Categorie 'Senioren vrouwen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 133
Categorie afkorting: Vsen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Vrouwen/Meisjes
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 400m
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Kogelslingeren 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren vrouwen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m1500m100mH4x400mKogelKogelslHoogVerTeam punten
    165 Laura Eldred ACW `66 200m
    4x400m
    Vsen - 200m ACW `66 Vrouwen -------- 432
    166 Dana De Groot ACW `66 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogVsen - Ver...1, 12.00u ACW `66 Vrouwen ------- 1539
    167 Hester Kleuskens ACW `66 Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.00uVsen - Kog...2, 15.40u ACW `66 Vrouwen -------- 367
    168 Daphne Van der Lee ACW `66 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m ACW `66 Vrouwen -------- 358
    169 Noortje Van der Mast ACW `66 100m
    400m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 400m ACW `66 Vrouwen ------- 957
    170 Maxime Verdijk ACW `66 4x400m
    Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u ACW `66 Vrouwen ------- 375
    184 Imke Denissen Atledo 100mH
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog AV Spirido...o Vrouwen -------- 789
    185 Anne Leemans Atledo 100m
    400m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 400mVsen - Ver...1, 12.00u AV Spirido...o Vrouwen ------- 932
    186 Anne Lodewijks Atledo 400m
    Kogel
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Kog...1, 12.00uVsen - Ver...2, 14.30u AV Spirido...o Vrouwen ------- 0
    187 Laura Mulder Atledo 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Spirido...o Vrouwen -------- 0
    188 Shannon Sprangers Atledo Kogel
    VSen - Kog...2, 14.20u AV Spirido...o Vrouwen --------- 444
    189 Joyce Verhoef Atledo 200m
    Kogelsl
    Vsen - 200mVsen - Kog...1, 12.50u AV Spirido...o Vrouwen -------- 753
    190 Judith van Winkel Atledo 1500m
    Vsen - 1500m AV Spirido...o Vrouwen --------- 553
    200 Kristel van den Berg AV Fortuna 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m AV Fortuna Vrouwen -------- 802
    291 Anne Griffioen AV Fortuna 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...2, 14.30u AV Fortuna Vrouwen ------- 403
    292 Sophie Kunst AV Fortuna 100m
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog AV Fortuna Vrouwen ------- 1186
    293 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna 100mH
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u AV Fortuna Vrouwen ------- 289
    294 Elena Luijendijk AV Fortuna Ver
    Vsen - Ver...1, 12.00u AV Fortuna Vrouwen --------- 533
    295 Julia den Ouden AV Fortuna Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.00uVsen - Kog...2, 15.40u AV Fortuna Vrouwen -------- 541
    296 Joyce Verheezen AV Fortuna 100m
    400m
    100mH
    Vsen - 100mVsen - 400mVsen - 100mH AV Fortuna Vrouwen ------- 642
    297 Frederika ...le Donker AV Fortuna 4x400m
    AV Fortuna Vrouwen --------- 0
    304 Vera van As Groene Ster 100m
    200m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen - 200mVSen - Kog...2, 14.20u AV Groene ...r Vrouwen ------- 1560
    305 Kim Bakker Groene Ster 100m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver...1, 12.00u AV Groene ...r Vrouwen -------- 0
    306 Anouk Bruynzeels Groene Ster 200m
    4x400m
    Vsen - 200m AV Groene ...r Vrouwen -------- 0
    307 Angela van Haaften Groene Ster 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m AV Groene ...r Vrouwen -------- 421
    308 Kim Holling Groene Ster 4x400m
    Kogel
    Vsen - Kog...1, 12.00u AV Groene ...r Vrouwen -------- 0
    309 Veerle Maris Groene Ster 400m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 400mVsen - 100mH AV Groene ...r Vrouwen ------- 842
    310 Ymke Timmermans Groene Ster 400m
    Hoog
    Vsen - 400mVsen - Hoog AV Groene ...r Vrouwen -------- 417
    311 Marjolein de Vos Groene Ster Kogelsl
    Ver
    Vsen - Kog...1, 12.50uVsen - Ver...2, 14.30u AV Groene ...r Vrouwen -------- 1057
    323 Cheryl Blangé SPOB 1500m
    Kogelsl
    Vsen - 1500mVsen - Kog...1, 12.50u AV Spirit ...d Vrouwen -------- 997
    324 Merel Bosch SPOB Kogel
    Vsen - Kog...1, 12.00u AV Spirit ...d Vrouwen --------- 369
    325 Casey de Graaff SPOB 100m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 100mH AV Spirit ...d Vrouwen ------- 1070
    326 Anne Lagerwerf SPOB 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver...2, 14.30u AV Spirit ...d Vrouwen -------- 0
    327 Elsa de Lange SPOB 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...1, 12.00u AV Spirit ...d Vrouwen ------- 563
    328 Denise van de Linde SPOB 100m
    Hoog
    Vsen - 100mVsen - Hoog AV Spirit ...d Vrouwen -------- 726
    329 Anoeska Schreijer SPOB 200m
    400m
    4x400m
