Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 8 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 8 pogingen )
  • Slingeren ( 8 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 8 pogingen )
  • Verspringen ( 8 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    335 Wessel te Bokkel AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 01 a
    351 Eli Tuhuteru DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    356 Mathias le Net DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    357 Stijn Willems DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    358 Sytse Lutgendorff DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 04 a
    359 Delany Reurink AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    363 Sem Hengeveld AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    365 Thorsten van Wieren AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 05 a
    366 Edwin Vermeulen Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    368 Gabriel Sperber Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    370 Kalle Brinkhuis Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    372 Sebastiaan Haagsma Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    373 Tom de Vogel Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 06 a
    398 Detmar Immerzeel Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    400 Guus Mietus Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    404 Loek Uitterhoeve Arena Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    406 Samuel Kruit Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 1
    AV Archeus ARCH 4
    AV Daventria 1906 DVTR 4
    AV Pallas `67 PL67 3
    Climax CLMX 5

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 10,9 1050,00 13,4 13,00 18,00 2,40 237 181
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 10,0 1200,00 13,1 19,00 21,50 2,90 293 120
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 10,1 1200,00 12,1 12,00 10,50 2,95 273 213
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 9,7 1250,00 11,5 13,00 19,50 2,70 329 329
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 10,7 1275,00 11,1 16,50 21,00 3,00 300 300
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 9,6 1325,00 10,2 17,50 23,50 3,20 364 364
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 10,2 925,00 12,7 16,50 17,50 3,00 250 57
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,6 1500,00 11,1 17,50 30,00 3,15 392 392
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 10,0 1475,00 14,1 15,00 25,50 2,50 295 295
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 10,2 1150,00 11,3 17,00 23,50 2,55 296 296
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 9,8 1125,00 11,4 12,50 10,50 2,80 282 282
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,3 1450,00 11,7 10,50 10,00 3,10 299 187
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 9,5 1200,00 11,9 14,00 16,00 2,60 312 312
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 DNS DNS 13,6 19,50 16,50 2,15 183 121
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 10,4 900,00 11,9 13,50 13,00 2,80 223 223
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 12,7 1150,00 14,5 11,50 18,00 2,15 161 0
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 9,5 DNS DNF 14,50 DNS 3,30 199 199
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 11,6 1225,00 14,3 10,00 14,00 2,15 165 35
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 10,3 1375,00 11,2 15,50 23,00 3,00 322 269
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 9,5 1325,00 11,0 15,50 23,50 3,30 348 295
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,8 DNS 12,9 12,50 22,00 2,95 241 157
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 08 9,5 1400,00 11,4 17,00 19,50 3,20 340 340
    Jachin Kl...Nibbelink JPA2 - AV Archeus Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 06 10,9 1100,00 13,8 16,00 15,00 2,65 248 172
    Jikke van den Bremen MPA1 - DVTR Team 04 10,4 925,00 14,4 9,00 10,50 2,10 170 59
    Joris Alberts JPA2 - DVTR Team 07 10,6 1200,00 12,8 15,50 19,50 3,00 263 53
    Joséphine...van Diest MPA2 - AV Archeus Team 01 10,4 1250,00 12,9 18,00 18,00 2,70 309 309
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 05 9,6 1175,00 12,9 13,00 12,50 2,35 231 210
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 10,1 1425,00 13,0 15,00 22,50 2,90 299 161
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 06 9,9 1250,00 12,0 15,00 22,00 3,15 305 305
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 1025,00 11,5 11,00 14,00 3,05 281 191
    Lara Wiebing MPA2 - DVTR Team 08 10,6 DNS 12,5 16,00 13,50 3,10 252 117
    Laurens Bouwhuis JPA2 - DVTR Team 07 9,9 1275,00 12,1 13,50 13,50 2,95 265 51
    Leonardo ...Fernandes JPA2 - AV Archeus Team 05 8,5 1225,00 11,1 15,50 32,50 3,85 411 411
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 03 11,7 975,00 13,9 13,00 14,50 2,60 201 120
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,6 1275,00 15,4 9,00 11,50 2,50 202 0
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 9,5 1450,00 11,6 18,50 22,00 3,20 358 358
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 06 10,1 1225,00 12,6 11,50 15,00 3,25 292 252
