Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 35
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 3 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 10 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 10 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Verspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette (rang)
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M Team-est-r
    2103 Loets Kortleever Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2104 Niels Koning Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2105 Quint van Hasselt ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2106 Rens de Zwart ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2107 Sam Bergman ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2202 Ferre Warmerdam De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 22 Team 22 a
    2203 Wesley Warmerdam De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 22 Team 22 a
    2206 Guus Verkaik AV Gouda Meerkamp
    Team 22 Team 22 a -
    2207 Koppe Helderman AV Gouda Meerkamp
    Team 22 Team 22 a -
    2303 Tigo Mooiman Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2304 Stijn Koole Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2306 Simon Esveld SC Antilope Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2307 Thomas Boers SC Antilope Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2401 Niels Rüpp AAV `36 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    2402 Pim Ouwehand AAV `36 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    2403 Tijmen Immerzeel AAV `36 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    2406 Cedric Hopman ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    2407 Davy Votel ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    3105 Dylan Rozendaal ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3106 Jamie Heemskerk ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3107 Jules van den Berg ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3108 Olivier de Jager ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3202 Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3203 Daniel van Riel SC Reeuwijk Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3204 Rick Kuijper SC Reeuwijk Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3205 Twan van Duuren Avantri Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3300 Luuk van der Wel AV `47 Meerkamp
    Team 33 Team 33 a -
    3301 Rik de Vette AV `47 Meerkamp
    Team 33 Team 33 a -
    3302 Ruben Schipper AV `47 Meerkamp
    Team 33 Team 33 a -
    3303 Stijn Timmermans AV `47 Meerkamp
    Team 33 Team 33 a -
    3401 Levi van der Ham AV Gouda Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3402 Nils van Oosten AV Gouda Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3403 Tijn Mikkers AV Gouda Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3407 Benys Koren AV `47 Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3408 Brett Geers AV `47 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 34 Team 34 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 3
    ARV Ilion ILIO 9
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV Gouda GOUD 5
    AV `47 AV47 6
    Avantri AVTR 1
    Leiden Atletiek LATL 4
    SC Antilope ANTL 2
    SC Reeuwijk SCRW 3

    Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil C

    Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    Benys Koren AV `47 Team 34 925,00 8,77 5,20 17,50 0,85 2,90 368 316
    Brett Geers AV `47 Team 34 875,00 8,71 3,90 11,50 0,85 2,70 300 206
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 900,00 8,86 4,40 14,00 0,80 2,75 317 112
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 900,00 10,51 3,30 11,00 0,85 2,75 264 99
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 875,00 8,10 5,90 20,00 0,95 3,15 422 422
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 775,00 9,48 4,90 13,00 0,95 2,85 313 67
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 925,00 8,41 4,70 10,50 0,80 2,50 311 311
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 725,00 10,27 2,50 9,00 0,75 2,10 176 0
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 725,00 10,80 3,70 11,00 0,70 2,00 187 0
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 775,00 9,92 3,60 10,00 0,70 2,35 213 38
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 825,00 10,58 2,90 9,50 0,85 2,50 225 52
    Loets Kortleever Leiden Team 21 1000,00 7,70 4,00 14,50 1,00 3,55 424 424
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 950,00 8,14 5,50 24,00 0,90 2,75 427 427
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 875,00 8,71 4,20 20,50 0,85 2,80 355 194
    Niels Koning Leiden Team 21 900,00 8,37 3,50 14,50 0,85 3,00 333 296
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 900,00 9,06 5,20 20,00 0,85 3,00 374 322
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 900,00 8,28 5,80 17,50 0,95 3,25 414 414
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 1025,00 8,28 5,20 19,50 1,05 3,35 462 462
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 925,00 8,43 3,90 14,00 0,80 2,95 331 119
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 925,00 8,36 5,60 23,50 1,05 3,15 458 458
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 950,00 7,96 6,40 22,00 0,90 3,20 455 395
    Rik de Vette AV `47 Team 33 850,00 9,41 5,00 12,50 0,90 2,40 302 211
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 750,00 10,06 3,40 8,50 0,80 2,45 215 68
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 900,00 8,36 5,60 19,00 1,00 3,15 420 420
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 900,00 8,90 3,70 14,00 DNS 2,50 252 168
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 800,00 9,31 4,30 11,00 0,85 2,80 283 107
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 950,00 8,35 5,30 19,00 0,95 2,75 401 401
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 1025,00 8,18 5,90 24,00 1,00 3,25 486 486
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 825,00 DNS 5,10 14,50 0,85 2,65 266 171
    Twan van Duuren Avantri Team 32 900,00 9,47 4,50 10,50 0,90 2,85 310 231
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 950,00 8,42 5,00 19,50 1,05 3,10 428 428