    Vsen - 200mVsen - 400m AV Spirit ...d Vrouwen ------- 1095
    330 Linda van ...Koenraads AV Sprint 100m
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Kog...1, 12.00uVsen - Ver...2, 14.30u AV Sprint Vrouwen ------- 495
    332 Annick Haanen AV Sprint 200m
    100mH
    Vsen - 200mVsen - 100mH AV Sprint Vrouwen -------- 290
    333 Floor Kersteman AV Sprint 4x400m
    Kogelsl
    Vsen - Kog...2, 15.40u AV Sprint Vrouwen -------- 343
    334 Astrid Neefs AV Sprint 4x400m
    Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u AV Sprint Vrouwen ------- 0
    335 Chantal va...udheusden AV Sprint 1500m
    Vsen - 1500m AV Sprint Vrouwen --------- 562
    336 Judith de Rond AV Sprint 400m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 400mVsen - Ver...1, 12.00u AV Sprint Vrouwen ------- 1372
    337 Silke Vonk AV Sprint 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m AV Sprint Vrouwen ------- 1365
    352 Patty Mich... Burgman CAV Energie Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u CAV Energie Vrouwen -------- 626
    353 Lindsey Faken CAV Energie 1500m
    Vsen - 1500m CAV Energie Vrouwen --------- 649
    354 Bertina den Hartog CAV Energie Kogel
    Vsen - Kog...1, 12.00u CAV Energie Vrouwen --------- 612
    355 Ilvia Hederik CAV Energie 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m CAV Energie Vrouwen -------- 0
    356 Suzanne L... Berkhoff CAV Energie Kogelsl
    Vsen - Kog...2, 15.40u CAV Energie Vrouwen --------- 0
    357 Shurianty Mathilda CAV Energie 400m
    Vsen - 400m CAV Energie Vrouwen --------- 801
    358 Valéria Montijn CAV Energie 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m CAV Energie Vrouwen ------- 1577
    359 Liannne Nootenboom CAV Energie 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver...2, 14.30u CAV Energie Vrouwen -------- 0
    360 Emma Rottier CAV Energie 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m CAV Energie Vrouwen -------- 0
    361 Yosta de Stigter CAV Energie 400m
    4x400m
    Vsen - 400m CAV Energie Vrouwen -------- 0
    362 Susie Wittenbols CAV Energie 100mH
    Hoog
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - HoogVsen - Ver...1, 12.00u CAV Energie Vrouwen ------- 2151
    373 Nikki Bagchus DAK 1500m
    Vsen - 1500m DAK Vrouwen --------- 486
    374 Bregje van Beurden DAK 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m DAK Vrouwen -------- 415
    375 Maaike van Delft DAK 200m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...2, 14.30u DAK Vrouwen ------- 1246
    376 Laura de Gier DAK Kogelsl
    Vsen - Kog...2, 15.40u DAK Vrouwen --------- 435
    377 Hanneke de Gouw DAK 100mH
    Kogel
    Vsen - 100mHVSen - Kog...2, 14.20u DAK Vrouwen -------- 386
    378 Tessa van Heeswijk DAK Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...1, 12.00u DAK Vrouwen -------- 484
    379 Minke Mollink DAK 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m DAK Vrouwen -------- 0
    380 Sanne Pulles DAK 100m
    4x400m
    Kogel
    Vsen - 100mVsen - Kog...1, 12.00u DAK Vrouwen ------- 0
    381 Daphne van Zandvoort DAK 400m
    4x400m
    Vsen - 400m DAK Vrouwen -------- 768
    382 Mandy Heppener Delta Sport 100m
    Kogel
    Ver
    Vsen - 100mVSen - Kog...2, 14.20uVsen - Ver...1, 12.00u Delta Sport Vrouwen ------- 868
    383 Jolanda 't Jong Delta Sport 400m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 400mVsen - 100mH Delta Sport Vrouwen ------- 918
    384 Maud van Liere Delta Sport 4x400m
    Kogel
    Hoog
    Vsen - Kog...1, 12.00uVsen - Hoog Delta Sport Vrouwen ------- 1040
    385 Inge van de Meeberg Delta Sport 400m
    Vsen - 400m Delta Sport Vrouwen --------- 0
    386 Emma van Mourik Delta Sport 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m Delta Sport Vrouwen -------- 426
    387 Laura Schreutelkamp Delta Sport 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m Delta Sport Vrouwen -------- 0
    388 Linda de Vlieger Delta Sport 200m
    Kogelsl
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Kog...1, 12.50uVsen - Ver...2, 14.30u Delta Sport Vrouwen ------- 744
    397 Mirte Hereijgers DJA 100m
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mVSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u DJA Vrouwen Team 2 ------- 1079
    398 Paddy Herijgers DJA 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m DJA Vrouwen Team 1 -------- 692
    399 Tanya de Jongh DJA 200m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...1, 12.00u DJA Vrouwen Team 2 -------- 0
    400 Sabine Monden DJA 100m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 100mH DJA Vrouwen Team 1 ------- 1005
    401 Manon Schellekens DJA 200m
    400m
    Kogel
    Vsen - 200mVsen - 400mVsen - Kog...1, 12.00u DJA Vrouwen Team 1 ------- 1169
    402 Sanne Schellekens DJA 4x400m
    Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...1, 12.00u DJA Vrouwen Team 1 ------- 1383
