Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 143
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
  • 100 meter ( 1 pogingen )
  • 800 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 6 pogingen )
  • Verspringen ( 6 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerVer
    2 Thijs van Aalten DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    3 Wiene Bakker HAAS Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    4 Jurriaan Berger Uros Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    5 Robert Bervoets ASTX Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    6 Lars Biemans HAAS Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    7 Vincent Bosboom DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    8 Dennis Coehoorn AC TION Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    9 Jelger Elings TRTL Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    10 Jelle ten Harkel TRTL Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    11 Thomas van...er Heijde TRTL Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    12 Sebastiaan...en Heuvel ASTX Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    13 Ronald Hinrichs AV Jahn II Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    14 Stijn Jorissen AC TION Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    15 Olivier Klijn TRTL Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    16 Casper Kroon DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    17 Gijs Langkamp HLLS Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    18 Nadim van Minnen HAAS Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    19 Martijn Oonk DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    20 Fabian Pelgröm DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    21 Jeroen Poelert AV Athlos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    22 Michiel Ruland ASTX Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    23 Jannes Timmers Uros Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    24 Twan Wildeboer DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    25 Ton Winkelmolen Leudal Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    26 Roy van Zijl DAV Kronos Meerkamp
    Meerkamp mannen a ----------
    47 Jelmar Bos Almere `81 100m
    200m
    Ver
    100 meter200 meterVerspringen - -------
    48 Glenn Bruins Ciko `66 100m
    100 meter - ---------
    49 Corné Dijkstra DAV Kronos 100m
    100 meter - ---------
    50 Geoffrey Van Dipten Climax 100m
    Discus
    100 meterDiscus - --------
    51 Masih Djamal Ciko `66 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    52 Ronald Hertog Rotterdam 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    53 Tim ter Huurne Altis 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    54 Joppe Ketting Ciko `66 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    55 Gijs Konings TRTL 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    56 Dani Nivillac Nijmegen 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    57 Delano Van Orsouw Nijmegen 100m
    100 meter - ---------
    58 Sibren Reekers AV Impala 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    59 Ruzjairo St Jago Nijmegen 100m
    100 meter - ---------
    60 Rob Stuber AV Athlos 100m
    400m
    100 meter400 meter - --------
    61 Lars Van der Toorn DAV Kronos 100m
    200m
    100 meter200 meter - --------
    62 Gijs Wensink DAV Kronos 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - --------
    97 Gianluca Assorgia AV 1923 1500m
    1500 meter - ---------
    98 Bouke van Belois Ciko `66 1500m
    1500 meter - ---------
    99 Michael Beuwer Eindhoven 1500m
    1500 meter - ---------
    100 Jordy Dikkers Groningen 1500m
    1500 meter - ---------
    101 Jeroen Driessen AV Wijchen 1500m
    1500 meter - ---------
    102 Marco van Erp Leiden 1500m
    1500 meter - ---------
    103 Stijn van Geene Phanos 1500m
    1500 meter - ---------
    104 Guido de Graaf Leiden 1500m
    1500 meter - ---------
    105 Martijn van Haren VTLS 1500m
    1500 meter - ---------
    106 Robert Hogerwerf AV Phoenix 1500m
    1500 meter - ---------
    107 Mervin van der Horst Triathlon 1500m
    1500 meter - ---------
    108 Niels Jacobs ATH 1500m
    1500 meter - ---------
    109 Hindrik Jagersma VTLS 1500m
    1500 meter - ---------
    110 Mark Jansonius AV34 1500m
    1500 meter - ---------
    111 Peter-Jan de Jong HRRR 1500m
    1500 meter - ---------
    112 Fabian ten Kate VTLS 1500m
    1500 meter - ---------
    113 Rindert Keulen VTLS 1500m
    1500 meter - ---------
    114 Joost de Kleuver Climax 1500m
    1500 meter - ---------
    115 Frank Van Lieshout VTLS 1500m
    1500 meter - ---------
    116 Casper van der Luijt Leiden 1500m
    1500 meter - ---------
    117 Arne te Nijenhuis MPM 1500m
    1500 meter - ---------
    118 Joel Plantinga AV PEC 1910 1500m
    1500 meter - ---------
    119 Sam van der Schot Phanos 1500m
    1500 meter - ---------
    120 Alvin Severijn ARV Ilion 1500m
    1500 meter - ---------
    121 Steef Severijn DAV Kronos 1500m
    1500 meter - ---------
    122 Rens Simons VRT 1500m
    1500 meter - ---------
    123 Filmon Tesfu SPLT 1500m
    1500 meter - ---------
    124 Siem Uittenhout AV Phoenix 1500m
    1500 meter - ---------
    125 Simon Vogt Duitsland 1500m
    1500 meter - ---------
    145 Koen Bonekamp AV34 200m
    200 meter - ---------
    146 Flip Breuer TRTL 200m
    400m
    200 meter400 meter - --------
    157 Remco Bos DVTR 400m
    400 meter - ---------
    158 Wilfred van Holst Groningen 400m
    800m
    400 meter800 meter - --------
    159 Wouter Lokhorst TRTL 400m
    Discus
    Speer
    400 meterDiscusSpeerwerpen - -------
    160 Tim Olsthoorn Ciko `66 400m
    400 meter - ---------