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 04 10,6 1125,00 12,3 11,50 14,50 2,30 242 86
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 03 10,0 DNS 11,8 12,00 16,50 2,70 256 256
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 04 9,8 1225,00 11,7 11,50 17,00 2,75 305 265
    Lynn Bouhof MPA1 - DVTR Team 04 10,7 1100,00 14,1 13,50 17,00 2,40 234 151
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 07 9,7 1275,00 11,6 12,50 24,00 3,10 358 313
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 02 11,0 1225,00 11,4 14,00 15,00 3,00 295 261
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 04 10,1 DNS 11,2 15,00 27,50 3,25 296 296
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 01 10,8 1100,00 13,4 13,00 13,50 2,35 225 157
    Mika Lammersen JPA2 - DVTR Team 07 9,2 1350,00 13,0 14,00 22,00 3,30 319 234
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 08 9,8 1175,00 11,4 16,00 21,50 3,35 318 318
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 07 9,1 1500,00 11,5 17,00 28,00 3,25 392 392
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 01 11,0 1050,00 12,7 13,00 14,00 2,60 236 212
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 01 11,9 1075,00 13,2 10,50 12,00 2,15 179 69
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 07 9,6 1225,00 11,5 15,00 21,00 3,30 316 232
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 07 10,1 1400,00 12,3 14,50 18,50 3,05 295 54
    Rebekka Kool MPA2 - Arena Team 11 9,5 1425,00 11,0 16,00 12,50 2,90 360 336
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 02 DNS DNS 11,3 18,50 26,50 2,70 232 196
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 03 11,3 1050,00 14,3 12,00 10,00 2,50 185 141
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 03 12,4 1050,00 15,0 10,50 18,50 2,25 175 71
    Rosalie Hendriks MPA1 - DVTR Team 03 11,8 1125,00 14,1 11,50 11,00 2,20 177 31
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 03 10,0 1250,00 10,9 15,00 16,00 2,80 331 331
    Samuel Kruit JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,2 1350,00 13,5 11,50 20,50 2,65 255 48
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 03 11,5 1225,00 12,5 11,50 18,50 2,40 247 207
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 06 10,9 1175,00 12,6 13,00 12,00 2,40 204 85
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 05 12,2 900,00 14,8 13,50 12,50 2,10 137 65
    Sjoerd van Schie JPA2 - Pallas `67 Team 10 11,0 1050,00 13,9 14,00 17,00 2,65 206 82
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 02 11,5 1100,00 12,5 11,50 14,50 2,65 227 63
    Stijn Vroegh JPA2 - Climax Team 02 11,4 1075,00 12,8 16,00 26,50 2,85 259 163
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 02 9,9 1175,00 10,8 18,00 28,00 3,15 351 351
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 04 12,1 975,00 15,2 14,50 16,50 1,85 150 63
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 04 9,9 DNS 10,7 17,00 33,00 3,30 337 337
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 01 15,0 1025,00 13,7 13,00 11,00 2,40 135 0
    Thomas Hekman JPA2 - AV Archeus Team 05 10,8 1000,00 13,9 12,50 17,00 2,40 192 153
    Thorsten van Wieren JPA1 - AV Archeus Team 05 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Tijl Grevers JPA2 - AV Archeus Team 01 10,7 1225,00 11,2 13,00 27,00 2,70 291 250
    Tom de Vogel JPA1 - Climax Team 06 10,2 1450,00 14,2 13,00 14,50 2,40 238 143
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 08 9,3 1300,00 10,7 25,50 37,00 3,75 464 464
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 07 9,3 1350,00 10,9 17,00 28,50 3,60 390 390
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 10 9,3 1250,00 10,9 16,50 19,00 3,15 333 333
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 08 9,8 1425,00 11,1 15,50 20,50 3,20 337 234
    Wessel te Bokkel JPA1 - AV Archeus Team 01 10,5 1325,00 12,5 14,50 17,00 2,40 253 253

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 10,9 --- 48
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 10,0 --- 61
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 10,1 --- 67
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 9,7 --- 78
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 10,7 --- 45
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 9,6 --- 70
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 10,2 --- 56
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,6 --- 70
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 DNS --- 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 10,0 --- 61
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 10,2 --- 56
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 9,8 --- 75
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,3 --- 62
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 9,5 --- 83
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 DNS --- 0
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 10,4 --- 52
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 12,7 --- 13
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 9,5 --- 83
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 11,6 --- 29
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 10,3 --- 54
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 9,5 --- 72
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,8 --- 65