    403 Suzanne Snellen DJA 200m
    100mH
    Ver
    Vsen - 200mVsen - 100mHVsen - Ver...2, 14.30u DJA Vrouwen Team 2 ------- 1251
    404 Bowien Snepvangers DJA Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u DJA Vrouwen Team 1 -------- 1189
    405 Ellen Verdaasdonk DJA 100m
    1500m
    Vsen - 100mVsen - 1500m DJA Vrouwen Team 2 -------- 307
    406 Ankie Vermeeren DJA 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m DJA Vrouwen Team 1 ------- 0
    418 Maaike Boon Fortius 100mH
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...2, 15.40u Fortius Vr...en Team 2 ------- 781
    419 Saskia van der Boor Fortius 100mH
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mHVSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...2, 15.40u Fortius Vr...en Team 1 ------- 993
    420 Eliza Damsteeg Fortius 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m Fortius Vr...en Team 2 -------- 313
    421 Amber Dekker Fortius 400m
    4x400m
    Vsen - 400m Fortius Vr...en Team 2 -------- 348
    422 Miranda van Dijk Fortius 400m
    4x400m
    Vsen - 400m Fortius Vr...en Team 1 -------- 676
    423 Milet Hoornaar Fortius 100m
    200m
    Vsen - 100mVsen - 200m Fortius Vr...en Team 1 -------- 1373
    424 Jacqueline Janssen Fortius 100mH
    Hoog
    Vsen - 100mHVsen - Hoog Fortius Vr...en Team 2 -------- 1048
    425 Jeanine Katsman Fortius Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.50u Fortius Vr...en Team 1 --------- 495
    426 Tes van Noort Fortius 4x400m
    Hoog
    Vsen - Hoog Fortius Vr...en Team 1 -------- 779
    427 Emma Rijpers Fortius 200m
    Ver
    Vsen - 200mVsen - Ver...2, 14.30u Fortius Vr...en Team 2 -------- 541
    428 Karlijn Schouten Fortius 100m
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver...1, 12.00u Fortius Vr...en Team 2 ------- 0
    429 Emy Sijssens Fortius 1500m
    Vsen - 1500m Fortius Vr...en Team 1 --------- 0
    430 Sabine Simoiu Fortius 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver...1, 12.00u Fortius Vr...en Team 1 ------- 636
    431 Sophie van der Spoel Fortius 4x400m
    Ver
    Vsen - Ver...2, 14.30u Fortius Vr...en Team 1 -------- 0
    432 Ilse Torbijn Fortius 100m
    Vsen - 100m Fortius Vr...en Team 2 --------- 549
    433 Marit Uilhoorn Fortius 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m Fortius Vr...en Team 1 -------- 463
    434 Shalene Verschoor Fortius 200m
    4x400m
    Vsen - 200m Fortius Vr...en Team 2 -------- 597
    435 Joyce Walgers Fortius 400m
    100mH
    Vsen - 400mVsen - 100mH Fortius Vr...en Team 1 -------- 0
    445 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.00uVsen - Kog...2, 15.40u Rotterdam ...k Vrouwen -------- 1169
    446 Fleur Berkhof Rotterdam 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m Rotterdam ...k Vrouwen -------- 0
    447 Michelle ...ommestijn Rotterdam Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u Rotterdam ...k Vrouwen -------- 0
    448 Indah van Marrewijk Rotterdam 100mH
    4x400m
    Vsen - 100mH Rotterdam ...k Vrouwen -------- 621
    449 Putri van Marrewijk Rotterdam 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver...2, 14.30u Rotterdam ...k Vrouwen ------- 1739
    450 Annemieke Punter Rotterdam 400m
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 400mVsen - Hoog Rotterdam ...k Vrouwen ------- 1244
    451 Yorma Wolters Rotterdam 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m Rotterdam ...k Vrouwen -------- 658
    452 Lotte Bakx THOR 1500m
    4x400m
    Vsen - 1500m THOR Vrouwen -------- 641
    453 Evi van Hooij THOR 100m
    Kogel
    Kogelsl
    Vsen - 100mVSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...2, 15.40u THOR Vrouwen ------- 1536
    454 Veerle van Loon THOR 400m
    4x400m
    Hoog
    Vsen - 400mVsen - Hoog THOR Vrouwen ------- 1141
    455 Robin van Ommeren THOR Kogel
    Vsen - Kog...1, 12.00u THOR Vrouwen --------- 0
    456 Iris Voorheijen THOR 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m THOR Vrouwen ------- 569
    457 Nienke Voorheijen THOR 100mH
    4x400m
    Ver
    Vsen - 100mHVsen - Ver...2, 14.30u THOR Vrouwen ------- 1132
    465 Suzanne den Boef Typhoon Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...1, 12.50u Typhoon Vrouwen -------- 1150
    467 Anna-zoë Moritz Typhoon 100m
    400m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 400mVsen - Ver...1, 12.00u Typhoon Vrouwen ------- 2033
    468 Amber van 't Zelfde Typhoon Kogel
    Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.00uVsen - Kog...2, 15.40u Typhoon Vrouwen -------- 0
    469 Audrey de Beule Zeeland Kogel
    Kogelsl
    VSen - Kog...2, 14.20uVsen - Kog...2, 15.40u Vereniging...k Vrouwen -------- 0
    470 Amber Boutens Zeeland 400m
    100mH
    4x400m
    Vsen - 400mVsen - 100mH Vereniging...k Vrouwen ------- 1361
    471 Anne van Driessche Zeeland 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m Vereniging...k Vrouwen ------- 889
