Categorie 'Jongens Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 29
Categorie afkorting: JJD2
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 1000 meter ( 2 pogingen )
  • 80 meter horden ( 1 pogingen )
  • Discuswerpen ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Junior D2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:20 Discus Uitslagen
    11:10 80mH Uitslagen
    11:25 80mH Uitslagen
    13:25 Hoog
    mat 2
    Uitslagen
    13:30 Hoog
    mat 1
    Uitslagen
    14:55 Discus Uitslagen
    15:00 1000m Uitslagen
    15:30 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:20u15:40u
    Jongens Junior D2
    Discus
    80mH
    80mH
    Hoog - mat 2
    Discus
    1000m

    Atleten 'Jongens Junior D2'

    Snr Naam Startgroep M
    53 Bram Eleveld AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    54 Koen Geerling AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    55 Mike Keizer AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    56 Luuk van der Maaten AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    57 Thijs van der Maaten AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    58 Bram Nusmeier AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    59 Daan Scholte AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    60 Tygo Schuurkamp AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    138 Benjamin Grasmeijer de Sprinter JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    139 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    140 Jelle Hofenk de Sprinter JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    141 Bas Maes de Sprinter JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    142 Ole de Vries de Sprinter JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    182 Bruce Boon Flevo Delta JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    183 Maarten Scholte Flevo Delta JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    204 Sibbe Dijkstra AV NOP JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    205 Isas Prinsen AV NOP JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    250 Olivier van Benthem AV PEC 1910 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    251 Bram van Gerven AV PEC 1910 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    252 Ids Peenstra AV PEC 1910 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    253 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    275 Jeppe Kranendijk AV Salland JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    276 Cas van der Vegt AV Salland JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    873 Kian Beks Isala `96 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    874 Ruben van der Horst Isala `96 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    875 Cas Kanis Isala `96 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    876 Mika van Mierlo Isala `96 JJD2 - Mee...p Groep 2 a
    888 Jelle Bos AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a
    889 Mo Bouzalmat AV Athlos JJD2 - Mee...p Groep 1 a

    Verenigingen 'Jongens Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 10
    AV de Sprinter MDSP 5
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV NOP NOP 2
    AV PEC 1910 PEC 4
    AV Salland SLLN 2
    Isala `96 ISLA 4
  • Meerkamp
  • 1000m
  • 80mH
  • Discus
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D2

    # Naam 1000m80mHDiscusHoogPunten totaal
    1 Luuk van der Maaten AV Athlos 3:30,43 13,20 19,55 1,60 2043
    2 Cas van der Vegt AV Salland 3:25,53 14,94 21,80 1,55 1918
    3 Mika van Mierlo Isala `96 3:14,81 14,63 20,71 1,40 1875
    4 Bruce Boon Flevo Delta 3:58,79 14,15 28,63 1,40 1789