    161 Wouter Olthof VTLS 400m
    400 meter - ---------
    162 Daan Pistorius TRTL 400m
    400 meter - ---------
    185 Niels Baljet Rotterdam 5000m
    5000 meter - ---------
    186 Jan Berkhout Leiden 5000m
    5000 meter - ---------
    187 Evert Dirksen VAV 5000m
    5000 meter - ---------
    188 Maarten van Doornik TRTL 5000m
    5000 meter - ---------
    189 Teun Duisters RTE 5000m
    5000 meter - ---------
    190 Sander van Essen AV34 5000m
    5000 meter - ---------
    191 Arjan Feenstra VTLS 5000m
    5000 meter - ---------
    192 Jan van der Gaag AV34 5000m
    5000 meter - ---------
    193 Paul Geertsma AV Lionitas 5000m
    5000 meter - ---------
    194 Matthijs van Goor Pijnenburg 5000m
    5000 meter - ---------
    195 Roeland va...der Harst Leiden 5000m
    5000 meter - ---------
    196 Jeroen Hennekes AV34 5000m
    5000 meter - ---------
    197 Gertjan de Jong AV Athlos 5000m
    5000 meter - ---------
    198 Rick Lammertink AV34 5000m
    5000 meter - ---------
    199 Marnix Langeveld Pijnenburg 5000m
    5000 meter - ---------
    200 Erik Leusink HAC `63 5000m
    5000 meter - ---------
    201 Thijmen van der Loop VTLS 5000m
    5000 meter - ---------
    202 Raymond Lozekoot Almere `81 5000m
    5000 meter - ---------
    203 Cees van Maanen HLLS 5000m
    5000 meter - ---------
    204 Nick van der Poel ARV Ilion 5000m
    5000 meter - ---------
    205 Menco Schuurman KOPL 5000m
    5000 meter - ---------
    206 Erik Slomp BB lopers 5000m
    5000 meter - ---------
    207 Rik van der Sterren Duitsland 5000m
    5000 meter - ---------
    208 Gert-Jan Stevens HAC `63 5000m
    5000 meter - ---------
    209 Rob Vijver AV Lionitas 5000m
    5000 meter - ---------
    211 Arjan Weijenborg AV Phoenix 5000m
    5000 meter - ---------
    212 Mathijs Weijkamp AL73 5000m
    5000 meter - ---------
    213 Menno Wilhelm AU 5000m
    5000 meter - ---------
    214 Bastian Zandbergen HAC `63 5000m
    5000 meter - ---------
    215 Maarten van Zetten ARV Ilion 5000m
    5000 meter - ---------
    237 Jelte Van Atten Leiden 800m
    1500m
    800 meter1500 meter - --------
    238 Joran De Bie TRTL 800m
    800 meter - ---------
    239 Niek Blikslager Groningen 800m
    800 meter - ---------
    240 Bram Buigel Groningen 800m
    800 meter - ---------
    241 Max van Gerrevink Leiden 800m
    800 meter - ---------
    242 Robert Gerritsen ACO 800m
    800 meter - ---------
    243 Maarten Hindriks Groningen 800m
    800 meter - ---------
    244 Jurriën ten Hoeve DVTR 800m
    800 meter - ---------
    245 Guus van Iersel TRTL 800m
    800 meter - ---------
    246 Koen Jansen TRTL 800m
    800 meter - ---------
    247 Bas Langhout Nijmegen 800m
    800 meter - ---------
    248 Tom de Leeuw Almere `81 800m
    800 meter - ---------
    249 Jelmer Lenstra Groningen 800m
    800 meter - ---------
    250 Nick Marsman ACO 800m
    800 meter - ---------
    252 Robin Rietman De Liemers 800m
    800 meter - ---------
    253 Ruben Sansom Uros 800m
    800 meter - ---------
    254 Patrick Sinnema VTLS 800m
    800 meter - ---------
    255 David Smit Nijmegen 800m
    800 meter - ---------
    256 Pim Tolmeijer Ciko `66 800m
    800 meter - ---------
    257 Jelle van Veen TRTL 800m
    800 meter - ---------
    258 Wessel van Veenen Groningen 800m
    800 meter - ---------
    259 Jaap Gerbe... Vellinga Groningen 800m
    800 meter - ---------
    260 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 800m
    800 meter - ---------
    275 Bas van de Burgt GAC Gemert Discus
    Kogel
    DiscusKogelstoten - --------
    276 Marnick Los DAV Kronos 100m
    Discus
    Speer
    100 meterDiscusSpeerwerpen - -------
    277 Freek Zuiderhoek TRTL Discus
    Kogel
    DiscusKogelstoten - --------
    278 Patrick Zweekhorst Triathlon Discus
    Discus - ---------
    287 Robin Coops HLLS Speer
    Speerwerpen - ---------
    288 Rik Hopmans ASTX Speer
    Speerwerpen - ---------
    289 Koen van Ligten Ciko `66 Speer
    Speerwerpen - ---------
    291 Eric Castrop AV Phoenix Ver
    Verspringen - ---------
    292 Rodney Hoogterp AV Impala Ver
    Verspringen - ---------
    293 Thijs Roskamp DAV Kronos 100m
    Ver
    100 meterVerspringen - --------
    1114 Youri Pessy HAAS AV Cifla 800m
    1500m
    800 meter1500 meter - --------
    1115 Wilbert va...liet HAAS VRT 5000m
    5000 meter - ---------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 2
    ACO / Van Elderen ACO 2
    Almere `81 AM81 3
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 3
    Atletico `73 AL73 1
    Atletiek Leudal LEUD 1
    Atletiekunie AU 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Athlos ATLS 3
    AV Cifla CFLA 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV De Koplopers KOPL 1
    AV De Liemers LMRS 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Impala IMPL 2
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Lionitas LNTS 2
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Phoenix PHNX 4
    AV Pijnenburg PNBG 2
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Wijchen WYCH 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 6
    BB lopers BBLP 1
    Ciko `66 CIKO 7
    Climax CLMX 2
    DAV Kronos KRNS 13
    Duitsland GER 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 2
    ESAV Asterix ASTX 4
    GAC Gemert GACG 1
    Groningen Atletiek GRNG 8
    GSAV Vitalis VTLS 9
    HAC `63 HC63 3
    Hellas Utrecht HLLS 3
    Leiden Atletiek LATL 7
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 5
    NSAV `t Haasje HAAS 3
    Phanos PHNS 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 2
    Running Team Eindhoven RTE 1
    SV Sportlust SPLT 1
    Uros Uros 3
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 2
    WAV Tartletos TRTL 14