    472 Esma Guigui Zeeland 1500m
    Vsen - 1500m Vereniging...k Vrouwen --------- 297
    473 Iris Hoogesteger Zeeland Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...1, 12.00u Vereniging...k Vrouwen -------- 1178
    474 Nathalie Lotthrinkx Zeeland 4x400m
    Vereniging...k Vrouwen --------- 0
    475 Amy Niema...sverdriet Zeeland 100m
    200m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver...2, 14.30u Vereniging...k Vrouwen ------- 0
    476 Marieke Riemens Zeeland 4x400m
    Kogel
    Vsen - Kog...1, 12.00u Vereniging...k Vrouwen -------- 789
    478 Vera Wisse Zeeland Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.50u Vereniging...k Vrouwen --------- 685
    490 Nadine Doorduin Voorne 4x400m
    Voorne Atl...k Vrouwen --------- 0
    491 Maartje van Erkelens Voorne 100m
    200m
    4x400m
    Vsen - 100mVsen - 200m Voorne Atl...k Vrouwen ------- 1015
    492 Anouk Goudriaan Voorne 100m
    Ver
    Vsen - 100mVsen - Ver...2, 14.30u Voorne Atl...k Vrouwen -------- 0
    493 Rianne Govaerts Voorne Kogelsl
    Vsen - Kog...1, 12.50u Voorne Atl...k Vrouwen --------- 325
    494 Elsa Moene Voorne 200m
    Kogelsl
    Vsen - 200mVsen - Kog...2, 15.40u Voorne Atl...k Vrouwen -------- 0
    495 Ninke Noordermeer Voorne 400m
    4x400m
    Vsen - 400m Voorne Atl...k Vrouwen -------- 550
    496 Diana Noo...Scheppink Voorne Kogel
    Vsen - Kog...1, 12.00u Voorne Atl...k Vrouwen --------- 0
    497 Eileen Oldenburger Voorne 4x400m
    Hoog
    Ver
    Vsen - HoogVsen - Ver...1, 12.00u Voorne Atl...k Vrouwen ------- 1209
    498 Kirsten van Santen Voorne 1500m
    Vsen - 1500m Voorne Atl...k Vrouwen --------- 373
    499 Evi Verdonkschot Voorne 400m
    100mH
    Kogel
    Vsen - 400mVsen - 100mHVSen - Kog...2, 14.20u Voorne Atl...k Vrouwen ------- 1048

    Verenigingen 'Senioren vrouwen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 6
    Atledo ATLD 7
    AV Fortuna FRTN 8
    AV Groene Ster GRST 8
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 7
    AV Sprint SPRN 7
    CAV Energie ENRG 11
    DAK DAK 9
    Delta Sport DLSP 7
    DJA DJA 10
    Fortius FORT 18
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    THOR THOR 6
    Typhoon TPHN 3
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 9
    Voorne Atletiek VRNE 10
    Competitiestand Vrouwen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
    Begeleider: Patty Burgman & Susie Wittenbols
    11 7034
    2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
    Begeleider: Jan-Gerrit Klok
    Jurylid: Kahlan Geluk
    7 6019
    3 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
    Begeleider: Sigrid Florusse
    Jurylid: Joke Torbijn
    10 6013
    4 DJA Vrouwen Team 1 DJA - Vsen
    Begeleider: Ron Schellekens
    Jurylid: Ans Schellekens
    6 6011
    5 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
    Begeleider: Marieke Riemens
    Jurylid: Steven vd Veire. (Jurydiploma en scheidsrechter)
    9 5744
    6 THOR Vrouwen THOR - Vsen
    Begeleider: Teus Klein
    Jurylid: Robin van Ommeren (atleten rouleren)
    6 5525
    7 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
    Begeleider: Anoeska Schreijer
    Jurylid: Stephan Eekman
    7 5269
    8 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
    Begeleider: Hans de Wit
    Jurylid: Sas Offerhaus
    10 5012
    9 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
    Begeleider: Judth Rond/Evelien Brugmans
    Jurylid: Cor van der Vecht(60-66-EDMvoorkeur
    7 4903
    10 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - Vsen
    Begeleider: Wouter Griffioen
    Jurylid: Dirk Schouten
    8 4874
    11 DAK Vrouwen DAK - Vsen
    Begeleider: Daphne van Zandvoort
    Jurylid: Laura de Gier (doet zelf kogelslingeren om 15:40, dus dan graag pauze)
    9 4849
    12 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
    Begeleider: Bert Tielen
    Jurylid: jeannie Tielen
    8 4721
    13 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
    Begeleider: Sigrid Florusse
    Jurylid: Joke Torbijn
    8 4689
    14 ACW `66 Vrouwen ACW `66 - Vsen
    Begeleider: Eddy Stadwijk
    Jurylid: Cedric Vos
    6 4481
    15 Delta Sport Vrouwen Delta Sport - Vsen
    Begeleider: Jolanda 't Jong
    Jurylid: Ronald Rasenberg. Graag bij kogelslingeren. Niet bij verspringen
    7 4410
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen
    Begeleider: Kris Beerens
    Jurylid: zie Atledo mannen
    7 3471
    17 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
    Begeleider: Betty de Boon
    Jurylid: betty de boon
    3 3183
    18 DJA Vrouwen Team 2 DJA - Vsen
    Begeleider: Ron Schellekens
    Jurylid: Ans Schellekens
    4 2637

    Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12,55 +2.5 m/s12,54 761
    2 Milet Hoornaar Fortius Fortius Vr...en Team 1 12,94 +2.5 m/s13,05 687