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 08 9,5 --- 72
    Jachin Kl...Nibbelink JPA2 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 06 10,9 --- 48
    Jikke van den Bremen MPA1 - DVTR Team 04 10,4 --- 59
    Joris Alberts JPA2 - DVTR Team 07 10,6 --- 47
    Joséphine...van Diest MPA2 - AV Archeus Team 01 10,4 --- 59
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 05 9,6 --- 70
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 10,1 --- 58
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 06 9,9 --- 63
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 --- 70
    Lara Wiebing MPA2 - DVTR Team 08 10,6 --- 55
    Laurens Bouwhuis JPA2 - DVTR Team 07 9,9 --- 63
    Leonardo ...Fernandes JPA2 - AV Archeus Team 05 8,5 --- 99
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 03 11,7 --- 31
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,6 --- 55
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 9,5 --- 72
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 06 10,1 --- 67
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 04 10,6 --- 55
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 03 10,0 --- 70
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 04 9,8 --- 75
    Lynn Bouhof MPA1 - DVTR Team 04 10,7 --- 52
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 07 9,7 --- 78
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 02 11,0 --- 46
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 04 10,1 --- 58
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 01 10,8 --- 50
    Mika Lammersen JPA2 - DVTR Team 07 9,2 --- 80
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 08 9,8 --- 65
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 07 9,1 --- 83
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 01 11,0 --- 46
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 01 11,9 --- 28
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 07 9,6 --- 70
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 07 10,1 --- 58
    Rebekka Kool MPA2 - Arena Team 11 9,5 --- 83
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 02 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 03 11,3 --- 39
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 03 12,4 --- 20
    Rosalie Hendriks MPA1 - DVTR Team 03 11,8 --- 30
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 03 10,0 --- 70
    Samuel Kruit JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,2 --- 56
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 03 11,5 --- 35
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 06 10,9 --- 41
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 05 12,2 --- 20
    Sjoerd van Schie JPA2 - Pallas `67 Team 10 11,0 --- 40
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 02 11,5 --- 35
    Stijn Vroegh JPA2 - Climax Team 02 11,4 --- 32
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 02 9,9 --- 63
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 04 12,1 --- 21
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 04 9,9 --- 63
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 01 15,0 --- 0
    Thomas Hekman JPA2 - AV Archeus Team 05 10,8 --- 43
    Thorsten van Wieren JPA1 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Tijl Grevers JPA2 - AV Archeus Team 01 10,7 --- 45
    Tom de Vogel JPA1 - Climax Team 06 10,2 --- 56
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 08 9,3 --- 78
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 07 9,3 --- 78
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 10 9,3 --- 78
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 08 9,8 --- 65
    Wessel te Bokkel JPA1 - AV Archeus Team 01 10,5 --- 50

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 1050,00 --- 24
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 1200,00 --- 33
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 1200,00 --- 38
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 1250,00 --- 43
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 1275,00 --- 40
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 1325,00 --- 45
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 925,00 --- 12
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 1500,00 --- 65
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 DNS --- 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 1475,00 --- 62
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 1150,00 --- 29
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 1125,00 --- 31
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 1450,00 --- 68
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 1200,00 --- 38
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 DNS --- 0
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 900,00 --- 11
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 1150,00 --- 29
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 1225,00 --- 35
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 1375,00 --- 51
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 1325,00 --- 45
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 DNS --- 0
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 08 1400,00 --- 54
    Jachin Kl...Nibbelink JPA2 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 06 1100,00 --- 28