    Uitslagen Meerkamp Mannen

    # Naam Categorie 100m800mKogelVerPunten totaal
    1 Gijs Langkamp HLLS Msen 11,82 2:05,38 12,00 6,43 2576
    2 Stijn Jorissen AC TION Msen 11,72 2:06,02 12,87 6,00 2550
    3 Robert Bervoets ASTX Msen 11,89 2:05,70 9,96 6,44 2415
    4 Jeroen Poelert AV Athlos Msen 12,22 2:10,51 11,00 6,04 2263
    5 Olivier Klijn TRTL Msen 12,19 2:09,95 8,94 6,10 2139
    6 Roy van Zijl DAV Kronos Msen 11,73 2:28,36 11,12 5,99 2132
    7 Dennis Coehoorn AC TION Msen 11,97 2:09,97 9,03 5,81 2126
    8 Jelger Elings TRTL Msen 12,33 2:13,42 10,37 5,82 2105
    9 Thomas van...er Heijde TRTL Msen 12,04 2:06,23 8,27 5,08 1936
    10 Daan de Grauw HAAS JJA 12,25 2:20,20 8,57 5,73 1875
    11 Wiene Bakker HAAS Msen 12,57 2:29,96 9,99 5,72 1805
    12 Nadim van Minnen HAAS Msen 11,91 2:23,50 8,31 5,18 1753
    13 Ton Winkelmolen Leudal Msen 12,15 2:27,88 7,82 5,56 1703
    14 Casper Kroon DAV Kronos Msen 12,31 2:06,73 6,50 4,74 1640
    15 Twan Wildeboer DAV Kronos Msen 13,12 2:09,35 7,03 5,24 1621
    16 Lars Biemans HAAS Msen 12,67 2:04,75 5,42 4,67 1482
    17 Vincent Bosboom DAV Kronos Msen 13,24 2:20,92 6,64 5,17 1392
    18 Jurriaan Berger Uros Msen 13,41 2:27,55 6,55 4,92 1216
    19 Ronald Hinrichs AV Jahn II Msen 13,34 2:27,23 7,05 4,49 1166
    20 Thijs van Aalten DAV Kronos Msen 12,87 DNS 8,27 5,09 1135
    21 Sebastiaan...en Heuvel ASTX Msen 13,11 2:40,37 7,07 4,62 1102
    22 Jannes Timmers Uros Msen 13,06 2:34,41 5,28 4,48 968
    23 Fabian Pelgröm DAV Kronos Msen 13,87 DNS 6,81 4,69 747
    24 Michiel Ruland ASTX Msen 14,34 2:36,12 5,61 3,79 595
    25 Jelle ten Harkel TRTL Msen DNS DNS quit 5,01 374
    26 Martijn Oonk DAV Kronos Msen DNS DNS quit quit 0

