Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 31
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 3 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 10 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 10 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Verspringen ( 10 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette (rang)
  • Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team M Team-est-r
    2100 Nikki Alma Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2101 Pien Warmerdam Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2102 Emma Sorgdrager Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 a
    2200 Megan de Vries De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 22 Team 22 a
    2201 Nasia Chaidas De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 22 Team 22 a
    2204 Benthe van der Tas AV Gouda Meerkamp
    Team 22 Team 22 a -
    2205 Bo Grevenstuk AV Gouda Meerkamp
    Team 22 Team 22 a -
    2300 Maud Flierman Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2301 Myrthe Cats Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2302 Nadine Witjes Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2305 Isa de Vreugd Rijnsoever Team-est-r
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 a
    2400 Vienne Pet AAV `36 Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    2404 Kyra Ten Berge ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    2405 Tesse de Kooter ARV Ilion Team-est-r
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 a
    3100 Bente Commandeur Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3101 Fleur Favre Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3102 Léa Faydi Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3103 Leila Jac...es Santos Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3104 Léna Le Dévédec Leiden Team-est-r
    Meerkamp
    Team 31 Team 31 a
    3200 Indy Schouten SC Reeuwijk Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3201 Sophie Snellen SC Reeuwijk Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3206 Aiden de Koster Avantri Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3207 Minke van Dijk Avantri Team-est-r
    Meerkamp
    Team 32 Team 32 a
    3304 Chiara Franklin De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 33 Team 33 a
    3305 Femke Kortekaas De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 33 Team 33 a
    3306 Lindsey Clemens De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 33 Team 33 a
    3307 Liva Bouckaert De Spartaan Team-est-r
    Meerkamp
    Team 33 Team 33 a
    3400 Amée Dekker AV Gouda Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3404 Inge Cok AV `47 Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3405 Jaimy-lynn Kempen AV `47 Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -
    3406 Marre de Vette AV `47 Meerkamp
    Team 34 Team 34 a -

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 1
    ARV Ilion ILIO 2
    AV De Spartaan SPTN 6
    AV Gouda GOUD 3
    AV Rijnsoever RYNS 1
    AV `47 AV47 3
    Avantri AVTR 2
    Leiden Atletiek LATL 11
    SC Reeuwijk SCRW 2

    Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    Naam Team Duur40mHM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    Aiden de Koster Avantri Team 32 900,00 9,10 3,90 8,50 0,90 2,65 338 308
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 750,00 10,20 4,40 10,00 0,75 2,50 270 99
    Bente Commandeur Leiden Team 31 975,00 8,03 6,00 14,00 0,95 3,20 488 488
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 600,00 8,52 4,20 12,00 0,85 2,70 317 300
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 700,00 9,51 3,20 8,50 0,70 2,25 225 49
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 825,00 8,42 6,20 15,50 0,90 2,35 409 409
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 825,00 9,68 2,50 5,50 0,70 2,40 222 0
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 825,00 9,78 3,70 7,50 0,80 2,30 263 140
    Fleur Favre Leiden Team 31 1025,00 7,54 6,90 28,50 1,00 3,85 665 665
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 825,00 8,73 3,50 10,50 0,85 2,45 315 169
    Inge Cok AV `47 Team 34 850,00 9,74 4,10 9,50 0,85 2,75 318 237
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 800,00 9,90 4,00 11,50 0,80 2,25 282 100
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 775,00 9,21 3,70 9,00 0,75 2,60 279 111
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 875,00 8,56 3,80 12,50 0,80 2,55 343 136
    Léa Faydi Leiden Team 31 875,00 9,82 5,00 20,00 0,85 2,65 396 396
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 850,00 8,15 5,10 18,50 0,75 3,25 433 389
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 925,00 7,79 5,40 15,50 1,00 2,65 463 463
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 825,00 10,72 5,40 7,00 0,85 2,05 275 194
    Marre de Vette AV `47 Team 34 800,00 9,69 3,80 7,50 0,85 2,75 291 218
    Maud Flierman Leiden Team 23 875,00 8,68 3,90 9,00 0,85 2,65 336 303
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 800,00 10,48 4,50 9,50 0,80 2,60 285 254
    Minke van Dijk Avantri Team 32 900,00 8,55 4,10 11,00 0,85 2,80 366 366
    Myrthe Cats Leiden Team 23 825,00 8,55 4,90 13,50 1,00 2,85 409 409
    Nadine Witjes Leiden Team 23 900,00 9,11 5,00 10,50 0,85 2,65 361 361
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 950,00 8,01 5,30 15,50 0,95 2,90 463 463
    Nikki Alma Leiden Team 21 850,00 8,87 4,40 10,00 0,80 2,75 336 185
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 725,00 10,08 4,00 9,50 0,85 2,50 273 113
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 850,00 8,36 3,80 10,00 0,95 2,75 364 304
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 825,00 8,94 4,70 13,00 0,85 2,95 370 316
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Meisjes Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden de Koster Avantri Team 32 900,00 --- 71
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 750,00 --- 40
    Bente Commandeur Leiden Team 31 975,00 --- 89
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 600,00 --- 17
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 700,00 --- 31
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 825,00 --- 54
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 825,00 --- 54
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 825,00 --- 54
    Fleur Favre Leiden Team 31 1025,00 --- 103
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 825,00 --- 54
    Inge Cok AV `47 Team 34 850,00 --- 60
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 800,00 --- 49
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 775,00 --- 44
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 875,00 --- 65
    Léa Faydi Leiden Team 31 875,00 --- 65
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 850,00 --- 60
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 925,00 --- 77
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 825,00 --- 54
    Marre de Vette AV `47 Team 34 800,00 --- 49
    Maud Flierman Leiden Team 23 875,00 --- 65
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 800,00 --- 49
    Minke van Dijk Avantri Team 32 900,00 --- 71
    Myrthe Cats Leiden Team 23 825,00 --- 54
    Nadine Witjes Leiden Team 23 900,00 --- 71
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 950,00 --- 83
    Nikki Alma Leiden Team 21 850,00 --- 60
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 725,00 --- 35
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 850,00 --- 60
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 825,00 --- 54
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Meisjes Pupil C