    5 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 3:48,44 15,75 20,55 1,45 1616
    6 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:23,69 15,60 18,43 1,30 1614
    7 Bram Eleveld AV Athlos 4:01,04 15,76 20,43 1,50 1591
    8 Ids Peenstra AV PEC 1910 3:20,39 15,83 13,04 1,35 1543
    9 Ruben van der Horst Isala `96 3:47,10 15,58 18,82 1,35 1521
    10 Bram Nusmeier AV Athlos 3:15,87 15,52 12,39 1,15 1436
    11 Cas Kanis Isala `96 3:25,75 16,22 12,34 1,30 1427
    12 Olivier van Benthem AV PEC 1910 3:38,59 15,90 17,35 1,20 1406
    13 Mo Bouzalmat AV Athlos 3:34,36 16,98 13,94 1,35 1397
    14 Tygo Schuurkamp AV Athlos 3:47,55 16,51 18,20 1,25 1368
    15 Bram van Gerven AV PEC 1910 3:54,02 17,34 19,20 1,30 1337
    16 Isas Prinsen AV NOP 3:38,35 17,03 14,76 1,25 1315
    17 Jeppe Kranendijk AV Salland 4:11,45 15,60 14,69 1,25 1243
    18 Ole de Vries de Sprinter 3:44,80 17,67 15,00 1,20 1208
    19 Daan Scholte AV Athlos 3:42,78 18,32 14,15 1,20 1164
    20 Jelle Bos AV Athlos 4:01,79 18,42 13,45 1,10 973
    21 Maarten Scholte Flevo Delta 4:31,52 18,37 13,75 1,20 929
    22 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter 4:03,04 18,32 12,94 1,05 923
    23 Bas Maes de Sprinter 4:12,17 20,79 11,62 1,25 881
    24 Mike Keizer AV Athlos 4:11,38 19,62 11,08 1,15 849
    25 Koen Geerling AV Athlos DNS 17,12 13,68 1,05 709
    26 Benjamin Grasmeijer de Sprinter DNS 19,37 11,62 1,15 611
    27 Jelle Hofenk de Sprinter 5:49,09 39,59 11,77 0,90 302
    28 Sibbe Dijkstra AV NOP DNS DNS DNS DNS 0
    28 Kian Beks Isala `96 DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Mika van Mierlo Isala `96 3:14,81 --- 582
    2 Bram Nusmeier AV Athlos 3:15,87 --- 575
    3 Ids Peenstra AV PEC 1910 3:20,39 --- 543
    4 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:23,69 --- 520
    5 Cas van der Vegt AV Salland 3:25,53 --- 508
    6 Cas Kanis Isala `96 3:25,75 --- 507
    7 Luuk van der Maaten AV Athlos 3:30,43 --- 477
    8 Mo Bouzalmat AV Athlos 3:34,36 --- 453
    9 Isas Prinsen AV NOP 3:38,35 --- 429
    10 Olivier van Benthem AV PEC 1910 3:38,59 --- 428
    11 Daan Scholte AV Athlos 3:42,78 --- 404
    12 Ole de Vries de Sprinter 3:44,80 --- 393
    13 Ruben van der Horst Isala `96 3:47,10 --- 380
    14 Tygo Schuurkamp AV Athlos 3:47,55 --- 378
    15 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 3:48,44 --- 373
    16 Bram van Gerven AV PEC 1910 3:54,02 --- 344
    17 Bruce Boon Flevo Delta 3:58,79 --- 321
    18 Bram Eleveld AV Athlos 4:01,04 --- 310
    19 Jelle Bos AV Athlos 4:01,79 --- 306
    20 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter 4:03,04 --- 300
    21 Mike Keizer AV Athlos 4:11,38 --- 263
    22 Jeppe Kranendijk AV Salland 4:11,45 --- 262
    23 Bas Maes de Sprinter 4:12,17 --- 259
    24 Maarten Scholte Flevo Delta 4:31,52 --- 181
    25 Jelle Hofenk de Sprinter 5:49,09 --- 0
    Sibbe Dijkstra AV NOP DNS --- 0
    Koen Geerling AV Athlos DNS --- 0
    Kian Beks Isala `96 DNS --- 0
    Benjamin Grasmeijer de Sprinter DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Jongens Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Luuk van der Maaten AV Athlos 13,20 -0.5 m/s--- 566
    2 Bruce Boon Flevo Delta 14,15 -0.9 m/s--- 474
    3 Mika van Mierlo Isala `96 14,63 -0.9 m/s--- 432
    4 Cas van der Vegt AV Salland 14,94 -1.6 m/s--- 407
    5 Bram Nusmeier AV Athlos 15,52 -0.5 m/s--- 361
    6 Ruben van der Horst Isala `96 15,58 -0.9 m/s--- 357
    7 Jeppe Kranendijk AV Salland 15,60 -1.6 m/s--- 355
    8 Thijs van der Maaten AV Athlos 15,60 -2.3 m/s--- 355
    9 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 15,75 -0.9 m/s--- 344
    10 Bram Eleveld AV Athlos 15,76 -2.3 m/s--- 343
    11 Ids Peenstra AV PEC 1910 15,83 -0.9 m/s--- 338