    Jikke van den Bremen MPA1 - DVTR Team 04 925,00 --- 14
    Joris Alberts JPA2 - DVTR Team 07 1200,00 --- 33
    Joséphine...van Diest MPA2 - AV Archeus Team 01 1250,00 --- 43
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 05 1175,00 --- 31
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 1425,00 --- 56
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 06 1250,00 --- 38
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 1025,00 --- 22
    Lara Wiebing MPA2 - DVTR Team 08 DNS --- 0
    Laurens Bouwhuis JPA2 - DVTR Team 07 1275,00 --- 40
    Leonardo ...Fernandes JPA2 - AV Archeus Team 05 1225,00 --- 35
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 03 975,00 --- 18
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 1275,00 --- 46
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 1450,00 --- 59
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 06 1225,00 --- 41
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 04 1125,00 --- 31
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 03 DNS --- 0
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 04 1225,00 --- 41
    Lynn Bouhof MPA1 - DVTR Team 04 1100,00 --- 28
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 07 1275,00 --- 46
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 02 1225,00 --- 41
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 04 DNS --- 0
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 01 1100,00 --- 28
    Mika Lammersen JPA2 - DVTR Team 07 1350,00 --- 48
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 08 1175,00 --- 31
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 07 1500,00 --- 65
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 01 1050,00 --- 24
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 01 1075,00 --- 26
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 07 1225,00 --- 35
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 07 1400,00 --- 54
    Rebekka Kool MPA2 - Arena Team 11 1425,00 --- 65
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 02 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 03 1050,00 --- 24
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 03 1050,00 --- 24
    Rosalie Hendriks MPA1 - DVTR Team 03 1125,00 --- 31
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 03 1250,00 --- 43
    Samuel Kruit JPA1 - Pallas `67 Team 11 1350,00 --- 48
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 03 1225,00 --- 41
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 06 1175,00 --- 31
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 05 900,00 --- 11
    Sjoerd van Schie JPA2 - Pallas `67 Team 10 1050,00 --- 21
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 02 1100,00 --- 28
    Stijn Vroegh JPA2 - Climax Team 02 1075,00 --- 22
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 02 1175,00 --- 31
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 04 975,00 --- 15
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 04 DNS --- 0
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 01 1025,00 --- 19
    Thomas Hekman JPA2 - AV Archeus Team 05 1000,00 --- 17
    Thorsten van Wieren JPA1 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Tijl Grevers JPA2 - AV Archeus Team 01 1225,00 --- 35
    Tom de Vogel JPA1 - Climax Team 06 1450,00 --- 59
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 08 1300,00 --- 43
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 07 1350,00 --- 48
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 10 1250,00 --- 38
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 08 1425,00 --- 56
    Wessel te Bokkel JPA1 - AV Archeus Team 01 1325,00 --- 45

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 13,4 --- 40
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 13,1 --- 38
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 12,1 --- 59
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 11,5 --- 68
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 11,1 --- 65
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 10,2 --- 79
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 12,7 --- 43
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 11,1 --- 65
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 DNS --- 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 14,1 --- 27
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 11,3 --- 62
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 11,4 --- 70
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,7 --- 65
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 11,9 --- 62
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 13,6 --- 37
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 11,9 --- 54
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 14,5 --- 23
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 DNF --- 0
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 14,3 --- 25
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 11,2 --- 64
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 11,0 --- 67
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 12,9 --- 41
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 08 11,4 --- 61
    Jachin Kl...Nibbelink JPA2 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 06 13,8 --- 35
