Categorie 'Meisjes Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 33
Categorie afkorting: MJD2
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
  • 600 meter ( 3 pogingen )
  • 60 meter horden (76cm) ( 1 pogingen )
  • Discuswerpen ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Junior D2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    9:30 60mH Uitslagen
    9:45 60mH Uitslagen
    10:35 Hoog
    Mat 1
    Uitslagen
    10:35 Hoog
    Mat 2
    Uitslagen
    12:35 Discus Uitslagen
    13:25 Discus Uitslagen
    13:40 600m Uitslagen
    14:20 600m Uitslagen


    Tijdschema

    9:30u14:35u
    Meisjes Junior D2
    60mH
    60mH
    Hoog - Mat 1
    Discus
    Discus
    600m

    Atleten 'Meisjes Junior D2'

    Snr Naam Startgroep M
    110 Indy Broersma AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    111 Lynn Bunnik AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    112 Lotte Hofman AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    113 Karlijn Linsen AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    114 Sophia van Loo AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    115 Fien Molenberg AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    116 Maxime van Mourik AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    117 Iris den Otter AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    118 Carolien Remijn AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    119 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    120 Joyce de Vries AV Athlos MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    135 Suusje Berkenbosch De Gemzen MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    136 Isabel van Houweling De Gemzen MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    137 Nienke Wagenaar De Gemzen MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    162 Anne Li Douma de Sprinter MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    163 Maaike Visscher de Sprinter MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    164 Jaelle Wiebenga de Sprinter MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    165 Yke van der Zee de Sprinter MJD2 - Mee...p Groep 1 a
    195 Loïs Buitenhuis Flevo Delta MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    196 Miriam Felix Flevo Delta MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    197 Fleur Pieters Flevo Delta MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    198 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    239 Veerle van den Berg AV NOP MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    240 Kaylin Wierda AV NOP MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    264 Linde Boonstra AV PEC 1910 MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    265 Naomi Bosman AV PEC 1910 MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    266 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    267 Christy ter Horst AV PEC 1910 MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    268 Anna de Jong AV PEC 1910 MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    288 Emilie den Hoedt AV Salland MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    865 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    866 Elin Troost AV Salland MJD2 - Mee...p Groep 2 a
    883 Donna ten Hove Isala `96 MJD2 - Mee...p Groep 2 a

    Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 11
    AV De Gemzen GMZN 3
    AV de Sprinter MDSP 4
    AV Flevo Delta FLDT 4
    AV NOP NOP 2
    AV PEC 1910 PEC 5
    AV Salland SLLN 3
    Isala `96 ISLA 1
  • Meerkamp
  • 600m
  • 60mH
  • Discus
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D2