    Uitslagen Meerkamp 100 meter Mannen

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Stijn Jorissen AC TION Msen 11,72 -0.9 m/s11,59
    2 Roy van Zijl DAV Kronos Msen 11,73 -0.9 m/s11,82
    3 Gijs Langkamp HLLS Msen 11,82 -0.9 m/s11,90
    4 Robert Bervoets ASTX Msen 11,89 +0.5 m/s---
    5 Nadim van Minnen HAAS Msen 11,91 -0.9 m/s11,24
    6 Dennis Coehoorn AC TION Msen 11,97 -0.9 m/s11,65
    7 Thomas van...er Heijde TRTL Msen 12,04 -0.9 m/s11,72
    8 Ton Winkelmolen Leudal Msen 12,15 -0.9 m/s12,03
    9 Olivier Klijn TRTL Msen 12,19 +0.6 m/s---
    10 Jeroen Poelert AV Athlos Msen 12,22 +0.5 m/s---
    11 Daan de Grauw HAAS JJA 12,25 +0.5 m/s---
    12 Casper Kroon DAV Kronos Msen 12,31 +0.6 m/s---
    13 Jelger Elings TRTL Msen 12,33 -0.9 m/s12,23
    14 Wiene Bakker HAAS Msen 12,57 +0.7 m/s---
    15 Lars Biemans HAAS Msen 12,67 +0.6 m/s---
    16 Thijs van Aalten DAV Kronos Msen 12,87 -0.9 m/s12,30
    17 Jannes Timmers Uros Msen 13,06 +0.6 m/s---
    18 Sebastiaan...en Heuvel ASTX Msen 13,11 +0.7 m/s12,87
    19 Twan Wildeboer DAV Kronos Msen 13,12 +0.7 m/s12,75
    20 Vincent Bosboom DAV Kronos Msen 13,24 -0.9 m/s12,58
    21 Ronald Hinrichs AV Jahn II Msen 13,34 -0.9 m/s12,66
    22 Jurriaan Berger Uros Msen 13,41 +0.7 m/s13,19
    23 Fabian Pelgröm DAV Kronos Msen 13,87 +0.6 m/s---
    24 Michiel Ruland ASTX Msen 14,34 +0.5 m/s---
    Jelle ten Harkel TRTL Msen DNS ---
    Martijn Oonk DAV Kronos Msen DNS ---

    Uitslagen Meerkamp 800 meter Mannen

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Lars Biemans HAAS Msen 2:04,75 2:00,49
    2 Gijs Langkamp HLLS Msen 2:05,38 ---
    3 Robert Bervoets ASTX Msen 2:05,70 ---
    4 Stijn Jorissen AC TION Msen 2:06,02 2:00,51
    5 Thomas van...er Heijde TRTL Msen 2:06,23 2:03,84
    6 Casper Kroon DAV Kronos Msen 2:06,73 2:08,57
    7 Twan Wildeboer DAV Kronos Msen 2:09,35 2:08,00
    8 Olivier Klijn TRTL Msen 2:09,95 ---
    9 Dennis Coehoorn AC TION Msen 2:09,97 2:06,00
    10 Jeroen Poelert AV Athlos Msen 2:10,51 ---
    11 Jelger Elings TRTL Msen 2:13,42 ---
    12 Daan de Grauw HAAS JJA 2:20,20 ---
    13 Vincent Bosboom DAV Kronos Msen 2:20,92 2:11,00
    14 Nadim van Minnen HAAS Msen 2:23,50 2:14,00
    15 Ronald Hinrichs AV Jahn II Msen 2:27,23 2:10,30
    16 Jurriaan Berger Uros Msen 2:27,55 ---
    17 Ton Winkelmolen Leudal Msen 2:27,88 2:30,00
    18 Roy van Zijl DAV Kronos Msen 2:28,36 2:18,22
    19 Wiene Bakker HAAS Msen 2:29,96 ---
    20 Jannes Timmers Uros Msen 2:34,41 ---
    21 Michiel Ruland ASTX Msen 2:36,12 ---
    22 Sebastiaan...en Heuvel ASTX Msen 2:40,37 2:17,34
    Jelle ten Harkel TRTL Msen DNS ---
    Fabian Pelgröm DAV Kronos Msen DNS ---
    Thijs van Aalten DAV Kronos Msen DNS 2:00,28
    Martijn Oonk DAV Kronos Msen DNS 2:08,00

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Mannen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Stijn Jorissen AC TION Msen 12,87 11,89
    2 Gijs Langkamp HLLS Msen 12,00 ---
    3 Roy van Zijl DAV Kronos Msen 11,12 12,94
    4 Jeroen Poelert AV Athlos Msen 11,00 ---
    5 Jelger Elings TRTL Msen 10,37 10,56
    6 Wiene Bakker HAAS Msen 9,99 ---
    7 Robert Bervoets ASTX Msen 9,96 ---
    8 Dennis Coehoorn AC TION Msen 9,03 9,45
    9 Olivier Klijn TRTL Msen 8,94 ---
    10 Daan de Grauw HAAS JJA 8,57 ---
    11 Nadim van Minnen HAAS Msen 8,31 9,97
    12 Thijs van Aalten DAV Kronos Msen 8,27 8,41
    13 Thomas van...er Heijde TRTL Msen 8,27 ---
    14 Ton Winkelmolen Leudal Msen 7,82 ---
    15 Sebastiaan...en Heuvel ASTX Msen 7,07 7,46
    16 Ronald Hinrichs AV Jahn II Msen 7,05 7,84
    17 Twan Wildeboer DAV Kronos Msen 7,03 ---
    18 Fabian Pelgröm DAV Kronos Msen 6,81 ---
    19 Vincent Bosboom DAV Kronos Msen 6,64 6,00
    20 Jurriaan Berger Uros Msen 6,55 ---
    21 Casper Kroon DAV Kronos Msen 6,50 ---
    22 Michiel Ruland ASTX Msen 5,61 ---
    23 Lars Biemans HAAS Msen 5,42 ---
    24 Jannes Timmers Uros Msen 5,28 ---
    Jelle ten Harkel TRTL Msen quit ---
    Martijn Oonk DAV Kronos Msen quit ---

