Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:30 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    11:00 Kogel Uitslagen
    12:20 100m Uitslagen
    13:05 300m Uitslagen
    13:55 100m_f Uitslagen
    14:35 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    10:30u15:05u
    Jongens Junior C
    Ver - Bak 1
    Kogel
    100m
    300m
    100m_f
    1000m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f300m1000m4x100mKogelVer
    13 Mike van Wouwe ATH 100m
    100m_f
    300m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 300mJJC - Ver ---
    21 Jort Bouman AV Sprint 100m
    100m_f
    300m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 300mJJC - Ver --
    22 Michon Goddijn AV Sprint 100m
    1000m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 1000mJJC - Ver ---
    23 Guus Guikink AV Sprint 1000m
    Kogel
    Ver
    JJC - 1000mJJC - KogelJJC - Ver ----
    24 Pepijn Roels AV Sprint 100m
    100m_f
    1000m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 1000mJJC - Ver ---
    25 Joost Winkel AV Sprint 100m
    100m_f
    300m
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 300m ----
    42 Mels Hillemans DJA 300m
    Kogel
    Ver
    JJC - 300mJJC - KogelJJC - Ver ----
    43 Tim Klein DJA 100m
    100m_f
    300m
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 300mJJC - KogelJJC - Ver --
    75 Mathijs Goris Gloria 100m
    100m_f
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ----
    96 Jochem Huijbregts Spado 4x100m
    ------
    97 Rick Stolp Spado 4x100m
    ------
    98 Tijn Visscher Spado 4x100m
    ------
    99 Ravi Watzeels Spado 4x100m
    ------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Sprint SPRN 5
    DJA DJA 2
    Gloria Atletiek GLRA 1
    Spado SPDO 4
  • 100m
  • 100m_f
  • 300m
  • 1000m
  • 4x100m
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Tim Klein DJA 12,21q +0.4 m/s12,30
    2 Pepijn Roels AV Sprint 13,17q +0.9 m/s---
    3 Mike van Wouwe ATH 13,23q +0.4 m/s13,10
    4 Mathijs Goris Gloria 13,64q +0.9 m/s---
    5 Jort Bouman AV Sprint 14,06q +0.4 m/s---
    6 Joost Winkel AV Sprint 14,56q +0.9 m/s---
    7 Michon Goddijn AV Sprint 14,94 +0.9 m/s---

    Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

    # Naam Res Qm
    1 Tim Klein DJA 12,48 +1.4 m/s12,21
    2 Pepijn Roels AV Sprint 13,22 +1.4 m/s13,17
    2 Mike van Wouwe ATH 13,22 +1.4 m/s13,23
    4 Mathijs Goris Gloria 13,59 +1.4 m/s13,64
    5 Jort Bouman AV Sprint 14,20 +1.4 m/s14,06
    6 Joost Winkel AV Sprint 14,66 +1.4 m/s14,56

    Uitslagen 300 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Tim Klein DJA 39,94 40,00
    2 Mike van Wouwe ATH 42,37 43,48
    3 Joost Winkel AV Sprint 47,00 ---
    4 Mels Hillemans DJA 49,74 ---
    5 Jort Bouman AV Sprint 53,49 ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Pepijn Roels AV Sprint 3:17,58 3:15,69
    2 Guus Guikink AV Sprint 3:41,55 ---
    3 Michon Goddijn AV Sprint 3:41,78 ---

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Spado team 1 Spado - JJC 4 51,87 1

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Tim Klein DJA 14,28 ---
    2 Guus Guikink AV Sprint 7,06 ---
    3 Mels Hillemans DJA 6,86 6,77

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Tim Klein DJA 5,86 ---
    2 Mike van Wouwe ATH 4,95 ---
    3 Mathijs Goris Gloria 4,41 ---
    4 Pepijn Roels AV Sprint 4,19 4,03
    5 Mels Hillemans DJA 4,07 4,08
    6 Guus Guikink AV Sprint 4,06 ---
    7 Jort Bouman AV Sprint 3,79 4,26
    8 Michon Goddijn AV Sprint 3,47 ---