    # Naam 600m60mHDiscusHoogPunten totaal
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 1:52,66 9,95 23,51 1,45 2081
    2 Isabel van Houweling De Gemzen 2:01,89 10,27 24,53 1,45 1946
    3 Fleur Pieters Flevo Delta 1:40,44 10,53 14,66 1,30 1886
    4 Fien Molenberg AV Athlos 1:49,10 11,07 20,58 1,35 1849
    5 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 1:58,09 11,53 18,63 1,45 1733
    6 Christy ter Horst AV PEC 1910 1:58,82 11,77 16,91 1,25 1510
    7 Anna de Jong AV PEC 1910 2:00,56 12,37 20,08 1,25 1493
    8 Nienke Wagenaar De Gemzen 2:01,81 12,50 14,03 1,40 1461
    9 Carolien Remijn AV Athlos 1:59,43 13,12 18,14 1,30 1440
    10 Miriam Felix Flevo Delta 2:00,11 12,75 14,40 1,35 1423
    11 Suusje Berkenbosch De Gemzen 2:10,52 12,75 20,77 1,30 1407
    12 Linde Boonstra AV PEC 1910 2:04,96 12,39 18,08 1,20 1369
    13 Indy Broersma AV Athlos 1:52,75 13,33 15,61 1,15 1341
    14 Loïs Buitenhuis Flevo Delta 2:11,46 12,72 15,65 1,20 1228
    15 Joyce de Vries AV Athlos 2:01,21 13,47 12,95 1,20 1209
    16 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 2:05,86 14,46 16,43 1,25 1202
    17 Lynn Bunnik AV Athlos 2:06,11 14,25 14,74 1,25 1178
    18 Sophia van Loo AV Athlos 2:04,62 13,61 15,13 1,15 1174
    19 Iris den Otter AV Athlos 2:08,72 13,30 10,85 1,25 1131
    20 Jaelle Wiebenga de Sprinter 2:11,41 13,83 14,03 1,15 1067
    21 Elin Troost AV Salland 2:06,52 12,95 13,42 1,00 1059
    22 Lotte Hofman AV Athlos 2:14,15 15,03 18,55 1,15 1054
    23 Maaike Visscher de Sprinter 2:13,02 13,54 14,57 1,10 1051
    24 Anne Li Douma de Sprinter 2:14,26 14,17 14,44 1,15 1026
    25 Kaylin Wierda AV NOP 2:27,80 14,89 18,51 1,05 880
    26 Donna ten Hove Isala `96 2:31,62 13,32 10,99 1,15 872
    27 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 2:32,00 DNS 14,56 1,15 693
    28 Yke van der Zee de Sprinter DNS 14,08 13,03 1,10 681
    29 Emilie den Hoedt AV Salland 2:45,08 15,18 11,45 0,90 484
    30 Veerle van den Berg AV NOP DNS 13,39 13,29 DNS 422
    31 Karlijn Linsen AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
    31 Maxime van Mourik AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
    31 Naomi Bosman AV PEC 1910 DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Fleur Pieters Flevo Delta 1:40,44 --- 686
    2 Fien Molenberg AV Athlos 1:49,10 1:48,00 559
    3 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 1:52,66 --- 513
    4 Indy Broersma AV Athlos 1:52,75 --- 511
    5 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 1:58,09 --- 447
    6 Christy ter Horst AV PEC 1910 1:58,82 --- 439
    7 Carolien Remijn AV Athlos 1:59,43 --- 432
    8 Miriam Felix Flevo Delta 2:00,11 --- 424
    9 Anna de Jong AV PEC 1910 2:00,56 --- 419
    10 Joyce de Vries AV Athlos 2:01,21 --- 412
    11 Nienke Wagenaar De Gemzen 2:01,81 2:02,98 406
    12 Isabel van Houweling De Gemzen 2:01,89 1:56,12 405
    13 Sophia van Loo AV Athlos 2:04,62 --- 376
    14 Linde Boonstra AV PEC 1910 2:04,96 --- 372
    15 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 2:05,86 --- 363
    16 Lynn Bunnik AV Athlos 2:06,11 --- 361
    17 Elin Troost AV Salland 2:06,52 --- 356
    18 Iris den Otter AV Athlos 2:08,72 --- 335
    19 Suusje Berkenbosch De Gemzen 2:10,52 2:14,21 318
    20 Jaelle Wiebenga de Sprinter 2:11,41 --- 309
    21 Loïs Buitenhuis Flevo Delta 2:11,46 --- 309
    22 Maaike Visscher de Sprinter 2:13,02 --- 295
    23 Lotte Hofman AV Athlos 2:14,15 --- 284
    24 Anne Li Douma de Sprinter 2:14,26 --- 283
    25 Kaylin Wierda AV NOP 2:27,80 --- 174
    26 Donna ten Hove Isala `96 2:31,62 --- 147
    27 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 2:32,00 --- 144
    28 Emilie den Hoedt AV Salland 2:45,08 --- 60
    Veerle van den Berg AV NOP DNS --- 0
    Karlijn Linsen AV Athlos DNS --- 0
    Maxime van Mourik AV Athlos DNS --- 0
    Naomi Bosman AV PEC 1910 DNS --- 0
    Yke van der Zee de Sprinter DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D2

