Categorie 'Jongens Junior B'

Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m300m600m1Mijl110mH400mHDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
39 Youko van der Blom Leiden Kogel
Kogel jongens C+ ------------
40 Maurits Dekker Leiden 100m
200m
110mH
100m jongens B+200m110mH ----------
41 Sander van Elk Leiden 600m
600m C+ ------------
42 Coen Huizer Leiden 110mH
400mH
Discus
110mH400mH alle cat.Discus C+ ----------
43 Aion van der Lecq Leiden 300m
600m
Discus
Speer
Hoog
300m all cat.600m C+Discus C+Speer jongens C+Hoog C+ --------
44 Tim De Mooij Leiden 600m
600m C+ ------------
45 Thijmen Nouwens Leiden 100m
Speer
100m jongens B+Speer jongens C+ -----------
46 Vincent Perquin Leiden 600m
600m C+ ------------
47 Levi Ari Pronk Leiden 100m
100m jongens B+ ------------
48 Pepijn Roth Leiden 200m
300m
200m300m all cat. -----------
49 Salle Wieringa Leiden 1Mijl
Speer
Ver
MijlSpeer jongens C+Ver jongens C+ ----------
50 Mateusz Wróblewicz Leiden 100m
200m
100m jongens B+200m -----------
51 Stach Van der Zeeuw Leiden 100m
Speer
Polshoog
100m jongens B+Speer jongens C+Polstokhoog ----------
383 Jochem Ribberink AV Gouda 400mH
400mH alle cat. ------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Gouda GOUD 1
Leiden Atletiek LATL 13

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam P1P2Res OBP
1 Thijmen Nouwens Leiden 12,47 DNS 12,47 -0.8 m/s---
2 Mateusz Wróblewicz Leiden 12,88 DNS 12,88 -0.8 m/s13,25
3 Levi Ari Pronk Leiden 12,91 DNS 12,91 -0.8 m/s---
4 Stach Van der Zeeuw Leiden 12,95 13,12 12,95 -0.8 m/s---
Maurits Dekker Leiden DNS DNS DNS ---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Pepijn Roth Leiden 24,80 -0.8 m/s25,17
2 Mateusz Wróblewicz Leiden 26,18 -0.8 m/s26,44
Maurits Dekker Leiden DNS ---

Uitslagen 300 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Pepijn Roth Leiden 40,64 ---
Aion van der Lecq Leiden DNS ---

Uitslagen 600 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Vincent Perquin Leiden 1:30,75 1:39,50
2 Sander van Elk Leiden 1:31,15 1:33,00
3 Aion van der Lecq Leiden 1:37,92 ---
4 Tim De Mooij Leiden 1:38,28 ---

Uitslagen Engelse mijl Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Salle Wieringa Leiden 5:37,91 ---

Uitslagen 110 meter horden Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Coen Huizer Leiden 16,33 -0.6 m/s---
Maurits Dekker Leiden DNS ---

Uitslagen 400 meter horden Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 58,57 ---
2 Coen Huizer Leiden 1:01,40 ---

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Coen Huizer Leiden 29,10 ---
2 Aion van der Lecq Leiden 26,54 ---

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Youko van der Blom Leiden 12,48 ---

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Aion van der Lecq Leiden 33,48 ---
2 Thijmen Nouwens Leiden 32,54 ---
3 Stach Van der Zeeuw Leiden 25,64 ---
4 Salle Wieringa Leiden 22,64 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Aion van der Lecq Leiden 1,50 ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Stach Van der Zeeuw Leiden 2,60 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Salle Wieringa Leiden 4,75 ---