    Jikke van den Bremen MPA1 - DVTR Team 04 14,4 --- 28
    Joris Alberts JPA2 - DVTR Team 07 12,8 --- 42
    Joséphine...van Diest MPA2 - AV Archeus Team 01 12,9 --- 47
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 05 12,9 --- 41
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 13,0 --- 39
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 06 12,0 --- 52
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,5 --- 68
    Lara Wiebing MPA2 - DVTR Team 08 12,5 --- 52
    Laurens Bouwhuis JPA2 - DVTR Team 07 12,1 --- 51
    Leonardo ...Fernandes JPA2 - AV Archeus Team 05 11,1 --- 65
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 03 13,9 --- 34
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 15,4 --- 18
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 11,6 --- 58
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 06 12,6 --- 51
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 04 12,3 --- 55
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 03 11,8 --- 63
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 04 11,7 --- 65
    Lynn Bouhof MPA1 - DVTR Team 04 14,1 --- 31
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 07 11,6 --- 66
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 02 11,4 --- 70
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 04 11,2 --- 64
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 01 13,4 --- 40
    Mika Lammersen JPA2 - DVTR Team 07 13,0 --- 39
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 08 11,4 --- 61
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 07 11,5 --- 59
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 01 12,7 --- 50
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 01 13,2 --- 43
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 07 11,5 --- 59
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 07 12,3 --- 48
    Rebekka Kool MPA2 - Arena Team 11 11,0 --- 77
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 02 11,3 --- 62
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 03 14,3 --- 29
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 03 15,0 --- 21
    Rosalie Hendriks MPA1 - DVTR Team 03 14,1 --- 31
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 03 10,9 --- 78
    Samuel Kruit JPA1 - Pallas `67 Team 11 13,5 --- 34
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 03 12,5 --- 52
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 06 12,6 --- 44
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 05 14,8 --- 20
    Sjoerd van Schie JPA2 - Pallas `67 Team 10 13,9 --- 29
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 02 12,5 --- 52
    Stijn Vroegh JPA2 - Climax Team 02 12,8 --- 42
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 02 10,8 --- 70
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 04 15,2 --- 17
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 04 10,7 --- 71
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 01 13,7 --- 31
    Thomas Hekman JPA2 - AV Archeus Team 05 13,9 --- 29
    Thorsten van Wieren JPA1 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Tijl Grevers JPA2 - AV Archeus Team 01 11,2 --- 64
    Tom de Vogel JPA1 - Climax Team 06 14,2 --- 26
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 08 10,7 --- 71
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 07 10,9 --- 68
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 10 10,9 --- 68
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 08 11,1 --- 65
    Wessel te Bokkel JPA1 - AV Archeus Team 01 12,5 --- 46

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team P1P2P3P4P5ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 13,00 13,00 --- 48
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 19,00 19,00 --- 69
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 12,00 12,00 --- 43
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 13,00 13,00 --- 48
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 16,50 16,50 --- 57
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 17,50 17,50 --- 62
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 16,50 16,50 --- 57
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 17,50 17,50 --- 62
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 - DNS --- 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 15,00 15,00 --- 50
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 17,00 17,00 --- 59
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 12,50 12,50 --- 45
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,50 2,30 10,50 --- 35
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 14,00 14,00 --- 53
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 19,50 19,50 --- 82
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 13,50 13,50 --- 44
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 11,50 11,50 --- 35
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 14,50 14,50 --- 55
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 10,00 10,00 --- 28
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 15,50 15,50 --- 53
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 15,50 15,50 --- 53
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 12,50 12,50 --- 39