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 9,95 -0.9 m/s--- 616
    2 Isabel van Houweling De Gemzen 10,27 -1.0 m/s--- 572
    3 Fleur Pieters Flevo Delta 10,53 -1.4 m/s--- 538
    4 Fien Molenberg AV Athlos 11,07 -0.9 m/s--- 473
    5 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 11,53 -1.5 m/s--- 423
    6 Christy ter Horst AV PEC 1910 11,77 -1.4 m/s--- 398
    7 Anna de Jong AV PEC 1910 12,37 -0.9 m/s--- 340
    8 Linde Boonstra AV PEC 1910 12,39 -1.4 m/s--- 338
    9 Nienke Wagenaar De Gemzen 12,50 -0.6 m/s--- 328
    10 Loïs Buitenhuis Flevo Delta 12,72 -1.4 m/s--- 309
    11 Miriam Felix Flevo Delta 12,75 -0.9 m/s--- 306
    12 Suusje Berkenbosch De Gemzen 12,75 -0.6 m/s--- 306
    13 Elin Troost AV Salland 12,95 -1.5 m/s--- 289
    14 Carolien Remijn AV Athlos 13,12 -0.6 m/s--- 275
    15 Iris den Otter AV Athlos 13,30 -1.0 m/s--- 260
    16 Donna ten Hove Isala `96 13,32 -1.5 m/s--- 259
    17 Indy Broersma AV Athlos 13,33 -0.6 m/s--- 258
    18 Veerle van den Berg AV NOP 13,39 -1.4 m/s--- 253
    19 Joyce de Vries AV Athlos 13,47 -0.9 m/s--- 247
    20 Maaike Visscher de Sprinter 13,54 -0.9 m/s--- 242
    21 Sophia van Loo AV Athlos 13,61 -1.0 m/s--- 236
    22 Jaelle Wiebenga de Sprinter 13,83 -1.0 m/s--- 220
    23 Yke van der Zee de Sprinter 14,08 -1.0 m/s--- 202
    24 Anne Li Douma de Sprinter 14,17 -1.0 m/s--- 196
    25 Lynn Bunnik AV Athlos 14,25 -0.6 m/s--- 190
    26 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 14,46 -0.9 m/s--- 176
    27 Kaylin Wierda AV NOP 14,89 -1.5 m/s--- 148
    28 Lotte Hofman AV Athlos 15,03 -0.9 m/s--- 139
    29 Emilie den Hoedt AV Salland 15,18 -1.5 m/s--- 130
    Karlijn Linsen AV Athlos DNS --- 0
    Maxime van Mourik AV Athlos DNS --- 0
    Sanne Schokkenkamp Flevo Delta DNS --- 0
    Naomi Bosman AV PEC 1910 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Discuswerpen Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Isabel van Houweling De Gemzen 24,53 --- 387
    2 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 23,51 --- 370
    3 Suusje Berkenbosch De Gemzen 20,77 --- 321
    4 Fien Molenberg AV Athlos 20,58 --- 318
    5 Anna de Jong AV PEC 1910 20,08 --- 308
    6 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 18,63 --- 281
    7 Lotte Hofman AV Athlos 18,55 --- 279
    8 Kaylin Wierda AV NOP 18,51 --- 279
    9 Carolien Remijn AV Athlos 18,14 --- 271
    10 Linde Boonstra AV PEC 1910 18,08 --- 270
    11 Christy ter Horst AV PEC 1910 16,91 --- 247
    12 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 16,43 --- 237
    13 Loïs Buitenhuis Flevo Delta 15,65 --- 221
    14 Indy Broersma AV Athlos 15,61 --- 220
    15 Sophia van Loo AV Athlos 15,13 --- 210
    16 Lynn Bunnik AV Athlos 14,74 --- 201
    17 Fleur Pieters Flevo Delta 14,66 --- 200
    18 Maaike Visscher de Sprinter 14,57 --- 198
    19 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 14,56 --- 197
    20 Anne Li Douma de Sprinter 14,44 --- 195
    21 Miriam Felix Flevo Delta 14,40 --- 194
    22 Nienke Wagenaar De Gemzen 14,03 --- 186
    22 Jaelle Wiebenga de Sprinter 14,03 --- 186
    24 Elin Troost AV Salland 13,42 --- 172
    25 Veerle van den Berg AV NOP 13,29 --- 169
    26 Yke van der Zee de Sprinter 13,03 --- 163
    27 Joyce de Vries AV Athlos 12,95 --- 161
    28 Emilie den Hoedt AV Salland 11,45 --- 125
    29 Donna ten Hove Isala `96 10,99 --- 114
    30 Iris den Otter AV Athlos 10,85 --- 110
    Karlijn Linsen AV Athlos DNS --- 0
    Maxime van Mourik AV Athlos DNS --- 0
    Naomi Bosman AV PEC 1910 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Isabel van Houweling De Gemzen 1,45 --- 582
    1 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 1,45 --- 582
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 1,45 --- 582
    4 Nienke Wagenaar De Gemzen 1,40 --- 541
    5 Fien Molenberg AV Athlos 1,35 --- 499
    5 Miriam Felix Flevo Delta 1,35 --- 499
    7 Suusje Berkenbosch De Gemzen 1,30 13,03 462
    7 Carolien Remijn AV Athlos 1,30 --- 462
    7 Fleur Pieters Flevo Delta 1,30 --- 462
    10 Iris den Otter AV Athlos 1,25 --- 426
    10 Lynn Bunnik AV Athlos 1,25 --- 426
    10 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 1,25 --- 426
    10 Christy ter Horst AV PEC 1910 1,25 --- 426
    10 Anna de Jong AV PEC 1910 1,25 --- 426
    15 Joyce de Vries AV Athlos 1,20 --- 389
    15 Loïs Buitenhuis Flevo Delta 1,20 --- 389
    15 Linde Boonstra AV PEC 1910 1,20 --- 389
    18 Indy Broersma AV Athlos 1,15 --- 352
    18 Lotte Hofman AV Athlos 1,15 --- 352
    18 Sophia van Loo AV Athlos 1,15 --- 352
    18 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 1,15 --- 352
    18 Donna ten Hove Isala `96 1,15 --- 352
    18 Jaelle Wiebenga de Sprinter 1,15 --- 352
    18 Anne Li Douma de Sprinter 1,15 --- 352
    25 Yke van der Zee de Sprinter 1,10 --- 316
    25 Maaike Visscher de Sprinter 1,10 --- 316
    27 Kaylin Wierda AV NOP 1,05 --- 279
    28 Elin Troost AV Salland 1,00 --- 242
    29 Emilie den Hoedt AV Salland 0,90 --- 169
    Veerle van den Berg AV NOP DNS --- 0
    Karlijn Linsen AV Athlos DNS --- 0
    Maxime van Mourik AV Athlos DNS --- 0
    Naomi Bosman AV PEC 1910 DNS --- 0