    3 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,00 +2.5 m/s12,88 676
    4 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint Vrouwen 13,07 +2.5 m/s13,30 664
    5 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,15 +2.5 m/s13,30 0
    6 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 13,23 +2.5 m/s13,30 635
    7 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,37 +2.5 m/s12,99 611
    8 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,51 +0.6 m/s13,42 0
    9 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 13,73 +2.5 m/s13,23 551
    10 Ilse Torbijn Fortius Fortius Vr...en Team 2 13,74 +0.6 m/s13,60 549
    11 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13,94 +0.6 m/s13,80 517
    12 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 13,96 +0.6 m/s13,60 514
    13 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 14,07 +0.6 m/s13,47 497
    14 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 14,12 +0.6 m/s13,90 489
    15 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 14,25 +0.6 m/s13,75 0
    16 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 14,35 +0.1 m/s--- 454
    17 Karlijn Schouten Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,57 +0.5 m/s14,07 0
    18 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 14,62 +0.5 m/s14,00 415
    19 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 14,68 +0.5 m/s14,99 406
    20 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 14,74 +0.6 m/s14,00 0
    21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14,76 +0.5 m/s14,30 395
    22 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 14,88 +0.5 m/s14,90 0
    23 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 15,07 +0.1 m/s--- 0
    24 Sanne Pulles DAK DAK Vrouwen 15,14 +0.5 m/s14,48 0
    25 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 15,16 +0.5 m/s14,47 340
    26 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 2 15,29 +0.1 m/s15,34 0
    27 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,31 +0.1 m/s15,29 0
    28 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,58 +0.1 m/s15,27 286
    29 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,68 +0.1 m/s15,55 0
    30 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 15,76 +0.5 m/s15,15 0
    31 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 16,43 +0.1 m/s15,49 0
    Emma Rottier CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 15,28 0

    Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,35 +0.0 m/s25,45 816
    2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint Vrouwen 26,78 +0.0 m/s25,84 701
    3 Milet Hoornaar Fortius Fortius Vr...en Team 1 26,98 +0.0 m/s26,85 686
    4 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 27,06 +0.0 m/s26,20 680
    5 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 27,91 +0.0 m/s27,29 618
    6 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 28,17 -0.9 m/s31,32 0
    7 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 28,22 +0.1 m/s28,78 597
    8 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 28,42 +0.1 m/s28,70 583
    9 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 28,50 +0.1 m/s28,50 578
    10 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 28,63 +0.1 m/s28,67 569
    11 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 28,85 +0.1 m/s28,58 554
    12 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 29,28 -2.9 m/s29,48 526
    13 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 29,79 -2.9 m/s28,94 0
    14 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 29,98 -2.9 m/s30,24 483
    15 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 30,09 -0.9 m/s30,76 0
    16 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 30,19 +0.1 m/s28,70 0
    17 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 30,63 -2.9 m/s30,00 0
    18 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 30,83 +0.3 m/s--- 432
    19 Joyce Verhoef Atledo AV Spirido...o Vrouwen 30,90 -0.9 m/s30,61 428
    20 Anouk Bruynzeels Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 30,94 +0.3 m/s--- 0
    21 Elsa Moene Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 31,07 -0.9 m/s30,88 0
    22 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 31,17 +0.3 m/s--- 413
    23 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 31,35 -2.9 m/s30,15 403
    24 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 31,54 -0.9 m/s30,90 392
    25 Tanya de Jongh DJA DJA Vrouwen Team 2 31,70 -0.9 m/s31,64 0
    26 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 33,11 +0.3 m/s32,50 0
    27 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Vrouwen 33,36 -2.9 m/s30,00 0
    28 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 34,99 +0.3 m/s33,45 0
    Emma Rottier CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Shurianty Mathilda CAV Energie CAV Energie Vrouwen 59,24 59,51 801