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Mannen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Robert Bervoets ASTX Msen 6,44 -0.4 m/s---
    2 Gijs Langkamp HLLS Msen 6,43 -0.3 m/s---
    3 Olivier Klijn TRTL Msen 6,10 -0.6 m/s---
    4 Jeroen Poelert AV Athlos Msen 6,04 -1.0 m/s---
    5 Stijn Jorissen AC TION Msen 6,00 -1.5 m/s5,82
    6 Roy van Zijl DAV Kronos Msen 5,99 -0.7 m/s6,22
    7 Jelger Elings TRTL Msen 5,82 -0.2 m/s5,95
    8 Dennis Coehoorn AC TION Msen 5,81 -0.6 m/s6,42
    9 Daan de Grauw HAAS JJA 5,73 -0.8 m/s---
    10 Wiene Bakker HAAS Msen 5,72 -0.5 m/s---
    11 Ton Winkelmolen Leudal Msen 5,56 +0.1 m/s---
    12 Twan Wildeboer DAV Kronos Msen 5,24 -0.1 m/s---
    13 Nadim van Minnen HAAS Msen 5,18 +0.0 m/s5,76
    14 Vincent Bosboom DAV Kronos Msen 5,17 -0.1 m/s4,80
    15 Thijs van Aalten DAV Kronos Msen 5,09 -0.7 m/s5,01
    16 Thomas van...er Heijde TRTL Msen 5,08 -0.2 m/s5,34
    17 Jelle ten Harkel TRTL Msen 5,01 +0.0 m/s---
    18 Jurriaan Berger Uros Msen 4,92 -0.4 m/s---
    19 Casper Kroon DAV Kronos Msen 4,74 -0.3 m/s---
    20 Fabian Pelgröm DAV Kronos Msen 4,69 -1.8 m/s---
    21 Lars Biemans HAAS Msen 4,67 -0.3 m/s---
    22 Sebastiaan...en Heuvel ASTX Msen 4,62 -0.6 m/s4,82
    23 Ronald Hinrichs AV Jahn II Msen 4,49 +0.0 m/s4,54
    24 Jannes Timmers Uros Msen 4,48 -0.6 m/s---
    25 Michiel Ruland ASTX Msen 3,79 -0.4 m/s---
    Martijn Oonk DAV Kronos Msen quit ---

    Uitslagen 100 meter Mannen

    # Naam Categorie 100m OBP
    1 Ruzjairo St Jago Nijmegen Msen 11,09 +0.2 m/s10,97
    2 Geoffrey Van Dipten Climax Msen 11,17 +0.2 m/s11,32
    3 Dani Nivillac Nijmegen Msen 11,35 +0.2 m/s11,11
    4 Delano Van Orsouw Nijmegen Msen 11,37 +0.2 m/s11,35
    5 Sibren Reekers AV Impala Msen 11,39 +0.2 m/s11,27
    6 Joppe Ketting Ciko `66 Msen 11,73 +0.4 m/s11,77
    7 Brian Pot Heredia AV Jahn II JJA 11,93 +0.4 m/s11,73
    8 Lovell Lynch Nijmegen JJA 12,06 +0.4 m/s11,99
    9 Rob Stuber AV Athlos Msen 12,07 +0.4 m/s11,70
    10 Ronald Hertog Rotterdam Msen 12,16 +0.2 m/s11,59
    11 Tim ter Huurne Altis Msen 12,17 -1.1 m/s12,00
    12 Thimo Shillcock Nijmegen JJA 12,18 -1.1 m/s12,49
    13 Damian van Loo Pallas `67 JJB 12,20 -1.1 m/s12,14
    14 Erik Schipper Climax JJA 12,26 -1.1 m/s12,20
    15 Lars Huibers Climax JJA 12,29 +0.7 m/s---
    16 Jelmar Bos Almere `81 Msen 12,30 -1.1 m/s12,06
    17 Gijs Konings TRTL Msen 12,43 +0.4 m/s11,67
    18 Thijs Roskamp DAV Kronos Msen 12,61 -1.1 m/s12,50
    19 Glenn Bruins Ciko `66 Msen 12,66 +0.8 m/s---
    19 Lars Van der Toorn DAV Kronos Msen 12,66 +0.8 m/s---
    21 Gijs Wensink DAV Kronos Msen 12,78 -0.4 m/s12,77
    22 Corné Dijkstra DAV Kronos Msen 12,95 +0.7 m/s---
    23 Marnick Los DAV Kronos Msen 12,98 -0.4 m/s13,00
    24 Lucas Van Bochoven Climax JJB 13,01 -0.4 m/s13,32
    25 Bram Hupkens Ciko `66 JJA 13,02 -0.4 m/s12,78
    26 Frank Zanderink Ciko `66 Mmas 14,57 +0.7 m/s14,54
    Joshua Groen Leiden JJA DNS ---
    Masih Djamal Ciko `66 Msen DNS 11,61