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Benys Koren AV `47 Team 34 925,00 --- 66
    Brett Geers AV `47 Team 34 875,00 --- 56
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 900,00 --- 61
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 900,00 --- 61
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 875,00 --- 56
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 775,00 --- 38
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 925,00 --- 66
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 725,00 --- 30
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 725,00 --- 30
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 775,00 --- 38
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 825,00 --- 46
    Loets Kortleever Leiden Team 21 1000,00 --- 82
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 950,00 --- 71
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 875,00 --- 56
    Niels Koning Leiden Team 21 900,00 --- 61
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 900,00 --- 61
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 900,00 --- 61
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 1025,00 --- 88
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 925,00 --- 66
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 925,00 --- 66
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 950,00 --- 71
    Rik de Vette AV `47 Team 33 850,00 --- 51
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 750,00 --- 34
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 900,00 --- 61
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 900,00 --- 61
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 800,00 --- 42
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 950,00 --- 71
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 1025,00 --- 88
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 825,00 --- 46
    Twan van Duuren Avantri Team 32 900,00 --- 61
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 950,00 --- 71

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Jongens Pupil C

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Benys Koren AV `47 Team 34 8,77 --- 56
    Brett Geers AV `47 Team 34 8,71 --- 57
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 8,86 --- 54
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 10,51 --- 26
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 8,10 --- 70
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 9,48 --- 43
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 8,41 --- 64
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 10,27 --- 30
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 10,80 --- 22
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 9,92 --- 35
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 10,58 --- 25
    Loets Kortleever Leiden Team 21 7,70 --- 79
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 8,14 --- 69
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 8,71 --- 57
    Niels Koning Leiden Team 21 8,37 --- 64
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 9,06 --- 50
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 8,28 --- 66
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 8,28 --- 66
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 8,43 --- 63
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 8,36 --- 65
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 7,96 --- 73
    Rik de Vette AV `47 Team 33 9,41 --- 44
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 10,06 --- 33
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 8,36 --- 65
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 8,90 --- 54
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 9,31 --- 46
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 8,35 --- 65
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 8,18 --- 68
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 DNS --- 0
    Twan van Duuren Avantri Team 32 9,47 --- 43
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 8,42 --- 63

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Jongens Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Benys Koren AV `47 Team 34 5,20 --- 64
    Brett Geers AV `47 Team 34 3,90 --- 43
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 4,40 --- 51
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 3,30 --- 34
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 5,90 --- 76
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 4,90 --- 60
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 4,70 --- 56
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 2,50 --- 21
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 3,70 --- 40
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 3,60 --- 38
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 2,90 --- 27
    Loets Kortleever Leiden Team 21 4,00 --- 45
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 5,50 --- 69
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 4,20 --- 48
    Niels Koning Leiden Team 21 3,50 --- 37
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 5,20 --- 64
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 5,80 --- 75
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 5,20 --- 64
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 3,90 --- 43
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 5,60 --- 71
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 6,40 --- 85
    Rik de Vette AV `47 Team 33 5,00 --- 61
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 3,40 --- 35
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 5,60 --- 71
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 3,70 --- 40
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 4,30 --- 50
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 5,30 --- 66
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 5,90 --- 76
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 5,10 --- 63
    Twan van Duuren Avantri Team 32 4,50 --- 53
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 5,00 --- 61

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Benys Koren AV `47 Team 34 17,50 --- 71
    Brett Geers AV `47 Team 34 11,50 --- 41
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 14,00 --- 53
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 11,00 --- 38
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 20,00 --- 84
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 13,00 --- 48
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 10,50 --- 36
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 9,00 --- 28
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 11,00 --- 38
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 10,00 --- 33
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 9,50 --- 31
    Loets Kortleever Leiden Team 21 14,50 --- 56
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 24,00 --- 105
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 20,50 --- 87
    Niels Koning Leiden Team 21 14,50 --- 56
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 20,00 --- 84
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 17,50 --- 71
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 19,50 --- 82
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 14,00 --- 53
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 23,50 --- 103
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 22,00 --- 95
    Rik de Vette AV `47 Team 33 12,50 --- 46
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 8,50 --- 26
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 19,00 --- 79
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 14,00 --- 53
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 11,00 --- 38
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 19,00 --- 79
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 24,00 --- 105
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 14,50 --- 56
    Twan van Duuren Avantri Team 32 10,50 --- 36
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 19,50 --- 82