    2 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 1:00,30 1:00,00 768
    3 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1:01,42 1:01,70 734
    4 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 1:02,29 1:01,00 709
    5 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:02,34 1:01,00 0
    6 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1:02,79 1:01,80 694
    7 Amber Boutens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1:02,97 1:02,00 689
    8 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:03,44 1:03,91 676
    9 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1:06,80 --- 587
    10 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 1:06,86 1:04,00 586
    11 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:08,34 1:10,74 550
    12 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1:09,74 1:06,00 517
    13 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:10,37 --- 503
    14 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:10,76 --- 494
    15 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 1:11,87 1:08,58 469
    16 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:12,15 1:14,72 0
    17 Ymke Timmermans Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:12,77 1:09,56 0
    18 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:16,58 1:15,03 374
    19 Amber Dekker Fortius Fortius Vr...en Team 2 1:17,98 1:13,50 348
    20 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:18,61 1:14,00 336
    21 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:29,21 1:16,00 0
    Inge van de Meeberg Delta Sport Delta Sport Vrouwen DNS --- 0
    Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen DNS 1:08,19 0

    Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Kristel van den Berg AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4:40,98 4:36,70 802
    2 Paddy Herijgers DJA DJA Vrouwen Team 1 4:57,44 4:50,00 692
    3 Yorma Wolters Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5:03,02 5:01,34 658
    4 Lindsey Faken CAV Energie CAV Energie Vrouwen 5:04,48 5:07,00 649
    5 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 5:05,84 5:02,11 641
    6 Chantal va...udheusden AV Sprint AV Sprint Vrouwen 5:19,59 5:20,00 562
    7 Judith van Winkel Atledo AV Spirido...o Vrouwen 5:21,37 5:29,00 553
    8 Fleur Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5:25,48 5:35,21 0
    9 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Vrouwen 5:27,86 5:23,00 0
    10 Cheryl Blangé SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 5:33,27 5:25,00 491
    11 Nikki Bagchus DAK DAK Vrouwen 5:34,29 5:55,00 486
    12 Marit Uilhoorn Fortius Fortius Vr...en Team 1 5:38,97 5:33,59 463
    13 Emma van Mourik Delta Sport Delta Sport Vrouwen 5:46,58 5:20,00 426
    14 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 5:47,77 --- 421
    15 Minke Mollink DAK DAK Vrouwen 5:57,20 5:50,00 0
    16 Kirsten van Santen Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 5:58,50 5:38,08 373
    17 Daphne Van der Lee ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6:02,01 --- 358
    18 Eliza Damsteeg Fortius Fortius Vr...en Team 2 6:12,85 6:00,00 313
    19 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 2 6:14,30 --- 307
    20 Esma Guigui Zeeland Vereniging...k Vrouwen 6:16,82 6:19,85 297
    21 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 6:56,11 --- 0
    Emy Sijssens Fortius Fortius Vr...en Team 1 DNS 6:00,00 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amber Boutens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 15,73 -0.3 m/s15,40 672
    2 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 16,26 -0.3 m/s17,24 621
    3 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 16,65 -0.3 m/s16,78 586
    4 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 17,57 -0.3 m/s16,43 508
    5 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 17,82 -0.3 m/s17,95 489
    6 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 17,92 -0.3 m/s17,59 481
    7 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 17,99 -0.3 m/s16,80 475
    8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 19,12 -2.0 m/s--- 394
    9 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 19,22 -1.7 m/s19,31 388
    10 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 2 19,40 -2.0 m/s21,00 376
    11 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 19,83 -1.7 m/s18,89 348
    12 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 1 20,03 -1.7 m/s20,35 0
    13 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 20,11 -2.0 m/s--- 331
    14 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 20,52 -1.7 m/s19,63 306
    15 Imke Denissen Atledo AV Spirido...o Vrouwen 20,55 -1.7 m/s18,00 305
    16 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 20,58 -2.0 m/s--- 303
