Categorie 'Jongens Junior A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 31
Categorie afkorting: JJA
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 30 meter
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 400 meter
  • 2 x 110 meter horden
  • 1 x 400 meter horden
  • 1 x 4 x 100m
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior A'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:00 400m Uitslagen
    14:30 Polshoog Uitslagen
    14:30 Hoog Uitslagen
    14:50 100m Uitslagen
    16:05 400mH Uitslagen
    17:00 100m_f Uitslagen


    Tijdschema

    13:00u17:05u
    Jongens Junior A
    400m
    Polshoog

    Atleten 'Jongens Junior A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 30m60m100m100m_f400m110mH400mH4x100mHoogHSSPolshoogVer
    190 Nick Smidt AAC `61 400mH
    400mh mannen (91,4) -----------
    210 Benno Snepvangers Atledo 400m
    400m mannen -----------
    240 JJ Malaihollo AV Attila 100m
    4x100m
    100m mannen ----------
    242 Domingos Muanza AV Attila 100m
    4x100m
    100m mannen ----------
    245 Merthijn Roggeveen AV Attila 400m
    400m mannen -----------
    255 Tijke Wentink AV Attila 400m
    400m mannen -----------
    257 Shaquille Brahm AV Atverni 100m
    100m_f
    4x100m
    100m mannen100m mannen finale ---------
    263 Roel Huijsmans AV Atverni 400m
    400m mannen -----------
    269 Rodrigo Willy Broer DVTR 100m
    100m_f
    4x100m
    100m mannen100m mannen finale ---------
    277 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 400mH
    400mh mannen (91,4) -----------
    282 Rutger Postma HLLM 100m
    100m mannen -----------
    283 Sem Oolbekkink Hanzesport 100m
    100m mannen -----------
    327 Emil van de Par AV Spiridon 100m
    400m
    100m mannen400m mannen ----------
    334 Daan Walder AV Sprint 100m
    100m mannen -----------
    344 Hilbrand Wouters Triathlon Polshoog
    Polsstokho...en mannen -----------
    350 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
    Polsstokho...en mannen -----------
    353 Matthieu v...en Broeke AV34 400m
    400m mannen -----------
    398 Roman Monte GACH Polshoog
    Polsstokho...en mannen -----------
    410 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
    100m_f
    4x100m
    100m mannen100m mannen finale ---------
    414 Siem Sikkenga MPM 100m
    100m_f
    4x100m
    100m mannen100m mannen finale ---------
    425 Bram Elevelt HAAS 400mH
    400mh mannen (91,4) -----------
    453 Ahley Bastiaanse PH 100m
    100m mannen -----------
    471 Pepe van de Kerkhof PH 100m
    100m mannen -----------
    475 Casper Kremers PH 400m
    400m mannen -----------
    477 Abdelkarim Megaïz PH 100m
    100m mannen -----------
    515 Max Kooijmans Spado 400m
    400m mannen -----------
    520 Roelf Bouwmeester SV Veendam 100m
    4x100m
    100m mannen ----------
    521 Tarik Chaatouf Swift 400m
    400m mannen -----------
    523 Niek Visschedijk THOR 400mH
    400mh mannen (91,4) -----------
    525 Dion van Kessel Typhoon Hoog
    Hoogspringen mannen -----------
    533 Rens van der Schaaf VAV 100m
    400mH
    100m mannen400mh mannen (91,4) ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    Atledo ATLD 1
    AV Attila ATTL 4
    AV Atverni ATVN 2
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Sprint SPRN 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Unitas UNTS 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Leiden Atletiek LATL 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    NSAV `t Haasje HAAS 1
    Prins Hendrik PH 4
    Spado SPDO 1
    SV Veendam Atletiek VNDM 1
    Swift Atletiek SWFT 1
    THOR THOR 1
    Typhoon TPHN 1
    VAV VAV 1