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Benys Koren AV `47 Team 34 0,85 --- 52
    Brett Geers AV `47 Team 34 0,85 --- 52
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 0,80 --- 45
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 0,85 --- 52
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 0,95 --- 67
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 0,95 --- 67
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 0,80 --- 45
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 0,75 --- 38
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 0,70 --- 31
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 0,70 --- 31
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 0,85 --- 52
    Loets Kortleever Leiden Team 21 1,00 --- 75
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 0,90 --- 60
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 0,85 --- 52
    Niels Koning Leiden Team 21 0,85 --- 52
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 0,85 --- 52
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 0,95 --- 67
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 1,05 --- 84
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 0,80 --- 45
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 1,05 --- 84
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 0,90 --- 60
    Rik de Vette AV `47 Team 33 0,90 --- 60
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 0,80 --- 45
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 1,00 --- 75
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 DNS --- 0
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 0,85 --- 52
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 0,95 --- 67
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 1,00 --- 75
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 0,85 --- 52
    Twan van Duuren Avantri Team 32 0,90 --- 60
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 1,05 --- 84

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Pupil C

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Benys Koren AV `47 Team 34 2,90 --- 59
    Brett Geers AV `47 Team 34 2,70 --- 51
    Cedric Hopman ARV Ilion Team 24 2,75 --- 53
    Daan Groeneweg SC Reeuwijk Team 32 2,75 --- 53
    Daniel van Riel SC Reeuwijk Team 32 DNS --- 0
    Davy Votel ARV Ilion Team 24 3,15 --- 69
    Dylan Rozendaal ARV Ilion Team 31 2,85 --- 57
    Ferre Warmerdam De Spartaan Team 22 2,50 --- 44
    Guus Verkaik AV Gouda Team 22 2,10 --- 29
    Jamie Heemskerk ARV Ilion Team 31 DNS --- 0
    Jules van den Berg ARV Ilion Team 31 2,00 --- 26
    Koppe Helderman AV Gouda Team 22 2,35 --- 38
    Levi van der Ham AV Gouda Team 34 2,50 --- 44
    Loets Kortleever Leiden Team 21 3,55 --- 87
    Luuk van der Wel AV `47 Team 33 2,75 --- 53
    Niels Rüpp AAV `36 Team 24 2,80 --- 55
    Niels Koning Leiden Team 21 3,00 --- 63
    Nils van Oosten AV Gouda Team 34 3,00 --- 63
    Olivier de Jager ARV Ilion Team 31 3,25 --- 74
    Pim Ouwehand AAV `36 Team 24 3,35 --- 78
    Quint van Hasselt ARV Ilion Team 21 2,95 --- 61
    Rens de Zwart ARV Ilion Team 21 3,15 --- 69
    Rick Kuijper SC Reeuwijk Team 32 3,20 --- 71
    Rik de Vette AV `47 Team 33 2,40 --- 40
    Ruben Schipper AV `47 Team 33 2,45 --- 42
    Sam Bergman ARV Ilion Team 21 3,15 --- 69
    Simon Esveld SC Antilope Team 23 DNS --- 0
    Stijn Koole Leiden Team 23 2,50 --- 44
    Stijn Timmermans AV `47 Team 33 DNS --- 0
    Thomas Boers SC Antilope Team 23 2,80 --- 55
    Tigo Mooiman Leiden Team 23 2,75 --- 53
    Tijmen Immerzeel AAV `36 Team 24 3,25 --- 74
    Tijn Mikkers AV Gouda Team 34 2,65 --- 49
    Twan van Duuren Avantri Team 32 2,85 --- 57
    Wesley Warmerdam De Spartaan Team 22 3,10 --- 67

    Uitslagen Teamestafette (rang) Jongens Pupil C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 31 (Team-est-r) - JPC 9 3:06,03 8
    2 Team 24 (Team-est-r) - JPC 8 3:12,57 7
    3 Team 21 (Team-est-r) - JPC 8 3:13,56 6
    4 Team 33 (Team-est-r) - JPC 8 3:16,59 5
    5 Team 23 (Team-est-r) - JPC 8 3:17,90 4
    6 Team 22 (Team-est-r) - JPC 8 3:18,90 3
    7 Team 34 (Team-est-r) - JPC 9 3:25,53 2
    8 Team 32 (Team-est-r) - JPC 8 3:34,98 1