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 08 17,00 17,00 --- 59
    Jachin Kl...Nibbelink JPA2 - AV Archeus Team 05 - DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 06 16,00 16,00 --- 63
    Jikke van den Bremen MPA1 - DVTR Team 04 9,00 9,00 --- 28
    Joris Alberts JPA2 - DVTR Team 07 15,50 15,50 --- 53
    Joséphine...van Diest MPA2 - AV Archeus Team 01 18,00 18,00 --- 74
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 05 13,00 13,00 --- 41
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 15,00 15,00 --- 50
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 06 15,00 15,00 --- 50
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,00 11,00 --- 38
    Lara Wiebing MPA2 - DVTR Team 08 16,00 16,00 --- 63
    Laurens Bouwhuis JPA2 - DVTR Team 07 13,50 13,50 --- 44
    Leonardo ...Fernandes JPA2 - AV Archeus Team 05 15,50 15,50 --- 53
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 03 13,00 13,00 --- 48
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 9,00 9,00 --- 28
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 18,50 18,50 --- 66
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 06 11,50 11,50 --- 40
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 04 11,50 11,50 --- 40
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 03 12,00 12,00 --- 43
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 04 11,50 11,50 --- 40
    Lynn Bouhof MPA1 - DVTR Team 04 13,50 13,50 --- 50
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 07 12,50 12,50 --- 45
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 02 14,00 14,00 --- 53
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 04 15,00 15,00 --- 50
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 01 13,00 13,00 --- 48
    Mika Lammersen JPA2 - DVTR Team 07 14,00 14,00 --- 46
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 08 16,00 16,00 --- 55
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 07 17,00 17,00 --- 59
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 01 13,00 13,00 --- 48
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 01 10,50 10,50 --- 35
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 07 15,00 15,00 --- 50
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 07 14,50 14,50 --- 48
    Rebekka Kool MPA2 - Arena Team 11 16,00 16,00 --- 63
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 02 18,50 18,50 --- 66
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 03 12,00 12,00 --- 43
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 03 10,50 10,50 --- 35
    Rosalie Hendriks MPA1 - DVTR Team 03 11,50 11,50 --- 40
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 03 15,00 15,00 --- 58
    Samuel Kruit JPA1 - Pallas `67 Team 11 11,50 11,50 --- 35
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 03 11,50 11,50 --- 40
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 06 13,00 13,00 --- 41
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 05 13,50 13,50 --- 44
    Sjoerd van Schie JPA2 - Pallas `67 Team 10 14,00 14,00 --- 46
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 02 11,50 11,50 --- 40
    Stijn Vroegh JPA2 - Climax Team 02 16,00 16,00 --- 55
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 02 18,00 18,00 --- 64
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 04 14,50 14,50 --- 48
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 04 17,00 17,00 --- 59
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 01 13,00 13,00 --- 41
    Thomas Hekman JPA2 - AV Archeus Team 05 12,50 12,50 --- 39
    Thorsten van Wieren JPA1 - AV Archeus Team 05 - DNS --- 0
    Tijl Grevers JPA2 - AV Archeus Team 01 13,00 13,00 --- 41
    Tom de Vogel JPA1 - Climax Team 06 13,00 13,00 --- 41
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 08 25,50 25,50 --- 100
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 07 17,00 17,00 --- 59
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 10 16,50 16,50 --- 57
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 08 15,50 15,50 --- 53
    Wessel te Bokkel JPA1 - AV Archeus Team 01 14,50 14,50 --- 48

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 18,00 --- 45
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 21,50 --- 51
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 10,50 --- 17
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 19,50 --- 51
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 21,00 --- 49
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 23,50 --- 58
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 17,50 --- 38
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 30,00 --- 81
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 DNS --- 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 25,50 --- 65
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 23,50 --- 58
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 10,50 --- 17
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,00 --- 15
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 16,00 --- 38
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 16,50 --- 39
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 13,00 --- 23
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 18,00 --- 39
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 14,00 --- 26