    17 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Vrouwen 20,80 -1.7 m/s20,00 290
    18 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 23,46 -2.0 m/s--- 0
    19 Hanneke de Gouw DAK DAK Vrouwen 26,02 -2.0 m/s22,00 52
    Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 DNF 18,50 0

    Uitslagen 4 x 400m Senioren vrouwen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
    2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
    3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
    4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
    5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
    6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
    7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
    8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
    9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
    10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
    11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
    12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
    13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
    14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
    15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
    16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
    16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
    16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13,16 --- 789
    2 Suzanne den Boef Typhoon Typhoon Vrouwen 10,71 --- 637
    3 Bertina den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 10,33 --- 612
    4 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 9,68 --- 567
    5 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,59 --- 561
    6 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 9,30 --- 541
    7 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 9,23 --- 536
    8 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 9,14 --- 0
    9 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 8,98 --- 518
    10 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 8,89 10,08 512
    11 Robin van Ommeren THOR THOR Vrouwen 8,74 9,07 0
    12 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 8,71 --- 0
    13 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 8,66 --- 495
    14 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 8,59 --- 490
    15 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 8,57 --- 489
    16 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 8,54 --- 0
    17 Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 8,46 --- 480
    18 Diana Noo...Scheppink Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 8,34 8,34 0
    19 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 8,19 --- 0
    20 Michelle ...ommestijn Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 8,11 --- 0
    21 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 7,98 8,64 444
    22 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 7,63 --- 0
    23 Amber van 't Zelfde Typhoon Typhoon Vrouwen 7,36 --- 0
    24 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 7,34 --- 395
    25 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 7,19 --- 0
    26 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 7,17 6,96 0
    27 Maxime Verdijk ACW `66 ACW `66 Vrouwen 7,09 --- 375
    28 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 7,02 --- 369
    29 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 6,80 --- 0
    30 Hanneke de Gouw DAK DAK Vrouwen 6,59 --- 334
    31 Sanne Pulles DAK DAK Vrouwen 6,36 --- 0
    32 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6,32 --- 0

    Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Vera Wisse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 35,99 --- 685
    2 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 33,95 --- 653
    3 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 32,26 --- 626
    4 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 31,18 --- 608
    5 Michelle ...ommestijn Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 29,27 --- 0
    6 Suzanne den Boef Typhoon Typhoon Vrouwen 25,63 --- 513
    7 Cheryl Blangé SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 25,26 --- 506
    8 Jeanine Katsman Fortius Fortius Vr...en Team 1 24,64 --- 495
    9 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 23,47 --- 473
    10 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 22,01 --- 0
    11 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 21,54 --- 435
    12 Marjolein de Vos Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 21,07 --- 426
    13 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 19,57 --- 0
    14 Amber van 't Zelfde Typhoon Typhoon Vrouwen 18,56 --- 0
    15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 18,23 --- 367
    16 Maxime Verdijk ACW `66 ACW `66 Vrouwen 17,83 --- 0