    Uitslagen 200 meter Mannen

    # Naam Categorie 200m OBP
    1 Dani Nivillac Nijmegen Msen 23,19 -0.3 m/s22,98
    2 Sibren Reekers AV Impala Msen 23,37 -0.3 m/s23,45
    3 Koen Bonekamp AV34 Msen 23,60 -0.3 m/s23,54
    4 Joppe Ketting Ciko `66 Msen 23,67 -0.5 m/s23,62
    5 Damian van Loo Pallas `67 JJB 24,00 -0.5 m/s24,34
    6 Brian Pot Heredia AV Jahn II JJA 24,41 -0.7 m/s---
    7 Tim ter Huurne Altis Msen 24,46 -0.5 m/s24,04
    8 Lars Huibers Climax JJA 24,98 -0.7 m/s---
    9 Gijs Konings TRTL Msen 25,06 -0.3 m/s23,41
    10 Erik Schipper Climax JJA 25,09 -0.5 m/s25,27
    11 Jelmar Bos Almere `81 Msen 25,48 -0.5 m/s25,05
    12 Lars Van der Toorn DAV Kronos Msen 25,73 -0.7 m/s---
    13 Bram Hupkens Ciko `66 JJA 26,25 -0.2 m/s27,06
    14 Luc Bonten Pallas `67 Mmas 26,60 -0.5 m/s25,80
    15 Krijn van Hofweegen Pallas `67 JJB 27,02 -0.7 m/s---
    16 Flip Breuer TRTL Msen 28,50 -0.2 m/s27,55
    17 Frank Zanderink Ciko `66 Mmas 30,34 -0.2 m/s31,09
    Ronald Hertog Rotterdam Msen DNS 22,99
    Masih Djamal Ciko `66 Msen DNS 23,57

    Uitslagen 800 meter Mannen

    # Naam Categorie 800mOBP
    1 Jaap Gerbe... Vellinga Groningen Msen 1:50,59 1:47,69
    2 Bram Buigel Groningen Msen 1:50,60 1:51,31
    3 Wessel van Veenen Groningen Msen 1:51,45 1:50,28
    4 Jelmer Lenstra Groningen Msen 1:52,37 1:51,65
    5 Nick Marsman ACO Msen 1:52,69 1:51,00
    6 Koen Jansen TRTL Msen 1:52,82 1:53,56
    7 Niek Blikslager Groningen Msen 1:53,27 1:52,92
    8 Wilfred van Holst Groningen Msen 1:54,77 1:48,01
    9 Tom de Leeuw Almere `81 Msen 1:55,60 1:53,99
    10 Ruben Sansom Uros Msen 1:57,19 1:54,00
    11 Pepijn van... Westerlo Eindhoven Msen 1:57,89 1:56,24
    12 Maarten Hindriks Groningen Msen 1:59,06 1:53,90
    13 Robin Rietman De Liemers Msen 1:59,19 1:53,98
    14 Jurriën ten Hoeve DVTR Msen 2:00,10 1:58,14
    15 Robert Gerritsen ACO Msen 2:00,56 1:57,19
    16 Patrick Sinnema VTLS Msen 2:02,35 1:59,86
    17 Max van Gerrevink Leiden Msen 2:03,25 1:56,89
    18 Pim Tolmeijer Ciko `66 Msen 2:03,76 2:01,19
    19 David Smit Nijmegen Msen 2:03,80 2:00,00
    20 Martin Breunissen DVTR Mmas 2:05,21 2:00,00
    21 Dirk Jan Demkes Pallas `67 Mmas 2:05,77 2:08,24
    22 Stijn van den Bosch Nijmegen JJA 2:10,13 2:06,50
    23 Bas Langhout Nijmegen Msen 2:11,08 2:07,66
    24 Jelle van Veen TRTL Msen 2:11,39 2:12,59
    25 Gijs Veltenaar AV 1923 JJB 2:13,27 2:08,93
    26 Erwin van Heiningen AV34 Mmas 2:15,10 2:15,35
    27 Joran De Bie TRTL Msen 2:15,89 2:09,00
    28 Guus van Iersel TRTL Msen 2:18,95 2:12,00
    29 Nils Reefman Pallas `67 JJB 2:22,76 2:21,98
    30 Erik Den Oude Pijnenburg Mmas 2:22,90 2:22,05
    31 Stan Spangenberg Phanos Mmas 2:25,60 2:20,00
    Maikel Potkamp De Gemzen JJB DNS ---
    Joshua Groen Leiden JJA DNS ---
    Jelte Van Atten Leiden Msen DNS 1:53,72
    Youri Pessy HAAS AV Cifla Msen DNS 1:50,00