    Uitslagen 30 meter Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Koen van Erve Msen - AV Attila 10,96 -0.9 m/s10,77
    2 Rodrigo Willy Broer JJA - DVTR 11,04 -0.9 m/s10,80
    2 Simon Blok Msen - Rotterdam 11,04 -0.9 m/s10,77
    4 Giorgio Gravenbeek Msen - AV Atverni 11,08 -0.9 m/s10,83
    5 Rik Jansen Msen - AV Unitas 11,13 -1.8 m/s10,88
    6 Jonathan Mutebwa Msen - Eindhoven 11,18 -1.8 m/s11,03
    7 Siem Sikkenga JJA - MPM 11,25 -1.5 m/s11,04
    8 Jamiro Elabeidi JJA - Leiden 11,27 -1.8 m/s11,02
    8 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 11,27 -1.5 m/s11,04
    10 Jim van Gorkum JJB - Spado 11,28 -1.9 m/s11,36
    11 Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus 11,30 -1.5 m/s11,05
    12 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 11,37 -1.1 m/s11,19
    13 Enrico van Luijk Msen - Rotterdam 11,38 -1.5 m/s11,07
    14 Shaquille Brahm JJA - AV Atverni 11,41 -1.8 m/s11,02
    15 Chidel Cecilia Msen - AV Atverni 11,42 -1.1 m/s11,20
    16 Jip Baltissen Msen - Eindhoven 11,46 -1.8 m/s10,86
    17 Sawa Bezelev JJB - AV Athlos 11,48 -1.5 m/s11,08
    17 Kaj Emanuel Msen - Phanos 11,48 -0.9 m/s10,82
    19 Jeroen Witteveen Msen - AV Phoenix 11,50 -1.1 m/s11,18
    20 Daan Walder JJA - AV Sprint 11,54 -1.9 m/s11,49
    20 Dennis Weijens Msen - AV 1923 11,54 -1.8 m/s11,03
    20 Christian Zick Msen - Duitsland 11,54 -1.5 m/s11,06
    23 Rutger Postma JJA - HLLM 11,58 -1.5 m/s11,13
    23 Rafael Bouts Msen - U-Track 11,58 -1.9 m/s11,39
    25 Mikey De l...z Santana Msen - Phanos 11,61 -1.1 m/s11,25
    25 Luke Linders Msen - DAK 11,61 -1.9 m/s11,44
    27 Luc Orbons JJB - AV Phoenix 11,66 -1.9 m/s11,48
    28 Dave Hermans Msen - NME 11,73 -1.9 m/s11,50
    29 Sergio van der Meide JJB - PAC 11,76 -0.3 m/s11,76
    30 Jelle Meerman Msen - AV Fortuna 11,79 -1.2 m/s11,70
    31 Wislet de Hair JJB - Spado 11,80 -1.2 m/s11,61
    32 Rutger Bien Msen - AV 1923 11,85 -1.1 m/s11,32
    33 Ruben de Vries JJB - Rotterdam 11,86 -1.2 m/s11,68
    34 Kai-Niklas Puspas JJB - Duitsland 11,88 -1.2 m/s11,61
    35 Pepe van de Kerkhof JJA - PH 11,89 -0.3 m/s11,80
    35 Remco Aubert Msen - PAC 11,89 -0.4 m/s---
    37 Rens van der Schaaf JJA - VAV 11,91 -0.4 m/s11,88
    38 Mitchell Vereijken Msen - NME 11,93 -1.1 m/s11,20
    39 Simon Jonis Msen - AV Statina 11,95 -0.3 m/s11,82
    39 Shawn Serberie Msen - NME 11,95 -0.3 m/s11,85
    41 Domingos Muanza JJA - AV Attila 11,96 -1.2 m/s11,70
    42 Gijs Mourits JJB - VAV 11,97 -1.2 m/s11,75
    42 Abdelkarim Megaïz JJA - PH 11,97 -0.3 m/s11,77
    44 Niels de Graaf Msen - AV Atverni 12,01 -0.4 m/s11,90
    45 Tim van Pelt Msen - NME 12,11 -1.2 m/s11,72
    46 Nathaniel Uwakwe JJB - AV Attila 12,15 -0.3 m/s11,81
    47 Philippe Scheepers Msen - AV Attila 12,16 -0.4 m/s11,91
    48 Matthieu v...er Brugge Msen - PH 12,19 -0.4 m/s12,23
    49 Emil van de Par JJA - AV Spiridon 12,23 -0.4 m/s11,92
    50 JJ Malaihollo JJA - AV Attila 12,24 -0.3 m/s11,80
    51 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 12,34 -0.4 m/s12,06
    52 Raimo Westerhof Msen - NME 12,53 -0.3 m/s11,80
    53 Wing Tong Msen - PAC 12,94 -0.4 m/s12,69
    54 Edwin Preprah Msen - NME 13,58 -1.8 m/s10,85
    Joris van Gool JJB - AV Spiridon DQ 10,80
    Jan-Paul Hoekstra Msen - Rotterdam DQ 11,37
    Calvin Hoogland JJB - Castricum DNS 11,54
    Ahley Bastiaanse JJA - PH DNS 11,70
    Sem Oolbekkink JJA - Hanzesport DNS 11,32
    Roelf Bouwmeester JJA - SV Veendam DNS 11,14
    Devron Jepma Msen - PAC DNS 10,78
    John van Viersen Msen - HAAS DNS 11,11
    Dario de Borger Msen - Belgie DNS 10,94
    Christophe van Hecke Msen - Belgie DNS 10,83

    Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Koen van Erve Msen - AV Attila 10,81 +0.5 m/s---
    2 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 10,89 +2.9 m/s---
    3 Rodrigo Willy Broer JJA - DVTR 10,91 +0.5 m/s---
    4 Simon Blok Msen - Rotterdam 10,92 +0.5 m/s---
    5 Giorgio Gravenbeek Msen - AV Atverni 10,97 +0.5 m/s---
    6 Jonathan Mutebwa Msen - Eindhoven 11,03 +0.5 m/s---
    7 Chidel Cecilia Msen - AV Atverni 11,04 +2.9 m/s---
    8 Enrico van Luijk Msen - Rotterdam 11,06 +2.9 m/s---
    9 Shaquille Brahm JJA - AV Atverni 11,07 +2.9 m/s---
    10 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 11,18 +2.9 m/s---
    11 Jim van Gorkum JJB - Spado 11,25 +2.9 m/s---
    Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus DQ ---
    Jamiro Elabeidi JJA - Leiden DNS ---
    Siem Sikkenga JJA - MPM DNS ---
    Rik Jansen Msen - AV Unitas DNS ---
    Jip Baltissen Msen - Eindhoven DNS ---

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 John van Viersen Msen - HAAS 48,61 48,98
    2 Jelle Venema Msen - AV Suomi 49,05 46,94
    3 Roel Huijsmans JJA - AV Atverni 49,66 48,72
    4 Kevin Damstra Msen - Heerenveen 50,32 49,78
    5 Joris Petterson Msen - Eindhoven 50,58 49,96
    6 Jelle Meerman Msen - AV Fortuna 50,63 50,95
    7 Paul van der Sluijs Msen - Haag 50,70 50,76
    8 Ramsey Angela JJB - PAC 50,78 51,08
    9 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 50,81 50,52
    10 Steve Bakker Msen - AV Suomi 50,92 50,67
    11 Maarten Nabbe Msen - PH 50,97 51,50
    12 Matthieu v...en Broeke JJA - AV34 50,98 51,07
    13 Stef van der Schaaf Msen - VAV 51,24 50,73
    14 Jos van Schijndel Msen - PH 51,29 50,28
    15 Thijs Koers Msen - HLLS 51,38 50,01
    16 Benno Snepvangers JJA - Atledo 51,44 51,55
    17 Rico Rivers Msen - Ciko `66 51,51 50,46
    18 André Faesen Msen - AV Attila 51,69 52,03
    19 Bas Jubels Msen - AV Phoenix 51,78 51,17
    20 Max Kooijmans JJA - Spado 51,81 52,38
    21 Gijs Kemper Msen - PH 51,99 52,26
    22 Tarik Chaatouf JJA - Swift 52,28 52,02
    23 Rafael Bouts Msen - U-Track 52,32 52,44
    24 Hend de Jager Msen - AV Statina 52,93 53,70
    25 Robin Van Riel JJB - AV Attila 53,08 54,50
    26 Emil van de Par JJA - AV Spiridon 53,47 52,16
    26 Puk van Gool Msen - AV Attila 53,47 53,13
    28 Casper Kremers JJA - PH 53,49 53,22
    29 Jan-Paul Hoekstra Msen - Rotterdam 53,57 53,22
    30 Dinand Tukker Msen - Typhoon 53,65 54,65
    31 Merthijn Roggeveen JJA - AV Attila 54,18 56,24
    32 Tijke Wentink JJA - AV Attila 54,32 54,74
    33 Marco Vermond Msen - Spado 54,57 53,58
    34 Kevin Klomp Msen - AV Statina 55,15 55,71
    35 Dolf Smid Msen - AAV `36 55,98 56,12
    36 Wing Tong Msen - PAC 56,06 56,10
    37 Mitchell Emmers JJB - AV Attila 56,08 55,91
    38 Co Neijzen Msen - PH 57,35 57,00
    39 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 57,60 57,50
    40 Juras Huijben JJB - AV Phoenix 57,94 58,82
    Calvin Hoogland JJB - Castricum DNS 55,80
    Christophe van Hecke Msen - Belgie DNS 48,75
    Nathaniel Uwakwe JJB - AV Attila DNF 55,52

    Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

    # Naam P1P2Res OBP
    1 Dario de Borger Msen - Belgie 13,98 13,95 13,95 +0.4 m/s13,59
    2 Joao Almeida Msen - GACH 14,15 14,41 14,15 +0.4 m/s13,58
    3 Tjendo Samuel Msen - Phanos 14,51 14,27 14,27 +0.4 m/s13,90
    4 Ramsey Angela JJB - PAC 14,47 DNS 14,47 +0.4 m/s14,23
    5 Paul Groen Msen - GACH 14,51 14,53 14,51 +0.4 m/s14,00
    6 Jules de Bont Msen - Phanos 14,78 14,67 14,67 +0.4 m/s14,12
    7 Dave Wesselink JJB - AV Trias 14,71 14,77 14,71 +0.4 m/s14,46
    8 Gaard van Vugt Msen - NEAV 14,94 14,87 14,87 +0.4 m/s14,33
    9 Jim van Gorkum JJB - Spado 15,07 15,69 15,07 +0.4 m/s15,73
    10 Jeroen Reijman JJB - Leiden 15,16 DNS 15,16 +0.4 m/s15,00
    11 Maarten Nabbe Msen - PH 15,21 DNS 15,21 -1.3 m/s15,32
    12 Joeri van Kuppeveld Msen - Nijmegen 15,44 DNF 15,44 +0.4 m/s15,09
    13 Guus Nijkamp JJB - Spado 15,89 16,50 15,89 +0.4 m/s16,05
    14 Arno Kapteijns JJB - PH 16,11 16,36 16,11 +0.4 m/s16,93
    15 Wesley van der Holst JJB - PAC 16,80 DNF 16,80 +0.4 m/s17,09
    16 Raimo Westerhof Msen - NME 17,01 17,47 17,01 -1.3 m/s16,30
    17 Just van Hal JJB - PH 17,02 17,53 17,02 +0.4 m/s16,50
    Joep Chatrou Msen - Eindhoven DQ DNF DQ 16,09
    Rienk Kan Msen - Heerenveen DNS DNS DNS 17,67
    Robin Coops Msen - HLLS DNS DNS DNS 15,62
    Cyriel Verberne Msen - AV Unitas DNS DNS DNS 15,66
    Tomas Snel Msen - ASTX DNS DNS DNS 16,74
    Kees Janssen Msen - PH DNS DNS DNS 16,40

    Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Nick Smidt JJA - AAC `61 53,17 52,59
    2 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos 55,37 55,41
    3 Joost de Jong Msen - Rotterdam 55,67 53,12
    4 Bram Elevelt JJA - HAAS 56,04 56,19
    5 Niek Visschedijk JJA - THOR 56,32 55,88
    6 Roman de Klein Msen - HLLS 56,75 56,20
    7 Rens van der Schaaf JJA - VAV 57,18 56,94
    8 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 57,19 54,77
    9 Bas Land Msen - AV Phoenix 57,27 55,79
    10 Jeroen Reijman JJB - Leiden 57,70 56,39
    11 Dinand Tukker Msen - Typhoon 1:01,43 59,54
    12 Bas Jubels Msen - AV Phoenix 1:01,58 57,75
    13 Marcel Roosen Msen - Eindhoven 1:03,78 58,94
    14 Irvin Osnabrugge Msen - U-Track 1:10,20 58,27
    Liam Shew-A-Tjon JJA - AV Fortuna DQ 54,21
    Brian Vriend Msen - AV Lycurgus DQ 51,47
    Jeroen Eerden Msen - AV Atverni DQ 58,13
    Toine van Beckhoven Msen - AV Attila DNS 57,30

    Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 NED junioren team mannen 1 - Msen 6 41,73 4
    2 Nationaal militair team Nationale Militaire Equipe - Msen 4 43,86 3
    3 Attila junioren mannen AV Attila - Msen 4 44,70 2
    4 NED Neo senioren team mannen 1 - Msen 4 DNF 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Solomon Commey Msen - Belgie 15,01 X 14,71 14,74 X X 15,01 -0.7 m/s15,51
    2 Andrea Carenini Msen - GACH 14,81 X X 14,81 -0.7 m/s14,96
    3 Frédéric Xhonneux Msen - Belgie X X 14,28 14,47 X 14,66 14,66 -0.6 m/s15,02
    4 Rienk Kan Msen - Heerenveen 13,82 14,04 X X X 13,89 14,04 +0.8 m/s14,00
    5 Bryan Bastiaanse Msen - AV Fortuna X X 13,95 X X X 13,95 +0.7 m/s13,80
    5 Jelle van Kesteren Msen - AV Sprint 13,87 13,52 13,75 13,93 X 13,95 13,95 +0.2 m/s14,69
    7 Lekan Dalenberg JJB - Atledo 13,93 13,64 X X 13,54 X 13,93 +0.0 m/s13,72
    8 Remco Aubert Msen - PAC 13,64 13,77 13,67 13,60 X X 13,77 +0.7 m/s14,60
    9 Tjebbe Kerstens Msen - AV Sprint X 13,30 X 13,30 +1.1 m/s14,21
    10 Glenn van Hamond Msen - AV Attila 11,94 13,24 13,24 13,24 +1.2 m/s13,65
    Sander Hage Msen - AV Attila X X X NM 15,49

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Joeri van der Hooft Msen - AAC 6,46 6,73 6,84 X 6,75 7,15 7,15 +0.4 m/s7,04
    2 Bram Ruissen Msen - PAC 6,61 X X 6,92 6,70 7,09 7,09 +1.6 m/s7,33
    3 Jonathan Pengel Msen - Phanos X 6,75 X X 6,77 7,08 7,08 +2.6 m/s7,19
    4 Glenn van Hamond Msen - AV Attila X 6,62 6,43 6,31 6,61 5,95 6,62 +0.9 m/s---
    5 Robin Coops Msen - HLLS 6,30 6,27 6,30 +2.1 m/s6,66
    6 Rutger Bien Msen - AV 1923 X X 6,25 6,25 +1.2 m/s6,57
    7 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 5,16 6,10 6,21 6,21 +1.3 m/s6,88
    7 Marco Jansen Msen - Pijnenburg 6,17 X 6,06 6,21 X X 6,21 +1.0 m/s6,47
    9 Yuri Engels Msen - AV Attila X X 5,99 5,99 -0.7 m/s5,98
    10 Philippe Scheepers Msen - AV Attila 5,93 5,89 5,85 5,93 -0.9 m/s6,34
    11 Jim Vaughan JJB - Swift 5,83 5,81 5,90 5,90 +1.9 m/s6,23
    12 Gijs Mourits JJB - VAV X 5,77 X 5,77 +1.3 m/s6,50
    13 Just van Hal JJB - PH 5,72 5,52 5,66 5,72 +1.6 m/s5,78
    13 Emiel Koolstra Msen - ARV Ilion 5,72 5,67 5,67 5,72 +1.6 m/s6,41
    Yoeri Stieglis Msen - Phanos - DNS 7,00