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 23,00 --- 56
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 23,50 --- 58
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 22,00 --- 53
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 08 19,50 --- 44
    Jachin Kl...Nibbelink JPA2 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 06 15,00 --- 34
    Jikke van den Bremen MPA1 - DVTR Team 04 10,50 --- 17
    Joris Alberts JPA2 - DVTR Team 07 19,50 --- 44
    Joséphine...van Diest MPA2 - AV Archeus Team 01 18,00 --- 45
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 05 12,50 --- 21
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 22,50 --- 55
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 06 22,00 --- 53
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 14,00 --- 30
    Lara Wiebing MPA2 - DVTR Team 08 13,50 --- 28
    Laurens Bouwhuis JPA2 - DVTR Team 07 13,50 --- 24
    Leonardo ...Fernandes JPA2 - AV Archeus Team 05 32,50 --- 89
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 03 14,50 --- 32
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,50 --- 20
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 22,00 --- 53
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 06 15,00 --- 34
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 04 14,50 --- 32
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 03 16,50 --- 39
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 04 17,00 --- 41
    Lynn Bouhof MPA1 - DVTR Team 04 17,00 --- 41
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 07 24,00 --- 69
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 02 15,00 --- 34
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 04 27,50 --- 72
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 01 13,50 --- 28
    Mika Lammersen JPA2 - DVTR Team 07 22,00 --- 53
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 08 21,50 --- 51
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 07 28,00 --- 74
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 01 14,00 --- 30
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 01 12,00 --- 22
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 07 21,00 --- 49
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 07 18,50 --- 41
    Rebekka Kool MPA2 - Arena Team 11 12,50 --- 24
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 02 26,50 --- 68
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 03 10,00 --- 15
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 03 18,50 --- 47
    Rosalie Hendriks MPA1 - DVTR Team 03 11,00 --- 19
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 03 16,00 --- 38
    Samuel Kruit JPA1 - Pallas `67 Team 11 20,50 --- 48
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 03 18,50 --- 47
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 06 12,00 --- 19
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 05 12,50 --- 21
    Sjoerd van Schie JPA2 - Pallas `67 Team 10 17,00 --- 36
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 02 14,50 --- 32
    Stijn Vroegh JPA2 - Climax Team 02 26,50 --- 68
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 02 28,00 --- 74
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 04 16,50 --- 34
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 04 33,00 --- 91
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 01 11,00 --- 16
    Thomas Hekman JPA2 - AV Archeus Team 05 17,00 --- 36
    Thorsten van Wieren JPA1 - AV Archeus Team 05 DNS --- 0
    Tijl Grevers JPA2 - AV Archeus Team 01 27,00 --- 70
    Tom de Vogel JPA1 - Climax Team 06 14,50 --- 28
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 08 37,00 --- 105
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 07 28,50 --- 75
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 10 19,00 --- 43
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 08 20,50 --- 48
    Wessel te Bokkel JPA1 - AV Archeus Team 01 17,00 --- 36

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 03 2,40 --- 32
    Bart Nollen JPA2 - DVTR Team 07 2,90 --- 41
    Cato Rietveld MPA2 - Pallas `67 Team 10 2,95 --- 49
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 10 2,70 --- 41
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 02 3,00 --- 44
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 05 3,20 --- 50
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 08 3,00 --- 44
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,15 --- 49
    Douwe Huisman JPA2 - DVTR Team 07 DNS --- 0
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 06 2,50 --- 30
    Eli Tuhuteru JPA1 - DVTR Team 04 2,55 --- 32
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 10 2,80 --- 44
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,10 --- 54
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 10 2,60 --- 38
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 01 2,15 --- 25
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 05 2,80 --- 39
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 08 2,15 --- 22
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 06 3,30 --- 61
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 06 2,15 --- 22
    Giel van As JPA2 - Climax Team 02 3,00 --- 44
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 08 3,30 --- 53