    Uitslagen 1500 meter Mannen

    # Naam Categorie 1500mOBP
    1 Jelte Van Atten Leiden Msen 3:56,69 3:57,30
    2 Filmon Tesfu SPLT Msen 3:57,14 4:01,48
    3 Fabian ten Kate VTLS Msen 3:58,83 3:58,89
    4 Gianluca Assorgia AV 1923 Msen 3:59,05 4:03,97
    5 Michael Beuwer Eindhoven Msen 3:59,98 3:59,56
    6 Joep Emmen BB lopers Mmas 4:01,16 4:02,22
    7 Stijn van Geene Phanos Msen 4:06,68 4:04,00
    8 Arne te Nijenhuis MPM Msen 4:07,57 4:01,93
    9 Peter-Jan de Jong HRRR Msen 4:11,85 4:05,00
    10 Mervin van der Horst Triathlon Msen 4:11,90 4:05,14
    11 Bouke van Belois Ciko `66 Msen 4:12,08 4:10,00
    12 Marco van Erp Leiden Msen 4:13,55 4:02,25
    13 Steef Severijn DAV Kronos Msen 4:13,84 4:08,01
    14 Gjalt Panjer AV Veluwe JJB 4:14,57 4:20,00
    15 Joost de Kleuver Climax Msen 4:17,47 4:16,74
    16 Robert Hogerwerf AV Phoenix Msen 4:17,98 4:25,00
    17 Rindert Keulen VTLS Msen 4:18,09 4:14,97
    18 Patrick Smit Pallas `67 Mmas 4:18,62 4:18,71
    19 Guido Engelen De Liemers Mmas 4:18,74 4:12,00
    20 Niels Jacobs ATH Msen 4:18,90 4:13,29
    21 Hindrik Jagersma VTLS Msen 4:20,56 4:19,53
    22 Guido de Graaf Leiden Msen 4:20,73 4:10,00
    23 Tycho Schol Pallas `67 Mmas 4:21,05 4:19,00
    24 Alvin Severijn ARV Ilion Msen 4:21,91 4:08,01
    25 Torben Schwabe Duitsland JJA 4:22,24 4:13,34
    26 Mark Jansonius AV34 Msen 4:22,75 4:08,50
    27 Casper van der Luijt Leiden Msen 4:23,80 4:15,00
    28 Rens Simons VRT Msen 4:25,05 4:05,00
    29 Jeroen Driessen AV Wijchen Msen 4:26,84 4:23,00
    30 Siem Uittenhout AV Phoenix Msen 4:26,97 4:25,00
    31 Mads Meijer de Sprinter JJB 4:28,89 4:34,94
    32 Frank Van Lieshout VTLS Msen 4:29,41 4:28,80
    33 Joel Plantinga AV PEC 1910 Msen 4:33,68 4:21,57
    34 Mark Hakbijl BB lopers Mmas 4:33,75 4:40,00
    35 Martijn van Haren VTLS Msen 4:36,56 4:30,00
    36 Parker Consten Ciko `66 JJB 4:39,20 4:40,00
    37 Twan Meijer AV Zaanland JJA 4:46,61 ---
    38 Jing Oldhoff AV Lionitas JJB 4:48,11 4:37,00
    39 Gijs van Male ARV Ilion JJA 4:49,74 4:45,00
    40 Murk Falkena Flevo Delta Mmas 4:50,41 4:53,75
    41 Simon Vogt Duitsland Msen 5:02,34 4:47,00
    42 Leon Schrijvers Eindhoven Mmas 5:07,91 4:54,75
    43 Krijn Kroezen SPLS Mmas 5:13,80 5:16,00
    44 Nick Bohnsack AV34 JJB 5:25,44 ---
    Sam van der Schot Phanos Msen DNS 4:20,00
    Youri Pessy HAAS AV Cifla Msen DNS 3:55,00
    Jordy Dikkers Groningen Msen DNS 4:02,42
    Leonard Tersteeg AV Phoenix Mmas DNS 4:25,00
    Christian Bakker AV Cifla Mmas DNS 4:32,84
    Jeen Nauta Start `78 Mmas DNS 4:27,45