    17 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 17,16 --- 344
    18 Floor Kersteman AV Sprint AV Sprint Vrouwen 17,11 --- 343
    19 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 16,60 --- 331
    20 Joyce Verhoef Atledo AV Spirido...o Vrouwen 16,33 --- 325
    21 Rianne Govaerts Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 16,32 18,95 325
    22 Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 15,28 --- 301
    23 Elsa Moene Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,07 --- 0
    24 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 14,78 --- 289
    25 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 13,34 --- 0
    Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen DNS --- 0
    Suzanne L... Berkhoff CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1,65 --- 883
    2 Tes van Noort Fortius Fortius Vr...en Team 1 1,55 --- 779
    3 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1,50 --- 726
    3 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 1,50 --- 726
    3 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1,50 --- 726
    6 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,45 --- 672
    6 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 1,45 1,56 672
    6 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,45 --- 672
    9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,40 1,60 615
    9 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1,40 --- 615
    11 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550
    11 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 --- 550
    13 Imke Denissen Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1,30 1,35 484
    13 Tessa van Heeswijk DAK DAK Vrouwen 1,30 --- 484
    15 Ymke Timmermans Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417

    Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen X X 5,05 4,72 5,05 -1.1 m/s--- 689
    2 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,52 X 5,02 4,91 5,02 +1.3 m/s--- 682
    3 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 4,92 X 4,44 4,74 4,92 +1.2 m/s--- 657
    4 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 4,45 4,74 4,70 4,86 4,86 -1.0 m/s4,88 643
    5 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,84 4,73 4,72 X 4,84 -0.7 m/s--- 638
    6 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,67 4,83 4,81 4,49 4,83 -1.5 m/s--- 636
    7 Marjolein de Vos Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen X X 4,81 4,65 4,81 +0.5 m/s--- 631
    8 Sophie van der Spoel Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,65 4,64 4,77 4,64 4,77 -2.1 m/s--- 0
    9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,64 4,66 4,65 3,44 4,66 -2.2 m/s4,75 594
    10 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 4,32 4,27 4,35 4,55 4,55 -0.9 m/s--- 566
    11 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 4,53 4,54 4,26 3,95 4,54 +0.8 m/s--- 563
    12 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 4,09 4,02 4,54 4,14 4,54 +1.5 m/s--- 563
    13 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,50 4,12 4,25 4,45 4,45 -1.2 m/s--- 541
    14 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,42 X 4,16 4,33 4,42 +1.3 m/s4,69 533
    15 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen X 4,18 4,38 4,07 4,38 +1.7 m/s--- 0
    16 Karlijn Schouten Fortius Fortius Vr...en Team 2 4,26 4,37 4,36 4,34 4,37 -1.2 m/s--- 0
    17 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 4,33 4,16 4,29 4,23 4,33 +1.3 m/s--- 510
    18 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 4,33 4,29 3,38 3,50 4,33 +1.5 m/s--- 510
    19 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,31 4,11 4,18 4,11 4,31 +1.3 m/s--- 0
    20 Tessa van Heeswijk DAK DAK Vrouwen 4,20 3,78 X 4,10 4,20 +1.6 m/s--- 0
    21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen X 4,19 4,19 X 4,19 +2.0 m/s--- 473
    22 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 4,18 3,97 4,08 4,18 4,18 +0.9 m/s--- 471
    23 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 4,03 4,05 4,02 4,12 4,12 +0.6 m/s--- 0
    24 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,03 3,99 3,82 3,80 4,03 -0.8 m/s--- 0
    25 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 3,36 3,88 3,59 2,99 3,88 +3.3 m/s3,79 0
    26 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen X 3,45 3,78 3,71 3,78 -0.7 m/s--- 0
    27 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 3,32 3,22 3,04 3,71 3,71 +0.8 m/s--- 0
    28 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 3,62 3,57 3,50 3,47 3,62 +0.9 m/s--- 0
    29 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,46 3,29 3,42 3,14 3,46 -0.6 m/s--- 272
    30 Tanya de Jongh DJA DJA Vrouwen Team 2 3,43 3,26 3,43 3,35 3,43 +1.9 m/s--- 0
    31 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,15 2,95 3,09 3,30 3,30 +1.6 m/s3,19 0