Categorie 'Meisjes Pupil Mini'

Categorie gegevens

Deelnemers: 25
Categorie afkorting: MPMini
Berekeningswijze: Pupillen Mini - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 3 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 10 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 10 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Verspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette (rang)
  • Atleten 'Meisjes Pupil Mini'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M Team-est-r
    1100 Fenna Thelen Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 a
    1101 Sophia de Kort Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 a
    1106 Femke Braamhaar AV Gouda Meerkamp
    Team 11 Team 11 a -
    1107 Isabelle Kurvers AV Gouda Meerkamp
    Team 11 Team 11 a -
    1110 Alice Beuning AV Gouda Team-est-r
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 a
    1111 Yasmin Annaars AV Gouda Team-est-r
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 a
    1200 Inge van der Vos Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 12 Team 12 a
    1201 Eva Rijnbeek Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 12 Team 12 a
    1205 Indy Bruijnes AAV `36 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 12 Team 12 a
    1206 Marieke Kruizenga AAV `36 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 12 Team 12 a
    1209 Roca Merx Trackstars Meerkamp
    Team 12 Team 12 a -
    1210 Freya Schubert Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 12 Team 12 a
    1300 Marloes Kortekaas De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 13 Team 13 a
    1301 Meike Zenden De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 13 Team 13 a
    1304 Nghitti Looije ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 13 Team 13 a
    1305 Ronja Klaver ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 13 Team 13 a
    1400 Anouk Kaptein De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1401 Fleur Grimbergen De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1402 Julia Baak De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1404 Demi Wallet Avantri Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1405 Finne Haanstra Avantri Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1406 Maren de Bruin Avantri Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1407 Bodien Donkersloot ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1408 Fay Barendse ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a
    1409 Linde Crins ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil Mini'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 2
    ARV Ilion ILIO 5
    AV De Spartaan SPTN 5
    AV Gouda GOUD 4
    Avantri AVTR 3
    Leiden Atletiek LATL 5
    Trackstars TSNL 1

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil Mini

    Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 775,00 9,98 3,10 7,00 0,75 2,60 311 71
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 850,00 9,79 4,10 9,50 0,75 2,40 366 263
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 875,00 10,10 2,70 9,50 0,75 2,20 322 187
    Demi Wallet Avantri Team 14 775,00 11,57 4,00 8,50 0,70 2,00 270 68
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 725,00 10,96 2,50 7,50 0,65 2,25 230 0
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 DNS 9,25 5,20 11,00 0,80 2,40 354 354
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 800,00 9,82 3,00 7,00 0,75 2,55 315 0
    Fenna Thelen Leiden Team 11 874,00 9,83 4,20 15,00 0,85 2,75 457 457
    Finne Haanstra Avantri Team 14 850,00 9,51 3,80 8,50 0,75 2,55 367 271
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 850,00 10,03 4,00 10,00 0,80 2,30 368 186
    Freya Schubert Leiden Team 12 900,00 8,69 4,00 11,00 0,75 2,85 447 332
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 750,00 10,74 2,40 7,50 0,70 2,50 261 0
    Inge van der Vos Leiden Team 12 825,00 9,97 3,20 7,50 0,80 2,45 333 68
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 750,00 10,42 2,80 5,00 0,75 2,40 262 0
    Julia Baak De Spartaan Team 14 825,00 9,28 3,40 8,50 0,70 2,40 339 130
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 850,00 9,18 3,10 13,00 0,80 2,35 393 347
    Maren de Bruin Avantri Team 14 850,00 10,49 3,50 7,50 0,75 2,30 317 134
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 725,00 11,84 2,10 5,50 0,70 2,00 188 0
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 850,00 9,84 2,20 5,00 0,70 2,30 274 187
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 775,00 9,99 3,80 8,00 0,80 2,35 331 280
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 750,00 10,42 3,00 11,00 0,65 2,15 279 0
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 850,00 9,93 2,70 7,00 0,80 2,55 331 266
    Sophia de Kort Leiden Team 11 825,00 9,34 3,50 9,50 0,85 2,60 389 216
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 700,00 DNS 3,10 6,00 0,75 2,05 206 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil Mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 775,00 --- 57
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 850,00 --- 77
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 875,00 --- 84
    Demi Wallet Avantri Team 14 775,00 --- 57
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 725,00 --- 46
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 DNS --- 0
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 800,00 --- 63
    Fenna Thelen Leiden Team 11 874,00 --- 84
    Finne Haanstra Avantri Team 14 850,00 --- 77
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 850,00 --- 77
    Freya Schubert Leiden Team 12 900,00 --- 91
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 750,00 --- 51
    Inge van der Vos Leiden Team 12 825,00 --- 70
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 750,00 --- 51
    Julia Baak De Spartaan Team 14 825,00 --- 70
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 850,00 --- 77
    Maren de Bruin Avantri Team 14 850,00 --- 77
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 725,00 --- 46
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 850,00 --- 77
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 775,00 --- 57
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 750,00 --- 51
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 850,00 --- 77
    Sophia de Kort Leiden Team 11 825,00 --- 70
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 700,00 --- 40