    12 Olivier van Benthem AV PEC 1910 15,90 -1.6 m/s--- 333
    13 Cas Kanis Isala `96 16,22 -1.6 m/s--- 311
    14 Tygo Schuurkamp AV Athlos 16,51 +0.0 m/s--- 291
    15 Mo Bouzalmat AV Athlos 16,98 -0.5 m/s--- 261
    16 Isas Prinsen AV NOP 17,03 -0.9 m/s--- 258
    17 Koen Geerling AV Athlos 17,12 -0.5 m/s--- 252
    18 Bram van Gerven AV PEC 1910 17,34 -0.9 m/s--- 239
    19 Ole de Vries de Sprinter 17,67 +0.0 m/s--- 219
    20 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter 18,32 +0.0 m/s--- 183
    21 Daan Scholte AV Athlos 18,32 --- 183
    22 Maarten Scholte Flevo Delta 18,37 -1.6 m/s--- 180
    23 Jelle Bos AV Athlos 18,42 -2.3 m/s--- 178
    24 Benjamin Grasmeijer de Sprinter 19,37 -2.3 m/s--- 129
    25 Mike Keizer AV Athlos 19,62 +0.0 m/s--- 118
    26 Bas Maes de Sprinter 20,79 +0.0 m/s--- 66
    27 Jelle Hofenk de Sprinter 39,59 -2.3 m/s--- 0
    Sibbe Dijkstra AV NOP DNS --- 0
    Kian Beks Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Discuswerpen Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Bruce Boon Flevo Delta 28,63 --- 453
    2 Cas van der Vegt AV Salland 21,80 --- 340
    3 Mika van Mierlo Isala `96 20,71 --- 320
    4 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 20,55 --- 317
    5 Bram Eleveld AV Athlos 20,43 --- 315
    6 Luuk van der Maaten AV Athlos 19,55 --- 298
    7 Bram van Gerven AV PEC 1910 19,20 --- 292
    8 Ruben van der Horst Isala `96 18,82 --- 285
    9 Thijs van der Maaten AV Athlos 18,43 --- 277
    10 Tygo Schuurkamp AV Athlos 18,20 --- 273
    11 Olivier van Benthem AV PEC 1910 17,35 --- 256
    12 Ole de Vries de Sprinter 15,00 --- 207
    13 Isas Prinsen AV NOP 14,76 --- 202
    14 Jeppe Kranendijk AV Salland 14,69 --- 200
    15 Daan Scholte AV Athlos 14,15 --- 188
    16 Mo Bouzalmat AV Athlos 13,94 --- 184
    17 Maarten Scholte Flevo Delta 13,75 --- 179
    18 Koen Geerling AV Athlos 13,68 --- 178
    19 Jelle Bos AV Athlos 13,45 --- 173
    20 Ids Peenstra AV PEC 1910 13,04 --- 163
    21 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter 12,94 --- 161
    22 Bram Nusmeier AV Athlos 12,39 --- 148
    23 Cas Kanis Isala `96 12,34 --- 147
    24 Jelle Hofenk de Sprinter 11,77 --- 133
    25 Bas Maes de Sprinter 11,62 --- 130
    25 Benjamin Grasmeijer de Sprinter 11,62 --- 130
    27 Mike Keizer AV Athlos 11,08 --- 116
    Sibbe Dijkstra AV NOP DNS --- 0
    Kian Beks Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Luuk van der Maaten AV Athlos 1,60 --- 702
    2 Cas van der Vegt AV Salland 1,55 --- 663
    3 Bram Eleveld AV Athlos 1,50 --- 623
    4 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 1,45 --- 582
    5 Bruce Boon Flevo Delta 1,40 --- 541
    5 Mika van Mierlo Isala `96 1,40 --- 541
    7 Mo Bouzalmat AV Athlos 1,35 --- 499
    7 Ids Peenstra AV PEC 1910 1,35 --- 499
    7 Ruben van der Horst Isala `96 1,35 --- 499
    10 Thijs van der Maaten AV Athlos 1,30 --- 462
    10 Bram van Gerven AV PEC 1910 1,30 --- 462
    10 Cas Kanis Isala `96 1,30 --- 462
    13 Isas Prinsen AV NOP 1,25 --- 426
    13 Tygo Schuurkamp AV Athlos 1,25 --- 426
    13 Jeppe Kranendijk AV Salland 1,25 --- 426
    13 Bas Maes de Sprinter 1,25 --- 426
    17 Daan Scholte AV Athlos 1,20 --- 389
    17 Maarten Scholte Flevo Delta 1,20 --- 389
    17 Olivier van Benthem AV PEC 1910 1,20 --- 389
    17 Ole de Vries de Sprinter 1,20 --- 389
    21 Bram Nusmeier AV Athlos 1,15 --- 352
    21 Mike Keizer AV Athlos 1,15 --- 352
    21 Benjamin Grasmeijer de Sprinter 1,15 --- 352
    24 Jelle Bos AV Athlos 1,10 --- 316
    25 Koen Geerling AV Athlos 1,05 --- 279
    25 Nathanaël...rasmeijer de Sprinter 1,05 --- 279
    27 Jelle Hofenk de Sprinter 0,90 --- 169
    Sibbe Dijkstra AV NOP DNS --- 0
    Kian Beks Isala `96 DNS --- 0