---
    3 Moniek Stijvers GACH Vsen 10,83 11,49
    4 Marloes Abbink Almere `81 MJA 9,22 ---
    5 Hilde Siegersma Climax Vsen 7,35 7,40

    Uitslagen Speerwerpen Vrouwen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Moniek Stijvers GACH Vsen 36,91 37,16
    2 Samyre Wieles Altis Vsen 34,10 35,03
    3 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vsen 21,79 ---
    4 Hilde Siegersma Climax Vsen 19,21 20,31
    Melissa de Haan AV34 Vsen quit ---

    Uitslagen Verspringen Vrouwen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Lieke van den Brink DVTR Vsen 5,70 +0.2 m/s---
    2 Linda van ... Lagemaat TRTL Vsen 4,95 -0.2 m/s---
    3 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vsen 4,31 +0.1 m/s---
    Isa Videler Spado Vsen quit 5,88