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Aiden de Koster Avantri Team 32 9,10 --- 58
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 10,20 --- 36
    Bente Commandeur Leiden Team 31 8,03 --- 84
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 8,52 --- 72
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 9,51 --- 49
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 8,42 --- 74
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 9,68 --- 46
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 9,78 --- 44
    Fleur Favre Leiden Team 31 7,54 --- 97
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 8,73 --- 66
    Inge Cok AV `47 Team 34 9,74 --- 45
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 9,90 --- 41
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 9,21 --- 56
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 8,56 --- 71
    Léa Faydi Leiden Team 31 9,82 --- 43
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 8,15 --- 81
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 7,79 --- 90
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 10,72 --- 27
    Marre de Vette AV `47 Team 34 9,69 --- 46
    Maud Flierman Leiden Team 23 8,68 --- 68
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 10,48 --- 31
    Minke van Dijk Avantri Team 32 8,55 --- 71
    Myrthe Cats Leiden Team 23 8,55 --- 71
    Nadine Witjes Leiden Team 23 9,11 --- 58
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 8,01 --- 84
    Nikki Alma Leiden Team 21 8,87 --- 63
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 10,08 --- 38
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 8,36 --- 75
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 8,94 --- 62
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Meisjes Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden de Koster Avantri Team 32 3,90 --- 51
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 4,40 --- 60
    Bente Commandeur Leiden Team 31 6,00 --- 91
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 4,20 --- 56
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 3,20 --- 38
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 6,20 --- 95
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 2,50 --- 25
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 3,70 --- 47
    Fleur Favre Leiden Team 31 6,90 --- 109
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 3,50 --- 43
    Inge Cok AV `47 Team 34 4,10 --- 54
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 4,00 --- 52
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 3,70 --- 47
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 3,80 --- 49
    Léa Faydi Leiden Team 31 5,00 --- 71
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 5,10 --- 73
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 5,40 --- 79
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 5,40 --- 79
    Marre de Vette AV `47 Team 34 3,80 --- 49
    Maud Flierman Leiden Team 23 3,90 --- 51
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 4,50 --- 62
    Minke van Dijk Avantri Team 32 4,10 --- 54
    Myrthe Cats Leiden Team 23 4,90 --- 70
    Nadine Witjes Leiden Team 23 5,00 --- 71
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 5,30 --- 77
    Nikki Alma Leiden Team 21 4,40 --- 60
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 4,00 --- 52
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 3,80 --- 49
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 4,70 --- 66
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Meisjes Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden de Koster Avantri Team 32 8,50 --- 30
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 10,00 --- 39
    Bente Commandeur Leiden Team 31 14,00 --- 62
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 12,00 --- 51
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 8,50 --- 30
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 15,50 --- 71
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 5,50 --- 13
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 7,50 --- 24
    Fleur Favre Leiden Team 31 28,50 --- 151
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 10,50 --- 42
    Inge Cok AV `47 Team 34 9,50 --- 36
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 11,50 --- 48
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 9,00 --- 33
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 12,50 --- 53
    Léa Faydi Leiden Team 31 20,00 --- 98
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 18,50 --- 89
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 15,50 --- 71
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 7,00 --- 22
    Marre de Vette AV `47 Team 34 7,50 --- 24
    Maud Flierman Leiden Team 23 9,00 --- 33
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 9,50 --- 36
    Minke van Dijk Avantri Team 32 11,00 --- 45
    Myrthe Cats Leiden Team 23 13,50 --- 59
    Nadine Witjes Leiden Team 23 10,50 --- 42
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 15,50 --- 71
    Nikki Alma Leiden Team 21 10,00 --- 39
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 9,50 --- 36
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 10,00 --- 39
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 13,00 --- 56
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil C