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil Mini

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 9,98 --- 52
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 9,79 --- 56
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 10,10 --- 49
    Demi Wallet Avantri Team 14 11,57 --- 20
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 10,96 --- 30
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 9,25 --- 71
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 9,82 --- 55
    Fenna Thelen Leiden Team 11 9,83 --- 55
    Finne Haanstra Avantri Team 14 9,51 --- 63
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 10,03 --- 50
    Freya Schubert Leiden Team 12 8,69 --- 87
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 10,74 --- 35
    Inge van der Vos Leiden Team 12 9,97 --- 52
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 10,42 --- 41
    Julia Baak De Spartaan Team 14 9,28 --- 70
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 9,18 --- 72
    Maren de Bruin Avantri Team 14 10,49 --- 40
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 11,84 --- 16
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 9,84 --- 55
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 9,99 --- 51
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 10,42 --- 41
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 9,93 --- 53
    Sophia de Kort Leiden Team 11 9,34 --- 68
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Meisjes Pupil Mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 3,10 --- 46
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 4,10 --- 70
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 2,70 --- 37
    Demi Wallet Avantri Team 14 4,00 --- 68
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 2,50 --- 32
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 5,20 --- 97
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 3,00 --- 44
    Fenna Thelen Leiden Team 11 4,20 --- 72
    Finne Haanstra Avantri Team 14 3,80 --- 63
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 4,00 --- 68
    Freya Schubert Leiden Team 12 4,00 --- 68
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 2,40 --- 30
    Inge van der Vos Leiden Team 12 3,20 --- 48
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 2,80 --- 39
    Julia Baak De Spartaan Team 14 3,40 --- 53
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 3,10 --- 46
    Maren de Bruin Avantri Team 14 3,50 --- 56
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 2,10 --- 23
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 2,20 --- 26
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 3,80 --- 63
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 3,00 --- 44
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 2,70 --- 37
    Sophia de Kort Leiden Team 11 3,50 --- 56
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 3,10 --- 46

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil Mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 7,00 --- 28
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 9,50 --- 46
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 9,50 --- 46
    Demi Wallet Avantri Team 14 8,50 --- 39
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 7,50 --- 32
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 11,00 --- 58
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 7,00 --- 28
    Fenna Thelen Leiden Team 11 15,00 --- 88
    Finne Haanstra Avantri Team 14 8,50 --- 39
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 10,00 --- 50
    Freya Schubert Leiden Team 12 11,00 --- 58
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 7,50 --- 32
    Inge van der Vos Leiden Team 12 7,50 --- 32
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 5,00 --- 14
    Julia Baak De Spartaan Team 14 8,50 --- 39
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 13,00 --- 73
    Maren de Bruin Avantri Team 14 7,50 --- 32
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 5,50 --- 17
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 5,00 --- 14
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 8,00 --- 35
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 11,00 --- 58
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 7,00 --- 28
    Sophia de Kort Leiden Team 11 9,50 --- 46
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 6,00 --- 21

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil Mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 0,75 --- 57
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 0,75 --- 57
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 0,75 --- 57
    Demi Wallet Avantri Team 14 0,70 --- 47
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 0,65 --- 38
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 0,80 --- 68
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 0,75 --- 57
    Fenna Thelen Leiden Team 11 0,85 --- 78
    Finne Haanstra Avantri Team 14 0,75 --- 57
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 0,80 --- 68
    Freya Schubert Leiden Team 12 0,75 --- 57
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 0,70 --- 47
    Inge van der Vos Leiden Team 12 0,80 --- 68
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 0,75 --- 57
    Julia Baak De Spartaan Team 14 0,70 --- 47
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 0,80 --- 68
    Maren de Bruin Avantri Team 14 0,75 --- 57
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 0,70 --- 47
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 0,70 --- 47
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 0,80 --- 68
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 0,65 --- 38
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 0,80 --- 68
    Sophia de Kort Leiden Team 11 0,85 --- 78
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 0,75 --- 57

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil Mini

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Alice Beuning AV Gouda Team 11 2,60 --- 71
    Anouk Kaptein De Spartaan Team 14 2,40 --- 60
    Bodien Donkersloot ARV Ilion Team 14 2,20 --- 49
    Demi Wallet Avantri Team 14 2,00 --- 39
    Eva Rijnbeek Leiden Team 12 2,25 --- 52
    Fay Barendse ARV Ilion Team 14 2,40 --- 60
    Femke Braamhaar AV Gouda Team 11 2,55 --- 68
    Fenna Thelen Leiden Team 11 2,75 --- 80
    Finne Haanstra Avantri Team 14 2,55 --- 68
    Fleur Grimbergen De Spartaan Team 14 2,30 --- 55
    Freya Schubert Leiden Team 12 2,85 --- 86
    Indy Bruijnes AAV `36 Team 12 2,50 --- 66
    Inge van der Vos Leiden Team 12 2,45 --- 63
    Isabelle Kurvers AV Gouda Team 11 2,40 --- 60
    Julia Baak De Spartaan Team 14 2,40 --- 60
    Linde Crins ARV Ilion Team 14 2,35 --- 57
    Maren de Bruin Avantri Team 14 2,30 --- 55
    Marieke Kruizenga AAV `36 Team 12 2,00 --- 39
    Marloes Kortekaas De Spartaan Team 13 2,30 --- 55
    Meike Zenden De Spartaan Team 13 2,35 --- 57
    Nghitti Looije ARV Ilion Team 13 DNS --- 0
    Roca Merx Trackstars Team 12 2,15 --- 47
    Ronja Klaver ARV Ilion Team 13 2,55 --- 68
    Sophia de Kort Leiden Team 11 2,60 --- 71
    Yasmin Annaars AV Gouda Team 11 2,05 --- 42

    Uitslagen Teamestafette (rang) Meisjes Pupil Mini

    Er bestaan nog geen estafette teams.