    Uitslagen 5000 meter Mannen

    # Naam Categorie 5000mOBP
    1 Gert-Jan Stevens HAC `63 Msen 15:14,37 15:27,62
    2 Nick van der Poel ARV Ilion Msen 15:25,08 15:15,63
    3 Erik Leusink HAC `63 Msen 15:28,62 14:58,31
    4 Ambroise Uwiragye SAV Mmas 15:29,07 15:10,00
    5 Paul Geertsma AV Lionitas Msen 15:31,45 15:30,78
    6 Rob Vijver AV Lionitas Msen 15:33,79 15:34,52
    7 Jan Berkhout Leiden Msen 15:38,17 15:23,25
    8 Erik Slomp BB lopers Msen 15:42,54 15:38,00
    9 Roeland va...der Harst Leiden Msen 15:46,17 15:40,00
    10 Michiel Kallenberg AV Cifla Mmas 15:46,58 15:54,69
    11 Marnix Langeveld Pijnenburg Msen 15:49,03 15:45,00
    12 Menco Schuurman KOPL Msen 15:52,18 15:57,63
    13 Maarten van Zetten ARV Ilion Msen 15:52,98 15:30,00
    14 Cees van Maanen HLLS Msen 15:56,59 15:50,00
    15 Arie Owen Ciko `66 Mmas 15:58,31 16:20,56
    16 Rik van der Sterren Duitsland Msen 16:05,49 16:07,62
    17 Arjan Weijenborg AV Phoenix Msen 16:13,65 16:20,00
    18 Jippe Lasschuijt AV34 JJA 16:28,71 16:20,00
    19 Mathijs Weijkamp AL73 Msen 16:30,60 16:00,00
    20 Arjan Feenstra VTLS Msen 16:31,70 16:35,00
    21 Evert Dirksen VAV Msen 16:33,73 16:40,00
    22 Raymond Lozekoot Almere `81 Msen 16:36,60 16:40,00
    23 Jan van der Gaag AV34 Msen 16:39,17 16:05,15
    24 Michiel Otten Leiden Mmas 16:46,82 16:37,43
    25 Maarten van Doornik TRTL Msen 16:49,55 16:48,16
    26 Thijmen van der Loop VTLS Msen 16:51,55 17:00,00
    27 Gertjan de Jong AV Athlos Msen 17:10,87 17:18,00
    28 Marco Janssen Pijnenburg Mmas 17:14,21 16:59,00
    29 Matthijs van Goor Pijnenburg Msen 17:19,34 16:40,00
    30 Rick Lammertink AV34 Msen 17:53,67 18:00,00
    31 Riny vam Brienen HLLS Mmas 18:05,41 18:18,00
    32 Peter ter Harmsel AV34 Mmas 18:25,67 18:30,00
    33 Jeroen Hennekes AV34 Msen 19:11,30 18:45,00
    34 Sander van Essen AV34 Msen 19:52,77 19:56,99
    35 Marco Betman AV Veluwe Mmas 22:23,35 21:45,00
    Niels Baljet Rotterdam Msen DNS 15:06,00
    Bastian Zandbergen HAC `63 Msen DNS 15:44,00
    Menno Wilhelm AU Msen DNS 15:00,76
    Teun Duisters RTE Msen DNS 15:47,58
    Jaco Jacobs VAV Mmas DNS 18:48,00
    Herbert Jansen AV Athlos Mmas DNS 15:58,38
    Wilbert va...liet HAAS VRT Msen DNF 15:00,00

    Uitslagen Discuswerpen Mannen

    # Naam Categorie DiscusOBP
    1 Henk Heijligers GVAC Mmas 40,81 41,01
    2 Patrick Zweekhorst Triathlon Msen 38,78 41,00
    3 Marnick Los DAV Kronos Msen 36,24 34,96
    4 Bas van de Burgt GAC Gemert Msen 35,53 ---
    5 Bram Kreijkamp Fit Mmas 31,56 29,45
    6 Geoffrey Van Dipten Climax Msen 31,28 ---
    7 Freek Zuiderhoek TRTL Msen 27,58 ---
    8 Wouter Lokhorst TRTL Msen 20,26 17,94

    Uitslagen Kogelstoten Mannen

    # Naam Categorie KogelOBP
    1 Bas van de Burgt GAC Gemert Msen 11,67 ---
    2 Freek Zuiderhoek TRTL Msen 9,67 ---

    Uitslagen Speerwerpen Mannen

    # Naam Categorie SpeerOBP
    1 Koen van Ligten Ciko `66 Msen 49,63 ---
    2 Rik Hopmans ASTX Msen 48,37 ---
    3 Robin Coops HLLS Msen 47,75 ---
    4 Marnick Los DAV Kronos Msen 35,55 ---
    5 Wouter Lokhorst TRTL Msen 24,64 24,16

    Uitslagen Verspringen Mannen

    # Naam Categorie Ver OBP
    1 Rodney Hoogterp AV Impala Msen 6,51 +0.4 m/s6,84
    2 Thijs Roskamp DAV Kronos Msen 5,66 +0.0 m/s---
    3 Brian Pot Heredia AV Jahn II JJA 5,36 +0.0 m/s---
    4 Kylian Meeuwisz Pallas `67 JJB 5,35 +1.3 m/s5,43
    5 Gijs Wensink DAV Kronos Msen 5,24 +1.6 m/s5,01
    6 Eric Castrop AV Phoenix Msen 5,18 +1.1 m/s---
    7 Jelmar Bos Almere `81 Msen 4,57 +0.1 m/s4,91
    8 Nils Reefman Pallas `67 JJB 4,48 +0.5 m/s4,29