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden de Koster Avantri Team 32 0,90 --- 70
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 0,75 --- 44
    Bente Commandeur Leiden Team 31 0,95 --- 79
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 0,85 --- 61
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 0,70 --- 37
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 0,90 --- 70
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 0,70 --- 37
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 0,80 --- 52
    Fleur Favre Leiden Team 31 1,00 --- 88
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 0,85 --- 61
    Inge Cok AV `47 Team 34 0,85 --- 61
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 0,80 --- 52
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 0,75 --- 44
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 0,80 --- 52
    Léa Faydi Leiden Team 31 0,85 --- 61
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 0,75 --- 44
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 1,00 --- 88
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 0,85 --- 61
    Marre de Vette AV `47 Team 34 0,85 --- 61
    Maud Flierman Leiden Team 23 0,85 --- 61
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 0,80 --- 52
    Minke van Dijk Avantri Team 32 0,85 --- 61
    Myrthe Cats Leiden Team 23 1,00 --- 88
    Nadine Witjes Leiden Team 23 0,85 --- 61
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 0,95 --- 79
    Nikki Alma Leiden Team 21 0,80 --- 52
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 0,85 --- 61
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 0,95 --- 79
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 0,85 --- 61
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Aiden de Koster Avantri Team 32 2,65 --- 58
    Amée Dekker AV Gouda Team 34 2,50 --- 51
    Bente Commandeur Leiden Team 31 3,20 --- 83
    Benthe van der Tas AV Gouda Team 22 2,70 --- 60
    Bo Grevenstuk AV Gouda Team 22 2,25 --- 40
    Chiara Franklin De Spartaan Team 33 2,35 --- 45
    Emma Sorgdrager Leiden Team 21 2,40 --- 47
    Femke Kortekaas De Spartaan Team 33 2,30 --- 42
    Fleur Favre Leiden Team 31 3,85 --- 117
    Indy Schouten SC Reeuwijk Team 32 2,45 --- 49
    Inge Cok AV `47 Team 34 2,75 --- 62
    Isa de Vreugd Rijnsoever Team 23 2,25 --- 40
    Jaimy-lynn Kempen AV `47 Team 34 2,60 --- 55
    Kyra Ten Berge ARV Ilion Team 24 2,55 --- 53
    Léa Faydi Leiden Team 31 2,65 --- 58
    Léna Le Dévédec Leiden Team 31 3,25 --- 86
    Leila Jac...es Santos Leiden Team 31 DNS --- 0
    Lindsey Clemens De Spartaan Team 33 2,65 --- 58
    Liva Bouckaert De Spartaan Team 33 2,05 --- 32
    Marre de Vette AV `47 Team 34 2,75 --- 62
    Maud Flierman Leiden Team 23 2,65 --- 58
    Megan de Vries De Spartaan Team 22 2,60 --- 55
    Minke van Dijk Avantri Team 32 2,80 --- 64
    Myrthe Cats Leiden Team 23 2,85 --- 67
    Nadine Witjes Leiden Team 23 2,65 --- 58
    Nasia Chaidas De Spartaan Team 22 2,90 --- 69
    Nikki Alma Leiden Team 21 2,75 --- 62
    Pien Warmerdam Leiden Team 21 2,50 --- 51
    Sophie Snellen SC Reeuwijk Team 32 2,75 --- 62
    Tesse de Kooter ARV Ilion Team 24 2,95 --- 71
    Vienne Pet AAV `36 Team 24 DNS --- 0

    Uitslagen Teamestafette (rang) Meisjes Pupil C

    Er bestaan nog geen estafette teams.